Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Zabójstwo Olewnika

Zabójstwo Olewnika

Na pewno słyszeli  wszyscy Państwo, o głośnej ostatnio sprawie zabójstwa syna znanego biznesmena, Pana Olewnika.

Nie będę się rozpisywał o co chodziło, bo o tym można przeczytać niemalże wszędzie. Jednakże przedstawię swoją wersję. W Polsce istnieje zorganizowana grupa, nazwijmy ją mafią. W zwykłym kraju mafia ma ciężko, gdyż musi przekupywać polityków. W Polsce dzięki Wałęsie Pawlakowi i Tuskowi (obalenie w panice w ciągu jednej nocy rządu Olszewskiego chcącego zrobić spis agentów w Polskiej polityce) nie trzeba tego robić. 50 lat komunizmu, zeszmacenie niemalże każdego człowieka, tony dokumentów sporządzanych przez bezpiekę i tysięce haków zbierane przez lata na każdego. Ludzie którzy donosili na kolegów, uśmiechem, wódką i poklepywaniem po plecach wyłudzajacy od nich tajemnice by później przekazac je oficerowi służb bezpieczeństwa, gwałcący dzieci, kobiety, czasem zabijający ludzi i wdzieczni za zatuszowanie sprawy teraz są powszechnie szanowanymi autorytetami moralnymi, ulubieńcami tłumów, idolami pryszczatej młodzieży i gospodyń domowych, kraśniejących z dumy że ich premier nosi ładny garnitur, i że teraz cały swiat sie z nas nie śmieje, jak za rzadów PIS.

A więc mamy mafię, która się składa w wiekszości z członków SLD. Olewnik senior chodził błagać Ryszarda Kalisza, ministra spraw wewnętrznych, znanego w swiecie przestępczym jako „rysiek”. Chodzili o pomoc takze do innych baronów SLD, wszędzie była odmowa. Wiecie czemu? każdy kto chciał się zająć tą sprawą, dostawał informację że ma przestać węszyć. Liczba nieprawidłowości w tej sprawie, jest taka że człowiek nie wierzy po prostu że w państwie demokratycznym coś takiego mogło mieć miejsce. Powiedzmy sobie szczerze – Polska jest krajem, w którym nie raz wladzę przejęła mafia. I nie mam na myśli tych żałosnych bandziorków co zabijają, by za chwilę sami być zabici i zakopani w lesie. To sa ludzie wykształceni, politycy, prawnicy, sędziowie, prokuratorzy, finansiści, wspomagani przez byłych funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa. To prawdziwa potęga, która wydymała 40 milionowy kraj, który jest dla nich bankomatem.

To dlatego gdy PIS doszedł do władzy, spotkaliśmy się z niemającym precedensu w historii ludzkości tajfunem w mediach, gdzie się nie obejrzeć, z każdej strony bombardowani byliśmy propagandą w iście Goebbelsowskim stylu, że cały świat, a nawet cały kosmos sie śmieje z nas, że umrzemy z głodu, że wyjadą czołgi na ulice, że będzie rzeź głodnych ludzi kontra wojsko. Miliony dolarów poszły dla nieuczciwych dziennikarzy, co piszą za prezenty co im się każe, by pluli, znieważali, wyśmiewali. Tak własnie walczy prawdziwa mafia, killer to ostateczność – prawdziwa walka to walka o głosy ludzi, o dojście do wladzy, to walka psychologiczna za pomocą mediów, gazet, telewizji.

Teraz zaczyna się robić to samo co za mrocznych rządów SLD. Jako kraj który się bohatersko postawił III rzeszy, zdradzony przez aliantów, zburzony i gdzie wymordowano 6.5 miliona obywateli, jako kraj gdzie za trzymanie Żyda była kara śmierci, teraz zapłacimy organizacjom Żydowskim i Niemcom „wypędzonym” za ich cierpienia. 25% dzieci nie dojada w Polsce, mamy najwiecej statystycznie w Europie generałów i admirałów dowodzących kilkunastoma złomowanymi niemieckimi czołgami i niesprawnymi F16, oraz 3 kutrami rakietowymi bez rakiet, bezrobocie, olbrzymia przestępczość, przedsiębiorczość hamowana przez straszliwą biurokrację, mafijne postępowanie banków które korzystając z dziurawego prawa bankrutują ludzi chcących otworzyć własny biznes – i my zapłacimy jednej z największych potęg finansowych świata, za to że napadli na nas.

Chcialbym jasno to powiedzieć. Są wspaniali Żydzi, nasi bracia, przyjaciele narodu Polskiego, nasi przyjaciele, którzy wiedzą co zawdzięczają Polakom, że przeżyli dzięki poświęceniu ludzi, tak jak moja babcia ukrywała wspaniałego Żydowskiego lekarza ryzykujac życiem swoich i swoich dzieci w tym mojego ojca, ale oni nie sa dopuszczani do głosu. Dopuszczani są cwaniacy którzy są w zorganizowanej grupie o światowym zasięgu, i robią dobre pieniadze na jeleniach. Tak je właśnie zrobili za Balcerowicza, liczą ekonomisci że wiele miliardów dolarów poszło za ten słynny numer z utrzymaniem stałego kursu dolara i oprocentowania w Polsce. Jeszcze o tym będą pisać książki. Były też takie momenty jak w Jedwabnem, i tak, zrobił to motłoch, gardzę nimi – ale to były jednostkowe przypadki a całokształt jest inny – pomagalismy sami bedac za to mordowani bezlitosnie w obozach koncentracyjnych, rozstrzeliwani jak zwierzęta, na ulicach przez wyższą rasę Panów. Teraz im zapłacimy za to, odbierzemy dzieciom, emerytom, ale zapłacimy za to że przegrali wojnę którą wywołali.

