Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Wychowaj Reksia

Wychowaj Reksia

 

Ostatnie dni to na pewno mocne przeżycia dla mnie. Uruchomiło mi się ciało bolesne (Eckhart Tolle) czyli stan w którym wszelkie zranienia z przeszłości odezwały się we mnie z niezwykłą siłą. Stan ten także nazywany jest „wywalanką” w kręgach ludzi związanych z odreagowywaniem wzorców. Z rosnąca fascynacją a także przerażeniem obserwowałem jak ogarnia mnie szaleńcza złość na zmianę z zazdrością i bólem niesprawiedliwości, mój umysł jak piłka przeskakiwał po tematach zdawałoby się już przepracowanych, zakończonych, i kąsał. Ponieważ mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna a jak kończy, wyrwałem chwasta z mej duszy. Ale odrośnie, zawsze odrasta zielsko i to pamiętam gdy swego czasu pieliłem grządki na działce by mieć smaczne, zdrowe pomidorki – to dzięki nim jestem taki przystojniacha co to umie obrobić ogródek swojej dziewczynie 🙂

Nowa metoda którą stosuję (która moim zdaniem stoi za takimi rewelacjami które przechodziłem), i której nie znam pełnych możliwości ani na razie wad (ale pewnie poznam niebawem:) ) jest bardzo prosta, i wpadłem na nią przypadkiem. Gdy zrobiłem coś bardzo dobrze, poczułem głębokie zadowolenie, wręcz zaszczekałem taki byłem z siebie zadowolony (ogonkiem nie kręciłem, ten co mam tak samo kompulsywnie działa, tylko że w odmiennej o 90 stopni osi niż kręcący się na boki ogon Najlepszego Przyjaciela Człowieka) – wpadłem w rubaszny humor, i dla żartów mocno poklepałem się po lewym ramieniu, tak jak się poklepuje pieska po pleckach dla pieszczoty. Poklepałem w lewe ponieważ jestem praworęczny i instynktownie działa się prawą dłonią, nie ma w tym żadnego ukrytego triku. Trikiem jest natomiast wykorzystanie tego mechanizmu na mocy sprzężenia zwrotnego. Znany odruch Pawłowa udowodnił że jeśli pies w trakcie posiłku słyszy dzwonek to słysząc dzwonek i nie widzac jedzenia reaguje wydzielaniem śliny. Podświadomość, ta nasza ukochana maszyna do spełnienia życzeń (na pewno nie wszystkich, jej moc jest ograniczona a na na pewno nie wręcz Boska jak opisuje wiele bajkopisarzy) jest w swoim działaniu niezwykle podobna do wiernego i kochanego pieska. Jej moc jest olbrzymia, za to umysłowość logiczna to poziom kundelka. Pies może człowieka uratować, a może też pogryźć jak pokazał przykład obozów koncentracyjnych i kochanych piesków które atakowały umierających, bezbronnych ludzi wylewających z się z pociągów po gehennie kilkudniowej jazdy bez wody i jedzienia.

Gdy przyzwyczaimy naszego wewnętrznego Reksia że za coś co nam się (nam – czyli świadomości, naszej logice) podoba zostaje poklepana po lewym ramieniu, a gdy nam się coś nie podoba to lewą dłonią po prawym ramieniu, to wtedy można przekazywac jej w ten sposób proste informacje. Już pierwsze próby zaszokowały mnie, nie próbuję ruszać poważnych spraw gdyż programowanie musi być czyste, nie może być pomyłek. Gdy chcę coś uzyskać, zanim to się stanie wyobrażam sobie wymarzoną sytuację i klepię się w lewe ramię. Gdy coś się nie układa, w prawe. Działa w sprawach wydawałoby się takich, na które klepanie wpływu mieć nie może – a jednak działa.

