Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Papież Benedykt i prezerwatywa

Papież Benedykt i prezerwatywa

 

Papież odwiedził swoje czarne owieczki w Afryce. Natchniony nieomylnością Ducha Świętego powiedział że prezerwatywy są złe i nie można ich używać, za to trzeba żyć w rodzinie i kopulować tylko w celu prokreacji z żoną.


Afryka, gorąco, bębny, ognisko, rozebrani i tańczący z dzidami murzyni. Skład powietrza Afrykańskiego – 1% tlenu, 99% feromonów. I w takich warunkach gdzie sex jest powszedni jak oddychanie, a wszyscy z racji wysokiej temperatury mają swoje najsłodsze słodkości na wierzchu, Papież Benedykt wybrany na to stanowisko osobiście przez Ducha Świętego (były żołnierz formacji Waffen SS, organizacji uznanej za zbrodniczą – papież, nie Duch Święty) zaleca ludziom z których coraz większa ilość choruje na AIDS, żeby z pójściem w krzaki z kobietą poczekali do ślubu. To już nie jest szaleństwo, to świadomie zaplanowane ludobójstwo na niewyobrażalną skalę. Kler popycha wierzących mu naiwnych Murzynów do śmierci trwajacej latami, do agonii której bolesność i upodlenie jest nieporównywalne z zadną inną chorobą. Wiecie jak wyglądają „szpitale” gdzie umierają chorzy na AIDS murzyni? To są baraki gdzie we własnym kale i moczu, wyjąc z bólu umierają tysiące dzieci i dorosłych. Morfiny nie ma, antybiotyków nie ma nawet dla zdrowych, a jakby była to bez sensu leczyć zapalenie płuc u chorego na AIDS ponieważ za chwilę osłabiony organizm doswiadczy nowej, bolesnej infekcji. Co ciekawe AIDS nie zabija, człowieka zabijają „zwykłe” choroby takie jak grzybice, zapalenie płuc, i wszelkie inne możliwe powikłania występujące przy wyłączonym układzie odpornościowym. Krwista Biegunka bakteryjna cały czas, duszności, kaszel z krwią, przeraźliwe chudnięcie, odleżyny które bolą tak że często ludzie bez fachowej opieki w szaleństwie rozpaczy odgryzają sobie język, szczęściarze zanim umrą wpadają w obłęd.


Murzyni są naiwni, są jak dzieci – nie jestem rasistą ale realistą. Od wielu lat nie potrafią stworzyć żadnej w miarę sensownej państwowości, rozmnażają się jak króliki i umierają z głodu nie dostrzegajac prostej zależności, że wytrysk w kobiecie powoduje ciążę i konieczność wychowania i utrzymania dziecka, a jednocześnie walczą i zarzynają się wzajemnie. Cała światowa pomoc która dla nich idzie jest zamieniana na karabiny. Większość tych biednych ludzi którzy mieli nieszczęście urodzić się w Afryce wierzy klerowi, a ten w ohydny sposób wykorzystuje to i zakazuje im jedynej obrony przed potworną chorobą i przeludnieniem. Ja rozumiem że gumki nic nie zmienią, że ideałem powinno być żeby w ogóle nie kopulowali tylko siedzieli w kościele i się modlili, ale jak to zrobić? Jak to zastosować w praktyce? Jak sprawić by młody, silny 18 letni murzyn zrezygnował w dżungli z sexu z piękną dziewczyną czy jakąś zgrabną małpką? Jeśli ktoś wpadnie na ten sposób, to wtedy zakazanie używania prezerwatywy będzie miało sens. Teraz go nie ma.


Nie ma? Ma, pewnie że ma, ale nieoficjalny. Zakazać tego co człowiek musi robić bo tak jest skonstruowany, by miał poczucie winy. Człowiek z poczuciem winy chętnie zapłaci by pozbyć się tego stworzonego przez kościół w nim konfliktu.


Wiecie że zawsze byłem bardzo stonowany, jeśli chodzi o wypowiedzi odnośnie kościoła. Ale to co zrobiła teraz ta organizacja, to woła o pomstę do nieba. Oto prawdziwy kult zła – kościół katolicki. Odarcie człowieka z godności, sprawienie mu w duszy konfliktów i cierpienia, po czym obłudne wyciągnięcie do niego pomocnej ręki. Powiedziałem kościół katolicki? każda religia jest taka sama. Różne mają sukienki, inaczej nazywają święte ksiażki, czczą inne rysunki na obrazkach, tak samo nienawidzą inne religie, ale cel zawsze jest ten sam – odciągnąć człowieka od swojego wnętrza, i zasiać w nim konflkty i cierpienie bo ludźmi nieszczęśliwymi łatwo manipulować poprzez straszenie diabłami i piekłem.

3 thoughts on “Papież Benedykt i prezerwatywa

  1. Jesli teraz nie czujesz w sobie szczescia, na pewno go nie poczujesz gdy bedziesz miec kase – najpierw zajmij sie soba a kasa wtedy da Ci radosc. Teraz to bedzie tylko kolejna samsara.

  2. masz racje.. w afryce jest tak ogromny odsetek ludzi zarazonych HIV ze.. sex nawet malzenski to loteria… tylko w tym wypadku los bardziej sprzyja 🙁 niestety

  3. Tak sie zlozylo ze bede bral udzial w pewnym losowaniu w którym nagroda jest wyjazd do USA. Zeby zalapac sie na to losowanie trzeba bylo byc klientem pewnej firmy internetowej i spedzic na jej stronie internetowej 2 godziny. 2godziny = 1 szansa na wygrana, 2 razy 2 godziny = 2 szanse na wygrana. A ja bede mial chyba 5 razy po 2 godziny, czyli 5 szans na wygrana. I najlepsze jest to ze poniewaz jest to malo znana firma internetowa to w tej loterii wzielo udzial tylko 10 osób a koniec loterii jest dzisiaj. Bardzo was prosze pomódlcie sie zebym to ja wygral. Jak widac mam duze szanse. Ja nie bede sie oto modlil. Zadna moja modlitwa ani afirmacja nigdy sie nie spelnila. Moze uda mi sie wygrac i chociaz ten jeden raz w moim zyciu wydarzy sie cos wspanialego.

Dodaj komentarz

Top