Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Cierpiące matki Polki

Cierpiące matki Polki

 

Drogie Panie, rozpaczajace bo odszedł od was facet – jesteście załosne.

Tak, trzeba to powiedzieć wprost, bez oszukiwania i ładnych słówek, zakrywających pachnącym suknem uroku grób pełen ponurej ciszy. Uzależniłyście się od meżczyzny, uwierzyłyście w to że tylko z nim możecie być szczęśliwe, i gdy on od was odszedł załamał wam się świat, cały swiat. Wszystkie marzenia, plany, wyobrażona przyszłość – wszystko się załamało pod naporem brutalnej rzeczywistosci z którą nie dajecie sobie rady, zapłakane i nieszczesliwe, skowyczące nocami do ksieżyca.

Pora na analizę – co się tak naprawdę stało? stworzyłyście sobie w umyśle obraz, pewną wizję zwiazku. Stworzyłyście załozenia – mianowicie ze facet jest taki i taki, i na tej podstawie od A do Z powstała cała wizja. Gdy facet okazuje się być inny od wyobrażenia które same sobie stworzyłyście, oczywiscie rozpada się wasza wizja. Wtedy cierpicie – skoro facet od was odchodzi, a wy cierpicie wyciągacie wniosek ze za te cierpienie odpowiedzialny jest właśnie ten mezczyzna. A wiec was skrzywdził – jest zły, jest potworem, bestią. Czy teraz widzicie że za wszystko odpowiedzialny nie jest facet, ale wasze załozenia które się nie sprawdziły? to jest miłosne lotto, zaryzykowałyście, i przegrałyscie. Czy macie żal i nienawidzicie maszyny losujacej gdy przegracie w lotka? jasne ze nie. Dokładnie tak samo jest z meżczyzną.

Ty masz pewne oczekiwania, facet też. Jeśli któreś z was nie spełnia ich w zwiazku, to odchodzi by szukać tego dalej. I to jest w porządku. Meżczyzna który odchodzi od Ciebie do innej kobiety nie jest egoistą. Idzie za swoją wizją zycia, tak jak i Ty idziesz za swoją wizją – tą wizją był ten facet, a więc Ty też powinnaś się nazwać egoistką, bo pominęłaś innych meżczyzn, by mieć tego, bo uznałaś ze spelnisz przy nim własne pragnienia o związku i rodzinie. Związek to gra w zaspokajanie własnych pragnień, gdy któraś strona nie spełnia się, to odchodzi.

Często trafiają się naprawdę podli faceci. Płaczecie, tniecie się. Zero godnosci i szacunku dla siebie. Oszukał was, zostawił, obiecał prezenty i uciekł po seksie. A wy dzwonicie, esemesujecie, wysyłacie listy miłosne. Nie macie szacunku do siebie, nie kochacie się. To wielki błąd. Stańcie przed lustrem, i patrząc sobie głęboko w oczy powiedzcie na głos ” jestem piękną i madrą kobietą”. Porozmawiajcie ze sobą, pochwalcie siebie, doceńcie. Uświadomcie sobie że same bez mężczyzny potraficie być szczęsliwe. Samiec jest tylko dodatkiem, innym dzwiękiem na gitarze namiętności. Nie idźcie za tłumem nierozgarniętych matek polek które uważają że trzeba mieć dzieci i męża bo to oznaka sukcesu.

Sukces w życiu to pokochanie i zaakceptowanie siebie jako kobiety, nie ma nic wiekszego co można osiągnąć. Reszta to tylko dodatki do życia. Miłość i szacunek do siebie, to po pierwsze. Nie miłość do misia który słodko śpi i chrapie roztaczajac wokół siebie woń cuchnacych skarpetek, ale własnie szacunek do siebie, do czucia się wspaniale ze sobą.

Zeby to osiągnąć, musisz się odłączyć od stada cierpiacych i wszystkowiedzących otyłych umysłowo kobiet które wierzą w kłamstwa – oto dwie najpopularniejsze tezy.

„Faceci krzywdzą kobiety” – Śmieszne. Sama siebie krzywdzisz a facet jest tylko wymówką by nie zajrzeć w głąb siebie i nie wziąść odpowiedzialności za własne życie.

„Trzeba mieć dzieci i męża” – nie, nie trzeba. Można żyć zgodnie z własnymi pragnieniami, i ich po prostu nie mieć – w zamian można mieć spokój w sercu, ukojenie w duszy, radość i szczęście w oczach.

„kobieta jest słaba i sama w życiu nie ma szans, wiec musi mieć faceta” – a co śmierdzacy nieudacznik z pretensjami do świata ze go nie docenił i synalek mamusi Ci w życiu pomoże? Jestes silna, dasz sobie doskonale sama radę bez sapiącego trutnia na grzbiecie.

Reasumując. Szacunek do siebie, wiara w siebie, w swoją kobiecość, oto co się liczy w życiu a nie męzusiowie, i ploteczki z mamusiami przy kawce i narzekanie na wszystko.

2 thoughts on “Cierpiące matki Polki

  1. Dobre. Po prostu 😛
    Trzeba byc uczciwym. W naszych czasach, kobieta dyskryminowana to w 90% taka, która daje sie dyskryminowac. Wybaczcie siostry, ale taka jest prawda 😀 Ostatecznie mamy tylko dwa wyjscia: akceptacja wyjatkowej plci meskiej, taka jaka jest albo… eghm…

    „Liga rzadzi. Liga radzi. Liga nigdy was nie zdradzi 8) „

Dodaj komentarz

Top