Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > NWO? a niech sobie będą…

NWO? a niech sobie będą…

Ludzie marzą, jak wspaniale by było, gdyby NWO wraz z bankierskimi rodami wyzyskującymi świat, zostały zniszczone. Inni, zoologiczni antysemici, twierdzą że świat byłby wspaniały bez Żydów i ich spisków, intryg, zdrady i zbrodni. Ludzie widzący co robi wszechpotężna organizacja ponad prawem i państwami, rzekomo reprezentująca skromnego, pełnego miłości Jezusa, radują się na myśl o upadku Watykanu i kleru.

„Kradnę, bo Szatan mi każe”

I wszyscy się mylą. W tym świecie, trwa nieustanna walka i konkurencja. Pasożyt rujnuje ofiarę, i jednocześnie walczy z innymi drapieżnikami o prawo do krwi (pieniędzy) ofiary. Jeśli ludzie zniszczą jednego drapieżnika, na jego miejsce natychmiast wskoczy następny; i nie ma od tego prawa odstępstwa. NWO, czyli stare rody mające banki, koncerny farmaceutyczne, media, oczywiście okłamują i wyzyskują ludzkość; dla władzy, bogactw, i różnych innych celów, chociażby magicznych i mistycznych. Cały mistycyzm wokół tych ludzi, to sprytne usprawiedliwienie podłości które czynią; niektórzy z nich naprawdę w to wierzą. I zanim ich potępisz, zastanów się za co dostałeś mandat; jechałeś za szybko, złamałeś przepisy, niby wszystko ok – ale się buntujesz. Bo nie powinno być tego ograniczenia, bo głupie prawo, bo inni też łamią przepis a tylko mnie złapali. Także się usprawiedliwiasz, więc i oni się usprawiedliwiają; a bo ludzie to osły, że jak nie my to przyjdą gorsi, że trzeba ich trzymać pod butem bo się rozleniwią. Ludzie uwielbiają wymyślać sobie usprawiedliwienia; ci inteligentniejsi mistyczne, ci prości przyziemne. Do tych na samym szczycie, którzy mają już wszystko co pożąda stado baranów, trafia więc jakiś religijny, paranormalny argument. Do kanalii na dole, wystarczy coś mniej skomplikowanego. Chyba nie uważasz, że człowiek mający w ręku fabryki produkujące Iphona, onanizuje się na myśl o jego posiadaniu? Wszystkie te w sumie śmieszne tłumaczenia, to tylko parawan na istniejące w człowieku; chciwość, żądza władzy, i największy ze wszystkich – strach. I nieważne jak to nazwiesz, to zawsze będzie to ta sama, ludzka, egoistyczna breja, w której sosie pływają złość, chciwość i lęk przed śmiercią.

 

Jak wiemy, w trakcie drugiej wojny światowej, Żydzi nami nie rządzili; tylko prawdziwi aryjczycy, czego skutki znamy. Mordowali nas w straszny sposób. Usunięcie Żydów, najsprawniejszych i najlepiej zorganizowanych, sprawi że ich miejsce zajmą następni w kolejce do władzy. Czy coś się zmieni? nie, będziemy okradani na inne sposoby, mniej subtelne. Zamiast niewolić nas bankami i mediami, ustawią pod ścianą i zły nazista (nie Niemiec! ci walczyli razem z aliantami, przeciwko nazistom, Ty ksenofobiczny rasisto) strzeli nam w potylicę. Nie rządzili nami Żydzi, umieraliśmy. Po wojnie przyszli z ZSSR jako szefowie UB, i nadal byliśmy mordowani. Zmieniła się ideologia, słowa, czyli nic stałego i w sumie ważnego; to co ważne, mordy, były takie same. Wykrzywiona z nienawiści i rozkoszy twarz oprawcy, ból i wrzask, smród konających w mękach ludzi, a także usprawiedliwienia zła; jedne lepsze, drugie gorsze.

Dzieciaka do chrztu, jak inni

Podobnie jest z klerem; przecież wystarczy aby każdy człowiek nie chodził do kościoła, nie płacił na niego pieniędzy. Kler najpierw miotałby się w histerii, straszył piekłem, mękami wiecznymi, później w konwulsyjnym odruchu obiecywał zbawienie za pieniądze, wreszcie sprzedawał olbrzymie połacie ziemi i pałace, złote pierścienie, majątki; uzyskane od przestraszonych wizją piekła ludzi, którzy chcieli przekupić Boga i uzyskać win darowanie za kilka błyskotek, które przecież i tak tegoż Boga są własnością; na końcu samozwańczy pośrednicy między Bogiem a ludźmi, musieli by zrzucić swoje szaty, i pójść jak inni ludzie do uczciwej pracy. To nasza wiara w ich idee, trzyma ich przy życiu, a nas przy strachu, niezbędnym elemencie pasożytniczego domina. Kościół to nasza wspólna, społeczna projekcja. My jako zbiorowość, znajdujemy swój obraz w tej potężnej, ponurej organizacji. Dlatego rojenia fantastów o walce z kościołem, traktuję z przymrużeniem zielonego oka; nawet jeśli taka post marihuanalna halucynacja by się spełniła, natychmiast na miejscu kościoła wyrósłby inny twór. Możliwe że jeszcze bardziej destrukcyjny. Ci „nasi” teraz zakazują w imię Boga przyjemności, i za ich doświadczanie, biorą od skruszonych grzeszników pieniądze. Następcy mogliby ogłosić grzechem oddychanie, a i na pewno zaraz teolodzy znaleźli by metafory i znaki, że Jezus nie oddychał, a ci którzy oddychali byli opętani przez diabła. „Dajcie mi człowieka, a znajdę na niego paragraf” mawiał Jędrek Wyszyński, stalinowski prokurator. W sprawach religii podobnie; dajcie im pieniądze, a wszystko Ci wytłumaczą i udowodnią, że Jezus właśnie o tym myślał; podkreślmy że nadal nikt nie ma pewności, że Jezus w ogóle istniał. Oddychasz? czeka Cię piekło. Kilku sprytnych chłopaków z talentem pisarskim, opisze Ci jak dokładnie to piekło wygląda. Nie chcesz iść do piekła? a kto chce! to bierz udział w życiu wspólnoty religijnej. I ani słowa o pieniądzach; tylko taca, i opłaty za kilkadziesiąt świąt, ceremonii i uroczystości. Jezus musi przecierać oczy ze zdumienia, patrząc z nieba na cwaniaków, którzy bezczelnie wykorzystali jego imię i piękne, uniwersalne idee, by bezlitośnie golić wdzięczne barany. Najpierw barana się straszy, koniecznie od dziecka, żeby nasiąknęło poczuciem winy i strachem. Później strzyże, i dba by baran przyniósł własne dziecko do indoktrynacji, do zapłodnienia młodego, niewinnego umysłu, hańbą grzechu, poczucia winy, umiłowaniem cierpienia, rzekomo miłego Bogu. Niewolnictwo i upodlenie, jest genetyczne, przekazywane z pokolenia na pokolenie, bo co ludzie powiedzą, że dzieciaka do chrztu jak inni nie dałem.

 

Ludzie żyją w śnie. Są jak nieżywi, chociaż wydaje się że żyją. Spójrzcie w sklepie, kto patrzy na etykietki z jedzeniem? kto uważnie wybiera rodzaj pożywienia, które wkłada do ust? rzadko kto. A przecież każdy z nas doskonale wie, że po pięćdziesiątce większość ludzi to wraki; siada krążenie, serce, żylaki, alergie, nadwaga, bóle kości, słabe oczy, cera, zaawansowana próchnica i inne rozkosze ciała. I mimo tego, każdy żre jak świnia, cokolwiek, gdziekolwiek, byle jak. A później płacz, modlitwy; Bóg mi dał rozum, więc czytam etykietki. Dał mi też oczy, więc lubię popatrzeć na ładne dziewczyny; ale i na etykietkę chętnie rzucę okiem. Chcesz walczyć z NWO? klerem? Żydami? a może odwrotnie, nienawidzisz faszyzmu? lewicowców? antysemitów? jestem pewny że nie patrzysz co jesz. Jestem pewny, że nie patrzysz jakie idee wprowadzają Ci do głowy, jak do śmietnika, media i inni ludzie. Nie rozróżniasz gówna od warzyw które wkładają Ci codziennie do głowy, ale jesteś bojownikiem, walczysz o świat. Tylko szkoda że o siebie nie potrafisz zadbać. Jeśli miałbyś wpływ na świat, zrobiłbyś z niego śmietnik, tak jak ze swojego żołądka i układu trawiennego. Najpierw zajmij się więc sobą. Zgłębiaj wiedzę, dużo czytaj, poznaj zasady na jakich działa Twój organizm i umysł. Bądź cwany, sprytny, filtruj bełkot który wszędzie nas otacza. Gdy zadbasz o siebie, przyjdzie czas walki o innych. Myśl! albo inni będą myśleć za Ciebie. Np. media. Po Smoleńsku słowo zamach było wstydliwe, a wypowiadali je tylko wariaci, oszołomy, nienormalni, chorzy z nienawiści. Gdy złapali nieszczęsnego Brunona, z telefonem, kawałkiem drutu i starymi nabojami, słowo „zamach” nagle przestało być tabu. Stało się modne; oto chcieli zabić nam Bronka, fajnego faceta z wąsem, i równie fajną żonką, co to nie odmawia jak jej pieczonego prosiaka podadzą do stołu. Kaczora nie mogli, bo i po co? Bronka za to mogli. Podobnie z żądaniem wraku od Rosjan; to oszołomstwo, wariackie żądania chorych z nienawiści psychicznych, mowa nienawiści; dziś (zd)Radek sam o to prosi, i jest to przykład profesjonalizmu, czułej troski o kraj. TNT na wyświetlaczu wyspecjalizowanego urządzenia (najlepszego na świecie) to nie trotyl, a kilkadziesiąt samobójstw związanych ze Smoleńskiem, to nic dziwnego. Kurwa!

