Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Eksponuj swoją siłę

Eksponuj swoją siłę

Mamy czytelnika który chce żyć jako EE, i zaczynamy pracę.

Najpierw od podstaw, zbieram szczere informacje o grzeszkach, (szczególnie lubię słuchać o występkach seksualnych 🙂 ) i wyznaczam bolesną pokutę (przeważnie jest to kupienie samemu w sklepie jedzenia dla piesków i zawiezienie tego do schroniska) i słówko wyjaśnienia – pokuta brzmi śmiesznie, jak w ciemnych wiekach, ale jest niezwykle konieczna. Gdy zrobiłeś w życiu coś czego się wstydzisz, i potępiasz siebie, musisz zrobić coś dobrego, coś co porządnie odczujesz – tylko w ten sposób możesz to wymazać z siebie, inaczej będzie gryzło i torpedowało wszystkie dobre zmiany w Twoim życiu. Pokuta – to nie chłosta, bo z niej nic nie wynika i jest bez sensu. Pokuta ma być dla Ciebie dotkliwa, a co nas najbardziej boli? no jasne ze pieniądze. Mam rację? no właśnie 🙂

Masz dać komuś dobro i radość, masz zrobić dobry uczynek i musi on „boleć” musisz go mocno odczuć co najmniej tak samo mocno jak czujesz swój poprzedni zły uczynek. A najedzony piesek w schronisku to właśnie jest piękny uczynek, który mocno Cię oczyści z wyrzutów sumienia, byś mógł ruszyć wreszcie do przodu.

Gdy już odpokutujesz swoje grzeszki, zaczynamy pracę z samooceną, i to już Państwo znacie bo pisałem o tym wiele razy. Do pracy z samooceną dodatkowo polecam pracę z ujrzeniem swojego wewnętrznego piękna. Czym jest te wewnętrzne piękno? to przede wszystkim siła. Ktoś kto jest dobrym człowiekiem, jest piękny i jest silny. Człowiek zły, podstępny, może wyglądać na skutecznego, ale żyje w lęku, więc co to za życie? człowiek dobry, jest człowiekiem silnym, potężnym. Człowiek dobry, wyznawca EE nie jest słabeuszem którego można bezkarnie uderzyć, bo zawsze boleśnie odda – zresztą dobrych wewnętrznie ludzi rzadko kto napada, a tych co nie mają wyrzutów sumienia nie napada nikt i nigdy.

To co zauważyłem u czytelników, a głównie u siebie i co mnie zaszokowało, to silny lęk przed przed okazaniem swojej siły ludziom. Zacząłem szperać, i doszedłem do tego że boję się że ludzie będą się ze mnie śmieli. Zakompleksieni, prostacy, zazdrośnicy. Z tego wynika pochylenie się, chowanie klatki piersiowej, patrzenie w trakcie rozmowy na boki zamiast głównie w twarz.

I wiecie co? jak sobie to uświadomiłem, że chowam się przed ludźmi którzy sa tak naprawdę słabi, jest ich mało, i w ogóle to oni się chowają przed siłą, roześmiałem się. Tak, jestem bardzo silny, i się tego nie mam powodu wstydzić. Jestem mężczyzną, i Ty też mój drogi czytelniku jesteś mężczyzną – uświadom sobie swoją siłę, i tak właśnie idź przez życie. Nie chowaj jej w sobie, niech inni ją zobaczą – czemu by nie? trzeba iść przebojowo, nie ma co się chować – ta przygoda zwana życiem trwa stanowczo za krótko by się chować. Czujesz to, prawda? 🙂

 

 

One thought on “Eksponuj swoją siłę

Dodaj komentarz

Top