Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Powrót Czarta…

Powrót Czarta…

 

Do blogosfery powrócił z mrocznego wygnania, Azazel, książe ciemności, Pan mroku i belial pióra… dla wszystkich którzy nie pamiętają mojego dawnego kolegi, Tolka, zwanego (przez siebie) Azazelem czyli demonem zła i rozpusty, chciałbym polecić do przeczytania dwa artykuły. Pierwszy pokazujący i udowadniający moje intencje, przyjazne i koleżeńskie, czyli  http://www.ecoego.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=567%3Awitamy-tolku&Itemid=93
Gdy już się Państwo wczytają, proszę o przeczytanie http://ecoego.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=683%3Aopis-konfliktu-z-azazelem&Itemid=93

Dla mnie ta cała sytuacja, pomijając fakt że była bardzo przykra, była także bardzo pouczająca, chociaż Bóg mi świadkiem, że niczego bardziej nie cierpię niż takich lekcji. Mimo że już od dobrych paru lat pisałem, i dość dobrze wiedziałem o tym że niektórzy ludzie są bardzo, ale to bardzo źli i zwyczajnie podli, to mimo wszystko dałem się orżnąć. Nie ukrywam że w analogicznej sytuacji, dałbym się tak samo oszukać drugi, a nawet trzeci raz. Warunkiem nie poddania się takiej grze, jest chorobliwa nieufność wobec innych ludzi, a na taki stan ducha nie mam ochoty, wolę wpisać w koszty własne, raz na parę lat taką sytuację.

W skrócie – Masz przyjaciela długi czas… mówi Ci miłe rzeczy, pomagasz mu, opowiadasz o swoim inwalidztwie, chorobie i koszmarze który każdego dnia zabiera Ci resztki energii… i ponieważ nie istnieją w tym śmiesznym państwie zasiłki ani pomoc dla ludzi z moją chorobą (dlatego też niektórzy się tną, albo najczęściej wieszają z rozpaczy) ratunkiem jest praca, która nie może być stresująca, i musi być niedaleko domu. Takie są warunki podjęcia pracy przy tej chorobie, i od wielu lat nie mogę ich spełnić. Albo praca na kasie za 900zł, albo przerzucanie towarów z tira za grosze. Dlatego też rozpuszczam wici wśród znajomych, a także u Azazela, który ma taką pracę dla mnie, idealną – w domu, wymyślanie hasel reklamowych, marketing biżuterii. Ponad dwa miesiące trwała zabawa ze mną, przy czym co teraz już wiem, wszystko było podstawione, telefony na kartę, meile od fałszywej firmy, rozmowa z kobietą przez telefon, która od razu się rozłączyła żebym zadzwonił…książe ciemności chciał zaoszczędzić na karcie telefonicznej. Nawet wyciągnęli mnie na jazdę poza Warszawę w godzinach szczytu, gdzie miałem podpisac umowę w sprawie pracy, i gdzie oczywiście nikogo nie było, a dostałem sms że „szefowa” miała stłuczkę i nie może być. Potem meile od firmy, która miała mi zwrócić koszta, wszystko udawane, założona bezpłatna skrzynka na wp.pl.

Było miło, rodzice się cieszyli, znajomi się cieszyli, a najbardziej ja, że wreszcie będę mógł normalnie żyć. Wszystko jednak od początku do końca okazało się kłamstwem, i krótko mówiąc, zrobieniem mnie w jajo. Ponad dwa miesiace koszmaru, kiedy codziennie moją skrzynkę zasypywały meile że już zaraz, za chwileczkę… dla normalnego człowieka, taka rzecz która się stała jest nieprawdopodobna. Po co robić coś takiego? po co chorego faceta tak upokarzać, zabierać mu ostatnie pieniądze na jeżdzenie, dzwonienie i tak dalej? no właśnie – dla normalnego człowieka. Dla osób poza tą grupą, czyjeś cierpienie, okłamywanie kogoś, jest słodyczą. Przy okazji, taki ktoś jak ja, nie mogący latami wydostać się z domu bo dzień w dzień mnie boli, nie może się zemścić, oddać, czyli zabawa w sumie staje się bezkarna. Ja to wiem intelektualnie że tacy ludzie istnieją, ale za cholerę nie potrafię zrozumieć tej motywacji, gdyż sam nigdy nie przejawiałem najmniejszej chęci do zranienia kogoś kto jest moim kumplem. Dlatego właśnie jestem i będę zawsze bezbronny wobec takiego zachowania osób które w życiu nie mają żadnych zasad. Ale jak życie później pokazało, jednak nasz Pan zła poniósł pewne dość małe, ale jednak, konsekwencje. Musiał zamknąć swoją stronę, gdyż jego czytelnicy to w większości moi czytelnicy. I jeśli można o mnie powiedzieć dużo nieprzyjemnych rzeczy, to jedna sprawa zawsze była jasna – jeśli ja rzucam oskarżenie, to jest to na pewno przemyślane i uczciwe. Gdy opublikowałem więc moje przeżycia z moim już byłym kolegą, stracił czytelników. Przy okazji wielu ludzi napisało mu co sądzi o nim samym, a tego blogowy Lucyfer nie mógł już znieść. W oparach histerii, zniknął, by pojawić się niedługo po tym jako blogerka, kawa. Tego że Azazel to Kawa, jestem w 99 procentach pewien. Zostaje ten jeden procent niepewności i chciałbym byście Państwo to sobie uświadamiali.

Co ciekawe, identycznie jak ze mną, Szatan Polskiej blogosfery zabawił się z Leną, dokładnie te same mechanizmy oszustwa. Potem do mnie dotarło, że w ten sposób oszukal jeszcze co najmniej dziewięć, w sumie dziesięć osób. Zdrowych, z pracą, z przyszłością. Czyli nie tylko mnie wyrolowano, ale czy jakoś mnie to pociesza? normalny czlowiek nie ma szans w zetknięciu z taką osobowością, która spełnia się w oszustwach.

Czemu o tym piszę? chciałbym by było wiadomo kto to jest. Oczywiście takie bezduszne oszustwa nie przekonają Pań zauroczonych wizjami wczasów na Kanarach, milionami dolarów… Azazel czyli Kawa, pisze bardzo ładnie o emocjach, uczuciach, kobiety to lubią. Ale przekona was inna sprawa – Azazel czyli Kawa, to biedak jeśli chodzi o sprawy finansowe. Gdy miałem napisać poprzedni tekst o jego/jej oszustwach, przerażony błagał o nie pisanie, motywując swoje prośby że Sławek będzie się ze mnie śmiał. Ponieważ Sławek jak Państwu wiadomo, zawsze się ze mnie (i nie tylko ze mnie) śmiał, argument ten mnie nie przekonał. Kusił pieniędzmi, ale ich nie miał – gdyby miał, w obawie przed zdemaskowaniem i opisaniem oszustwa, zapłaciłby mi to co było między nami umówione. Ale nie miał – zgodnie z ludowymi wierzeniami, piekielni rezydenci na ziemi mieli worki dolarów, by za nie demoralizować ludzi. Może więc nasz Azazel to nie Pan mroku, jak uwielbia o sobie mówić, tylko zwykły, szeregowy… czort, bies?