Smaczne złego początki

Wpierdalasz mięso naszpikowane antybiotykami i paszą GMO, wymieszane z wodą i kazeiną. Żresz sól drogową i nie wiesz w czym jest, bo utajnili. Żresz glutaminian sodu w niemal każdym jedzeniu, co sprawia że z dużym prawdopodobieństwem będziesz umierać we własnym gównie, wyjąc z bólu i błagając o morfinę. Łykasz jak pelikan reklamy firm, które zarabiają na Twojej chorobie i nieszczęściu, licząc że dadzą Ci spełnienie i zdrowie; łykasz także bełkot sprzedajnych dziennikarzy którym wierzysz, bo są przystojni i gładko mówią; i chcesz obalać NWO? powodzenia!

 

Nikt o Ciebie nie zadba. Musisz sam patrzeć co jesz, co czytasz, czemu dajesz wiarę. Musisz poddać w wątpliwość wszelkie autorytety, świetości i prawdy objawione, które systematycznie są obalane, i zastąpywane nowymi. NWO to nasza wspólna kreacja, istnieją ponieważ taka jest nasza, ogółu, mentalność. To nasze dzieci, i to my je stworzyliśmy, a także utrzymujemy przy życiu. Są tacy, jak my im pozwalamy być. Ich drapieżność, ukształtowała nasza uległość i głupota. Musisz sam o siebie zadbać, bo cały ten hałas, opinie, mody, są nastawione tylko i wyłącznie, na brutalną eksploatację Ciebie i Twojego ciała. Jeśli uważasz się za nic niewartego, kupujesz ciuchy, zegarki, modne auta, suplementy które mają sprawić ze urosną Ci mięśnie; i kutas. Jeśli chorujesz, dajesz zyski koncernom farmaceutycznym. Jeśli boisz się piekła, dajesz zarobić facetom w kieckach. Jeśli uważasz że jesteś brzydki, wydasz fortunę na chirurga plastycznego. Jeśli samotny, na przemysł rozrywkowy, później poznasz osobę której nie trawisz, ale nadszedł czas ustatkowania się, więc trzeba się hajtać. I płodzisz kolejnego niewolnika, który będzie całe życie żył pod dyktando pasożytów, wszelkiej maści i ubarwienia. Jeśli masz głód wiedzy, podają Ci ścieki nazywane wiedzą że zła jest mafia; rodzina Corleone, telewizyjna Soprano, nasze rodzime chłopaki z Pruszkowa; źli ludzie. Tylko że to są insekty, przy prawdziwej mafii która produkuje pieniądze, kreuje wojny światowe, i manipuluje niemal wszystkimi mediami na świecie. Ot, życie.

 

55 thoughts on “NWO? a niech sobie będą…

 1. [quote]Spójrzcie w sklepie, kto patrzy na etykietki z jedzeniem? kto uważnie wybiera rodzaj pożywienia, które wkłada do ust?[/quote]
  Jak powiedziałem dziewczynie brata, że zwracam uwagę na etykiety, spojrzała na mnie jak na debila. Spytałem ją, czy czytała umowę o kredyt przed podpisaniem (oczywiście we frankach szwajcarskich). Kaliber tych spraw jest podobny. Powiedziałbym nawet, że ważniejsze jest zwracanie uwagi na to co się je. I tylko sobie pomyślałem, czy człowiek faktycznie jest wyżej na drabinie ewolucji niż małpy?
  Nareszcie coś o zdrowej żywności. Ludzie żrą gówno, ale za to wszędzie widzą bakterie i reklamy nakręcają przemysł środków czystości. Boże, te bakterie są wszędzie, muszę ratować moje dziecko – to powszechna reakcja niedouczonych gospodyń domowych. Swoją drogą, czy któraś z nich faktycznie widziała, na własne oczy bakterie 🙂

 2. Zadzwoń do Cejrowskiego, może będziesz z nim na bosaka próbował chodzących protein u pigmejów. Tam jest zdrowo 🙂

 3. Co to za życie? Może lepiej już, by to wszystko się roz…o. 😀 Bronić układu bo inny może być gorszy? Nie wiadomo, właścicielom onetu to pasuje… . Nam robaczkom widać też… . 😀

  [url]http://krzysztofjaw.blogspot.com/2012/12/dzika-wyprzedaz-resztek-majatku.html[/url]

  [urlhttp://niepoprawni.pl/blog/208/spalili-dom-blogera-klaudiusza-wesolka][/url]

 4. Mistycy kurwa, a nagranie takie że w ogóle nie daje się słuchać. Czy mistycyzm zawsze musi iść w parze z prowizorką i niechlujstwem?

 5. No i dziewczyna brata, w wieku 40 lat będzie miała żylaki, grzybicę, początek wieńcówki, ciągłą zgagę i inne rozkosze ciała. Idealny klient i forsodawca dla koncernów farmaceutycznych i chemicznych.

 6. Trzeba rozbić system, ale mądrze. Każdy drapieżnik najpierw wybijał inteligencję, bo reszta łykała jak leci. Najpierw kształcenie się, nauka myślenia a nie wkuwania jak w szkole, a później i NWO niestraszne. Moc to mądrzy ludzie, nie pieniądze.

 7. [quote]Podobnie jest z klerem; przecież wystarczy aby każdy człowiek nie chodził do kościoła, nie płacił na niego pieniędzy. Kler najpierw miotałby się w histerii, straszył piekłem, mękami wiecznymi, później w konwulsyjnym odruchu obiecywał zbawienie za pieniądze, wreszcie sprzedawał olbrzymie połacie ziemi i pałace, złote pierścienie, majątki; [/quote]
  Już zaczyna trząść dupą-dziś rano słyszałam w radio w wiadomościach,że dziś Papież zakłada sobie konto na twitterze,mało się kawą nie zakrztusiłam:),nie wspomnę już o zatrudnionym niedawno w Watykanie specu od pr-u 🙂

 8. Każdy może mieć, proszę oto pierwsze z brzegu z serwisu putlocker.com gdzie za darmo można sobie ściągnąć w parametrach konta premium (rapid w zeszłym roku gdzieś przez pół roku tak dawał, ostatnio też gdzieś przez miesiąc, teraz kompletnie siadł), wszystko pliki JPG, dziewczyny jak maliny:

  [url]http://www.putlocker.com/file/55B8C01B10459602?121205DMetArt_2012-12-04_POZA-TRACY-A.part1.rar[/url]
  [url]http://www.putlocker.com/file/CEAAB36CB8F7D541?121205DMetArt_2012-12-04_POZA-TRACY-A.part2.rar[/url]

  [url]http://www.putlocker.com/file/A00B7BEA43F8C812?121207DMetArt_ORIAKO-ALISA-A.rar[/url]

  [url]http://www.putlocker.com/file/7086494521064D6C?121207DMetArt_PRESENTING-SALMA-SALMA-C.part1.rar[/url]
  [url]http://www.putlocker.com/file/58BBB83E1B9C74CA?121207DMetArt_PRESENTING-SALMA-SALMA-C.part2.rar[/url]

  [url]http://www.putlocker.com/file/AA68DF46073242ED?121209D.fjCANDYD.PeterOlssenPremierelarge.part1.rar[/url]
  [url]http://www.putlocker.com/file/23D231DE67B20C73?121209D.fjCANDYD.PeterOlssenPremierelarge.part2.rar[/url]
  [url]http://www.putlocker.com/file/1897363FC9864E30?121209D.fjCANDYD.PeterOlssenPremierelarge.part3.rar[/url]

  [url]http://www.putlocker.com/file/3948567CF5DBD595?121208D.w420121206.part1.rar[/url]
  [url]http://www.putlocker.com/file/C3D95549C4AA4CE7?121208D.w420121206.part2.rar[/url]

 9. Gdybym byl okupantem i chcial zniszczyc naród to wyganialbym mlodych ,madrych ludzi zagranice “za chlebem” na emigracje, podnosilbym podatki i wprowadzalbym nowe, dawal podwyzki i kolejne przywileje resortom silowym, stawialbym 500 nowych radarów, wzmacnialbym inwigilacje obywateli, likwidowalbym panstwowe szkolnictwo i sluzbe zdrowia oraz ograniczalbym do nich dostep, oddalbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wysmiewalbym ich wartosci i religie, sklócalbym mlodych ze starszymi ,aby przez “odwrócona hipoteke” przejac za bezcen ich mieszkania i domy, zachecalbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawaly sie na dobre matki i zony, zadluzalbym ich bezposrednio oraz posrednio przez panstwo i gminy, aby nie mogli sie temu sprzeciwiac, likwidowalbym ich przemysl ,a w zamian budowalbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosily straty, dopuszczalbym do sejmu zlodziei i degeneratów,itd. Obejrzyj sie wokolo! Slepy jestes?!

