Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Czarna Love

Czarna Love

 

Wklejam z Onetu: Skazany w USA m.in. za handel narkotykami obywatel tego kraju, który kilka lat temu zbiegł do Polski, oskarżony jest przez prokuraturę o to, że oszukiwał mieszkanki Warszawy i okolic. Przeciw Anthony’emu S., przed stołecznym sądem, toczy się proces karny. Mężczyźnie, który nawiązywał kontakty z kobietami za pośrednictwem internetu, a następnie wyłudzał od nich duże kwoty pieniędzy grozi do ośmiu lat więzienia. W sprawie poszkodowanych jest co najmniej kilkanaście osób.


I dalej: Czarnoskóry mężczyzna korzystając ze społecznościowych portali internetowych zawierał znajomości z kobietami. Spotykając się z nimi przedstawiał się jako biznesmen, który prowadzi rozległe interesy w Polsce oraz w innych krajach. Po pewnym czasie, gdy kobiety nabierały do niego zaufania, prosił je o pomoc finansową na realizację różnych projektów – m.in. restauracji, klubów fitness.


I wreszcie rozwiązanie łamigłówki: Aby się uwiarygodnić, przedstawiał fałszywe dokumenty i przynosił prezenty. „Anthony utrzymywał kontakty, także intymne, z wieloma kobietami poza mną. Pożyczał ode mnie pieniądze ze świadomością, że mi ich nigdy nie odda. Mówił, że jestem jego pierwszą i ostatnią miłością, a oszukał mnie materialnie i emocjonalnie” – zeznała świadek.


                  
                                                                  Afro skandaleCzemu Polską w ostatnim czasie wstrząsają Afroamerykańskie skandale? Czemu mężczyźni, którzy w krajach swego pochodzenia nadają się jedynie do zamiatania ulic, łapania bezpańskich psów na kebaby, czy jak Pan Anthony, siedzenia w więzieniu, w Polsce stają się bożyszczami kobiet z klasą, pupilkami lewicowych organizacji praw człowieka? Chociazby głośna sprawa nie za bardzo świętej pamięci Pana Simona Mola, który upodobal sobie zarażanie młodych kobiet hiv-em, i szereg innych równie oburzających, ale mniej medialnych wydarzeń w których główną rolę grali Afroamerykanie.


Simon Mol był mistrzem podrywu. Przede wszystkim był znany, był dziennikarzem, miał znajomych ludzi z kręgów lewicy, i inne ciekawe, wrażliwe społecznie postaci dla których obecność murzyna była nobilitująca, i wskazywała na ich nowoczesność, Europejskość. Szła za nim legenda, którą już teraz wiemy że sobie wymyślił, a więc wrażliwy poeta piszący wzruszajace, smutne wiersze, i dziennikarz który za walkę z totalitarnym systemem u niego w kraju, został skazany i musiał uciekać. Rewolucjonista, człowiek odważny, patriota, uczciwy, dumny. Do tego duże, głębokie jak jeziora oczy, w których była czułość, wielka wrażliwość dla uciskanego świata. A więc mamy najważniejsze schematy które dla kobiety są najważniejsze – facet znany, sławny, wrażliwy, walczący o dobro innych, piękna buzia i figura, dobrze zarabiający, oraz, absolutny ciężar który przeciążał wszystkie inne cechy – wielki, twardy członek, uczulony na prezerwatywę, wchodzący w uczulone na rozsądek ciała Pań. Co ciekawe, Panie które nalegały na prezerwatywę były agresywnie oskarżane przez wrażliwego poetę o rasizm i ksenofobię, i większość z nich zapłaci śmiercią w strasznych męczarniach za swoją Europejskość i otwartość na nowe trendy.


Te wszystkie cechy, oraz świadomość ze w razie związku z Simonem będzie się wyróżniać, będzie można spojrzeć z pogardą na inne Panie, że oto ja mam takiego faceta, a wy co macie? Brzuchaci Polscy mężczyźni? Niedomyci, z popsutymi zębami, brzuchami do kolan, śliskimi i posklejanymi włosami i kępą wodoroostów straszącą spod pach, które nigdy nie zaznaly antyperspirantu, brązowo zielone szpony u stóp które przebijają się przez skarpetkę. Ziejący nieprzetrawionym piwem, pierdzący przy jedzeniu i jedzący własne kozy z nosa. Tak, to prawda, ale ten czysty ładny murzyn jest dla zwykłej studentki mordercą zakażającym hivem, a żeby było coś więcej kobieta musi mieć firmę, i być bogata. Panie – kury domowe marzące o romansie z czarnoskórym Romeo, stać tylko na czarny odpowiednik Polskiego Zenka, a ten jest o niebo gorszy niż nasz, rodzimy model pasożyta i próżniaka. A teraz będzie brutalnie, ale tak czasem trzeba – nie dla psa kiełbasa.


Znane sa przypadki, kiedy to normalne żony, matki, poznając Pana Simona rzucały męża, olśniewał je ten cały błysk, salony, muzyka, kawior na rautach, przyjęcia, galerie obrazów, znani ludzie, homo i biseksualni kreatorzy mody, dziennikarze, aktorzy, to jest świat a nie te codziennie pranie obsranych pieluch dziecka, czy robienie obiadu meżowi. Po wyczyszczeniu konta rodziny, brały pożyczki w providencie by móc uczestniczyć w życiu elity, a po rzuceniu przez Pana Simona, po kilku stosunkach seksualnych bez zabezpieczenia (by upewnić się że doszło do zarażenia) wrócić z wyciem i płaczem na kolanach do meża błagając o wybaczenie, na zgodę dając mu nagrodę, która jest zaproszeniem do tańca ze śmiercią – sex. Tata mi wielokrotnie ze śmiechem opowiadał, jak w jego czasach młodości była taka knajpa do której chodził z kolegami, i przyjeżdzali tam najniższej klasy robotnicy do pracy z Niemiec, murzyni. Śmieciarze, kanalarze, usuwajacy najohydniejsze szczątki z ulic – i mają mój pełen szacunek, każda praca uczciwa to honor, wstydem jest kraść albo się lenić. Ale Ci właśnie Panowie przyjeżdzali do Polski, i upodobali sobie tą knajpę. Dzięki niezwykłemu za komuny przelicznikowi waluty, śmieciarz w Niemczech był tu niemalże milionerem. Najlepsze hotele, jedzenie, luksus im wcześniej nie znany Dolary otwierały w PRL każde drzwi do ludzkich serc, i kobiecych majteczek, co teraz się niestety nie zmieniło ani na jotę. I ciągle z tymi murzynami wybuchały wojny, oni kontra nasze Polskie chłopaki, którym narzeczone, żony i dziewczyny przemykały sie chyłkiem do tej knajpy, by potańczyć, wypić coca colę, i poczuć jak to jest z czarnym członkiem. A potem się rodził jakiejś Jadźce i Heńkowi czarny dzieciak, i był problem. Heniek pił miesiąc non stop by zapomnieć o hańbie, Jadwiga ryczy i płacze, a murzyn zadowolony myje ubikację w Hamburgu.