Reasumując – Tolek czyli Azazel czyli najprawdopodobniej Kawa, to złodziej, oszust, i co najśmieszniejsze, biedak. Proszę zwracać bacznie uwagę na telefony: 787482796, 787812355 numery na kartę, skasowane, ale były używane do oszustw. Nr konta z którego dostałem od spanikowanego azaKawy zwrot pieniędzy za benzynę, to pochodzący podobno z firmy LICHTWER CONSULTING – 04 1020 4753 0000 0690 0000 0018 i nieistniejące biuro M.M. fidelis z numerem konta 69 1060 0005 3130 0400 0100 1000    IP Azazela 95.49.7.88 z dnia 2009-05-28 23:21:43

Może komuś ocalę dupę, a może i nie. Jednak oszuści najbardziej boją się tego, że inni zobaczą co Ci wyrabiają. Rzuć swiatło do ciemnego pokoju, a mrok zniknie, albo inaczej, uchyl okno w śmierdzącym od wydzielin Króla ciemności pokoju, a zaraz bedzie przyjemniej się oddychało, aż wróci trzeźwość myślenia. Niektórzy mawiają, że po kawie ma się sraczkę, i myślę że w kontekście dzisiejszego artykułu, ma to głęboki sens. Pytanie – za opisanie sytuacji, miałem sugerowane przez księcia ciemności, czyli histeryczną Kawę która za wszystkie zło obwinia Jarka Kaczyńskiego (oczywiście im większy oszust, tym bardziej elegancki i nowczesny fan PO) że ludzie którzy mieli mi załatwić pracę, załatwią mnie i to na amen. Więc ujawniam numery kont, i niech mnie „załatwiają”.

 

84 thoughts on “Powrót Czarta…

 1. Nie rozumiem,po co piszesz o tym oszołomie?skup się na książce i pisaniu,a nie tym kutasie,on czy ona jeszcze dostaną za swoje,i ja ci to mówię.

 2. Zawsze mi coś nie pasowało w azazelu,dziwiłam się czemu tak go promujesz,i ładnie się odwdzięczył,nie ma co.. 😯

 3. ❗ [b]Szkoda czasu, mentalnego zaangażowania i nerwów na tą [b]NARCYSTYCZNĄ CIPĘ CZY CIOTĘ[/b][/b] ❗

  Byłem sceptyczny wobec zazelskiego od początku.
  Skunks nawet groził mi na początku swojej bytności u Marka.
  Pisał mniej więcej tak – że lepiej dla mnie będzie jak stąd – z blogu Mareczekk 28 zniknę.
  Przechwalał się swoimi zdolnościami parapsychicznymi i straszył mnie, nie wiedział tylko jednego skunks pierdolony – na kogo trafił.

  Zazelska ponoć jest polonistką a sadzi przy tym katastrofalne błędy – pomiot arogancji i pychy która zabrania choćby pobieżnej korekty swoich tekstów.
  Gdybym ja silił się na takie kurewskie narcystyczne produkcje to przynajmniej raz krytycznie sprawdziłbym pisownię i nie sadził takich błędów.
  Słowem byłbym lepszy literacko od kurwy zazelskiej bo obca mi jest arogancja, pycha i narcyzm pierdolonej skurwypizdy czy pierdolonego skurwysyna żydowskiego pochodzenia.

  Ps. I pomyśleć że Prawda zniknęła z bloga Mareczkka tak przez ss jak zazelską, to samo można powiedzieć o wspaniałej kobiecie – Robaczku.
  A Prawda cały czas i uparcie, wbrew moim zapewnieniom uważała że zazelski to ja.
  Sama zazelska miała na swoim blogu specyficzną prowokację, jak ktoś powiedział że zazelski to 34 to przemilczał ten komentarz.

  [b]Takie gierki prowadzi ta menda.
  I jeśli gdzieś trzeba przeprowadzić dezynsekcję, jak sugerowała ona, to należy ją zrobić na karakanie zazelskim. [/b]

 4. [quote]Słowem byłbym lepszy literacko od kurwy zazelskiej bo obca mi jest arogancja,
  pycha i narcyzm pierdolonej skurwypizdy czy pierdolonego skurwysyna żydowskiego
  pochodzenia.[/quote]

  Arogancja i pycha raczej Ci nie obca. I znowu gadka o żydowskim pochodzeniu. Heh nawet mnie też o to kiedyś oskarżałeś 🙂 Idź do psychiatry.

  A co do azazela aka kawy to po prostu szkoda słów na takich ludzi. Jak ktoś ma jakąś korzyść z oszustwa to ja to jeszcze rozumiem, ale jak można oszukiwać dla samej zabawy? To musi być osoba, której bardzo się nudzi, ma dużo czasu. Nie ma pieniędzy więc może to jakaś chora osoba?

 5. ❗ Brutal poczytaj ostatnie wypociny zazelskiej – sam przyznaje się w nich do żydowskiego pochodzenia ❗

  I kto ma iść do psychiatry ❓

 6. jestem pewna że kawa to azazel,histeria,paniczne usuwanie komentarzy,podlizywanie się,w razie kłamstw terka z muzyczką wchodzi do akcji 😛

 7. Nie wiem bo nie czytam tych wypocin kawy i nie interesuje mnie czy ktoś jest żydem, Murzynem czy Polakiem.

 8. Pokaż cytat w którym piszę że Brutal to żyd ❗
  Nie manipuluj, pisałem że jkm to żyd i to fakt jak niejaki kisiel z którym współpracował w latach 80-0tych.
  Ostatnio ujawniono 100% żydowskie pochodzenie pochodzenie pierdolonego kaszalota komoruskiej.
  Najlepsi Żydzi zginęli w czasie wojny, przetrwały najgorsze żydowskie mendy.
  Jej ojciec i matka to żydzi zatrudnieni w UB w czasach stalinowskich. W 1968 r, w ramach tzw. czystki antysemickiej, jej matka, wg opinii zwierzchników z UB – „opryskliwa i arogancka, do pracy się nie przykłada, zajmuje się głównie plotkami i intrygami” w wieku 38 lat uzyskała 100% UB – ecką, specjalną – czytaj bardzo wysoką – pełną emeryturę, te same „haniebne represje” dotknęły jej ojca pułkownika SB.
  A miliony szaraczków płacą haracz zus na takie zbrodnicze hieny i mendy.

