Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > „Kobietopedia”, czyli jak zyskać przewagę nad otoczeniem i zrozumieć kobiety.

„Kobietopedia”, czyli jak zyskać przewagę nad otoczeniem i zrozumieć kobiety.

 

Jeśli kochasz jazdę autem, musisz zdać prawo jazdy. Warto też nauczyć się wymiany koła, ładowania akumulatora i chociażby podstawowych czynności diagnostycznych. Jeśli kochasz psy, czytasz o nich, dowiadujesz się o różnych rasach, usposobieniach, temperamentach – by dostosować je do własnego tak, by czerpać z tej relacji maksimum satysfakcji. Źle się stanie, jeśli ktoś pragnący poczucia bezpieczeństwa weźmie ratlerka, a ktoś bojący się dużych psów i strachliwy, owczarka kaukaskiego. Żeby dobrze wybrać i być zadowolonym ze swego wyboru, trzeba mieć dobrej jakości wiedzę, a nie liczyć na ślepy traf.

Czytasz więc, dowiadujesz się – i dokonujesz dobrego wyboru. W książkach o naturze psów, nikt nie kłamie.

Wiedza dla plebsu to trucizna

Dla niemal wszystkich mężczyzn, kobiety są pasją i narkotykiem, jedną z najważniejszych spraw w życiu – i wszystko co o nich wiemy (seriale, kreskówki, filmy, książki, rodzinka), jest nieprawdziwe – jest kłamstwem, trucizną która powoduje, że dokonujemy samobójczych wyborów w życiu.

Gdyby mężczyźni znali prawdę o kobiecej naturze, nie byłoby tylu nieszczęśliwych dzieci, tylu rozwodów i nieszczęścia na tym świecie. Związki podobno dają szczęście, więc dlaczego ten świat pełen jest zbrodni i nieszczęścia? Czy dziecko wychowane w atmosferze miłości może wyrosnąć na nienawidzącą ludzi bestię? A przecież najgorsi ludzie byli kiedyś małymi, niezdarnymi brzdącami. Co musiało się wydarzyć między tatą a mamą, by dziecko zamiast miłości wyhodowało w sobie złość i rozpacz, którą obdarzy później swoje ofiary? Ponoć 1% ludzi to urodzeni psychopaci, więc oni będą źli bez względu na wychowanie, ale ludzi podłych jest znacznie więcej niż ten jeden procent – a więc wychowanie jest temu winne, wzorce i wartości wyniesione z domu.

Coś tu nie gra…

Coś tu mocno nie gra – i jeśli jesteś „kumaty”, doskonale sobie z tego zdajesz sprawę.

Poznaj wiedzę o kobiecie, oraz jaką jest istotą z natury – zdziwisz się. Dowiedz się tego, by nie skończyć jak miliony facetów, którzy naiwnie myśleli że o kobietach wiedzą wszystko, a kończyli rozpici, zniszczeni psychicznie, pod mostem albo w więzieniu czy szpitalu psychiatrycznym, a niemal zawsze z długami.

Facet i saper, pomylić się mogą tylko raz

Oni myśleli, że znają prawdę – czy stać Cię na tak naiwne założenie? Czy wsiądziesz do samolotu, który pierwszy raz widzisz na oczy i będziesz chciał nim latać? Nawet jeśli jakimś cudem wystartujesz, na pewno nie wylądujesz. A dlaczego? Bo nie wiesz jak wszystko w nim działa. By przeżyć i cieszyć się lotem, musisz się nauczyć latać samolotem. Logiczne!

Dokładnie tak samo jest z kobietami. Są cudowne, ale gdy nie wiesz o nich paru ważnych rzeczy, czeka Cię gehenna, kłótnie, nienawiść, rozwód, walka o dziecko i stracony dorobek życia, a przede wszystkim strata czasu który ucieka Ci przez palce. W naszym systemie prawnym nie masz szans w walce z rzekomo słabszą płcią. Zostaniesz rozgnieciony jak robak, a cała Twoja wiedza i pewność, rozpuści się w łzach i goryczy. Nie znałeś prawdy – więc jako pieska domowego wybrałeś „kaukaza”, który odgryzł Ci nogę. Kto tak naprawdę jest winny? „Kaukaz” zawsze był rasą agresywną, ale wiedzący o tym fascynat groźnych psów by sobie z nim poradził, czerpiąc z tego satysfakcję – wziąłeś psa, który był dla Ciebie złym wyborem. To Twoja wina, bo nie miałeś wiedzy – nieznajomość prawa nie zwalnia od jego przestrzegania, znasz to? Ano właśnie. Nie możesz mieć do nikogo żalu, tylko do siebie.

Gdzie są Twoi „przyjaciele”?

