Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Czy geje są źli?

Czy geje są źli?

Mój dobry znajomy i czytelnik, jest gejem. Jako że wychowywał się w rodzinie gdzie dominowały wartości katolickie, z wiadomych powodów ukrywa swój sekret co jest niezwykle męczące, ale tym co najbardziej zatruwa życie Gabriela (imię oczywiście zmieniłem) jest koszmarne poczucie grzechu, wyrzuty sumienia że obraża Boga uprawiając sex z facetami a nie jak każe pismo święte i matka natura, tylko z kobietami.

Jeśli uważasz że zły i grzeszny jest – homoseksualizm, kopulacja bez ślubu, grzech Onana czyli wytrysk wszędzie byle nie w pochwie kobiety, to chętnie wytłumaczę Ci czemu tak jest. Kto ma uszy, niechaj słucha, kto ma oczy, niechaj czyta, kto ma dobry gust niech mnie czyta.

Gdy z intelektualnych kolan ludzkość powstawała ku gwiazdom, powoli acz nieubłagane, przeobrażała się na mocy ewolucji z prymitywnych prapramałp w człowiekopodobnego humanoida. Istoty te grupowały się tworząc prymitywne społeczności, które odkrywamy dzięki mozolnej pracy archeologów. Grupa zawsze ma swojego wodza, władcę, był to przeważnie najsilniejszy samiec w grupie, najbardziej agresywny, podstępny i sprytny (przypomniejcie sobie szkołę, pracę, podwórko, zawsze wyłaniał się naturalny lider który dominował w grupie, i nadawał nowe trendy) Ponieważ ludzie/małpy byli wtedy niezwykle zacofani technologicznie i srali tam gdzie stali, a już doskonale wiedzieli o śmierci i bali się jej, czcili zjawiska które ich przerastały, przerażały. To naturalne zjawisko, uległość wobec niezrozumiałej siły, poddanie się, ślepy podziw wobec czegoś co nas przerasta.

Było to oczywiście słońce, dawca życia którego brak groził śmiercią, księżyc, niepokojące bóstwo (w nocy łatwo było o śmierć w paszczy dzikiego zwierza czy ziomka z jaskini obok któremu nie wiodło się na polowaniach, a który miał kanibalskie ciągoty) piorun, wichury, okresowo wylewające rzeki i szereg innych, regionalnych zagrożeń naturalnych. Do panteonu bogów dochodziły groźne zwierzęta, a więc święty krokodyl, święty rekin, święty wąż, święty skorpion, święty pająk. Zawsze w takiej grupie obok władcy pojawiał się kapłan, szaman, który spełniał rolę lekarza, duchowego doradcy, i przede wszystkim obiecywał w zamian za dary dla duchów i bogów (które sam zjadał) życie wieczne w chwale wiekuistej, a gdy małpy nie słuchały swojego otyłego kapłana, groził że słońce nie wstanie następnego dnia. Małpy wierzyły w to tak mocno, jak dziś wierni wierzą w mówiącego węża, niepokalane poczęcie i w to że świat ma sześć tysięcy lat, a kości dinozaurów sprzed dziesiątek tysięcy lat zostały podstawione przez Boga który chce sprawdzić wiarę ludzi.

I teraz zaczyna się robić naprawdę wesoło. Takich grupek jest wiele, kazda ma swojego kapłana i władcę. Władca wie że jak nie zaatakuje żyjącej obok analogicznej grupy małp, to oni zaatakują jego. Kapłan też to doskonale wiedział, więc w interesie władcy i kapłana leżała potęga własnej grupy. Mieli władzę, nie musieli pracować, żyli na wysokim poziomie w porównaniu do swoich poddanych i wiernych, nie musieli polować, rządzili, kopulowali z najatrakcyjniejszymi małpiatkami, jedli najlepsze jedzenie do sytości czego nie mieli inni członkowie plemienia, do tego wszystkie małpy się im podlizywały dla korzyści i ze strachu przed gniewem władcy. W wypadku przegranej z inną grupą władca i kapłan tracą władzę, idą w niewolę, zostają upodleni i tracą wszystko, zostają niewolnikami.

Dla wodza nie istnieje niewolnictwo, albo rządzi, albo umiera. Jak można mieć wszystko, a potem być niewolnikiem? Taki niewolnik – ex król zresztą zabity byłby szybko przez swoich poddanych w niewoli, za upokorzenia które musieli znosić z uśmiechem. Za wszelką cenę nasz odwieczny duet dbał więc o potęgę swojego plemienia, swojej małej społeczności. A czym była wtedy potęga? Ilością ludzi w plemieniu. Im więcej ludzi, tym więcej jedzenia i większa armia którą można napuścić na inne plemię, wyrżnąć je w pień, porwać niewolników i ładne samice. Kapłan tworzył więc dla młodych małpiatków legendy o tych którzy umierają w walce, i stają się niebiańskimi bohaterami przez wieczność (przy czym niebo miało wszystkie te cechy których brakowało małpiatkom w życiu doczesnym) a Ci którzy są tchórzami i nie chcą umierać dla władcy i kapłana, stają się pariasami, zostają wygnani i nakładają na całą swoja rodzinę niezmywalna hańbę. Była motywacja do walki na śmierć i życie? Jasne że była. Ale to nie wszystko – nasz kapłan twierdził że Bóg ukazał się mu po wypaleniu świętego zioła, i zakazał kopulacji między samcami, marnowaniu wytrysku gdziekolwiek poza pochwą samicy, i groził że kopulacja bez jego błogosławieństwa to czysty bilet w jedną stronę do piekła.

W tamtych czasach, było bardzo mało ludzi, większość niemowląt umierała po porodzie, czy też później w wyniku chorób i częstych wypadków losowych, na przykład pożarcie przez dzikie zwierzę czy jakiś wypadek, uraz, o przeziębieniu nawet nie wspominam. Żywności było za mało dla tych co nie pracowali. Każdy wysiłek męskich trzewi miał dać dziecko, nie można było marnować męskiej chuci na innego mężczyznę. Kopulacja po oficjalnym błogosławieństwie szamana, miała na celu przywiązanie rodziców i dziecka do aktualnych wierzeń, czyli nasz Bóg Pajak jest dobry, nasze plemię jest dobre, a plemię inne i ich Bóg Piorun jest zły. Ktoś kto jest i trwa w danej wierze, nie może już z niej wyjść ponieważ zostanie wyklęty, przeklęty, zostanie wygnany a poza swoim plemieniem umrze z głodu i rozpaczy. Dziecko z takiego związku jako dziecko wyznawców było od dzieciństwa poddawane praniu mózgu przez szamana, gdyż wtedy młody umysł przyjmie każdą wiarę jaką mu się poda i stanie się gorliwym wyznawcą gotowym umrzeć dla swojego kapłana i wodza.

Każda religia wie że najważniejsze dla jej przetrwania jest zaprogramowanie umysłu dziecka, i co wskazują badania psychologów jest to niezwykle skuteczne, rzadko kto umie w dorosłym życiu zrzucić z siebie kaganiec wmówionych mu przekonań. Dawni szamani którzy nie umieli pisać i czytać, jedli owady spod kamienia, wąchali własne fekalia i czcili niedźwiedzia, wiedzieli kilkadziesiąt tysięcy lat temu to co teraz inteligentny człowiek dowiaduje się na studiach psychologicznych, albo mój czytelnik czytając moje artykuły. A jak małpiatek nie będzie gorliwym wyznawcą, bo będzie czuł że to oszustwo jest? To i tak będzie walczył, dla dobrego imienia, dla imienia rodziny, dzieci, i wreszcie walczy by nie zostać wygnanym ze społeczności z piętnem tchórza.  Jakiekolwiek przerwanie ciąży musiało zostać uznane za najwyższe zło, które skończy się wiekuistym płomieniem. Najwyższym szacunkiem w plemieniu cieszyły się wielodzietne rodziny. Kobieta bez dzieci była wyśmiewana, żyła w grupie, ale była odtrącana. Im więcej kobieta miała dzieci, tym była bardziej szanowana.