Wielką rolę odgrywa w związku z Afroamerykaninem poczucie że jest się wybraną, inną niż wszystkie inne Panie. Daje to kobietom zakompleksionym, niepewnym swego poczucia wartości poczucie bycia docenioną. Hitem jest też posiadanie kolorowego dzidziusia, którym można się chwalić, i szokować społeczeństwo. Te same kobiety dają Polskim dzieciom imiona typu Kevin, Jason, Donald itd co jasno pokazuje jak bardzo silna jest w nich potrzeba wyróżnienia się, nawet kosztem własnego dziecka które będzie z takim imieniem pośmiewiskiem, i wcale takie imię nie oznacza że będzie szanowane na zachodzie, a wbrew przeciwnie. A można dziecku dać ładnie na imię, np Marek.


Kobieta świadoma swej wartości, wybierze faceta z którym będzie jej dobrze, czyli może być to także murzyn, ale nie musi nim być bo jest odmienny i trendy. Nie jestem rasistą, ale jednak prawdą jest że na zachodzie murzyni są dla kobiet z plebsu, gdyż nie mają do zaoferowania nic poza zasiłkiem. Teza że murzyni mają wielkie penisy i są silni fizycznie jest mitem, który upada gdy pojedzie się na zachód, albo obejrzy walkę bokserską, strongmenów czy kilkanaście dobrych filmów porno, w których królują biali mężczyźni. Dysponuję obfitym filmowym materiałem porównawczym, który przechowuję na swoim komputerze oczywiscie w celach wyłącznie dydaktycznych. Ja byłem na zachodzie, i wprawdzie nie oglądałem czarnych penisów bo moje zainteresowania oscylują bezwzględnie w stronę Pań, ale opowiem Państwu prawdziwą historię którą opowiedział mi wujek w Londynie. Otóż w przejściu podziemnym stał murzyn, obok był jakiś garnek czy kapelusz na datki od ludzi pełny monet i banknotów, a wiecie czemu? Murzyn wystawiał penisa, długości najwyżej 3cm. Ludzie zszokowani, mezczyźni też, ale z jakąż satysfakcją patrzący na takie mikro narzędzie zbrodni! Radośni i szczęśliwi, chętnie wpłacali pieniędze. Cóż za rozkoszna odmiana – całe życie kompleksów i narzekania że ma się 12cm, a tu się okazuje że jest się gigantem, olbrzymem, odyńcem miłości, lwem miejskiej dżungli. Czy przez chwilę chociażby poczucie się mężczyzną obdarzonym hojnie, ba, bardzo hojnie przez naturę, nie jest wate kilku funtów? Jest.


A czy ja bym wrzucił mu coś do kapelusza? Nie. Raz ze jestem skąpy, a dwa że jestem hojnie obdarzony. Wg. najnowszych badań naukowych, penis 4 – 7cm jest normalny, 7 – 10cm duży, 10 – 11cm bardzo duży, a powyżej 12cm gigantyczny. Sami Państwo widzicie, mając gigantycznego penisa nie czuję żadnych kompleksów ani zahamowań w sferze będącej odwieczną domeną Erosa.
Główna teza którą stawiają Panie, że Arab czy murzyn jest lepszy od Polskiego mężczyzny jest to, że ten kobietę adoruje. Tak, każdy na początku jest miły, a później? Prosze przyjrzeć się krajom Arabskim, gdzie kobieta to przeważnie szmata do rodzenia dzieci, o Afryce nie wspominam, bo murzyni się nie pitolą z żadnymi zasadami. W Polsce jeszcze jest cudownie, bo Arab się boi Polaków, ale po wyjeździe do swego kraju, wszelkie bariery opadają, i wychodzi kulturowy stosunek do Pań. Czyli rodzić, do garów, a za każdy przejaw ciągot demokratycznych uderzenie pieścią w twarz. Nie pochwalam przemocy, ale jak chciało się być trendy, dowartościować, pokazać pogardę innym że ma się romantycznego, ciemnoskórego czy Arabskiego chłopaka, to trzeba też wypić to piwo którego się nawarzyło. To nie przypadek że wiele katowanych Pań nie szuka pomocy, którą można znaleźć. Przed wyjazdem chełpiły się i puszyły przed innymi Paniami, i teraz musiałyby przyznać się do porażki, jakże dotkliwej. Śmiała się ona, i nie po to przez chwilę triumfowała widząc zazdrosne i wściekłe miny koleżanek, by teraz stać się pośmiewiskiem. Więc cierpi w milczeniu, myśląc ze dostanie za swoją gehennę nagrodę w niebie.

 

122 thoughts on “Czarna Love

 1. Z wszystkim sie zgadzam tylko w boksie czy lekkoatletyce zwlaszcza biegi dominuja jednak murzyni to jednak sa silni fizycznie.

 2. Wydaje mi sie Drogi Mistrzu, ze opisales pewna skrajnosc. Wierzcie mi Drodzy Panowie (mniej lub bardziej obdarzeni), ze ja i moje kolezanki (czyli rasowe 30-tki:) ) uwielbiamy Polaków, wszystkie mamy polskich mezów lub partnerów i pewnie nie pozamienialybysmy ich na ciemnoskórych Herosów.
  Po moich ostatnich wakacjach w Egipcie nabralam wstretu do tamtejszych mezczyzn, nie szanujacych kobiet, brudnych i oblesnych, wykrzykujacych za nami (domyslam sie) jakies sprosne uwagi, chcacych mnie kupic od meza za butelke whisky(bo na zaplate w wielbladach jestem za chuda).
  Naprawde nie wszystkie kobiety sa takie, jak opisales. Czy my naprawde wymagamy tak wiele, uwierzcie mi, ze kobieta, która jest doceniana, kochana, moze spelniac sie zawodowo nie potrzebuje szukac wrazen z czarnoskórym macho. Naprawde nie jestesmy takie zle, wiec prosimy o odrobine szacunku.
  Pozdrawiam goraco wszystkich Panów i Ciebie Mistrzu.
  Ela

 3. Pudzian nie ma szans z Z. Savickas’em, nawet o nim nie wspomina bo to inna liga. Murzyni maja lepsza koordynacje, dluzsze sciegna achillesa, szybszy odruch kolanowy ale w typowo silowych czy technicznych konkurencjach statystycznie nie maja szans.