 10. Masz wiele racji, smutnej i prawdziwej racji. 👿
  Ujęliście (Ty i Mistrz)wszystko w kilku zdaniach. Ale fakt ten dzieje się tu i teraz, a ludzie nie widzą, nie chcą widzieć.

 11. Jak nas nie zdobyli armatami tak do końca, to teraz bankami i mediami zrobili to niemal doskonale. Jednak myślę, że prędzej czy później dostaną w dupę. Takie prawo życia, raz oni, raz ktoś inny. Ponadto kreują sobie straszną karmę – to kwestia jednego, potężnego lidera. Zjednoczone państwo, i cała ta misternie tkana pajęczyna zostaje rozerwana.

 12. Najlepiej oprzeć się na taniej, pełnowartościowej diecie.
  Szukasz najbliższej „giełdy towarowej”. Tam kupujesz hurtowo:
  10 kg grochu z PL (1 kg 2,40 PLN)
  5 kg kaszy jaglanej z PL (1 kg 3,80 PLN)
  10 kg słonecznika z Bułgarii (1 kg 7 PLN)
  10 kg siemienia lnianego z PL (1 kg 3,40 PLN)

  Do tego mąka pszenna. 1 kg to będzie jakieś 1,50 PLN.

  Następnie kupujesz na allegro 1 kg witaminy C za 35 PLN, która starczy na ponad rok (jedz nawet 3818 mg dziennie, a przy infekcjach 3000 mg).

  W aptece kupujesz jodynę za 2 PLN i codziennie konsumujesz pół kropli.

  Na allegro zamów sobie parę przypraw i stwórz własne mieszanki za pomocą młynka do kawy. Majeranek, kolendra, imbir, cynamon, anyż, chilli, kolendra, pieprz, bazylia, kminek, rozmaryn, i tak dalej. Hurtowo wychodzi bardzo tanio.

  Pieczesz chleb z 150 gramów mąki, 100 gramów zmielonego grochu i 50 gramów zmielonej kaszy jaglanej. Kostka świeżych drożdży (0,85 PLN) starczy na kilka chlebków. To jest 3919 kcal.

  Teraz mielisz 50 gramów siemienia lnianego, dodajesz ciepłej wody, soli i przypraw. Masz pastę, którą smarujesz chlebek.

  Na następny posiłek mielisz 50 gramów słonecznika, dodajesz innych przypraw, soli, wody i smarujesz pastą kromkę chleba.

  Trzeci posiłek to znowu 50 gramów siemienia.
  Czwarty to znowu 50 gramów słonecznika.
  Łącznie 100 gramów słonecznika i 100 gramów lnu to 1150 kcal.

  Brakuje tylko witaminy A. Możesz jeść marchewkę lub kupić 50 tabletek za 3,50 PLN.

  Ta dieta, łącznie z kosztem prądu na wypiek chleba, drożdży, przypraw, jodyny, soli, witaminy A i C miesięcznie zamyka się w 75 PLN.

  O mięsie, herbacie (FLUOR!), cukrze etc. lepiej zapomnij.

  Jak się chce, to można. W takiej diecie jest wszystko w ilościach przekraczających dziennie zalecane spożycie: cynk, magnez, omega3, wit. E, żelazo i cała masa innych składników, których w ‚codziennej diecie Polaka’ brakuje.

  Polecam korzystać z tabel wartości odżywczych:
  http://nutritiondata.self.com/
  lub po polsku: http://www.dobradieta.pl/tabele.php

 13. Pewnie większość z Was się oburzy, że to monodieta i nie ma w niej warzyw. Że jest jeszcze fasola, ciecierzyca, soczewica, soja, mąka żytnia, owoce, ziemniaki, makarony, nabiał, wątróbka, oleje roślinne i tak dalej.
  No są. Witarianie jedzą tylko warzywa, owoce i nasiona i trzymają się dobrze. Weganie gotują sobie ryż z soczewicą i też trzymają się dobrze. Albo smażą cukinię na głębokim tłuszczu razem z kotlecikami sojowymi.

  Ale mnie się rozchodzi o optymalność. Na przykład soczewica. 3 razy droższa od grochu, a wartości odżywczych ma mniej.
  Olej roślinny to produkt wysoko przetworzony. Lepsze tłuszcze otrzymasz w świeżo zmielonym słoneczniku lub siemieniu lnianym.
  Witarianie na swoją warzywno-owocowo-orzechową dietę wydają przynajmniej 300 zł miesięcznie.
  Przecież smak potrawy też jest bardzo istotny.

 14. „podkreślmy że nadal nikt nie ma pewności, że Jezus w ogóle istniał” – Mistrz stwierdza pochopnie, a przecież nawet do Wiki wystarczy zajrzeć, ale zaraz rodzi się wiara i pisze:
  „Jezus musi przecierać oczy ze zdumienia, patrząc z nieba na cwaniaków, którzy bezczelnie wykorzystali jego imię i piękne, uniwersalne idee, by bezlitośnie golić wdzięczne barany.”
  Kolejna rzecz:
  „TNT na wyświetlaczu wyspecjalizowanego urządzenia (najlepszego na świecie) to nie trotyl, a kilkadziesiąt samobójstw związanych ze Smoleńskiem…” – Mistrzu, nie bierzesz pod uwagę innej opcji, jak tylko zamach albo samobójstwo? To nie jest dowód na twoją otwartość umysłu, ale coś przeciwnego.

 15. Witek, to bardzo mądry komentarz jest. Ja bym się czepnął tylko dwóch spraw. Pierwsza, jedzenie MUSI być rozdzielne, bo inaczej zdrowym nigdy nie będzie. Drugie, ile człowiek da radę jeść to samo? ale pomysł bardzo dobry. Przydałby by się ludziom taki art w dziale wasze przemyślenia, opublikuję go, i zachęcam Cię do napisania go. Tak wiesz, konkretnie, rozwlekle, żeby było całe info. Co Ty na to?

 16. Nie mamy pewności, bo niby skąd, jak historia np. ostatnich 20 lat jest totalnie zakłamana? natomiast ja wierzę że istniał; tylko że nie był mesjarzem, a wielkim mędrcem, oświeconym. I tyle.

  Wierzyłbym w katastrofę, gdyby tak nie mataczyli, i tylu samobójstw by nie było. Jeśli ktoś z taką furią atakuje, kosztem olbrzymich pieniędzy, opcję zamachu, to intelekt mi mówi że coś tu nie gra. A Twój milczy?

 17. Mistrzu Mareczku!
  Taki artykuł musiałby być bardzo długi, bo musiałby obalać lub podważać wątpliwości typu:
  a) cyjanowodór w siemieniu lnianym jesz szkodliwy
  b) inhibitorami trypsyny zawarte w grochu upośledzają metabolizm
  c) fityniany w słoneczniku blokują wchłanianie mikroelementów i magnezu

  Trzeba by pisać o Diogenesie, który jadł 5 kg kapusty dziennie i rzeczywiście dostarczał sobie tym samym prawie wszystkich niezbędnych składników.

  O B12 musiałbym wspomnieć.

  i tak dalej, i tak dalej. A potem musiałbym odpowiadać na każdy komentarz podważający co drugie moje zdanie, „bo w reklamie mówili”, „bo urban legend”, „bo mój kolega tak robił i ma raka”, „dlaczego skoro na maszynie do chleba jest napisane 750W, a proces wyrobu chleba trwa ponad 3 godziny, to koszt wypieku zamyka się w 40 groszach?”.

  Dieta rozłączna to też nie jest panaceum. Jeśli po zjedzeniu czegoś nie boli brzuch, nie ma wzdęcia, obciążenia, a wypróżnienie prawidłowe, to składniki można łączyć.
  Poza tym zalecenia diety rozłącznej nie dotyczą mojej:]

 18. Pytasz, ile ludzie mogą jeść to samo. Ja nie wiem.
  Ogólnie to chleb chyba się nie nudzi. Nudzi się to, co z chlebem. Smak regulują przyprawy, których jest mnóstwo.
  Większość Azji bazuje na monodietach. Po prostu ludzie się przyzwyczajają albo przestają skupiać się na jedzeniu i nie wybrzydzają.

  Zauważ, że moja dieta nie wymaga lodówki ani zamrażarki. Dzięki temu masz w domu tylko suche składniki i nie podjadasz. Na słodycze też mija ochota, bo organizm jest mega dożywiony.

  Opracowywałem tę dietę naprawdę długo (przechodziłem przez witarianizm, weganizm, gotowanie strączków w szybkowarze, jedzenie tylko ziaren), żeby przechytrzyć hipermarkety, polityków i lekarzy.

 19. [b]
  13 grudnia – żydowskie zbrodnie[/b]

  Co Polacy powinni wiedzieć o 13 grudnia?

