Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Kupujcie dolary

Kupujcie dolary

Chcialbym to napisać, i chcialbym żeby to było, żeby każdy mógł tu zajrzeć, spojrzeć na datę, i wiedział kto to napisał.

W telewizji, dosłownie wszędzie autorytety ekonomiczne wynajmowane i opłacane przez banki, wyją o tym że następuje zapaść dolara. A ja wam powiadam – nim kur Kargula zapieje, dolar powróci do starego wysokiego kursu. Nie jestem geniuszem ekonomii, ale wiem że mała grupka mądrych ludzi się zbiera razem, i strzyże owce – tak było zawsze a Ci co czytali książkę od historii z podstawówki, o tym mogą się łatwo dowiedzieć otwierając ją. Ta grupka ma media i przez nie wywiera wpływ na społeczeństwo, zmuszając je do określonych posunięć. A więc skoro jest taki impuls żeby ludzie wyprzedawali dolary, to ja wiem na 100% że dolar wzrośnie, bo nigdy media nic nie zrobiły dla dobra zwykłego człowieka. Ale kiedy wzrośnie, to nawet Salomon pewnie by nie wiedział, a ja jestem trochę i ciut ciut jednak od niego mniej mądry, chociaż wiele moich fanek by stwierdziło że znacznie przystojniejszy i uroczy.

Kupujcie śmiało dolary. I prezenty mi.

 

 

3 thoughts on “Kupujcie dolary

  1. Tak, kupilem. Mozliwosc pozyczania pieniedzy przez bezrobotnego jest tylko w providencie albo u chlopaków z miasta, wiec nie skorzystalem.

  2. a ty zarobiles cos na swojej znajomosci rynkow walutowych? sadzac po twojej pewnosci siebie powiinienes sie zadluzyc na maksa i kupic dolary za wszystko co masz bo przecez na 100% wzrosna

    to pytam
    zrobiles to? kupiles chociaz 1 dolca? czemu tak lub czemu nie?

Dodaj komentarz

Top