  Kolejny raz potwierdzilo sie, ze kobiety nie kieruja sie rozumem tylko bezkrytycznie przyjmuja to co sie im mówi. Koles wyglada jak gangster z Brooklyn’u, zdziarany jak najbardziej zapieczony charakterniak a pani lyknela bajke o najwiekszej milosci 🙂 Te kury nie potrafia skojarzyc, ze taki apollo/zdobywca nie ma zamiaru zagrzac przy jednej kobiecie i po krótkiej burzliwej milosci (fizycznej) szybko nastanie kres a dama z poluzowanym rurociagiem znów bedzie szukac szczescia 🙂

  Niedawno odeszla ode mnie kobieta, koniec konców okropny to dyshonor bo szczerze ja kochalem, nie bilem, zawsze bylem szczery i nie zalowalem jej uwag gdy popelniala ,,szkolne” bledy co moglo ja bolec ale to nie istotne bo bylo zdrowe z gruntu, edukujace i nie jedna by to przezyla w imie tego co bylo w perspektywie – teraz podobno juz kogos ma i jak to wyrazila jest szczesliwa, podobno mówia sobie ,,takie dobre rzeczy” .. jak nic trafila na bajarza, który ma cisnienie i nie zawacha sie uzyc wszelkich srodków byle do celu, a po niej bedzie nastepna. Powiedzialem jej, ze wiekszosc facetów to klamcy i niebawem sie przekona jak sie zakonczy ta cudowna historia. Glupota na szczescie nie jest zakaznam, nie wiem co zrobic kiedy skruszona poprosi o szanse?, radzcie 🙂

  Obcokrajowcy maja w Polsce szczególne wzgledy, wystarczy, ze taki nieskladnie mówi i sie usmiecha a juz niemal kazdy by mu oddal ostatnia koszule. Ludzie podbijaja sobie morale/zasycaja próznosc pomagajac takiemu bo moga sie przez chwile poczuc jak dobry wójek/wolontariusz/samarytanin/aniol stróz/informator publiczny 🙂

  Co co Mol’a to te puste laski nie inaczej jak chcialy sie dowartosciowac bytujac z nim, uskubac z niego tej wyeksponowanej charyzmy bojownika o dobro narodu :), glupie kury, no ale zasmakowaly czarnego korzenia a na pamiatke dostaly oryginalnego hiv’a.

  Jessica, podkrec tempo na zmywaku, mamy najazd gosci 🙂 Panie Kevin’ie, prosze jeszcze raz przemopowac glówny hol, wydaje mi sie, ze sie przykurzyl 🙂 Nasze amerykanskie gwiazdeczki 🙂

 4. Ali,Holyfild,Tyson,Foreman,Lewis a waga ciezka to jedna najbardzej prestizowa a strongemni nie wiadomo na ile sa czysci i takiego prestizu nie ma. Bekele,Gebrselassie dominuja na dlugich dystansach.

 5. .. gdy popelniala ,,szkolne” bledy co moglo ja bolec ale to nie istotne bo bylo zdrowe z gruntu, edukujace i nie jedna by to przezyla w imie tego co bylo w perspektywie – teraz podobno juz kogos ma i jak to wyrazila jest szczesliwa, podobno mówia sobie ,,takie dobre rzeczy” .. jak nic trafila na bajarza, który ma cisnienie i nie zawacha sie uzyc wszelkich srodków byle do celu, a po niej bedzie nastepna. Powiedzialem jej, ze wiekszosc facetów to klamcy i niebawem sie przekona jak sie zakonczy ta cudowna historia. Glupota na szczescie nie jest zakaznam, nie wiem co zrobic kiedy skruszona poprosi o szanse?, radzcie 🙂

  Obcokrajowcy maja w Polsce szczególne wzgledy, wystarczy, ze taki nieskladnie mówi i sie usmiecha a juz niemal kazdy by mu oddal ostatnia koszule. Ludzie podbijaja sobie morale/zasycaja próznosc pomagajac takiemu bo moga sie przez chwile poczuc jak dobry wójek/wolontariusz/samarytanin/aniol stróz/informator publiczny 🙂

  Co co Mol’a to te puste laski nie inaczej jak chcialy sie dowartosciowac bytujac z nim, uskubac z niego tej wyeksponowanej charyzmy bojownika o dobro narodu :), glupie kury, no ale zasmakowaly czarnego korzenia a na pamiatke dostaly oryginalnego hiv’a.

  Jessica, podkrec tempo na zmywaku, mamy najazd gosci 🙂 Panie Kevin’ie, prosze jeszcze raz przemopowac glówny hol, wydaje mi sie, ze sie przykurzyl 🙂 Nasze amerykanskie gwiazdeczki 🙂

 6. chwile poczuc jak dobry wójek/wolontariusz/samarytanin/aniol stróz/informator publiczny 🙂

  Co co Mol’a to te puste laski nie inaczej jak chcialy sie dowartosciowac bytujac z nim, uskubac z niego tej wyeksponowanej charyzmy bojownika o dobro narodu :), glupie kury, no ale zasmakowaly czarnego korzenia a na pamiatke dostaly oryginalnego hiv’a.

  Jessica, podkrec tempo na zmywaku, mamy najazd gosci 🙂 Panie Kevin’ie, prosze jeszcze raz przemopowac glówny hol, wydaje mi sie, ze sie przykurzyl 🙂 Nasze amerykanskie gwiazdeczki 🙂

 7. Moja droga E – na szacunek trzeba zasluzyc, honorowym zachowaniem, uczciwoscia. Niestety, spotkalem w zyciu dwie honorowe kobiety do bólu uczciwe, jedna to moja mama, a druga to babcia, ale ja jestem ich krew, wiec nie za bardzo chce myslec jakby bylo gdybym nie byl rodzinnie z Nimi zwiazany 😀 a tak, falsz, obluda, zaklamanie, jedno sie robi inne mysli, cel to tylko seriale dzieci i ustawic sie w zyciu na czyjs koszt. Innych zachowan nie widzialem, chociaz jestem pewien ze sa, gdzies tam… :cheer:

 8. Jak to nie ma szans z S? przeciez to Pudzian jest absolutnym mistrzem swiata, co Ty piszesz? :cheer:

 9. Kliczko, Golota, i wielu, wielu innych co leli murzynów. Fakt, hitem byl Tyson i Lennox, ale ich jest dwóch tylko.

 10. Najwazniejsze zebys nie nienawidzil jej, niewazne co zrobila. Ta nienawisc dotknie tylko Ciebie. Zycz jej codziennie w myslach wszystkiego najlepszego, szczescia, radosci, zdrowia i milosci, w ten sposób zniknie z Twoich mysli w sposób zdrowy, a nastepna dziewczyna bedzie znacznie lepsza. Afirmacja – dziekuje za kobiete znacznie lepsza pod kazdym wzgledem od (tu imie tej suczy)

 11. Golota to az tak ich nie nalal bo ma psychike slaba a przed Tysonem uciekl fakt walka byla uniwazniona a Lewis go pokonal.Hitem nie bylo tylko dwoch murzynskich bokserów bo bylo ich znacznie wiecej.

