Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > 2 wizje

2 wizje

Rozdzierają mnie dwie wizje życia – obie kuszące.

Jedna z nich to poznanie bardzo bogatej kobiety, z którą będę szczęśliwie żył, miał dzieci, żył luksusowo i komfortowo. Ta wizja mnie podnieca, i jest bardzo możliwa gdyż znam siebie i wiem że byłbym świetnym mężem i ojcem, i może nie jestem zbyt piękny jak model z żurnala ale potrafię oszołomić i zaimponować kobiecie, jak też sprawić by czula się kochana i bezpieczna. Tą wizję wspierają moje trzewia i instynkt, bardzo potężna siła.

Druga wizja, to gdy idę owinięty kawałkiem płótna po górach, nie mam kompletnie nic oprócz sandałów, i chodzę sobie po górach, medytuję, i jestem bosko samotny – czuję wtedy jak rozpiera mnie szczęście, jak promienieję cały w ekstazie. Nie ma pamięci, nie ma nikogo w głowie, żadnych głosów, rodziny, całego cywilizowanego świata. Nie pamiętam nic, istnieje tylko piekno natury, zachody słońca, dzikie zwierzęta które podchodzą do mnie, gdyż w całej mojej istocie nie ma cienia agresji, nie ma mnie, jest tylko rozkosz istnienia.

I tak podejrzewam, ze gdy będę ojcem i mężem, i poczuję nakaz w swoim sercu rzucę wszystko i pójdę w wędrówkę. Rzucę dzieci, wsciekłą żonę że nie zarabiam na rodzinę, by zapomnieć o sobie i oddać się czystemu istnieniu. Rozpłynę się w naturze. To jest ważniejszy cel niz rodzina, a zrozumieć to twierdzenie może tylko ktoś kto ma świadomość inkarnacji – co życie robimy to samo, i nie daje nam to ostatecznego spełnienia. To jest nasz cel, a nie rodzina.

Boję się że kobieta która mnie wybierze, będzie musiała żyć z tą świadomością ze może mnie stracić w każdej chwili i nigdy mnie nie odzyska, bo nie będzie co odzyskiwać. Marek umrze, jego wspomnienia, nawyki, to wszystko przestanie istnieć a zacznie istnieć czysta świadomość.

 

 

 

 

One thought on “2 wizje

  1. WIesz, to ze nie bedziesz mial cienia agresji, nie oznacza ze zwierzeta podchodzace do ciebie tez jej nie beda mialy, szczególnie te miesozerne 🙂

Dodaj komentarz

Top