 9. Nie mam zamiaru szukać teraz tej wypowiedzi. To było dawno, nie wiem pod którym artem. Zresztą nie jest to dla mnie ważne. Każdy z nas może być potomkiem żyda i o tym nawet nie wiedzieć. I jakie to ma znaczenie?

 10. A szkoda, może dlatego cię to nie interesuje że jeszcze nie pracowałeś i nie zetknąłeś się z mafiami żydowskich bastardów.

 11. Pracowałem i przeraziło mnie to jak wszystko żydzi niszczyli! Wszystkiemu winni są żydzi! Nie Tusk, nie komuniści, nie źli ludzie tylko żydzi! A jak ktoś nie jest żydem to znaczy, że jest dobry, bo tylko żydzi są źli. Dlatego każdy kogo uważamy za złego to jest na 100% żyd! Nie musimy tego sprawdzać bo przecież to wiadomo. Przecież na polonica.net tak napisali więc to bankowo prawda! Rydzyk o tym mówi w swojej stacji

 12. Kłamiesz Olo. Olo jest uczniem.

  [b]I jeszcze jedno – to nie paranoja, obsesja czy antysemityzm.

  To naga prawda o nacji która uważa się za rasę panów, która gardzi gojami, która traktuje ich, w tym Polaków, jak niewolników i podrobactwo.[/b]

  [size=medium][b]To prawda o nacji tak genetycznie zdegenerowanej że niezdolnej do jakiejkolwiek [/b]uczciwej, pożytecznej i niepasożytniczej pracy.[/size]

  To nacja degeneratów o chytrych, rozbieganych, kaprawych oczkach, krańcowo chciwych hien, geszefciarzy, przekręciarzy, oszustów, defraudantów, siewców korupcji.

  Słowem to ludobójcy i ludzkościobójcy, to gangrena która prowadzi gatunek ludzki do zagłady.
  Jeśli ludzkość chce przetrwać to musi rozwiązać problem żydowskiej bestii.

  Polska i Polacy są wybitnie poszkodowani przez te kreatury.

  100% obsady personalnej UB z nadania NKWD to byli żydzi.
  Większość z nich do dziś stanowi trzon „państwa w państwie” tzw służb.
  Wystarczy spojrzeć na krzywonosego z uszami bez płatków żyda vel kiszczaka.

  Tak, tak, żyd z nadania sowieckiego NKWD do końca lat 80-tych kierował niepodzielnie SB.

 13. [size=large][b]żydostwo w białym domu – czyli władza bestii nad narodem amerykańskim, USA i światem.[/b][/size]

  „[size=x-large][b]WikiLeaks – przeciek kontrolowany[/b][/size]

  Poszukiwany listem gończym zalożyciel WikiLeaks – Julian Assange – oddał się w ręce Scotland Yardu. Zostanie on wydalonu do Szwecji, gdzie jest oskarżony o gwałt. Gwałt miał miejsce dwie noce pod rząd, kiedy to Assange zbierając w sierpniu tego roku fundusze w Szwecji, spędził je z dwiema swoimi wielbicielkami – Sofią Wilen i Anną Arden. Tuż po tym fakcie Anna Arden zdażyła jeszcze wydać huczne przyjęcie w swoim mieszkaniu na cześć Juliana i dopiero potem zawiadomiła policje o przestępstwie. Przestepstwo polegało na tym, że Assange odbył stosunek płciowy z obu kobietami za ich zgoda i akceptacją, ale odmówił użycia prezerwatywy. W myśl szwedzkiego prawa taki mężczyzna jest potworem i należy go pociąnąć do odpowiedzialności karnej. Nieoczekiwanie człowiek, który miał wstrząsnąć rządami w wielu stolicach świata, znalazł się za kratkami jako pospolity zboczeniec i perwert.

  Nawet szwedzki sędzia, który formułował zarzut nie mógł powstrzymać śmiechu, bo nie ulega już wątpliwości, że udający playboya Julian Assange został wrobiony. Nie pierwszy raz zresztą.

  Najbardziej wojownicza w tej sprawie wydaje się być Anna Arden, z którą tak lekkomyślnie poszedł do łóżka Assange. Gdyby tylko zajrzał do jej bloga, szybko zorientowałby się, że ma do czynienia z rewolucyjną feministką, która każdy rodzaj seksu z mężczyzną nazywa gwałtem. Jej blog jest specyficznym poradnikiem dla innych feministek o tym, jak wrobić faceta w co się da i zniszczyć w ten sposób kolejnego samca. Anna Arden wielokrotnie wyjeżdzała na Kubę, gdzie czynnie wspomagała organizację „Las damas de blanco” – „Kobiety w bieli” – kubańskie feministki walczące z Fidelem Castro. Szefem tej grupy jest Carlos Alberto Montaner majacy udowodnione wielokrotne kontakty z CIA. Organizację finansuje amerykański rząd, który reprezentuje w tym przypadku Luis Posada Carriles – agent CIA. Związki Anny z CIA wydają się być oczywiste.

  Julian Assange – zwany często założycielem WikiLeaks – tak naprawdę nim nie jest. Organizację założyli chińscy dysydenci, którzy opuścili swój kraj uciekając przed komunizmem. Nie ma nic za darmo i za powiew wolności na amerykańskiej ziemi, Chińczycy musieli podpisać współpracę z CIA.

  [b]Wymyślono projekt WikiLeaks, który początkowo miał kontrolować to, co dzieje się w internecie [size=large]i przydzielono im jako opiekuna niejakiego Cassa Sunsteina[/size].[/b]

  [size=large][b]Dziś żyd Sunstein to jedna z najbardziej wpływowych osób w Waszyngtonie[/b][/size].

  [b]Prezydent BHO uczynił go naczelnym cenzorem, który ma kontrolować i regulować media[/b].
  Na Sunsteinie można „polegać”. Jeszcze zanim otrzymał tą funkcję, pisał otwarte listy do Białego Domu o tym, że [b]należy aresztować każdego, kto kwestionuje istnienie globalnego ocieplenia. Podobnie trzeba uczynić z tymi, którzy nie zgadzają się z oficjalną wersją wypadków 11 września na Manhattanie[/b].

  [size=large][b]Dziś żyd Sunstein głośno mówi, że wolność słowa i wolne media to aberracja, którą należy wyeliminować.[/b][/size]

  Projekt WikiLeaks wspomagał finansowo niejaki Morton Halperin – specjalista od wycieków informacji. Brał on udział w słynnym wycieku informacji z Pentagonu, które wraz z Danielem Ellsbergiem przekazał 17 gazetom pod nazwą „Pentagon Papers” . Dziś Halperin jest szefem Open Society Foundation i prawą ręką George’a Sorosa. Soros wspiera wiele grup politycznych, które chcą ograniczyć swobodę wypowiedzi w mediach. Pieniądze dawał także Leslie Gleb – były prezydent Rady Stosunków Międzynarodowych (CFR), organizacji, która otwarcie nawołuje do stworzenia światowego rządu.

