Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > 6. Nie cudzolóż

6. Nie cudzolóż

6. nie cudzołóż

Gdy chcesz się zmienić, zaczynasz pisać afirmacje, powtarzać sobie ze jesteś wspaniałym człowiekiem, pracujesz nad tym by pokochać siebie zwracasz się ku swiatłu. Jednakże czasami zdradzasz swój ideał, ostateczny cel.

Cudzołożysz – koncentrujesz się na złych myślach, na poczuciu ze to inni są ważniejsi od Ciebie, ze jesteś kims gorszym bo masz duzy brzuch albo stary samochód. To wszystko zdrada ideału. Wiec nie cudzołóż.

Jesteś wspaniałą cudowną osobą, wartościową i cenną, godną szacunku i miłości. Oto ostateczna prawda, niezależnie od tego co sie stało w przeszłości. Nie ma innej prawdy, wszelkie myśli które przeczą tej prawdze sa kłamstwem.

Każda chwila poświęconą na kontemplowanie tej nieprawdziwej mrocznej myśli to zdrada piękne bogatej pachnącej kobiety z zarzyganą martwą ćpunką. Jest to najdelikatniejsze porównanie.

 

 

 

 

One thought on “6. Nie cudzolóż

  1. „Nie cudzo lóz” – nie lóz w cudze:) Nie nalezy inwestowac swoich dóbr w taki sposób aby one nie przynosily Ci korzysci albowiem wszystko co masz zostalo dane Tobie i tylko Ty masz z tego czerpac korzysci, ponadto dajac cokolwiek komus za tzw „friko” odbierasz mu motywacje do samorozwoju. Nie cudzo lóz bo to zle dla wszystkich a zwlaszcza dla Ciebie

Dodaj komentarz

Top