Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Wrzask

Wrzask

Ludzie, gdy nie mogą czegoś załatwić, czują się bezradni, wściekli, przestraszeni – krzyczą. Ludzie bez klasy krzyczą z błahych powodów, ludzie na poziomie krzyczą tylko w ekstremalnych sytuacjach.

Krzyczący rodzice przy małym i bezbronnym dziecku, to bezwzględni kaci robiący ze swoich dzieci przyszłego znerwicowanego i zakompleksionego człowieka z wieloma fobiami i ograniczeniami, wariata, który podświadomie pragnie uciec z tego strasznego świata, a świadomie dąży do tego – paląc papierosy, pijąc za dużo alkoholu, ćpając, czy też nie czytając mojego bloga, i nazywa to wolnością. Gdyby tylko wiedział jakie prawdziwe cele realizuje pod szyldem wolności i rzekomego luzu, to by oszalał. Ja znam te cele, czytelnik niekoniecznie. Byłem po tamtej stronie, a teraz jestem po drugiej, i znam różnicę. Wiec niech czytelnik nie dziamka że nie mam racji, tylko czyta z szacunkiem.

Oczywiście krzyk nie jest jedynym czynnikiem że wielu ludzi chce stąd jak najszybciej się ewakuować, ale jest jednym ze znaczących wpływów na psychikę dziecka, i wlaśnie teraz o nim sobie chwilkę porozmawiamy.

Krzyczysz gdy nie dajesz sobie z czymś rady. Jeśli jesteś słaby i chcesz krzyczeć, a masz poczucie honoru stłum to przy innych ludziach, a na pewno przy dziecku. Sam jestem człowiekiem na którego w mlodości często się darto, i jest to szaleństwo. Bardzo szanuję ludzi stonowanych, tych co mówią nie podnosząc głosu.

To co jest w tym najstraszniejsze, to to że gdy krzyczą na Ciebie rodzice, Ty też będziesz krzyczeć. Powiem Ci coś więcej – jesteś w większości swoim rodzicem. Nie rozumiesz? jeśli nie rozumiesz, usiądź spokojnie i pomyśl jacy są Twoi rodzice, zrób spis ich cech charakteru. Teraz spójrz na siebie z góry, i zobacz jaką kopią mieszaniny cech rodziców i w mniejszym stopniu innych, ważnych dla Ciebie osób jesteś.

Gdy będziesz się obserwować, zauważysz że myślisz zdaniami które wypowiadali Twoi rodzice. Jeśli mi nie wierzysz, sprawdź to. Nim zapieje kogut trzy razy, przyznasz mi rację. Tak po prostu jest. Kopiujemy autorytety. Miliony bezmyślnych ciał kupując gadżet bo Britney Spears taki ma – oto przykład. Nie wiesz kim jesteś, więc stajesz się kimś kogo podziwiasz. Czy nastolatki podziwiają Britney? tak, ale nie wszystkie. Cała reszta podziwia ja bo inni ją podziwiają, a więc skoro inni ją podziwiają, to znaczy ze jest godna podziwu – witaj w świecie pustych bezosobowych ciał, przyjacielu.

Trzeba bardzo wiele odwagi i samoświadomości, by nie pójść za stylem i moda innych. Stać się po prostu sobą, i nie naśladować idoli. To jest Twój prawdziwy styl, i dostosuj do niego ubiór i swoje zachowanie. A jeśli nie wiesz kim jesteś, nie masz w życiu celu, co wtedy? wtedy podziwiaj ludzi którzy są naprawdę godni tego podziwu. Np. mnie. Czcij mnie, naśladuj mnie. Rzuć pracę, zacznij robić zakupy w Biedronce, chodź w plastikowych adidasach, i pisz artykuły o spoconych, otyłych kobietach.

No i widzicie, od tematu krzyku przeszliśmy do teorii mojego kultu. Jakoś samo mi tak zeszło z języka. Dość przyjemny dla mnie temat. Reasumując, kochani – nie krzyczmy bo to oznacza ze się jest prostakiem. Mówmy dystyngowanie, miło, przy stresie zaciśnijmy pięści, ale na Boga, nie krzyczmy. Ja sam krzyczę tylko jak się wkurwię, ale tylko na Panie, bo do Panów to syczę. A jak chcecie poznać co znaczy miła rozmowa, to zapraszam do odsłuchania moich nagrań audio, które nagrywałem na kolanie, pod głośnikiem wieży dla moich fanów, dla ich dobra. I co mam za swoje poświęcenie?

Cierpię za miliony..

 

 

One thought on “Wrzask

 1. BH.48.
  MOTTO: ENERGIA i WIEDZA, jest wazna jak na 1 roku studiów, tzn. alfabet nt BYCIA !!

  MÓZG czlowieka odzywia sie GLUKOZA. Wobec tego nalezy wiedziec, iz najlepszym dla mózgu PALIWEM jest; __CHLEB typu KR-IRL, z iloscia 80% tzw. __NISKICH weglowodanów, tj. do 26% wzrostu, a wiec tych które nie skutkuja cukrzyca typu 2.
  Pamietajmy, ze cukrzyce typu 2 powoduja maka i kazdy cukier spozywczy. Wystarczy tych produktów nie spozywac, to wówczas mozliwosci zachorowania na ten rodzaj cukrzycy równe sa = 0%

  To klopot, ze nie kupisz tego chleba, nikt go nie piecze, nikt na nim nie zarabia, ale samemu upiec WARTO !!

  R E F L E K S J A:
  __INDEKS ZYWIENIOWY, a; __INDEKS GLIKEMICZNY, to dwa rózne spojrzenia na realia przyrodnicze.
  IZ; to identyfikacja ewolucyjnych dokonan przyrody. IG; to marketing, obluda i biznes.

  Zobacz tez; INDEKS ZYWIENIOWY, wg: IRL KRAKÓW.
  __Ksiazka; _pt._______: PORADNIK ZYWIENIOWY czlowieka w XXI wieku.
  Wydanie drugie: zaktualizowane i uzupelnione.
  __Skrót adresu strony w Internecie_______: MAGDALIRL
  __ADRES_______: http://www.magdalirl.com.pl/

Dodaj komentarz

Top