Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Sataniści

Sataniści


Zdziwisz się – wielu satanistów to są bardzo inteligentni ludzie.

Oczywiscie nie piszę o młodych gniewnych którzy torturują koty czy demolują cmentarze, czy też żeby się wyróżnić ubierają się trendy a,la satan. Wielu z satanistów to ludzie którzy odwrócili się od kościoła widząc dzięki swej wrażliwosci jego hipokryzję i obłudę. W ramach buntu widzą zbawienie w szatanie, sile która rzekomo przeciwstawia się Bogu. Ten bunt jest piękny, pokazuje ze dana osoba nie jest owcą która robi to co jej każą. Z satanizmu o którym piszę można z czasem śmiało przejść do rozwoju duchowego, i wiele satanistów widząc smieszność wiary w siłę przeciwną dobru zmienia swoje poglądy. Sa też Ci co wierzą w jakby naturalizm i to że życie jest jedyne – niech wierzą, nie są szkodliwi – próbują tylko tą filozofia jakoś ułożyć sobie w głowie pewne sprawy co im się nie udaje. To jest piękny wstęp do prawdziwej duchowości.

Innym rodzajem satanizmu są zgromadzenia gdzie są ludzie myślący że jak zrobią jakieś mroczne rytuały to szatan da im władzę nad światem. Tu są potężne organizacje, wpływowi ludzie, i z całą pewnością ofiary z ludzi i wszelkie dewiacje które może wymyśleć ludzki umysł. Takie organizacje istnieją od zarania dziejów, jednakze żadna z nich nie ma władzy nad swiatem – żadnej szatan nie dał władzy. Być może ktos z namaszczenia takiej organizacji zdobył władzę, ale nigdy nie nad całym swiatem – nad satanistą i nad papieżem, i nawet nade mną ma władzę śmierć i czas.

To czego satanista otumaniony strachem przed życiem i pragnieniem władzy która rzekomo ma zagłuszyc ten strach i poczucie niższosci nie rozumie, to tego że chetnych do oddania swej duszy szatanowi jest pełno statystycznych kowalskich co za nowego fiata pandę zrobią każde swiństwo. Szatan ma armię chętnych nieudaczników do swojej armii, a satanista w swej pysze mysli ze jak zabije kota czy nawet dziecko i wypije jego krew to wtedy szatan da mu władzę i uczyni prezydentem. Jeśli w istocie szatan włada naszym swiatem, to po co mu krew dziecka? bedzie chciał to sam sobie wezmie co zechce prawda? ale to jest zbyt trudne do zrozumienia dla samozwańczego ucznia szatana.

A wiec mamy takiego człowieka który jest zdemoralizowany. On już jest w sidłach szatana, nic mu szatan nie musi dawać. I tenże nasz satanista przeczytał książki o magii i okultyźmie. Dowiedział się z nich że można uszodzić innego człowieka na odległość odprawiajac rytuał. Jeśli nasz adept czarnej magii ma cierpliwość to prawdopodobnie zaszkodzi innej osobie na odległość. Przypisze tą zasługę szatanowi. Ale to nie szatan to sprawi – w ten sam sposób każdy adept ciemnej sztuki w każdym kulcie zła osiagnie ten sam efekt – gdyż to umysł to czyni a nie jakaś mroczna siła, taka siła po prostu nie istnieje.

Czarna magia wygląda w ten sposób – tworzysz straszną wizję w swoim umyśle, np. wyobrażasz sobie człowieka, swojego wroga który jest mordowany. Nasycasz swoją wizję nienawiścią i gniewem. Wizja zapada w Ciebie, spełni się jedynie wtedy gdy człowiek na którego wydajesz wyrok ma poczucie winy, albo jest po prostu złym człowiekiem. Jeśli ma czyste konto Twoja energią która wypromieniowujesz na niego wróci do Ciebie. W swiatku ezoterycznym jest tajemnica poliszynela ze czarni magowie często umierają w wypadkach, zostają kalekami, zamykają ich do więzienia. Czy Twoja energia uderzy we wroga, czy tez sie odbije zawsze się w Twoim zyciu zamanifestuje Twoja wizja – a wiec nienawiść, strach, ból i żadna siła Cię przed tym nie uchroni. To wszystko jednak odwleka sie w czasie, chyba ze się trafi na człowieka co jest faktycznie czysty wewnętrznie – odpłata potrafi być wtedy natychmiastowa.

Nie trzeba być do takiej magii satanistą. Wielu ludzi w wolnym czasie planuje zło i zemstę, płonie nienawiścią nawet w imieniu Boga miłosci. Ale to nieważne jakiego słowa używamy. Zawsze jest zwrot tego o czym myslimy – zawsze. Mija jakis czas, a nasz adept zła się rozchlewa, traci majątek, zaczynają się problemy ze zdrowiem. Kończy jako strzęp człowieka na samym dnie. Tak się kończy zabawa w czarną magię. Zamiast wybaczyć i poczuć w sercu szczęście, wolność, upada w same piekło, piekło w sobie.

Jest tylko jedna siła dobro – drogą do niego jest –

1. szacunek, życzliwość i miłość do siebie
2. wybaczenie wrogom
3. radość i spełnianie się w życiu

Wszystko co się nie mieści w tych trzech punktach, jest nic nie warte.

 

 

 

Dodaj komentarz

Top