Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Kompleksy

Kompleksy

 

Kompleksy. Cóż to za koszmar je mieć. Ale mamy je wszyscy, w róznym stopniu. Miałem je i ja. Cała moja młodość, czasy liceum, to był jeden wielki kompleks związany z zębami. Miałem je żółte z boków, a po wewnętrznej stronie osiadał na nich czarny osad. Wstydziłem się tego strasznie, w związku z czym przestałem się uśmiechać. Przebywając z kolegami jeszcze nie było najgorzej bo się ich nie wstydziłem, ale już przy koleżankach dostawałem palpitacji serca ze wstydu. Bojąc się nieakceptacji w zwiazku z brzydkimi zębami, starałem się nie uśmiechać co było bardzo trudne bo jestem wesoły z natury i lubię się śmiac. Twarz mam taką że śmiejąc się pokazuję całe górne zęby.


Oczywiscie wyglądało to przerażajaco, gdy chciałem się śmiać, a jednocześnie blokowałem uśmiech, i siłą opuszczałem wargi do dołu. W związku z czym byłem brany za nieśmiałego, co było i jest zgodne z prawdą, ale też za milczka co jest nieprawdą, albowiem kocham gadać, i jak mógłbym to zagadałbym na śmierć. Ale gdy się mówi, trzeba czasem się zaśmiać, a tego się panicznie wstydziłem. Więc milczałem wśród rówieśników, a wyżywałem się oratorsko przed kotem. Hani nie przeszkadzało że godzinę gadam, słodko sapała z rozkoszy zwijając się smacznie w kłębek a ja gadałem. Związek idealny – szkoda tylko że gotować nie umie.


I tu drodzy Państwo mam uwagę. Hitler w okopach w trakcie pierwszej wojny światowej całymi dniami gadał do figurek, a ja do kota. Hitler chciał zdobyć świat przemocą, a ja chcę byście Państwo zostawili świat w spokoju, a zdobyli samych siebie. Każdy wielki człowiek ma swoje dziwactwa. Napoleon potężnie się podniecał gdy Józefina się nie myła tydzień, i śmierdziała jak wędzony ser, Jezus chodził po wodzie nie wiadomo w sumie po co, Budda siedział latami pod drzewem, a ja podrywam dziewczny w biedronce. No ale zboczyliśmy z tematu.


Mój wielki kompleks i niekończąca się gehenna skończyła się gdy rzuciłem palenie i przestałem pić herbatę. Zęby mam teraz białe jak śnieg, równe i ładne, i wszyscy mi ich zazdroszczą. Przyczyną kompleksu był brak enzymu czyszczącego zabrudzenia w ślinie co mi wytłumaczyła moja dentystka. Czy wyobrażacie sobie Państwo że po scallingu, niezwykle bolesnym dla mnie zabiegu czyszczenia zębów od środka, (drgająca blaszka zeskrobywała osad) tydzień później znowu miałem czarne? To było dopiero cierpienie. Ciągle mnie bolały zęby, ponieważ je kilkanaście razy dziennie szorowałem, ale to nic nie dawało oprócz silnej nadwrażliwości. Na samą myśl o pocałunku z dziewczyną robiłem się czerwony ze wstydu że zobaczy moje zęby i zacznie się ze mnie śmiać. Oczywiście, te zęby nie były takie straszne, ale prosze pamiętać to co zawsze Państwa uczę – myśl którą się w sobie utrzymuje i syci własną uwagą, wzrasta. Jeśli ktoś ma szlachetne myśli, to one wzrastają, nabierają mocy i zmieniają człowieka, jego twarz, sylwetkę i to jak widziany jest przez innych (podświadoma mowa ciała, feromony, intuicja)


Ktoś kto ma w sobie kompleks, i ciągle o nim myśli, powiększa go, ponieważ karmi swoją energią, swoim skupieniem i myślami. Okultyści i ludzie zajmujący się rozwojem duchowym nazywają taką myśl myślokształtem. Gdy kompleks tkwi wiele lat w człowieku, i człowiek poświęca wiele lat swojego życia na myślenie o nim, staje się on tak potężny, że wpływa drastycznie na życie i zachowanie człowieka. Nieliczni którzy przypomnieli sobie jak umierali i co się z nimi działo, wiedzą że ten właśnie myślokształt w świecie bardo (astralnym) czeka na nich po zgonie. Człowiek który całe życie myślał z nienawiścią o kimś, tworzy potężny myślokształt który jest naładowany nienawiścią i pogardą, i ta istota będzie czekać na niego po śmierci, i odpłacać mu dopóki ta energia się nie wyładuje. Jeśli myślokształt był negatywny, duszę czeka króko mówiąc – piekło z najstraszniejszych wizji których ludzki mózg nie jest w stanie pojąć. Jeśli ktoś utrzymywał w sobie dobre, jasne, pełne życzliwości i wybaczenia myśli, będzie czekać na niego dokładnie ta sama energia, czyli będzie niebo.


