Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Portki, Peja, kastracja

Portki, Peja, kastracja

3Ł. Ładne spodnie, ładny facet, ładny całokształt.

Ileż Pań patrząc na to zdjęcie, marzy o zdjęciu mi tych spodni… 🙂

Tyle tematów ostatnio się pojawiło, że musiałbym napisać kilka artykułów, więc będzie w skrócie bo nie chce mi się pisać.


17 września, cios w plecy – tak, to było draństwo. Zostalismy rozszarpani nie tylko między zssr a III rzeszę, a także haniebnie zdradzeni przez aliantów, którzy już 12 września postanowili że nie otworzą frontu przeciwko Niemcom. Gdybyśmy chociaż to wiedzieli, można by walczyć z Rosjanami a nie oddawać się w niewolę, a co znacznie ważniejsze, świat by się dowiedział oficjalnie o napaści zssr a nie o „bratniej pomocy” polegającej na gwałceniu Polek i ustawianiu na czołgach jako żywych tarcz dzieciaków. Naczelny wódz jednak był ustawiony i okłamywany świadomie przez ambasadorów Francji i Anglii. Za swoje tchórzostwo zapłacili jednak spora cenę, i dobrze.


Chciałbym Państwu jednak wspomnieć ważną sprawę – nie nienawidźmy. Rosjanie to była wtedy dzicz, za którą szły ddziały NKWD i rozstrzeliwały każdego kto chciał uciec, a niektórzy Rosjanie chcieli przejść nawet do Polskiej armii. I my, Polacy, i Rosjanie byliśmy poddani torturom komunizmu, nigdy nie rozliczonym. Nienawidźmy system, ale nie pojedyńczych Rosjan którzy też byli zabijani, okropieństwa Stalinowskiej Rosji sa niewyobrażalne. Dlatego żyjmy w zgodzie z Rosją, ale powiedzmy prawdę – był Katyń, był ludobójstwem, wybaczamy i prosimy o wybaczenie. I na tej prawdzie budujmy przyszłość i zgodę między nami, a Niemcami i Rosjanami a w ostateczności jedną wielką rodzinę Europy.Na koncercie Peji, doszło do pobicia 15 latka. Mam mieszane uczucia, z jednej strony lubię słuchać Peję i uważam że facet jest w porządku i na pewno ma duży talent, uważam też że chłopak który idzie na koncert gdzie są sami fani Peji i pokazuje idolowi przy wszystkich na koncercie faka środkowym palcem nie jest normalny, i nalezy mu się konkretny wpierdol, (na co on kurwa liczył w ogóle, że go pogłaskają?) to jednak nawoływanie do pobicia ze sceny jest przegięciem. Ciekawe że to wszystko zdarzyło się kiedy Peja wydaje nowa płytę. Czyżby to wszystko było nagrane, a pobity chłopak wycofa zarzuty po promocji płyty? Poprzednia płyta to też była promocja podobna że Peja oszalał z nienawiści do ludzi, ze w hotelu tylko koka, alko i dziwki. Pewnie się i tak nie dowiemy. Jeśli to jest prawda, to mimo tego że lubię Rycha to jakby pół roku pogarował pod celą to mu to nie zaszkodzi. W USA już by kiblował, tam nie ma litości. No ale żyjemy w liberalnym raju gdzie idzie się siedzieć za bilet miesięczny, a za przekręty milionowe i nie płacenie pracownikom jest się wolnym i szanowanym.12 latek z Anglii wrócił z wakacji jako dziewczynka. Rodzice którzy na to pozwolili, powinni mieć natychmiast odebrane prawa rodzicielskie i wtraceni do więzienia, i tam mieć pokazane co to znaczy być dziewczynką. To są rodzice? 12 latek na temat sexu nie wie nic, a chęć na bycie dziewczynką moze być fanaberią bądź wmówiona podświadomie presją gdy rodzice oczekiwali dziewczynki a nie chłopca. Ja w wieku 12 lat o seksie wiedziałem jedynie tyle że bocian załatwia sprawę i że dziewczynki nie mają siusiaka, koleżanka nam za blokiem pokazywała więc stąd ta wiedza 🙂 obcięli chlopakowi jajca, a jak dorośnie i będzie chciał posiąść kobietę? A tu się nie da. Posiądą jego 🙂Umarł Patrick Swayze – świetny aktor którego zapamiętałem głównie z genialnej i charyzmatycznej roli w „na fali”. Powodzenia po drugiej stronie Panie Swayze, był Pan ZAJEBISTY 🙂