  Sam Julian Assange był 10 lat temu zwykłym hakerem, któremu marzyły się tajemnice amerykańskich elit politycznych. To ekscytująca ale i niebezpieczna zabawa. Julian nie miał szczęścia i został złapany. Dostał alternatywę: współpraca lub więzienie. Wybrał współpracę nie wiedząc, że ma być zwykłym kozłem ofiarnym a jego chlebodawcy zamierzają użyć go do własnych celów i zapewne pozbyć, gdy przestanie być potrzebny. Dziś być może nadszedł właśnie ten moment. Zadanie zostało wykonane a sam Assange jest w areszcie i nie może go opuścić nawet za kaucją. Nawet mordercom przyznaje się kaucje, ale z jakichś powodów zbrodnia Assange’a jest daleko większa niż zwykłego mordercy. Nie może także zbierać żadnych funduszy, bo Visa, MasterCard i PayPal zgodnie odmówiły przekazywania pieniędzy na jego konto. Nie będą przecież wspierać gwałciciela – nie ważne, że z tego typu przelewów gotówki korzysta tysiące stron pornograficznych, organizacja Sorosa czy samo CFR.

  Informacje jakie ujawniła WikiLeaks są w znakomitej większości spreparowaną polityczną propagandą i głównym ich celem jest doprowadzenie do ograniczenia wolności w internecie. Nie ma w nich nic o UFO ani o Federal Reserve (która jest prywatną firmą emitującą amerykańskiego dolara).

  [b]To co mówił w wywiadzie dla PBS Zbigniew Brzeziński, że niektóre informacje zostały zręczne spreparowane, aby osiągnąć ściśle określony efekt, najprawdopodobniej dotyczyło osoby Hillary Clinton, która najwięcej straciła na WikiLeaks. [/b]

  W czerwcu 2008 r. podczas kampanii prezydenckiej Hillary Clinton nieoczekiwanie zniknęła na dwa dni. W tym samym czasie zniknął także Barack Obama. Obydwoje byli najpoważniejszymi kandydatami do fotelu prezydenta. Prasa zaczęła snuć przypuszczenia, że kandydaci postanowili spotkać się w tajemnicy i bez prasy omówić dalsze losy kampanii prezydenckiej. Zaczęto szukać miejsca spotkania by w końcu je znaleźć.

  [size=large][b]Obama i Clinton byli w tym samym hotelu. Na dodatek w tym hotelu odbywało się także spotkanie Bilderbergów. [/b][/size]

  [b]To tam ustalono kto zostanie 44 prezydentem USA. [/b]

  Hillary na pocieszenie dostała posadę Sekretarza Stanu. Clintonowie nigdy nie pałali sympatią do Obamy a ostatnio z ich obozu pojawiły się sygnały, że ze względu gwałtownie spadająca popularność BHO, powinien on zrezygnować ze startowania do wyborów w 2012 na rzecz Hillary. Coś takiego oznacza wojnę na górze. Wiele z wycieków WikiLeaks nieoczekiwanie podważało wiarygodność Hillary w oczach szefów innych państw. Kilka dni temu oświadczyła, że funkcja Sekretarza Stanu jest ostatnią funkcją publiczną jaką piastuje. Może Hillary kłamała (nie pierwszy zresztą już raz w życiu) ale na jakiś czas musi dać za wygraną.

  [b]A Assange? Powoli staje się symbolem ostatnich dni wolności w internecie i odpływa w historię. [/b]

  Zostawił co prawda ostatnią partię zaszyfrowanych informacji, które podobno swą siłą mają przyćmić wszystkie poprzednie. Ale wszystkie poprzednie najpewniej redagowano w biurach CIA, więc trudno się spodziewać aby udało mu się przemycić coś, o czym jego mocodawcy nie mieliby pojęcia”.

  na podst. prisonplanet.com

  Ps. [b]BHO – Obama jest mimo ciemnej karnacji skory żydem. Jego matka jest 100% żydówką a pochodzenie u żydów dziedziczy się po matce.[/b]

 14. Ps 2.

  hillary clinton była umoczona w aferę finansową i morderstwo. Spłynęło to po tej zachłannej na władzę aseksualnej kurwie jak woda po gęsi.
  Ta kurwa ma ambicje być prezydentem USA.
  Wiele z proroctw mówi o kobiecie u władzy która wywołuje wojnę nuklearną i kończy historię USA.

 15. Dwie osoby muszą zginąć, w tym BHO, by clinton była w prawie przejąć atomową walizkę.
  A Jackowski twierdzi że Obama nie dokończy swojej kadencji.
  Więc…

 16. Brutal zbyt arogancko podchodzisz do sporej i calkiem trafnej wiedzy 34 nt. zydow.

  Co nie zmienia faktu, ze 34 nie powinienes tak uogolniac. Elita rzadzaca jest zydowska – tak bylo, jest i bedzie. Ci ‚nadludzie’ dawno pozbyli sie wszelkich moralnych zachamowan (pod warunkiem, ze kiedykolwiek wczesniej je mieli).

  W czasie II WS stracono wybitnych Polakow i zwyklych zydow.

  Tak na marginesie sam mam korzenie zydowskie 🙄

 17. Pisanie o tej sprawie, mimo wszystko uderza najbardziej we mnie. Robi im reklamę moim kosztem, i robi ze mnie człowieka, który dał się oszukać. Ja tracę, ale może parę osób zyska nie wchodząc z tym człowiekiem w żadne układy, bo na nich można tylko i wyłącznie się przejechać, szczególnie że azakawa pisze bardzo dobrze, moim zdaniem – lepiej ode mnie. To wielka siła w rękach kogoś, kto lubi kłamać. Więc ja tą siłę przetrącę. Ty mi to mówisz, a kim jesteś?

 18. Pomagałem mu, bo był moim kolegą, tak myślałem. Najlepsze było jak mi parę osób napisało i pokazało co ten facet/kobieta o mnie pisał… w tym samym czasie udawał ze mną przyjaźń.

 19. Zauważ że Prawda i Robaczek, też były oszukane przez Azakawę, a potem zbluzgane…i te wspaniałe osoby miały mi za złe, że napisałem prawdę o Tolku. Zachodziłęm w głowę, o co tu chodzi, syndrom kurwa Sztokholmski? facet je oszukiwał, potem na swoim starym blogu napisał żeby się od niego odpierdolily wreszcie bo mu bez ustanku meile pisały, a potem na mnie z zarzutami że zagrałem nie fair wobec Tolka… normalnie nóż się w kieszeni otwiera – a jak go broniły, i to już po tym, gdy okazało się że je oszukał i dal kopa w dupę oficjalnie. Taka jest siła uzależnienia od swojej wizji szczęścia, że traci się kontakt z rzeczywistością.

