Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > To zło, to wasza wina. Rzecz o szmatach.

To zło, to wasza wina. Rzecz o szmatach.

 

Wczorajsze zabójstwo Marka Rosiaka i poderznięcie gardła Pawła Kowalskiego, to niezależnie od intencji sprawcy całkowita wina układu w Polsce, układu który tworzą byli kapusie i TW, członkowie SB nierozliczeni tak jak w każdym normalnym, postkomunistycznym kraju. Chyba nikt normalny nie uwierzył, że ludzie którzy rządzili Polską przez kilkadziesiąt lat, mający kontakty w całym świecie, własnych morderców likwidujących wybrane przez kierownictwo służb cele, znajomości i haki na prawie każdego polityka PO i SLD czy PSL, pójdą na emeryturę rezygnując z władzy i pieniędzy? a Ty byś zrezygnował?

W imię wybaczania, tolerancji i miłości nie pociągnięto do odpowiedzialności morderców, złodziei i zwykłych szmat które poklepując Cię po plecach przy alkoholu i wyciągając na „zaufanie” Twoje tajemnice, donosili je w zębach na milicję, za co Ciebie łamali, a konfident opływał w luksusy w tamtym systemie, a w nowym otworzył z kolegami z SB biznes który ustawił go jako szanowanego biznesmena, klęczącego w każdą niedzielę w kościele na mszy. Tolerancja dla morderców strzelających do ludzi na ulicach, łamiących studentów, szokująco kontrastuje z brakiem tolerancji do Kaczyńskiego, człowieka który ani nikogo nie zabił, ani nic nie ukradł, a który stanowi opozycję w Polsce, opozycję która w każdej demokracji jest szanowana i wysłuchiwana bo rolą opozycji jest patrzeć na łapki rządzącym, czy aby nie kradną za dużo – w Polsce opozycja jest dławiona i jak widać, mordowana. Ktoś kto nie sympatyzuje z Kaczyńskim czy PIS em, a kto jest w miarę inteligentny i nie podatny na ordynarną manipulację, musi zauważyć że niemal wszystkie media w Polsce wściekle atakują Kaczyńskiego. Są to ataki bazujące na zasadzie Goebbelsa, kompletnie pozbawione argumentów a polegające na powtarzaniu tak długo, aż zapadną słuchaczowi czy widzowi w głowę, staną jego emocjonalnym przekonaniem. Większość gazet, telewizje, niemal wszyscy ludzie sztuki i celebryci, wszyscy są za PO a przeciwko choremu z nienawiści „faszyście”, zakompleksionemu i rzekomo chcącemu wojny z Rosją Kaczyńskiego. Są to oczywiście wyssane z palca bzdury, i każdy taki argument można obalić w śmiesznie prosty sposób, i są te tezy obalane.

Ale co z tego że ludzie inteligentni wykazują już nawet nie śmieszność tych „argumentów”, a zwykłe bezczelne kłamstwa, skoro nikt tego nie wydrukuje ludziom, nie pokaże? Gazety w większości nie są Polskie a Niemieckie, a trudno by Niemcy promowali Kaczyńskiego który chce niezależności Polski. Pokazuje się tylko treści które mają zakodować Polakom pewien wzorzec myślenia, odczuwania. Najpierw zmienia się myślenie, potem zmieniają się niejako automatycznie uczucia. Człowiek poddany zmasowanemu i fabrycznemu praniu mózgu najpierw się broni przed zalewem nienawistnych, obrzydliwych kłamstw, potem  toleruje, w końcu je „kupuje” i jego serduszko rozsadza nienawiść do „pisiorów”. Sam nie wie dlaczego to robi, powtarza automatycznie hasła o nienawiści, wojenkach, konfliktach, powtarza bez zrozumienia bo co tu rozumieć? Ludzie sami ze sobą mają konflikty i są podzieleni, co do tego ma Kaczyński? Ile fanów PO zna ludzi których nienawidzą? co jest złego w powiedzeniu że Polacy są podzieleni, przecież to prawda. Byli Polacy, szara masa ludzi żyjących w szarosci i beznadziei codziennej, socjalistycznej rzeczywistości, oraz banda grubych świń która na nich żerowała. To oczywista oczywistość, i stwierdzanie tego faktu powinno być czymś normalnym, a jak się okazuje – nie jest. Cała ta atmosfera furiackiej i bezwzględnej nagonki na Kaczyńskiego sprawiła że jakiś szaleniec zaczął mordować, gdyby aura ta nie była tak silna, człowiek ten by tego nie zrobił. Nie dość że wmówili temu idiocie że Kaczyński jest winien za jego spaprane życie, to jeszcze facet nie zauważył że syf w którym żyjemy, to od trzech lat Polska Tuska, a teraz i Bronka a nie Kaczyńskiego. Teraz w ostatniej chwili, czytam że ma raka i chciał zabić jakiegokolwiek polityka. Jest to kłamstwo, może już go odwiedzili w areszcie i złożyli propozycję nie do odrzucenia? może pieniądze dla byłej żony? może dobra opieka lekarska? może sokojne trwanie do śmierci a nie intensywna, wieloetapowa penetracja odbytu przez współwięźniów? czemu jestem pewien że ten morderca kłamie? człowiek po morderstwie jest tak wzburzony, że nie może kłamać w tak wielkim stresie i naładowaniu emocjami. W trakcie zatrzymania i wsadzania do radiowozu krzyczał że nienawidzi PIS i Kaczora którego chciał zabić, a miał do tego za małą broń, a  teraz zmienił zeznania że chciał zabić każdego polityka – kłamstwo. Ciekawe tylko kiedy się powiesi, ostatnio jest to bardzo trendy że świadkowie przeciwko mafii się wieszają.

Wiekszość ludzi jest podatna na propagandę i moc sugestii. Przykład? Sławni aktorzy czy muzycy reklamujący daną markę sprawiają że masy ludzi chcą robić to samo, i robią to wydając gigantyczne pieniędze na made in China śmieci z logo czy nazwiskiem sławnego aktora. Tak samo jeśli w Polsce piękni, zgrabni i bogaci celebryci gloryfikują PO a opluwają i wyśmiewają się z Kaczyńskiego, to jest to znak dla milionów ludzi że tak jest ok. I tylko nieliczni korzystają z logiki niezabarwionej emocjami, czemu tak się dzieje? Kto opłaca przekupnych dziennikarzy, cały ten przemysł nienawiści? Wystarczy spojrzeć na fora internetowe, chociażby na onecie działa około trzydziestu opłacanych ludzi którzy mają jedno zadanie – pisać źle o Kaczyńskim, na okrągło. I to przynosi efekty, za to się płaci.

Kolejny logiczny przykład jest taki, że Kaczyńskiego nienawidzą ludzie przeważnie zeszmaceni. Przypomnę pokrótce tych którzy na pluciu oparli swoje kariery:

Leszek Miller – były aparatczyk PZPR, człowiek który korzystał na tym że miliony ludzi żarło raz na miesiąc salceson a na półkach stał ocet. Reszty „dokonań” tego Pana nie będę opisywał, bo nie starczy miejsca na stronie. Można tylko napomknąć że słowa honor i godność w wewnętrznym słowniku tego Pana nie ma, i nigdy nie było.

Adam Michnik – obwołany przez kapusiów, konfidentów, zeszmacone osoby autorytetem moralnym, rzekomy bojownik opozycji o prawdę, który w więzieniu pisał książki korzystając z biblioteki. Wynika z tego że klawisze na życzenie przynosili mu książki (źródła) a potem publikowali przeciwko sobie jego „dzieła”, nie żałowali też Adasiowi wódeczki, dobrego jedzonka, panienek. Innym łamali palce, wbijali drzazgi pod paznokcie, gwałcili, torturowali jak gestapo albo i gorzej, bardzo często mordowali po przesłuchaniach, trzymali tygodniami bez jedzenia, a Michnika pieścili. Złośliwi antysemici twierdzą że Michnik to kreatura którą kupili ludzie Kiszczaka, i to podobno kupili bardzo tanio, wykorzystując liczne kompleksy jąkającej się, bluzgającej po pijanemu gwieździe Polskich salonów „intelektualnych”. Mówią – zwykly konfident i szmata niszcząca porządnych ludzi swoją gazetą. A ja nic nie powiem, przytaknę w milczeniu mając w pamięci obraz Kiszczaka i Michnika, wielkich przyjaciół. Jeden mordował wydając rozkazy siepaczom, drugi zabija słowem, ogłupianiem ludzi. Z całą pewnością Michnik ma więcej zniszczonych umysłów ludzkich na sumieniu niż Kiszczak.

Stefan Niesiołowski – kolejny autorytet moralny, i jakżeby inaczej, bojownik za czasów komuny. Bojownik ten złamał się przy zatrzymaniu, i bez bicia od razu zaczął sypać kolegów, oraz swoją ukochaną kobietę której się oświadczał. Mało tego – udając zakochanie po wypuszczeniu z ciupy donosił na nią nadal, chcąc uzyskać informacje, nie stronił od seksu i komplementów by tylko namówić ją na zwierzenia. Czy to wymaga komentarza z kim mamy do czynienia? Z zerem? Szmatą? Nie, znacznie mniej. Tenże bojownik o prawdę pluł na PO, a potem do niej wstąpił, na youtube jest masa tego typu wypowiedzi Niesiołowskiego, zablokowana w telewizji „publicznej”. Wszyscy się zastanawiają, kupili go czy mają haka? I jaki to musi być hak, skoro nawet donoszenie na narzeczoną i wydobywanie informacji seksem przeszło bez większego echa? dwunastoletni letni harcerze za okupacji Niemieckiej się nie łamali tak szybko jak bohater opozycji, Stefan Niesiołowski. I ten człowiek ma być autorytetem? Jego miejsce jest w kloace a nie w sejmie Polskim.

Janusz Palikot – kariera tego „autorytetu moralnego” budzi podziw wśród wszystkich chłopaków pod celą. Facet który szedł do ślubu i teść musiał kupować mu garnitur, gdy już się wzbogacił na małżeństwie puścił żonę w skarpetkach. Mimo wielu śledztw prowadzonych przeciwko jego interesom przez prokuraturę, doszedł bardzo wysoko w Polskiej polityce. Swoją karierę zbudował na pluciu, którego celem byli bracia Kaczyńscy, a tych wszystkich kalumni, lżenia i wyzwisk nie ma sensu przytaczać. Jest tego za wiele, tych ścieków które znajdują uznanie u najprymitywniejszych ludzi w społeczeństwie. Chociażby ta słynna sraczka śp. Lecha, kto z nas nie miał sraczki? I czym grozi biegunka prezydenta? Natomiast przyjaciel Palikota, Pan Komorowski ma poważne problemy z krążeniem, i to już jest bardzo groźne dla Państwa. Ale o tym już „odważny” Palikot nie mówi – i to mówi wszystko o szczerości jego intencji. Kolejny Dyzma który idzie z tłumem, płynie z falą bo tak jest łatwiej. Gdyby nie niszczenie Kaczyńskich ten człowiek by siedział prawdopodobnie już w więzieniu gdzie by się nim szybko „zajęli”. Dopóki pluje, jest bezpieczny, są tacy co go utrzymają na politycznym bazarze żeby wykonywał najczarniejszą robotę. To ma być porządny człowiek? Dla mnie osobiście to jest szmaciarz, człowiek najgorszego rodzaju, typ kłamcy, lizusa, dorobkiewicza, i kapusia. Czyli szmata. Ostatnio słyszałem w radiu Gawlińskiego, którego piosenek bardzo lubię słuchać. Odniosłem z tych wypowiedzi wrażenie że chyba wszyscy artyści w Polsce to pożyteczni idioci – według Gawlińskiego Palikot ukróci kościół (nie ukróci) a Kaczyński chce zimnej wojny z Rosją. Czy naprawdę nikt już nie zna historii, tego co się dzieje gdy ktoś grzecznie i na kolanach rozmawia z Rosją? Rosja jest krajem z którym można rozmawiać tylko i wyłącznie z pozycji siły. W innym wypadku zostaje się zdominowanym. Może i Pan Gawliński przestał być narkomanem, ale jakieś miazmaty relaniowe gdzieś tam kłębią się w głowie, i zaburzają zdolności logicznego myślenia.

O Kutzu nie wspominam, facet ma taką twarz z krostą na czole że zbiera mi się na wymioty gdy patrzę na niego, Wajda i Bartoszewski to agresywne bydlęta, polityczno kulturalne pterodaktyle, cała reszta to tylko posłuszne woli Tuska czyli mafii byłych służb komunistycznych marionetki i potakiwacze, kundle które aportują za okruchy z pańskiego stołu w postaci rad nadzorczych, dobrych fuch w firmach państwowych i innych gratyfikacjach za wierne służenie. Przepraszam też wszelkie kundelki za to porównanie.