  13.12.1927 r. – rozporządzeniem prezydenta RP nielegalnie usunięto w naszym godle krzyż z korony na głowie Orła Białego (wśród 14 osób podpisanych pod rozporządzeniem znajdują się podpisy I. Mościckiego, J. Piłsudskiego, K. Bartla – pierwszy premier po przewrocie majowym, mason, jeden z inicjatorów przewrotu). Ciekawe, czy wybrano by również 13 grudnia na usunięcie krzyża, gdyby powiódł się zamach stanu przygotowywany w 1922 r. przez Piłsudskiego i jego kompanów. Początkiem tego niedoszłego zamachu było zastrzelenie prezydenta G. Narutowicza przez E. Niewiadomskiego (obóz Piłsudskiego w agenturalny sposób wykorzystał do zamachu narodowca), co miało posłużyć Piłsudskiemu jako pretekst do rozprawienia się z obozem narodowym. O rezygnacji z zamachu stanu w 1922/23 r. zadecydował czynnik ekonomiczny. Niemiecka hiperinflacja przyczyniła się m.in. do inflacji polskiej marki wprowadzonej do obiegu w 1920 r. i obóz Piłsudskiego nie chciał obejmować władzy w trudnym momencie gospodarczym w obawie przed jej utrata w pierwszych po przewrocie wyborach. Dogodny moment nastąpił dopiero w 1926 r., gdy kolejne rządy ludowo narodowe ustabilizowały politykę pieniężną kraju.

  W tymże 1927 r. pojawiły się na rewersie polskiego złotego, w zwieńczeniach skrzydeł Orła Białego gwiazdki (symbol masoński, dziś widnieje na unijnej chorągiewce) – żydowska „ludowa” władza pozostawiła je po 1945 r. i są do dziś.

  12 grudnia 1970r. wieczorem radio i telewizja, a 13 grudnia 1970r. również prasa, podały informacje o wprowadzeniu podwyżek cen niektórych produktów – głównie żywności i opału. Były to przyczyny tzw. wydarzeń grudniowych, inspirowanych przez żydostwo, które od 1956r. dążyło do obalenia rządów W.Gomułki i do powrotu do władzy.

  Podstęp żydostwa był zakrojony znacznie szerzej, bowiem opracowane przy współudziale żydowskich doradców ekonomicznych plany na lata 1971-1975 zakładały stworzenie ok. 1 mln miejsc pracy, gdy na rynku pracy miało pojawić się ok. 3 mln nowych pracowników. Zatem, PRL byłaby jedynym krajem obozu z potężnym bezrobociem.

  Po starciach z MO 15.12.1970r. protesty robotnicze były właściwie zakończone. Dlatego 16.12.1970r. żydowski element w LWP (m.in. gen.W.Jaruzelski) wydał rozkaz strzelania do idących rano do pracy stoczniowców w Gdańsku (winnych tej zbrodni nie ustalono i nie osądzono do dzisiaj). Mimo to żydowski przewrót nie powiódł się, pierwszym sekretarzem KC PZPR został E.Gierek.

  13.12.1981 r. rząd spadkobierców i pogrobowców żydo-bolszewizmu i trockizmu wprowadził w PRL stan wojenny. Sposób jego wprowadzenia był niezgodny nawet z prawem PRL. Sprawcy tej żydowskiej zbrodni do dziś są bezkarni i opływają w dostatek. A obaleni przez nich socjalistyczni przywódcy, ale o polskim rodowodzie, pod których rządami bezsprzecznie unowocześniono kraj, dzięki czemu Polska znalazła się w pierwszej dziesiątce uprzemysłowionych państw świata (dziś PKB na mieszkańca daje Polsce 76 miejsce w świecie i ostatnie w Europie!) doznali od rządzącego żydostwa tego, co dziś jest udziałem Polskiego Narodu: E. Gierek zmarł zapomniany i prawie w biedzie, a P. Jaroszewicza zamordowano.

  P. Jaroszewicz prawdopodobnie wszedł w posiadanie dokumentów o żydowskich współpracownikach Gestapo, których Niemcy zostawili w Polsce w 1945 r., a którzy później wysługiwali się żydowskiej „władzy ludowej” w PRL. Oprócz P. Jaroszewicza zamordowano w tym samym czasie kilku oficerów LWP, którzy razem z nim weszli w posiadanie tych dokumentów na tzw. Ziemiach Odzyskanych.

  To, co nie udało się żydowskim trockistom w czerwcu 1956r., w marcu 1968r., w grudniu 1970r., w czerwcu 1976r., udało się 13.12.1981r. Od tego momentu, od 13.12.1981r. nastąpiło ugruntowanie żydowskich rządów w Polsce, które przejęły władzę w sierpniu 1980 r. w wyniku wielkiej manipulacji Polakami. Ta żydowska manipulacja nosiła nazwę NSZZ „Solidarność”. Nazwę „Solidarność” nosiła także judeomasońska loża B’nei B’rith powołana w Krakowie w 1892 r. Jednak inicjatywa wymknęła się żydostwu spod kontroli i trzeba było aż zbrodni stanu wojennego, żeby żydobolszewia i jej potomstwo mogło utrzymać władzę nad Polakami. Trzeba tu przypomnieć list z grudnia 1981r. jednego z czołowych doradców „Solidarności”, syjonistycznego Żyda, B.Geremka, do KC PZPR z prośbą o wprowadzenie stanu wojennego i delegalizację „Solidarności”, ponieważ „Solidarność” zagraża istnieniu PRL. Syjonista Geremek już nie dodał, że w „Solidarności” dochodzi do przesilenia i żydostwo traci w niej władzę.

  Po wprowadzeniu stanu wojennego żydo-władza zmusiła do opuszczenia kraju kilkaset tysięcy Polaków działających w „Solidarności”, nikt dokładnie nie policzył, ilu Polaków zamordowano z polecenia żydo-władzy gen. Jaruzelskiego i Kiszczaka.

  Choć od 1989 r. żydobolszewia nie używa już rzeczownika „socjalizm”, ale „demokracja”, „kapitalizm” i „liberalizm”, to jednak jest to ta sama szowinistyczna, antypolska, syjonistyczna hołota. Od tego dnia żydowska władza i żydowskie media przy wsparciu filosemickich mętów niszczą Polski Naród i Polskie Państwo systematycznie i nieprzerwanie.

  Analogie z 13.12.1981 r.

  Analogia I

  Księga Estery, 8.9
  “Wrogowie Żydów ukarani”
  W dwunastym miesiącu (12) to jest w miesiącu Adar (grudzień), trzynastego dnia, gdy rozkaz królewski i jego ustawa miały być wykonane, a wrogowie Żydów spodziewali się wziąć górę nad nimi, nastąpiła odmiana taka, że Żydzi wzięli górę nad tymi, którzy ich nienawidzili.
  5. I zabili Żydzi wszystkich swoich wrogów mieczem, drogą zabójstwa i zagłady, i zrobili z tymi, którzy ich nienawidzili, co chcieli.

  Analogia II

  Jako trzynasty został spalony na stosie ostatni mistrz zakonu Templariuszy, protoplastów masonerii.

  13.12.2003 r. został podpisany przez antypolski rząd SLD traktat akcesyjny o przystąpieniu Polski do UE.

  Przy pomocy powszechnych żydowskich mediów Polacy zostali przeprowadzeni z jednego żydowskiego obozu do drugiego, od socjalizmu bloku radzieckiego do socjalizmu/liberalizmu UE. Pod wieloma względami jest to znacznie gorszy obóz od socjalistycznego, ponieważ żydowsko-trockistowska, lewicowa europejska judeomasoneria udoskonaliła metody wyniszczania narodów.

  Polacy szli do UE jak owce na rzeź. Ale czy można się rodakom dziwić, skoro zachęcał ich do integracji z UE sam JPII Wielki, a Episkopat Polski wyrażał i nadal wyraża milczącą aprobatę?

  13.12.2007 r. został podpisany w Lizbonie “nowy” traktat konstytucyjny UE, czyli wstępny akt likwidujący Państwo Polskie.

  Jak pamiętamy miało to miejsce po wyborach parlamentarnych, w których usunięto z sejmu RP partie przeciwne traktatowi. A PO i PiS zawsze opowiadały się za integracją i unijną konstytucją bez referendum.

  Pamiętajmy: Radio Maryja opowiadało się w ostatnich wyborach jednoznacznie za PiS, a przeciw LPR i Samoobronie. Tak, więc RM pośrednio opowiadało się – i opowiada nadal – za traktatem konstytucyjnym UE. Pozostaje to w całkowitej zgodzie z nawoływaniami JPII, którą polityczni głupcy i oszuści tłumaczą jako ewangelizacyjną wizję JPII dla Europy. Judeoeuropejska integracja ma również cichą aprobatą Episkopatu Polski.

  Pamiętajmy także, że udział w wyborach do parlamentu UE i głosowanie nawet na pseudonarodowe ugrupowania służy wyłącznie robieniu frekwencji wyborczej i legitymizacji judeoeuropejskiemu totalizmowi. O Polsce i polskich interesach decydujemy w Polsce, a nie pośród judeoeuropejskiego lewactwa, czy lewoprawicy.

  Jak będą traktowani sprawcy tych wszystkich zdrad i zbrodni na Polsce i Polakach? Miejmy nadzieję, że będą traktowani sprawiedliwie, odpowiednio do ich wkładu w niszczenie Narodu i Państwa Polskiego.

