Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Biznesss plan

Biznesss plan

Mam taki plan żuczki wy moje kochane.

Za jakiś czas wydaję książkę, idea którą promuję czyli EE staje się znana. Szybko wydaje drugą książkę, w międzyczasie zakładam firmę. Mój cel to ciuchy, kosmetyki, promocja zdrowego stylu życia. Mój brat niedługo będzie walczył o mistrzostwo Polski w boksie, a na Gwardii mówią że spokojnie jest w stanie walczyć o mistrzostwo Europy, ma taki wrodzony talent do bicia ludzi. I dobrze, niech spuszcza bęcki innym samcom skoro Pan dał mu silny cios.

Założę modną siłownię z klubem bokserskim, jest na to wielki popyt. Głównym trenerem i obliczem klubu będzie mój brat, to ma zapewnić moich klientów że będą uczeni przez najlepszych. Zrobię taka reklamą, i taką otoczkę marketingową że zapisy będą tam tylko dla elity i to za grube pieniądze. To już jest moja działka. Jestem zdania, ze wykształceni i bogaci ludzie zamiast chodzić na basen czy biegać, powinni łączyć trzy rzeczy – przyjemność i zdrowie, męskie współzawodnictwo i zabawa, co może dać tylko wzajemne bicie (w kasku i rękawicach) dające wspólzawodnictwo i adrenalinę, oraz praktyczny wymiar – biznesmen czy prawnik, znacznie pewniej będzie się czuł umiejąc się bić, a na treningach pozna swoje ograniczenia, które razem z trenerem przekroczy.

Po treningu jacuzzi z drinkami, sauna, mały klimatyczny barek gdzie można porozmawiać i zjeść coś zdrowego i smacznego (tylko owoce morze, warzywa, wszystko zdrowe i ekologiczne) muzyka relaksacyjna, masaż wykonywany przez ładne dziewczyny, oraz oczywiście sklep z odżywkami, ciuchami, kosmetykami i gadżetami EE. W kompleksie będzie obecny na stałe psycholog który chętnie porozmawia, rozwieje wątpliwości, wesprze po treningu klienta z problemami natury depresyjnej czy lękowej. Daję sobie na to marzenie 5 lat.

Oczywiście, dla stałych klientów, moja książka gratis 🙂

A wy, moi wierni czytelnicy, którzy jesteście tu ze mną od początku? jak wam się odwdzięczę za to że jesteście zawsze ze mną? już wiem. Dam wam 0,1% zniżki na klapki japonki z logo EE

 

 

 

Dodaj komentarz

Top