Katastrofa Smoleńska to wielki szok nie tylko dla zdawałoby się, nielicznie pozostałych przy logice myślących ludzi, ale też dla całego świata. Rząd Tuska oddał śledztwo głównemu podejrzanemu, nie podejmując nawet żadnych prób by przejąć śledztwo i oskarzając o nienawiść tych co chcieli to zrobić (!) Co chwila wychodzą coraz to nowe nieprawidłowości, ordynarne kłamstwa polityków w tej sprawie, i coraz więcej ludzi wierzy że był to zamach. Jesli nie był to zamach a katastrofa jakich zdarza się wiele, to skąd tyle kłamstw i matactw? Skąd tyle niejasności? Czemu rząd Tuska zdaje się współpracować z organami Putina by tylko zatuszować tą sprawę? skąd Tyle przemilczanych śmierci ludzi związanych z tą katastrofą? Jest to niesłychany skandal, coś nieprawdopodobnego w historii Europy. Proszę przyjrzeć się forom internetowym, tu już widać dokładne wskazówki speców od socjotechniki którzy kierują osobami wpisującymi posty na zlecenie. Co jest bardzo zastanawiające, Macierewicz jest przez tą grupę ludzi atakowany prawie jak Kaczyński, czyli jak widać jest człowiekiem niezwykle groźnym dla tych ludzi, mówiąc wprost jest fanatykiem i nie można go zastraszyć, nie ma na niego żadnych haków – powtarza się więc gdzie się tylko da, i ile razy się da że jest chory psychicznie, i chory z nienawiści. Bo chce wyjaśnić katastrofę Smoleńską, bo nie bierze w łapę, bo jest miły i serdeczny a także konkretny w relacjach z ludźmi. Nie to co taki autorytet moralny platformy, który naćpany i pijany razem z Paniami do towarzystwa harcował przebrany w stringi i staniczek, oraz prezentował ładnie umalowany szminką i tuszem do rzęs dzióbek, oraz kościste pośladki którymi namiętnie i zalotnie machał celem spenetrowania ich przez gumowy penis, który dumnie dzierżyły wzorem Pana Palikota Panie Nigdy Nie Mające Migren.

To co się stało w Łódzkim biurze PIS, to oczywiście zdaniem autorytetów moralnych Platformy a także innych partii „honoru” które wraz z upadkiem komuny z komunistycznych stały się socjaldemokratyczne, to wina Kaczyńskiego. Ostra zima która ma nadejść to też pewnie wina nienawiści i nazizmu Kaczyńskiego. To już dawno nie jest śmieszne, groza człowieka ogarnia do jakich obsurdów posuwają się kapusie żeby tylko zniszczyć Kaczyńskiego. A oto kilkanaście przykładów polityki miłości ludzi którzy odpowiadają moralnie i politycznie za to co się stało:

                            Polityka miłości

 

19 października 2010 r., Stefan Niesiołowski w TVN 24 (komentarz do wypowiedzi prezesa PiS na konferencji ws. zabójstwa w biurze PiS):

„Kaczyński jest kandydatem do psychiatrycznego leczenia”

10 listopada 2005 r., Donald Tusk, wystąpienie sejmowe:

„Polska naprawdę nie jest skazana na, tak jak ją Polska od wczoraj nazywa, moherową koalicję”

17 stycznia 2007 r., Stefan Niesiołowski, „GW”:

„Podobieństwo Kaczyńskiego do Gomułki jest uderzające: niechęć do inteligencji, wiara w przemoc, szkodliwe pomysły na zawłaszczanie państwa i przeświadczenie o spisku, które zagraża ich władzy”

22 października 2007 r., Władysław Bartoszewski, blog:

„Kolejne obietnice wyborcze Jarosława Kaczyńskiego rozwiewały się w pył. (?) Dlatego też postanowiłem nazwać rzeczy po imieniu i jak ujął to jeden z przedwojennych satyryków przestać uważać bydło za niebydło”

30 sierpnia 2007 r., Donald Tusk, PAP:

„Jeśli uważacie państwo, że J.Kaczyński i PiS w czasie kampanii wyborczej mają zamiar aresztować kandydatów innych partii, używać podsłuchów, to weźcie pochodnie w ręce i idźcie na Pałac Prezydencki”

21 października 2007 r., Radosław Sikorski, były minister w rządzie PIS, TVN 24 (konwencja wyborcza PO):

„Jeszcze jedna bitwa, jeszcze dorżniemy watahy, wygramy tę batalię”

22 lipca 2008 r., Stefan Niesiołowski, PR I:

„Kaczyńscy są źródłem wszelkiego zła. Zwłaszcza Jarosław Kaczyński”

28 lipca 2009 r., Stefan Niesiołowski, TVN 24:

„Pan Kaczyński powinien złożyć mandat, pójść na emeryturę i pisać wspomnienia. Proponuję tytuł: ‚Jak niszczyłem demokrację w Polsce”

21 maja 2010 r., (wysłany przez Palikota obraźliwy SMS), „Polska Times”:

„Dlaczego do Smoleńska wyjechał kartofel, kurdupel, alkoholik, a wrócił mąż stanu? Bo Rosjanie podmienili ciało.”

25 czerwca 2010 r., Janusz Palikot, TVN, zapytany na wiecu wyborczym Bronisława Komorowskiego przez ekipę programu kabaretowego TVN o myśliwskie hobby kandydata PO i czy „zapoluje on na wilki zjadające owce”, odpowiedział, że:

„Jarosława Kaczyńskiego trzeba zastrzelić i wypatroszyć (?) Bronisław Komorowski pójdzie na polowanie na wilki i zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i skórę wystawimy na sprzedaż w Europie”

15 lipca 2010 r., Janusz Palikot, Radio Zet:

„Kaczyński zachowuje się jak patologiczny zabójca”

12 sierpnia 2010 r., Stefan Niesiołowski, „Polska Times”:

„Część z tych, którzy stoją tam i rzekomo pilnują krzyża, to rzeczywiście kandydaci do kliniki psychiatrycznej. Ostatnia stacja tej ich procesji to Tworki”

5 lipca 2010 r., Janusz Palikot, TVN 24:

„Odpowiedzialność moralną za śmierć 95 ludzi ponosi Lech Kaczyński, bo to on przygotowywał wyjazd. To on ma krew na ręku ludzi, którzy zginęli w katastrofie. (?) głupota, bezmyślność, pycha i ego Lecha Kaczyńskiego doprowadziło do tragedii. (?) Rodzina Kaczyńskiego powinna przeprosić rodziny poległych”

27 czerwca 2010 r., Donald Tusk, Onet.pl:

„Jego [prezesa PiS] największą wadą polityczną, tym, co wywołuje u ludzi lęk, jest mocne przekonanie, że jako prezydent rozpocznie kolejną polityczną wojnę. Ja wiem, że tę wojnę rozpocznie”

“Dzwonię wszędzie.”(komentarz do rekordowego rachunku w wysokości 170 tysięcy zł. za komórkę podczas kadencji 2001–2005). Bronek „hrabia” Komorowski.

“Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy”  Grzesiu Schetyna.

“Liberałowie udowodnili, że nie mają żadnych, najmniejszych kwalifikacji ekonomicznych, i nigdy w żadnej koalicji – gdyby do takiej kiedykolwiek doszło – nie mogą obejmować resortów ekonomicznych, bo zrujnują kraj.”  Tu Stefan Niesiołowski wypowiada się o PO, partii którą teraz wychwala i której służy, haki, szantaż czy zwykłe przekupstwo taniej łajzy?

 

 


 

To jest straszne. Komorowski naciągnął ludzi na 170 tysięcy rachunek telefoniczny, cisza. Tusk mówi że przez PIS ludzie umierają na drogach, cisza. Kaczyński mówi że katastrofę w Smoleńsku trzeba zbadać, czyli mówi jak normalny człowiek ze zdrowym rozsądkiem – eter zostaje natychmiast zapełniony wrzaskami – nienawiść, nazizm, wojenki, jątrzenie, kłótnie, niesnaski, konflikty itd itp. i wszyscy to łykają jak pelikan.

Chciałbym żeby jedno było jasne. Nie jestem PIS owcem, wiem że w tej partii jest tak samo sporo cwaniaczków, karierowiczów i zwykłych złodziei. Ale tacy ludzie byli, są i będą zawsze w każdej wielkiej partii. Mam w zadku PIS, biskupów, śmieszne ustawy mające przypodobać się klerowi. Ale mam całkowitą pewność że Jarosław Kaczyński jest człowiekiem który potrafi wyciągnąć Polskę z tego strasznego bagna w którym jesteśmy, Kaczyński i tylko on jest w stanie to zrobić. Polska już jest wyprzedana, zadłużona na wiele pokoleń do przodu, ludzie pracują za niewolnicze stawki, kto ma trochę ambicji ucieka stąd, zostaje tania siła robocza. To pogrom narodu i niemal całkowity upadek moralny którego nie było za żadnej okupacji. Wreszcie odwieczni wrogowie zrozumieli że zamiast na nas napadać zbrojnie, wystarczy nam dać liberalizm, i sami się zagryziemy w walce o nędzne ochłapy i dziadowską pracę. Kaczyński to człowiek moim zdaniem znacznie większy od Piłsudskiego. Jest to bohater i człowiek walki, który przez wiele lat walczy przeciwko sztormowi, wielkim pieniądzom, i nigdy się nie złamał. Tylko Kaczyński, to jest jedyna szansa dla Polski. Kiedyś gdy umrze, będą mu stawiali pomniki w całym kraju, bo jako jedyny na to zasługuje. Jak to zwykle bywa, wielkość jest doceniana dopiero po śmierci. A jest to wielkość której rozmiaru nie jesteśmy jeszcze teraz w stanie oszacować, przy wrzaskach hojnie opłacanej propagandy. Ale poznamy.

I teraz słówko a nawet kilka, ostrzeżenia dla tej całej kliki która zrobiła z Polski średniowieczny skansen. Ostrzegam życzliwie jako osoba znająca się troszeczkę na historii społeczeństw, i psychologii tłumu. Może się zdarzyć tak, że powstanie coś w rodzaju AK i ta organizacja zacznie wykonywać na was wyroki, zabijać was i wasze rodziny za to co zrobiliście z tym krajem swoją propagandą nienawiści, dzieleniem Polaków, niechęcią do demokratycznych procedur. Wasze działania, wrzaski w gazetach, telewizji, ogłupianie ludzi i robienie w nich odruchów Pawłowa na samo słowo  „Kaczyński” czy „Macierewicz” doprowadzily do nędzy 40 milionowy kraj, do wielkiej ilości samobójstw, rozpaczy, jesteście też winni za to ile młodych, wartościowych ludzi zamiast się uczyć i rozwijać poszło w bandytierkę czy narkotyki i obecnie siedzi w więzieniu albo monarze. Zrobiliście wiele zła, a nie wszystkim odpowiada idea że zapłacicie za to dopiero po waszej śmierci. Możecie zapłacić za to także już teraz. Wielu, naprawdę wielu ludzi jest zszokowanych i zdeterminowanych by położyć koniec temu co robicie, i poświęcić siebie w szlachetnej intencji, dla narodu. Wiadomym jest że bandzior opanowuje się jedynie gdy styka się z okrutnym odwetem, wtedy możliwe jest także jego nawrócenie. Dopóki Polskie owce beczą żałośnie gdy je strzyżecie, nie zmienicie się, ale to może się zmienić. Ludzie po prostu będą was wieszać na ulicach, i nie wszyscy zdążycie uciec. Żadne służby, w tym tak zabójcze jak mafia czyli ex SB, nie powstrzymają uzbrojonej i dobrze zarządzanej przez fanatycznych bojowników organizacji patriotycznej która zechce zrobić z wami porządek. Argumentami nie można bo macie gazety, radio, telewizję, aktorów seriali i telenowel, homo i biseksualnych celebrytów, to uderzą w wasze miękkie od tłuszczyku ciałka ołowiem. Żadna mafia nigdy nie wygrała i nie wygra z ludźmi dla których pieniądze to tylko papierki. I ten czas może nadejść szybciej niż myślicie.

Oczywiście nie popieram tego, nie można łamać prawa. Ale serce radośniej bije na samą myśl że niewolnik zrywa kajdany…

 

142 thoughts on “To zło, to wasza wina. Rzecz o szmatach.

 1. Co do tej kurwy michnika to polecam poszukać sobie jak zniszczył Dariusza Ratajczaka wraz ze swoim GóWnianym szmatławcem. To jest najbardziej zakłamana gazeta jaka istnieje!

 2. wszystko ok, tylko co z afera FOZZ w jakiej Kaczynscy mieli udział i do dzis nic nie wiadomo bo umorzono sprawe?

  Poza tym tak widze, że Tv nie do konca tylko nadaje na Jarka, choc jego wystapienia sa pokazywane jako skansen tradycyjnej ciemnoty.