Wszystkie istniejące zasady które podawał szaman jako boskie, istniały w jednym celu – zapewnić przetrwanie i zwycięstwo plemieniu, czyli kapłanowi i władcy. Do tego dochodzi roszada genowa. Silniejsi, sprytniejsi wygrywali bitwy, zapładniali samice, i dzieci dostawały najlepszy zestaw genów. W ten sposób geny cały czas się wzmacniaja, wzbogacają, rosną w siłę. Elementem tych wszystkich koszmarów przez które przechodziły miliardy istnień ludzkich, jesteśmy my. Jak się czyta fora internetowe, dochodzę do wniosku że nic się mentalnie nie zmieniło przez te kilkadziesiąt tysięcy lat.

Niezależnie od cywilizacji, rządów i religii, zawsze władza współdziałała z kapłanami by mieć z tego korzyść, mieć władzę i móc podbijać innych. Cały problem polega jednak na tym, że w tym momencie planeta jest przeludniona. Nowoczesna medycyna sprawiła że ludzie długo żyją, niemal wszystkie niemowlęta się rodzą a jak są chore to inkubator umożliwi przeżycie, śmierć z ręki dzikiej natury i wypadków została ograniczona do śmiesznie małego minimum. W tej sytuacji wszystkie starożytne nakazy są bezsensowne i doprowadzą do tragedii, już doprowadziły jeśli spojrzeć na Afrykę gdzie ludzie nie są w stanie się wyżywić. Wtedy były one doskonałe, ludzi było mało, trzeba było walczyć o przetrwanie, teraz są dla nas zabójcze. To tak jak antybiotyk – na początku pomaga, ratuje życie, jednak z czasem bakterie uodparniają się na niego, i nie pomaga, z czasem zacznie szkodzić, niektórzy mówią że już szkodzi. Ludzkość powinna otrząsnąć się z nieefektywnych wskazań, ale jest jeden problem – by ludzie w nie wierzyli, by te wskazania były efektywne, trzeba było ludziom wmawiać na przestrzeni wieków że to jest wola samego Boga. Większość ludzi nadal w to wierzy, i każda próba przekonania ich że to jest mrzonka, odnoszą przeciwny do zamierzonego skutek. Jesli kobieta miała wmawiane kilkadziesiąt tysięcy lat że posiadanie dziecka jest najwyższym celem istnienia, nie da się tego wykorzenić słowami szczególnie że brak dziecka był największym nieszczęściem a teraz można żyć bez dzieci wygodnie, zdrowo. Wtedy był to jedyny cel istneinia, teraz już nie jest.

Bieganie jest zdrowe – dla młodego człowieka. Gdy ten człowiek ma 90 lat, bieganie zabije go. Tymczasem autorytety moralne i duchowe, nakłaniają do biegania. Tak było przez wieki, tak ma być teraz. Duchowym autorytetom przypominam że człowiek miał nie latać ponieważ gdyby miał latać, „dobry Bóg dałby nam skrzydła” a jednak kapłani wszelkiej maści latają, chętnie korzystają z pomysłu człowieka który nie wierzył w starożytne zasady, tylko poszedł z duchem czasu. Osoby która słyszy głosy nie trzeba już kamieniować w imię Boże, można jej dac leki, i będzie normalnie żyła. Najładniejszej samicy nie trzeba już porywać z jaskini i zabijać mamuta by udowodnić swoją męskość, wystarczy mieć BMW i ładną willę. Stary swiat wali się w posadach, już dawno zawalił – zasady też powinny być zmienione na bardziej efektywne.

Samobójstwo – tak samo jak i inne formy ograniczenia populacji musiało zostać przeklęte przez władców i kapłanów. Powstały legendy o tym jak dusza samobójcy po śmierci nie może odzyskać spokoju i błąka się po piekielnych trzęsawiskach przez eony czasu, i jak Pan Bóg jest smutny gdy musi wtrącić do piekła samobójcę. Oczywiście, musiało akt samobójstwa musiał zostać przeklęty gdyż liczy się każde życie, każda para rąk która może trzymać włócznię czy łuk, i napadać na inne plemię albo zdobywać jedzenie.

Ale czy teraz można przestać się rozmnażać w tak niekontrolowany sposób? Ludzie coraz bardziej światli wiedzą ze można, rezygnują z dzieci na rzecz życia i jego przyjemności. Jednak istnieją narody które są znacznie bardziej prymitywne, żądne władzy. Proszę spojrzeć na państwa muzułmańskie, u nich cały czas działa mechanizm plemion. Rozmnażać się, czcić zasady które już dawno są nieaktualne, nienawidzić inności, nie mieć skrupułów przy zabiciu niewiernego, ba! Mieć po męczeńskiej śmierci zawsze chętne dziewice w niebie. My się oświecamy w teatrach, filharmoniach, potężniejemy – i przyjdzie taka chwila że zaleją nas barbarzyńcy którzy jak rosjanie w 45′ będą pili wodę z muszli klozetowej. Ale wygrają, swoją dzikością, brawurą, prymitywnym kodeksem zasad. Sami im na to pozwolimy.

Tyle na temat grzechu homoseksualizmu. Nie ma takiego grzechu, jest stworzony w naszej społeczności. Boga nie interesuje czy pośladki wobec których kierujesz swoją chuć, są owłosione czy też gładkie. Jesli chodzi o rozwój duchowy, bo w tej kategorii czuję się kompetentny, nie ma znaczenia czy ktoś jest gejem czy hetero. Jeśli jesteś gejem, kochasz facetów, nigdy nie daj sobie wmówić że jesteś nienormalny. Duchowo i wobec Boga jesteś równy z wszystkimi innymi. Porzuć poczucie grzechu, śmiało, Bóg i miłość jest dostepne tak samo dla biedaka, bogacza, geja, heteryka, Żyda, a nawet mojego czytelnika. Bóg nie jest facetem, nie zawstydzasz go, Bóg jest formą męską bo jak go inaczej nazwać? Gdy było to wymyślane, rządził ten kto przynosił mięso do jaskini, czyli facet, więc i Bóg musiał być facetem. Bóg jest tak samo facetem jak i kobietą, jest jednościa w dwoistości, pustką w pełni i światłem w mroku.
Moje wspomnienia ze świata między wcieleniami, doskonale pokazują jakie śmieszne jest paplanie że geje są źli. To kompletna bzdura która wypływa ze świadomości tych dwóch ze zdjęcia na górze. Modne ciuchy, papierek magistra prywatnego marketingu i zarządzania, a umysłowość i wrażliwość – jak u małpy. To samo tyczy się przedstawicieli religii, co ma wspólnego cytowanie świętych książek z Bogiem? tu niby Pan Bóg który jest miłością, ale jak go wkurwisz to Cię wtrąci do piekła, a zły pies musi pilnować kościoła przed złodziejami. I tu jedna uwaga. Moi znajomi mówią wyraźnie o tych którzy głośno krzyczą że geje powinni wychowywać dzieci wprost – pedały. Grupka cwaniaczków która chce zarobić, a która nie ma nic wpólnego z walką o prawa gejów. Dziecko ma mieć mamę i tatę, musi być zachowana dwoistość płci w wychowaniu, tak jak w życiu potrzeba harmonii między Yin i Jang, dniem a nocą, ciepłem a zimnem. Dziecko wychowane przez dwóch tatusiów czy dwie mamusie to gotowy materiał na dewianta, i bardzo nieszczęśliwego człowieka.

