Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Przełomowe technologie

Przełomowe technologie

Nie wierzę w teorie spiskowe, mówiące o tym jakoby Tesla wynalazł silnik, który jest napędzany energią z atmosfery.

Minęło prawie 100 lat od tej pory, i ktoś by na to sam wpadł. Rozumiem że lobby nafciarskie operujące setkami miliardów dolarów może zlikwidować niemalże każdego naukowca na świecie, czy też przekupić, ale tych naukowców, szczególnie teraz w tak łatwym dostępie do wiedzy, jest bardzo wielu. A teraz do pryszczatych, co się śmieją z tych teorii mówiących że są grupy bardzo bogatych ludzi, które zlecają zabójstwa – wyobraź sobie mój młody wykształcony magistrze, że masz miliard dolarów dziennie na ropie, stać Cię na wszystko – masz władzę, piękne modelki na każde skinienie Twojego palca z poobgryzanym paznokciem, stać Cię na clearasil. I teraz pojawia się ktoś, kto wymyśla napęd na inne paliwo niż oferowane przez Ciebie, i tracisz wszystko – koniec z imprezkami, szacunkiem tych co szanują ludzi potężnych, pozycją społeczną, pięknymi kobietami.

Oddasz to wszystko? 🙂 byłeś kimś, wszyscy liczą się z Tobą, i teraz staniesz się dziadem, żebrakiem? czy też zapłacisz 100 tysięcy Euro żeby płatni mordercy zastrzelili naukowca? nie? nie zrobisz tego? rozumiem, masz dobre serce, ale wiedz ze Ci co mają władzę, nie oddadzą jej nigdy, i będą jej bronić za wszelką cenę. Poczytaj o mafii, o systemach totalitarnych – zasada władzy jest zawsze taka sama. Stać ich na zabójców, na przekupywanie polityków, stać ich na wszystko. Skoro przez kilkadziesiąt lat istnienia ZSSR ukryto śmierć w kaźni 60 milionów ludzi, to i można ukryć śmierć kilkudziesięciu naukowców, szczególnie że wyroki czy przekupstwa dokonywane są prawdopodobnie przez służby specjalne kilku państw które mają na ropie interes.

A więc uważam że wszystkich naukowców nie da się zabić czy przekupić, taki już jest świat i gdzieś by wypłynęła ta technologia – poza tym, są kraje gdzie ludzie z kręgów nafciarskich nie mają wstępu, np. Korea Północna czy Chiny, i tam rządy na pewno byłyby zainteresowane super wydajnymi napędami, z prostych względów – lepsze napędy, większa niezależność energetyczna ich Państwa, większe bogactwo i większa siła armii. A każdemu władcy na tym zależy, na armii która odgradza go od głodnych ofiar jego manii wielkości. Takich napędów nie mają, bo byśmy się na pewno o tym dowiedzieli, chociażby z internetu którego nie da się zagłuszyć. Z tego względu uważam bajanie o silnikach Tesli za niewiarygodne z mojego punktu widzenia, chociaż się mogę mylić.

Wunderwaffe – Antygrawitacja, nad którą pracowali naziści, i wynaleźli pojazdy latające vril. Dużo na ten temat czytałem, i osiągi tych pojazdów były tak oszałamiające, że 15 dysków by pokonało spokojnie kilkaset samolotów aliantów. To byłaby rzeź, do której jednak nie doszło, czemu? czemu do tej pory nikt tego nie robi? argumenty jak wyżej.

Wielu ludzi żyje w przekonaniu ze Niemcy mieli jakąś tajemną wiedzę. Owszem, w kilku miejscach byli znacznie do przodu w stosunku do aliantów – technologie rakietowe (pod koniec wojny 200 tysięcy ludzi w tym przemyśle pracowało), ale co z resztą? silniki czołgów mieli gorsze, na benzynę kiedy Rosjanie mieli aluminiowe diesle, w związku z czym jeździli na syntetycznej benzynie znacznie gorszej przez co się wszystko psuło i miało żenujące osiągi, musieli spawać wieże czołgów kiedy Ruscy i Amerykanie mieli jednolite, o programie nuklearnym nie wspomnę bo to wiadomo, radary znacznie gorsze dzięki czemu w 1943 zostali zaczęła się masakra u-bootow na Atlantyku. Mieli lepsze wykonanie, ale Alianci więcej i taniej produkowali, więc co z tego ze pantera załatwiała 5 T34, skoro na jedną panterę wypadało 50 T34 i 50 samobieżnych dział. Pantera – najlepszy czołg 2 wojny światowej – mało osób jednak wie, że Pantera bodajże po 1000km musiała jechać do Niemiec na wymianę silnika. Z Rosji 🙂 i jak się ma ich skuteczność do T34 który naprawiał na miejscu pijany Iwan? mimo wszystko opisy są wspaniałe, kiedy to czołgiści w shermanie w trakcie walk na froncie zachodnim, modląc się gwałtownie opróżniali swój organizm z produktów przemiany materii ze strachu, widząc panterę w gotowości bojowej.