  Koscioł w Polsce mogł zrobic dobrze i odciac sie od Pisu, ale nie, kurie popisały listy i proboszczowie zaraz dawali kazania przed wyborami nie o naukach Jezusa tylko o tym co Po zrobiło źle i robi. No i po co? Taka niedzwiedzia przysługa dla PO.

  Pis…no powiem prosto, ze przypomina Samoobrone w swoim stylu i chaosie.

  Palikot – klaun nie klaun, fete zrobił, cos zakłada, ludzie sie śmieja i elektorat posrod taksówkarzy czy robotników zdobedzie.

  Jarek ma ten słaby punkt, że jak żył brat to był w cieniu, a teraz nie potrafi odejsc z twarza. Co zrobi złego Moskwie? Zbije Putina po pupie? Jak widzisz kraj jest w nedzy to jesli Rosji ktos podskoczy to kurek z gazem pojdzie w strone „zakreć” i co? I kupa. Juz nas gnebia cenami bo moga. Z silniejszym sie dogaduje a nie robi np. zjazdy czeczenów, no kurwa mać znowu nam chyba brakuje sensacji to sobie na własnym terenie pozwalamy robic szopke czeczenska jakby na złosc Rosji. Koles zabijał ludzi i co z tego, że w obronie kraju – jaki interes mamy trzymajac tu czeczeńcow? Nie mowie, żeby wyganiac uchodźców, ale pozwalac na antyrosyjskie spędy?

  Jak tak dalej bedzie to nigdy sie nie dowiemy co sie stało w Smoleńsku, a z czasem i tak przestanie to ludzi obchodzić.

  Podczas rozbiorów Polski nie tylko Rosja dzialała czynnie w tej kwestii. Nic dziwnego, wiec, że dzis po tym jak bracia K zwrocili sie w strone USA z wielka miłoscia, zamiast dogadac sie z sasiadami, inkt nas w Europie nie szanuje.

  Przykład: prosze, zobacz jak sie mówi o Polakach a mimo to zawsze ich sie zatrudnia bo zrobia robote. Powiedz cos na Turka, Pakistanczyka, czy murzyna – zaraz rasism i zło. Polakami sie pomiata, bo mozna i sie dają.
  A na ten moment mniejsze zło to raczej PO.
  Lewica to kpina, Pis rozbity i z Jarkiem na tabletkach, to kto jeszcze może cos zdzialać?

  Mityczna reaktywowana AK kiedy pokolenie JPII już sie sprzedało? To teraz oprocz moherów po ulicahc beda goniły bandy zbrojne +50 lat?

  Mrzonka przyjacielu.

 3. jezu, tyle tego, że nie wiem, od czego zacząć. pora późna, w tej notce głupot od cholery, oczy się już powoli zamykają. Skomentuję jutro wieczorem, bo to, co napisałeś herr ma(j)ster, wymaga większego nakładu czasu, niestety.

 4. Oj tak, cięzko zamknąć się w tak skromnej ilosci słów. Ale jakbym dał więcej, to zanudzilbym czytelników, co jest śmiertelnie niebezpiecznie w tych czasach kryzysu literackiego.

 5. Palestyna ma 4 miliony ludzi i znaleźli bojowników którzy się wysadzają za ojczyznę. Nie mają nauki, braki w prądzie, jedzeniu i wodzie, ataki Izraelczyków. I mimo wszystko zadają koszmarne straty napastnikowi. To teraz pomyśl ile mógłby wykrzesać z siebie 40 milionowy naród, który w genach ma walkę zawsze z silniejszym wrogiem.

 6. Absztyfikanci od Donalda
  i SLD-owskie równe chłopy,
  Co podliczacie swoje salda,
  wy honorowe mizeroty.
  Warszawskie bubki, żygolaki,
  z szajką wytwornych pind na kupę,
  cwaniaki, franty, zabijaki.
  Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  Wy hazardowi rwacze kasy
  Rychy i Zbychy z Mirem w odwodzie
  Wy POlszewickie przekrętasy
  Bez przerwy na złodziejskim głodzie
  Którzy amnezją powaleni
  zbieracie się w bandycką kupę
  Nie wszyscy tutaj wymienieni,
  Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  I wy, oszuści i blagierzy,
  Wypierdy bez polskiego ducha
  Myślicie, że wam naród wierzy
  – usunie Was stąd zawierucha.
  Karne pętaki i szturmowcy,
  co grać gotowi nawet trupem
  I rekordziści, i sportowcy,
  Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  Wajdy i Kutze wskroś ponure,
  Hołdysy, bez mózgowej Kory.
  Podskakiwacze pod kulturę,
  którzy bezwiednie robią w pory.
  Uczone małpy, ścisłowiedy,
  Co oglądacie świat przez lupę
  Z łonetu wiecie: co, jak, kiedy,
  Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  I jeszcze Bolek dureń krewki,
  Co dużo chciałby, a nie może,
  oraz profesor Bartoszewski
  (Pan wie już za co, profesorze !)
  I ty za młodu nie dorżnięta
  Pitero, co masz taki tupet,
  że szczujesz na nas swe szczenięta;
  Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  I ty półhrabku z Ruskiej Budy
  co Putinowi liżesz zadek,
  sprzedajesz Polskę tobie kudy
  patriotyzmu trzymać spadek.
  I europejscy marzyciele,
  zebrani w malowniczą trupę
  Z ryżym i miernym kpem na czele,
  Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  Item głupawi niewolnicy,
  sondaży co wam mózg lasują,
  autorytetów zwolennicy,
  które naprawdę na was plują.
  I wy warszawskie wykształciuchy,
  co nadstawiacie władzy pupę,
  głosując jak więzienne juchy,
  Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  I ty fortuny skurwysynu,
  gówniarzu uperfumowany,
  Co splendor oraz spleen Londynu
  Nosisz na gębie zakazanej,
  I ty, co mieszkasz dziś w pałacu,
  A srać chodziłeś za chałupę,
  Ty, spod Lublina łże-pajacu,
  Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  Wy z komuchami w lewej flance,
  ciągnący z Polski grubą rentę,
  szerzący dziś moralną francę,
  niszczący wszystko to co święte,
  I ty, proroku z TVN-u,
  co mózg związany masz na supeł,
  i w własnym szambie brak ci tlenu.
  Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  I wy, o których zapomniałem,
  lub pominąłem was przez litość,
  albo dlatego, że się bałem,
  Albo, że taka was obfitość,
  I ty, agencie, co za blog ten
  ze strachu skarzesz mnie na ciupę,
  Iżem się stał kozaków hersztem,
  Całujcie wy mnie wszyscy w dupę !

  (Palnick za Tuwimem, ze szczyptą Łazarza)

 7. Pokolenie majace w genach walke z sielniejszym zginelo w Powstaniu Warszawskim obecnie wiekszosc chce po prostu normalnie i wygodnie zyc czy to w Polsce czy za granica a sprawy kraju maja ogolnie gdzies.

 8. taaa Palestyna, a ilu z tych 4 milionów to fanatycy z wypranymi mózgami, jakim sie wmawia pierdoły i jacy poprzez terror maja cos zdziałac.

  Założe sie, ze wiekszosc z nich to tacy sami pragnacy spokoju, normalnego godnego życia ludzie jak Polacy. Z checia by uciekli gdyby mogli, gdy moga uciekaja.

  Dlaczego Polacy uciekaja jak moga, czy to wierzacy czy nie. Za granice, za normalnościa, za lepszym standarddem. Kto ma ochote sie wysadzać, jesli zapewni sie mu edukacje? Tylko brak szkoły, zacofanie, frustracja i „prawdy” kapłanów wraz z obietnica raju potrafia młoda, pełna życia osobe całkowicie pozbawic woli zycia.

 9. „Kaczyński to człowiek moim zdaniem znacznie większy od Piłsudskiego.” Tu dojebał.ś Nie no ja widzę że ten Blog się powoli upolitycznia, dlatego ja chyba się wkrótce z niego ulotnię 😉 zwłaszcza Marku że głupoty piszesz (nie wszystko).

 10. Panie mistrz z jakiego psychiatryka się wyrwałeś? 😥
  Pomniki Jarkowi?Czy cie pogięło? 👿
  Powstanie coś w stylu AK?Będzie mordować polityków i ich rodziny ?Ty przed powstaniem czegoś takiego nie ostrzegasz ty wręcz do tego nawołujesz.Człowieku lecz się na nogi bo na głowę za późno.
  Jesteś kolejnym klasycznym przykładem tego co ciągła indoktrynacja może zrobić z umysłem człowieka.Z twojego mózgu została papka

 11. Myślę że duch w narodzie nie zniknął. Ja też wolałbym wyjechać z tego bagna, co mi daje ojczyzna? pracę za 900zł i upadlające życie? pracując tu nic nie zmienię, wzbogacę tylko Niemca albo Francuza który tu nie płąci podatków, to jaki to patriotyzm zostać tu?

  Dlatego też wyjazdy z Polski są ok, ludzie chcą normalnie żyć a nie dorabiać mendy. Jednak zawsze w narodzie gdy działo się naprawdę źle, budziły się pewne radykalne siły. I to może się w Polsce stać. Wystarczy sto fanatycznych osób z bronią i dobra wymiana informacji by zniszczyć w Polsce mafię.

 12. Tak, Kaczyński to dla mnie bohater narodowy, i chętnie Ci podam argumenty za tą tezą. Piłsudski załatwił sprawę armią i wtrącaniem wichrzycieli do Berezy, Kaczyński ma tylko swoją partię. Jesli Ci napiszę że jesteś kretynem który nie zna się na historii, obrazisz się śmiertelnie, prawda? to teraz pomyśl że ten człowiek jest obrażany, lżony i wyszydzany przez byłych TW tak od prawie 20 lat. Wytrzymałbyś? będąc pod takim obstrzałem, stworzył silną opozycję, a siłę to widać po furii ataku który ma miejsce na niego. Kto by płacił za atakowanie kogoś słabego? no włąśnie, atakuje się tylko silnego.

  Nie wiem czy w tych warunkach Piłsudski cokolwiek by osiągnął. Kaczyński zrobił dużo, po co zresztą filozofować? za jego rządów ludzie widzieli poprawę, pośredniaki były niemal PUSTE. Teraz są pełne zrozpaczonych ludzi. Wynosili łapówkarzy ze szpitala twarzą do ziemi, tępili korupcję, zaczynała się normalność. W końcu sami honorowo oddali władzę. To jest dla mnie Gość, wojownik, facet z jajami.

  Ty mnie straszysz ulotnieniem się? 🙂 mam teraz drżeć ze strachu, czy prosić, błagać żebyś został? 🙂

 13. Anonimie z IP 83.21.218.42

  Czy na taki intelektualny rzyg warto coś w ogóle odpowiedzieć? myślę że nie. Jeszcze jeden raz z taką agresją coś tu napiszesz, i blokuję to piękne IP.

 14. Ok, skoro nie posługujesz się argumentami tylko inwektywami, zablokowałem Twoje IP, mówiąc mniej delikatnie, pogoniłem Cię z mojej strony jak psa. Powodzenia, pozdrawiam.

 15. A pewnie, sporo osób stamtąd to równi ludzie, do tej pory utrzymuję z nimi przyjaźnie, jednak ogólnie jak czasem czytam, widzę wiele mówiąc prostacko, głupoty. Sama ezoteryka bez jakiejś pełniejszej wiedzy historycznej, społecznej i psychologicznej zamienia człowieka w małpiszona. Najlepiej mnie uchachały wpisy o Bronku, jasnowidze którzy twierdzą że facet jest w porzo, skoro wystarczy kilka faktów żeby uznać że na pewno nie jest taki. Ogólnie istniejąca presja na Bronka przełamała bariery ich zdroworosądkowości.

 16. To pewnie Mario vel Marie czyli podstarzałe babsko spod Poznania.
  Już raz dostała tu bana więc przerobiła się na „samca” mario.

  Ps. Ręce opadają, zamiast dostrzec prawdziwą przyczynę zła to takie babsztyle czepiają się własnego męża, najbliższych z rodziny, przeklętych kaczorów, pisdzielców, ale za chiny nie tkną swoich tuskmenistańskich pieszczoszków.

  [b]Bo musiałyby przyznać się że zostały wyruchane bez mydła przez swoich oleczków, leszków, donaldziczków i inną polityczno-mafijna swołocz.[/b]

  [b]Musiałyby przyznać przed samymi sobą ze są głupie jak but.[/b]

  [b]Prędzej więc skażą ludzkość, siebie, swoje dzieci, swoich najbliższych na zagładę niż opamiętają się, „obudzą się”, poskromią swój egoizm i miłość własną.[/b]

  Więc dalej będą rosnąć słupki Partii Oszustów a wszystko co złe będzie winą pisdzielców, pisuarów, kartofli i kaczorów.

  Za prawdę wstyd mi że jestem Polakiem.