 

 

32 thoughts on “Czy geje są źli?

 1. „..Dziecko wychowane przez dwóch tatusiów czy dwie mamusie to gotowy materiał na dewianta, i bardzo nieszczęśliwego człowieka…”

  Na internecie można znaleźć badania, które wykazały, że najlepiej dziecko wychowuje para ..lesbijek.
  Czyli dwie mamusie.
  Co więcej, takie dziecko nie tylko wyrasta na dewianta, ale jest bardziej inteligentne niż dzieci z „normalnych par”.

  I nie ma się co dziwić, bo w większości hetero rodzin, to mamusia i babcia wychowują potomka. Tata to od czasu do czasu po piwo gówniarza wyśle 😉

  Ps. Mistrzu, czyżby Mistrz miał zamiar wypróbować seksu analnego na sobie z „Gabrielem” ?
  (Liczę na szczegółowy opis rozdziewiczenia)

 2. Z całym szacunkiem, ale na internecie można znaleźć nawet to że Hitler był murzynem po operacji wybielenia skóry. Takie badania są niezwykle wyrywkowe i robione bez żadnego szacunku dla chociażby zwykłej statystyki – mogę je poprosić? obalę je logicznie w moment.

  Wystarczy profesor która jest lesbijką, i już mamy komplet „wiarygodnych” badań, o kasie od organizacji homo za to – nie wspominam.

  Dziecko wychowane przez babcię i matkę ma gigantyczne problemy emocjonalne, zdrowy model to męskość i kobiecość a nie jedna tylko płeć.

  Nie, nie mam takiego zamiaru, interesują mnie jedynie ładne Panie. Ale czy Gabriel ma taki zamiar? nie wiem, pewnie tak, w końcu jestem ciut przystojniejszy od diabła 🙂

 3. „każdy wysiłek męskich trzewi miał dać dziecko”

  to bardzo ciekawe szczególnie że połączenie spermy i jako takiego stosunku z poczęciem jest wiedzą stosunkowo współczesną, podobnie jak koncepcja kary wiekuistej (w zasadzie koncepcja piekła pojawiła się w czasach żydowskich powstań przeciwko rzymianom jakieś dwa tysiące lat temu czyli stosunkowo niedawno w porównaniu z czasami gdy „ludzie/małpy byli niezwykle zacofani”)

  „Samobójstwo – tak samo jak i inne formy ograniczenia populacji musiało zostać przeklęte przez władców i kapłanów”

  że co? w takim razie skąd koncepcje honorowych samobójstw (szczególnie szerokie we wszelkiego rodzaju kastach wojowników/rycerzy czyli najwartościowszych z punktu widzenia siły ofensywnej plemienia jednostek) obecne i w starożytnym Rzymie i Japonii i Chinach itd???

  „Ludzie coraz bardziej światli wiedzą ze można, rezygnują z dzieci na rzecz życia i jego przyjemności” – taaaak od czasu wprowadzenia ubezpieczeń społecznych bo wcześniej jak nie miałeś dzieci to na starość nie jadłeś… chyba że byłeś naprawdę, naprawdę bogaty

  podsumowując wyjątkowo słaby wpis, w szczególności porównując z całkiem niezłym poziomem całego bloga…

 4. Chyba żartujesz 🙂 nawet małpa zdaje sobie sprawę że od kopulacji jest ciąża. Mieli setki/tysiące lat by dokonać tej obserwacji nie tylko na sobie, ale np. na zwierzętach, i jeśli nawet prymitywni ludzie tego nie zauważali, to byli szamani którzy całymi dniami nie pracowali i mieli czas na myślenie i teoretyzowanie.

  Koncepcja piekła i nieba czyli kary i nagrody istniała od zawsze od kiedy istniała jakakolwiek forma kultu, może inaczej się nazywała, ale to zawsze był ten schemat.

  Honorowe samobójstwo było motywatorem, który miał motywować do sukcesów wojownika. Takim samym motywatorem było obłożenie kogoś klątwą i wygnanie ze społeczności z tym że ktoś kogo wyrzucisz może w zemście napadać w innym plemieniu gdzie docenią jego kunszt wojowniczy, a przy HS nie ma takiejopcji. Albo się starasz i służysz wiernie, albodajesz ciała i jeśli Twoja rodzina albo Twoje imię ma przetrwać – musisz zrobić HS. Proste, prawda? 🙂

  Nie słaby wpis, a wyrywkowo go przeczytałać, co chyba Ci uświadomiła moja odpowiedź, prawda? 🙂

 5. I słowo wyjasnienia – pisząc niebo ipiekło mam na myśli ideę kary i nagrody. Ale to chyba jest oczywista oczywistość.

 6. Link który podajesz, pokazuje bójkę psychologów. Jedno twierdzą że jest ok z tymi dziećmi wychowanymi przez gejów, inni podważają te raporty jako rażąco zmanipulowane. Na początku pisze też, że wszelkie badania były robione na bardzo małej liczbie badanych. I nadal nic z tego nie wynika.

  Psychika musi mieć oddziaływanie męskie i kobiece. W innym wypadku źle się dzieje dla ducha. Czemu? oświecenie, cel do którego dążymy, przejawia się ze złączenia pierwiastka kobiecego i męskiego, zła i dobra, ciemności i jasności. Bycie dzieckiem pary homoseksualnej robi później gigantyczne problemy w sferze postrzegania świata, i duchowości.

  Zestawiasz mi rodzine hetero meneli, i przykłądną rodzinę homo – czemu manipulujesz w ten sposób? zestaw dewiantów homo, i dewiantów hetero, albo porządnych ludzi hetero i porządnych homo. Akurat w dzisiejszych czasach nie mówi się o zboczeńcach homo, a tych jest bardzo wielu, szczególnie że piętno społeczne położone na homo robi z ludzi wariatów.

  Badania nad dziećmi, jakoby wpływ pary homo nie miał na nich wpływu to jedno wielkie gówno, i mówię Ci to jako człowiek który nie tylko całe życie zgłębia nature podświadomości, ale człowiek który przypomniał sobie wiele poprzednich żyć. Moja wiedza znacznie wypływa poza doświadczenia mojej aktualnej inkarnacji, i żaden psycholog mi nie wmówi że podświadomość dzieciaka nasiąknięta dwoma energiami będzie zdrowa i harmonijna – nie będzie.

 7. Pozwolę sobie wpierw wkleić link, który w miarę szczegółowo wyjaśnia różnicę między

  dewiacją a zboczeniem

  http://zdrowie.onet.pl/1385223,3533,,,,czy-taki-zwiazek-ma-przyszlosc,ekspert_seksuolog.ht

  ml .

  Teraz mam pytanie.

  1.Czy jak dwie kobiety wychowują dziewczynkę to wyrośnie ona potem na dewianta ?