 20. Ach źle zrozumiałem konstrukcję zdania, które napisałeś i tym samym źle zacytowałem, ok! Słyszałem o jakichś samobójstwach, ale, żeby było ich kilkadziesiąt, to w życiu…
  Trotyl- poczekam na oficjalne potwierdzenie. Nie sama obecność cząstek materiału wybuchowego wystarcza na potwierdzenie tezy zamachu(Smoleńsk-miejsce intensywnych działań wojennych), bo są potrzebne także inne ślady, jak np. osmaliny od eksplozji. Pomyślmy też, gdyby nie było mgły- obserwatorzy widzieliby piękną eksplozję samolotu nad lotniskiem i dlaczego dopiero nad lotniskiem?
  Mistrzu, generalnie, jak jest do d… pogoda, to nie robi się wycieczek samolotem prezydenckim na polanę koło cmentarza.
  Co do Jezusa z Nazaretu, to już chyba mało kto ma wątpliwości co do Jego istnienia, niezależnie od stopnia zakłamania historii ostatnich 20-stu lat. Jego boskość, to sprawa otwarta.
  Żyjemy w czasach natłoku informacji, gdzie prawda miesza się z fałszem i tak naprawdę łatwo jest cokolwiek zanegować, zrelatywizować. Wiem- media mogą kłamać, ale też tzw. wolne myślenie nie daje gwarancji dojścia do prawdy i łatwo wpaść w pułapkę oszołomstwa.

 21. Co do Jezusa, to jest pewnie z miliard albo i dwa ludzi, którzy w ogóle nie wiedzą o jego istnieniu. I jakoś żyją, czasem lepiej od nas. Najnowsza teoria mówi, że wymyślono naród Żydowski. To i Jezusa można było wymyślić, znaczne mniejszym nakładem sił i środków.

  Dla mnie jasne jest, że jeśli ktoś angażuje takie srodki w walkę z opcją zamachu, to coś chce ukryć. Nie wiem jakie mogą być inne przyczyny tego stanu rzeczy. Może wydają kasę, bo lubią? daj spokój.

 22. Rozumiem, ale może napisz, i nie musisz nic tłumaczyć? bo i po co? co do diety rozdzielnej, takich obciążeń nie ma nikt – do czasu. Później zawsze się pojawiają, a organizm jest mocno osłabiony.

 23. [quote=Mistrz] co do diety rozdzielnej, takich obciążeń nie ma nikt – do czasu. Później zawsze się pojawiają, a organizm jest mocno osłabiony.[/quote]W tym zdaniu Mistrz zawarł całą prawdę.
  Wszystko do czasu, potem tylko z siatkami do apteki i o to chodzi biznesowi farmaceutycznemu.
  Jest wiele specyfików naturalnych i naprawdę pomocnych, ale generalnie chemia ze skutkami ubocznymi.
  Łączenie prawidłowe to klucz do zachowania zdrowia.

 24. Niestety, łączenie ze sobą ziemniaków, mięsa i surówki, kiedy każda z tych rzeczy ma inny czas i jakość trawienia, a potem zalewanie tego kompotem, i jeszcze deserem, to gigantyczne obciążenie dla organizmu. I młody to wytrzyma, ja także tak żyłem, jednak moje ciało się zbuntowało w wieku ok 25, 26 lat i to tak na maksa, zamieniając mi życie w piekło. Inni mają więcej sił, więc organizm powstrzyma piekło za parawanem równowagi jeszcze trochę – do czasu. Nie ma zdrowia gdy się ze sobą łączy pewne grupy pokarmów. Nieliczni tylko to wytrzymają, tylko pytanie – po co?

 25. Tuwimowskie życzenia. Autorzy: Palnick, Łażący Łazarz, mazurysz

  Całujcie mnie w dupę – wersja 2012.

  Absztyfikanci od Donalda i SLD-owskie równe chłopy,
  Co podliczacie swoje salda, wy honorowe mizeroty.
  Warszawskie bubki, żygolaki, z szajką wytwornych pind na kupę,
  cwaniaki, franty, zabijaki. Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  Ty Bufetowo, ze stolicy co knujesz z dziczą od Biedronia,
  Was w oczy kole płomień zniczy i krzyż, na którym Jezus skonał.
  Wy nienawiścią zaślepieni Tarasa durną tworząc trupę,
  na zawsze będąc ośmieszeni, Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  I ty Stokrotko, z TVN-u, Urbana wierna uczennico
  Co plujesz jadem z Cekaemu Ty GóWna- sprawna nałożnico.
  Bez żadnych zasad i wartości, zajęta szpetnych butów skupem,
  i fabrykanci tej podłości Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  I wy co Polskę rwać na strzępy gotowi z RAŚ-istowską zgrają,
  myślicie sobie, naród tępy, nic z tego Lachy nie kumają.
  Wy nas wiodący do rozbioru serwując argumenty głupie,
  animatorzy w Polsce sporu, Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  Ty co zasiadasz w Belwederze ze swą SB-ecką grubą gejszą,
  co Putinowi chcesz w ofierze, dać mą Ojczyznę najcenniejszą.
  I wy, co Targowicy śladem stosować chcecie ślepą lupę
  nie martwiąc Tutki się rozpadem Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  I wy pomioty skurwysyńskie, co sprzedać chcecie Polskę całą.
  My argumenty te kretyńskie wybijem wam z czerepów pałą.
  I ci co w sądach wciąż rozgrzani wyroków bzdurnych tworząc kupę
  Bo prawo ciągle macie za nic Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  I ty premierze bez charyzmy, co wiedziesz Polskę ku przepaści.
  Ty idziesz chłopie drogą Dyzmy, skończysz jak zdrajcy różnej maści.
  I wy Michnika liczne mioty tworzący antypolską grupę
  prowokujący dziś wymioty Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  Ty prawdomówna Kopaczowo, od sekcji i pancernej brzozy
  Lotnictwa wielcy specjaliści, badacze i prokuratorzy
  To wy ględziarze i bajdury jesteście już moralnym trupem,
  powiem wam zatem z grubej rury Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  Wy z Izraela męczennicy co w mundur czarny pchacie nas,
  niemieccy kłamcy, obłudnicy co cofnąć chcecie znowu czas.
  Starozakonne, cwane gapy co z holokaustu chcecie żyć
  i wyciągacie chciwe łapy Całujcie wy mnie wszyscy w rzyć.

  I wy moskiewscy PO-paprańcy, co dorabiacie u Red Bula
  Komusza bando WSI-ej szarańczy na widok, której cierpnie skóra
  Szczwany seryjny samobójco, co patriotów kładziesz trupem
  Policjanci-prowokatorzy, całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  Wy hazardowi rwacze kasy Rychy i Zbychy z Mirem w odwodzie
  Wy POlszewickie przekrętasy bez przerwy na złodziejskim głodzie
  Którzy amnezją powaleni zbieracie się w bandycką kupę
  Nie wszyscy tutaj wymienieni, Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  I wy, oszuści i blagierzy, Wypierdy bez polskiego ducha
  Myślicie, że wam naród wierzy – usunie Was stąd zawierucha.
  Karne pętaki i szturmowcy, co grać gotowi nawet trupem
  I rekordziści, i sportowcy, całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  Wajdy i Kutze wskroś ponure, Hołdysy, bez mózgowej Kory.
  Podskakiwacze pod kulturę, którzy bezwiednie robią w pory.
  I europejscy marzyciele, zebrani w malowniczą trupę
  Z ryżym i miernym kpem na czele, Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  I jeszcze Bolek dureń krewki, co dużo chciałby, a nie może,
  oraz „profesor” Bartoszewski (Pan wie już za co, „profesorze” !)
  Środo za młodu nie dorżniętą, co wyskrobałaś taki tupet,
  że szczujesz na nas swe szczenięta; Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  I ty fortuny skurwysynu, gówniarzu uperfumowany,
  Co splendor oraz spleen Londynu nosisz na gębie zakazanej,
  I ty, co mieszkasz dziś w pałacu, a srać chodziłeś pod chałupę,
  Ty, spod Lublina łże-pajacu, Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  I wy głupawi niewolnicy, sondaży co wam mózg lasują,
  „autorytetów” zwolennicy, które naprawdę na was plują.
  I wy warszawskie wykształciuchy, co nadstawiacie władzy pupę,
  głosując jak więzienne juchy, Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  Wy z komuchami w lewej flance, ciągnący z Polski grubą rentę,
  szerzący dziś moralną francę, niszczący wszystko to co święte,
  I ty, proroku mainstreamowy, co mózg związany masz na supeł,
  i w własnym szambie brak ci tlenu. Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  Robaczki świętsze od Papieża, co czytaliście trzepiąc gruchę
  Z ryjami w radach i tyradach, z partią na szyi i łańcuchem
  Blogerze oraz dziennikarzu, co tworzysz propagandy zupę
  A niepokorny jesteś w kupie, całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  I wy, o których zapomniałem, lub pominąłem was przez litość,
  to nie dlatego, że się bałem, ale, że taka was obfitość,
  I ty, cenzorze, co za wiersz ten zapewne skażesz mnie na ciupę,
  Iżem się stał świntuchów hersztem, Całujcie wy mnie wszyscy w dupę!