 17. za prawdę wstyd mi, że jesteście Polakami.
  Ale i głupich ten naród potrzebuje. Niebezpieczne jedynie jest to, że dużo w was agresji. Świry potrzebują tylko malej iskierki, żeby zapłonąć z nienawiści i zacząć zabijać. Jeden przykład już mamy (pan C. tłumaczy się, że nie chodziło mu o polityków PiS chciał zabić jakiegokolwiek polityka, żeby im pokazać)… ciekawe, który z was będzie następny? na kogo wypadnie na tego bęc! Z wami będzie o tyle łatwiej, że wasz atak ukierunkowany jest w stronę tych, którzy są od was mądrzejsi. Ups… takich jest strasznie dużo – no trudno.

 18. Jako oświecony i inteligentny humanista za jakiego się na pewno uważasz, wytłumacz mi proszę, prostemu niewykształconemu facetowi, za co Ci wstyd? czy za to że nie zgadzam się na to co dzieje się w kraju w którym mieszkam, wysokie ceny, zarobki jak w Gabonie, przestępczość, korupcja, gigantyczne zadłużenie i ciągłe kłamstwa w tv wypowiadane przez rządzących? a może za to że nie podoba mi się jak przez 20 lat kapusie i byli esbecy szkalują i niszczą porządnego człowieka jakim jest Kaczyński?

  A nie jest Ci wstyd że parunastu wstrętnych z charakteru facetów wymyśliło kampanię która łyknąłeś jak pelikan? nie jest Ci wstyd że Twój Tusk obiecał Ci cud, a dał podwyżki i kolejne pożyczki zaciągane na nasz koszt?

  Oczywiście że wystarczy iskra, ja osobiście nie należę do ludzi którzy lubią być dymani, a tak się składa że jestem dymany razem z 40 milionowym narodem przez cwaniaczków. Ty może lubisz, więc siedź cicho i się wypinaj, po co się wtrącasz między wódkę a zakąskę? chcesz mi pokazać że jesteś lepszy bo jesteś, jak to mówią chłopaki od bandytierki, frajerem i leszczem?

  Gdybyś myślał rozsądnie a nie schematami które łyknąłeś, to wiedziałbyś że słowa mordercy to kłamstwo. Chwilę po morderstwie krzyczał że chodziło mu o Kaczora, a nie o innych polityków. W chwilach emocji krzyczysz tylko prawdę. Dopiero później możesz kłamać, co też Pan pewnie pod jakimiś naciskami uczynił.

  Reasumując mógłbym nazwać Cię pożytecznym idiotą, ale nie zrobię tego, i tak to przecież widać, słychać i czuć… 🙂

 19. Zacytuję Ludwika Dorna byłego vipa z PiS bo to choć żyd i osobnik o skłonnościach lewiźniarskich [bezkrytycznie przyznał się onegdaj w TVP do tego ze używał służbowego samochodu do wyjazdu wakacyjnego (finansowanie paliwa to nic – kto zapłaci za amortyzację ?)] to mądrze napisał na swoim blogu:

  [url]http://ludwikdorn.salon24.pl/240811,wrzask-brudnej-wspolnoty[/url]

  „19.10.2010 20:10156
  WRZASK BRUDNEJ WSPÓLNOTY

  Po tragedii w Łodzi zerknąłem na komentarze tzw. Internautów na jednym z portali. Nie zdziwiłem się, jak zwykle dominowała internetowa psychopatia. Oto próbka z tvn24.pl, ale zapewniam, że gdzie indziej było tak samo, a nawet bardziej.

  Jarosławie!
  Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.
  ~marcel / 19.10.2010 18:43
  ————————————————————————————————————————————–
  to wynik tego, że
  19.10.2010 18:40~mg
  za dużo gadasz, Jarek i ludzie chcą byś byś się wreszcie uciszył. czego sobie i innym życzę.
  ————————————————————————————————————————————–
  jarosławie
  19.10.2010 18:37~lęk
  To ty siejesz nienawiść w tym kraju i budzisz demony. To ty masz krew na rękach , dużo krwi ,a najwięcej swego brata. Władza i nienawiść przesłania ci zdrowy rozum. Powinieneś się budzić i widzieć krew,zwłaszcza brata, ta krew nie daje ci spokoju i nawet pochowanie na Wawelu nie zmyło z ciebie ani jednej kropli, i tym samym chcesz jej coraz więcej jak wampir
  ————————————————————————————————————————————–
  Nie Panie Prezesie
  19.10.2010 18:32~tartar
  Zaczęłosie od słynnej wypowiedzi „my stoimy tutaj, a oni gdzie ZOMO”

  Internetowi psychopaci, jak to psychopaci, nie za bardzo jest się czym przejmować. Rzecz tym, że z głosami podłączonego do netu śmiecia zaczęły korespondować głosy coraz liczniejszych polityków, komentatorów, socjologów, politologów. To, że odezwali się w tym tonie wicemarszałek Sejmu, p. Niesiołowski i dżentelmen od gumowego penisa, którego nazwiska nigdy nie wymieniam, to nic dziwnego. Ale ten chórek zaczął się rozrastać. Jako przykład jeden z wielu podaję tekst p. Śmiłowicza opublikowany pod firmą Newsweek Polska:
  Za trwający ostry polityczny spór odpowiadają oczywiście obie jego strony. Ale to PiS i sam Jarosław Kaczyński po przegranych wyborach prezydenckich przestał apelować o „zakończenie wojny polsko-polskiej” i gwałtownie zaostrzył retorykę.
  To on z totalnej wojny politycznej z rządzącą PO uczynił metodę polityczną. To on podważał prawomocność obecnych władz RP. To on organizował marsze z pochodniami. To jego ludzie pod adresem przeciwników politycznych rzucali najcięższe oskarżenia o zdradę Polski.

  Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. Jarosław Kaczyński ponosi dużą część moralnej odpowiedzialności za łódzki mord. Niezależnie od tego, że sam mógł być też ofiarą.

  Okazało się, że dla ogromnej większości internetowych psychopatów i zdecydowanej większości ludzi urabiających opinię publiczną, którzy psychopatami raczej nie są, jedyną osobą, którą można wskazać z imienia i nazwiska jako odpowiedzialną za morderstwo polityczne członka PiS-u, niejako zastępcze, bo sprawca nie krył, że najbardziej chciałby zamordować Jarosława Kaczyńskiego, jest tenże Jarosław Kaczyński.

  [b]Jak w kategoriach psychologicznych, socjologicznych i politycznych zinterpretować to zjawisko? [/b]

  [color=red][b]Użyteczne będzie tutaj pojęcie „brudnej wspólnoty”, które ukuł niegdyś prof. Adam Podgórecki i używał do analizy nieformalnych grup interesu połączonych więzami korupcyjnymi.[/b][/color]

  [color=red][b]W tym przypadku wolę określenie „brudna wspólnota” od określenia „przemysł nienawiści”, a to dlatego, że pojęcie brudnej wspólnoty zakłada wspólnotę interesów, a zatem racjonalność działania części przynajmniej jej członków.[/b] [/color]

  Określenie „przemysł nienawiści” słabiej do takiej racjonalności odsyła, bo konotacje pojęcia „nienawiść” często zakładają jej irracjonalność.

  [color=red][b]Oczywiście internetowi psychopaci zacytowani na początku, racjonalni raczej nie są.
  To są uzależnieni konsumenci przemysłu nienawiści założonego i prowadzonego przez „brudna wspólnotę”.[/b] [/color]

  [b]Ale liczni ( nie wszyscy!) [color=red]politycy PO, SLD, komentatorzy, publicyści socjolodzy, politolodzy[/color] racjonalni są.
  [color=red]Generowanie pogardy i nienawiści do PiS[/color] ze szczególnym uwzględnieniem p. Jarosława Kaczyńskiego okazało się bowiem działalnością wielce zyskowną, jeśli chodzi o podział podstawowych dóbr społecznych: władzy, pieniądza i prestiżu. [/b]
  Ktoś może się obruszyć: dobrze, władzę i prestiż rozumiem, ale pieniądze….?
  Odpowiadam, że pozycja na rynku, także środków masowego przekazu, ma swój wymiar najściślej materialny. Można podać przykład pewnego telewizyjnego dziennikarza zasłużonego w propagowaniu pogardy i nienawiści do PiS i p. Kaczyńskiego, który ni z tego ni z owego zostaje redaktorem naczelnym jednego z tzw. tygodników opinii. Dochody musiały się zwiększyć… A to tylko przykład jeden z wielu.

  [b]Sytuację mamy poważną, bo „brudna wspólnota” ma wysoko umieszczonych beneficjentów.
  Do nich należy p. premier Donald Tusk i jego dzisiejsza wypowiedź o tym świadczy. Nie twierdzę, jak niektórzy, że p. Tusk jest wybitnym udziałowcem „brudnej wspólnoty”, bo nie mam na to dowodów, ale na pewno pobiera od niej sutą dywidendę i ma tego świadomość. Jego apele o otrzeźwienie były słowami kogoś, kto z kampanią nienawiści nie miał, choćby pośrednio, nic wspólnego. „Brudna wspólnota” zrozumie: ze względów propagandowych p. Tusk tak musiał, ale to nie jest na poważnie.[/b]

  Jest jeszcze pytanie: co dalej? Odpowiadam: będzie tak samo jak dotąd, tylko o wiele bardziej.

  [b]Brudna wspólnota będzie wrzeszczeć zgodnie z maksymą, iż [color=red]nigdy nie wybaczamy bliźnim krzywd, które im wyrządziliśmy[/color].[/b]

  [color=red][b]Nie zdezawuuje samej siebie, nie podważy swojej władzy, tytułów do prestiżu i pieniędzy. [/b][/color]

  Niedługo może doczekamy się doniesienia do prokuratury w sprawie podżegania przez Jarosława Kaczyńskiego Ryszarda C do zabójstwa członków PiS-u.
  W TVN24 zobaczymy poważną dyskusję o tym wydarzeniu z udziałem psychologa, politologa oraz prawnika-karnisty.
  Na koniec dwie uwagi:
  1. Zadziwia mnie, że większość mediów określiła Ryszarda C. jako szaleńca. A na jakiej podstawie? Eligiusz Niewiadomski był opętany nienawiścią, ale nie był człowiekiem psychicznie chorym, podobnie jak większość morderców politycznych.
  2. Z PiS i p. Jarosławem Kaczyńskim byłem i jestem w ostrym sporze. Jeśli po wakacjach jasno stwierdziłem, że zaprzestaję publicznej, bezpośredniej krytyki tej partii i tej osoby, to dlatego, że nic by ona nie zmieniła, a politycznie faktem dla mnie podstawowym jest bycie w opozycji wobec rządu p. Tuska i PO”.

 20. Ach i jeszcze jedno… ja Cię nie obrażam więc mógłbyś to uszanować i również tego nie czynić… a jeżeli tak robisz to nie tylko nie szanujesz Mnie ale również innych czytelników tego Bloga, których w tym miejscu serdecznie pozdrawiam…

 21. Czy Ty widzisz, słyszysz i rozumiesz? To
  pytanie do Ciebie mistrzu. Nie zgadzam się z tym, co tu w tym artykule napisałeś i wiem,że równoznaczne jest to z tym, że się zbulwersujesz. Tak przewiduję…
  Cytujesz Niesiołowskiego:” Kaczyński jest kandydatem do psychiatrycznego leczenia”. Zdziwi Cię to, że zgadzam się z tymi słowami? Wiesz dlaczego tak myślę, bo człowiek , który utracił bliską osobę w tak tragicznych okolicznościach nie jest w stanie sprawować urzędu głowy państwa, bo po tym zdarzeniu jest rozchwiany emocjonalnie, nie potrafi racjonalnie myśleć, działać. Dla mnie to jest dziwne, że po śmierci swojego brata, próbuje zająć jego miejsce. Według mnie Jarosław nie poradził sobie z tą tragedią, ze śmiercią brata. Jak ktoś, kto nie poradził sobie ze swoim problemem może rządzić krajem? Jarosław dodatkowo wykorzystał tą tragedię do własnych egoistycznych celów, po przegranej kampanii jeszcze bardziej nasiliły się jego ataki w stosunku do ludzi PO(bo nie potrafią wyjaśnić, bo coś ukrywają), ma chyba jakąś paranoję- bo we wszystkim doszukuje się spisku!
  Ponawiam pytanie czy Ty widzisz, słyszysz, rozumiesz?