  Sławek to zwykły zakompleksiony frustrat, Azazel to ktoś znacznie gorszy. Słąwek jest prostakiem, poddasz się jego woli, pomerdasz ogonkiem, będzie ok, postawisz się, będzie Cię terroryzował setkami i tysiacami wpisów – kanalia, ale zrozumiałą. AzaKawa to ewidentnie kobieca socjopatia, przerażająca dla każdego człowieka z jakimiś zasadami.

 20. Możesz rozwinąć? chodzi Ci o tą osobę? [url]http://www.goldenline.pl/paulina-maciejewska[/url] też zajmującą się biżuterią?

 21. Tak samo u Żydów jak i innych nacji, są ludzie źli i dobrzy. Żydzi z racji nie posiadania własnego państwa, nie byli wobec nikogo lojalni i się nie asymilowali co jest oczywiste, a że są najinteligentniejszą z ras to rządzą. Gdyby nie oni, to kto inny by rządził i nic by się nie zmieniło. Kto palił ludzi w piecach? nie-Żydzi, chociaż podobno wielu Żydów było w np. armii Niemieckiej za zgodą Hitlera.

  Ja ogólnie, mam sentymentalny i pozytywny stosunek do Żydów. Lubię ich, i co tu ukrywać, sam mam Żydowskie korzenie jak Fallus.

 22. [b]Ho, ho szykuje się nam tu kolejna partia władzy, żydowskiej władzy. Każdy kto rusz sugeruje żydowskie pochodzenie licząc na profity. Jesteście bardzo naiwni, oligarchia żydowska z USA cynicznie skazała zwykłych żydów w Europie na zagładę. Nie kiwnęli nawet palcem, zawsze mieli w dupie swoich zwykłych, biednych współplemieńców. Nie krytykuję nacji jako takiej, krytykuję wielkie, mroczne zło pielęgnowane od pokoleń przez ten „naród przeklęty przez własnego Boga”.

  [size=medium]Nie bez powodu słowo „żyd” jest synonimem wiarołomstwa, zdrady, cynizmu, krętactwa, zakłamania, przekrętu, złodziejstwa, wyrachowania, chciwości, korupcji[/size][/b]

  To fałsz i mit że są inteligentną rasą.
  Krańcowy egoizm, wyrachowanie i cynizm przynoszą doraźne efekty pasożytom, w dłuższej perspektywie zawsze prowadzą do zagłady.

  Holokaust to dzieło samych żydów, opanowali władzę, finanse i wszelkie intratne zawody, choćby prawnicze, w sposób krańcowo nadproporcjonalny w Niemczech.
  Doprowadzili Niemców do ostateczności.
  Tym razem zawłaszczają i niszczą cały świat prowadząc go do największego kryzysu w historii.
  Do dwóch razy sztuka i tym razem świat oczyści się z genów bestii.
  Oczyści albo ludzkość jako gatunek przeminie.

  ZSRR też miał trwać wiecznie i padł.
  Władza bestii żydowskiej też padnie, wystarczy do tego odpowiednia świadomość demokratycznej większości.

  ❗ [b]NA POHYBEL BESTII[/b] ❗

 23. Śnisz na jawie, tak Amerykanie jak Polacy w końcu się obudzą, a wtedy nie będzie litości dla pachołków bestii.
  Żydowska nieskończona zaiste chciwość prowadzi ich w tym samym co w przeszłości kierunku.
  Bezlitośnie, taka widać „karma”.

 24. Fajnie sie czyta to co piszesz i nic poza tym. Znalazłeś sobie niby logiczny cel ,przyczyne wszelakiego zla na świecie i w jego ubiciu upatrujesz „wyzwolenie”, katharsis itp.

  Tylko powiedz jesli sie stanie tak jak piszesz, co Ty na tym zyskasz????

  Jak zmieni sie Twój los?

  Bedziesz ochotnikiem wyrzynającym pejsate zło osobiście ?

  Masz jakies plany, marzenia odnośnie tego przewrotu o jakim piszesz?

  Na ile jestes pewien, że Twój umysł, czy bajki spowodowane frustracja nie są jedyną opcją jaką mammisz sie niczym oparami opium ?

  Czy zabicie jednej „bestii” nie rodzi przypadkiem kolejnej?

  Jestes w stanie odpowiedziec na te pytania ?

 25. Nie mam najmniejszego zamiaru zabijać kogokolwiek.
  Wiedza tego co nadchodzi to nie bajka czy frustracja, to naga prawda.
  Chciwość oligarchii finansowej stworzyła ekonomiczną globalną bestię która się budzi.
  Przed tym tsunami nie będzie ucieczki, a mogło być zupełnie inaczej.
  Dalej twierdzicie że żydzi są tacy inteligentni ?
  No to niebawem zobaczycie.

 26. Żydzi są zmuszani do sprytu przez swoją historię, polecam lekturę mojego artykułu w dziale rzeczywistość, „Żydzi”. To co piszesz o olaniu Żydów w Europie przez Żydowskich bankierów, i zostawieniu ich na pastwę pieców krematoriów, to niestety prawda, mało znana ale jednak prawda. Hitler w ogóle w planach po pokonaniu WB chciał użyć ich floty do wypędzenia Żydów na Madagaskar, a plan ostatecznego rozwiązania powstał po klęsce pod Moskwą, kiedy już było wiadomo że WB nie zdobędą w ciągu najbliższych kilku lat. W 1944 Himmler chciał ciężarówek na front wschodni, w zamian za Żydów, nie zgodzili sie Alianci.

  Nie będzie Żydów na szczycie elity światowej, to ktoś inny zacznie ludzi rżnąć. Tylko mniej subtelnie.

 27. W miarę solidnie uzasadniłeś Mareczku przyczynę spłodzenia tej notki o Azazelu, ale czy mógłbyś odpowiedzieć na moje pytanie.
  Dlaczego właśnie wczoraj zapragnąłeś napisać o jego krętactwach ?
  Czy coś się stało ❓

 28. No i znowu o tych żydach… Obama żydem, no nie mogę 😆

  A co do prawa w Szwecji to właśnie tak działają socjaliści. Doprowadzili do patologii, że samo słowo jednej osoby wystarczy żeby wsadzić kogoś do więzienia! Szwecja to najgorszy przykład zjebanego kraju, w którym bym nie chciał nigdy żyć.

 29. Ja jestem tylko ciekaw skąd 34 bierze tą wiedzę na temat żydów. Pewnie z internetu, stron typu polonica. Jeśli tak to jaka jest wiarygodność tych informacji?