 26. Sytuacja jest na prawdę przejebana. Polska (i nie tylko ona) jest pod zaborem ideologiczno-ekonomiczno-politycznym.
  Pewne rozwiązania (nie kompleksowo, na razie ogólnie) istnieją. Gdyby tylko nastąpiło masowe „przebudzenie” wśród „lemingów”, moglibyśmy się wyzwolić spod międzynarodowej lichwy.
  Mowa tu o panu prowadzącym kanał YouTube: Polonocentryzm
  [url]http://www.youtube.com/user/polonocentryzm[/url]

 27. To nierealne. Znam kilku lemingów płci obojga, są przekonani o swojej wartości. Gdy zabierzesz im wiarę w Tuska, spokój, fajne garnitury itd., zabierzesz im ich poczucie wartości. To niemożliwe. Jedynie wstrząs i nędza, może ludzi obudzić. To jak z pijakiem, dopóki nie będzie na dnie, nie zechce się odbić.

  A ten Pan, jakkolwiek niekiedy mówi fajnie, nie jest niestety medialny i chytry. Nie przetrwałby w tej dżungli ani chwili 🙂 w polsce liczy się spokojne mówienie, a człowiek uczciwy widząc te gigantyczne wały po prostu szaleje z niedowierzania. Żyjemy w kraju potwornego kłamstwa.

 28. [b]
  13 grudnia – żydowskie zbrodnie[/b]

  Co Polacy powinni wiedzieć o 13 grudnia?

  13.12.1927 r. – rozporządzeniem prezydenta RP nielegalnie usunięto w naszym godle krzyż z korony na głowie Orła Białego (wśród 14 osób podpisanych pod rozporządzeniem znajdują się podpisy I. Mościckiego, J. Piłsudskiego, K. Bartla – pierwszy premier po przewrocie majowym, mason, jeden z inicjatorów przewrotu). Ciekawe, czy wybrano by również 13 grudnia na usunięcie krzyża, gdyby powiódł się zamach stanu przygotowywany w 1922 r. przez Piłsudskiego i jego kompanów. Początkiem tego niedoszłego zamachu było zastrzelenie prezydenta G. Narutowicza przez E. Niewiadomskiego (obóz Piłsudskiego w agenturalny sposób wykorzystał do zamachu narodowca), co miało posłużyć Piłsudskiemu jako pretekst do rozprawienia się z obozem narodowym. O rezygnacji z zamachu stanu w 1922/23 r. zadecydował czynnik ekonomiczny. Niemiecka hiperinflacja przyczyniła się m.in. do inflacji polskiej marki wprowadzonej do obiegu w 1920 r. i obóz Piłsudskiego nie chciał obejmować władzy w trudnym momencie gospodarczym w obawie przed jej utrata w pierwszych po przewrocie wyborach. Dogodny moment nastąpił dopiero w 1926 r., gdy kolejne rządy ludowo narodowe ustabilizowały politykę pieniężną kraju.

  W tymże 1927 r. pojawiły się na rewersie polskiego złotego, w zwieńczeniach skrzydeł Orła Białego gwiazdki (symbol masoński, dziś widnieje na unijnej chorągiewce) – żydowska „ludowa” władza pozostawiła je po 1945 r. i są do dziś.

  12 grudnia 1970r. wieczorem radio i telewizja, a 13 grudnia 1970r. również prasa, podały informacje o wprowadzeniu podwyżek cen niektórych produktów – głównie żywności i opału. Były to przyczyny tzw. wydarzeń grudniowych, inspirowanych przez żydostwo, które od 1956r. dążyło do obalenia rządów W.Gomułki i do powrotu do władzy.

  Podstęp żydostwa był zakrojony znacznie szerzej, bowiem opracowane przy współudziale żydowskich doradców ekonomicznych plany na lata 1971-1975 zakładały stworzenie ok. 1 mln miejsc pracy, gdy na rynku pracy miało pojawić się ok. 3 mln nowych pracowników. Zatem, PRL byłaby jedynym krajem obozu z potężnym bezrobociem.

  Po starciach z MO 15.12.1970r. protesty robotnicze były właściwie zakończone. Dlatego 16.12.1970r. żydowski element w LWP (m.in. gen.W.Jaruzelski) wydał rozkaz strzelania do idących rano do pracy stoczniowców w Gdańsku (winnych tej zbrodni nie ustalono i nie osądzono do dzisiaj). Mimo to żydowski przewrót nie powiódł się, pierwszym sekretarzem KC PZPR został E.Gierek.

  13.12.1981 r. rząd spadkobierców i pogrobowców żydo-bolszewizmu i trockizmu wprowadził w PRL stan wojenny. Sposób jego wprowadzenia był niezgodny nawet z prawem PRL. Sprawcy tej żydowskiej zbrodni do dziś są bezkarni i opływają w dostatek. A obaleni przez nich socjalistyczni przywódcy, ale o polskim rodowodzie, pod których rządami bezsprzecznie unowocześniono kraj, dzięki czemu Polska znalazła się w pierwszej dziesiątce uprzemysłowionych państw świata (dziś PKB na mieszkańca daje Polsce 76 miejsce w świecie i ostatnie w Europie!) doznali od rządzącego żydostwa tego, co dziś jest udziałem Polskiego Narodu: E. Gierek zmarł zapomniany i prawie w biedzie, a P. Jaroszewicza zamordowano.

  P. Jaroszewicz prawdopodobnie wszedł w posiadanie dokumentów o żydowskich współpracownikach Gestapo, których Niemcy zostawili w Polsce w 1945 r., a którzy później wysługiwali się żydowskiej „władzy ludowej” w PRL. Oprócz P. Jaroszewicza zamordowano w tym samym czasie kilku oficerów LWP, którzy razem z nim weszli w posiadanie tych dokumentów na tzw. Ziemiach Odzyskanych.

  To, co nie udało się żydowskim trockistom w czerwcu 1956r., w marcu 1968r., w grudniu 1970r., w czerwcu 1976r., udało się 13.12.1981r. Od tego momentu, od 13.12.1981r. nastąpiło ugruntowanie żydowskich rządów w Polsce, które przejęły władzę w sierpniu 1980 r. w wyniku wielkiej manipulacji Polakami. Ta żydowska manipulacja nosiła nazwę NSZZ „Solidarność”. Nazwę „Solidarność” nosiła także judeomasońska loża B’nei B’rith powołana w Krakowie w 1892 r. Jednak inicjatywa wymknęła się żydostwu spod kontroli i trzeba było aż zbrodni stanu wojennego, żeby żydobolszewia i jej potomstwo mogło utrzymać władzę nad Polakami. Trzeba tu przypomnieć list z grudnia 1981r. jednego z czołowych doradców „Solidarności”, syjonistycznego Żyda, B.Geremka, do KC PZPR z prośbą o wprowadzenie stanu wojennego i delegalizację „Solidarności”, ponieważ „Solidarność” zagraża istnieniu PRL. Syjonista Geremek już nie dodał, że w „Solidarności” dochodzi do przesilenia i żydostwo traci w niej władzę.

  Po wprowadzeniu stanu wojennego żydo-władza zmusiła do opuszczenia kraju kilkaset tysięcy Polaków działających w „Solidarności”, nikt dokładnie nie policzył, ilu Polaków zamordowano z polecenia żydo-władzy gen. Jaruzelskiego i Kiszczaka.

  Choć od 1989 r. żydobolszewia nie używa już rzeczownika „socjalizm”, ale „demokracja”, „kapitalizm” i „liberalizm”, to jednak jest to ta sama szowinistyczna, antypolska, syjonistyczna hołota. Od tego dnia żydowska władza i żydowskie media przy wsparciu filosemickich mętów niszczą Polski Naród i Polskie Państwo systematycznie i nieprzerwanie.

  Analogie z 13.12.1981 r.

  Analogia I

  Księga Estery, 8.9
  “Wrogowie Żydów ukarani”
  W dwunastym miesiącu (12) to jest w miesiącu Adar (grudzień), trzynastego dnia, gdy rozkaz królewski i jego ustawa miały być wykonane, a wrogowie Żydów spodziewali się wziąć górę nad nimi, nastąpiła odmiana taka, że Żydzi wzięli górę nad tymi, którzy ich nienawidzili.
  5. I zabili Żydzi wszystkich swoich wrogów mieczem, drogą zabójstwa i zagłady, i zrobili z tymi, którzy ich nienawidzili, co chcieli.

  Analogia II

  Jako trzynasty został spalony na stosie ostatni mistrz zakonu Templariuszy, protoplastów masonerii.

  13.12.2003 r. został podpisany przez antypolski rząd SLD traktat akcesyjny o przystąpieniu Polski do UE.

  Przy pomocy powszechnych żydowskich mediów Polacy zostali przeprowadzeni z jednego żydowskiego obozu do drugiego, od socjalizmu bloku radzieckiego do socjalizmu/liberalizmu UE. Pod wieloma względami jest to znacznie gorszy obóz od socjalistycznego, ponieważ żydowsko-trockistowska, lewicowa europejska judeomasoneria udoskonaliła metody wyniszczania narodów.

  Polacy szli do UE jak owce na rzeź. Ale czy można się rodakom dziwić, skoro zachęcał ich do integracji z UE sam JPII Wielki, a Episkopat Polski wyrażał i nadal wyraża milczącą aprobatę?

  13.12.2007 r. został podpisany w Lizbonie “nowy” traktat konstytucyjny UE, czyli wstępny akt likwidujący Państwo Polskie.

  Jak pamiętamy miało to miejsce po wyborach parlamentarnych, w których usunięto z sejmu RP partie przeciwne traktatowi. A PO i PiS zawsze opowiadały się za integracją i unijną konstytucją bez referendum.