 22. Zapomniałbym……….
  Pewnie mówiąc o łapówkarzach mówisz o słynnej aferze z dr G. w roli głównej. Otóż odpowiem Ci Marku że ten „łajdak” w domu którego znaleźli kilkadziesiąt butelek koniaku i nic ponadto został upodlony na oczach tłumów. Człowiek który uratował dziesiątki ludzkich istnień operując serca (bowiem był wówczas kardiochirurgiem) składając do kupy serca które przypominały bardziej budyń a nie jakikolwiek narząd ludzki. A został uznany kryminalistą przez co pomijam fakt iż pacjenci będący „do niego” w kolejce nie doczekali sie zabiegów ale również to jak ucierpiała na tym cała Polska transplatnologia a wiem o czym mówie bo to moja pobliska branże.Także polecam poczytać, douczyć się korzystać z dokładnych źródeł a później uświadamiać innych… u których masz posłuch. Myśle że to ludzie inteligentni i że zgodzą sie ze Mną i tu znowu ich wszystkich serdecznie pozdrawiam. :)i Ciebie także 😀

 23. Mam trochę czasu, więc wejdę z Tobą, Marku, w polemikę.

  [i]”Wczorajsze zabójstwo Marka Rosiaka i poderznięcie gardła Pawła Kowalskiego, to niezależnie od intencji sprawcy całkowita wina układu w Polsce, układu który tworzą byli kapusie i TW, członkowie SB nierozliczeni tak jak w każdym normalnym, postkomunistycznym kraju.”[/i]
  Taaa… Układu, układu, układu… A już myślałem, że ten temat jest tak przewałkowany, że bardziej być nie może. A jednak, Ty do tego wracasz. Jeden z kolesi Kaczyńskiego, Ziobro, powiedział kiedyś: [i]”Najlepszym dowodem na istnienie Układu jest to to, że wszystkie dowody zostały zniszczone”.[/i] Idealnie się to sprawdza w tym przypadku. Zero dowodów, zero jakiejkolwiek logiki, że jakiś układ istnieje, ale oczywiście jak PiSowcy powiedzą, tak ślepi wierni Jara w to uwierzą.

  [i]”Ataki (…) przeciwko choremu z nienawiści „faszyście”, zakompleksionemu i rzekomo chcącemu wojny z Rosją Kaczyńskiego.”[/i]
  Kaczyński nie chce wojny konwencjonalnej z Rosją, z pewnością nie, ale nie zdziwiłbym się, gdyby, będąc u władzy, doprowadził do drugiej zimnej wojny na linii Rosja-Polska. Słyszałeś, co mówił dzisiaj w Sejmie? Twierdził, że Radio MaRyja, to samo które propaguje antysemityzm i nawołuje do nienawiści wobec Komorowskiego, de legitymizuje pozycję Prezydneta RP (wybranego w wolnych wyborach), wyzywa ludzi, zarzuca hańbę, itp. itd. razem z Belzebubem na czele, jest ostoją prawdy! Co za pierdo**ny kłamca!
  Kaczyński jest zakompleksiony, jest chory na władzę, chce państwa podsłuchów, cenzury, chce zakazać ludziom dokonywania wolnego wyboru, wszędzie wietrzy spisek. I ten człowiek miałby być (i o mało nie został) Prezydentem RP?

  [i]”Gazety w większości nie są Polskie a Niemieckie, a trudno by Niemcy promowali Kaczyńskiego który chce niezależności Polski.”[/i]
  Pojechałeś z tym. The Financial Times, gazeta z WB, jest też niemiecka, co nie? Ja nie chcę wiedzieć, co sobie tacy Anglicy, Francuzi czy Niemcy myślą, jak czytają o tych „moherowych beretach” stojących pod krzyżem i śpiewających religijne pieśni. Stojących bez żadnego pozwolenia przed państwowym budynkiem, który jest nie tylko miejscem urzędowania Prezydenta RP, ale również miejscem bardzo reprezentacyjnym. Nie chcę wiedzieć, co sobie mogą myśleć, jak przeczytali, że w 20 minut po tym mordzie szef największej partii opozycyjnej z góry mówi, że ten atak jest spowodowany przez Rząd.
  Nie chcę wiedzieć, co sobie myślą, jak czytają o kolejnych ekscesach Kaczyńskiego – co powiedział, co zrobił, jak zarzuca Rosji manipulację dowodami i dokonanie zamachu, a kilka miesięcy temu „mówił o pojednaniu” z „braćmi i siostrami z Rosji”.

  Zarzucasz mi, że „łykam jak pelikan” to co mi GW i TVN podadzą: a co Ty robiłeś, jak Kaczyński, naćpany swoimi tabsami, przedstawiał się jako nowy stary polityk? Ten, który chce odbudować dobre relacje z Rządem? Ten który nie chce wojny polsko-polskiej? ŁYKAŁEŚ TO JAK MŁODY PELIKAN! Jaka była Twoja reakcja, jak powiedział, że tak na prawdę nie wiedział, co się z nim dzieje i nie kontrolował kampanii? Nie czułeś się oszukany przez swojego WW (Wielkiego Wodza)? W chuja Cię robił przez kilka miesięcy, drwiąc z Ciebie, a Ty się cieszyłeś jak młody pies widząc patyk.

  Zarzucasz, że głosujący na PO uwierzyli w cud Tuska. Tylko idiota mógł dosłownie odebrać słowa o „cudzie gospodarczym”, nie biorąc tego jako przenośni. Masz rację, PO nawaliła w dużej części i dlatego nie będę więcej oddawał na nią głosu, ale Kaczyński nie był lepszy, podczas swoich rządów okłamywał swoich wyborców na każdym kroku. Poczytaj sobie tutaj: http://plblog.eu/09/26/zasady-premiera-jaroslawa-kaczynskiego/ o zasadach Kaczyńskiego.

  [i]”Nie dość że wmówili temu idiocie że Kaczyński jest winien za jego spaprane życie, to jeszcze facet nie zauważył że syf w którym żyjemy, to od trzech lat Polska Tuska, a teraz i Bronka a nie Kaczyńskiego.”[/i]
  A nie pomyślałeś, że ten człowiek zorbił to, bo miał już dość tej kaczej obłudy? Dość miał już pomówień, szukania dziury w całym, chorej walki o stołki? Dość już miał chorych pomysłów o blokowaniu ust przeciwników, o stawianiu pomników miernemu Prezydentowi? Tak, od trzech lat to jest „Polska Tuska” ale przypomnij sobie, że przed nim Kaczyński był u władzy i było jeszcze gorzej: Fotyga zrujnowała nasze kontakty z zagranicą, Skrzypek nie umiał rządzić NBP, Kamiński wykorzystywał CBA, zakładane były nielegalne podsłuchy, itp. Chcesz żyć w takim kraju? Kraju braku wolności? Tęsknisz do PRLu? Sądzę, że Korea Północna przywita Cię z otwartymi ramionami.

  [i]”Wystarczy spojrzeć na fora internetowe, chociażby na onecie działa około trzydziestu opłacanych ludzi którzy mają jedno zadanie – pisać źle o Kaczyńskim, na okrągło. I to przynosi efekty, za to się płaci”[/i]
  O, a o tym nie wiedziałem. Skąd masz takie informacje?

  Tych wpisów o poszczególnych politykach komentować nie będę, bo sam żeś się zeszmacił, zarzucając tym ludziom coś, na co nie masz dowodów.

  [i]”Rosja jest krajem z którym można rozmawiać tylko i wyłącznie z pozycji siły. W innym wypadku zostaje się zdominowanym.”[/i]
  To powiedz mi, mistrzuniu, jakie my mamy oręże do wywierania wpływu siłowego na Rosję? Bo oni mają jeden bardzo duży atut: gaz. A co my mamy? Gówno mamy, za przeproszeniem. Nie mamy nic, czym moglibyśmy wojować, jak szabelką, z Putinem. A Kaczyński chciał tak wojować. Nawet Obama grzecznie i potulnie rozmawia z Rosją, nie naskakuje jak Kaczyński, bo wie, że Rosja to potęga, nie tylko militarna, ale i gospodarcza. Chuj, że tylko w wielkich miastach żyje się dostatnio, a na wsi bieda aż piszczy, co z tego. Ale mają gaz, mają wojsko, więc mogą sobie pozwolić na więcej niż inni. Nawet Niemcy poszli po rozum do głowy i się z nimi dogadali. A my, co z tego rurociągu północnego będziemy mieli? Nic. Ale niech Kaczyński nadal psioczy na Putina, niech Fotyga, która skompromitowała się na scenie politycznej ostatnimi wypowiedziami, nadal mówi, że był to zamach zorganizowany przez Rosjan.
  Ja wiem, co my mamy. My mamy Marka, który ma bloga ecoego.pl. O!

  [i]”Ale mam całkowitą pewność że Jarosław Kaczyński jest człowiekiem który potrafi wyciągnąć Polskę z tego strasznego bagna w którym jesteśmy, Kaczyński i tylko on jest w stanie to zrobić.”[/i]
  Chyba kpisz. Kaczyński jest tą osobą, która nie tylko dalej będzie niszczyła polską politykę, ale dodatkowo wciągnie Polskę w jeszcze większe bagno na szczeblu międzynarodowym podtrzymując swoje (ale nie tylko, bo Fotyga też wiele złego mówi) oskarżenia kierowane w stronę Rosji.

  [i]”Kaczyński to człowiek moim zdaniem znacznie większy od Piłsudskiego. Jest to bohater i człowiek walki, który przez wiele lat walczy przeciwko sztormowi, wielkim pieniądzom, i nigdy się nie złamał. Tylko Kaczyński, to jest jedyna szansa dla Polski. Kiedyś gdy umrze, będą mu stawiali pomniki w całym kraju, bo jako jedyny na to zasługuje.”[/i]
  Ale masz nawalone w głowie, ja pierdziele…
  Porównujesz Kaczyńskiego, zakompleksionego człowieka z wydmuchanym do wielkości balona ego, małostkowego, egocentrycznego, egoistycznego, kłamliwego do Piłsudskiego?
  Kaczyńskiemu, ani Lechowi, ani Jarosławowi, nie wybudują pomnika. Lech był oceniany jako mierny, naprawdę baaardzo słaby Prezydent, który ze swoją małostkowością wpychał się na każde spotkanie zagraniczne tam, gdzie go nie chcieli, który bił się o krzesło.
  O Jarku nie będę pisał, bo mi szkoda klawiatury…

  Bez urazy, ale na polityce znasz się jak świnia na gwiazdach, bardzo lubię czytać Twoje psychologiczne notki, ale za politykę to Ty się, Marku, nie bierz, bo jak widać nie jest ona dla Ciebie.

  Gdyby przyszło Ci do głowy podawanie publicznie mojego numeru IP oraz jego banowanie, to z góry uprzedzam, że Twoje działania okażą się bezcelowe – korzystam z internetu z Play i mam zmienne IP 🙂

 24. Ty chyba żartujesz, uważając ten trik hrabiego za poważne przeprosiny? a przeczytałeś dokładnie ich treść? i czemu Komorowski nie przeprasza za 170 tysięcy zł rachunku telefonicznego tylko za Kurskiego? 🙂

 25. Ja się bardzo, ale to bardzo cieszę że Kaczor nie wygrał tych wyborów. Dlatego że nadal by wszystko było na niego zrzucane, a teraz PO ma władzę, mają prezydenta i media. I czekam na cuda. Śp Lech Kaczyński był podobno wetownikiem, tylko nikt nie mówi ile ustaw zawetował – 17 śmieci zawetował. I tak się manipuluje właśnie.

 26. Powiem Ci tak – mam znajomych lekarzy, to są moi czytelnicy. I niewiele wiesz co się wsród nich dzieje. Dr G wśród lekarzy jest uznawany za łapownika numer 1, a to że nic nie znaleźli, nic nie znaczy. U bossów mafii też nie znajdują, a jednak siedzą. Ludzkie serca skłądał Religa, facet z klasą który uważał Pana G za człowieka bez żadnej klasy. A może porównasz znanego i szanowanego na całym świecie Religę z facetem który zostawia w ludzkim ciele różne rzeczy po operacji?

 27. Powiem Ci jeszcze jedno, po konsultacji telefonicznej. Znam dobrze kogos, kto pracował z doktorem G, oprócz tego że gnoił i szmacił ludzi, znacznie lepszych od siebie lekarzy, to brał ile wlezie. Reszty nie napiszę z wiadomych względów, ale „dokonania” dr g to tajemnica poliszynela. I wątpię żebyś był w branży, gdybyś był to byś nie pisał o tym człowieku takich bajek.