Ale to nie koniec konsekwencji, ponieważ myślokształt wprawdzie się wyładowuje, ale przechodzi jako tendencja do następnego życia, w którym będzie czekała już na nas osoba, która będzie nas nienawidzieć, męczyć, czy też zagra rolę ofiary i podstawi się nam byśmy słono beknęli za uszkodzenie jej. W przypadku pozytywnego myślokształtu będzie na nas czekać bardzo wiele miłych i wspaniałych przygód, miłości i szczęścia, i wiele osób czeka na nas żeby nam umilić życie. Rozumiem że Państwo mogą nie wierzyć w przeżycia pośmiertne, i słusznie, nie wolno wam wierzyć mi tylko musicie Państwo sami szukać własnej prawdy, a moje wspomnienia są w żaden sposób nie do udowodnienia, chociaż osoby posiadajace intuicję, ale tą prawdziwą, nie taką co się ciągle myli, doskonale w sercu wiedzą ze mówię jak jest. A wiedzą to, bo sami to przeżyli, nie raz i nie dwa – i jeszcze jest to przed nimi, wiele razy.


Zostawmy tą nieszczęsną śmierć. Myślokształt za życia, tego życia, zniszczy wam je jeśli jest negatywny. To taka lokata, odkłada się w nią energię, i w końcu ona się uwalnia w jednym momencie niszcząc nam życie. Dlatego w rozwoju duchowym do którego Państwa zachęcam, stawiam zawsze olbrzymi nacisk na dwie rzeczy – samoocena i wybaczenie. O samoocenie pisałem wiele razy – myśląc źle o sobie, też tworzycie myślokształt. Jeśli uważacie się za słabych, będziecie celem ataku bo inni to wyczują, a wy też poczujecie się słabi więc zaniechacie obrony. Jeśli myślicie bo wam w dzieciństwie rodzice wmówili że jesteście źli czy obrzydliwi, świat tak was potraktuje, jak pariasów i niewolników, bo w istocie jesteście niewolnikami nie swoich przekonań.


Gdy ktos was skrzywdzi, i utrzymujecie to zdarzenie w myślach wyobrażając sobie tysiące razy jak mścicie się na wrogu, tworzycie myślookształt który niczym nie różni się od myślokształtu psychopaty i mordercy. Niestety, oboje tak samo się obciążacie, chociaż jest jedna różnica. Zmiana w mordercy jest wątpliwa, a u was znacznie bardziej realna. Nie wybaczając, ranicie tylko siebie. Spokojnie, jeśli ktoś naprawdę was skrzywdził, poniesie konsekwencję, zobaczy z drugiej strony jak to jest. Wczesniej czy później. A co z wami? Ktoś was skrzywdził, i wy później sami kontynuujecie to dzieło? Ma to sens? Nie ma dla człowieka który ma wysoką samoocenę. A więc najpierw poprawiamy samoocenę, a później wybaczamy rodzicom nasze urazy, wszelkim ludziom, i przede wszystkim Bogu – że wiele razy się modliliśmy o pomoc a ta nie przyszła. Puszczamy ten cały śmietnik który ciągamy za sobą, a który jest tylko zbędnym cuchnącym balastem. Zrzucamy to, i zaczynamy życie na nowo, ciesząc się kazdym dniem.


Zauważcie – ludzie którzy mają kompleks związany z jakąś częścią ciała, ładują myślokształt kompleksu latami. Po operacji gdy nos, ucho czy biust jest już zmieniony, wydawałoby się że powinno być wszystko ok. A nie jest, bo natychmiast obsesja pojawia się na innym punkcie. Czemu? Winę ponosi za to myślokształt, naładowany waszą odrazą, niechęcią, złością. Ucho jest zmienione, ale myślokształt nadal wydziela z siebie waszą własną energię, którą natychmiast interpretujecie jako kompleks kolejnej części ciała, czy cokolwiek innego. To dlatego u mnie gdy zęby wyładniały, kompleks natychmiast przeskoczył na coś innego i dostrzeglem w sobie coś czego dostrzec nie chciałem.


Dlatego też Paniom które się odchudzają, zalecam najpierw pokochanie siebie i dietę, a nie samą dietę. Energia którą inwestowaliście w myślokształt wiele lat, nie pozwoli wam byście się poczuły dobrze. Gdy macie kompleksy, nie walczcie z nimi. Nie da sie wygrać z natarczywą myślą, ale za to można ukierunkować myśli na coś innego. Gdy myślicie o małym penisie, myślcie że macie ładne oczy, gdy o brzydkim nosie, myślcie o ładnych uszach, gdy opada was myśl że jesteście biedni, myślcie że w stosunku do ludzi w Afryce jesteście krezusami i tak dalej.


