Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Takie tam, z braku tematu

Takie tam, z braku tematu

Wczoraj podjeżdzam rowerem pod lidl, obiecałem sobie dietę, i tradycyjnie po takiej obietnicy kompulsywnie skoczyłem po lody i pepsi 🙂 podjeżdzam i widzę jak facet idzie, i wypadła mu w futerale komórka. Krzyknąłem „przepraszam”, wskazuję komórkę i mówię że komórka Panu wypadła, facet się uśmiecha, dziękuje mi i idzie. Miałem cały dzień tak radosny że chciało mi się skakać. Ile ten telefon był wart? jakiś niewypasiony model był, pewnie 100, 200 pln, czyli tyle ile godzina w bałaganie z dziwką. Godzina przyjemności a i to nie wiadomo bo pokazują zawsze dziewczyny na okazaniu w różowym świetle i nie widać cellulitisu, a potem już przykro odmówić – a ja mialem cały dzień.  Śmieję się sam z siebie, czymże jest dobro? przeciez ja oddając facetowi telefon podniosłem sobie znacznie humor, samoocenę, nastrój, więc już mam jakby nagrodę z tego, znacznie przekraczającą koszt aparatu. A Jezus rzekł że dobrzy są Ci którzy nie wiedzą że robią dobrze.

W takim razie ja nie jestem dobry, wiem dokładnie kiedy robię dobrze 🙂 a czy pisałem Państwu że byłem kilka dni temu na badaniach krwi, na celiakię? byłem twardy jak skała, trochę afirmacji i już nie boję się zaciskania paska na ramieniu. Ale gdy młoda dziewczyna masowała mi palcem żyłę tak jak się przeważnie masuje łechtaczkę – omdlałem…

Zdjęcie wykonane wczoraj z balkonu od moich rodziców. Piękne, prawda?

23 thoughts on “Takie tam, z braku tematu

 1. Nic nie rozumiem, nie mogłem się wpisywać ale teraz mogę, Olo, Ewcia i Robaczek, oraz pare innych osób pisze mi na priva że nie mogą. Nikt nie wie o co chodzi, informatycy z forum joomli, home.pl też wyslalo szablonową odpowiedź mi, której nie rozumiem, trudno się mówi – ważne że są artykuły.

 2. haaaaaa udało się 😯 🙂
  przeżyjemy jakoś Mistrzu z trudem ale jakoś…my komci nie możemy ale Ty możesz wykorzystać naszą niemoc …noooo i wiesz…pisać do woli 👿 😀 😀 😀

 3. Mam pewne podejrzenia że jacyś dewoci opłacili może hackera żeby sabotować heretyckiego bloga ?
  W tym fanatycznym mocherówku wszystko jest możliwe.
  A może to robota gościa od szablonu bloga ?

 4. Jak Kafel robił testy to ja też zrobiłem i mogłem bez problemów komentować przez IE8, FF, chrome. Tj. przez wszystkie które mam zainstalowane i używam.

 5. Może to chodzi o system operacyjny ?
  Może niektórzy mają piraty ?
  Ja mam vistę w 100% legalną.
  Ale fakt że coś się dzieje, bo dziś zauważyłem praktyczny brak widocznych ramek komentarzy. Widać je ledwo co.
  Dopiero po najechaniu na ich obszar myszką i kliknięciu robią się widoczne.

 6. Ja mogę pisać komcie ale mi się nie chce 👿
  Wcześniej próbowałam z trzech i ni…. :angry:
  Fajna fotka Misiu :silly: 🙂

Dodaj komentarz

Top