 30. Te słowa typu „bestia” też takie katolickie. A ponoć 34 nie jest katolikiem. Gdybyś pisał to co piszesz tylko bez używania słów jak „bestia” i bez tych żydów to ok, bo NWO, Bilderbergi itd to najprawdopodobniej prawda.

 31. …dlugo tu nie bylam…wchodze, a tu „znajomy” temat na tapecie 🙂 I popieram Cie Marek, calą sobą, bo uwazam, że o takich sprawach trzeba mowic glosno. U Ciebie to w ogole bylo przegiecie. Aczkolwiek pewnie masz podobne obserwacje…unikal rozmow telefonicznych (powod-patrz nizej).

  I masz racje. To jest ta sama osoba, choc nie dziala sama. Jedna osoba nie bylaby w stanie prowadzic kilka blogow, odpisywac na komentarze, siedziec na blogu 24 h, skypowac, gg etc. Zreszta mam na to dowod, ze to nie jest jedna osoba. Pozdrawiam ps. jesli chodzi o prace…jestes zainteresowany praca na umowe o dzielo zdalną? tak na 2-3 miesiace mysle. Zaden telemarketing, nie martw sie 🙂 … robie nowy biznes i potrzebuje pewnych danych. Napisz do mnie na priv jesli jestes zainteresowany 🙂 Lena

 32. Nie rozumiem tego wszystkiego,czemu on czy ona tak robią?czy to jakaś choroba psychiczna?kawę czytałam,nudna jak flaki z olejem i kasuje natychmiast za jakiekolwiek pytanie.kiedyś zapytałam co sądzi o oszukaniu Marka przez tolka,to sklęła mnie,Marka i kasacja.pierdyknięta zdrowo.sławek Marka atakował,bo wypadł z rankinguale tej kawy alias tolka nie zrozumiem chyba nigdy.gnida ❗

 33. Tez mi sie wydaje,ze Ada to nikt inny jak Tolek. Zostal zdemaskowany, odsuneli sie od niego wszyscy normalni czytelnicy, wiec zwinal zagle i zacumowal na mieliznie, czyli powolal do zycia Kawe. Tylko ona broni w zaparte Azazela, poleca jego reaktywacje, a sam ksiaze nie ma odwagi, zeby dyskutowac z czytelnikami i pieprzy o mailach, chyba je sam do siebie pisze piekny Jackman.

 34. oszołom nakłada perukę z długimi włosami,pisze list na skrzynkę azazela,zdejmuje perukę i czyta jako azazel hiiii

 35. akurat sie z tym zgodze w 100%, wole zdychac w tym glupic ciemnogrodzie jak polska niz mieszkac w BOGATEJ szwecji, totalna patologia za nakrzyczenie na dziecko lub zakazanie mu czegos(np.wyjscia na dyskoteke) mozesz isc do wiezienia+odebranie praw rodzicielskich, do bodajze 15r. zycia nie maja ocen w szkole,zdaje u nich w szkole kazdy a matura zostala zlikwiowana w latach 60′ bo zostala uznana za „niedemokratyczna”, a studia tam sa na nizszym poziomie jak u nas 1sza gimnazjum; jak myslicie czemu tylu nierobow muzulmanow jest w szwecji?? nawet sa bilbordy w krajach arabskich „jedz do szwecji tam nie trzeba pracowac”, jak ktos tam ma 8-ro dzieci jak przecietna muzulmanska rodzina to maja z zasilku high-life;
  a co do zlego socjalizmu i zasilkow to tez powoli sklaniam sie ku temu ze sa zle bo w krajach zachodu jest masa nierobow co uczciwa praca jest im obca, jak mowila moja rodzina, w niemczech nastoletnia matka dostaje mieszkanie+1500-2000euro/m-c a patologia z tego niesamowita ciagle chlanie,cpanie itd. aczkolwiek rozumie marka bo jako niepelnosprawny potrebuje tych zasilkow ale przez takich nierobow jak oni pomoc nie trafia do prawdziwie potrzebujacych jak marek, badania wykazaly ze 80% zasilkow nie trafia do naprawde potrzebujacych, ja tez znam historie gdzie ludzie brali zasilki,zapomogi z mopru a dorabiali na czarno i mieli 2x wiecej kasy jak moi ciezko pracujacy rodzice; jesli chodzi o socjal to nie jest w 100% zly ale powoduje armie nierobow jak w niemczech,anglii,norwegii,szwecji,danii itd. w danii mogles byc na bezrobociu do niedawna 4lata (a teraz 2lata) pobierajac 80% ostatniej pensji wyobrazasz sobie ile osob z tego korzystalo!! po co isc do roboty jak panstwo mi da za free i jeszcze zasilek jakis dorzuci

 36. Na pewno jest w tym układzie kobieta, która udawała Izę, moją przyszłą szefową, rozmawiałem z nią. To bankowo wiemy, co dalej, to przypuszczenia 🙂

 37. Myślę że Kawa, to jest babka która chciała ze mną kręcić, i dostala ode mnie kosza, a cała sytuacja to była zemsta. Całą sytuację z ta babką opisałem w arcie. Mogło też tak być, że chciała mnie już wtedy naciągnąć na jeżdzenie, czekanie itd, ale że powiedziała o jedno słowo za dużo, a ja chłopak gwałtowny jestem, to dostała kosza zanim doszło do jakiejś chęci spotkania, i po zabawie. Ja już później na jej meile nie reagowałem, olałem ją. No ale poczekała, i dostała co chciała 🙂 🙂

 38. W historii byli tacy, co mieli cele identiko jak NWO, Hitler, Stalin – skoro to już było, to czemu ma znowu nie być?

 39. Tak, stało się. Czytałem blog Kawy, i widziałem jak pisze w superlatywach o Tolku a ludzie to czytają, nowi ludzie. Czyli łowy na frajerów zaczynają się od nowa – tylko że teraz w miarę moich skromnych możliwości, nie będzie tak łatwo jak dawniej. Upoluje kogoś, nie mam co do tego wątpliwości. Amatorek darmowych milionów i boskich męskich ciach nie brakuje w Polsce 🙂

  Ale wiesz jak to jest… różni ludzie czytają, niektórzy mogą sprawdzić podane tu dane, niektórzy mogą posunąć się nieco dalej, w przeświadczeniu że nie zawsze zło może wygrać…niech te dane tu będą.

 40. Przyjrzałem się zdjęciu Pani Pauliny z ciekawości i sory, ale dobrą energią to ona nie emanuje… koszmar po prostu. Możesz napisać czemu podalaś tą osobę?

 41. 34 chyba mnie nie przeczytales ze zrozumieniem.

