Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Geniusz

Geniusz

Dziś z rana, zacząłem dzień Walentynkowo.

Skoczyłem do kwiaciarni, chlupocząc w błocku, skryty kapturem chroniącym mnie przed śniegiem, i kupiłem śliczną różę. Potem do biedronki po rodzynki w czekoladzie rumowe, i do tortciarni gdzie od miłych, młodych i seksownych kobiet, kupiłem torcik amaretto, i babeczkę z bitą śmietaną. To wszystko zaniosłem mamie z życzeniami, a przy okazji zjadłem smaczny obiad, i zająłem się samochodem taty, wyczyściłem ze śniegu, rozgrzałem, podstawiłem pod blok by tylko wskoczył do środka.

Powiem wam, że widzę w tej awarii bloga, serdeczną dłoń wyższej istoty, (zakończoną skrwawionymi szponami) otóż na spokojnie poznaję możliwości joomli, skomplikowanego programu który służy do tworzenia stron internetowych, i może za tydzień, dwa, oddam do dyspozycji Państwa, ku waszej i mojej uciesze, nowa stronę. Będę mógł robić sondy, umieszczać bannery, reklamy, wszystko co zechcę, a najważniejsze ze będę mógł blokować niechcianych czytelników poprzez IP i wiedzieć kto tak naprawdę kryje się podanym nickiem 🙂 teraz nie straszna mi żadna awaria, ani złośliwi pracownicy Onetu.

Bardzo się cieszę teraz, ponieważ odkryłem bardzo fajny sposób na zarabianie pieniędzy, mianowicie wymyślanie nazw domen, wykupywanie ich i sprzedaż. Od kilku dni siedzę i wymyślam, kombinuję, testuję nazwy, oczywiscie te najbardziej znane i te mniej znane są zajęte i wykupione, mam na koncie 60pln ostatnie, i starczy mi to na trzy domeny. Wszyscy mi mówia że tu się już nie da nic wymyśleć, ale ja mam swój rozum – zawsze mozna coś wymyśleć, na przyklad nazwę która teraz nic nie znaczy, a za jakis czas będzie w cenie. I ja właśnie do myślenia strategicznego mam talent, i mam juz kilka pewnych pomysłów na zarobienie pieniędzy. Im więcej osob mnie wyśmiewa wręcz, tym bardziej jestem pewien że tkwi tu spory potencjał.

Na początku kat 90-ych, mądrzy ludzie rejestrowali firmy dla samych nazw, czekali i sprzedawali je z wielkim zyskiem. Grunt to wymyśleć to coś, co się wstawi za „www” i przed „.pl” Jeśli chcecie się sami pobawić, to proszę bardzo

https://www.nazwa.pl/

W ten biały prostokącik wpiszcie nazwy które wam się podobają, i pamiętajcie, że tak naprawdę licza się tylko te z końcówka pl.

A teraz zobaczcie gdzie się je między innymi sprzedaje

http://www.allegro.pl/15823_internet_domeny.html

Widzicie różnicę cen? no właśnie. Ale nie dla psa kiełbasa. Trzeba wymyśleć coś takiego, by ktoś chciał to kupić.

Wiecie ze najbardziej znani geniusze, byli gapami? zapominali okularów które mieli na nosie, i szereg innych, mniej lub bardziej zabawnych sytuacji. Ja też tak mam. Wchodząc do mnie do klatki, zawsze nachylam się i patrzę w dół, bo tam przy wejściu do piwnicy mam przypięty do balustrady rower, i zawsze patrzę z nawyku czy tam jest. A akurat przyjechałem rowerem z zakupów w biedronce i rower przypiąłem przed blokiem, bo miałem jechać robić zdjęcia do lasu. Wchodzę, patrzę, i nagle zdębialem – ukradli rower! a to skurwysyny! dopiero po chwili sie zorientowałem w sytuacji, Gdy gdzieś wychodzę, minimum raz sie wracam bo zawsze cos zapominam. Chyba więc jestem geniuszem, ale nie za bardzo jeszcze wiem w jakiej dziedzinie 🙂

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Top