  2.Czy może Mistrz podać wiarygodne badania, które stwierdzają te wspomniane przez Mistrza
  dewiacje u dzieci wychowanych przez pary homo i, że wychowanie w parach homo ma na te dzieci zgubny wpływ?

  Mistrz napisał : „..Psychika musi mieć oddziaływanie męskie i kobiece. W innym wypadku źle się dzieje dla ducha..”

  Jak więc to się ma do wszystkich tych Oświeconych, wychowywanych przez swoich Guru
  Przecie to dopiero dewiacja być zabranym jako malec od rodziców i wychowywanym całe swoje
  życie przez jednego nauczyciela i w dodatku mężczyznę.
  A często nawet przez kilu mężczyzn wychowanym. (Żeńskiej energi i kobiet tam brak).
  Jako w takich wypadkach źle nie dzieje się dla ducha, a wręcz przeciwnie.

  Mistrz: „..Moja wiedza znacznie wypływa poza doświadczenia mojej aktualnej inkarnacji,
  i żaden psycholog mi nie wmówi że podświadomość dzieciaka nasiąknięta dwoma
  energiami będzie zdrowa i harmonijna – nie będzie..”

  Tyle, że Dusza Mistrza miała wiele rodzin różnego rodzaju przez te wszystkie wcielenia, i jeśli urodziłby się Mistrz jako dziecko pary tatusiów, to miałoby to jedynie tylko i wyłącznie taki wpływ na jaki sobie by Mistrz z poprzednich wcieleń zasłużył według Prawa Karmy.
  Dla Podświadomości czas nie istnieje.
  Jedynie na Umysł Świadomy może mieć to jakiś wpływ, ale także tu Prawo Karmy i

  Podświadomość ma silniejsze zdanie i wpływ na rozwój dziecka.
  I jeśli dziecko nie ma takich intencji i czegoś do przerobienia, to nawet jakby rodzice
  homo robiliby w domu co tydzień homopseksparty, to na umysł dziecka nie będzie miało to wpływu.

  Mistrz:”..Zestawiasz mi rodzine hetero meneli, i przykłądną rodzinę homo – czemu
  manipulujesz w ten sposób? zestaw dewiantów homo, i dewiantów hetero, albo
  porządnych ludzi hetero i porządnych homo. Akurat w dzisiejszych czasach nie
  mówi się o zboczeńcach homo, a tych jest bardzo wielu, szczególnie że piętno
  społeczne położone na homo robi z ludzi wariatów. ”

  No właśnie. Jak Mistrz zauważył :)Dlaczego od razu zakładać, że rodzice homo to dewianci?
  Przecież jest wiele porządnych (jak Mistrz to zauważył ?) ludzi homo 🙂
  I jak taki porządny homo zejdzie się z porządnym homo, to dlaczego miałoby potem dziecko z takiego związku nie być porządne ?

  Ps. o zboczeniach homo mówiło się zawsze i głośno. W dzisiejszych czasach po prostu homo zaczęli walczyć o swoje prawa i mówi się teraz o zboczeniach homo, ale mówi się także o zboczeniach hetero.Dlatego już tak się nie zauważa tej strasznie naciąganej niegdyś różnicy.

 8. Czy wiesz że w czasach nazizmu istniały badania autorytetów naukowych, że Żyd jest istota niższą niż inni ludzie? inne badania były, ale nikt ich nie publikował – i nie finansował, więc społecznie nie istniały. Teraz mamy erę agresywnych homo i kazdy kto twierdzi inaczej, jest usuwany w cień. Nie znajdziesz jego badań, za to masz mase badań o 6 miliardach odrębnych osobobowościach na przykładzie ilu dzieci? 10? 100? i przez ile lat były robione te badania? rok? 2 lata? ok, 10? trochę mało w stosunku do życia przeciętnie mającego 70 – 80 lat, nie uważasz? i Ty mnie chcesz przekonać takimi informacjami? 🙂

  Gdy przyjdzie Islam, który jako prymitywna wspólnota nienawidzi homo, będziesz miała tysiące profesorów i badania że hmo jest złe i krzywdzi dzieci. Wszystko zależy od tego kto trzyma kasę na takie badania, i mediów które te badania publikują.

  Dziecko wychowane przez homo, będzie patrzyło na świat przez normę jednostronną, co jest wielkim błędem i ciosem dla rozwoju duchowego. A więc takie dziecko może odnieść sukces, być ambitne, inteligentne – ale co ma wspólnego z życiem wewnętrznym? w okresie dorastania rodzice jawią się jako Bóg, i tak własnie ich sugestie traktuje podświadomość, dlatego zmiana przekonań nabytych do 3 roku życia jest gigantyczną praca na długie lata. I teraz ta wizja w podświadomości to jeden biegun zamiast dwóch które tworzą harmonię. Wielkie uszkodzenie rozwoju duchowego – inaczej tego nazwać nie można.

  I nie przekona mnie twierdzenie profesora który robi lewe badania, i który jedyną ekstazę modlitewną jaką doswiadczył to stan po wypiciu kawy. Gdyby wiedział więcej, zrozumiałby. Ale tego nie wie, więc bada (w sposób nieuczciwy) odnoszenie sukcesu w życiu.

  A potem taki człowiek sukcesu leży i płacze, i jest wewnętrznym trupem. A wszyscy widzą w nim wielki power. Widziałem to nie raz.

  A jaki problem będzie miało takie dziecko gdy zechce szukać Boga, nieopisywalny. Będzie to wizja Boga jednowymiarowego, czarnego albo białego.

  Tak, geje są też porządnymi ludźmi, znam takich – i oni nie chcą mieć kategorycznie dzieci. Tak jak pisałem, tych co chcą, nazywa się pedałami i cwaniakami którzy na dupie zbijają interes.

 9. Mistrzu, to ile znasz rodzin homo, które wychowały sobie młodego homo, a ile znasz
  takich rodzin hetero, które wychowały sobie homo ?

  Orientacja seksualna nie jest zależna od wychowania przez rodziców.
  Ona siedzi w umyśle.

  I czemu Mistrzu piszesz o ekstremalnych badaniach w ekstremalnym środowisku jakim
  były nazistowskie Niemcy ?
  Zawsze były jakie złe czasy dla różnych środowisk.

  Teraz wcale nie mamy czasów agresywnych homo, a jedynie czasy w których homo mogą w
  końcu po latach wyjść z ukrycia i się nie bać.
  Czy jakiś agresywny homo zaczepiał Mistrza ?

  Mistrz:”..Dziecko wychowane przez homo, będzie patrzyło na świat przez normę jednostronną,..”

  Bez jaj 🙂 Przez wieki wychowaniem córek zajmowały się matki, babcie bądź niańki

  Jakoś to nie miało większego wpływu na orientację seksualną dziewczynek a wręcz
  przeciwnie. Pożądały one jeszcze mocniej chłopa.

  Tak samo młodzi chłopcy zabierani byli wcześnie ( nieraz oderwani od cyca, jak
  tylko zaczynali chodzić) spod falbanki mamusi by wychowywała go męska brać na
  prężnego wojownika.

  I jakoś ci chłopcy potem uganiali się za tymi wychowywanymi jedynie przez kobiety
  dziewczynkami i robili im dzieci, nie myśląc i nie marząc nocami o męskim penisie kolegi z wojska 🙂

  To w naszych czasach role się popierniczyły i wychowywaniem potomka zajmują się oboje rodzice jednocześnie.