  Mowiac, ze uogolniasz mialem na mysli Twoje stwierdzenia nt. calego zydostwa. Zgadzam sie w wiekszosci ze wszystkim co o nich piszesz, ale wez pewna poprawke.

  Jest to pewna grupa zydow, a nie cala nacja. Nacja jako taka ma pewne predyspozycje do robienia karier, gromadzenia bogactw itp. ale gdy przychodzi do wyniszczania innych narodow to juz nie sa tacy skorzy. Mowie o zwyklych zydach.

  To ze Izraelem rzadzi elita, o ktorej mowimy, chyba nie masz zadnych watpliwosci? I to ona wciaz serwuje swoim rodakom papke nt. wyjatkowosci itp. A oni to lykaja, taka kolej rzeczy.

  Polecam ksiazke Bestie Konca Czasow, mozesz to wyczytac miedzy wierszami.

  Swiat jest taki jaki ma byc, jest doskonaly w swej niedoskonalosci. Mozesz myslec co chcesz, ale zydzi sa narodem wybranym. Do tego Zla chociazby. Wszystko ma swoj porzadek.

  Jezeli myslisz, ze licze na jakiekolwiek profity to widze nie rozumiesz, ze jestesmy po tej samej stronie barykady. Na te profity jak mowisz mam kulturanie WYJEBANE.

 42. u mnie byla Iza-siostra 😉 ktora ze mna rozmawiala gdy Tola uzadlila osa w pazdzierniku 🙂 a telefony, 2, wtedy zaczynaly sie na 500, tez na karte-sprawdzone 🙂 Boze.. ale ten ktos ma pip pip pip w glowie :)..ze mu sie tak chce 🙂

 43. Czyli to była ta sama osoba, Iza szefowa i Iza siostra. Głos męski słyszałaś? jeśli nie, znaczyłoby to że faceta w tym nie ma, i od początku była tylko kobieta. Numer na kartę to 5-10 złotych, stać azakawę na to, ale już na dłuższe dzwonienie nie bardzo, puszczała sygnałki aby oddzwonić 🙂 moja znajoma już wtedy słyszała ode mnie, że to musi być jakaś lipa, już na samym początku nie kumałem jak to jest, bardzo bogata kobieta, i puszcza sygnałki żeby zadzwonić – gdyby nie moje zaufanie do Tolka, urwał bym to już na samym początku. A tak człowiek sobie tłumaczy, dziesiatki podejrzanych zachowań.

 44. Lecz się na nogi, człowieku, bo na głowę już za późno. Jeśli nawet Obama jest Żydem, to co z tego? Chuj Cię to obchodzi ?

 45. Oj Marku, Marku…

  Szkoda, że się potoczyło tak, jak piszesz. Nie mam podstaw by Ci nie wierzyć.

  Dlatego mam nadzieję, że chociaż z książką nie zrobią Cię w ch**a 🙂
  BTW: znasz już tytuł ? 😉

 46. „Art ze strony Azazela wyzywający tych których oszukał, bądź próbował oszukać, skasowałem z racji naruszenia zakazu kopiowania, Mistrz.” Kolego wklejający, można podać linka, to jest jeszcze dozwolone, pozdrawiam.

 47. Powinny być zasiłki tylko dla chorych, tylko jak to zrobić? Taki IBS to choroba, z którą większość osób normalnie żyje, a są takie przypadki jak Marek, że nie mogą pracować. Jeśli damy zasiłki wszystkim z IBS to będzie patologia, a jak nie damy nikomu to też będzie patologia bo człowiek, który nie może pracować będzie zdany tylko na rodzinę.

  Moim pomysłem jest to żeby lekarze oceniali każdego indywidualnie czy zasługuje na zasiłek chorobowy. Nie ma tak, że jakaś tam nazwa choroby upoważnia do zasiłku, a inna nie, tylko lekarz ocenia czy dany człowiek jest zdolny do pracy.

 48. To jest wzorowe odwrócenie kota ogonem. Oszukać kogoś i jeszcze wmówić mu, że to on łamie prawo – brawo 😆

 49. ale to bedzie prowadzilo do korupcji jak lekarz bedzie orzekal to i to np. jak wypisywal „kupione” zwolnienia lekarskie; nie ma tu zlotego srodka, moim zdaniem marek powinien dostac robote blisko domu i na jego warunki i wtedy bedzie dobrze

 50. „To co mozna sprawdzic, jest do sprawdzenia”. Pewnie, ze jest, np. zdjecia modeli i aktorow, pieskow i kotkow z sieciowej galerii. Absurdalne nie jest to, ze Tola nazywa sie naciagaczem emocjonalnym i kretaczem, klamca, absurdalne jest to, ze sie szatan tlumaczy. Czy oprocz Kawy ktos mu jeszcze wierzy w te brednie???

 51. Najlepsze jest jak pisze że go to śmieszy, i nie będzie odpowiadał takim jak ja, a cały ten art jest właśnie taką odpowiedzią, mającą pokazac gdzie ma tych, których orżnął, czyli w zadku. Jak widać, wcale w zadku mnie nie ma, skoro poświęca mi ogólnie cały artykuł.

  Robi tak samo jak Sławek, który nagminnie łamał prawo, i straszył mnie prokuraturą, z takimi samymi efektami to będzie 🙂

  Obserwuję blog Kawy, i co ciekawe, nikt na mnie nie jedzie – czyżby coś tu na stronie okazało się takie śmierdzące, że nie chce Azakawa tego komentować by nie wskazać na mnie? może chodzi o tą Paulinę, może to ona jest?

  Widziałeś w ogóle jak Sławek się skompromitował z tymi screenami? jak Ty mu udowodniłeś screenem że kłamie, to był wrzask że dziecinada, teraz robi to samo, ale się wpieprzył jak dzieciak teraz 🙂

 52. Można sprawdzić. Logi z IP są trzymane wiele lat w sieciach, ktoś kto ma do nich dostęp, bez problemu sprawdzi adres, zarejestrowaną osobę itd. Jeszcze lepiej jest z numerami kont bankowych. To tylko kwestia czasu kiedy ktoś będzie mógł zajrzeć w system bankowy. Azakawa nie jest już na pewno anonimem, potencjalnie jest zidentyfikowana.

 53. Jak to chociaż z książką? a ile razy mnie niby zrobili, jak to uprzejmie piszesz, w chuja? te słówko chociaż, kryje w sobie szyderstwo, niepotrzebne moim zdaniem. Ciebie nikt nie zrobił w chuja w życiu? bo myślę że w ostatniej naszej wymianie komentarzy, zostałeś zrobiony tak w ch…, że aż Ci w jaja poszło. Bez urazy, oczywiście.

