Sennik polityczny Przemyślenia by Marek - 17 października 201212 Sennik Polski. Symbole senne i ich interpretacja: Waldemar Pawlak; wzrost cen gazu, wypchana koperta Ryszard Kalisz: utyjesz, ginekomastia Olek Kwaśniewski; doznasz urazu goleni Leszek Balcerowicz; okradną Ci dom Radosław Sikorski; Twój najbliższy przyjaciel Cię zdradzi, opluje i okradnie Ewa Kopacz; wykopią Cię z roboty Janusz Palikot; zaburzenia erekcji Stefan Niesiołowski; pokąsa Cię wściekły pies Adam Michnik; z powodzeniem wielu oszukasz Donald Tusk; uraz odbytu, gwałt Tomasz Lis; poliżesz nieprzyjemną rzecz, i awansujesz Marek Kotoński; kupisz świetną książkę Marcin Plichta; popełnisz samobójstwo… Andrzej Lepper; … z ochoczą pomocą silnych Panów Bronisław Komorowski; lepiej Ci wyjdzie to dyktando po rosyjsku Tomasz Arabski; Nie wsiadaj do samolotu Zachęcam do zapisywania się na newsletter, by zawsze być na bieżąco z nowościami. Wchodzimy na KLIK na dole strony mamy biały prostokącik, w który wpisujemy życzenia dla mnie, tfu! swojego meila, przejęzyczyłem się. Czekamy na wiadomości, i cieszymy się gdy nadejdą. Przypominam też Państwu, o wpadnięciu czasem na FORUM
Hehe, wiesz co Marku, wczoraj miałam sen o cieknącej strumieniem wodzie z dachu, pod którą musiałam podstawiać wiaderka- tak teraz mi się przypomniało i dopiero teraz skojarzyłam, że to chyba o ten mecz chodziło 😛 😛 😛 Odpowiedz
We wszytskim trzeba widzieć pozytywy-będzie dziś kolejna okazja,żeby usiąść przed tel i wypić zimne piwko!;-) Odpowiedz
Zamieniłbym Niesiołowskiego z Sikorskim, a do Kwaśniewskiego pasuje jeszcze „zostaniesz alkoholikiem” 🙂 Odpowiedz
[quote] a do Kwaśniewskiego pasuje jeszcze „zostaniesz alkoholikiem” [/quote] Kwaśniewski podstawiający wiaderka- mocno zakrapiany tydzień 😛 -klina klinem 🙂 Odpowiedz
Olek Kwaśniewski – zdasz egzaminy, obronisz magisterke Lech Wałęsa – groźba wpadki, załóż gumę Włodzimierz Cimoszewicz – duże opady deszczu, lub konieczność ubezpieczenia majątku Odpowiedz
Uwaga Panie jeśli przyśni wam się Zbożowy to: wasz partner już nigdy nie będzie wydawał się taki jak kiedyś… 😀 Więc przyjemnych snów z wyidealizowanym obrazem mężczyzny, w który ja się chętnie na tę jedną noc wcielę 😀 Odpowiedz
[b][size=medium]Pada sobie deszczyk, pada sobie równo, Raz spadnie na kwiatek, a raz na gówno.[/size][/b][i][/i] „semper_paratus: Jak u Barei Najbardziej komiczną sytuację, która przebiła wszystkich i wszystko mieliśmy na wczorajszej konferencji prasowej. Przedstawicielkę NCS zapytano, czy woda, która szeroki strumieniem zalewa z góry kibiców idących po schodach na stadion, to jest część jakiegoś systemu odprowadzania wody. Pani rzecznik powiedziała: Właśnie tak ten system jest tak zaprojektowany. Dziennikarz ze zdziwieniem: Po to, żeby zrzucać wodę na ludzi??? Pani odpowiedziała: „Powinniśmy się cieszyć, że system zadziałał”. Czujecie te klimaty?? Ludzie z NCS każą się nam cieszyć z tego, że idąc na mecz zaleje nas z góry wartki strumień wodny! Wszystko byłoby tylko śmieszne, ale rzecz idzie o to, że ktoś te 2 mld zapłacił. I co w zamian za to dostaliśmy: -przy zamkniętym dachu nie ma wentylacji i powstaje straszna duchota -dachu nie można zamknąć przy padającym deszczu, bo podczas opadów zbiera się w konstrukcji dużo wody -dachu nie można zamknąć przy niskiej temperaturze -dachu nie można zamknąć przy silnym wietrze -murawa stadionu nie posiada odpowiedniego odprowadzenia wody -system odwadniający dach leje wodę na ciągi komunikacyjne dla kibiców -stadion nie ma odbioru technicznego -stadion nie nadaje się do meczów polskich drużyn ligowych Dodam, że dachy na innych stadionach świata, tak po prostu zamykają się i otwierają, bez wielkiej filozofii. Są to jednak mocniejsze konstrukcje, a nie artystyczna wizja lekkiego dachu otwierającego się od środka. Wbrew pozorom zatem nie jest to błaha sprawa. To kolejna po hazardowej, Elewarrze, Amber Gold megaafera tego rządu. PO której jak zwykle winnych nie będzie. z netu” To naprawdę nie było oberwanie chmury. Wodospady na narodu wybranego bublu: [url]http://youtu.be/z7BKyISjSHE[/url] Odpowiedz