Teledysk i konkurs z nagrodą, Przemyślenia by Marek - 15 października 201180 Uprzejmie informuję, że zamykam konkurs, którego celem było zgadnięcie jak mój tata ma na drugie imię. Dziękuję wszystkim za wzięcie w nim udziału, pragnę także wyrazić moje głębokie ubolewanie z powodu braku zwycięzcy. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Wiktor. Ogłaszam więc nowy konkurs. Spójrzcie proszę na ten piękny, niepełny korpus, tak się przyjemnie składa że jest on mój, albo ja jego, zależy jak na to spojrzeć. Niemniej na tymże korpusie, a właściwie klatce piersiowej, wisi… no właśnie, co wisi? A więc quiz – co mi wisi na szyi? najpierw chciałem za dobrą odpowiedź zaoferować bardzo cenną nagrodę rzeczową, ale jak was znam, mych ukochanych czytelników, bardziej niż rzeczy materialne cenicie sobie moje zadowolenie, i ono będzie dla was aż nadto cenną nagrodą. A więc nagrodą za rozwiązanie zagadki będzie mój uśmiech, a nawet podziw, gdyż zagadka wbrew pozorom nie należy do łatwych. Pytanie nie jest podchwytliwe, gdyż możecie zrozumieć że zachęcam was do odpowiedzi w stylu „wisi ci na szyi los ludzkości”, albo „wiszą Ci na szyi problemy egzystencjalne”. Nic z tego. Krótka odpowiedź, i już macie zadowolone chrumkanie z mojej strony, ale nie tylko. Ponieważ z ostatniego konkursu została się książka, nagroda pozostaje taka sama, czylimoja książka „Co z tymi kobietami?” z autografem wedle życzenia, a także wysyłka na mój koszt. Zwycięzca albo zwyciężczyni, może zadysponować co chce zrobić z książką, dać ją komuś innemu, wysłać w prezencie kumplowi, jaka będzie decyzja, tak się dostosuję, jak kameleon. Opowiem wam dowcip; naukowcy badają kameleona. Kładą go na czerwonym, robi się czerwony. Na zielonym, zielony, testują wszystkie możliwe kolory. W końcu kładą go na mozaice. Kameleon wzdycha, sapie, jęczy, w końcu krzyczy – a pierdolcie się! koniec kawału. Zapraszam też do obejrzenia, powiedzmy że teledysku. Danceservice czyli Piotrek, nagrał z git kolegą fajną muzę, po czym podstawił ją pod mój artykuł sprzed dwóch i pół roku „Czy Bóg pomści Twoją krzywdę?”. Zapraszam do obejrzenia i wyrażenia opinii na ten temat, czy fajnie byłoby pójść w tę ścieżkę twóczości? mi się to bardzo podoba osobiście. http://www.youtube.com/watch?v=HVJ9eh8qleQ
Co prawda zdjęcie małe i nie można policzyć ilości koralików, ale jak dla mnie to Mala, czyli buddyjski różaniec 🙂 Odpowiedz
kurde, mistrzu, nigdy się tak nie wpatrywałem w męską klatę ale nie jestem gejem! : WSZYSCY TO WIEDZA! tu chodzi tylko o konkurs i nagrode! tu chodzi tylko o konkurs i nagrode tu chodzi tylko o konkurs i nagrode!tu chodzi tylko o konkurs i nagrode! tu chodzi tylko o konkurs i nagrode tu chodzi tylko o konkurs i nagrode!tu chodzi tylko o konkurs i nagrode! tu chodzi tylko o konkurs i nagrode tu chodzi tylko o konkurs i nagrode!tu chodzi tylko o konkurs i nagrode! tu chodzi tylko o konkurs i nagrode tu chodzi tylko o konkurs i nagrode!!!!!!!!!! Odpowiedz
Czuję się trochę jak świnka, przecież moi czytelnicy w życiu nie zgadną co to jest 🙂 no nic, będzie trzeba wymyśleć trzeci konkurs 🙂 Odpowiedz
Nie jesteś gejem! nie jesteś gejem! nie jesteś gejem! strzelaj, kombinuj, ile razy chcesz 🙂 Odpowiedz