 12. Murzyni sa moze i silniejsi, ale popatrzcie na czarnych pilkarzy. Biegaja szybko, przepychaja sie, ale nie mysla na boisku. Dlaczego najlepszymi rozgrywajacymi w pilce sa biali? Bo na tej pozycji trzeba myslec, czego Murzyni nie potrafia. Nie jestem rasista, rasizm to bezpodstawna dyskryminacja ze wzgledu na rase. Ja uwazam, ze Murzyni powinni miec takie same prawa jak biali, bo kazdy na to zasluguje, ale dlaczego w murzynskich krajach jest bieda, a bialy czlowiek stworzyl najlepsza cywilizacje?

 13. Aha kobiety chca sexu z Murzynami bo podswiadomie szukaja genów najbardziej róznych od swoich, a taki bialy mezczyzna jest bardziej z nimi spokrewniony niz Murzyn.

 14. No wlasnie. Gdy tak krytykowani Europejczycy odeszli z Afryki, teraz maja tam apokalipse glodowa, wojny i niespotykane nigdzie indziej cierpienia. Zreszta, jakos psy sie dzieli na rasy, wiadomo ze jedna inteligentniejsza, inna agresywniejsza, ludzie tez tak maja.

 15. 🙁 gwarantuje Ci,ze sa. Trafiales po prostu na jakies wybrakowane egzemplarze. Takie niestety trafiaja sie wszedzie i moze to Cie nieco zdziwi ale równiez wsród mezczyzn 👿
  Te kobietki musialy Cie niezle wkurzyc skoro masz o nich tak niskie zdanie.
  Z niecierpliwoscia bede wyczekiwac postu, w którym opiszesz kobiete, te jedyna, piekna, warta uczucia Muze, dla której stracisz glowe.

 16. Dlatego murzyni dobrzy sa w obronie ewntualnie pozycje napastnika zwlaszcza liga angielskiej gdzie gra sie twardo.Znajomy ,ktory mieszkal sporo czasu w Afryce powiedzial mi ,ze jedynym rozwiazanie problemu tego kontynentu jest powrot kolonializmu bo murzyni nie potrafia sie zorganizowac a roznorodnosc plemion powoduje ze predzej czy pozniej beda sie zabijac.Np w panstwach afrykanskich gdzie jest duzy wplyw panstw europejskich,ktore kiedy posiadaly tam kolonie sytuacja wcale nie jest taka zla.Jednoczesnie panstwa spoza Afryki w tym USA sprzedaja bron na ten kontynent wykorzystywana w wojnach domowych zarabiajac na tym duze pieniadze to po co pomagac.

 17. No na pewno sa, inna kwestia jest ta ze ja takie osoby przyciagam i w sobie cos musze miec nie ciekawego jeszcze 😆 wiesz, lato jest, modnie jest teraz sie zakochac, wiec i ja sie zakocham, czemu by nie? :silly:

 18. No niestety, murzynów trzeba nadzorowac bo powybijaja sie wzajemnie. Ale rasistowskie teksty lol 😆

 19. Zyczymy mu jak najlepiej ale to Savickas jest najlepszy. Ja tez moge sobie kupic koszulke strongman ale tyle w tym prawdy co we mnie przekonania 🙂

 20. Golota nie mial tak potwornie mocnych i szybkich ciosów jak rzeczeni panowie, dostawal walki z najlepszymi ale po prawdzie nie mial wielkiego talentu a gdy poczul sile ciosów przeciwnika to zapalal mu sie wsteczny. Powinien przejsc terapie na poczatku kariery – Marek: jakie moglybyc Twoim zdaniem motywy dla których poddawal sie i zanosil placzem w tych niechlubnych walkach?

 21. Ja jestem za Pudzianem, sadze ze wygra z Savickasem, tak mysle 👿 a propo cwiczen, zrobilem tak po dlugim namysle – 1 dzien, 6 serii po 41 pompek, 2 dzien – 3 serie po 41 pompek, 3 dzien triceps, 5 serii hantlem stoja przed lustrem i zginajac lape za glowa 4 serie po 6,5kg i jedna 9kg. 4 dzien biceps, 5 serii i wpadlem na niezly trik, kólek nie kupilem ale zawiazalem na gryfie skskanke i oparlem ja o stope, i wyciskam max 9 powtórzen na mase. I teraz 5 dzien, robic wolne czy nie do diabla?

 22. Poddawal sie bo uswiadomil sobie po pierwszych ciosach ze juz koniec, i to go odróznia od mistrzów, jak sie zalamiesz na poczatku to koniec. Za to jesli chodzi o talent sile itd, to fachowcy mówili ze gdyby nie ta psychika lekowa, to Lennoxa móglby obic o Tysonie nie wspominajac. Nie zal mi go, facet bil ludzi na ulicy, dla mnie to tchórz i bandyta jest.

 23. Suczy, suczy 🙂 Mialo byc bez nienawisci 🙂 Dwie wrózki napisaly mi kiedys, ze to ta, z opisem personalnym – co Ty na to?, ja wiem, ze najlepiej isc za glosem serca ale i rozumu w równej wadze, pierwszy do niej nie zagadam. Dzieki za afirmacje, juz mi ja niedawno podales, jest ok 🙂

 24. Nie przejmuj sie, ja tez sie wiele razy zacietrzewialem ze juz nigdy nie chce z laska miec do czynienia, a potem jak sie odzywala wchodzilem drugi raz do tej samej rzeki. I nigdy sie to dla mnie dobrze nie skonczylo. Zawsze bylo gorzej tylko, i chyba dlatego ze ja bylem juz podejrzliwy, bardziej agresywny majac w pamieci co mi zrobila. Wiec zanim do tego dojdzie, pisz afirmacje i znajdziesz sile by odmówic. Bez niej nie masz szans, chyba ze naprawde Ci zalazla za skóre :silly:

 25. A co Ci zrobila? nie przebije mojej ukochanej, pól roku mnie zdradzala, pól roku myslalem ze ma na imie .. a miala zupelnie inaczej, w koncu sie wkurwilem i konkretnie zalatwilem sprawe, do tej pory ma mnie i bedzie miec w pamieci razem z jej kochasiem 😀 smieje sie, ale jak znikala na tydzien, a ja siwialem ze strachu co sie z nia dzieje, albo kolejna na mojej liscie top 10, zdradzila mnie i chciala kase na aborcje bo ma ze mna dziecko, jeszcze nigdy nie wiedzialem ze wlosy moga sterczec ze strachu :silly: a jak sie nie zgodzilem to wynocha z domu, rany ale mialem straszna depresje po tym, pól roku z domu nie wychodzilem, schudlem jak szczapa, tydzien prawie nic nie jadlem, ciagle sny o niej itd. Ale duzo sie nauczylem wtedy o sobie dzieki temu, a teraz jej zycze wszystkiego najlepszego 🙂

 26. Jak dziewczyna kogos zdradzi to nie ma litosci. Juz sie do takiej nie wraca zeby nie zdradzala nastepnym razem, tylko niech sie nauczy. A jak sie jej da druga szanse to bedzie Cie miala za frajera.