Tym co Niemcy mieli najlepszego, byli fanatyczni żołnierze, bo to jest naród który kocha wykonywać rozkazy, i nie myśleć samemu, a zdają się na przywódcę. I tym Polacy się od nich różnią, bo ja widząc karabin wycelowany w siebie nie skoczę na niego, a ucieknę bo mam gdzieś dowódcę i wodza, a chcę po prostu żyć. Oni się rzucali na ten karabin. Kolega taty opowiadał jak pod koniec wojny młodzi Niemcy z własnej woli, obwieszeni granatami rzucali się pod czołgi Rosyjskie, to byli oczadziali ideologią kamikaze. Ich lotnicy, pilot myśliwic a najlepszy zestrzelił prawie 400 samolotów, pilot Ju 87 Stukasa, bombowca nurkującego, słynnego z tego że w pierwszych dniach wojny z Polską z rykiem syreny wywołującej panikę, podczepionej pod prawe skrzydło, atakował i mordował cywili uciekających z miasta, Hans Rudel ponad 500 czołgów Rosyjskich na froncie Wschodnim, któremu prawie na koniec wojny odstrzelili nogę i miesiąc później znowu wsiadł w samolot i rozwalał czołgi wroga a pod sam koniec wojny kiedy na niebie były tylko samoloty aliantów, razem z innymi wariatami wskoczyli w samoloty i kasowali shermany w swoich przestarzałych samolotach, mimo że walka nie miała już żadnego sensu, Niemcy były na kolanach. Czytałem ich biografię, np. ten od czołgów, zatopił lotem nurkowym krążownik marat i z opisu strzelca tylnego już pożegnali sie z życiem, a przeżyli fartem. Żelazna odwaga, a moim zdaniem lekkie szaleństwo. Facet po akcjach bojowych w trakcie których ja umarlbym ze strachu a on nawet nie mrugnął okiem, pił mleko, nie palił, nie przeklinał, był koleżeński, chodził wcześnie spać, bzykał tylko żonę, Niemkę, co samo w sobie jest wyrazem wielkiej odwagi.

Zderzak Łagiewki – super pochłaniacz energii. Ale nikt mi nie potrafił odpowiedzieć na proste pytanie – skoro z wielkiej prędkości samochód zatrzymuje się niemalże bez zniszczeń ponieważ zderzak pochłania energię kinetyczną zderzenia, co dzieje się z człowiekiem w aucie? nagłe zatrzymanie z prędkości 100km/h zrobi z człowieka w środku puree ziemniaczane i nie pomoże żadna poduszka powietrzna. Poza tym, spisek spiskiem ale jego zderzak byłby używany np przez wojsko do helikopterów, samolotów, czołgów, ile zastosowań, ile ofiar mniej – a nikt go nie stosuje.

To co mnie bardzo interesuje, nawet dziś o tym rozmawiałem z tatą inżynierem, i potwierdził mi że to jest genialne – o co chodzi? o silnik pneumatyczny znany od prawie 150 lat. Rewelacyjne rozwiązanie, którego jedynym minusem jest bardzo drogi pojemnik z włókna węglowego, żeby zniósł ciśnienie 20MPa, żelazne są strasznie cieżkie. Wiecie jakie to ciśnienie? takie jak na głębokości 2 km w oceanie. Takie ciśnienie zdusi Cię mocniej niż najbardziej toksyczna emocjonalnie Pani. W Hiszpanii powstała wielka fabryka, robią już te auta – poczytajcie sami

http://darmowa-energia.eko.org.pl/pliki/ekoauto/spr_pow.html

A teraz zasada działania silnika pneumatycznego

http://pl.wikipedia.org/wiki/Silnik_pneumatyczny

 

 

One thought on “Przełomowe technologie

  1. Mylisz sie Marku.

    Zderzak Lagiewki z wirowym akumulatorem energii ma podstawe fizycznej teorii

    ant-

Dodaj komentarz

Top