Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Leroy Merlin Ostrobramska

Leroy Merlin Ostrobramska


Olbrzymi, ładny sklep. Sporo ładnych rzeczy. Ok.


Jedna (nie, to nie pomyłka, napisałem słownie jedna, cyfrowo „1”) toaleta. Tysiące ludzi w sklepie, i jedna (!) toaleta. Olbrzymia ilość miejsca na nawet kilkanaście kabin, ale sklep uznał że wystarczy jedna, w końcu ludzie mają wydawać u nich pieniądze (niemałe) a nie srać. Dlatego polecam poważnym ludziom osranie tego sklepu (supermarketu w sumie) jeśli nie chcą być świadkami upokarzajacego spektaklu pod toaletą. Jeśli się zesracie w spodnie pod kabiną w kolejce i ktoś wam zrobi zdjęcie które umieści „dla jaj” w internecie, a jesteście na jakimś stanowisku, to koniec z waszą karierą, zostaniecie ośmieszeni. Sklep i firma nie szanują klienta, traktują go jak bydło.


Ale to nie wszystko. Toaleta w której miałem najpierw przyjemność a później nieprzyjemność być, ma lustrzane kafle na podłodze, czyli w praktyce oznacza to że jeśli siedzisz na toalecie, to osoba za drzwiami patrząc na podłogę (olbrzymia szpara między podłogą a drzwiami) widzi dokładnie waszą fizjonowię oraz to co robicie. Jest to niezwykle upokarzające.


Dlatego sklep ten wpisuję na listę chciwych oszołomów. Podatków prawie nie płacą, pracownic tyrają za grosze, na toalety im żal. Więc nie zostawiam u nich pieniędzy i to radzę innym.

 

7 thoughts on “Leroy Merlin Ostrobramska

 1. Nie, jest bardzo dużo miejsca na kilkanaście kabin, ale toaleta ma tylko jedną kabinę. Czyli zamiast zrobić normalne toalety zrobiono wielki jakby hol ze stolikami i kanapami do siedzenia.

  Tysiąc osób, jedna toaleta, niech z dziesięć zechce do toalety i zaczyna się koszmar.

 2. Nie życze tego nikomu. Jakies 500metrów dalej jest promenada, więc pewnie tam ludzie biegną skorzystać. To żałosne że człowiek jadący do Leroy wydać kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy może być tak potraktowany.

 3. byłem tam wczoraj i akurat w kiblu była myta tam podłoga i co usłyszałem kiedy chciałem wejsc „czekać sprzątam” nooo kur..a twoja mać tak się traktuje ludzi!?

 4. [quote] Olbrzymia ilość miejsca na nawet kilkanaście kabin, ale sklep uznał że wystarczy jedna[/quote]
  Nieprawdopodobne 👿
  Mając więcej kabin udostępniają tylko jedną ❓ 😯
  Chyba dyrektor owego marketu nie wie co czyni.
  Gdzie inni kierownicy działów (np. obsługi klienta)?. Czy tak się boją najwyższego, że nie potrafią zadbać o klienta ?
  Pytań wiele, WSTYD jednoznaczny i niebosiężny, wraz z lustrzanką na podłodze. 😯

Dodaj komentarz

Top