  Pamiętajmy: Radio Maryja opowiadało się w ostatnich wyborach jednoznacznie za PiS, a przeciw LPR i Samoobronie. Tak, więc RM pośrednio opowiadało się – i opowiada nadal – za traktatem konstytucyjnym UE. Pozostaje to w całkowitej zgodzie z nawoływaniami JPII, którą polityczni głupcy i oszuści tłumaczą jako ewangelizacyjną wizję JPII dla Europy. Judeoeuropejska integracja ma również cichą aprobatą Episkopatu Polski.

  Pamiętajmy także, że udział w wyborach do parlamentu UE i głosowanie nawet na pseudonarodowe ugrupowania służy wyłącznie robieniu frekwencji wyborczej i legitymizacji judeoeuropejskiemu totalizmowi. O Polsce i polskich interesach decydujemy w Polsce, a nie pośród judeoeuropejskiego lewactwa, czy lewoprawicy.

  Jak będą traktowani sprawcy tych wszystkich zdrad i zbrodni na Polsce i Polakach? Miejmy nadzieję, że będą traktowani sprawiedliwie, odpowiednio do ich wkładu w niszczenie Narodu i Państwa Polskiego.

 29. Ach źle zrozumiałem konstrukcję zdania, które napisałeś i tym samym źle zacytowałem, ok! Słyszałem o jakichś samobójstwach, ale, żeby było ich kilkadziesiąt, to w życiu…
  Trotyl- poczekam na oficjalne potwierdzenie. Nie sama obecność cząstek materiału wybuchowego wystarcza na potwierdzenie tezy zamachu(Smoleńsk-miejsce intensywnych działań wojennych), bo są potrzebne także inne ślady, jak np. osmaliny od eksplozji. Pomyślmy też, gdyby nie było mgły- obserwatorzy widzieliby piękną eksplozję samolotu nad lotniskiem i dlaczego dopiero nad lotniskiem?
  Mistrzu, generalnie, jak jest do d… pogoda, to nie robi się wycieczek samolotem prezydenckim na polanę koło cmentarza.
  Co do Jezusa z Nazaretu, to już chyba mało kto ma wątpliwości co do Jego istnienia, niezależnie od stopnia zakłamania historii ostatnich 20-stu lat. Jego boskość, to sprawa otwarta.
  Żyjemy w czasach natłoku informacji, gdzie prawda miesza się z fałszem i tak naprawdę łatwo jest cokolwiek zanegować, zrelatywizować. Wiem- media mogą kłamać, ale też tzw. wolne myślenie nie daje gwarancji dojścia do prawdy i łatwo wpaść w pułapkę oszołomstwa.

 30. Co do Jezusa, to jest pewnie z miliard albo i dwa ludzi, którzy w ogóle nie wiedzą o jego istnieniu. I jakoś żyją, czasem lepiej od nas. Najnowsza teoria mówi, że wymyślono naród Żydowski. To i Jezusa można było wymyślić, znaczne mniejszym nakładem sił i środków.

  Dla mnie jasne jest, że jeśli ktoś angażuje takie srodki w walkę z opcją zamachu, to coś chce ukryć. Nie wiem jakie mogą być inne przyczyny tego stanu rzeczy. Może wydają kasę, bo lubią? daj spokój.

 31. Rozumiem, ale może napisz, i nie musisz nic tłumaczyć? bo i po co? co do diety rozdzielnej, takich obciążeń nie ma nikt – do czasu. Później zawsze się pojawiają, a organizm jest mocno osłabiony.

 32. [quote=Mistrz] co do diety rozdzielnej, takich obciążeń nie ma nikt – do czasu. Później zawsze się pojawiają, a organizm jest mocno osłabiony.[/quote]W tym zdaniu Mistrz zawarł całą prawdę.
  Wszystko do czasu, potem tylko z siatkami do apteki i o to chodzi biznesowi farmaceutycznemu.
  Jest wiele specyfików naturalnych i naprawdę pomocnych, ale generalnie chemia ze skutkami ubocznymi.
  Łączenie prawidłowe to klucz do zachowania zdrowia.

 33. Niestety, łączenie ze sobą ziemniaków, mięsa i surówki, kiedy każda z tych rzeczy ma inny czas i jakość trawienia, a potem zalewanie tego kompotem, i jeszcze deserem, to gigantyczne obciążenie dla organizmu. I młody to wytrzyma, ja także tak żyłem, jednak moje ciało się zbuntowało w wieku ok 25, 26 lat i to tak na maksa, zamieniając mi życie w piekło. Inni mają więcej sił, więc organizm powstrzyma piekło za parawanem równowagi jeszcze trochę – do czasu. Nie ma zdrowia gdy się ze sobą łączy pewne grupy pokarmów. Nieliczni tylko to wytrzymają, tylko pytanie – po co?

 34. Tuwimowskie życzenia. Autorzy: Palnick, Łażący Łazarz, mazurysz

  Całujcie mnie w dupę – wersja 2012.

  Absztyfikanci od Donalda i SLD-owskie równe chłopy,
  Co podliczacie swoje salda, wy honorowe mizeroty.
  Warszawskie bubki, żygolaki, z szajką wytwornych pind na kupę,
  cwaniaki, franty, zabijaki. Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  Ty Bufetowo, ze stolicy co knujesz z dziczą od Biedronia,
  Was w oczy kole płomień zniczy i krzyż, na którym Jezus skonał.
  Wy nienawiścią zaślepieni Tarasa durną tworząc trupę,
  na zawsze będąc ośmieszeni, Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  I ty Stokrotko, z TVN-u, Urbana wierna uczennico
  Co plujesz jadem z Cekaemu Ty GóWna- sprawna nałożnico.
  Bez żadnych zasad i wartości, zajęta szpetnych butów skupem,
  i fabrykanci tej podłości Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  I wy co Polskę rwać na strzępy gotowi z RAŚ-istowską zgrają,
  myślicie sobie, naród tępy, nic z tego Lachy nie kumają.
  Wy nas wiodący do rozbioru serwując argumenty głupie,
  animatorzy w Polsce sporu, Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  Ty co zasiadasz w Belwederze ze swą SB-ecką grubą gejszą,
  co Putinowi chcesz w ofierze, dać mą Ojczyznę najcenniejszą.
  I wy, co Targowicy śladem stosować chcecie ślepą lupę
  nie martwiąc Tutki się rozpadem Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  I wy pomioty skurwysyńskie, co sprzedać chcecie Polskę całą.
  My argumenty te kretyńskie wybijem wam z czerepów pałą.
  I ci co w sądach wciąż rozgrzani wyroków bzdurnych tworząc kupę
  Bo prawo ciągle macie za nic Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  I ty premierze bez charyzmy, co wiedziesz Polskę ku przepaści.
  Ty idziesz chłopie drogą Dyzmy, skończysz jak zdrajcy różnej maści.
  I wy Michnika liczne mioty tworzący antypolską grupę
  prowokujący dziś wymioty Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  Ty prawdomówna Kopaczowo, od sekcji i pancernej brzozy
  Lotnictwa wielcy specjaliści, badacze i prokuratorzy
  To wy ględziarze i bajdury jesteście już moralnym trupem,
  powiem wam zatem z grubej rury Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  Wy z Izraela męczennicy co w mundur czarny pchacie nas,
  niemieccy kłamcy, obłudnicy co cofnąć chcecie znowu czas.
  Starozakonne, cwane gapy co z holokaustu chcecie żyć
  i wyciągacie chciwe łapy Całujcie wy mnie wszyscy w rzyć.

  I wy moskiewscy PO-paprańcy, co dorabiacie u Red Bula
  Komusza bando WSI-ej szarańczy na widok, której cierpnie skóra
  Szczwany seryjny samobójco, co patriotów kładziesz trupem
  Policjanci-prowokatorzy, całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  Wy hazardowi rwacze kasy Rychy i Zbychy z Mirem w odwodzie
  Wy POlszewickie przekrętasy bez przerwy na złodziejskim głodzie
  Którzy amnezją powaleni zbieracie się w bandycką kupę
  Nie wszyscy tutaj wymienieni, Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  I wy, oszuści i blagierzy, Wypierdy bez polskiego ducha
  Myślicie, że wam naród wierzy – usunie Was stąd zawierucha.
  Karne pętaki i szturmowcy, co grać gotowi nawet trupem
  I rekordziści, i sportowcy, całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  Wajdy i Kutze wskroś ponure, Hołdysy, bez mózgowej Kory.
  Podskakiwacze pod kulturę, którzy bezwiednie robią w pory.
  I europejscy marzyciele, zebrani w malowniczą trupę
  Z ryżym i miernym kpem na czele, Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  I jeszcze Bolek dureń krewki, co dużo chciałby, a nie może,
  oraz „profesor” Bartoszewski (Pan wie już za co, „profesorze” !)
  Środo za młodu nie dorżniętą, co wyskrobałaś taki tupet,
  że szczujesz na nas swe szczenięta; Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  I ty fortuny skurwysynu, gówniarzu uperfumowany,
  Co splendor oraz spleen Londynu nosisz na gębie zakazanej,
  I ty, co mieszkasz dziś w pałacu, a srać chodziłeś pod chałupę,
  Ty, spod Lublina łże-pajacu, Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  I wy głupawi niewolnicy, sondaży co wam mózg lasują,
  „autorytetów” zwolennicy, które naprawdę na was plują.
  I wy warszawskie wykształciuchy, co nadstawiacie władzy pupę,
  głosując jak więzienne juchy, Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  Wy z komuchami w lewej flance, ciągnący z Polski grubą rentę,
  szerzący dziś moralną francę, niszczący wszystko to co święte,
  I ty, proroku mainstreamowy, co mózg związany masz na supeł,
  i w własnym szambie brak ci tlenu. Całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  Robaczki świętsze od Papieża, co czytaliście trzepiąc gruchę
  Z ryjami w radach i tyradach, z partią na szyi i łańcuchem
  Blogerze oraz dziennikarzu, co tworzysz propagandy zupę
  A niepokorny jesteś w kupie, całujcie wy mnie wszyscy w dupę.