wygląda jak łańcuch od rowera:)lub takie kulki z łożyska nanizane na drucik:)nie, po ponownym zerknięciu tak wygladał łańcuch rozrządu z mojego poprzedniego samochodu:) Odpowiedz
Marek, a co to za zaczerwienienie na lewej piersi? to pająk, czy malinka zadowolonej czytelniczki? Odpowiedz
Elementy te są ze sobą ściśle zbliżone a mimo tego układ wykazuje się małą sztywnością. W przypadku elementów nawlekanych na nić, sznurek, itp. byłaby przy takiej ciasnocie widoczna pewna sztywność układu, tu układ swobodnie spływa po klacie. Odpowiedz
No i 34 zepsuł mi całą zabawę, i zgadł 🙂 są to magnesy neodymowe, ta zabawka nazywa się neocube. No szkoda że tak trudno was torturowałem zagadką, Robert podawaj na meila adres i treść autografu. Odpowiedz
[b]O nie tak łatwo[/b] ❗ Ja tu tyle wojuję, że muszę być anonimowy, przywykłem nie ufać nawet sobie ❗ [b]Mam więc nieco perwersyjną propozycję[/b] 😉 Dedykację poda chętna pani, JEŚLI TAKOWA ODWAŻNA TU SIĘ ZGŁOSI – czytelniczka tego bloga, a ze swojej strony domagam się rzeczy następującej 😯 8) Mistrz z elastycznością i maestrią kameleona ma za zadanie opieczętować stronę tytułową… przodem swojego mistrzowskiego penisa jak pieczęcią. Mniejsza z tym jaki to ma być odcisk, czy w laku, parafinie, czy farbką lub całus szminką 😯 8) Dlatego to musi być dla pani, mnie nie kręcą takie ekscesy :0 😯 . [b][size=large]Czas start[/size][/b] ❗ Czy znajdzie się TU (zarejestrowane wcześniej IP jakiejś czytelniczki) chętna i odważna na jedyny w swoim rodzaju wyjątkowy, historyczny egzemplarz książki „Co z tymi kobietami ?” Odpowiedz
Mój penis służy tylko do sikania i kopulacji, nie przewiduję dla niego innych zastosowań. A co do nieufności, rozumiem że obawiasz się meila onetu, więc napisz do mnie meila, ja Ci odpiszę z moim nr telefonu, mimo że to rarytas dla nielicznych, i wyślesz mi sms z adresem albo zadzwonisz. Jeśli chcesz jeszcze inaczej, nie ma sprawy. Odpowiedz
No myślałem że to dobry żart, więc niech będzie bez tej pieczęci, niech zgłosi się jakaś chętna pani. Dedykację może podać jaką tylko zechce ( w granicach tolerowanych przez Mistrza). Odpowiedz
Mój penis nie ma poczucia humoru za grosz 🙂 zaraz, powiedz mnie po polskiemu, rezygnujesz z nagrody na rzecz jakiejś Pani? Odpowiedz
Mam! z początku pomyślałem, ze to zęby oponentów ale jednak to by było zbyt nachalnie oczywiste. Mysle, ze to lancuch od roweru 😉 Odpowiedz
No kurwa nie wierzę, dlaczego? wygrałeś uczciwie, zgadłęś, to powinieneś dostać nagrodę tak jak obiecałęm. Zróbmy tak, wyślij mi na meil nr konta (albo ja Ci wyślę swój nr tel) i dam Ci 34 zeta, za które kupisz sobie moja książkę, a ja tę co mam pachnącą nówkę wyślę Joli zamiast kupować. To chyba uczciwe rozwiązanie? Odpowiedz
❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ [b][size=large]No dziewczęta, nadobne panie, zgłaszać się, która pierwsza – ta lepsza i książkę Mistrza KOMPLETNIE GRATIS DOSTANIE, z dedykacją dla siebie jaką tylko sobie zażyczy[/size][/b] ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ Odpowiedz
Marek jeśli Jola zechce to z największą radością przekazuję Jej tą książkę, zrób to w moim imieniu. I nie mów nic o kasie dla mnie, nie wkurzaj mnie, chcesz zepsuć całą moją satysfakcję ❓ ❗ Nie ma nic przyjemniejszego jak dać coś za darmo ❗ Odpowiedz