 28. kosciol popiera PiS??

  to chyba jakis zart skoro wiekszosc arcybiskupow i biskupow popiera jawnie PO.

  ksiadz, brat posla PO jest najblizszym towazyszem(cos w stylu jak dziwisz dla JPII) kardynala dziwisza i wielokrotnie doradza co i jak robic(jest jego najbardziej zaufanym czlowiekiem); ksieza z archidiecezji krakowskiej czuja sie zastraszani i czuja sie oburzeni ukladami w kosciele(mowia o tym anonimowo bo boja sie kary) ksiadz issakowicz-zaleski pisze o ukladach i lustracji w kosciele i za to kosciol nawet chcial go wyslac na misje do zimbabwe czy cos ale mial za duze poparcie i tylko dlatego siedzi w polsce bo kosciol chcial go zniszczyc za to, nawet funkcjonuje w kosciele powiedzenie „sluga mierny ale wierny” bo takich biskupow mianuja, pierdoly byle wierne; komorowski jako jedyny kandydat zostal zaproszony przez dziwisza na rozmowe podczas kampanii; dziwisz,nycz i wielu innych jawnie popierala PO, bodajze byl jeden arcybiskup lub biskup co jawnie powiedzial ze popiera „obroncow krzyza” to dostal opierdol od episkopatu;; episkopat non-stop najezdza na rydzyka a rydzyk nigdy nic zlego na episkopat nie powiedzial; aaa i bylbym zapomnial o tym co powiedzial Dziwisz po pogrzebie kaczynskiego na wawelu „zosalem zmuszony poprzez liczne naciski ze strony J.Kaczynskiego a tak naprawde to tego nie chcialem” czlowiek honoru ktory spedzil z 30lat z JPII mowi takie rzeczy, bez przerwy gada tylko „mohery mohery” zapominajac ze to ich najbardziej religijni wierni sa

 29. najbardziej szkoda mi macierewicza bo lustracja w 92′ i zniszczeniem WSI zszargal swoje dobre imie(w mediach jak TVN i GW) a gdyby nic nie robil i siedzialby cicho to bylby znany jako wielki opozycjonista a dzis jest znany jako wariat,kretyn,slugus kaczora itp. kaczynski przynajmniej ma/mial wladze a macierewicz nic nie ma, poswiecil swoje dobre imie aby walczyc o prawde i dla mnie on jest o wiele wiekszym czlowiekiem nawet od kaczynskiego a tymbardziej z jego licznych przemowien, wywiadow itp wywnioskowalem ze to jeden z najbardziej bystych i inteligetniejszych poslow czego kaczynski,tusk i wielu wielu innych mogloby mu zazdroscic

 30. Z jednego tylko tylko się cieszę że póki co jesteś w mniejszości. Ja nie jestem ani z prawa ani z lewa i na wybory nigdy nie chodziłem ale teraz się zmobilizowałem i poszedłem bo wqrw.ało mnie to co się dzieje w tym kraju za rządów PISu.W kraju w którym IPN służył tylko jako broń obosieczna dla „Pisiorów” jak ich wcześniej nazywasz.Skoro oni tak walczyli o prawdę to dlaczego do cholery nie otworzyli tych archiwów całkowicie i wszystkiego upublicznili jak to zrobiono w Niemczech?Otóż odpowiem Ci.. służyło to wynajdywaniu w najmniej dla partii odpowiednich chwilach taniej sensacji czyli narzędzie J.Palimysz version 1.0.A idąc na wybory kierowałem sie tylko tym ze wybieram mniejsze zło.Prosze nie psuj tego Bloga polityką bo z innymi rzeczami się z Tobą zgadzam 😉

 31. Jeśli jak mówisz lubisz moje inne tematy poza polityką, to na pewno wiesz co piszę o manipulacji. I właśnie jesteś typowym przykładem jak można komuś narzucić obcy sposób myślenia i odczuwania. Oczywiscie, oburzysz się że to Twoje przemyślenia, ale tak naprawdę nie są Twoje, są Ci wdrukowane przez środowisko.

  Zobacz, mówisz o tym co się działo za PIS. Co się działo? walnąłeś przykład Dr G pisząc ze jesteś z branży, co jest nieprawdą bo w branży wszyscy doskonale wiedzieli kim jest Dr G, tak jak wiadomo było przez wiele lat że Pershing jest bossem Pruszkowa, ale dowodów nie było. Oczywiście lekarze są w większości za PO, bo za PIS brali się brać, i ja ich rozumiem. Za PIS kończyło się eldorado dla notariuszy który chciał ukrócić Ziobro, koniec dla łapówkarzy lekarzy, koniec dla lewych prywatyzacji. Właśnie to działo się za PIS.

  Ciekawe że przez 20 lat tego burdelu jedna ekipa weszła i przez dwa lata poziom życia się zaczął niemal natychmiast poprawiać. Oeszli i syf.

  Z IPN to chyba żartujesz, prawda? mam płakać bo koleś który donosił na kolegów przy wódce i teraz się boi ze mu teczkę wyjmą trzęsie się ze strachu że straci ciepłą posadkę w parlamencie? nie, ja mogę płakać że przez tych partaczy i oszustów obiecujących cuda, masa młodych ludzi musi stąd uciekać, bo żyć tu godnie nie da się. I tyle.

 32. No właśnie. Ciekawe co Alvarez na to, bo jako oświecony (głosowaniem na PO) na pewno wiele razy powtarzał za innymi że Lechu wetował 🙂

 33. To prawda, zeszmacili Macierewicza równo. Gdyby mu się przyjrzeć bez tej całej emocjonalnej nagonki na niego, mozna zobaczyć inteligentnego, ciepłego faceta który kocha swój kraj i chce by pogonić szmaciaki od koryta. Gdzie ta jego nienawiść? bo chce dowiedzieć się co się naprawdę stało w Smoleńsku? może był wypadek, może zamach, trzeba to sprawdzić, i w każdym kraju najpierw sprawdzana jest hipoteza zamachu – w Polsce uznaje się to za teorię spiskową. Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.

 34. Po prostu dla mnie to szok jest. Czytam na portalach że UE chce podwyższyć u nas pensję minimalną, i widzę wrzaski że nie, bo to nic nie da, bo pracodawca musi włożyć cenę podwyżki w cenę towaru. Kurwa, czy naprawdę ludzie już są tak głupi że nie rozumieją prostej rzeczy, że pracodawca może zmniejszyć koszty prowadzenia firmy, obciąć sobie zarobek, bardziej zautomatyzować pracę, wzdrożyć nowe technologie – i nie trzeba zwiększać cen, a pracownik zarobi lepiej.

  I napędzi popyt wewnętrzny dając zarobek firmom. Proste jak drut, ale nie w tym syfie 🙂

  Jakoś wszędzie na zachodzie płąca minimalna wysoka, zasiłek bezterminowy, ceny towarów niższe, pensje wyższe, i wszystko się kręci. A te łajzy tylko o wydajności bredzą. Ciekawe że na zachodzie drżą przed nami, bo pracujemy kilka razy wydajniej. Tu zdaniem „biznesmen” się opierdalamy. I śmieszne i straszne to wszystko.

 35. „Miszczu”. Głosisz takie hasła ze łzy sie czasami kreca w oku. Z drugiej strony chyba sam mocno chelpisz sie swoja niby „ezoteryczno-polityczna” madroscia. Kogo obchodzi co Ty o tym wszystkim sadzisz? Taki z Ciebie ezoteryk a juz zapominasz o podstawowym prawie owej filozofii pt „prawo karmana”? Hm? Tak, nie jest to zadne usprawiedliwienie dla oprawcy tych ludzi gdyz zabolało to wielu ludzi. Z drugiej strony oczywiscie ze sam PiS mial w tym swoj spory udzial bo niby co, bez przyczyny, tak? Tak sobie napadl po prostu chory na raka czlowiek, bo chcial sie zabawic? Co kur… siejesz to kur… zbierasz. Znane, co? Przestałbys juz w ten sposob agitowac bo zenujace to mocno. Prawdziwa opozycja pan Kaczynski. Mnie jest go po prostu szkoda, bo moglby zyc jak czlowiek a zyje jak plujaca zmija, na co strona przeciwna reaguje jak inna zmija. A Ty Miszczu jestes taki eco jak moj zbior plastykowych torebek – smiech.

 36. Ubawiłęś mnie SK swoim komciem, dziękuję 🙂

  Kogo obchodzi co ja o tym sądzę? czy ja wiem, jakieś półtora do trzech tysięcy ludzi? i Ciebie, skoro tu jesteś i poświęciłeś swój czas na wpisanie komcia 🙂 karma to prawo ducha, a żyjemy w ciele. Podam Ci przykład – człowiek który w Polsce a nawet podobno na świecie wie najwięcej o karmie, czyli Leszek Żądło (twórca skali ERD którą się wahadełkuje, wyszło Leszkowi że od kilkunastu lat ma 35.5ERD czyli jest znacznie wyżej od Jezusa i ciut ciut przed Buddą, i jest znany fakt że Ci którzy uczą się u niego mają wysoki ERD a Ci którzy krytykują to gwałtownie im spada) jak ktoś coś złego na niego mówi to grozi sprawą sądową. Nie liczy na karmę i afirmacje, a działa.

  Skoro więc taki Mistrz tak działa, to mogę i ja, bo wg. szacunków gdy byłem miły było 21ERD, gdy podważałem nauki Leszka to ze 3ERD + silne opętanie, a zdaniem innych badaczy teraz 29, 31, no cóż, to już blisko mety, poziom mistrzowski 🙂

  A poważniej – trzeba działać, karma to nie wszystko. Media w Polsce zrobiły taką aurę że było kwestią czasu jak jakiś idiota postanowi zabijać. I temu mówię stanowcze NIE, nie temu umierającemu dziadkowi, a atmosferze pogardy i nienawiści.

 37. przeciez POwcy nie chca podwyzszenia placy minimalnej bo na kims musza wyzysk robic a reszta napewno zarabia wiecej niz 2000zl im wyplata 985zl netto jest obca

  ps. wlasnie zobaczylem to o czym piszesz i szok o 600zl!!!! nie no myslalem ze nie dozyje tej chwili; chodz i tak nie wieze ze to przejdzie a jak przejdzie to bedzie sie zarabiac ok 1500zl netto, niby malo ale kobieta+mezczyzna to juz 3000zl a z tym juz mozna cos zrobic a nie jak z 1900zl; glownym pomyslodawca tego to niemcy, widac ze niemcy boja sie taniej sily roboczej z polski bo w 2011r bedziemy mogli pracowac w niemczech bez zezwolen…

 38. 1500 minimalna to jest absolutne minimum do życia za progiem biedy. Nie wiem jak radzą sobie ludzie za 980zł pensji, przeciez oni nic nie kupują, tylko się zapożyczają w zagranicznych bankach. Koszmar.

 39. No to chyba nie pozostaje mi nic innego, jak pochlastać się żyletką z rozpaczy że anonim twierdzący że jest kobietą, nie ma mnie za inteligentną osobę 🙂 hmmm a może zamknąć stronę? zmienić całkiem styl pisania na taki żeby Tobie się podobał? tysiąc artów, zmiana ich na Twoje zdanie o inteligencji zajmie mi jakieś dwa lata, hmm… to wolę zostać nie – inteligentem 🙂

 40. A mnie tym razem Mistrz przekonał. A tak
  będę głosować na PiS i na Jara, dam na tacę stówę,żeby wygrali, a co tam dam nawet dwie.
  Każda cena warta, żeby zobaczyć jak „wielkie” zmiany wprowadzą i jak fantastycznie wreszcie w tym kraju będzie się żyć. W końcu już mieliśmy tego przedsmak. Zresztą Jarosław K to faktycznie mąż stanu przedkładający dobro publiczne ponad wszystko, szczególnie ponad swoje ambicje polityczne. Mania wielkości odwrotnie proporcjonalna do centymetrów danych od Bozi, żal.pl.

 41. Goje są od podniewolniczej harówy a rasa panów – naród wybrany do rządzenia, władzy od boga, pierdzenia w stołek i spijania śmietanki.

  Czytaj [url]http://www.rp.pl/artykul/552823-Rabin–goje-zyja-po-to–by-uslugiwac-Zydom.html[/url]

  „Jeden z czołowych izraelskich duchownych porównał nie-Żydów do zwierząt pociągowych

  Rabin Owadia Josef to nie tylko powszechnie szanowany kapłan, ale także polityk. Jest duchowym przywódcą religijnej partii Szas wchodzącej w skład obecnej koalicji rządzącej.

  – Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie – powiedział Josef podczas wystąpienia w synagodze. – Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie – podkreślił. Potem porównał nie-Żydów do zwierząt pociągowych.
  – Tak jak każda osoba goje muszą oczywiście umrzeć, ale Bóg daje im długowieczność – stwierdził 90-letni Owadia Josef. Dlaczego? – Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda”.

  W związku z powyższym wrzuciłem fotkę tej kreatury i proponuję „uhonorować” skurwysyna we właściwy sposób – zrobić sobie z tej fotki tarczę dla rzutek czy wiatrówki.
  Większy kaliber mile widziany.

  [url]http://w709.wrzuta.pl/obraz/7rUTk59cJlD/zyd[/url]

 42. Jakaś kreatura doniosła do wrzuty i w nocy fotka rabina została usunięta !
  Widać żydowska agentura i tu ostro kontroluje gojów by nic z prawdy o żydowskiej bestii rządzącej światem do nich nie dotarło.

 43. Tego pierdolone mafijne skurwysyny żydowskie nie uda się wam usunąć !

  [url]http://grafik.rp.pl/grafika2/552823,570305,9.jpg[/url]

  Ponawiam apel o kopiowanie fotki i drukowanie tarcz z mordą tej faszystowskiej, rasistowskiej kreatury – aroganckiego przedstawiciela „rasy panów”.