  To dlatego tylu metroseksualnych chłopców wychowywanych, a jakże, przez mamusie i
  tatusia jednocześnie, gdzie potem z takiego rośnie niezdolny do jakiejkolwiek pracy
  leń, który na dodatek nie potrafi założyć rodziny.

  Ah , Mistrzu.
  Mistrz zapewne wychowany został przez parę inteligentnych i dobrych hetero.
  Więc Mistrz zapewne nie posiada żadnych dewiacji ?

  ps. Może sobie Mistrz którąś wybierze ?
  :

  Dacryphilia – typ dewiacji w której źródłem podniecenia jest prowokowanie łez u partnera. Odmiana sadyzmu.

  Flatufilia – Rzadko spotykana dewiacja, w której bodźcem seksualnym są gazy jelitowe kierowane na twarz lub do ust partnera.

  Fobofilia – Rzadka dewiacja w której podniecenie seksualne jest wywoływane przez bodźce lękowe.

  Klismafilia – Typ dewiacji której satysfakcja seksualna jest osiągana poprzez wlewy doodbytnicze

  Moriaphilia – dewiacja polegająca na odczuwaniu przyjemności seksualnej podczas opowiadania sprośnych dowcipów

  Pigmalionizm – osiąganie stanu podniecenia płciowego na widok zdjęć pornograficznych

  Phallophilia – fetysz związany z dużym rozmiarem penisa

  Sitofilia – odmiana parafilii, w której satysfakcję seksualną osiąga się przez pobudzanie bodźcami wiążącymi się z jedzeniem

  ********

  A ja nadal jestem ciekawy i czekam na odpowiedź, jakiego to rodzaju dewiacje mają dzieci wychowane przez pary homo.

 10. No własnie, dobre pytanie, mogę Ci zadac takie same, ile ich znasz? nie znasz, mówisz na podstawie pewnych badań, nie zwracając uwagi na inne.

  To jest proste – teraz jest moda na homo, i nikt nie sfinansuje badań z których wynika że dzieci par homo są skrzywdzone, i nikt tych badań jeśli powstaną nie opublikuje. Niedawno temu miss USA powiedziała że uważa homo za zboczenie i została wyeliminowana z tego zawodu. Pewna część profesorów żyje z takich własnie badań na zlecenie, tak jak margaryna, raz uczeni ogłaszają że jest zdrowa, inni potem że niezdrowa. Kto zapłaci ten ma badania naukowców. W kwestii par homo ja nie potrzebuję badań, mam własny umysł do tych spraw, i on mi mówi, że wychowanie dziecka przez parę homo tworzy mu gigantyczne problemy z postrzeganiem świata, Boga, i siebie. Co nie znaczy że te dziecko bedzie nieudacznikiem – najlepsi spece od czegokolwiek zawsze byli porypani zdrowo. Także i te dzieci będą porypane, i dzieki temu odniosą sukces. Ale ja nie prowadzę strony o sukcesie w biznesie, a o sukcesie w szczęściu, i to mają już mocno przyblokowane. Ot i wszystko.

  Teraz jest moda na homo więc profesorowie mowią że homo jest ok, minie na homo moda to będą mowili co innego. Dlatego ich opinie w tak głębokich sprawach mnie nie interesują.

  Młody człowiek który ma delikatne odchyły homo, wyrasta z nich i zostaje hetero, ktoś kto ma podane wzorce homo w rodzinie na pewno nim zostanie – były takie badania, nie chce mi się ich szukać. Poszukaj Ty, szukajcie a znajdziecie – jestem tego samego zdania. Zresztą po co badania? sama logika tak twierdzi.

  Tak, przez wieki kobiety chowały dzieci, ale kontakt z ojcem był, choćby i wieczorem czy rano – ale był, i dziecko wiedziało że jest tata który obroni, ale i przyleje, i mama której można się wypłakać w spódnicę. Super porównanie, pary homo do rodziny gdzie ojciec jest poza domem w dzień.

  Dziecko było zabierane – ale pierwszy okres życia gdy formuje się szkielet podświadomości (do 3, 4 lat) był spędzony z rodzicami. Nawet gdy ich nie było, dziecko wiedziało że tata zginął na wojnie, ale powinien być. Dziecko wiedziało że ma niepełą rodzinę. Dziecko wychowane przez parę homo tego nie zna. Czy naprawdę nie widzisz tej gigantycznej różnicy, że dajesz mi takie jaskrawo niesprawiedliwe przykłądy?

  Wyśmiewasz dzieci z hetero rodzin – bo masz ich wiele i możesz wybrac przykład. Rodzin homo jest bardzo mało, i te przykłady nie są publicznie podawane. Cały czas kręcisz w ten sam sposób, że znasz kogoś hetero kto jest złt a ktoś homo jest dobry. Ja mógłbym Ci powiedzieć że ktoś hetero jest dobry, a gej (nie pamiętam nazwiska, milioner z Holandii bodajże, sprawdź w google) na słynnym jachcie gwałcił i mordował chłopczyków małych. I tą retoryką pragniesz mnie przekonać – bezskutecznie jak widać.

  Na Twoje pytanie odpowiedziałem dwa razy. Poczytaj co wcześniej pisałem.

  A co do zboczeń, oriaphilia, phallophilia i sitofilia mogę mieć 🙂

 11. Mistrz:”..No własnie, dobre pytanie, mogę Ci zadac takie same, ile ich znasz? nie znasz,
  mówisz na podstawie pewnych badań, nie zwracając uwagi na inne..”

  Pudło Mistrzu.
  Jakbyś mi zadał kilka lat temu to pytanie, to bym poległ. Ale znam już 4 (cztery) pary homo wychowujące dzieci.
  I co ciekawsze, to są to tylko jedna para les i trzy pary gej.
  Jakoś ich pociechy rozwijają się zdrowo i na ciele i na umyśle.
  jedno z dzieci zresztą jest już dawno pełnoletnie i założyło rodzinę.

  Co do tej Miss Kalifornii, to cyt : „..Czar Prejean prysł, kiedy wszyscy dowiedzieli się, że kalifornijska skromnisia wychowana, jak sama twierdziła, w purytańskiej rodzinie, ma własną sekstaśmę! Carrie zdradziła wtedy, że video miało być prezentem dla jej chłopaka i powstało, gdy ona miała 17 lat.
  Teraz Prejean przekonuje, że taśma była najgorszym błędem w jej życiu. Ale tych słów nikt nie chce słuchać..”

  Tak to już jest, że agresywne ataki na homo, padają najczęściej z ust tych, co mają nieczyste sumienie 🙂

  Mistrz: „..Młody człowiek który ma delikatne odchyły homo, wyrasta z nich i zostaje hetero,
  ktoś kto ma podane wzorce homo w rodzinie na pewno nim zostanie – były takie
  badania, nie chce mi się ich szukać. Poszukaj Ty, szukajcie a znajdziecie -..”

  To skąd biorą się homo ?
  Z homo rodzin ???
  Przecież większość z nich wychowała się w hetero rodzinach i miała wzorce hetero. A jednak zostali homo.
  Dlaczego ?
  czyż nie powinni według logiki Mistrza stać się hetero ?
  A jeśli od urodzenia byli homo, to jak strasznej krzywdy musieli doznać będąc wychowywanym przez kochających ich i rozumiejących rodziców hetero 🙂 ?
  Orientacja seksualna kształtuje się w trakcie życia płodowego człowieka, gdy rozwija się jego mózg.Raz ukształtowana orientacja nie ulega zmianie.