Wielu facetów pewnych swej siły i szczęścia, skacze na główkę do nieznanego jeziorka – podejmuje się szaleństw – i ginie albo zostaje kalekami. Mija parę lat i podjudzający do skoku koledzy znikają, a Ty zostajesz sam ze swoim nieszczęściem. Tak samo jest w życiu. Wszyscy Cię zachęcają do ożenku, dzieci, a gdy wszystko szlag trafia i kończysz na dworcu, ludzi którzy Cię tak do tego zachęcali nie uświadczysz.

To że umiesz poderwać dziewczynę i zaciągnąć ją do łóżka, nic nie znaczy. Gra zaczyna się później, a jej zasad nie znasz. Twoi koledzy także ich nie znają, bo niby skąd? Mama, tata, rodzinka, narąbani wujkowie na imieninach co dają „dobre rady”, też nic o tym nie wiedzą. Skąd ci pantoflarze mają cokolwiek wiedzieć, skoro ich życie małżeńskie to dramat przeplatany komedią?

Po co ryzykować takimi nieszczęściami? Lepiej kupić ebooka za równowartość dwóch butelek wódki, na spokojnie przeczytać i sprawę sobie przemyśleć, poustawiać wszystko na nowo w głowie. Nie musisz wierzyć temu, co w książce napisałem – ale niech ta wiedza w Tobie będzie, wcześniej czy później zrozumiesz, że wszystko co przeżywasz było dokładnie opisane w książce. Po tej książce już nic nie będzie takie same – będziesz znacznie silniejszy, będziesz wiedział w jakiej grze bierzesz udział. Będziesz umiał z tej gry wyjść, zminimalizować straty a niekiedy ją wygrać. Bez tej wiedzy możesz liczyć tylko na szczęście – jak miliony naiwniaków w kolekturach lotka. Po co Ci szczęście, jak masz wiedzę?

Ile wygrasz dzięki tej książce?

Z tego ebooka dowiesz się:

 Jak działa psychika kobiety

 Jak utrzymać temperaturę związku i dlaczego spadła

 Jak reagować gdy kobieta staje się „rozdrażniona”, przestaje Cię szanować (czyli szykuje się do skoku na „grubszą gałąź”)

I najważniejsze:

 Czy w ogóle się do tej gry nadajesz. Nie wszyscy są w stanie wejść w relację, i nie połamać sobie przy tym serca. To naprawdę nie jest sport dla każdego – ale zanim się zasmucisz, wiedz że w zasadzie nic nie stracisz, a wiele zyskasz. Wizja szczęścia z kobietą którą masz w głowie, nie jest Twoja i jest nieprawdziwa – i udowodnię Ci to z wielką łatwością. Szczęście jest w zupełnie innym miejscu. Uwierzyłeś w to, ponieważ wszyscy w to wierzą – a miliony much na gównie podobno nie mogą się mylić. To zobacz jak wygląda życie wszystkich – kłótnie, ciągłe niezadowolenie, często rozpacz, frustracja… a miało być szczęście. Nie daj się na to nabrać.

 Oraz wielu innych rzeczy, takich jak sprowokować w kobiecie seks i inne, mało ważne tak naprawdę pierdoły. Najważniejsze jest zrozumienie, na jakich zasadach działa kobieta – na pewno nie na takich co Ty. Samo zrozumienie tej jednej rzeczy, może zmienić Twoje życie i je uratować od nieszczęścia.

Za co płacisz?

Książkę wyceniłem bardzo tanio – to co zawiera, będzie Cię chroniło jak magiczny amulet. Będziesz wiedział więcej od innych, więc będziesz mógł rozsądnie wybierać z opcji, które daje Ci życie. Miliardy ludzi toną we mgle, a Ty znasz drogę – jak ją wykorzystasz, zależy od Ciebie. Tysiące moich czytelników, na błędach których się uczyłem, wybrało źle. Uczmy się na ich błędach. Tylko głupiec myli się tak samo jak wielu przed nim, a mądry korzysta z błędów zamiast je powtarzać. Żeby jednak z nich skorzystać, KTOŚ musi umieć je zebrać do kupy, oraz ciekawie i bez trucia dupy opisać, tak by wiedza sama wlewała się do głowy. To oczywiście kosztuje – no ale nie dla psa kiełbasa (niechby moja Fionia to usłyszała…).

Zyski z książki służą utrzymaniu trzech serwisów (ecoego.pl, samczeruno.pl, braciasamcy.pl), które udostępniam za darmo (bez ŻADNYCH reklam, na których mógłbym nieźle zarobić) wszystkim tym, których nie stać na książkę. Kupując ją robisz dobry uczynek, pomagając zrozumieć facetom jak naprawdę wygląda związek – oraz jakie są jego zasady i konsekwencje. Tego nie dowiedzą się z seriali i komedii romantycznych – to nie jest wiedza dla plebsu.