 27. Jesli masz czas i nie zal Ci tych 100-120 zl miesiecznie to naprawde najlepiej gdybys zapisal sie na silownie. Trening klatki, bicepsów i tricepsów ma nie wiele wspólnego z calosciowym treningiem ciala a cialo powinno sie rozwijac wlasnie kompleksowo. Same barki skladaja sie z trzech aktonów i na kazdy jest po cwiczeniu (od tego sie rosnie wszerz). Plecy sa ogromna grupa miesniowa i na plecy robi sie zwykle 3-4 cwiczenia. Klatka piersiowa to grupy wlókien przyczepione do ramion, okolic mostka i obojczyków pod róznymi katami i rozwija sie je conajmniej dwoma cwiczeniami. Nogi skladaja sie z duzej grupy miesni czworoglowych uda, z miesni dwuglowych uda, z lydek. Ramiona to bicepsy, tricepsy i miesnie naramienne. Do tego dochodzi trening miesni brzucha z koncentracja na rozwój górnej, srodkowej i dolnej czesci oraz miesni skosnych. Reszty dopelniaja miesnie kapturowe i prostowniki grzbietu. Zobacz jak prowizoryczny jest Twój trening i wyobraz sobie ile trzeba pokombinowac, zeby zrobic trening ciala – dzieli sie go na trzy treningi w tygodniu i szybkosciowe przecwiczenie dwa razy w tygodniu kazdej grupy to 3 x po 1,5 h. Zachecam Cie do takiego kompletnego treningu, kobiety beda Cie podziwialy 🙂 Ja trenowalem w takim rezimie 3 lata i gdyby nie atopia to nadal bym to robil ale obecnie czekam w uspieniu az mi da spokój 🙂

 28. .. miesnie kapturowe i prostowniki grzbietu. Zobacz jak prowizoryczny jest Twój trening i wyobraz sobie ile trzeba pokombinowac, zeby zrobic trening ciala – dzieli sie go na trzy treningi w tygodniu i szybkosciowe przecwiczenie dwa razy w tygodniu kazdej grupy to 3 x po 1,5 h. Zachecam Cie do takiego kompletnego treningu, kobiety beda Cie podziwialy 🙂 Ja trenowalem w takim rezimie 3 lata i gdyby nie atopia to nadal bym to robil ale obecnie czekam w uspieniu az mi da spokój 🙂

 29. Z ta bylo tak (zmuszam sie do uzywania bylo), ze kiedys z nie do konca znanych mi powodów rozstala sie z pierwsza miloscia po 4-ech latach zwiazku blisko daty slubu. Zrazala mnie do siebie wspominajac o nim, nawet mnie do niego porównala, powiedziala co z nim nie robila, korespondowala z nim pozdrawiajac go cieplutko (a ja znalem jej haslo do skrzynki), nie wytrzymalem i po jednym z e-maili kiedy do mnie przyjechala z buzka niby nigdy nic zaniemówilem az doczekalem placz, szlochów i obietnic, ze nigdy wiecej tego nie zrobi. Z tego co sie dowiedzialem on nie mial na mieszkanie a ona oczekiwala wyprowadzki i to byl podejrzewam powód jej decyzji o koncu naszej znajomosci – na odchodne wyrzucila mi, ze bronilem jej do niego napisac. Wyslala mu dwa zdjecia na których wyjatkowo ladnie ja ujalem i moje ale wiesz, dwa takie piekne portrety .. dla niego. Któregos razu byla wsciekla, ze on sie ponoc wyprowadzil z narzeczona .. to jej marzenie, którego sama z nim nie doczekala. Moja milosc byla szczera, ona powiedziala, ze kiedy sie z nim rozstala musiala sie leczyc bo czula, ze sie jej zapadl swiat – ja teraz mam trudne dni, stale o tym wszystkim mysle.

 30. .. Któregos razu byla wsciekla, ze on sie ponoc wyprowadzil z narzeczona .. to jej marzenie, którego sama z nim nie doczekala. Moja milosc do niej byla szczera ale to na niej nie zrobilo wrazenia bo ona ma cele, pewnie psycholog ja tak ustawil ale watpie, ze jest zdolna do milosci do czlowieka. Powiedziala mi, ze kiedy sie z nim rozstala musiala sie leczyc bo czula, ze sie jej zapadl swiat – ja teraz mam trudne dni, stale o tym wszystkim mysle, mysle, ze sobie poradze ale póki co marze o tym by sie odezwala po przemysleniu swojego zycia – z takim podejsciem z pewnoscia nie bedzie szczesliwa, chyba, ze dla niej szczytem szczescia jest dochapanie sie statusu materialnego .. ale obaj wiemy, ze tacy ludzie i tak nie zaznaja szczescia.

 31. Gdybym sie dowiedzial, ze kobieta mnie zdradza to nie ma zmiluj, koniec. Nie wiem czy moja eks mnie zdradzala, twierdzila, ze nie moglaby tego zrobic, ale ciort wie bo byla klamliwa.

 32. Ukraincy, arabusy, sudanczycy maja ponoc statystycznie 15-17 ml nasienia a inne narodowosci ok 5 ml. Kobiety szukaja jurnych samców bo tacy moga splodzic silne dzieci, zapewnic byt, w razie potrzeby obronic a i w lózku spisac sie na medal. Turasy tez maja silne geny, widac po wlosach, po dzikich spojrzeniach po wlosach na calych ramionach – baby az do nich piszcza ale co my mozemy poradzic.

 33. Ciekawe ilu czytelników mialo szanse zobaczyc pierwszy obrazek zalaczony do tego tekstu? Ja widzialem :), byl super no ale dzieci i nie mamy 22-iej 🙂

 34. Masz racje, mam troche kapusty ale nie mam pracy wiec nie mam wplywów, a to co mam to pójdzie na samochód, wiec albo auto albo pakernia. Zreszta na silownie chetnie bym poszedl z kims, sam nie chce, nieswojo bym sie czul, a nikogo nie moge namówic, nikt nie chce przypakowac kurcze.

