Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Eco Ego – czy jesteś EE

Eco Ego – czy jesteś EE

Oto mój styl, i moja marka.

Eco Ego

czyli

EE

Co to jest Eco Ego? to ekologiczny egoizm oznaczający że żyjesz głównie dla siebie i jesteś szczęśliwy ze swojego życia, nie raniąc innych. Kim jest mężczyzna lub kobieta, żyjący wg. filozofii EE? jest to osoba, stawiająca na pierwszym miejscu swój własny rozwój, i szacunek do siebie. Jak stać się takim człowiekiem? w życiu nie ma nic za darmo, wiec trzeba pracować by coś osiągnąć.

EE to przede wszystkim wolne, niezagracone przestrzenie,sprawiające że czujesz się w swoim domu wygodnie, ale też masz wrażenie że nie jestes tu na zawsze, że kiedyś odejdziesz. Takie nastawienie zmienia całe życie, sprawiając że mnie czasu poświęcany na gniew, złość, niechęć do innych ludzi, a więcej na swoje własne przyjemności. Zagracone, pełne bibelotów mieszkania mają dać człowiekowi w nim mieszkającemu wrażenie że tu jest jego miejsce, jego dom, jego przystań. Brzmi romantycznie, ale jest nieprawdziwe, i w dłuższym okresie czasu daje rozpacz i gorycz.

EE to także wygodne, nie uciskające ubrania, drogie i eleganckie, ale stonowane, nie krzykliwe. Najlepsze ubranie jest takie, gdy go na sobie nie czujesz. To tak jak z ego, gdy go nie czujesz, zostaje tylko radość… elegancja, dominujące kolory niebieski, beżowy, biały, purpurowy, czarny. Twój ubiór ma Cię ukazywać i przejawiać w świecie, jako osobę nie szukającą poklasku, nienachalną, elegancką, skromną w najlepszym krawieckim stylu. Osobę która jest naprawdę w porządku.

 

 

 


 

3 thoughts on “Eco Ego – czy jesteś EE

  1. Z tego tekstu wynika, ze nie kupujac drogich ubran nie moge zaliczac sie do „EE” i zdaje sie, ze nie moge byc „naprawde w porzadku”. Taki (miedzy innymi) mial byc przekaz?

  2. dzien dobry nazywam sie Dustin mam 18 lat i zaciekawilem sie Pana strona. Czy mogl by sie
    Pan do mnie odezwac na meila lub gg. Dzieki ,
    Milego dnia.

Dodaj komentarz

Top