Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Dywersja ideologiczna; ale to już było…

Dywersja ideologiczna; ale to już było…

Katolicy propagują film o tym, jak przejąć państwo poprzez proces zmiany mentalności. Wykłady prowadzi Pan Jurij Bezmienow, były sowiecki ekspert od propagandy i dezinformacji KLIK. Proszę go obejrzeć, gdyż jest bardzo ciekawy.

Śmiać się z samego siebie

Ludzie którzy się nim zachwycają, i wskazują że powrót do religii jest jedyną możliwością skutecznej obrony, jednocześnie sami nie zauważają pewnej rzeczy; żydzi zrobili to już dawno temu nie tylko z naszym państwem. Dumna, silna wiara Słowian została wyrżnięta, a w zamian niej wprowadzono na krwi i łzach żydowskie wierzenia pustynne. Wprowadzono umiłowanie cierpienia, niechęć do innowacji i bogacenia się, obrzydzenie wobec seksu i życia na ziemi, na rzecz mrzonek o życiu w niebie. Takie rzeczy robiono już tysiące lat temu; i tego efekty są oczywiście doskonale widoczne. Wiara tak się splątała z życiem Polaków, że jest uważana za coś normalnego, coś co naucza dzieci dobra i moralności. Tymczasem my mieliśmy swoją wiarę, na ziemi, tej ziemi; a mamy wiarę która pochodzi z Watykanu, obcego mocarstwa dla którego jesteśmy jedną z dojnych krów. W ten właśnie sposób zniszczono Słowian; wiarą. Jezusa także wykorzystano, gdyż ten przebudzony człowiek z całą pewnością nie miałby nic wspólnego z kościelnymi wynalazkami, takimi jak wyprawy krzyżowe, palenie na stosach wszelkich wynalazców, ładnych kobiet, tortury… pedofilia, gigantyczne bogactwa, mieszanie w polityce międzynarodowej. Ten skromny, radosny Jezus miałby chcieć by ludzie czcili jego rzekomy zgon? skąd o tym niby wiadomo? cała wiara opiera się na szalonym założeniu, że to wszystko w co wierzymy się wydarzyło. A skąd ta pewność? może zostało to wymyślone?

Teraz my wierzymy w cierpienie i biedę, a żydzi wierzą w bogactwo i życie na ziemi. Nie ma skuteczniejszej dywersji niż stworzyć religię pozornie dobrą, i w ten sposób rozbić od środka imperium rzymskie.

Naturalna religia

Pogaństwo jest znacznie piękniejsze od pustynnej wiary. To miłość do przyrody, praw natury, płodności i ciągłego rozwoju. Umiłowanie piękna, a nie czynienie bożka z cierpienia, plugastwa, bólu i chorób. Pogaństwo to religia kosmiczna, ale i ona jest strukturą, która z czasem zacznie działać na rzecz władzy swych kacyków, a nie dobra swego ludu. Chrześcijaństwo wyrżnęło dawną religię naszych przodków; trwało to kilkaset lat, ludzie walczyli z niemieckim najeźdźcą. Teraz prawdopodobnie Islam wyrżnie chrześcijan, a nie za długo to Chińczycy wyrżną Islam i narzucą swoją ideologię. Takie są po prostu dzieje świata; jedna forma upada a zastępuje ją inna. Obecna to niezwykle potężna korporacja, wykorzystująca słowo „Jezus” by oszukiwać, niszczyć i deprawować ludzi od dzieciństwa; głównie poprzez zastraszanie wtedy, gdy dziecko każdą bajkę bierze za fakt i rzeczywistość.

 

——-

 

 

Zapraszam na stronę samczeruno, tylko o sprawach damsko męskich. Zachęcam do zapisywania się na newsletter na jej dole; wystarczy wpisać swój meil w biały prostokąt, by być zawsze na czasie. Zachęcam do ściągnięcia mojej książki „Co z tymi kobietami?” jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski.

7 thoughts on “Dywersja ideologiczna; ale to już było…

 1. jestesmy inni ale to wlasnie jest wspaniale
  inaczej myslimy inaczej mówimy… jestesmy rózni – zeby móc sie uzupelniac … gdyby bylo inaczej to nie bylaby potrzebna nam plec w ogóle !!!
  nie rozumiem kazdego meskiego zachowania, nie kazde mi odpowiada i wkurzam sie czasem i jest mi czasem bardzo zle z powodu zachowania tego lub innego pana
  czasem trudno jest nam sie porozumiec…
  róznice sa ok.