 35. Sadze ze to wiele by nie dalo, Golota jest facetem który swietnie sie czuje w walce ulicznej bo jest bandziorem, ale z prawdziwym sportowcem psychicznie nie ma szans, inne maja cele. Pamietam o glosnej sprawie jak Golota sie zadawalz Pruszkowem, i cos powiedzial do Slowika, a ten wyciagnal bron i zaczal liczyc do trzech, Golota tak uciekal ze stól wywalil 😆

 36. Nie masz co liczyc ze ona cos przemysli, tym wszystkim kieruja emocje silne, sam wiesz o tym doskonale. Kobieta chce miec najlepszego spladzacza, i teraz nie moze sie zdecydowac. Potraktuj to co sie stalo jako Boza laske, i zacznij obserwowac siebie. Teraz mozesz sie bardzo wiele o sobie nauczyc, poznac, ta wiedza jest bezcenna. Najwazniejsze to – nie zacznij na nia bluzgac, wyobrazac sobie ze bedzie nieszczesliwa. Dopóki sie ego nie wyzwoli, wszyscy beda nieszczesliwi Ty i ona tez. Pisz afirmacje, duzo spaceruj zebys nie siedzial!!! ruch, dotlenienie, tak w sluzbach specjalnych sie uzdrawia ludzi po szoku bojowym, jak siedzisz to koniec. A teraz rada, jakby co nie ode mnie, w koncu jestem mistrzem duchowym. Wez cos konkretnie przyruchaj, zmus sie, zalicz pare maniur i Ci przejdzie najwiekszy szok i wiez z nia – powaznie Ci radze 😀

 37. No i co bys zrobil? pobil goscia? co to da? niech ja ma, zdradzi i jego. Jej wlac? jej zycie sie jeszcze nie raz odplaci, a raczej nie zycie a jej przekonanie ze mozna mówic o milosci i zdradzac – jest skazana nie nieufnosc, nie pozna prawdziwej milosci, i to jest dopiero straszna kara. A za to bys jeszcze poszedl siedziec i po sadach by Cie ciagali. Bez sensu. Zdradzila? ok. powodzenia zycze i pozdrawiam. Trzeba zyc z klasa chlopaki. Zawsze jest cos dla nas lepszego na horyzoncie, nic nie tracimy, mozemy tylko zyskac.

 38. Ha ha ha, uznalem ze 50 cent lepiej sie tu wkomponuje, a obrazek wspanialy, bedzie na lepsza okazje 😆

 39. Dzis poczynilem pewne próby – jedna z Pan, moich faworyt, 18 latka na która w sumie czekalem trzy miesiace, dzis mi oznajmila ze sie w czwartek bzykala z jakims kolesiem, jakby mnie kon kopnal w klate sie poczulem 😀 oczywiscie blokada gg wywalilem jej fotki, numer telefonu i nie istnieje dla mnie, chociaz zycze jej wsio najlepszego 😆 nastepna mi pisze ze fajnie by bylo jakyb facet jej kupil dobre perfumy, no sory ale jakas porazka, jestem za fajny facet zebym musial sie oplacac za sex. To ona moze mi zaplacic, a nie ja jej 👿

 40. Pomine Pania której wpadlem w oko, i która nie ma auta ani mieszkania, to juz wiem co by bylo, mis nie mam gdzie mieszkac i szloch. Dla mnie panna musi miec wlasne mieszkanie i samochód, i tyle.

 41. Proste potrzeby prostych pan 🙂 Czytam polecone e-book’i Louise L.Hay, bardzo pomocne do pracy nad swoimi problemami 🙂

 42. Ja poszedlem sam i to do takiej gdzie wydawalo sie, ze jest mordownia, nic mi sie nie stalo, na poczatku instruktorka powiedziala i pokazala co i jak, spotkalem tam pelen przekrój wiekowy i spoleczny, mase osobowosci, multum zachowan .. nie bedziesz sie nudzil 🙂

 43. Ponoc z nimi bywal, z reszta jak mial walki za oceanem to sprawozdawcy mówili na antenie, ze wiele miejsc jest zarezerwowanych przez ludzi ze swiatka.

 44. Tyson tez nigdy nie byl swiety, jak mial 14 lat to juz pokazywal na ulicy z kim sie trzeba liczyc na dzielnicy i obrabial ludzi w hotelu.

 45. Nie ma zmiluj w takiej sytuacji to w moim wykonaniu rozstanie, szkoda czasu na tych, którzy sie z nami nie licza.

 46. Mojego kolege zdradzila dziewczyna. Powiedzial o tym przyjacielowi, a akurat ona pózniej poznala tego przyjaciela. On byl takim typem playboya wiec ja poderwal, ona sie w nim podobno zakochala, a on ja po prostu zdradzil specjalnie zeby sie zemscic za przyjaciela. Dla mnie to glupota bo i tak by ja ktos zdradzil potem, nie ma sensu mscic sie specjalnie, ale ma nauczke przynajmniej.

 47. Samochodu lepiej zeby nie miala. Dziewczyny nie powinny prowadzic, lepiej dla jej bezpieczenstwa 😆

 48. Hahaha no nie moge Panowie, gdzie Wy sie obracacie,ze tam same takie dziwne panny??? ale z drugiej strony, jezeli to 18-tka to nie ma sie co dziwic. Przeciez jak ma 18 lat, to jedyna szansa, zeby miala jako taki status materialny to dziani starzy. Oj Mistrzu jak bedziesz sie za takie bral, to nic z tego nie bedzie…

 49. Drogi Olo, ja jestem kobietka, jezdze od 5-ciu i jestem wytrawnym kierowca. Ja i moja Alfina stanowimy wysmienity duet 👿

 50. Jasne, dla mnie kobieta która zdradzila nie istnieje, nie ma przebacz, wszystko wybacze ale zdrady nigdy. Raz zrobila, zrobi i drugi raz 😯

 51. No i jaki w tym sens, w zemscie? nic sie czlowieka bez charakteru nie nauczy, nic. Ludzie czesto sie rodza bez jaj, tak zyja i tacy umieraja. Niech mszcza sie inni, podobni, bo gdy my duchowo rozwijajacy sie mscimy, nasze mysli wypelnia nie rozwój i szlachetnosc, ale nienawisc. Dla wlasnego dobra trzeba wybaczyc.

 52. Hehe, ale auto to wolnosc, nie wyobrazam sobie czekania az dziewczyna przyczlapie autobusem, chodzic na przystanek itd, przyjezdza autem, git majonez, a jak ma wlasne mieszkanie wiem ze leci na mnie a nie na darmowy hotel. Poza tym jakbym chcial cos dziabnac na miescie to by mnie mogla odwiezc.