Jola już mi zapłaciła za książkę i nie będzie jej jakiś czas z tego co wiem, to może weź pod uwagę kandydaturę Niedojrzałej? trochę dojrzeje pod wpływem książki 🙂 Odpowiedz
Ja kobieta dojrzała:) przekazuję książkę Mistrza na rzecz Niedojrzałej:)żeby dojrzała:) kurna!, najbardziej mi zal tego odcisku:), jak do sikania to do sikania:)bywa…z penisem sie nie dyskutuje:) Odpowiedz
Dzięki Jolka, że przynajmniej Ty doceniłaś moją propozycję tego odcisku – pieczęci. Byłaby to zaprawdę wyjątkowa książka, ale cóż Mistrz podchodzi do sprawy zbyt poważnie. :confused: Odpowiedz
Dziękuję bardzo, moje łzy zachlapują ze wzruszenia klawiaturę, ale ja też swojego adresu nie podam 😆 Odpowiedz
Mój penis to dyktator, sam się go boję. Lepiej nie budzić bestii gdy śpi 🙂 odcisk byłby większy niż okłądka :)))))))))))) Odpowiedz
Zostałaś przegłosowana, nie odrzucaj prezentu od Roberta i Joli, Robert nie chce, Jola już praktycznie ją ma, więc nie ma problemu. Oczekuję na Twój adres na swoim meilu 🙂 Odpowiedz
kurde za kogo ja cie mam, ze pomyslalem, ze uzywasz lancucha od roweru jako naszyjnik :confused: Odpowiedz
no co Ty:)a niby jak ja kupiłam książke z autografem od Mistrza – bez adresu?:) przeciez wiadomo ze nie podajesz go w tym miejscu:) Panowie chcą Cie uhonorowac a masz opory? Przyjmij podarunek i ciesz sie lektura;) Odpowiedz
marek nie spogladam na twoje wpisy od deski do deski to nie wiem jak sprzedala sie twoja ksiazka? zarobiles cos na tym? Odpowiedz
Jolka, ja mam książkę Marka. Proponuję, żeby scedować Waszą darowiznę na Tanka!! Dobrze? Marek, a od Ciebie chciałabym samą dedykację, ma być długa 😆 Może być w stylu: Gdy do mej klaty przyłożysz dłoń, ja Cię od razu walnę w skroń, więc przestań czekać na Godota, przy mnie poznasz, co to Golgota 😆 😆 Odpowiedz
Powiem Ci szczerze, że w skrytości ducha liczyłem na więcej. Ale brak jakiejkolwiek reklamy położył moje dość ambitne marzenia na łopatki. Niemniej, nie wszystko stracone, mam coś jeszcze w odwodzie 🙂 poszło poniżej 700 książek, z tym że empik zwraca kasę po 240 dniach, taki rynek. Kasa będzie w styczniu i niepełna. Może wystarczy na tłumaczenie. Odpowiedz
wszyscy tu zagladajacy skupilismy sie na analizie zwisu na klacie Mistrza:) nikt nie skopmentował teledysku i nie odpowiedział, czy nam sie podoba i czy polecamy pójscie ta sciezką twórczości. Teledysk jest ok, ale moim skromym zdaniem nie tędy droga. Sorry. Szkoda czasu- bardzo marginalna ilość osób obejrzy i skupi sie na dłuższą metę. Marek porusza poważne temety, nawet jesli są pisane z humorem. A zasadniczo za dobrze piszesz zeby zapodac to co masz do powiedzenia w ten sposób. Wole słowo pisane, drukowane do którego moge wrócic, przemyslec, podłożyc pod głowę:) Pisz książki, nie rozmywaj sie na drobne. Odpowiedz
To niech się Tank wypowie czy ją chce. Dostaniesz ode mnie dedykację: Mało mnie nie zajeździliście z Jolą i Asertą, dedykuję Ci tę książkę :))) A może Aserta niech się jeszcze wypowie czy chce książkę? chociaż to decyzja Niedojrzałej. Jutro po tej pieprzonej komisji wyślę książkę, ale musze wiedzieć co mam wpisać w nią 🙂 Odpowiedz
Dzięki za opinię, jutro więc będzie moje nagranie o kobietach bijących mężczyzn, jutro albo pojutrze. Nagranie jest, teraz Dance podłoży swoją muzykę, a ja potem w wlm postaram się zdjęcia podłożyć żeby jakby film był. Posłuchajta tego [url]http://danceservice.mp3.wp.pl/[/url] mnie się podoba bardzo. Odpowiedz
