Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Romantyczne uniesienia

Romantyczne uniesienia

 

Z serii Doping psychologiczny.

Romantyczne uniesienia.

http://pl.youtube.com/watch?v=FxzwAR4B2LU

http://pl.youtube.com/watch?v=u4o8zArvaXo

http://pl.youtube.com/watch?v=9J02I3SyVmE

http://nonckiewicz.wrzuta.pl/film/b5GCdKwSNq/prince_-_purple_rain

http://irsm.wrzuta.pl/audio/rSag9MG0WT/kitaro-new_age_-_enya_-_storms_in_africa

http://debica.wrzuta.pl/audio/iBQruDra77/bajm_-_miedzy_brzegami

http://zabek72.wrzuta.pl/audio/niT5E1vX2P/barry_white_-_you_re_my_first_my_last_my_everything

Gdy dopada nas proza życia, jesienna melancholia pogrążająca nas w emocjonalnej apatii, najwyższa pora zmienić to. Proszę przyszykować: piękną kobietę, trzy róże, butelkę wina, perfumowany papier listowy i gustowną kopertę, mydło.

Mydłem się myjemy, (tak, pod pachami też) na perfumowanym papierze listowym piszemy krótki wiersz, ukazująca nasze zaangażowanie emocjonalne. Róże kupujemy w kwiaciarni na bazarku a wino w biedronce. Kobietę zapraszamy do siebie.

Siedząc naprzeciwko niej, wpatrujesz się żywej kobiecie głęboko w oczy. Dajesz jej róże z liścikiem, po czym mówisz (wzrok nie może Ci nawet drgnąć!) że chcesz się z nią zestarzeć, i mieć dwójkę dzieci. Pamiętaj, że jako mój uczeń i czytelnik jesteś zobowiązany do mówienia w życiu prawdy. Więc gdy kłamiesz skrzyżuj palce rąk, albo nogi i wtedy jest uczciwie. A że kobieta nie widziała tego? mogla się domyślić…

Gdy skończysz czarowanie, niech Twoje dłonie spoczną na czarnych rajstopach, rozkosznie opisujących zgrabne uda wybranki Twego serca (wersja oficjalna) i trzewi (wersja realna). Patrz cały czas w oczy! delikatnie ją pocałuj w usta, spokojnie, to nie męskie wyścigi w piciu piwa. Masz czas. Smakuj jej usta, i lekko wywiń jej górną wargę, by skosztować trochę wilgoci, którą smakuj. Po pewnym czasie niech Twoje zwilżone językiem usta delikatnie obejmują, i napawają się fakturą i smakiem języka, i wnętrza ust kobiety, niepodzielnej władczyni Twego aktualnego nastroju…

Cala rozkosz tkwi w delikatności, odgłosach mlaskania i wzdychania, subtelnych jęków, drżeń i rozłożeniu w czasie pieszczot. Pieszczoty piersi, bawienie się sutkami, delikatne ich przygryzanie, kąsanie, zatapianie się w kobiecości, eksplorowanie tych dziwnych jaskiń pełnych słodkich tajemnic, wreszcie muskanie guziczka namiętności, rozkoszdającego przycisku do odpalenia bomby atomowej made in Woman….

A po wszystkim usiądźcie w łózku, i czytajcie moje wydrukowane artykuły…

 

 

 

Dodaj komentarz

Top