  Poza tym przecież nawet takie dzieci wychowywane przez rodziców homo, muszą chodzić do przedszkola, wychodzić na podwórko, chodziły…
  Nie są trzymane w klatkach przez żądnych ich krwi anusów,ich tatusiów homo milionerów.

  I owszem, zawsze znajdą się jacyś/jakieś zboczone persony. W każdej orientacji.
  Co jednak nie dowodzi, że większość taka jest.

  Mistrz: „..Dziecko wychowane przez dwóch tatusiów czy dwie mamusie to gotowy materiał na dewianta, i bardzo nieszczęśliwego człowieka.”

  Tu już posłużę się cytatem jednego z forów internetowych.
  :

  „..Problemy z psychiką dziecko wychowane przez parę homoseksualną będzie miało tylko wtedy, jeśli ludzie pokroju mada będą je wytykać palcami i tłumaczyć swoim dzieciom: „patrz, to ten biedny chłopczyk co ma dwóch tatusiów…” Niestety, nie wątpię, że nie zabraknie ludzi, którzy będą się starać zamienić w piekło życie homoseksualnych par żyjących razem i adoptujących dzieci. Taki jest ten nasz świat. Najgorsze, że tacy ludzie, kiedy już zepsują innym życie, pokiwają ze smutkiem głowami, „patrzcie, a im się wydawało, że można tak żyć…”

  Miłego weekendu i odkrywania w sobie nowych wspaniałych nieodkrytych jeszcze dewiacji Mistrzu 🙂

 12. Nie pudło, a celny strzał – cztery pary, i to ma być porównanie? widzisz ich codzienne życie czy tylko to co pokazują znajomym? widzisz ich myśli? no właśnie, widzisz obrazek który się pokazuje innym, co on ma wspólnego z prawdą? założenie rodziny i sukces w życiu to coś innego niż sukces duchowy o którym ja piszę. Powtarzam Ci to już chyba piąty raz i nadal tego nie rozumiesz, albo nie chcesz zrozumieć. Poza tym ja znam więcej gejów niż czterech – nikt z nich nie chce mieć dzieci, sami uważają to za zboczenie, to co ich interesuje to przede wszystkim kopulacja i ewentualnie coś trwalszego.

  Magrała erotyczną taśmę, i to ma ją dyskredytować? a jakim niby cudem? ja z moją ex też się nagrywaliśmy czasem, czy to oznacza że jestem zboczeńcem? a robienie zdjęć, chęć utrwalenia pięknych, cudownych chwil? ona nie była agresywna, powiedziała że jej zdaniem to jest chore, i dopiero geje w jury pokazali co to znaczy zemsta i agresja, zamknęli dziewczynie drogę do kariery. To ma być ok? a czemu dziewczyna ma lubić coś co ją brzydzi? a kręci Cię laska z wilczurem? mnie brzydzi, czemu fan zoofilii ma mnie niszczyć za moje uczucia?

  Większość homo ma delikatną tendencję, wykorzystana w młodości przechyla się w stronę pełnego homo, wystarczy rodzina homo by przemienić chłopaka w pełnego homo. Mała część to zadeklarowani homo którzy się z tym rodzą, i niech żyją sobie szczęśliwie.

  I o to właśnie chodzi, o te delikatne popchnięcie w jedną czy drugą stronę, oraz znacznie ważniejszą sprawę – duchowość. Ale to już opisywałem, jaki wpływ na dziecko ma dualność osobowości, męskość i kobiecość.

  Ataki na homo sa obrzydliwe, ale zwróć uwagę że ludzie ogólnie sa agresywni, homo biją za to że jest homo, hetero za to że się źle spojrzał, albo w ogóle nie spojrzał. Ja jestem hetero, a wiesz ile razy musiałem się bić będąc napadniętym? tylko nie robię z tego problemu, nie robię manifestacji. Takie jest życie, czasem trzeba się napieprzać, i tyle. A docinki? wiesz ile osób hetero jest niszczonych bo są słabsi i nie umieją albo nie chcą dać w ryja? agresor napada i nie ma dla niego znaczenia powód, ten się zawsze znajdzie.

  Miłego weekendu, nawzajem 🙂

 13. Bóg zwraca uwagę na to, czy jesteś homo czy nie – zapraszam do Biblii.

  tylko bóg przez małe „b” nie zwraca uwagi na orientację. ten wymyślony przez XXI wiek bóg zezwala na wszystko, nic go nie obchodzi i wszystkich przygarnia i w ogóle olewa jakiego jesteś wyznania i czy go kochasz, czy na niego bluzgasz

 14. Mistrzu 😀 ja nie napisałem, że znam tylko czterech gejów ( les też):D Znam ich..ohh, chyba już zbyt dużo by zliczyć 😀
  Ja tylko pisałem o znanych mi rodzinach homo.
  Dzieci z tych rodzin nie mają dewiacji.
  Zachowują się jak inne dzieci.
  Mają stały kontakt jak inne dzieci z otoczeniem.
  A poza tym, co jest złego w tym, nawet jeśli z takiego dziecka wyrośnie potem następny homo ?
  Według badań (badań prowadzonych przez seksuologów z obu stron barykady) procent homo ludzi jest niezmienny od lat.

  I czy bycie homo to dewiacja ?

  Mistrz.: „..Magrała erotyczną taśmę, i to ma ją dyskredytować? a jakim niby cudem?..”

  A takim, że udawała skromną i niewinną, kochającą wszelkie zasady chrześcijańską „purytankę”, a wyszło, że co do rączki to i do buzi.

  Mistrz: „..I o to właśnie chodzi, o te delikatne popchnięcie w jedną czy drugą stronę, oraz
  znacznie ważniejszą sprawę – duchowość. Ale to już opisywałem, jaki wpływ na
  dziecko ma dualność osobowości, męskość i kobiecość.”

  A ja dalej uparcie będę twierdził, że najlepiej duchowo rozwijają się dzieci wychowywane od urodzenia przez Duchowych Guru ( Mistrzów). Czyli przez mężczyzn, bez pomocy kobiet.

  Pierwiastek kobiecy tylko w RD przeszkadza.

  Np, Taki Osho zbyt przylgnął do tego kobiecego pierwiastka i skończył jak skończył.
  A mógł się Oświecić.

  Wookie-???

  A weź Wookie poczytaj sobie inne święte księgi prócz Biblii, to dopiero wtedy pogadamy.
  No chyba, że jestes cycatą blondynką to też zapraszam , ale do Mistrza 😉

 15. Nie chcę wnikać ile znasz gejów – organoleptycznie 🙂

  A jakim to cudem chcesz zobaczyć dewiację widząc dzieciaka raz na miesiąc? skąd znasz jego myśli, jego widzenie świata? wiesz ze psychopata też jest często uważany za normalnego, a jak nikt nie widzi – działa.

  Nie, bycie homo to nie dewiacja, o tym właśnie pisałem. Ale młody chłopak który ma tendencje do bycia gejem, mając bliskie wzorce homo zostanie homo, a mając wzorce hetero zostanie hetero. O to chodzi, i o duchowość – ale to już pisałem nie jeden raz.

  Ok, to że udawała chrześcijankę a wyszło że lubi konkretnie pojechać z facetem faktycznie jest obłudą, ale to że w nią uderzyli mocno, silne środowisko gejów to fakt, jakim prawem, czemu ona ma nie mieć prawa powiedzieć co czuje?

  Pierwiastek kobiecy w RD jest tak samo ważny jak męski. Chyba że masz kobiecy i pragniesz męskiego, i ok, musi być równowaga.