Marek, książka jest w Twoich rękach, więc nie pytaj mnie o decyzję 🙂 Daję Ci wolną rękę 🙂 Jola i Robert, to było naprawdę miłe z Waszej strony 🙂 I powiem Wam, że biłam się z myślami, czy się przyznać, że już mam tę książkę , bo egzemplarz z dedykacją autora to jednak frajda dla czytelnika, ale uznałam ,że byłoby to nie w porządku 🙂 Do tego jeszcze ten strach, że dedykacja będzie o seksie grupowym. Już słyszałam jak mama mówi: córeczko, czy ty masz jakąś mroczną stronę swojego ja, której nie znam? 😆 😆 😆 Odpowiedz
Jadę na komisję lekarską, cały drżę ze strachu. 3maj kciuki, to ja Cię potrzymam później z wdzięczności wiesz za co 🙂 Odpowiedz
Mareczek, a co z tym Twoim procesem przeciwko Sławkowi? Miał być proces, a tu nic, tak jak przewidywałem:(. Odpowiedz
Dzięki, możesz już puścić 🙂 A za co może facet złapać? są tylko dwa miejsca, szczególnie narażone na „atak” :))) to był koszmar, 2h czekałem na przyjęcie, zepsuta toaleta, drzwi przesuwne z hakiem i bez klamki, hak zaczepiał się o futrynę ale nie działało. Kurwa, po prostu brak mi słów. Potem się ten kibel zatrzasnął, a facet starszy miał ciśnienie, więc próbowałem mu to otworzyć, w końcu jakoś monetą się udało. Swoje przezyłem dziś od rana, ale lekarka miła, nie jestem dobrej myśli, nie patrzyła mi w oczy. Czyli pewnie znowu odpadnę, ale już szykuję odwołanie kolejne. Odpowiedz
Zrobiłaś uczciwie, na pewno na tym nie stracisz 🙂 a książkę może dostanie ktoś kogo na nią po prostu nie stać, a chciałby mieć. No to do wieczora czekam na Tanka, a jak się nie odezwie to idzie na nowy konkurs. Chcesz żeby Tank ją dostał? oficjalnie się wypowiedz Niedojrzała, żeby nie było że manipuluję nagrodą 🙂 Odpowiedz
Musisz skontaktować się z prokuraturą [url]http://warszawapraga.po.gov.pl/kontakt.html[/url] gdyż tam poszło moje zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Ja również czekam na jakąkolwiek informację. Proces? i owszem, cywilny, ale najpierw musi być sprawa w prokuraturze wszczęta. Odpowiedz
o jaki mily temat powstał jak mnie nie było, , jesli nie jest jeszcze za pozno to bym sie skusił na ksiazke, bylo by fajnie, zwłaszcza ze z autografem 😀 Odpowiedz
Jakby taki Joseph Murphy wydal Potege podswiadomosci w Polsce to tez by chyba za duzo nie sprzedal Odpowiedz
tylko w Polsce oczywiście,mam na myśli, nie no sorry bzdury dziś trochę pisze ale to ze zmeczenia, padam na mordę, mam rzeźnicką prace Odpowiedz
No to jak nie masz to dobrze, szkoda by było jakby dostał ją ktoś kto ją ma 🙂 tak więc zapraszam na meila i podaj mi swój adres dokładnie, miasto, dzielnica ulica itd itp i dokładnie tekst autografu. Jutro będzie wysłana, ewentualnie pojutrze. Odpowiedz
W Polsce Murphy zostałby przede wszystkim nie wydany, a sprzedaż miałby śladową. W Polsce 30% dzieci jest głodnych, kogo stać na książki, i kto ma ochotę żyjąc na kredyt czytać o sprawach duchowych? dla mnie szansą jest tylko rynek zagraniczny. I spokojnie realizuję to marzenie, podobnie jak poprzednie, spełnione 🙂 Odpowiedz
Wiem co wisi na Twojej szyi 😆 nie ułatwię Twoim Czytelnikom zgaduj zgaduli 😉 nie napiszę, niech główkują 🙄 Odpowiedz