Co dobrego zrobisz, kupując „Kobietopedię”?

1. Dokładasz się do zmniejszenia poziomu cierpienia na świecie – faceci wybiorą lepsze dla siebie kobiety, w efekcie czego będzie mniej kłótni, nienawiści, zniszczonych dzieci. Ci którzy nie nadają się do związku, zamiast beczeć po nocach i szukać szczęścia w kobiecie, znajdą je gdzie indziej, czyniąc swoje życie znacznie przyjemniejszym. Nie unieszczęśliwią kobiety, oraz uszczęśliwią siebie – to już dwie zadowolone osoby, zamiast dwóch wariatów nienawidzących siebie i życia.

To znacznie lepsza inwestycja niż banknot dla menela, ponieważ uderzasz w przyczynę cierpienie a nie jego skutki.

2. Bardzo mocno uderzasz w kobiety, które specjalizują się w niszczeniu mężczyzn, doprowadzaniu ich do stanu cierpienia czy nawet samobójstwa – naprawdę wątpię, by ktoś po lekturze tej książki zrobił coś głupiego po rozstaniu. Będzie wiedział co się z nim dzieje – oraz jaki proces się odbywa między nim (ofiarą) a nią (katem). Będzie też wiedział że to przejściowy stan, oraz jak działać by szybciej minął – oraz co zrobić by sytuacja się nie powtórzyła.

Nie wspomnę nawet o tym, że po lekturze tej książki drapieżnik najprawdopodobniej Cię ominie. Nie atakuje się silnych, bo jest to niebezpieczne – a Ty będziesz znacznie silniejszy, spokojniejszy. Mając wiedzę, jesteś trudniejszy do oszukania niż mocni goście, co spędzili całe życie w salach treningowych. Bokser „Diablo” jest jednym z najtwardszych facetów na kuli ziemskiej, a po kłótni z małżonką chciał umierać. To nie jest coś, co spotka Ciebie, jeśli zrozumiesz naturę gry w której bierzemy udział. Po tej książce, ba! po pierwszych trzech rozdziałach już ją zrozumiesz, bo jest bardzo prosta, by nie rzec – prostacka

3. Wspomagasz mnie, bym mógł cały swój wolny czas poświęcić na naukę i sztukę przekazywania tej wiedzy ludziom. Wymaga to czasu, spokoju, sprzętu i dobrych warunków, czyli pieniędzy. Od kwot które zarobię, muszę też odprowadzić podatki na „ośmiorniczki”.

———————————————————————————–

Jak kupić e – książkę „Kobietopedia” (331 stron) w formacie pdf i epub?

Cena – 44PLN

„Kobietopedia” + „Stosunkowo dobry” = 52PLN (oszczędzasz 12PLN)
„Kobietopedia” + „Stosunkowo dobry” + „Wyprawa po Samcze Runo” = 58PLN (oszczędzasz 22PLN)

———————————————————————————–

1. Wpłacić pieniądze
Mbank 97 1140 2004 0000 3902 4436 3874 Marek Kotoński (adresu nie trzeba podawać)

Albo:
Pay Pal: coztymikobietami@onet.pl

Wolę Mbank, gdyż PP pobiera mi prowizję, ale darowanemu … itd.

———————————————————————————–

2. Napisać do mnie meila na coztymikobietami@onet.pl, pisząc mi o dokonanej wpłacie i ją udowadniając. Pamiętajcie proszę, że z innego banku niż mój, przelew może iść nawet trzy dni. Książkę wyślę dopiero wtedy, gdy pieniądze znajdą się na moim koncie. Jeśli kogoś już znam, wystarczy bankowe potwierdzenie przelewu – jeśli nie znam Cię, przykro mi ale nie reaguję na potwierdzenia. Proszę mi napisać z jakiego nazwiska idzie przelew, żebym się nie pogubił.
Jeśli nie odpisuję, proszę się przypomnieć i nie obrażać. Będę musiał obsłużyć setki meili, reklamacje, każdy będzie chciał pogadać, niektórzy będę prosili za darmo… robi się bajzel.

3. Czytać.

Wersja drukowana? Mam dobrą i złą wiadomość. Dobra to ta, że będzie prawdopodobnie za dwa miesiące. Zła będzie taka, że cena będzie jak zwykle – zaporowa. No ale nie każdy może mieć co chce, ja też bym chciał mieć samolot, a mnie nie stać. Zresztą rozpuściliście mnie, ostatnio wszystko wykupiliście. Teraz przysolę konkretnie :)

Dodaj komentarz

Top