2 lata działalności PO. Śmianie się z nas i nie szanowanie Polski na arenie międzynarodowej, rosnące bezrobocie, wyprzedaż po smiesznych cenach wszystkiego co się tylko da kolesiom, roznąca przestępczość, ceny w górę, gdzie nie spojrzeć katastrofa. W fabrykę Opla zainwestują, w stocznie w które każdy kraj inwestuje już nie – sprzedać za bezcen. W urzędach pracy gigantyczne kolejki. Oto Irlandia, zaczyna się to samo co za Balcerowicza. Jedyne co dobre to to że można stąd uciec i zacząć żyć godnie w Wielkiej Brytanii. Za PIS pensje rosły, nie było wyprzedaży, deficytu, rząd był opluwany z każdej dosłownie strony, ukróciły się łapówki, poprawiło się znacząco bezpieczeństwo – źle. To macie co chcieliście, ładnie ubranych polskojęzycznych polityków 🙂 teraz będę głosował na PO albo SLD, niech rządzą, niech doprowadzą ten kraj do ruiny i uciekną do Izraela, może wtedy ludzie zaczną myśleć samodzielnie jak zaczną po śmietnikach żebrać.
Na koniec chcę się Państwu pochwalić. Zawsze miałem problem z kupnem spodni, i z wielką udręką, zmuszony przez okoliczności, udałem się wczoraj na zakupy mając na myśli całodzienną gehennę, wędrówkę po sklepach w poszukiwaniu spodni idealnych, wiedząc że idealne mogą być tylko moje czytelniczki, a spodnie na moją nieforemne (ale podobno bardzo sexi) umięśnione pośladki – nigdy. Jakieś było moje zdziwienie gdy w geant, pierwszym sklepie który zaszczyciłem swą obecnością, znalazły się spodnie na mnie pasujące? Kupiłem dwie pary. Trochę obcisłe na udach, ale zakładam optymistycznie że schudnę. Nie wiem jak to możliwe przy mojej diecie, ale liczę na cud. Skoro można było rozmnożyć rybę po tysiąckroć, to można też zdematerializować tłuszcz na moim brzuszysku,po tysiąckroć, tyż 🙂 zamieszczam zdjęcia, proszę wydrukować, oprawić w ramki, i zachwycać się 🙂

 

25 thoughts on “Portki, Peja, kastracja

 1. Moge jeszcze coś dodać na temat diety.
  Byłam ostatnio u dietetyka… noo ja akurat z nadwagą nie mam kłopotów, występowałam jako osoba towarzysząca… ale ciekawiło mnie co będzie miał do powiedzenia na ten temat, bo wcześniej sama eksperymentowałam z różnymi dietami bez kontroli jakiegokolwiek lekarza. Zaproponował dietę z której rezygnuje się z wszelkich węglowodanów czyli ( słodycze, chleb, makaron, ziemniaki, ryż, kasze, wszelkie musli czy chleb waza), natomiast możesz wcinać ( ryby, mięsko, warzywa i owoce) w każdej ilości, w każdym razie nie musisz być głodny. No i jeśli chodzi o tą dietę to oczywiście pod kontrolą lekarza, i codziennie mierzy się jeszcze zawartość ciał ketonowych w moczu.
  😉
  No i jak zwykle gdy piszę do kogoś, wyganiają mnie z przed kompa :angry:
  miłego dnia…

 2. Olo, mój młodociany czytelnik który nie może się wpisac w komentarze w ogóle (tak jak inni :confused: ) załozył bloga za moją namową, młody jest chlopak a pisze bardzo dobrze, wprawdzie nie aż tak dobrze jak trzeba, ale biorac pod uwagę młody wiek wyrobi się, nauczy paru trików, pozna siebie, swoje reakcje, nauczy radzić z ludźmi do czego tzreba p prostu pisac i ćwiczyć, i jeszcze mnie przegoni 😀 w tej chwili miażdzy większość napopularniejszych blogerów w Polsce, nie mam co do tego wątpliwości.
  http://olislaw.blox.pl/html

 3. Ryszard „[b]Peja[/b]” Andrzejewicz – wł. Ryszard Anderbaum, żyd, dywersant, „artysta” – pener, wróg Polskości i Narodu Polskiego, „whiger”- biały murzyn, przedstawiciel „muzyki” hip-hopowej w PRLu-bis III, propagator prymitywizmu i pseudokultury slamsów, alkoholik i awanturnik, bandyta, prostak. W 2009 roku kazał swoim sługusom pobić nieletniego chłopca na koncercie.

  źródło: [i]polonica.net [/i]

Dodaj komentarz

Top