 53. Ale taka nawet mila z gadki, unikam mlodych lasek bo nie mam o czym z nimi gadac, ale 18 letnie cialo… 😀 niby sobie nie obiecywalismy nic, ale do diabla, po co mnie informowala ze sie dziabala z jakims ciapatym? ma czas jeszcze, podrosnie i nauczy sie klamac 👿

 54. A jaka masz alfe? rocznik, model, ile kucy pod macha? i niech zgadne nie jestes z Wawy, a jak jestes jestes gruba, znajac moje szczescie 😀

 55. Nie skorzystam z Twoich rad (tych z konca wypowiedzi), to nie w moim stylu, nie rai mnie zaliczanie dla zaliczania, nie interesuje mnie seks dla samego seksu, u mnie to sie musi wiazac z uczuciem.

 56. Wyobraz sobie, ze ja tez jestem wrazliwym facetem, ale sex taki pomaga zerwac wiez, która daje Ci ból. A dentyste lubisz? wiercenie w zebie bez znieczulenia? nie, jak ja, ale jednak chodzimy, prawda? bo jak nie pójdziemy, bedzie strasznie bolalo i dlugo. Ale dalem fajny przyklad przypowiescia :silly:

 57. Nagram cos, ale wiesz jak mi ciezko? klecze pod glosnikiem z malutkim mp3 w lapie, i mówie to co mi przyjdzie do glowy. No nie umiem z kartki, nie chce mi sie nawet pisac. Lece na freestyle.

 58. Afirmuj samoocene, cwicz boks, ducho spacerów, wplacaj mi pieniedze na zbozne cele, i bedzie dobrze 😀 ja mam recepte na wszystko, szkoda tylko ze nie zawsze dzialaja 😀 :silly: 😀

 59. Jakie obce, kilka wizyt i bedziesz znal ludzi :), na silce jest jak w domu, tylko nie wolno przeginac z gadaniem bo z czego jak z czego ale z gadaczy tam sie smieja 🙂

 60. Zle porównanie, do dentysty idziemy w okreslonym celu ale wspomniane przez Ciebie bzykanie sie na sile to w moim pojeciu gwalt na mojej psychice, zlamanie zasad, które daja mi poczucie wartosci i zarazem pewnosc siebie i sile, nie moge sie Mistrzu rozmienic na drobne, kumasz? 🙂

 61. Olo, Nie rozumiem, dlaczego tak o mnie piszesz i nie jast to zbyt mile ale ok, jak chcesz: 147,2002,111, pochodze z malej wsi Czestochowa nad Warta (u nas nie zamawia sie Malibu z mlekiem 🙂 )mam 160 cm i 50 kg, mam 29 lat, meza, córke, wystarczy? zapraszam na 1\1 na lotnisko do Rudnik,
  zegnam

 62. Stary, zastanów sie czy nie masz hipochondrii, nie jestem zlosliwy. Co Ci sie dzieje, ze wyszukujesz sobei chorób?, masz problem ze skóra, nie staje Ci, srasz na rzadko, odbija Ci sie? .. jak okreslisz prawdziwy problem i przestaniesz sie zabawiac w cudotwórce\lekarza samozwanca to udaj sie do lekarza stosownej specjalizacji i on sie tym profesjonalnie zajmie. Dobrze radze, nie nakrecaj sie 🙂

 63. A co do artykulu i komenatarzy dotyczacych rozgrywajacych murzynów to nie mozna nie wspomniec o przesympatycznym Magicu Johnsonie z Lakers. Byl on najlepszym rozgrywajacym afroamerykaninem w histori NBA i zaden bialy rozgrywajacy mu nie dorównywal. Drugorzedna sprawa jest to ze zajal 9 miejsce z 1 tys. kobiet w rankingu najgoretszych kochanków globu stworzonym przez amerykanski magazyn dla mezczyzn „Maxim”. A dokonal tego tylko do 1991 r. kiedy to sie okazalao ze ma HIVA i ze wg lekarzy zostalo mu wówczas ze 2 lata zycia. Tymczasem Magic wypiol sie na HIVa i zyje sobie dalej ze swoja pierwsza zona. LOL. Facet ma glowe na karku i wie jak sie ustawic 🙂

 64. Ty juz tak duzo nie cwicz na mase :)) Widzialem ten filmik na wrzucie jak walisz w gruszke. No Marek wybacz ale ty juz wygladasz (chodzi o sylwetke) jak karki z mojego osiedla. Postaw raczej na cwiczenia koordynacyjno szybkosciowe bo sie calkiem upodobnisz do ABS-ów.
  Ps. ABS – Absolutny Brak Szyi. 😆

 65. Tak silownia to wspaniala rzecz , ale jeszcze trzeba miec mózg by z niej korzystac tak aby przynosila korzysci a nie szkody dla zdrowia i urody 🙂 Mózg i troche wiedzy . Ludzie jadacy na koksie ( przewaznie mlodzi ) nie zdaja sobie sprawy jakie skutki bedzie to mialo w przyszlosci dla zdrowia i urody tychze. Nie rozpisujac sie zbytnio wymienie tylko fakt kompletnego zrujnowania ukladu pokarmowego – Watroba , Najbardziej faszerujacy sie maja efekt odwrotny jesli chodzi o wyglad brzucha ku przerazeniu tepych osilków brzucho rosnie od wzdecia spowodowanego chorobami w/wym ukladu pokarmowego. fantastyczna sprawa i jakze komiczna jest widok tzw. pakerów grajacych w jakakolwiek gre zespolowa . Ach co za swietna koordynacja, jakie kocie ruchy !!! Co za plynnosc :)) Pomijam fakt iz koksujacy sie zawodowi kulturysci maja powazny problem z czynnosciami dnia codziennego np. Uczesaniem wlosów. Bzdury !?? Nie to fakty i codzienna obserwacja. Oni nawet chodzic normalnie nie potrafia. Czy mi cos zrobili ze tak pisze? A moze jestem typem cherlaka co to tylko przed komputerem i okulary lornety. Pudlo !!! Pisze o tym co wiem , znam ,umiem, i widzialem.Ci ludzie to kaleki ruchowe i kordynacyjne. Tak niestety i sami z siebie to zrobili. Jesli jeszcze zrobili to dla pieniedzy tak jak wymieniany powyzej w zachwycie Pudzian to pól biedy. Ma chlopak kase aby sie leczyc na starosc.Reszta zadzialala na zasadzie malpiego wzorca z kolorowego plakatu. Nieodpowiednim cwiczeniem z ciezarami nawet najwiekszemu talentowi ruchowemu mozna zrobic wielka nieodwracalna krzywde. Pozdrowiska 🙂

 66. wlosów !!! Bzdury ?? Nie fakty i obserwacja codzienna.To sa kaleki ruchowe. tak kaleki. Nieodpowiednim cwiczeniem z ciezarami mozna zrobic nawet najwiekszemu talentowi ruchowemu nieodwracalna krzywde. Dlaczego tak pisze czyzby ABS-y cos mi zrobily niedobrego ? Czyz nie jestem typem chuderlaka co to tylko przy komputerze a okulary lornety ? Pudlo. Takie sa fakty. Pisze to co znam, wiem , umiem, i widze. Pudzian to kaleka. Mistrz swiata i kaleka zarazem. Pól biedy z nim , zrobil to dla pieniedzy. Bedzie mial sie za co leczyc na starosc. Gorzej z innymi.Pozdrowiska :))

 67. Ja bym wolal ja wozic swoim autem jak je juz bede mial. E nie pisze o Tobie tylko ogólnie o kobietach, z których wiekszosc nie umie jezdzic. Zreszta faceci tez czesto zle jezdza, ale wynika to z glupoty. Ja nie mam kasy na prawko, ale umiem w miare jezdzic samochodem, nie ma w tym nic trudnego, a znam kobiety, które po 10 razie nie mogly zdac na prawko.

