Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Codziennik

Codziennik

No i wyszło szydło z worka. Dopiero teraz okazało się, dlaczego Alicja Bachleda-Curuś jest sama; wszystko przez zazdrosnego Collina, który wypłaca jej teraz sto tysięcy złotych alimentów miesięcznie. Gdy Alicja kogoś pozna, dostanie tylko pięćdziesiąt. Jak mówią bystrzy obserwatorzy życia, Rosati dawała tyle razy dupy staremu dziadowi, a Alicja dała raz i zarobiła znacznie więcej. Czyli jak dać to raz a dobrze, uczcie się dziewczyny.

—-

W najnowszym wydaniu specjalnym tygodnika do rzeczy, „LUDZIE”, panowie redaktorzy drwią z Marii Peszek że śpiewa „Nie oddałabym Ci Polsko ani jednej kropli krwi”. Nie dziwne, jak przychodzi do awantury to jedni piszą kocupały o Bogu, nagrodzie w niebie, opiewają w wierszykach patriotyzm i mundur, a inni wyją z bólu gdy pocisk rozsupła im jelita czy urwie nogę. Do czego to doszło, że ludzie nie chcą już umierać w cudzych interesach za obietnice nieba.

—-

Radek Sikorski wziął zaliczkę za napisanie thrillera politycznego. Mamy już jego fragment:

„Brudny, pijany Ak owiec bił kolbą mausera leżącego w rynsztoku żyda. Krzyczał: my Polacy, nienawidzimy żydów i spalimy was wszystkich w piecach! oszalałego z nienawiści wzmocnionej wódką AK owca, próbował odciągnąć delikatny żołnierz Waffen SS, Heinrich. Zostaw go, krzyczał, proszę Cię, bardzo proszę! ale AK owiec tylko wulgarnie zarechotał i wrzasnął: was Niemców też załatwimy, wywołaliśmy drugą wojnę światową, napadliśmy was i ukradliśmy żydom złote zęby i ich domy, i nigdy ich nie zwrócimy! przyglądający się tej scenie przemocy żołnierze wehrmachtu i oficerowie gestapo stali i płakali z bezradności – cóż zrobić?”

—-

Prezydent Komorowski został zaatakowany jajkiem, podczas wizyty w Ukrainie. Do Kaczyńskiego strzelali, później miał „wypadek”. Jaki prezydent taki zamach.

—-

Posłowie zatroskani o bezrobocie w kraju, apelują do ludzkich serc i sumień, by głosować za ubojem rytualnym w imię tolerancji religijnej. Polega on na nieprawdopodobnym, nieludzkim wręcz katowaniu zwierzęcia, które przez około piętnaście minut w specjalnej klatce się wykrwawia, by żydzi i muzułmanie mogli zjeść ich pełne adrenaliny i hormonów bólu mięso. Przecież wszyscy wiedzą że Istota która stworzyła biliardy galaktyk, Twórca wszelkiego piękna potrzebuje wycia ze strasznego bólu krowy, w końcu tak mówią święte książki i święci Panowie, których przekonano że są Boskimi posłańcami. W związku z tym proponuję, by przestać leczyć ludzi w imię walki z bezrobociem wśród grabarzy.

16 thoughts on “Codziennik

 1. >> A chcecie, podoba się?

  Zajebiste. Może być tygodnik, żeby skumulować najbardziej wstrząsające newsy : )

 2. Dobry pomysł, jak przeczytam twój przegląd prasy, będę miał z głowy czytanie całej tej papki 😉

 3. Publikuj na blogu oraz w innych miejscach gościnnie. Takie krótkie jajcarskie teksty przyciągną czytelników i podniosą oglądalność bloga.

 4. Bardzo dobry pomysł. Chętnie bym poczytał codziennie w czasie oczekiwania na artykuł. Taki przegląd paru wydarzeń w Polsce i świecie. Opisane lekkim piórem i z humorem bez napinki- wakacyjnie. Tak jak dzisiaj napisałeś. Bardzo mi się spodobało!Newsletter jak najbardziej może być choć tu na stronce tez jest okej.

 5. 1.”Dawała tyle razy dupy staremu dziadowi”
  – a jakby dawała młodemu dziadowi, to by się podobała? A może nie dawała staremu dziadowi tylko podnosiła go… na duchu? I czy to ważne kogo kobieta obdziela? Czy ten kto dostaje więcej jest bogatszy od tego co dostaje mniej?
  Pozdrawiam. 🙂

 6. Przypomniało mi to dawne czasy kiedy Szymon Majewski na żywo opowiadał i komentował odcinki Dynastii na antenie radia w podobnym stylu

 7. Mogę spróbować, ale jak to technicznie wykonać? a może małą gazetkę internetową zrobić, i wysyłać meilem przez newsletter czytelnikom?

Dodaj komentarz

Top