To co teraz planuję to testowanie – wyobrażam sobie jakiś negatywny stan emocjonalny, klepię w prawe ramię. Stan pożądany, w lewe. Na przykład – wyobrażam sobie moja ex dziewczynę której czasem w marzeniach miałbym ochotę dać w pysk – klepię się w prawe ramię. Reksio dostaje sygnał że to jest niewłaściwe zachowanie. Wyobrażam sobie znowu moją kusicielkę i kata w jednym, i gdy nie chcę jej przyłożyć to z zadowoleniem klepię się lewe ramię. Gdy nadal czuję że swędzi mnie ręka klepię nadal w prawe by pokazać Reksiowi że niedobrze. Gdy Wyobrażam sobie jak mimo presji dałem sobie z czymś radę, coś co dokonałem mimo oporów życia i czułem się z siebie dumny – w lewe. W ten sposób można wymazywać negatywne odruchy, wzmacniać te dobre. Z jaką siłą? Nie wiem. Czuję że jest w tym spory potencjał. To co najważniejsze jeśli będziecie chcieli spróbowac tej metody, to przede wszystkim co najmniej miesiąc programowania bez sprawdzania czy to działa. Jeśli spróbujecie za wcześnie i się nie uda, to już po metodzie – będziecie wiedzieli że nie działa. Coś się układa, czujecie się w porządku, klepiecie lewe ramię. Coś jest nie tak jak trzeba, w prawe ramię. Nasz Reksio musi wiedzieć co jest dobre mniam mniam, a co bee a fuj. I Ty musisz go nauczyć. Programowanie jest bardzo ważne, ponieważ jeśli Ty nie zaprogramujesz sam siebie, to zrobią to za Ciebie inni. Chociażby telewizyjnymi reklamami. Chcesz czuć się dobrze sam ze sobą, a czujesz się jak szmata, wiesz świadomie że masz wszystko co trzeba do szczęścia, czemu wiec czujesz się jak szmata? Reksio został zaprogramowany reklamami tv że szczęście to model z najnowszym modelem BMW, więc Reksio jest nieszczęśliwy bo tego nie macie. Reksio zarządza uczuciami, Ty logiką. Reksio więc daje Ci emocje które sprawiają że masz depresję. Zamiast sam nauczyć Reksia że szczęście jest tu i teraz, niezależne od ciała, pieniędzy, związku i wszystkiego innego, to nauczyli Reksia cwaniacy od reklam, rodzice, kościół i inne „autorytety”. A ich pragnienia nie dadzą Ci szczęście, tak samo jak nie dały im szczęścia i zadowolenia z życia, są tak sfrustrowani swoim życiem, że koniecznie chcą spieprzyć Ci Twoje własne. Weź sprawę w swoje ręce, to Twoje życie. W trakcie terapii klapsowej, można poklepywać Piękne Panie. Ale tylko Piękne! 🙂

I tak w skrócie – chcę emigrować do USA w najbliższej niedalekiej przyszłości, jeśli ktoś kto tam jest i może coś mi doradzić, podzielić się informacjami o wizach, pracy – będę bardzo wdzięczny. Biorę nowe lekarstwo na IBS, xifaxan – od dwóch dni, i choroba znikła. Oczywiście łajza wróci, jest ze mną niezwykle zżyta. Szokujące, nie myśleć o bólu caly dzień. Na najbliższy czas chcę napisać o dwóch orgazmach, i ich roli w umysłowości człowieka (zatrzymanie procesu myślenia, co ma bardzo znaczące konsekwencje), romans Buddy widziany oczami jego wściekłej żony którą zostawił z synkiem, oraz do nowopowstałego działu romansu, homoseksualny erotyczny romans w tle szalejących stosów inkwizycji.