 68. No i jeszcze jak to ja sie woze samochodem to nie moge nic pic, dla mnie to lepiej bo wtedy nie trzeba znajomym tlumaczyc, ze mi sie nie chce pic.

 69. To zagraj z takim pakerem w pilke. Co z tego, ze jestem od takiego technicznie lepszy skoro chlop mi wejdzie cialem i sie od niego odbije? Wcale pakery nie sa zle w grach zespolowych. A to, ze na starosc beda miec zniszczony uklad pokarmowy to oni chyba wiedza, tylko nie do konca zdaja sobie sprawe co to oznacza.

 70. inaczej nie bylaby zabawa i nie mozna bylo by sie bawic jakby regul zadnych nie bylo.To co piszesz o wchodzeniu cialem to zapewne chodzi Ci o tzw. gre cialem i tu tez sa bardzo restrykcyjne przepisy. Nie ma tak ze on cie odepchnie czy wpadnie na Ciebie i ty sie odbijesz to jest przewinienie czyli popularny faul i traci pilke a moze jeszcze kartke dostaje lub inna kare zalezy od dyscypliny. Jesli kiedys uprawiales cos amatorsko nawet a potem widziales miesniaków jak w to graja to bedziesz wiedzial o co mi chodzilo. I o tym pisalem OLO . :))

 71. Kumam, jasne ze kumam 😆 wiec pisz afirmacje, spaceruj, zacznij uczyc sie jezyka, po to bys lasce mógl powiedziec z usmiechem i na spokojnie – NIE. 😀

 72. Gdzie mój ulubiony przewodnik? Dlaczego nie smaga biczem swojej cietej riposty swoje owce? Dlaczego nie widze odpowiedzi na posty, dlaczego sie nie obraza ? Czyzby rower ? Moze randka z wielbicielka ? A moze rybe smazy ? ja tez wyskocze po rybke i ziemniaki. Tucza a jakze ale jakie smaczne :)) Mniam. Wielkie pozdrowiska dla Mistrzunia !!!!!!

 73. Ej, zostaw chlopaka, powiedzial mi komplement ze mam ladny glos i jest pod moja „ochrona” 😀 Ty mi tez powiedz cos milego bedzie po równo to pozwole wam sie klócic ze soba 👿 :cheer: :side: 😀

 74. No ciekawe co z tym hiv u niego, sa rózne teorie spiskowe, podobno transfuzjami ciaglymi sie utrzymuje przy zyciu, ale skoro on móglto czemu np Freddy Mercury nie mógl? ciekawe.

 75. E tam, jaki ze mnie kark, 93kg tylko waze, a w klacie cos ponad 120cm, jeszcze mnie troche do nich brakuje 😛

 76. Wiadomo ze do takich gier bierze sie silaczy i klocki. Faktycznie sie tylko odbic od niego mozna :cheer:

 77. Mistzr jest zawsze w Twoim sercu mój synu 😀 odpisalem wlasnie moim fanom, a teraz jade na rower do rodziców cos przekasic, na diecie jestem, masakra 🙁

 78. Daje rade z angielskim ale zrobilo sie cieplo, kupilem nowa pilke do kosza, wyszykuje rower, nie bedzie zle 🙂 Afirmacje sa bardzo fajne, studiuje ksiazke ,,Mozesz uzdrowic swoje zycie” Louise L.Hay, dobra, naprawde mozna dzieki niej lepiej sie zrozumiec 🙂

 79. Uwaga komplement, fajnie lejesz w worek 🙂 I darmowa porada :), dorwij jakis film szkoleniowy z boksu to sie pouczysz kombinacji 🙂

 80. F.Mercury byl pedalem ale trzeba przyznac, ze pieknie spiewal. Moze chodzilo o stopien zaawansowania choroby, o stopien wyniszczenia organizmu?

 81. Teraz juz nie da rady, pamietam jak kiedys z nim szedl leb w leb ale pózniej Savickas sie rozwinal i odjechal. Pudzian próbowal z nim walczyc na Arnold Classic ale juz nie próbuje bo zwyczajnie wie, ze nie ma szans.

 82. Ale te jego piosenki jakies smutne byly, ladne ale nie dla mnie, ja lubie jakas glebie, pozytywizm, szkoda zycia na smuty 😀 moze Magick byl odporny po prostu na to w jakis sposób, ciekawe.

 83. Na razie nie startowali oko w oko, pisza ze Savickas silniejszy troche, ale Pudzian mimo wszystko to jest jednak osobowosc, i tanczy, i gadac potrafi, i biznes robic, wyzsza liga niz Savickas ale moge sie mylic.

 84. Ja gram tylko amatorsko, za malo mialem samodyscypliny kiedys zeby grac w klubie. I tam wlasnie gdzie nie ma sedziego to za zwykle wejscie cialem nie ma faulu. Zreszta w profesjonalnej pilce jakby takiego pakera zatrudnic w Wisle Kraków albo Legii to mysle, ze tez by nie mial problemów z kartkami 🙂 Niektórzy rzeczywiscie maja problemy z ruszaniem sie, ale na obronie taki moze grac, albo jako napastnik. To tak jak wlasnie z Murzynami.

 85. Startowali ale obecnie nie startuja bo Savickas to inna liga jesli chodzi o ciezary – ciekawe czy on tez koksuje?, typuje, ze tak.

 86. A gdzie moge znalezc opis ich wspólnego sparringu ciezarowego? chetnie przeczytam Aj waj, ale mnie bola tricepsy, dalem wczoraj, oj dalam.

 87. Trzeba by dane skombinowac, ale strongmeni – Pudzian, boks – biali i Filipinczyk Pacman masakrujacy kazdego, wyjatek troche piesciarzy czarnych ale ich jest ilu? kilkunastu na kilkunastu bialych. W sprincie chyba sa najlepsi, ale w dalszych dystansach to nie istnieja.

Dodaj komentarz

Top