Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > cudny13 – cudowne rozmnożenie kosztów transportu

cudny13 – cudowne rozmnożenie kosztów transportu

cudny13 allegro cudny@vp.pl nie zwyciężył w peletonie uczciwości…

Moja przyjaciółka kupiła u Pana cudny13 (nick na allegro) meil cudny@vp.pl, stół za 300 pln. Umówiła się z Panem na wysłanie tego stołu (odległość ok 330km) przy czym okazało się że Pan cudny13 dokonał wysyłki na kwotę 522 pln. Nie zadzwonił do mojej przyjaciółki by ją o tym poinformować, gdyż wtedy nie skorzystała by z tej „okazji”, tylko wysłał, podczas kiedy takie wysyłki są w innych firmach znacznie tańsze. Czy doświadczony allegrowicz tak postępuje? czy zrozumienie że stół za 300pln traci rację bytu kiedy transport kosztuje prawie dwukrotnie więcej?

Jesli chcą Państwo mieć niemiłą finansową niespodziankę, a potem w trakcie rozmowy telefonicznej grożenie pozwem o zniesławienie – zapraszam do korzystania z usług Pana cudny13. Silne emocje i zaskoczenie – gwarantowane.

Ponieważ napisałem do Pana cudny13 meila, prosząc o zwrot kwoty 270zł do kwoty transportu, (250zł kosztuje taka przesyłka w pocztex) i Pan nie raczył mi nawet odpowiedzieć, czuję się w moralnym obowiązku by poinformować tych którzy mnie czytają, iż Pan cudny13 nie jest moim faworytem w rankingu uczciwości allegro.

 


One thought on “cudny13 – cudowne rozmnożenie kosztów transportu

Dodaj komentarz

Top