 

 

 

18 thoughts on “Wychowaj Reksia

 1. Wyjeżdżaj jak najprędzej. Jako cieć w Kansas kumpel dostaje 3,5 dolca /h, menager w sklepie-25. Jak zarobisz 8 dolców/h- jesteś gość.Gliniarz ( ale bez siekiery) zarabia jakies 60-70 tys dolców rocznie. W Toronto/Kanada nawet 100. Jak przejdziesz komisję z tym calym IBS-em( też chyba to mam(?), gdy mnie taki głąb wyprowadza z równowagi ale nie histeryzuję jak Ty i nie nazywam się inwalidą!!) to będzie Ci zdecydowanie do twarzy z Glockiem lub Berettą. Życzę szybkiej realizacji celu…

 2. Wyjadę wcześniej czy później. Chyba to masz? nawet nie wiesz co masz bo Cię czasem boli brzuch, i uważasz że ja przesadzam? 🙂 wiesz w ogóle co to jest zaawansowany IBS, czy tak sobie napisałeś?

 3. Dlaczego do USA? Ja bym się nie pchał do kraju gdzie wolność słowa jest jeszcze bardziej ograniczona niż u nas bo za pisanie bloga dostałbym tam karę więzienia.

 4. Nie dostałbyś, skąd ta info? 🙂 zresztą pisać możesz gdziekolwiek, liczy się gdzie jest serwer. Wolność słowa to nie istnieje w Chinach ale w usa?

 5. dobrze pomyślane z tymi rozmowami z pś. Przecież najbardziej czułym jej kanałem jest ciało! A to klepanie jest właśnie w tym kanale. I ciało/pś rozumie. Dobra rzecz, dobre wskazanie.

  Możnaby pomyśleć, jak tą komunikację zastosować razem z innymi technikami oczyszczającymi, np. metodą Sedony, gdzie proces jest bardzo prosty. Ale jak dodać tu sugestię, ocenę, którą zawiera klepnięcie się w to lub w drugie ramię?

  http://swiatducha.wordpress.com/

 6. To dość proste Andrzej ,muszę tylko zobaczyć jak to działa tak naprawdę bo już widzę jedną wadę pewną. Ale sądzę ze stworzenie alfabetu podświadomości nie będzie za trudne.

 7. Utrzymujesz dalej forme mistrzuniu, z tym poklepywaniem, nieco smieszna sprawa hehe ale warto wyprobowac, a z Emigracja tez niezla sprawa, i ze lek znalazles na IBS, Bede mial do kogo leciec do USA 😀 ponoc piekny kraj pozdro.

 8. Pierwszy lek który działa – xifaxan. Od trzech dni nie boli mnie brzuch, nie mam skurczy ani żadnych innych problemów, mogę nawet wyjść na dłuższy spacer, szaleję kilka dni tak mi dobrze wreszcie 🙂 niestety, choroba wróci, lek wybija bakterie w jelitku, i jak przestanie działać to chłopcy się odrodzą i znowu zaczną swoje dzikie harce – ale kurwa co przeżyłem parę dni spokoju, to nikt mi tego nie zabierze 🙂 marzę żeby pojechać tramwajem do centrum samemu, może się uda 🙂

 9. Na pewno kolesia poczytam gdyż wiele info będzie o USA, ale – to że facet nienawidzi PIS to ok, ma do tego prawo chociaż kłamie wierutnie, ale pisanie w każdym poście o chorym z nienawiści Radiu Maryja które rządzi Polską to już jest naprawde przegięcie, post o polakach antysemitach jest prawdziwy, oczywiscie jesteśmy antysemitami (tak jak wszyscy którzy z nimi mieli możliwość żyć, i najmniejszymi w Europie bo tylko my pozwolilismy im u nas żyć i się rozwijać za co nam odpłacili po wojnie) ale pisanie że ich okradliśmy, to już kurwa jest świństwo i przede wszystkim obraza inteligencji każdego człowieka który trochę zna się na historii, a nie na propagandzie która wyśmiał nawet Żyd w książce przedsiębiorstwo holocaust. I obraza mnie, człowieka którego babcia i cała rodzina ryzykując torturami i życiem swoim i dzieci, pomagała przetrwać Żydom wojnę. Za same te rzeczy które wymieniłem facet jest dla mnie kompletnie niewiarygodny, dość bystry, ale mimo wszystko pożyteczny idiota.

Dodaj komentarz

Top