 54. Haha bo te screeny go skompromitowały więc zobaczył, że to skuteczna broń. A wtedy musiał napisać, że to dziecinada bo się bronił żeby nie wyjść na frajera (co mu się nie udało 🙂 ). Ten człowiek na prawdę jest śmieszny, gość ma doktorat a zachowuje się jak mentalny gimnazjalista 😆

  A co do Kawy – może to jednak nie jest Azazel? Jesteś tego pewien, że to ta sama osoba? Może po prostu też Azazel ją wykorzystuje?

 55. Tak, wydymałęś go konkretnie, do tej chwili mam dżokera na buźce jak to sobie wspomnę 🙂 stary a głupi, i to ma być ten król blogowy? tak się podejść ja dzieciak?

  Jestem pewien na 99 procent, Lena mówi że to dwie osoby, ale też pewności nie ma. Ja bym stawiał że to jedna osoba, kobieta.

 56. Chyba jesteś trochę przeczulony na swoim punkcie, tak mi się wydaje. Pisząc „chociaż” nie miałem zamiaru porównać wcześniejszych Twoich porażek (o ile jakieś były, bo nie wiem, nie znam Cię), ale to było porównanie do sytuacji opisanej w tej notce.

  I nie, po naszej ostatniej wymianie zdań ja w ogóle nie zostałem zrobiony w chuja, mylisz się.

 57. Bo ten Pan nie zezwala na kopiowanie, więc możesz mieć problemy.
  Zostało to wyniesione poza Onet bez podania źródła, więc myśl Misiu kto taką „świnię” Ci podłożył ❓
  Ps. Czy pamiętasz jeszcze Desdemonę dla której Azazelski przybył z odsieczą ❓ 🙂

 58. Dzieki za ostrzeżenie, ale świnia od razu to przesada, kto zwraca uwagę na te durne przepisy onetowskie, zaraz to pozmieniam i poszatkuję na wszelki wypadek. W końcu jak każdy oszust, azakawa pierwsi do pisana skarg 🙂 desdemona, hmmm nie pamiętam? możesz przypomnieć bo coś mi się kojarzy?

 59. E tam przeczulony, po prostu nie życzę sobie niczym nieuzasadnionych drwin na mojej stronie. Nie, nie mylę się, przyznałeś się do tego że krytykę mojego artu, wziąłeś z imprez pracowniczych, robionych ile razy, raz do roku, dwa, trzy? i to jest ta wiedza wyniesiona z imprez, na których to widząc uśmiechnięte kobiety stwierdziłeś że się mylę. Jeśli to nie jest nokaut, wykonany przez Ciebie na samym sobie i zdrowym rozsądku, to co to jest? rozjechanie walcem.

 60. Kto zwraca…? Ten kto nie chce być ciągany po sądach 8)
  Misiu zawarłam go w cudzysłowie, więc to była taka laitowa świnia 😀
  Mam Ci przypomnieć Desdemonę ?
  Wejdź na swojego onetowskiego bloga i poczytaj komentarze pod notkami „Eksponuj swoją siłę”, „Wojna” i następne.
  Babska intuicja mi mówi, że obie Panie mają ze sobą coś wspólnego, ale oczywiście mogę się mylić. 😉 Schemat działania podobny
  Pa 🙂

 61. O cholera, wszedłem poczytać komcie pod „eksponuj swoją siłę” i poczytałem co wypisuje, kompletny bełkot i oderwanie od rzeczywistości, koszmar. Innych komci nie chcę czytać, szkoda w niedzielę psuć sobie nastrój 🙂 i myslisz że rzeczona Desdemona, to Kawa? a co myślisz o tej Paulinie M. myślisz że to może być Azakawa? bardzo podejrzane jest to, że Azakawa histerycznie pokasowała wszelkie komcie u siebie które mogłyby jakiegoś jej czytelnika tu sprowadzić, czyli czegoś się boi, czego? tego że po niej jadę się nie boi, bo jedzie po niej wiele osób, więc? to musi być coś z tą Pauliną, nie widzę innej możliwości.

 62. wtedy, jak dosc szybko zdemaskowalam oszusta wkurzylam sie bardzo konkretnie. Dla przypomnienia – sciemnial m.in. ze jest w gorach :), chory, wyjechal, bez lapa (bo mu mama i siostra zabraly 🙂 ) i ze lada dzien leci do usa na operacje, lot z pragi 🙂 – ale sprawdzilam gdzie sie logowal ostatnio ten numer – i wtopa. Warszawa. Wiec pojechalam mu troche.. znow pare sciemek, i napisal smsa, ze zadzwoni jak bedzie mogl. Zadzwonil po 4 h mezczyzna. Kolo 50-tki. Wiek osoby z ktora rozmawiam jestem w stanie poznac + – 5 lat. Ta osoba nie byla jednak dobrze przygotowana, to nie ona pisala maile 🙂 4 h to za malo widac by sie przygotowac 😉 No i pamietaj o tym nagraniu ktore ktos wrzucil kiedys do sieci – wyslalam je swojego czasu do kilku osob 🙂 gdzie glos meski, czyta z kartki, duka jakies farmazony „Lenko..”. To inny glos niz ten pierwszy, na 100 proc. Wiec juz mamy 2 osoby + kobieta 🙂 choc obstawiam, ze glos pozniejszy, nagrany, zostal przez kogos przeczytany. Bylo to czuc. ps. notka o Tobie. Tak jak kiedys o mnie. Ale stonowana widze. Panuje nad emocjami, na zewnatrz 🙂

 63. Jeśli Azakawa to kobieta, to mogła poprosić np tatę albo brata. Możesz mi wysłać na meila to nagranie? nie uważasz ze to dziwne, że Kawa w ogóle zignorowała całą sprawę, no coś tam było o rasiźmie moim etc czyli to co zwykle 🙂 ale skłamała sugerując że pierwszy raz mnie widzi, wcześniej już mnie tytułowała per oszołomem. Czemu kłamie? bo lubi. Ale czemu po mnie nie jeździ? musiałaby podać moją stronę, a wtedy inni by coś zobaczyli, ale co? Paulinę? co sądzisz o pomyśle że Azakawa to Paulina M z linka który podałęm na goldenline? a ja mam jeszcze zdjęcie takie blondynki na ławce po 30 tce które mi wysłała Azakawa jak chciała mnie poderwać, albo to symulowała w wiadomych celach.

 64. Hahaha, jakoś mi ten głos nie przypomina basowego ryku Lucyfera, księcia ciemności mroku i zniszczenia 🙂 ale co to za dzwięk od 0:13 do 0.15? dzwięk kartki? facet ma ok 40, 50 lat, słychać jakby miał chorobę płuc, rozedma, astma?

 65. Czyim uczniem? To Ty teraz kłamiesz bo żadnym uczniem nie jestem.

  A co do żydów zostawię to bez komentarza.

Dodaj komentarz

Top