  Z tą chucią Osho to jakoś nie bardzo wierzę, miał cukrzycę a wtedy ciężko z gotowością do akcji, myślę że to trochę taki marketing – facet ledwo gadał, skąd by brał siły na „akcję”? 🙂

  Myślę że z osobami takimi jak Wookie nie ma sensu rozmawiać 🙂 geje są źli bo tak napisali w biblii i koniec tematu 🙂

 16. Mistrzu : „..Ok, to że udawała chrześcijankę a wyszło że lubi konkretnie pojechać z facetem
  faktycznie jest obłudą, ale to że w nią uderzyli mocno, silne środowisko gejów
  to fakt, jakim prawem, czemu ona ma nie mieć prawa powiedzieć co czuje? ..”

  Nagrała 8 amatorskich pornosów i kliknęła kilkadziesiąt ostrych porno fotek sobie.
  Też nic przeciwko nie mam temu, ale jak się chce zostać Miss, to się nie wychyla z takimi tekstami na jakie ona sobie pozwoliła jeśli się ma coś takiego w bagażu.
  Aha, i żeby nie było, mi się zachowanie tego geja nie podobało, że ją tak zaatakował.
  Dopiero jak wyszedł z nią ten szwindel.

  A co do Miss, to dziś wyszło, że obecna : Rima Fakih, tegoroczna zdobywczyni koronny Miss USA, nie cieszyła się długo z odniesionego sukcesu. Wielką wygraną szybko
  przyćmił wielki skandal. Dziennikarze dotarli do materiałów, które wyjawiły, że Rima brała udział w konkursie striptizerek zorganizowanym przez radio z Detroit. (Pudelek)

  W wyborach Mister Gay Universum
  nie ma takich skandali ! ;)))

 17. 8 pornosów? no to niezła z niej aparatka 🙂 a wiesz, z tymi miss gay universum to nie znam się, nie oglądam :))))))))))

  Dla mnie męskie ciało, odpowiednio zadbane, jest piękne ale w kategoriach estetycznych. Takim ideałem jak dla mnie, takim do jakiego ja chcę się doprowadzić, to Diablo jest, zero tłuszczu, mięśnie, ale nie za dużo. Co spojrzę na mój brzuch ,to tracę nadzieję :))

 18. Zobacz co znalazłem na onecie w dyskusji o prawach ojca:

  63% młodzieży popełniającej samobójstwa wychowało się bez kontaktu z ojcem(żródło: U.S. D.H.H.S. Bureau of the Census)
  90% bezdomnych i uciekających z domu dzieci pochodzi z rodzin bez ojca
  80% młodych mężczyzn popełniających gwałty nie miało kontaktu z ojcem
  (żródło: Criminal Justice & Behavior Vol 14, p.403-26, 1978)
  85% dzieci, które sprawiają problemy wychowawcze wychowały się bez ojca
  (źródło: Center of Disease Control)
  71% młodzieży, która porzuca szkołę pochodzi z takich rodzin
  (źródło: National Principals Assotiation Report on the State of High School)
  75% młodzieży ulegającej zatruciu chemicznymi środkami wychowało się bez ojca
  (żródło: Rainbow for all God’s Children)
  85% młodzieży trafiającej do więzień wychowało się w domu bez ojca
  (żródło Fulton Co. Georgia Jail population, Texas Dept. of Corrections 1992).
  Statystyki dotyczące źródeł utrzymania i pracy zawodowej samotnych rodziców:
  79,6% samotnych matek otrzymuje alimenty
  29.6 % samotnych ojców otrzymuje alimenty
  66,2% samotnych matek nie pracuje na pełny etat
  10,2% samotnych ojców nie pracuje na pełny etat
  46,2 % samotnych matek otrzymuje pomoc finansową od państwa
  20,8% samotnych ojców otrzymuje pomoc finansową od państwa
  Dane dotyczące dziewcząt wychowujących się bez kontaktu z ojcem:
  53% częściej wychodzą za mąż jako nastolatki
  11% częściej rodzą dzieci jako nastolatki
  164% częściej stają się samotnymi matkami
  92% częściej się rozwodzą
  Statystyki polskiego sądownictwa rodzinnego:
  76% spraw rozwodowych z orzekaniem o winie kończy się przypisaniem jej mężczyźnie (wobec 8,5% winnych kobiet), (źródło: GUS).
  95,5% sędziów sądów rodzinnych uważa, że matki częściej niż ojcowie utrudniają dziecku kontakt z drugim rodzicem i jednocześnie ich zdaniem…
  (źródło: profesor prawa Wanda Stojanowska, „Ojcostwo w aspekcie prawnym”, Wyższa Szkoła Pedagogiki, Warszawa 2000)
  65% matek utrudniających dziecku kontaktu z ojcem czyni tak z chęci odwetu na mężu za nieudane małżeństwo. (źródło: profesor prawa Wanda Stojanowska, „Ojcostwo w aspekcie prawnym”, Wyższa Szkoła Pedagogiki, Warszawa 2000).
  5,2% dzieci otrzymuje od sądów rodzinnych prawo do wychowywania ich przez ojców,
  (źródło: GUS).

 19. Piekła nie wymyślili żydzi, tylko zaratusztrianie. Gdy powstała teoria piekła znano już zależność stosunek-poczęcie. Samobójstwo honorowe, jak zauważyłeś/aś istniało wśród wojowników, a ci dawniej byli tożsami z arystokracją, czyli grupą rządzącą. Sami dla siebie stworzyli takie zasady. Rolinik czy bednarz nie mógł sobie ot tak popełnić samobójstwa bez narażania się na społeczne potępienie. Twierdzisz, że jak nie było ubezpieczeń społecznych, to dzieci utrzymywały rodziców na stare lata? Bzdury opowiadasz! W tamtych warunkach pracownik najemny zarabiał tylko tyle, żeby mógł zapieprzać i nie stać go było na utrzymanie starych, bezużytecznych rodziców. Poczytaj sobie choćby w „Przedwiośniu” jak chłopi traktowali swoją starszyznę.

 20. Tekst bardzo dobry i prawdziwy. Szkoda, że tak mało ludzi rozumie te oczywiste rzeczy. Większość ciągle jeszcze jest takimi „małpiatkami”.

 21. on nigdy nie ma kontrargumentow tylko wyzwiska
  to dlatego ze on wie ze MY mamy racje, a on nie, wiec jego ego cierpi i musi inwestowac cala energie zeby obronic swoj obraz siebie

 22. Czytałem ten artykuł i byłem ciekaw kulminacji odnośnie wychowywania dzieci. Ja osobiście do gejów i lesbijek nic nie mam – niech robią to na co mają ochotę dopóki nie robią krzywdy osobom trzecim. Nie znam się na rzekomych badaniach psychologicznych i nie wnikam czy są prawdziwe czy nie. Powiem to czego jestem pewien, a umknęło to i Markowi i jego atakującej Pani. Mianowicie: Zostaje jeszcze kwestia naszego tolerancyjnego społeczeństwa – już widzę jako skromny nauczyciel wf jak chłopiec lub dziewczynka w mojej klasie dostaje po dupie od rówieśników!

 23. Geje z czasem zdobędą i to prawo, to fala której nic nie powstrzyma. Jedyną przeszkodą będzie wojna, albo gdy islam przejmie władzę, wtedy będzie rzeź.

