Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Panie Pasikowski!

Panie Pasikowski!

Muszę jeszcze raz napisać o „Pokłosiu”. Pierwszy tekst tutaj KLIK.
Motywacją do tego, będzie wywiad Pani Olejnik z Panem Pasikowskim, który dostępny jest tutaj KLIK. Nie jest długi, ale wkleję to co mnie najbardziej zainteresowało:

 

„Do tych wszystkich natomiast wypisujących bzdury i popisujących się niewiedzą, ignorancją i nienawiścią mam propozycję, aby adresowali swoje pretensje i pretensyjki do mnie bezpośrednio. Ja tego i tak nie czytam. Ja się nie będę z filmu tłumaczył, bo moim skromnym zdaniem 99 proc. tych „zarzutów” nie zasługuje na żadną odpowiedź. Stanowi jedynie przyczynek do statystyki opisującej stan świadomości współczesnych Polaków. Jak ktoś, kto ma choć łyżkę oleju w głowie i choćby trzy klasy szkoły podstawowej, może polemizować z argumentem, że Żydzi też mordowali naszych i po to masowo wstępowali do NKWD? No i co, kur…, z tego! Skoro naziści masowo mordowali jednych i drugich, to rozumiem, że państwo są za tym, żeby niemieckie dzieci i kobiety w stodołach palić? Nie nazwę tych ludzi bestiami, bo nawet w najstraszliwszej bestii jest odrobina litości…”.
Źródło: NaTemat

Panie Pasikowski; mam trzy klasy podstawówki (niestety, niewiele więcej) więc czuję się na siłach by Panu odpowiedzieć. Używa Pan manipulacji, z całą pewnością celowo dla swoich własnych interesów. Mianowicie, przytacza Pan argumenty oszołomów cieszących się, że byli mordowani ludzie (nie zdziwię się jeśli są to prowokatorzy, by miał Pan paliwo do podsycania ciągłego ognia nienawiści między naszymi narodami) i wsadza je Pan w usta ludzi rozsądnych, czyli większości opozycji wobec Pańskiego gniota; przepraszam, ale inne słowo nie chce mi przejść przez gardło. Nie wspomina Pan natomiast o miażdżącej krytyce, bardzo mądrej i logicznej; jest to zrozumiałe, ponieważ nie da się na nią odpowiedzieć. Podejrzewam że także dlatego nie czyta Pan opinii na swój temat. Tego co Pan zrobił, nie da się w żaden sposób obronić. To świństwo, i używam delikatnego sformułowania. Dla dobra sprawy, wyperfumowałem swe słowa jak tylko umiałem, chociaż naturalny smród przebija przez najlepsze i najbardziej markowe wyroby perfumeryjne.

 

Zacznijmy od tego, że żaden porządny Polak (z dziada pradziada, np. ja) nie pochwala tego co zrobiono z Żydami. Natomiast są sytuacje, które trzeba spróbować zrozumieć, i rozróżnia je każdy kodeks karny w demokratycznych krajach. Proszę bardzo, by nie było że bełkoczę w pełnym nienawiści antysemickim bredzeniu:

Zabójstwo w afekcie – przestępstwo materialne polegające na pozbawieniu życia innego człowieka pod wpływem silnego wzburzenia usprawiedliwionego okolicznościami (art. 148 § 4 KK). Do 10 lat więzienia.

Zabójstwo – przestępstwo polegające na umyślnym pozbawieniu człowieka życia; art. 148 § 1 k.k. do 25 lat bądź dożywocie.

 

Czyli jak widzimy, są różne motywacje. Zbrodnia zbrodni nierówna, a Pan zdaje się że o tym zapomniał. Boże broń nie oskarżam Pana, że celowo Pan to zataił. Musiałbym być zoologicznym antysemitą, by chociaż przez chwilę tak pomyśleć.

