Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Bydło

Bydło

 

 

Gdy pająk tka sieć, w którą wpada nieświadomy zagrożenia komar, to nikogo to nie dziwi. Ot, natura; pająk zabija i wysysa komara, ponieważ żyje dzięki oszustwu, niewidocznej sieci której nie widzą jego przyszłe ofiary. Komar także oszukuje, ponieważ wkłucie odbywa się ze środkiem znieczulającym; ból czujemy wtedy, gdy zaczyna się ssanie naszej krwi. No cóż, tak właśnie się to odbywa, nic dziwnego.

To że stado wilków, „inteligentnie” poluje na uciekające zwierzę rozdzielając swoje zadania,  wiadomo – normalka.

Jak człowiek zmyśla i opowiada świadomie nieprawdę, by zdobyć Twoje pieniądze, dupę albo uzyskać Twój podziw, to przecież wszyscy podobnie robimy, to oczywista oczywistość, chociaż zawsze temu zaprzeczamy; to jak kobiety, ich zdaniem nigdy nie pierdzą; ale poczekaj aż będziesz miał trwałą, bezpieczną relację, czyli taką z której nie można łatwo uciec.

 

 

Gdy w pracy grupa ludzi obmawia Ciebie, by Ci zniszczyć Twoją pozycję, to przecież każdy kto pracował, wie że to prawda i tak właśnie się w pracy dzieje; koterie i grupki, głównie palaczy, zawsze mają jakiegoś wroga w biurowej dżungli. Zgadza się? jasne!

Gdy ciągle skazują ludzi za korupcję, np. Pan Grobelny sprzedał Pani Kulczyk działkę wartą 13 miliardów za 6 miliardów, i go skazano na zawiasy (dla równowagi statystycznej, zamkną do więzienia babcię handlujące masłem na bazarze) to przecież każdy wie że tak w Polsce jest, i nikogo to nie dziwi.

Gdy „Polska” autostrada jes najdroższa na świecie, i zrobiona jest z sedesów, to wszyscy się uśmiechają pod nosem, i mówią że „tu jest Polska”, jest to tak naturalne jak modlitwa o deszcz posłów w sejmie.

 

 

Ale jak mówi się bydłu że istnieje NWO, grupa najbogatszych ludzi która ma niemal wszystkie pieniądze dla siebie, a pragnie nade wszystko władzy absolutnej, to traktują Cię jak głupka. Uśmiechają się współczująco gdy mówisz że mają wszystkie media, gazety, dziennikarzy i polityków; Po czym idą prowadzić grę w swojej skali; z rodziną, znajomymi; wzbudzając współczucie, podziw, oszukując. I miotając w sieci drapieżnika…

 

 

32 thoughts on “Bydło

 1. Niektórzy z tych dziennikarzy, są podstawieni. Tych ludzi stać na dezinformację, bo to w dobie internetu jedyna możliwość obrony.

 2. dawny tekst w stylu, że po owocach działań poznaje się obiecującego, zawsze zawiera właściwy skaner prawdy i baza wirusów zostaje zaktualizowana 😉 Czasem tylko nie starcza czasu aby zrobić z tego odpowiedni użytek. Człowieki tak już miały, mają i będą miały, że ich punkt widzenia (czyt. postępowania) w większości zależy od miejsca siedzenia – bo zapomina starzec jak zygotą był. Polska to Polska więc ma swoją tożsamość karmiczną – inne kraje też ją mają i to wcale nie lepszą. Jak na to wszystko spojrzeć w minimalnej świadomości to nawet zabawne jest – oczywiście do puki nas nie wyślą na wojnę i nie zaserwują przyspieszonego kursu własnej anatomii jelit na polu chwały – o czym mistrz nie raz wspominał 😯

 3. Marek, a tak z innej beczki: co sadzisz o tej całej Natalii Siwiec? Wypłynęła na tym całym EURO2012 elegancko do góry, swietna okazja do wepchania sie na salony. Z czystego „zewnetrznego” punktu widzenia- kawał konkretnej rury, chociaz juz nie najmłodszej. Spójrz jednak na komenty w necie- taka nienawisc do niej ze głowa mała, zwłaszcza rozsierdzone Panie rzucaja kałem w nią, ale Panowie tez nie ustepują. Jedni i drudzy zazdroszczą- Panie, bo brak im takiej urody, Panowie bo zero szans na zaruchanie. Jak uwazasz, zeby dobrac sie do jej( i ogolnien panien o takiej aparycji) miodku potrzebna jest wyłacznie kasa czy cos wiecej?

