Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Technologia antykobieca

Technologia antykobieca


I oto doczekaliśmy się drodzy Państwo czasów, w których wiele Pań będzie bardzo niezadowolonych z postępu technologicznego.

Mam tu na myśli dwie sprawy. Jedna to taniejące z każdym rokiem testy DNA, które w 100% zapewnią mężczyznę że ta mała istotka, na której wychowanie i wykształcenie będzie musiał poświęcić całe swoje życie, jest jego a nie listonosza który jak się okaże, nie tylko listy doręczał osobiście. Druga to środki antykoncepcyjne dla Panów. I owszem, Panie bardzo narzekają na seksistowski świat w którym to dla zaspokojenia bezbożnej chuci samca, nieszczęśliwa kobieta musi się truć chemią, a niedługo to mężczyźni będą sterowali swoją płodnością. I wtedy koniec z „miś, nie wiem jak to się stało że jestem w ciąży, naprawdę nie mam pojęcia!”.

Przyszłość niesie wiele zagrożeń dla Pań, ale dodam że tylko dla tych nieuczciwych, chcących spełniać swoje pragnienia kosztem innych ludzi. Bo czyż nie jest czymś ohydnym zdrada? Przysiąc komuś wierność, a potem za jego plecami dać się zapłodnić obcemu mężczyźnie? albo chcieć dziecka, i wiedząc że partner nie chce mieć potomstwa, nie wziąść tabletki i zajść w ciążę wbrew jego woli, bo „na pewno pokocha dziecko później”? a jak nie pokocha? nie wszyscy chcą mieć dzieci, co wiedział już dwa tysiące lat temu Jezus (jedni stworzeni do rodziny, inni nie – ewangelia) ale nowoczesna Pani już zdaje się tego nie rozumieć, że ludzie mają czelność mieć inne pragnienia niż ona.

I później gdy zostaje sama, jest płacz i zgrzytanie zębów. To za niedługi czas już tak nie będzie. Zadowolone? nie? 🙂 Zmieni się także sytuacja Panów którzy polują na cudze żony. Koniec z seksem bez zabezpieczenia Panowie, Panie mają za dużo do stracenia. Co tam że możecie ją zarazić hiv którym ona zarazi męża który jej ufa, ważne że po testach DNA rogaty mąż może nie płacić na nie swoje dziecko. Wtedy też Pani zacznie poszukiwać Pana który za słodko spędzone na boku chwile, zapłaci wielką cenę. No cóż, tak to bywa że ponosząc ryzyko, czasem się przegrywa. Żyć z kobietą która zdradzała, i płacić na niechciane dziecko, koszmar, tylko dziecka szkoda.

To co budzi szczególne wzburzenie nieuczciwych Pań, to to że testy DNA są śmiesznie łatwe do wykonania. Wystarczy chwila, by wziąść maluszkowi patyczkiem trochę śliny z jamy ustnej, wysłać to pocztą, i wyniki przyjdą na dyskretny adres do odbioru. I wszystko jasne 🙂

Ta sytuacja jest też bardzo dobra dla uczciwych kobiet, które wbrew temu co się twierdzi, istnieją. Przecież taka kobieta która zdradza męża i przysięgę, albo ma dziecko z innym mężczyzną czy celowo zachodzi w ciążę wbrew cudzej woli, co za problem dla niej zdradzić czy oszukać koleżankę? żaden.

7 thoughts on “Technologia antykobieca

  1. A jak mezczyzna moze oszukac kobiete? moze, ale to nie oszustwo a gwalt i za to idzie sie siedziec. No pewnie ze inaczej, jestem wreszcie na swoim i nikt mi nie wtyka paluchów w to co robie 🙂

  2. 👿 FACECI ROBIA PODOBNIE NIE BRONIAC ANI STRONY MESKIEJ ANI DAMSKIEJ OSOBISCIE UWAZAM IZ TO CHORE ,NIE WYOBRAZAM SOBIE LAPAC FACETA NA DZIECKO A PO CO MI TAKI FACET PO CO MI TAKIE DZIECKO???INACZEJ SIE ZROBILO NA TWOIM BLOGU

Dodaj komentarz

Top