 

Po wyzwoleniu obozów koncentracyjnych, więźniowie (także Żydzi) mordowali kapo (często także Żydów) bez sądu, całej sprawy, udowadniania win. I nikt im tego nie miał za złe, ponieważ wszyscy wiedzieli jaką kaźń i jakie piekło przeszli tam ludzie. W 39′ Żydzi przez dwa lata okupacji sowieckiej, przyłożyli rękę do straszliwej gehenny Polaków. Polaków, którzy jako jedyni w Europie zaprosili Żydów do siebie, i pozwolili im na godne, dostatnie życie w swoim kraju. We wszystkich innych byli prześladowani. W zamian za to, całe rodziny (z dziećmi, kobietami, starcami) były wywożone bydlęcymi wagonami na Sybir czy do kopalni uranu. Większość nie przeżyła bestialskiej, pełnej niewyobrażalnych, nieludzkich okrucieństw podróży. Żydzi nienawidzili Polaków, i przyłożyli rękę do strasznych zbrodni. Gdy dwa lata później te tereny zajęli Niemcy, Polacy nadal w większości nie mordowali Żydów. Jeśli były jakieś pogromy, to inspirowane i kierowane przez Niemców. Polska jako państwo nie istniała, byliśmy generalną gubernią; bez woli Niemca, nie mieliśmy prawa nic zrobić. Jakakolwiek masakra ludności Żydowskiej, nie mogła się odbyć wbrew woli naszych okupantów, a jeśli odbyła, to zawsze za ich podjudzeniem. Na Podkarpaciu żyją jeszcze ludzie, którzy pamiętają; ludzie ukrywali Żydów, mimo tych okropieństw które powodowani nienawiścią do nas, ci nam wyrządzili. Gdy byli złapani, idąc na rozstrzelanie i nie musząc tego robić, z czystej, obłąkanej nienawiści i pogardy, wydawali tych którzy z narażeniem życia ich ukrywali. Kobiety, dzieci – wszyscy byli za to rozstrzeliwani. Nie musieli tego robić; ale chcieli. Nie da się tego wyjaśnić inaczej, jak obłąkaną, chorą nienawiścią do Polaków którzy tak ciepło ich przyjęli, obcą nację która w żaden sposób nie chciała z nami się asymilować, gardziła nami.

 

W Pana filmie, pokazano zbrodnię. Nie pokazano jednak dlaczego do niej doszło. Zrozpaczeni ludzie patrzyli, jak Żydzi odbierają im rodziny i skazują na potworną śmierć, tortury czy zsyłkę. Później zajmowali ich domy i kosztowności. Spali pod ich pierzynami, jedli z ich naczyń. Dlaczego Pan tego nie pokazał? jaki sens ma pokazanie zbrodni, bez jej dokładnego rozpatrzenia? i o to mają do Pana żal Polacy. Zbrodnia jest zbrodnią, ale są jej różne rodzaje i przyczyny. Żydzi mogli łapać Niemców po całym świecie, za zbrodnie wojenne, porywać nielegalnie z innych krajów? mogli. Mogli mordować swoich katów po wyswobodzeniu obozów? mogli. Ale Polacy jeśli to zrobili, nieliczni Polacy, najczęściej ciemne chłopstwo, kryminaliści i szmalcownicy, to jest to wina całego narodu. Jak Polska chce by ojciec Adama Michnika (Aarona Szechtera) odpowiedział za swoje zbrodnie sądowe, to nie można bo Szwecja na to nie zezwoli. Takie ukazanie sprawy, jest po prostu kłamstwem. I przyczynkiem, by zmusić Polskę do wypłaty odszkodowań „przedsiębiorstwu Holocaust”.  Między innymi, głównie chodzi o pieniądze, jak zwykle.

 

Do tego dołącza żal i poczucie krzywdy, związane z tym że Żydzi stanowili większość kierownictwa (znaczna nadreprezentacja) w urzędzie bezpieczeństwa, który wymordował wielką ilość Polaków; inteligencji, ruchu oporu, wszystkich którzy mogli zagrozić stalinizmowi. Po tym wszystkim, powstają produkcje (opłacane z Polskich podatków), które w nieustanny sposób szkalują Polaków. I ani jednego słowa „przepraszam” od Żydów.