 44. noo taa komoruski i donek lepsi

  tez jestes jednym z tych idiotow co uwierzyli ze obniza podatki,zbuduja autostrady,bedzie cud gospodarczy,druga irlandia,praca dla wysztkich,podwyzki dla lekarzy i nauczycieli, i wiele wiele innych bzdur ktorych nie zrobili

  ich kampania to wylacznie straszenie PiSem i IV RP,”jedyne czego narod nam nie wybaczy to to ze kaczynskim oddamy wladze”-donald tusk
  czyli narod wybaczy im duze bezrobocie,rosnace podatki,syf,korupcja,nedza,kolesioswo

  pamietam jak w debacie tusk-kaczynski w 2007r tusk mowil jak to za kaczynskiego ceny żywnosci wzrosly pomijajac to ze od jego rzadow w 2007r ceny wzrosly prawie 2krotnie a ludzie na chleb nie maja

 45. panie w luxie obok mojego domu zarabiaja 985zl lecz czesto jest manko to prawie zawsze przynosza wyplate 500zl do domu… i co ty na to mistrzu wyplata 500zl/m-c

 46. Sorki ale czegoś tu nie rozumiem, nic nie pisałam ani o Donku ani też o Komorusku złotko.

  Ja dokładnie pamiętam co PiS obiecywał w 2005 i jak to wspaniale realizował. Pamiętam rządy Marcinkiewicza (marionetki, kukiełki w rękach Braci a kilka lat później do szaleństwa zakochanego w Izabell :)) i później Kaczyńskiego kiedy to powołał do koalicji rządzącej Samoobronę i PSL. Pamiętam ministra A. Leppera w tymże rządzie. Przepraszam, ale nie chcę powtórki z rozrywki. Możesz mnie nazywać idiotą, mam to gdzieś i zdania nie zmienię. Ten team jak dla mnie się już kompletnie skompromitował, nawet to co robią teraz już na mnie większego wrażenia nie wywiera.

 47. kaczynski byl w koalicji z samobrona i lpr(a nie psl) po pierwsze a po drugie w 2005r kaczynski chcial zrobic koalicje z PO i dawal im polowe ministerstw i marszalka ale PO strzelilo focha i wolalo byc w opozycji dlatego wszedl z samoobrona i lpr do koalicji bo nie mial wyboru, marcinkiewicz byl kukielka i co z tego a teraz mamy komorowskiego kukielke, a co obiecywal PiS w 2005r? ze rozprawi sie z przestepcami i korupcja… no przeciez to robil i to jak, a te wiele tysiecy mieszkan ktore PiS obiecywal sa lecz nikt ich kupic nie moze bo nikogo na nie nie stac

  ps. dziwna sprawa za przecietne mieszkanie na wielkiej plycie 60m2 w warszawie kosztuje 600.000zl a w budapeszcie na wegrzech 200.000zl w kraju gdzie sa zarobki minimalnie wyzsze jak w polsce

 48. I to jest tragedia. Znam jeszcze lepszy przypadek gościa który jeździ autem za ok 250 tysięcy a płaci też ok 500zł/mies za harówę, i ludzie pracują bo roboty nie ma.

 49. No a co mieli zrobić skoro PO która przegrała wybory zażądała większości ministrów? PIS chciał koalicji, to PO jej nie chciała. Jedynym wyjściem był Lepper, bo jak można było inaczej rządzić? znasz może odpowiedź?

  I Leppera usadzili. Też źle?

 50. Spróbuj zrobić coś, gdy z każdej strony wszyscy Cię wyzywają, wzywają do obalenia Twoich rządów, i powtarzają miliony razy mantrę o Twej nienawiści i faszyźmie. A potem porównaj to z sytuacją gdy goście na których nikt nie pluje bo wszystkie media są ich, robią z Polskie pośmiewisko na całym świecie. Oddali Smoleńsk, afery, bieda, nędza, podatki, a co łyknąłeś w wyborach? cuda, prawda? i gdzież one są moi drogi Alvarezie? gdzie ten cudowny podatek liniowy? gdzie te wszystkie obietnice?

  PIS walczył z korupcją, układał stosunki z innymi na równowadze a nie na klękaniu. To są fakty, a nie wyobrażenia.

  Czy nie jest tak że podświadomie czujesz się strasznie oszukany i wykpiony obietnicami o cudach? wiec atakujesz za to Kaczora by nie wyszło że jesteś… naiwny?

 51. LPR – fakt wybacz sklerozę starej kobiecie 🙂

  Mieszkań jest mało i dlatego ich cena jest wysoka (podaż – popyt, podstawy ekonomii), i nie zmienił tego PiS choć obiecywał. Nie wymyślił nic konstruktywnego również w kwestii taniego państwa.
  Co do korupcji i próbą rozliczenia przeszłości – szacun. Choć jak dla mnie Ziobro robił to zbyt afekciarsko. To co dziś się dzieje z wyjaśnianiem Smoleńska to jest cyrk i współczuję rodzinom ofiar.

  Może i bym na nich głosowała ale trudno mi już wierzyć człowiekowi, który nie dotrzymuje słowa (przykład: miał nie objąć funkcji premiera jeśli brat zostanie prezydentem). Ponadto boję się ludzi niezrównoważonych, impulsywnych, chorobliwie ambitnych. Po prostu przemawia przeze mnie najzwyklejszy strach.

 52. Buduje się znacznie więcej niż za czasów PiS. To jest fakt, co widać gołym okiem. Jeśli jeździsz samochodem to musisz widzieć w jakim tempie idą prace nad krajową siódemką na północy, wejdź i zobacz postępy prac na A1. Zresztą cała Polska rozkopana – przetestowaliśmy jadąc na południe podczas tegorocznych wakacji.

 53. No i na co im się zdała ta koalicja? Podaj mi konkretne efekty pracy tego rządu, przekonaj mnie bardzo Ci za to będę wdzięczna.

  Też bym chciała, żeby władzę w Polsce objęli ludzi, którzy nie tylko chcą ale wiedzą JAK rządzić. Bo na razie to jak w Rzeczpospolitej szlacheckiej – wszyscy tylko szabelkami wymachują.

 54. aaa mistrzu i sie pomyliles bo unia nie hcce podwyzki plac do 2000zl brutto ale do 2300zl brutto 🙂 czyli na oko ponad 1700 netto , para facet+kobieta to razem 3400zl a za to mozna juz wynajac mieszkanie,oplaty,wyzywic sie i godnie zyc

 55. [quote=alvarez]Gdzie jest Moje 3 mln mieszkań Ja się pytam… hahaha PiS rulezz ;D[/quote]

  no wow ale problem idziesz i kupujesz mieszkanie (oczywiscie jak masz 600.000zl co jest rzadkoscia w naszych czasach no chyba ze kawalerke to tylko 200.000zl)

 56. mialo byc 3 miliony mieszkan a sa mieszkania za 3 miliony
  i gdzie ja mam zyc? zakladac rodzine? nie da sie
  syf i burdel a najgorsze ze nic nie mozna zrobic
  bo niby co wyjechac i robic na zmywaku albo w fabryce u zaborcow?

 57. A TO ŹLE?????
  Ja tu widzę same plusy, nie dość, że autostrady będą (i nie tylko, rozbudowują lotniska, inwestują w kolej, budują drogi ekspresowe i liczne obwodnice miast) jeszcze nie chcą kompromitacji. Znaczy się zależy im na Polsce, no to czego chcieć więcej? Mi osobiście taki sposób rządzenia krajem odpowiada.

 58. Buduje się za kasiorę od UE, której jest znacznie więcej niż miał PIS, i której się też znacznie więcej marnuje niż za PIS.

  A o Euro 2012 ktos tu chyba zapomniał wspomnieć jak przyczynie prac? 🙂

 59. Miła wypowiedź. Ale mam pytanie, nie odczuwasz strachu przed Komorowskim który mówi o miłości, a rąbie podatników na 170 tysięcy na komórce? nie czujesz lęku przed człowiekiem który łga jak z nut i patrzy prosto w oczy, czy robi gafy z których śmieje się cała Europa? ostatnio co to było, z Chopinem i krzakami chyba.

 60. ty mi lepiej powiedz dlaczego teraz więcej jest pozyskanych funduszy od Unii niż za PiS
  i skąd informacje, że teraz się więcej marnuje
  daj jakieś konkretne przykłady

 61. Nie chcą kompromitacji przed UE, bo się zasłaniają w swojej propagandzie nowoczesnością i Europejskością. Widzisz, mi nie odpowiada ich sposób rządzenia krajem, i gigantyczna korupcja. Za PIS mi odpowiadało jak widziałem co się dzieje z łąpownikami. Nadal kradli, ale bali się. Zobacz co zrobili z agentem Tomkiem, człowiekiem który udaremnił wielki wałek, wyśmiali i zeszmacili człowieka który działał na naszą korzyść.

 62. tusk ci powie: „umieraj”

  jak to jest ze na zachodzie kraje jak dania i UK az blagaja mlodych aby szli na studia bo tylko 10% ludzi idzie na studia, gdzie student w anglii jest uznawany za darmozjada; a w polsce mamy 50% mlodych na studiach z czego wiekszosc jest po kulturoznactwie,politologii,socjologii,marketingu i zarzadzaniu itd.

  na zachodzie jak jest twoim marzeniem bycie sprzedawca lub sprzataczka to idzie sie na to i sie godnie zyje bo tam funcjonuje cos takiego „zostan tym kim chcesz byc” a w polsce jest to niemozliwe wszyscy o zainteresowaniach jak historia+wos rzucaja sie na prawo a potem albo go nie koncza lub potem maja robote za 2000zl brutto, a zarobki naukowcow w polsce sa bradzo fajne:
  polska:
  doktorant: 1300-1700brutto
  profesor:3500-8000brutto
  usa: doktorant +/- 6500 US$ brutto
  proffesor ponad 9000 US$ brutto (na top univ dochodzi czasem do 20000us$)

  w krajach zachodu podobne zarobki naukowcow jak w usa(wylaczajac kraje skandynawskie)

  a potem sie dziwia ze nie ma w poslce zdolnych naukowcow, ze wszyscy uciekaja jak w polsce kariera naukowca to jedzenie chleba ze smalcem a na zachodzie naukowiec to ma zajebista pensje

  sam chyba pojde w przyszlosci studiowac historie za granica a potem bede dajej sie uczyl aby byc naukwcem bo wreszcie widze dla siebie nadzieje i nie musze byc prawnikiem w polsce lub kopidole(czego nie chce) w polsce funkcjonuje cos takiego ze jak bedziesz budowlancem,spawaczem,tynkarzem etc.. to masz dobra wyplate ale jak chcesz prace marzen to padasz z glodu

 63. o której konkretnie drodze mówisz?
  bo a1 to jakoś tak na południe biegnie niemcy na zachodzie rosja na wschodzie
  ki czort nie panimaju :))

 64. he he, nie wybielaj tak tego zachodu
  pojedziesz sam zobaczysz

  a w ogóle to czemu do matury się nie uczysz?
  nie macie jakiejś próbnej w najbliższym czasie? :))

 65. nie mam probnej matury jeszcze, a pozatym ja sie matura nie martwie.

  a ja nie wybielam zachodu tylko pisze fakty, ja tego z kosmosu nie biore, skoro tak w polsce nie jest zle to czemu ludzie uciekaja a nie chca wracac?

 66. Szukajmy dalej spiskow.A4 w 2012 bedzie na ukonczeniu czyli polaczy Niemcy z Ukraina a Rosja wkrotce zatakuje Ukraine wiec wszystko sie zgaadza.Czekam na rosyjskie czolgi.

 67. a w ogóle Mistrzu, przecież lubisz do Gdyni przyjeżdżać, no to siódemeczką tak czy siak pomkniesz
  już wkrótce zresztą ja często śmigam do Olsztyna. Myślisz że nas nie wpuszczą czy co?

 68. niektórzy wracają, znam takowych nawet całkiem nieźle
  ja na przykład zachód lubię, ale już tylko turystycznie

  a myślałam że masz próbną, w Gdyni maja w listopadzie

 69. muszę przyznać, że lekką wiochą zalatuje
  ale wyboru to wielkiego nie było, więc trzeba było przyjąć to na klatę i zagłosować wybierając mniejsze zło. wyboru nadal nie żałuję

 70. A ja znam wielu co nie wracają, ponieważ tu za 1200zł (jeśli by mieli znajomości) głód, a w UK dom na raty, Vauxhall 4 letni, kino, czasem knajpa, i normalne życie bez paniki czy starczy na jedzenie.

 71. To co wczoraj napisałem – kobieta robi za ok 500zł miesięcznie jak w przykładzie czytelnika, pracy nie ma w całym mieście, głoduje, nie opłaca czynszu. Na zachodzie jest to NIEMOŻLIWE żeby uczciwa ciężka praca nie wystarczała na jedzenie.