  I wy, o których zapomniałem, lub pominąłem was przez litość,
  to nie dlatego, że się bałem, ale, że taka was obfitość,
  I ty, cenzorze, co za wiersz ten zapewne skażesz mnie na ciupę,
  Iżem się stał świntuchów hersztem, Całujcie wy mnie wszyscy w dupę!

 35. Najlepiej oprzeć się na taniej, pełnowartościowej diecie.
  Szukasz najbliższej „giełdy towarowej”. Tam kupujesz hurtowo:
  10 kg grochu z PL (1 kg 2,40 PLN)
  5 kg kaszy jaglanej z PL (1 kg 3,80 PLN)
  10 kg słonecznika z Bułgarii (1 kg 7 PLN)
  10 kg siemienia lnianego z PL (1 kg 3,40 PLN)

  Do tego mąka pszenna. 1 kg to będzie jakieś 1,50 PLN.

  Następnie kupujesz na allegro 1 kg witaminy C za 35 PLN, która starczy na ponad rok (jedz nawet 3818 mg dziennie, a przy infekcjach 3000 mg).

  W aptece kupujesz jodynę za 2 PLN i codziennie konsumujesz pół kropli.

  Na allegro zamów sobie parę przypraw i stwórz własne mieszanki za pomocą młynka do kawy. Majeranek, kolendra, imbir, cynamon, anyż, chilli, kolendra, pieprz, bazylia, kminek, rozmaryn, i tak dalej. Hurtowo wychodzi bardzo tanio.

  Pieczesz chleb z 150 gramów mąki, 100 gramów zmielonego grochu i 50 gramów zmielonej kaszy jaglanej. Kostka świeżych drożdży (0,85 PLN) starczy na kilka chlebków. To jest 3919 kcal.

  Teraz mielisz 50 gramów siemienia lnianego, dodajesz ciepłej wody, soli i przypraw. Masz pastę, którą smarujesz chlebek.

  Na następny posiłek mielisz 50 gramów słonecznika, dodajesz innych przypraw, soli, wody i smarujesz pastą kromkę chleba.

  Trzeci posiłek to znowu 50 gramów siemienia.
  Czwarty to znowu 50 gramów słonecznika.
  Łącznie 100 gramów słonecznika i 100 gramów lnu to 1150 kcal.

  Brakuje tylko witaminy A. Możesz jeść marchewkę lub kupić 50 tabletek za 3,50 PLN.

  Ta dieta, łącznie z kosztem prądu na wypiek chleba, drożdży, przypraw, jodyny, soli, witaminy A i C miesięcznie zamyka się w 75 PLN.

  O mięsie, herbacie (FLUOR!), cukrze etc. lepiej zapomnij.

  Jak się chce, to można. W takiej diecie jest wszystko w ilościach przekraczających dziennie zalecane spożycie: cynk, magnez, omega3, wit. E, żelazo i cała masa innych składników, których w ‚codziennej diecie Polaka’ brakuje.

  Polecam korzystać z tabel wartości odżywczych:
  http://nutritiondata.self.com/
  lub po polsku: http://www.dobradieta.pl/tabele.php

 36. Pewnie większość z Was się oburzy, że to monodieta i nie ma w niej warzyw. Że jest jeszcze fasola, ciecierzyca, soczewica, soja, mąka żytnia, owoce, ziemniaki, makarony, nabiał, wątróbka, oleje roślinne i tak dalej.
  No są. Witarianie jedzą tylko warzywa, owoce i nasiona i trzymają się dobrze. Weganie gotują sobie ryż z soczewicą i też trzymają się dobrze. Albo smażą cukinię na głębokim tłuszczu razem z kotlecikami sojowymi.

  Ale mnie się rozchodzi o optymalność. Na przykład soczewica. 3 razy droższa od grochu, a wartości odżywczych ma mniej.
  Olej roślinny to produkt wysoko przetworzony. Lepsze tłuszcze otrzymasz w świeżo zmielonym słoneczniku lub siemieniu lnianym.
  Witarianie na swoją warzywno-owocowo-orzechową dietę wydają przynajmniej 300 zł miesięcznie.
  Przecież smak potrawy też jest bardzo istotny.

 37. „podkreślmy że nadal nikt nie ma pewności, że Jezus w ogóle istniał” – Mistrz stwierdza pochopnie, a przecież nawet do Wiki wystarczy zajrzeć, ale zaraz rodzi się wiara i pisze:
  „Jezus musi przecierać oczy ze zdumienia, patrząc z nieba na cwaniaków, którzy bezczelnie wykorzystali jego imię i piękne, uniwersalne idee, by bezlitośnie golić wdzięczne barany.”
  Kolejna rzecz:
  „TNT na wyświetlaczu wyspecjalizowanego urządzenia (najlepszego na świecie) to nie trotyl, a kilkadziesiąt samobójstw związanych ze Smoleńskiem…” – Mistrzu, nie bierzesz pod uwagę innej opcji, jak tylko zamach albo samobójstwo? To nie jest dowód na twoją otwartość umysłu, ale coś przeciwnego.

 38. Witek, to bardzo mądry komentarz jest. Ja bym się czepnął tylko dwóch spraw. Pierwsza, jedzenie MUSI być rozdzielne, bo inaczej zdrowym nigdy nie będzie. Drugie, ile człowiek da radę jeść to samo? ale pomysł bardzo dobry. Przydałby by się ludziom taki art w dziale wasze przemyślenia, opublikuję go, i zachęcam Cię do napisania go. Tak wiesz, konkretnie, rozwlekle, żeby było całe info. Co Ty na to?

 39. Nie mamy pewności, bo niby skąd, jak historia np. ostatnich 20 lat jest totalnie zakłamana? natomiast ja wierzę że istniał; tylko że nie był mesjarzem, a wielkim mędrcem, oświeconym. I tyle.

  Wierzyłbym w katastrofę, gdyby tak nie mataczyli, i tylu samobójstw by nie było. Jeśli ktoś z taką furią atakuje, kosztem olbrzymich pieniędzy, opcję zamachu, to intelekt mi mówi że coś tu nie gra. A Twój milczy?

 40. Mistrzu Mareczku!
  Taki artykuł musiałby być bardzo długi, bo musiałby obalać lub podważać wątpliwości typu:
  a) cyjanowodór w siemieniu lnianym jesz szkodliwy
  b) inhibitorami trypsyny zawarte w grochu upośledzają metabolizm
  c) fityniany w słoneczniku blokują wchłanianie mikroelementów i magnezu

  Trzeba by pisać o Diogenesie, który jadł 5 kg kapusty dziennie i rzeczywiście dostarczał sobie tym samym prawie wszystkich niezbędnych składników.

  O B12 musiałbym wspomnieć.

  i tak dalej, i tak dalej. A potem musiałbym odpowiadać na każdy komentarz podważający co drugie moje zdanie, „bo w reklamie mówili”, „bo urban legend”, „bo mój kolega tak robił i ma raka”, „dlaczego skoro na maszynie do chleba jest napisane 750W, a proces wyrobu chleba trwa ponad 3 godziny, to koszt wypieku zamyka się w 40 groszach?”.

  Dieta rozłączna to też nie jest panaceum. Jeśli po zjedzeniu czegoś nie boli brzuch, nie ma wzdęcia, obciążenia, a wypróżnienie prawidłowe, to składniki można łączyć.
  Poza tym zalecenia diety rozłącznej nie dotyczą mojej:]

 41. Pytasz, ile ludzie mogą jeść to samo. Ja nie wiem.
  Ogólnie to chleb chyba się nie nudzi. Nudzi się to, co z chlebem. Smak regulują przyprawy, których jest mnóstwo.
  Większość Azji bazuje na monodietach. Po prostu ludzie się przyzwyczajają albo przestają skupiać się na jedzeniu i nie wybrzydzają.

  Zauważ, że moja dieta nie wymaga lodówki ani zamrażarki. Dzięki temu masz w domu tylko suche składniki i nie podjadasz. Na słodycze też mija ochota, bo organizm jest mega dożywiony.

  Opracowywałem tę dietę naprawdę długo (przechodziłem przez witarianizm, weganizm, gotowanie strączków w szybkowarze, jedzenie tylko ziaren), żeby przechytrzyć hipermarkety, polityków i lekarzy.

 42. Miszczu Mariuszu,
  Można wobec tego zasięgnąć Twojej rady odnośnie żywienia? Od czego najlepiej zacząć i co na pewno nie zaszkodzi? Jakie warzywa preferować, tylko te kupowane od starowinek na rynku? Jak często i jakie jeść mięso?

Dodaj komentarz

Top