 2. >> ten przebudzony człowiek z całą pewnością nie miałby nic wspólnego z kościelnymi wynalazkami

  Ten „przebudzony czowiek” nigdy nie istniał, jest postacią literacką, zlepioną z przygód Apoloniusza z Tiany, Buddy Sakjamuniego (tak, tak, polecam książkę „Prajezus”), wierzeń egipskich oraz postaci kilku żydowskich rabinów i heretyków z tamtych czasów. Przepływ informacji w tamtych czasach był całkiem niezły, znano mity innych kultur, istniały przecież doskonałe szkoły i biblioteki które zajmowały się gromadzeniem i badaniem tego rodzaju informacji. Szkoda, że chrześcijanie je zniszczyli, wiedzielibyśmy więcej. Nieistnienie „Jezusa” to nie jest kwestia wiary ale wiedzy historycznej, która jest starannie „zaniedbywana” w procesie edukacji i mainstreamowej kulturze.
  Całość chrześcijańskiej mitologii została ukształtowana w pierwszych wiekach naszej ery a ostatecznie – dopiero ok. roku 400!!

 3. cyt : ” Pogaństwo to religia kosmiczna, ale i ona jest strukturą, która z czasem zacznie działać na rzecz władzy swych kacyków, a nie dobra swego ludu.” .Brzmi to pesymistycznie :-). No , bo nie chrześcijaństwo , pogaństwo też nie za bardzo / w kontekście cytatu /, to właściwie co proponujesz ?

 4. Co można zaproponować (aby się zapoznać, nie od razu przyjmować ślepo)?
  Bioteizm (opisany np. w książce „Nowa Sławia”).
  [url]http://polonocentryzm.hpu.pl/viewpage.php?page_id=9[/url]
  W wielkim skrócie właśnie chodzi o szacunek do natury, środowiska, bo w nim żyjesz (jak je zaśmiecisz, to też ucierpisz). Ta Natura może być właśnie „Bogiem”.

  Słowianie (słAwianie) nie byli żadnymi „poganami” (to żydowska propaganda mająca ośmieszyć nasze korzenie), tylko „boganami”.

 5. 99,99999999…..% żywych organizmów pobiera z otoczenia jedynie tyle energii ile jest niezbędne do przeżycia. Czy to możliwe, by organizm stanowiący 0,0000000000000….1% ilości żywych organizmów na Ziemi miał rację ? ❗

 6. Zrozumiałe, że można nie wierzyć w bóstwo Jezusa, ale zaprzeczanie Jego istnieniu świadczy o pospolitej głupocie. [b]Trzeba rozróżnić granicę między zdrowym sceptycyzmem i krytycznym nastawieniem a arogancją.[/b]
  Przecież Bolesław Krzywousty też nie istniał, to tylko wymysł Galla Anonima na haju i innych schizofrenicznych kronikarzy.
  Przychodzi sobie taki Tacyt po imprezie u konsula, wiadomo, ostre chlanie wody doprowadzanej ołowianymi rurami, „A, niech tam, napiszę, że w Judei za Poncjusza Piłata działał jakiś wichrzyciel, niech się nazywa Jezus.” Wróć, Tacyt nie istniał. Flawiusz i inni też nie. To tylko wymysł [color=black]czarnej mafii[/color], element dywersji ideologicznej prowadzonej przez Watykan. O tym mówi nam wiedza historyczna. 🙄
  Nie istnieli, bo szanowny pan powyżej nie zechciał przyjąć ich istnienia do wiadomości. Bo ich na własne oczy nie widział. A mózg swój, chłopczyku, to widziałeś?
  Jeszcze dużo historii się powinieneś pouczyć…

  PS Możesz napisać co wcześniej brałeś, gdzie i za ile można to dostać 😆

 7. [quote] To miłość do przyrody, praw natury, płodności i ciągłego rozwoju. Umiłowanie piękna[/quote]
  🙂 🙂 🙂

  [url]http://www.youtube.com/watch?v=5t8PBLhmrWs[/url]

Dodaj komentarz

Top