 72. Błąd, widzisz ja nie krowa, która nie zmienia poglądów.

  Gdybyś faktycznie podał mi konkretne efekty to pewnie bym parę spraw przemyślała. Ja mam w dupie polityków i to który z nich będzie przy korycie, ważne żeby było efektywnie. Efektywnie dla nas zwykłych bidnych pracusi, a nie dla nich. Tani populizm nie dla mnie – EFEKTY pracy, konkrety to jest coś co mnie jara i powoduje że stawiam krzyżyki przy nazwiskach.

 73. Tak? Sama sobie przeczysz bo najpierw mówiłaś, że zagłosowałaś na Komorowskiego bo to mniejsze zło, a teraz piszesz, że głosujesz na tych, których praca jest efektywna. Jakie są efekty pracy PO? Takie, że jest coraz gorzej i coraz mniej nam wolno. I jaki sens z Tobą dyskutować skoro nie jesteś krową i zmieniasz poglądy kilka razy na dzień? 😆

 74. To nie problemy psychiczne a standard wśród żydowskich ortodoksów, standard który jest fundamentem żydowskiej mentalności, nawet u tych żydów którzy oficjalnie odżegnują się od tego.
  To „kreatywni” żydzi stworzyli rasizm, terroryzm i pojęcie rasy panów.

 75. Widzę, że Mistrz odpowiada tylko na te komentarze, które są dla niego wygodne… A1 – racja, przecież wiadomo, że Niemcy są i na północy, i na południu, a Ruscy to nawet w konserwie rybnej w mojej lodówce…

 76. Na równowadze? Z czym Ty chcesz „równo” walczyć z Rosją? Jakie my mamy atuty, aby Rosjanie chociaż odrobinę się z nami liczyli ? Tylko dwa: UE i NATO. I że przez Polskę przebiegają rury z gazem na zachód. Ale to i tak niedługo już, bo przez Kaczyńskiego nie zostaliśmy wzięci w plan budowy rurociągu północnego który idzie pod dnem bałtyku omijając Polskę.

 77. Za 500 zł miesięcznie ? Albo nawet za 950zł miesięcznie ? I pewnie jak PiS było u władzy, to ta sama kobieta robiła za 1500 zł tylko jak Donek przejął ster to z dnia na dzień z 1500 zł zostało 500 zł, tak ?

  Swoja drogą gdzie Wy mieszkacie?

 78. Niestety, mylisz się. Sympatie i antypatie polityczne zawsze sięgają poza fakty, opierają się na emocjach, szczególnie w Polsce. Jeśli nie przekonuje Cię moja teza że żyło się lepiej co widziałem po cenach, kolejkach w UP i ogólnej kondycji kraju, to nie przekona Cię na pewno lista spraw zaczętych czy załatwionych, uznasz że to kłąmstwa pisiorów.

 79. Jakie mamy atuty? to żart? i jak ja mam z Tobą dyskutować na poziomie? UE i NATO to nie jest atut? Chiny chcące Syberii z każdym rokiem coraz bardziej tylko czekają na zadymę, zdmuchną Ruskich jak pyłek. To jest ten atut. Każdy atak na nas to koniec Rosji.

  Zmieniam Twoje nicki, reklamuję strony tylko moich znajomych.

 80. nie ale kaczynski chcial cos zmienic na dobre a tusk dba tylko o kieszenie swoich ludzi karmiac nas cudami: m”druga irlandia” „polacy wroca z emigracji” „lekarze i nauczyciele beda godnie zarabiac” „jak wygramy to bedzie cud gospodarczy” a idioci mu wierza i masowo glosuja na PO

 81. [color=red][size=x-large][url]http://niepoprawni.pl/blog/1219/pis-vs-po[/url][/size][/color]

  No dobra. Poszukałem parenaście sekund, skoro chcieliście konkretów. Oto konkrety 🙂

 82. Juz widze jak Nato z powodu Polski rozwala Rosje zreszta nie potrafia sobie poradzic w Afghanistanie to co dopiero jakis wiekszy konflikt.Polska nie ma pozycji na arenie miedzynarodowej zeby dyktowac warunki.

 83. Proszę o czytanie ze zrozumieniem. Gdy Rosja wejdzie w Polskę zrywając wszelkie umowy i kontrakty z UE i NATO, to nawet jeśli Ci nam nie pomogą to Chiny będą miały pretekst do ataku na pełną surowców Syberię. I świat ich za to pochwali. Co zrobi licząca 140 milionów zapita Rosja wobec majacej miliard 300 milionów potęgi atomowej? w razie wojny i ataku Chin, USA czy UE na pewno tez wyśle swoje eskadry strategiczne do bombardowań. Ruskie myśliwce się nie licza wbrew temu co podają osły, traktujące jako największa zaletę osiągi, liczy się rozpoznanie i elektronika, a Rosyjski pilot ginie nie wiedząc nawet kiedy od rakiety.

 84. To dyskutuj z krową a nie ze mną jeśli widzisz w tym większy sens.

  Drogi Brutalu: jak Ci się podoba taka interpretacja wypowiedzi na forum?

  Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie 🙂

 85. Podałem Ci na dole porównanie rządów PIS i PI, sama statystyka zadłużenia kraju za ich rządów powinna Ci powiedzieć dobitnie że postawiłaś na złego konia.

 86. [i]”Sympatie i antypatie polityczne zawsze sięgają poza fakty,
  opierają się na emocjach, szczególnie w Polsce”. [/i]
  Niestety masz rację. To straszne, bo do niczego konstruktywnego to nie poprowadzi. Mnie w to jednak nie mieszaj. Nie możesz wiedzieć lepiej ode mnie co JA czuję, jak JA myślę i jakie są MOJE priorytety – OK?

  Nie zauważyłam żeby żyło mi się ani szczególnie gorzej ani też nadzwyczajnie lepiej na przestrzeni ostatnich 10 lat. Egoistycznie, więc niczego nie zamierzam zmieniać.
  Egoizm i strach – pierwotne uczucia człowieka. Teraz jest mi ok a fanatycznego PiS-u zwyczajnie się boję – to nieskomplikowane prawda?

 87. Dzięki Mistrzu, jutro rzucę na to okiem, dziś po tradycyjnym polskim obiedzie rodzinnym nie jestem w stanie logicznie myśleć. A w ogóle przez te polityczne dyskusje gołąbki mi się przypaliły i śmiem twierdzić, że te cholery z Wiejskiej nie są tego warte 🙂

 88. Rzuciłam i bardzo dobrze się stało.
  Z raportu (zakładam, że pomimo iż jest to stronka sympatyków PiS to przedstawione tam efekty są przedstawione obiektywnie).

  1. Pierwsze punkty dotyczą walki z korupcją i przestępczością. Ok, wcześniej pisałam, to jest coś czym mogą się chwalić. Aczkolwiek każdy kij ma dwa końce. Ostatnio wybuchła afera dotycząca inwigilacji dziennikarzy (metody iście rodem z PRLu)
  2. Dalej mamy kilkadziesiąt punktów, których tak naprawdę nie jestem w stanie zweryfikować.
  3. Ale…, właśnie od punktu 96 mamy świetny dział EDUKACJA. I czymże się chwalą?
  mundurkami :), programem zero tolerancji (autorski twór Giertycha)i na czym polegał ten program? To było jedno szkolenie i powołanie w szkołach zespołu do spraw zapobiegania przestępczości – sama byłam członkiem takiego zespołu. Kochany pic na wodę. Kazali nam pisać programy, ubierać w inne słowa to co do tej pory robiliśmy. Koniec. I czym się tu chwalić?

  Ale UWAGA CZYTAĆ UWAŻNIE gwoździem programu jest punkt 100. Ożesz …. twoja mać. Nareszcie wiem skąd się to wzięło. Teraz wyjaśnię Ci jak ta nowelizacja zadziałała w praktyce. Otóż od jakiegoś czasu są nauczyciele (i dotyczy to tylko jakiejś małej wybranej grupy – część emerytów się łapie a część nie, nikt nie rozumie dlaczego to dotyczy właśnie tych roczników????), którzy osiągnęli wiek emerytalny biorą emeryturę i dodatkowo całą pensję. Efekt? No cholerna niesprawiedliwość, bo dlaczego ta mała grupka dochrapała się takich przywilejów a inni nie? Poza tym dodatkowe obciążenie budżetu (a miało być tanie państwo). Blokada etatów dla młodych po studiach – za taką kasę będą pracować do upadłego. Niezły bubel ustawodawczy co? I co Ty na to????

  Poza tym: nie zrealizowali sztandarowych obietnic z kampanii: tanie państwo, mieszkania.

  Kłamią jak wszyscy pozostali, nie dotrzymują obietnic a dodatkowo mają w swoich szeregach ludzi delikatnie mówiąc dziwnych, przepraszam, że użyję tego słowo wariatów, niezrównoważonych, nietolerancyjnych. Przepraszam, ale to nie dla mnie.

 89. Patrzę jak działają, w co się angażują.
  Cyrk z krzyżem, teraz pasmo wydarzeń w związku z wydarzeniami w Łodzi. Ostentacyjne wychodzenie posła PiS ze studia, bo ktoś ma czelność mieć inne zdanie niż on. Prawda przecież jest tylko jedna, ta pisowska: to była zbrodnia polityczna, odpowiada za nią tylko PO.
  A dziś wystąpienie w sejmie posłanki PiS, która postuluje o karanie za stosowanie metody in vitro. Żyjemy w XXIw, w demokratycznym państwie, dlaczego wszyscy muszą wierzyć i wyznawać zasady głoszone w Bibli????????
  To są przykłady braku tolerancji, ślepej wiary we własne racje, no to co to nie fanatyzm?

 90. Niewiele znam się na polityce i pewnie problem jest bardziej skomplikowany, ale wytłumaczyć mi jedną rzecz proszę:

  Wszyscy jadą tak na PO i czasem na inne partie i wyczuwam tu mnóstwo sympatyków PIS łącznie z mistrzem, z którymi nie identyfikuję się (mam do tego prawo), gdyż uważam to Towarzystwo za destrukcyjne z prostego powodu. Chłopaki mieli swój czas, którego nie potrafili wykorzystać! Baaa! nie dotrwali nawet do końca kadencji. Od dawna nie pamiętam, żeby nie dotrwano do końca kadencji, czym zmusili mnie do poniesienia kosztów przedwczesnych wyborów! Jak można było wchodzić w koalicję z Lepperem i innymi gadami? Jak mam szanować Jarka, którego do pewnego czasu uważałem za w miarę poważnego polityka, po takich numerach. Dla prostego człowieka liczy się efekt, a efekt był taki, że byli na tyle słabi, iż oddali władze PO. I nie płakać mi tu, że Wam tak źle. PIS miał swój czas i nie podołał zadaniu…proste?

 91. Piszesz Marek:

  „Ale mam całkowitą pewność że Jarosław Kaczyński jest człowiekiem który potrafi wyciągnąć Polskę z tego strasznego bagna w którym jesteśmy”

  A Ja Ci napiszę:

  Jarek to człowiek, które może i ma dobrą wizję uzdrowienia Polski, ale jest to tylko jego wizja-cel, który pozostanie tylko celem. Jest On bowiem człowiekiem prostolinijnym i bardzo agresywnym, co mu nie pomaga w realizacji celu czyli działaniu. Jarek to człowiek, który doskonale czuje się w roli opozycjonisty – jest jak ryba w wodzie. Do zmian trzeba człowieka subtelnego, który sposobem, takim małym „oszustwem” dobierze się do „mechanizmów” zmian. Jego agresja powoduje, że mu inni na to po prostu nie pozwolą!

 92. Otwórz onet, wp, tv – wszedzie jadą na kaczora a nie na PO. Bogacze, wszystkie mendy które pragną tylko złoić ten narodek, jeżdzą na kaczora, to już samo przez się wiele mówi że ktoś tyle kasy w to wkłada by obrzydzić Kaczora. Pis chciał koalicji z PO, Ci po przegranych wyborach postawili warunek, że chcą większość ministerstw, co było nonsensem ponieważ przegrali wybory. Żeby coś zmienić w kraju, pozostało tylko wejście w koalicję z Lepperem i lprem, innego wyjścia nie było.

  Władzę sami oddali – więc na jaką władze leci Kaczor? oddał władzę, i to też wiele mówi.

 93. Ty sie tu nie obrażaj tylko posluchaj kontrargumentów bo skoro masz sie za takiego guru więc powinieneś doskonalić sie przez całe życie i słuchać co inni mają do powiedzenia a o Panu Kaczyńskim to wiem jedno.. i chętnie zobaczę odzew z Jego strony na prośbę Prezydenta. I proszę tylko abyś śledził odpowiedź tego „Polityka Miłości”
  Poniżej zamieszczam link
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Prezydent-przeprosil-Kaczynskiego,wid,12782083,wiadomosc.html?ticaid=1b1a5

Dodaj komentarz

Top