Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Stworzyć stronę? żaden problem.

Stworzyć stronę? żaden problem.

Tak jak wam mówiłem, powstała już stronka na której będę niedługo instalował blog. Oto adres do niej, zapiszcie sobie

https://www.ecoego.pl

Na razie nie ma na niej moich treści, uzupełnienie wszystkiego potrwa, prawie tysiąc artykułów, zdjęcia, linki, kopiowanie wszystkiego z bloga tutaj. Ale nie od razu Hong Kong zbudowano. Jak wiecie, męczyłem się z tym sporo czasu. Jedni mówili tak, inni inaczej, powstał wielki bałagan. Aż sobie przypomniałem że znam osobiście człowieka który „siedzi” w tym interesie. I poszło jak z płatka – tu oszustwo, to zostaw, tu taniej, tu drożej, zrób to to i to. Siedzenie wiele lat w tym interesie sprawiło że każda operacja związana z zakładaniem stron i wszelkimi innymi związanymi z tym sprawami, to pestka. I po stresie.

Więc jeśli chcielibyście kiedykolwiek zaistnieć w internecie, czy zakładacie firmę i myślicie o dobrej reklamie i nie chcecie zostać oszukanym (jak np. domeny.pl i szereg innych nabijań ludzi w butelkę przez oszukańcze umowy) a elegancko, kompetentnie, tanio, a przede wszystkim sympatycznie, bezstresowo, uczciwie i bezpiecznie wszystko załatwić, polecam wam Jacka, którego znam osobiście ja i moi znajomi, i osobiście ręczę za jego uczciwość, o profesjonaliźmie i kompetencjach nie ma co wspominać bo wystarczy samemu sprawdzić – po co mi wierzyć (i ludziom dla których robi projekty?) rzut oka na jego prace w internecie i wszystko jasne.

Jacek każdy projekt traktuje ambicjonalnie, i podchodzi do tego osobiście, co jest w tych czasach zdumiewające. Tu nie ma miejsca na fuszerkę, czy odwalanie roboty na „odczep się”. Bardzo mi się to podoba.

Jacek:

Profesjonalne strony internetowe: F.H.CONEX
fhconex.com
email: admin@fhconex.com

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Top