 24. Alternatywą jest jeszcze Jarosław K. i jego rzesza wiernych poddanych, z tym że akurat oni – jak słyszałem dziś rano w telewizorze – mają małe zdolności koalicyjne. Zostaje więc Wojna, a o tym drugim nie myślę nawet. A może nie będzie tak źle i są jeszcze jakieś inne fajne rozwiązania?

 25. Jeszcze chciałem coś napisać, co mi teraz przyszło do głowy:

  Odnośnie kobiet, które nie mają nic przeciwko wychowaniu dziecka bez Ojca

  ale i

  Odnośnie mężczyzn, które nie mają nic przeciwko wychowaniu dziecka bez Matki

  Odnośnie…… i wszelkie możliwe kombinacje nie mające związku z tą normą.

  Więc:

  Kobiety tak bardzo pragną prawdziwych mężczyzn, a mężczyźni kobiet!

  Jak do cholery mam zostać prawdziwym mężczyzną, skoro nie było taty, albo jak był to tak jakby go nie było? Nie pokazał mi jak właściwie traktować kobietę, nie pokazał mi jak zmienić głowicę w baterii w łazience, nie nauczył jeździć na nartach. I nie możemy mieć żalów do swoich Ojców, bo oni pewnie tez mieli takie same do swoich. Gdzieś został popełniony błąd dużo wcześniej, a teraz trzeba go naprawić.

  Jak do cholery mam zostać prawdziwą kobietą, pragnącą czułości od swojego mężczyzny, ale także kobietą pełną szacunku dla niego? Jak, skoro nie widziałam jak mama patrzy na tatę z zachwytem, że ten zrobił jej jakąś miłą niespodziankę, albo w pocie czoła zarobił na dwupokojowe mieszkanie.

  Prawda jest taka że dziewczynka i chłopczyk wszystko to widzą i chłoną jak gąbki, „można je formować jak plastelinę (Ojciec Tadeusz)”

  I nikt mi nie wytłumaczy (jestem w tej kwestii jak islamski fundamentalista) że można inaczej. To jest prosta sprawa i dziwi mnie, że ludzie w swoim „pseudo-rozwoju” odchodzą od tak oczywistych rzeczy.

  A teraz idę do roboty hehe (pozdrawiam wszystkich sympatyków tej strony)

  Ps nie mogę sie doczekać 10 marca, ale po drodze będzie 8 hahahah

 26. „Nie, bycie homo to nie dewiacja, o tym właśnie pisałem. Ale młody chłopak który
  ma tendencje do bycia gejem, mając bliskie wzorce homo zostanie homo, a mając
  wzorce hetero zostanie hetero. O to chodzi, i o duchowość – ale to już pisałem
  nie jeden raz.”

  Chciałbym się czegoś dowiedzieć jeśli chodzi o przyczyny homoseksualizmu:

  Z tego co pamiętam z zajęć psychologii na studiach, (a było to bardzo dawno, więc mogło to wszystko ulec zmianie) nie ma, przynajmniej nie było jednoznacznych dowodów odnośnie przyczyn homoseksualizmu (genetyczne czy środowiskowe). Nie wiem, być może Pani psycholog była niekompetentna albo coś się zmieniło. Pani psycholog powiedziała nam jedynie, że jej zdaniem (które jest podobne do mojego) przyczyna jest środowiskowa.

  Z ww cytatu mistrza wynika, że tak jest, ale proszę o dowód.

 27. Kaczory nigdy nie potępiali gejów. To sa kłamstwa, o tym akurat wiem. Nikt normalny nie potępi tego że rodzisz się, i podoba Ci się męska dupa a nie damska. Dopóki obiektem fascynacji nie jest mój Mistrzowski zadek, ja nie mam nic przeciwko. Nie mam nic przeciwko fascynacji moją osobowością (i skromnością) ale na tym koniec 🙂

 28. Malutkiemu dziecku potrzebna jest czułość mamy, gdy podrośnie ucieka od mamy i idzie do taty który wprowadza syna w męski świat. Fajna sprawa, ale zbyt niebezpieczna, za wiele jest na niej pułapek. Dlatego ja dzieci mięc nie będę.

 29. Wszystko polega na tym, kto robi badania i kto je finansuje. Ten kto płaci bierze takich speców, którzy z góry mają określone przekonania, i tak robią badania by wyszło na ich. Jak jest nie wiem, za to wiem że wzorce środowiskowe są niezwykle silne, ale jest coś jeszcze poza nimi, geny? karma? niektórzy mimo dobrego wychowania stają się skurwysynami. Dziwny jest ten świat lalalaa 🙂 POzdro 🙂

 30. Może dodam jeszcze, że człowiek może mieć geny/karmę geja, a otoczenie hetero, i nie wie o tym że ma takie coś. Ale brak mu satysfakcji ze współżycia z kobietą, i czuje że coś nie gra. Czasem zdaje sobie sprawę ze swych preferencji, czasem je wypiera i zaczyna nienawidzieć gejów. Inni w wieku późniejszym mają kontakt z facetem, i czują jak spełnia się ich marzenie, czują satysfakcję i prawdziwy sens. Jak można takiego człowieka nienawidzić?

 31. http://pl.wikipedia.org/wiki/Rodzicielstwo_zwi%C4%85zk%C3%B3w_jednop%C5%82ciowych Tu jest link chociażby do wikipedi. a tu drugi po angielsku http://www.telegraph.co.uk/family/6574238/Lesbians-make-better-parents-says-senior-parenting-official.html .

  (tłumacz): „..Stephen Scott, szef ośrodka National Academy for Parenting Practitioners, specjalizującego się w prowadzeniu badań, szkoleń, i oferującego praktyczne wsparcie dla kuratorów, współpracujących z rodzicami, chcącymi lepiej sobie radzić w wychowaniu dzieci, powiedział, że lesbijki są najlepszymi rodzicami. Tak wynika z badań ośrodka.

  Jak powiedział Scott, dzieci wychowane przez pary lesbijek lepiej radzą sobie w życiu niż ich rówieśnicy pochodzący z par heteroseksualnych:

  Lesbijki są lepszymi rodzicami niż mężczyzna i kobieta.

  Kontrowersyjne stwierdzenie wydaje się znajdować potwierdzenie w innych badaniach, z których wynika, że dzieci, które mają dwie mamy, są bardziej ambitne, maja wyższe cele w życiu i są bardziej pewne siebie. Ponadto okazuje się, że dzieci wychowywane przez lesbijki nie wykazują ani mniej ani więcej zachowań homoseksualnych, niż inne dzieci.

  Jak dowodzą badania, przeprowadzone wspólnie przez uczonych z Birkbeck College (stanowiącego część London University) i Clark University (Massachusetts), homoseksualne pary tworzą tak udane rodziny, bo podjęcie decyzji o rodzicielstwie nigdy nie jest dziełem przypadku. Potrzeba wielu przemyśleń, zabiegów i starań, wiążących się z adopcją lub znalezieniem dawcy nasienia…”

  Mistrz : „..
  Dziecko wychowane przez babcię i matkę ma gigantyczne problemy emocjonalne,
  zdrowy model to męskość i kobiecość a nie jedna tylko płeć…”

  hmm. A niby wychowane przez ojca i matkę nie ma ich wcale ? A skąd się niby biorą dzieci, które wyrastają potem na homo ?

  Ps. do Gabriela.
  Jeśli to czytasz to upij Mistrza i wykorzystaj.
  Mistrz nie ma oporów w stosunku do ładnych pań, więc zwali to potem na prawo karmy 😉

Dodaj komentarz

Top