Mam ładne oczy, mam ladne oczy, mam ładne oczy…

159 thoughts on “Kompleksy

 1. Daj jeszcze jedna praktyczna porade, taka specjalnie dla naszych kochanych Pan 🙂 O czym ma myslec kobieta, która nieszczesliwie szybko sie podnieca, zeby pomniejszyc swój problem? 🙂

 2. Prosze bardzo – niech wyobrazi sobie ze jej facet jest bezrobotny. Calkowity upadek podniecenia – gwarantowany 😀

 3. No taaaak, Marek my juz o kompleksach gadalismy obaj nie raz, ale ja Ci powiem, ze paradoksalnie z kompleksu nizszosci biora sie najgorsze dewiacje. Wydawaloby sie, ze jak sie czuje ktos przez cos gorszy w zyciu, to bedzie unikal konfrontacji tego kompleksu z ocena. I tu nic bardziej mylnego, bo okazuje sie, ze wystarczy tylko nabrac troche odwagi, a zachowania nawet najbardziej nienormalne zaczynaja byc przez zakompleksionego forsowane do granic. Tak mial Hitler, Napoleon i wielu innych. Slowem, ma np. fioletowe zeby :silly: , ale przez durnia z wladza one beda norma, wiec wcisnie Ci, ze takie zeby sa piekne. Juz nie wspomne nawet o naszym slawnym blogerze, kompletnej miernocie intelektualnej, ale…ktos go wyróznil ta koronka na górze bloga w Onet i juz wydaje mu sie, ze ma prawo byc panem policjantem w sieci, wielkim moralnym, co to zezarl wszystkie rozumy. Bardzo sie ciesze, ze ten Salieri do piet nam nie dorasta kolego, nigdy nie dorastal i o ile o nas jeszcze bedzie glosno, o tyle on zdechnie jak pies pod plotem, piszac dla Onetu te brednie, hahahaha. O zdradzie kobiet pisze, wreszcie zaczalem durnia czytac i te mialkie teksty swiadcza o nim i jego poziomie. Niech sie lepiuej wezmie za porzadne pisanie, bo co jak co, ale recenzje to mu wyatawie zawsze.

 4. Bardzo sie ciesze, ze ten Salieri do piet nam nie dorasta kolego, nigdy nie dorastal i o ile o nas jeszcze bedzie glosno, o tyle on zdechnie jak pies pod plotem, piszac dla Onetu te brednie, hahahaha. O zdradzie kobiet pisze, wreszcie zaczalem durnia czytac i te mialkie teksty swiadcza o nim i jego poziomie. Niech sie lepiej wezmie za porzadne pisanie, bo co jak co, ale recenzje to mu wyatawie zawsze.

 5. Cholera i jeszcez cos odnosnie kompleksow. Polacy to bardzo zakompleksiony kraj. Wystarczylo, ze napisalem o sobie, ze jestem zarozumialym dupkiem i wiesz, co sie stalo? Nawet nie lapneli, ze jak siebie sam tak nazywam, to jest oki, znaczy mam do siebie dystans, ale jak mi to zaczeli udowadniac, ze tak jest naprawde, to szlag mnie trafil. Juz nie wspomne o braku kultury, bo wyobraz sobie zapomniasz cos i mówisz o sobie „ale jestem glupi”, a Twój kumpel natychmiast pojawi sie i wmawia Ci Twoja glupote, calkiem powaznie.
  Ale odchodze od tematu. To sie rozpisalem, no….

 6. I juz koncze odnosnie cechy narodowej. Nie daj Boze, zeby sie komus tu cos udalo, kompleksy nie pozwalaja raz:chwalic sie tym, dwa: nawet o tym wspominac. Brak umiejetnosci pokazania swoich dobrych stron, naród placzacych, uzalajacych sie nad soba nieudaczników i tego wymaga sie od wszystkich. Juz o kulturze, jak pisalem, moze w tym kontekscie zapomniec. Nie daj Boze jak jestes w czyms lepszy, zasada” równaj w dól” wszystko z powodu kompleksów..

 7. Kolo, powiedz jej kulturalnie, ze nie jestes nia zainteresowany, a wiesz co zrobi? Wydrapie Ci oczy i to wcale nie wirtualnie 😆
  Najgorsze, co mozna zobaczyc u kobiety, to jak jej rzednie mina po tym, jak ma o sobie nieslychane mniemanko, a Ty jej mówisz, ze bardzo Ci przykro. Wlasciwie to nie wolno wtedy mówic prawdy. Bo co jej powiesz? Ze ma za duzy tylek? No moze i ma, to jest prawda, ale co zrobisz, jak jej sie on wydaje najpiekniejszym zadkiem na swiecie, w dodatku mysli naiwnie, ze on musi podobac sie tez Tobie. I kolo sie zamyka, jestes kulturalny, a ona to wykorzystuje, bo nie mówisz wprost, a ona to bierze za przychylnosc, a nie brak kultury.