Reasumując – chłopaka można by uratować. Średnio inteligentny policjant z kawału o policjancie sadzącym drzewo lisciami w ziemi, sam by to zrobił majac to co mieli Polscy chłopcy z Policji, czyli masę dowodów, i informacji o miejscu kaźni chłopaka. No mieli, ale nie chciało im się jechać.

Nadal nie wierzysz w mafię? 🙂 uważasz ze spiski to wymysł frustratów? poczytaj gazetę, pomyśl chociaż raz samemu, a sie bardzo zdziwisz.

Moja wizja Polski, gdy już PO skompromitowane zniknie ze sceny politycznej, rujnując przedtem kraj co już ma miejsce patrząc jak wszystko się wai w gruzy, pensje stoją w miejscu, wszystko koszmarnie drożeje, a cudem jest to że oddajemy pieniądze których nie mamy Niemcom i organizacjom Żydowskim.

Przede wszystkim rozwój, technologia, badania naukowe. Internet dla każdego, każde dziecko na wsi ma mieć dostęp do sieci. Musimy się przygotowywać do wejścia w wiek informatyzacji. Anulowanie armii, pensja minimalna 1850pln netto czyli tak jak zrobili w kryzysie GB, Irlandia i każdy kraj który ma sukcesy ekonomiczne i jak radzą profesorowie ekonomii, oczywiscie nie mam na myśli wyśmiewanego na świecie Balcerowicza. Wolny dostęp do zawodów prawniczych zeby prawnik brał pieniadze za wygrana sprawę a nie jak teraz 2tysiace na wejście, zakladanie firm przez internet, uproszczenie podatków, duży podatek dla bogatego, niski dla biednego. Ułatwiony dostęp do broni, i rozdzielenie kościoła od Państwa – mają mieć kasy fiskalne i odprowadzać podatki od swojego biznesu. Bandyci mają siedzieć w więzieniu a nie na ulicy – nie umiesz żyć normalnie, w zgodzie z innymi? pójdziesz siedzieć, na długo. Za małe przestępstwa nie do celi z mordercami, a klamra na nogę i normalne życie. Bardzo silne prawa dla Policji, obrona konieczna – zabijasz złodzieja u siebie w domu, sprawa zamknięta.

Rozwój gospodarczy, infrastruktura, a nade wszystko rozwój technologii. Polska ma olbrzymi potencjał, gdyby ten bunt w naszych genach przemienić w dążenie do rozwoju, będziemy potęgą w 25 lat. Wtedy pomyślimy o supernowoczesnej armii, nie wcześniej. Cały świat będzie korzystał z naszych informatyków, specjalistów, inżynierów. Da się to zrobić, mocno w to wierzę. Wierzę że Polacy mogą być potężniejsi od zrobotyzowanych umysłowo Niemców, dla których liczy się tylko ordung. Słowianin ma duszę, a to znaczy często więcej niż automatyczne i bezrefleksyjne wykonywanie rozkazów. Nie wierzycie? w 1939 mając burdel a nie wojsko, fanatycznie się broniliśmy, Francuzi mając znacznie wieksza od Niemców armię uciekali – Brytyjczycy tylko Dunkierce zawdzięczają że nie zostali podbici. Nie raz czytałem wypowiedzi Niemców o Polskiej sile ducha, Polaków się bali, i nienawidzili bo to jedyny naród co się nie dał wziąść pod but – ani Niemcowi, ani Ruskiemu z 7 zegarkami na ręku. Rasa Panów – strzelaliśmy o nich jak do kaczek, myśleli o łatwym łupie, o Polaczku w kaloszach, wracali do Reichu bez nóg i rąk, bełkocząc w szoku i mocząc się w spodnie na myśl o słabych „Polaczkach”.

Kończąc temat – jestem dumny ze jestem Polakiem, ale mamy wiele do zrobienia, na razie rządzi mafia, i jest nędza. Ale wierzę że przyjdzie ktoś kto sobie z tym poradzi, i skończy tą błazenadę. Wtedy ja zrobię wszystko żeby pomoc, dosłownie wszystko.

One thought on “Zabójstwo Olewnika

  1. tam gdzie diabel nie moze nic wskorac polakow wysla i daja rade 😉 To prawda my Narod Polski jestesmy wyjatkowi, mamy ducha do walki jak nikt!!!! Widzialem gdzies notatke Hitlera ze bardzo zadziwia go postawa polakow i duch walki. Nawet chcial tego ducha walki i polska „kombinacje” wdrozyc w niemiecki narod zeby stworzyc idealne spoleczenstwo!!!

    W Polsce brakuje tylko rozwoju… szacunku i szansy dla biednych co chca a nie maja jak wybic sie. Trzeba nam nowego rzadu, rewolucji !!!

    POZDRAWIAM
    KAMIL

Dodaj komentarz

Top