 4. Marek co ty w entomologa się bawisz ? 🙂
  Świata nie zmienisz jak to ktos powiedział -on tak pójdzie swoją drogą.Ludzie zawsze dostawali papkę do jedzenia a historia pokazywała jakie były tego skutki .Władza to łakomy kąsek i nikt nie pozostaje na nia obojetny a tym bardziej z niej nie rezygnuje dobrowolnie .Mozemy sobie jedynie ponarzekać ale tak nie mamy większego wpływu na losy narodu.Nasza demokracja obraca się przeciw nam bo wielu jest krzykaczy którzy zagłuszają to co słuszne ,prawe i właściwe .Popatrz na młodych ludzi dziś co mają w głowach .To przyszłość narodu a w głowach smieci .Patriotyzm wyginął całkowicie albo gdzies zamieciono go pod dywan.
  Czy jesteś dumny z tego że jesteś Polakiem ?
  a jesli nie to do kogo masz o to pretensje?
  tylko spokojnie nie wulgaryzuj 😀

 5. Ludzie, szczególnie w Polsce, lubią być ruchani. Że przypomnę dwie kadencje Kwaśniewskiego czy Platformy. Ktoś na nich cholera głosował jednak, nie raz mi mówiono że nie głosuję na nich bo nie mam studiów – ci głosujący mieli prywatne, zawsze 🙂

 6. No jest dmuchana panienka, ale sexy jest 🙂 ją ktoś ewidentnie pcha, widocznie daje komu trzeba. Wiadomo że kobiety nienawidzą ładniejszych, a potem tę nienawiść zajadają i kółko się zamyka.

  Myślę że nie trzeba mieć kasy, wystarczy mieć to coś. Albo obciążenie duchowe (np. krokodyl opisywany przez Andrzeja) czy tez być jej bliską duszą ze świata duchowego, albo nadawać na tych samych falach, bądź emanować czymś co ona ceni, ale znacznie silniej. Specjalnie nie piszę o promieniowaniu miłością, bo niektórzy na miłość reagują atakiem, nie chcą jej.

 7. Ale sprecyzuj najpierw te pojęcie patriotyzmu, co dokładnie mam kochać? kościoły które nam narzucili niemcy tysiąc lat temu, drzewa, powietrze, jeziora? co dokłanie mam kochać? ludzi i ich wnętrza, ponieważ Polskie jelita i serca są inne od np. Norweskich jelit?

  Sprecyzuj więc proszę, i postaram się odpowiedzieć.

 8. No wiec tak napiszę jak ja widze patriotyzm.Na pewno duchowa przynależność do danej społecznosci ,w tym wypadku Polski.To duma bycia Polakiem ,pewnej tozsamości i genezy .Kultywowanie pewnych haseł nie tylko na stadionie.Ale by tak sie stało my sami musimy czuc sie wazni , potrzebni i doceniani.Nasz system wartosci uległ denominacjii.Imponuja mi sasiedzi z północy.Jakos mozna tam dac ludziom socjal i wlaściwa opiekę medyczną – jakos mozna miec czysto wokół siebie .Na pewno imponuje mi tez to ze urzednik nie pełni tam roli pana Boga.

  Wiesz ilu ludzi i to młodych nieraz oddało swoje zycie za Polskę by była niepodległa .A teraz co ? Juz to wszystko umkneło .Liczy sie kasa i kasa ,, przez uświecenie srodkow ”

 9. Internet, to jest ich przekleństwo, jednak ludzie są tak juz urobieni, że internet zacznie tak naprawdę działać za jakiś czas, albo juz działa bo mają pomysły takie jak ACTA

 10. Ludzie będą zawsze dla ciebie źli, jeżeli konieczność nie zmusi ich to tego, by byli dobrzy.

  Ludzie prędzej puszczają w niepamięć śmierć ojca niż stratę ojcowizny.

  Ludzie tak są prości i tak naginają się do chwilowych konieczności, że ten, kto oszukuje, znajdzie zawsze takiego, który da się oszukać.

  Miłość trzymana jest węzłem zobowiązań, który ludzie, ponieważ są nikczemni, zrywają, skoro tylko nadarzy się sposobność osobistej korzyści, natomiast strach jest oparty na obawie kary; ten więc nie zawiedzie nigdy.

  Powszechna to wada ludzi nie pamiętać o burzy, gdy morze spokojne.

  Lepiej jest być gwałtownym niż oględnym, gdyż szczęście jest jak ta kobieta, którą trzeba koniecznie bić i dręczyć, aby ją posiąść.

  Gubi sam siebie ten, kto drugiego czyni potężnym, gdyż tworzy się tę potęgę zręcznością lub siłą, a jedno i drugie budzi nieufność u tego, który stał się potężnym.

  a to wszystko cytaty samego wloskiego mistrza – Niccolò Machiavelli

  🙂 nic nie stracily na wartosci i mylse ze pasuja do tematu

 11. Sadze że to ze zyjemy teraz nie zwalnia nas z tego bysmy pozostali obojętni .Przecież najłatwiej jest nic nie robic i narzekać .To tak jak z ludzmi co obrastają w tłuszczyk a po bułki jezdza samochodem 😈 Co do Papieża to dla jednych jest przekonywujacy a drugich nie.Wybiegajac mysla ponad podziałami cenię w nim to że umial każdemu podać rękę,miał charyzmę i głeboką wiarę w to co robi.Cenię jego pracowitość.Mało jest takich ludzi .

