Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Zdjęcia z wycieczki

Zdjęcia z wycieczki

Proszę spojrzeć na moją kolekcję zdjęć, z wycieczki na której byłem kilka dni temu. Proszę też o ocenienie zdjęć, czy przemawiają do Państwa? wzbudzają jakieś emocje? Na pewno też nie zaszkodzi rzucić okiem do działu „kocurzyca”, gdzie umieściłem kilka nowych fotek mojej silnie owłosionej, wiecznie głodnej fanki.

http://picasaweb.google.com/mistrzOchAch

16 thoughts on “Zdjęcia z wycieczki

  1. No wiesz Twa moc to widac by bylo lepiej z profilu (dlugosc nosa) 👿 Nie badz taki….. i powiedz co to jest ❓ bo stara jestem i niedowidze Synku 👿

  2. Piekne fotki zwlaszcza ta,”jasnosc pomaranczowa przy ziemi”Umiesz dostrzec i uchwycic piekno natury,tej chwili.Wrazliwa dusza.

  3. No tak, Kodak faktycznie nie wyrabia. Na zdjeciu Kosciola dystorsja z lewej strony mocno go przechylila 👿

    Nad kadrowaniem móglbys Marku popracowac 🙂

  4. Jasnosc swoimi promieniami przeszywa ziemie na wskros.To wszechogarniajace cieplo,radosc,spokój.To sa moje spostrzezenia.Ty miales to szczescie,. dotknales tego zjawiska.I Twoje spostrzezenia,odczucia maja glebszy wymiar, bardziej rzeczywisty.

  5. Wcale w to nie watpie.Jestes profesjonalista w kazdej dziedzinie.Dlatego tu jestem(dzieki kleszczowi zreszta).Wiesz, jestem duzo starsza od Ciebie, ale zauwazylam jak wiele musze sie jeszcze uczyc.A dzieki Tobie mam taka sposobnosc.Nie zebym Ci slodzila,nie ma takiej potrzeby,wszak JETES MISTRZEM.Pozdrawiam.

  6. Tak we mnie wzbudzily emocje,mianowicie zachwyt jaki piekny widok nieba i sloneczka za twymi plecami 😆 Za to Hania to piekna kocia modelka 🙂

Dodaj komentarz

Top