Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Biblia EE

Biblia EE

Wyznawca EE – musi cały czas rozwijać swoją wewnętrzną siłę, i uniezależnia się od świata emocjonalnie, mimo że wchodzi w niego głębiej niż kiedykolwiek wcześniej.

W tym widać przewagę trendu EE nad wszystkimi innymi modami, czyli metroseksualizmem, emo, i innymi intelektualnymi nizinami które zakładają że człowiek musi być szczęśliwy w grupie, i w niej znaleźć wsparcie i szczęście. Wyznawca filozofii EE wie że jest to złudne, i bardzo ale to bardzo niebezpieczne, ponieważ osoba która dała Ci poczucie ze jesteś kimś ważnym ma nad Tobą wielka przewagę i władzę – może stwierdzić że jesteś mało warty by wymóc na Tobie presję na jakąś decyzję – i Ty to zrobisz żeby odzyskać jej dobre zdanie o sobie. Wystarczy jedno negatywne zdanie kreatora o Tobie, byś dostał silnej depresji, stracił sens życia, czy popełnił samobójstwo z rozpaczy ponieważ zostałeś odrzucony z grupy która wcześniej Cię akceptowała.

Wszystkie współczesne trendy robią z Ciebie niewolnika kreatorów, którzy wykreowali Ciebie – ubrali Cię, powiedzieli jak masz się zachowywać, w jakie miejsca chodzić a jakie omijać, jaki sprzęt elektroniczny kupować a jaki nie. Sterują Tobą jak małpą, i właśnie tym się stałeś – zdalnie sterowaną małpą. Bez własnego zdania, uśmiechającą się na pokaz, nieszczęśliwą, zależną od humorów Twojego kreatora i Twojej grupy.

EE jednocześnie nie ogranicza się do odrzucenia pewnych wzorców z innych trendów, i zalecane są w niej takie elementy jak dbanie o swoje ciało, dbanie o siebie, wygodne i lekkie ubrania, duży nacisk jest kładziony na wysoki standard życia – to z całą pewnością nie jest styl życia dla tych, co są biedni.

Filozofia EE jest w tym sensie zasadniczo inna od wszystkiego tego, co istnieje w masowej kulturze. Docenienie siebie i swoją wartość budujesz na sobie. A więc nie inni Cię doceniają, a Ty sama siebie doceniasz, i pozwalasz by inni Cię doceniali, ale nie jest t dla Ciebie tak ważne jak w innych trendach. Twoja opinia o sobie nie zależy od grupy ani od kreatora którym jestem ja – jesteś samotną falą w oceanie życia. Jak potężny rekin przemierzasz bezmiar wód, by rozkoszować się ciepłem i jedwabistym czuciem wody, która Cię nie pochłania a której Ty jesteś władcą.

Napędza Cię Twoja wewnętrzna siła, a zewnętrzne wpływy nie mają na Ciebie wpływu. Rozwijasz się, stajesz się coraz silniejszy, szczęśliwszy, niezależny i wolny, znikają wszystkie ograniczenia i widzisz niebo pięknym tak, jak nigdy wcześniej.

Tak, jeśli tak czujesz to znaczy to ze jesteś EE.

EE nie jest modą dla mas, dla ogółu społeczeństwa. Zwykli ludzie nigdy nie zrozumieją nawet w części tego, co dzieje się w Twoim wnętrzu. I dobrze, bo EE jest dla ludzi wyjątkowych, którym zależy na sobie, i którzy pierwszym miejscu stawiają siebie i swoje uczucia. Jest tylko dla elity która wykracza poza swoje własne ograniczenia.

 

 

One thought on “Biblia EE

 1. [b]Mistrz przestrzega w zyciu:[/b]
  „Wszystkie wspólczesne trendy robia z Ciebie niewolnika kreatorów, którzy wykreowali Ciebie – ubrali Cie, powiedzieli jak masz sie zachowywac, w jakie miejsca chodzic a jakie omijac, jaki sprzet elektroniczny kupowac a jaki nie. Steruja Toba jak malpa, i wlasnie tym sie stales – zdalnie sterowana malpa”
  [b]A jak jest w pracy (w koncu, to tez zycie)[/b]
  posluchajcie

  http://www.youtube.com/watch?v=WhGvbX1JlDs

  http://www.youtube.com/watch?v=UYjQL5sKHlk

Dodaj komentarz

Top