 12. Ach ci Skandynawowie!

  Tylko jakie Oni płacą podatki!
  Mają surowce naturalne zapewniające dobrobyt – zyski są umiejętnie wykorzystywane.
  Poza tym to bardzo małe społeczności, dzięki czemu łatwiej tam o społeczną kontrolę urzędów.
  Oczywiście także szkolnictwo odgrywa niebywałą rolę w edukacji społeczeństwa obywatelskiego.
  Jest to też niestety powodem pojawiania się psycholi, którzy widząc jakieś zaburzenie systemu, podejmują próbę samodzielnej naprawy.

 13. Patriotyzm – ma sens jako pozytywna praca na rzecz kraju, narodu, z jednoczesnym przyjaznym nastawieniem do sąsiednich narodów. W innych przypadkach jest pustym sloganem mającym pociągać ludzi ku realizacji interesów grup niekoniecznie zainteresowanych dobrem narodu a jedynie dobrem własnym – własne ambicje bycia wielkim, za wszelką cenę.
  Przykłady z historii Polski:
  – powstanie listopadowe;
  – powstanie warszawskie;
  – rządy ostatnich 20 lat (w większości);
  – targowica;
  – prezydent Mościcki i wodzu Rydz-Śmigły;
  – Polska Partia Komunistyczna (Stalin ich sprzątnął);
  – są to przykłady, które najszybciej przyszły mi do głowy. Wszystkie te wydarzenia, organizacje, zaistniały pod hasłami dobra Ojczyzny i narodu, które tak naprawdę były kłamstwem i przykrywały ambicje przywódców, zapatrzonych jedynie we własne idee, nie pokrywające się z interesem narodowym.

  Nie trzeba przelewać krwi młodzieńców o błękitnych oczach, aby osiągnąć wielkość Narodu.

 14. A jak myślisz Malwa, czy jakbyś urodziła się w Norwegii, to byś kochała ich społeczność, a że tu przyszłaś bezwolnie na świat, to masz kochać tylko tę społeczność bo tu się urodziłaś?

 15. Ale co ma zrobić przeciętny człowiek, który ciężko pracując nie stać go na kino itd? co może zrobić? to że podawał rękę każdemu i miał charyzmę, to dokładnie to samo robił też Hitler, Mussolini i Stalin – pracowici też byli, często w sposób nienormalny. A przecież ich chyba nie podziwiasz?

 16. Wiem że te cechy równie dobrze pasują do tyranów ,którzy byli u władzy i mieli wielką siłę rażenia
  Chodziło mi o pozytywne znaczenie tych zalet .
  W codziennym zyciu przeciętnego człowieka jest przeciętnie .Czasami mozna z czegos zrezygnowac na rzecz czegos innego i kupić te bilety chocby pózniej chleb z przysłowiowa margaryną

 17. Na pewno wszedzie gdzie bym się urodziła i wzrastała identyfikowała bym sie z tym miejscem.Jestesmy takimi gabkami i wchłaniamy wszystko co wokoł.
  Teraz jestem Polką ale nie jestem z tego dumna.Mogę byc jedynie dumna z tych pozytywnych postaci i wydarzen co mialy miejsce w przeszłości.Europejką sie tez nie czuję ze wzgledu na słaby poziom przeciętnego życia odbiegajacego znacznie od tego który jest u liderow w naszej Unii

 18. A skąd wiesz że to były pozytywne cechy? przecież papieża nie widziałaś nigdy w realu, prawda? rozmawiałaś z nim? przebywałaś kilkanaście lat by wiedzieć jaki jest naprawdę? z tego co ja wiem, to zakazał używania prezerwatyw w Afryce, wskutek czego w olbrzymich męczarniach konało setki tysięcy ludzi; i chronił pedofilię w kościele. Gwałcone, zbrukane, ze zniszczoną na całe życie psychiką dzieci, to nie są świadkowie jego dobra.

 19. Widzisz, czyli sama przyznajesz, że jesteś dumna z propagandy, wystarczyłoby urodzić się metr dalej za granicą państwa, i byłabyś dumna np z bycia niemką? to gdzie jest nasze człowieczeństwo?

 20. Marek ! no jak ja mam z taba rozmawiać ? 👿 Wszystkio poddajesz obróbce,obracasz jak kota do góry dnem .Z takim podejsciem to nikt nie zasługuje na szacunek czy wzór do naśladowania.
  Po prostu 😉 jedni nas wzruszaja pozytywnie a inni nie

 21. No widzisz, doszliśmy do subiektywizmu, coś wzbudza w Tobie ciepłe uczucia a coś chłodne, i tyle; to tylko manipulacja, nic więcej, a papież to zwykły człowiek, stojący na czele jednej z najbogatszych organizacji świata, i dbający o te bogactwa za wszelką cenę. Myślisz że Jezus by to pochwalił? bo ja szczerze wątpię…

 22. Szanuję tego człowieka mimo wszystko to co piszesz o nim i o kościele .Zawsze łezka sie w oku kreci jak go ogladam .Manipulacja jest powszechna .Ty równiez jestes niezłym manipulatorem czy tego chcesz czy nie :confused: Wyprowadz mnię z błędu jesli się mylę 😉

Dodaj komentarz

Top