Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Przystojny facet – magia spojrzenia

Przystojny facet – magia spojrzenia

 

Co powoduje że facet jest przystojny?

Wzrost? na pewno. Ale Jack Nicholson, Robert de Niro i Al Pacino są kurduplami. Więc nie wzrost. Owalna czaszka? tak. Ale wielu męskich facetów ma jajowate głowy. Głos? bardzo ważny. Ale nie najważniejszy.

Powiem wam co to jest – oczy. Spójrzcie niżej, Kuba Wesołowski. Figlarne uśmiechnięte oczy. Mateusz Damięcki – przystojny? tak, ale tylko dzięki oczom – pewnym siebie, czarownym. Żmijewski – spójrzcie w jego oczy. Jack Nicholson – patrząc w jego oczy zobaczysz wyprężonego penisa, gotowego do natychmiastowej ejakulacji.

Jak to się dzieje że oczy są tak ważne? to proste. Oczy są nośnikiem informacji. Oczywiscie, nie odkryto jak to się dzieje, a nawet możesz się cynicznie uśmiechnąć z powodu mojej teorii, ale wystarczy jedno spojrzenie w oczy człowieka który korzysta z tej wiedzy, a koniec z Twoją wolą. Wtedy zrozumiesz. W oczach możesz zobaczyć stan emocjonalny człowieka, a takze jego aktualne zdanie o sobie. Jeśli facet wie że jest przystojny i atrakcyjny, jego oczy emanują spokojem i pewnością siebie. Kobieta widząc to, natychmiast odbiera tą informację i interpetuje ją w ten sposób, że właściciel tych oczu jest atrakcyjny i pożądany. Mimo że ten facet moze być ostatnim prostakiem co smarka sobie w dłoń przy jedzeniu.

A teraz spójrzmy obie na Pana Żmijewskiego

Przystojny? jasne ze tak. To teraz zakryjcie jego oczy, i oceńcie czy jest tak przystojny. Już? to teraz wiesz o czym Ci piszę. Oczy są zwierciadłem duszy? nie, nie duszy – emocji.

A teraz odkryję przed wami wielką tajemnicę manipulantów erotycznych i życiowych co są bardzo inteligentni, chociaż nie za bardzo uczciwi. Jest takie starożytne ćwiczenie jogiczne, nazywa się trataka.

Pewnie znowu stracę wszystkich znajomych z kręgów ezoterycznych, że udostępniam takie rzeczy zwykłym ludziom. Ale uważam że niech lepiej się dowiadują ode mnie, kiedy mogę tym pokierować i udzielić fachowych wskazówek niż ma to ktoś przeczytać w internecie i zrobić sobie krzywdę.

A więc – ćwiczenie polega na tym, by wpatrywać się w jeden punkt, (kropka na papierze) skupić trzeba wzrok, i go odprężyć. Nie można mrugać. Po jakimś czasie (miesiąc? dwa?) poczujesz jak Twoja świadomość stanie się punktem na który patrzysz. Musisz zacząć wzbudzać w sobie pewne stany emocjonalne i je przenosić na tą kropkę. Radość, smutek, gniew, pożądanie.

Czy to działa? tak. Zdziwisz się jak bardzo. Ludzie którzy znają tą sztukę, noszą często okulary, bo otoczenie natychmiast zna ich stan emocjonalny. Podam Ci przykład – wpatrując się w agresywnego bandytę możesz go poskromić wzrokiem i tak ćwiczą ludzie którzy trenują tę sztukę. On to odczuje jako silny strach w całym ciele i spuści wzrok. Podobnie z kobietami – wzbudzasz w sobie miłość, podziw – i patrzysz kobiecie w oczy. I ona to widzi. A wtedy, wiadomo – korzystasz 🙂

Do pracy z ćwiczeniem woli spojrzenia, polecam podniesienie samooceny. Pierwsze efekty pracy ze wzrokiem widać po miesiącu, dwóch.

14 thoughts on “Przystojny facet – magia spojrzenia

  1. jak mozna wywolac u siebie milosc, szacunek itp.? mam na mysli to wzbudzanie stanów emocjonalnych. bardzo chcialabym spróbowac ale nie wiem jak…

Dodaj komentarz

Top