Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > „List z zaświatów”

„List z zaświatów”

Szanowni Państwo. Dziś zamiast felietonu, będzie coś innego. Wczoraj brałem udział w dyskusji na forum onetu, napisałem się potwornie, więc będziecie czytali to, co pisałem dyskutując.

 

Kliknijta

 

Przypominam także Państwu, napominam i zachęcam, do zapisywanie się na newsletter na samczym runie. Proszę zejść (ależ to zabrzmiało 🙂 ) na dół strony, i w biały prostokąt wpisać swój meil. Od tej chwili będę pisał do Państwa na email, powiadamiając o nowych felietonach na stronie.

 

Dziś będzie nowy felieton na samczym runie, jak zdążę. Dostaniecie info na newsletterze. Jutro być może na ecoego będzie artykuł o matriksie, ale taki naprawdę mocny i ostry, taki jaki lubicie. Dogadzam wam jak tylko mogę, czytelnik rzecz święta. Ech, żeby tylko pieniądze z tego były; Pan Bóg dał mi seksapil i urodę, ale inteligencji finansowej poskąpił. Pani na zdjeciu powyżej, ma piękne, duże oczy. Takie lubię, takie cenię; pozdrawiam słonecznie.

14 thoughts on “„List z zaświatów”

 1. Ha szkoda że tego artykułu nie widziałem, sam chętnie wziąłbym udział w dyskusji. Mam dwie uwagi co do Twojej dyskusji Marku:
  1: Nie wiem dlaczego nasuwa mi się tu taki cytat z Bibbli ” Nie rzucajcie pereł między świnie ”
  2: Nie wiem dlaczego ale dla większości ludzi, a w tym przypadku aż to wyłazi mi z monitora, podobna dyskusja wywołuje agresję, chęć walczenia z każdym kto mówi inaczej, niestety taki człowiek już jest, że co go nie zabije to go wzmocni, obawiam się że większość z tych co z Tobą wojowali, dzisiaj czują zadowolenie oraz większą pewność, że ich przekonania są jedynie słuszne, pomimo że nawet ślepy widzi, że przekonania tak naprawdę nie są ich a ich przewodników religijnych.
  Tak Tak wszedłeś do kurnika i próbowałeś mówić
  tym biednym kurczaczkom, że są orłami, powinni się wznieść wysoko ponad szczyty, być wolnymi, być panami nieba, z drugiej jednak strony jeżeli udało ci się przekonać choćby jednego do zastanowienia się, to i tak już jest sukces.

 2. Komentatorzy może się nie zmienili… ale czytający mogą poczuć ciekawość. I o to chodzi 🙂 na newsletterze kilka nowych meili przybyło.

 3. Masz rozsądne i mądre uwagi, jednak są inne korzyści; ćwiczę umiejętność dyskusji, opanowanie (czasem ciężko, gdy po raz enty zmieniają temat, obrażają mnie czy zwyczajnie kłamią), i mam nowych czytelników.

 4. Facet którego kiedyś ceniłem, znany oobenauta Darek Sugier, wrócił do chrześcijaństwa. Najwidoczniej spotkał jakąś białą energię która go z powrotem przekabaciła… Smutne to, wszyscy, którzy czytali jego książkę Miłość i wolność poza ciałem wiedzą o czym mówię. Przeglądałem jego nowe wpisy na forach – pisze jak neofita. Szok.

 5. Dziwna sprawa, też go czytałem i bardzo fajnie pisał; być może spotkał w OOBE coś przerażającego, a wtedy ucieka się w podświadome poczucie bezpieczeństwa, skojarzone z kościołem. To nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek.

 6. A ja przyznam sie szczerze, ze me to juz dawno znudziły te awantury o kościoł w Polsce i w ogole, ładnie tutaj wymieniłes te wady Marek w artykule, ale ze strategicznego punktu widzenia jedno jest zastanawiajace: kto bije ze wszystkich armat w czarnych: europejska lewica liberalna czytaj. trockisci w stylu Michnika, Kuronia, Geremka-Lewartowa etc- czyli jakby nie patrzec na wróg Polski+ Żydzi+ Arabowie. Zastanawiam sie, czy skoro tyle sił tak wali w ten KK, to czy mimo jego wszelkich wad, nie stoi on jednak w generalnym rozrachunku po dobrej stronie. Zreszta w dzieisjeszych czasach to szczerze to tez nie widze jakiegos szczegolnego zagrozenia dla Polski ze strony KK typu mordy relgijne, kazania i pouczenia, kazdy ma wolna wole i moze mówic co chce na KK i inne,moze sie stosować do nauk, ale nie musi a weźcie teraz cos powiedzcie na Zydów czy Arabów 😆

 7. Zauważ proszę że naziści walili w komunizm, a pejsaci czyli dzisiejsze NWO w nazizm. Czyli NWO i komuniści są ok? Każdy z drapieżników chce absolutnej władzy, i czasami się jednoczą ze sobą by zaatakować słabszego, ale później się sami biorą za łby.

  Po prostu teraz walą w KK, i jak widać z kiepskim skutkiem, przynajmniej w Polsce. Zauważ że kler ma możliwość stworzenia rewolucji, strajków i buntów, i nawet nie drgnął żeby wyprowadzić ludzi na ulicę w sprawie dziadowskich wynagrodzeń; tylko tematy zastępcze. Tymczasem 40 milionów ludzi się zadłuża i zarabia nędzne ochłapy. Za ten brak reakcji kler dostaje olbrzymie ilości ziemi, ochronę i pieniądze od budżetu.

 8. na czyms jednak trzeba sie oprzec, jesli ten kraj miałby odzyskac niepodległosc polityczna i gospodarczą, a w Polsce jedyną taka baza społeczna jest Kosciół, zauwaz ze coby nie mówic, to jednak wsród katolików istnieje mimo wszystko szeroko rozumiane, chociaz dosyc specyficzne przywiazanie do polskosci, czego nie mozna z bardzo nielicznymi wyjatkami powiedziec o Zydach w Polsce czy lewactwie trockistowskim, którzy w te Polske napierdlaja jak w beben, kazda dzisiejsza wojna to w pierwszej kolejnosci wojna o rzad dusz, dlatego napierdalaja w Kosciół, a posrednio tez i w polskosc, co mam byc tego efektem? Ano własnie bezideowa, bezwolna masa, której na niczym nie zalezy, poza tym odrózniałbym jednak hierarchię wyzsza ( kupa agentów SB) od szeregowego kapłanstwa ( czesc tzw. zascianka, ale czesc i normalnych ksiezy).

 9. W sumie racja ja tez przez przypadek tu trafiłem czytając Twój komentarz do artykułu dotyczącego sytuacji syryjsko-tureckiej. Jak zauważył malenick spory z wyznawcami KK wyglądają tak, że z automatu włącza się agresja i żadna dyskusja merytoryczna nie ma szans zaistnieć.

 10. Podziały i podziały. Żydzi, komuniści, peowcy, pisiory, przeciwnicy, poplecznicy, katolicy, muzeumanie, polacy, rosjanie itd. miejsca brakuje żeby być po prostu człowiekiem.

 11. Mistrzu chyba lubi samobiczowanie, po co się szarpać z takimi ludźmi? Napisaliście się i każdy został z tym z czym zaczynał 🙂

Dodaj komentarz

Top