 

Żeby był dialog, musi być wspólne win wyznanie. Tego nie było, gdyż tylko jedna strona ma się bić w piersi, za kryminalistów z którymi żaden porządny Polak, nie chce mieć nic wspólnego. Ja jako Polak, domagam się więc powstania filmów, w których będzie pokazana prawda, jak Żydzi donosili, nienawidzili Polaków, skazywali ich na zsyłki, tortury i śmierć. Wtedy powstanie dialog, bo teraz włączył się Pan w nurt który uprawia MONOLOG.

 

Zapisujcie się na newsletter, mojej wspaniałej strony KLIK, (na dole, biały prostokąt), a także odwiedzajcie moje wspaniałe forum KLIK.

5 thoughts on “Panie Pasikowski!

 1. Dziękuję. Niedługo pojadę po innych.

  Spójrzcie [url]http://www.youtube.com/watch?v=LZ7VBvFL58U&feature=endscreen[/url] ciekawe dlaczego Jakimowicz nie zrobił kariery, jego image był niesamowity.

 2. Fakt, na niektórych ujęciach bardzo podobny do Leonardo di Caprio. Tak poza tym to trochę pedalsko się czułem oglądając ten filmik:P

 3. Mi on Leona nie przypomina wcale 🙂 ale kto by nie chciał być jak filmowy Jarek? 🙂 zawsze na luzie, przy kasie, omdlewające panny 🙂

 4. W kwestii Jedwabnego mamy do czynienia z wieloletnim, skoordynowanym programem pacyfikowania Polaków przy użyciu psychologicznych trików – „pedagogiki winy”/ „pedagogiki wstydu”. Ten program jest silnie wspierany w internecie działaniami [url=http://myslnarodowa.wordpress.com/2012/04/25/hasbara-w-polskim-internecie-definicja-metody-organizacja-wikipedia/]hasbary – ogólnoświatowej scentralizowanej organizacji żydowskich aktywistów propagandowych[/url]. Zainteresowanych szczegółami odsyłam do tekstów poniżej.
  [url=http://myslnarodowa.wordpress.com/2012/11/28/leszek-zebrowski-o-jedwabnem-poklosiu-klamstwach-a-bikont-i-zydowskich-zbrodniach/]Leszek Żebrowski o Jedwabnem, “Pokłosiu”, kłamstwach A. Bikont i żydowskich zbrodniach[/url]
  [quote](…)
  Wystąpienie L. Żebrowskiego, zainspirowane “Pokłosiem” jest wartościowym kompendium wiedzy historycznej na temat niemieckiego mordu w Jedwabnem i niektórych kłamstw i manipulacji związanych z historią tej zbrodni. Jak dotąd żadna osoba omawiająca ten film nie zastanowiła się nad pewną jego “funkcją dodatkową”, obok “pedagogiki wstydu” / “pedagogiki winy” wobec Polaków. Otóż film ten może być narzędziem prania mózgów żydowskiej młodzieży na antypolonizm, pod hasłem “patrzcie, to nie my, to uczciwi Polacy sami się przyznali – i są za to atakowani przez polskich antysemitów”. Żydowska młodzież w Izraelu już i bez takich materiałów ma mózgi wyprane na antypolonizm (co widać we fragmentach filmu [url=http://myslnarodowa.wordpress.com/filmy/#Znieslawienie]Zniesławienie (Defamacja)[/url]). (…) [/quote]
  Warto przeczytać również:
  [url=http://myslnarodowa.wordpress.com/2012/11/22/poklosie-pasikowskiego-jako-narzedzie-prania-mozgow-w-polskich-szkolach/]“Pokłosie” Pasikowskiego jako narzędzie prania mózgów w polskich szkołach[/url]
  [url=http://myslnarodowa.wordpress.com/2012/07/05/pogrom-jedwabne-prawda-zbrodnia-mord-niemiecki-niemcy/]Prawda o “pogromie” w Jedwabnem. Mordowali Niemcy, a nie – Polacy.[/url]
  [url=http://myslnarodowa.wordpress.com/2012/04/17/jedwabne-oszczerstwo-i-haniebne-przeprosiny/]Jedwabne oszczerstwo i haniebne przeprosiny[/url]

  Poznałeś prawdę? Podziel się nią z krewnymi i znajomymi. Umieść linki na znanych ci forach i portalach. Pomóż Polakom wyjść z kłamstwa.

Dodaj komentarz

Top