Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Foto story „Weekend Retard”

Foto story „Weekend Retard”

Korzystając z wolnego czasu, wyskoczyłem z kumpelą na weekend retard po Polsce. Odpocząłem, zrelaksowałem się. Zapraszam Państwa na króciutkie foto story ze mną w roli głównej, jakże by mogło być inaczej 🙂 przepraszam także za nieodzywanie się, miałem w podróży internet ale nie interesowałem się stroną i pocztą z nią powiązaną, także gdy tylko wkleję ten artykuł i zrobię czystki w lodówce, zajmę się tym.

Podróż upływała w przyjemnym dla ucha, i tonizującym balsamicznym nektarem mą duszę warkocie 330 konnego silnika V6… chwile gdy włączały się dwie turbosprężarki, a przyśpieszenie przenoszone na cztery koła gwałtownie i bezwzględnie gwałciło bez pieszczot, buziaków, nawilżenia i gry wstępnej, wbijając kruchego i bezbronnego Mistrza w fotel, wspominam z silnie podniesionym ciśnieniem i drżeniem spoconych rąk, zaciśniętych kurczowo na kierownicy…wściekłe i pełne niedowierzania spojrzenia błyskawicznie znikających kierowców we wstecznym lusterku z rozkoszą… no i co z tego że masz większy penis… chwile na stacjach benzynowych wykasowałem z pamięci….

A tu strzeliłem sobie nowa fryzurkę, podobam się Państwu? Proszę o szczere odpowiedzi. Komentarze z negatywną odpowiedzią natychmiast kasuję…

…uprawiałem wyuzdany, perwersyjny sex… kłamałem…piłem piwo…obżerałem się…oszukiwałem że „po” się ożenię…

Poznam atrakcyjną kobietę. 30 lat, bezrobotny, leniwy. Pasje/zainteresowania: nocne spacery po cmentarzach, rozmowy ze zmarłymi i spanie. W seksie preferuję nieruchawe, anemiczne Panie, wstrzymujące oddech, blade. Mogą spać w trakcie.

Też za wami tęskniłem, dajcie buziaczka 🙂

13 thoughts on “Foto story „Weekend Retard”

  1. Jestem moje dziecko, jestem, wróciłem i mam kilka fajnych pomysłów na fajne artykuły. Muszę ze sobą walczyć żeby nie napisać wszystkich jednego dnia tak mi się chce pisać, ale muszę zachować umiar, czasu mi brakuje. Słyszałem, piszą mi ludzie o tym na gg, ale po prawdzie nie interesuje mnie za bardzo facet, byłem chyba z półtora tyg temu u niego na blogu i coś pisał i krawężniku jakimś? nie dałem rady doczytać, koszmarnie nudne i bez polotu. A co sądzę o odejściu jego? nie wierzę w nie. Facet ma 40 kilka lat, blog reklamuje jako 30 latek. Wygląda jak lump, brzuszek, cienkie łapki, obwisła klata, widać że całymi dniami siedzi przy kompie i nie ma życia innego, może czasem skoczy do żabki po piwo jak ma pieniądze bo dostał zapomogę w Mopsie. Jako stary, 40 kilkuletni kawaler mieszka z mamusią która mu pierze majtki i gotuje obiadki w starym domu, ma starego peugeota (jeśli w ogóle jeździ) udaje że ma doktorat i dwie firmy, komputerowa i marketingową, i jeszcze prowadzi jakieś wykłady w szkole i kursy o firmach dla bezrobotnych. Do tego pisał że ma rodzinę i jest bogaty a potem na odwrót. Tak to jest jak za dużo się nakłamie i potem się człowiek w tym gubi 🙂 więc nie sądzę że facet który 24h/dobę spędza na blogu zamknie go, bo on tym tylko żyje. reasumując – Sławek nie zamknie bloga albo zamknie na chwile i wróci. Gdy nie ma się życia realnego, zostaje tylko wirtualne, smutne ale prawdziwe.

  2. Cd.. i dwie firmy, komputerowa i marketingową, i jeszcze prowadzi jakieś wykłady w szkole i kursy o firmach dla bezrobotnych. Do tego pisał że ma rodzinę i jest bogaty a potem na odwrót. Tak to jest jak za dużo się nakłamie i potem się człowiek w tym gubi 🙂 więc nie sądzę że facet który 24h/dobę spędza na blogu zamknie go, bo on tym tylko żyje. reasumując – Sławek nie zamknie bloga albo zamknie na chwile i wróci. Gdy nie ma się życia realnego, zostaje tylko wirtualne, smutne ale prawdziwe.

  3. Spoko 34
    Jeszcze trochę poćwiczy i będzie wstanie sam siebie w to miejsce całować…..
    wówczas czytelnicy okażą się do tego zbędni, a Mruś szczęśliwy 😀

  4. To na koniec mi go dasz… bo lubię całować a po takim całusie, chociaż szanuję swoje pośladki, nie będę chciał się całować… 🙂

  5. O jesteś w końcu:)..To my tu się zamartwiamy a Marecki sobie wojaże robi..Fajną masz fryzurę a ten kolor to twarzy ci w nim..Marecki a słyszałeś może o odejściu naszego blogowego kolegi SS, co myślisz o jego odejsciu :)?.

Dodaj komentarz

Top