Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Walentynki w dobie kryzysu

Walentynki w dobie kryzysu

Walentynki, święto zakochanych.

Kobiety w tym okresie czują stres i wielką presję na podarki, bo inne Panie dostają (przeważnie nie dostają, same kupują sobie i mówią że dostały od faceta by wzbudzić zazdrość, dokładnie tak samo jak chwalą się mężem i dziećmi przed wolnymi Paniami, które od razu dostają skurczów macicy) więc każda Pani chce coś dostać by nie być gorsza. Mężczyźni, których 85% w Polsce zarabia ok 1300pln średnio dwoją się, troją i czworzą co kupić. Zwykła dobra kolacja to 300pln, bukiet kwiatów to minimum 20pln (róże w tym dniu min 5pln/sztuka) kino 60pln i to minimum ponieważ Panie w tym dniu „przypadkiem” rezygnują z kolejnej diety, i łaskawie pozwalają by partner kupował im popcorn, batony, lody, napoje, ciasteczka. A prezent? lepiej nie mówić.

Oszczędzić nie można, bo Panie nie lubią sknerusów, i gardzą nimi. Trzeba wziąść kredyt w providencie. Albo…

Albo z tego wybrnąć. Najprostszy sposób to wywołanie awantury dzień przedtem, wyciągnięcie jakiegoś drobiazgu z przeszłości, i analizowanie go. Udaj święcie oburzonego, uznaj na głos że kobieta Cię nie kocha, i jak w ogóle mogła się tak zachować. Wzbudź w niej poczucie winy. Kobieta będzie zaszokowana, ponieważ to ona zawsze tak Tobą manipulowała, i najzwyczajniej w świecie zdębieje i zgłupieje z niedowierzania, że Ty też tak potrafisz. W walentynki spakuj się, weź kota, i obrażony (trzaśnij drzwiami wychodząc) wyjedź do mamy.

Po walentynkach daj się przeprosić dobrym jedzeniem i sexem. Ale pamiętaj, żeby przed każdym Twoim czy jej świętem wypominać jej że zepsuła Ci walentynki (wtedy kupi Ci coś droższego), oraz powiedz jej ze mialeś dla niej bardzo drogi prezent ale że tak Cię potraktowała, to wyrzuciłeś. Masz swój honor przecież.

Jeszcze lepszy sposób – trąb przez tydzień przed Walentynkami jaki to masz dla niej prezent, ile Cię kosztował (ale nie mów że pieniędzy, samo słowo koszt działa wystarczająco pobudzająco na kobietę) niech cała skacze z żądzy, będziesz miał codziennie super sex, jedzenie, a w święto dasz jej…. majtki zrobione szydełkami. Powiedz ze robiłeś je rok czasu szydełkiem, i masę czasu Cię to kosztowało, cały rok z okładem. Te obrzydliwe gacie kup w internecie za 10pln. I tym sposobem oszczędzisz pieniądze, a kobiecie zrobi się potwornie głupio i nie będzie mogla otwarcie płakać i wyzywać Cię że jesteś skąpy i jej nie kochasz, bo rok na to poświeciłeś – miłość, romantyzm, te sprawy. No ale na sex z chlipiącą po kątach Panią to tej nocy nie licz. Pani oczekiwała futra, samochodu, biżuterii, widziała w myślach miny wściekłych i pełnych zazdrości i nienawiści koleżanek z pracy co dawało jej natychmiastowy orgazm pochwowy, a dostała majtki nie nadające się nawet na ścierkę.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Top