Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > HWDP od czasu do czasu

HWDP od czasu do czasu

Do wszystkich fanów JP (jebać policję) i HWDP (huj w dupę policji). Bądźcie honorowi, prawilni i wpiszcie sobie w dowody że w razie jakiegokolwiek przestępstwa, nie korzystacie z usług „jebanej” policji. Okradną was fajne chłopaki tak, że będziecie śmigali do mopsu po talon na zupkę? dostaniecie wpierdol taki, że będziecie srali pod siebie i beczeli jak małe dzieci? nagrają kamerkami jak Cię kilku ziomków bierze pod buta i szczają Ci na twarz? załatwcie to sami. Zajebią Ci kogoś z rodziny „miastowi”? skrzywdzą Ci matkę, ojca? potną siostrze twarz brutalnie ją gwałcąc? załatw sprawę sam. Idź do kolesi z zorganizowanej grupy przestępczej i domagaj się sprawiedliwości. Na pewno się przestraszą upalonego ziomka w koszulce JP, który przyszedł sam bo jego prawilni kumple akurat mieli parówki na gazie, albo mają zatrucie żołądkowe.
Bo jeśli chełpisz się JP i HWDP, a jednocześnie korzystasz z ich pomocy, to jesteś zwykłym lamusem który żeby się przypodobać podobnym sobie, obraża ludzi którzy za marne grosze muszą sobie radzić z gnojem i syfem. I nie mówcie że biją; jakoś mnie zatrzymywali po pjanemu parę razy, ale nigdy nie cwaniaczyłem, zawsze grzecznie rozmawiałem i nigdy nie miałem żadnych nieprzyjemności. Oczywiście, są gnidy jak w każdym zawodzie, ale na pewno nie wszyscy. Policjant to też człowiek, który oczekuje że możesz go zarżnąć nożem. Dlatego przyjmuję postawę uległości, bo wiem pod jakim obciążeniem pracuje ten facet. I korona mi z głowy nie spadła; godność tracisz przez inne rzeczy, niż przez bycie grzecznym do czasem za ostrego policjanta.

 

Zdejmij więc tę pierdoloną koszulkę, albo wpisuj sobie w dowód, fejsa i gdzie się tylko da, że nie korzystasz z ich usług. Twoi koledzy z osiedla Cię obronią. Chodząc gibają się jak rezusy, mają ostre spojrzenia, lubią spuścić komuś wpierdol, wiedząc że w razie czego grupa im pomoże. Są tak słodko twardzi, robią takie poważne interesy, są tak silni… do czasu aż wpadnie konkretna ekipa. Wtedy płacz, prokurator i policja która musi bronić ich rozpłakane, wydelikacone dupki.

3 thoughts on “HWDP od czasu do czasu

  1. Piękny tekst Panie Marku 😀

    Jeszcze raz pokazujesz że bycie prawdziwym facetem to bycie mądrym facetem!

    Pozdrawiam, Marcin.

Dodaj komentarz

Top