Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Zdobądź kobietę

Zdobądź kobietę

 

Gdy jesteś brzydki, pokraczny i biedny, a Twoja kobieta za która wzdychasz czule, nawet na Ciebie nie chce spojrzeć, masz przechlapane. Ale od czego są dobre rady mistrza?

Kluczem do sukcesu jest wzbudzenie zainteresowania samicy. Zaaranżuj zwykłą rozmowę, udaj strapionego, i wyznaj jej w wielkiej tajemnicy, tak się wahaj przed powiedzeniem tego, żeby poczuła ciekawość i chciała to usłyszeć, Panie są ciekawskie i na pewno będzie chciala poznać Twoją tajemnicę. To co jest w tym najlepsze, że jak przysięgnie Ci milczenie, to za 5 minut wszystkie jej koleżanki się o tym dowiedzą. I o to własnie chodzi. A wiec wyznaj ukochanej w tajemnicy, że jesteś dewiantem. Gdy z wypiekami na twarzy zapyta jakim dokładnie jesteś dewiantem, odejdź. Będzie szalała z ciekawości, jej koleżanki również.

Zdobędziesz sławę, popularność, i miłość Twojej kobiety, a także kolekcję majteczek jej wszystkich, podnieconych do czerwoności koleżanek. Jest tylko jeden szkopuł. Gdy się okaże ze nie jesteś dewiantem, Twoja kobieta może Cię rozczarowana rzucić, więc lepiej wynajdź u siebie jakąś dewiację. Poszukaj w swojej duszy, w głębi swego serca, a na pewno coś wynajdziesz. Nie? nic nie masz? jesteś w pełni normalny? mam Ci dać spokój bo własnie jest pora na kiedy jesz kupę swojego psa? ok, juz idę.

Z dewiacją łatwiej iść przez życie, wierni przyjaciele, pieniądze, władza, kobiety. Wszystko przed Tobą.

2 thoughts on “Zdobądź kobietę

Dodaj komentarz

Top