 8. Jako wlascicielka tylka -nie wielkosci orzeszka -czuje sie obrazona.
  Przeciez to, czy facet jest zainteresowany kobieta czy nie, weryfikuje sie znacznie wczesniej i chyba nie tylko po wielkosci tylka?? Coz, moze Ty Tolek tak to weryfikujesz.
  I co to znaczy wówczas „powiedziec prawde”?Jakby nie mozna bylo powiedziec , sorry, ale nie gra, nie da sie- i tyle…

 9. Masz racje, tak jest niestety. To jest skutek dlugich lat komuny w tym kraju i duzo czasu minie zanim to sie zmieni. Dlatego nie jestesmy dobrzy w niczym np w sporcie. Jedni mysla, ze sa za slabi, a inni sa dobrzy to koledzy ich doluja i w koncu tamci staja sie tez slabi.
  Co do tego „okazuje sie, ze wystarczy tylko nabrac troche odwagi, a zachowania nawet
  najbardziej nienormalne zaczynaja byc przez zakompleksionego forsowane do
  granic. ” Tak jest np z homoseksualizmem w mediach i cala poprawnoscia polityczna. Nienormalne cechy i wady staja sie czyms, co dyskryminuje normalnych ludzi.

 10. Marku a to mi sie bardzo podoba”zostawili swiat w spokoju, a zdobyli samych siebie. Kazdy wielki czlowiek ma swoje dziwactwa.”..i to „Nie wybaczajac, ranicie tylko siebie….pózniej sami kontynuujecie to dzielo”…kazdy czlowiek ma kompleksy i dziwactwa…ale moim zdaniem to sa stwierdzenia subiektywne i to wlasnie sami sobie wmawiamy booo Pani z obrazka lub TV jest okrzyknieta pieknoscia wiec to co mam nie jest piekne..kanony i równanie sie z nimi, a tak naprawde to co mamy innego jest tym wyjatkowym pieknem…dlaczego szukamy dla siebie Kogos kto jest dla wyjatkowy? na czym polega wyjatkowosc? wlasnie na tych róznicach w kanonach i schematach…ale to trzeba znalezc w sobie i pokochac…moze wlasnie takie zeby sa tym czego nie ma nikt inny i smialo moge wtedy powiedziec to sa tylko moje, kochane, zeby ..to nic ze innym sie nie podobaja a moze nawet lepiej bo sie odczepia 🙂 …dlaczego ci karlowaci 😆 mezczyzni potrzebuja duzej wladzy..dlaczego jezdza najczesciej duzymi samochodami? popatrzcie wokól sie ..tak wlasnie jest..dzisiaj tez kalmki sa wysoko 😆 to nie sa dziwactwa to brak akceptacji siebie i potrzeba rekompensaty jakiegos braku…tak ..czlowiek który akceptuje siebie staje sie wolny i nie meczy glowy na wymyslanie sposobów kamuflowania, odwracania uwagi swoich wad tylko podkreslaja ich zalety, wyjatkowosc…tym sposobem czasem otyli ludzie sa piekni..to widac..to drugie zdanie …niewybaczone winy rania nas samych i kontynuuja dzielo…to prawda.. dzielo zla….mówimy ze Ktos zle robi a sami zemsta robimy to samo czyli kreci sie dalej tak samo i coraz mocniej…a chodzi przeciez zeby zniszczyc zlo…to tak jak trucizna potrzebne antidotum a nie druga trucizna…to trudne bo cialo sie rwie a mózg musi to powstrzmac i jeszcze odwrócic…trzeba dwa razy wiekszej sily…ale wystarczy raz tak zrobic i kazdy kolejny jest latwiejszy…za to czuje sie lekkosc cos w rodzaju wyrwania sie z bagna…milego wieczoru 🙂 Ewa

 11. c.d. odczepia 🙂 …dlaczego ci karlowaci 😆 mezczyzni potrzebuja duzej wladzy..dlaczego jezdza najczesciej duzymi samochodami? popatrzcie wokól sie ..tak wlasnie jest..dzisiaj tez kalmki sa wysoko 😆 to nie sa dziwactwa to brak akceptacji siebie i potrzeba rekompensaty jakiegos braku…tak ..czlowiek który akceptuje siebie staje sie wolny i nie meczy glowy na wymyslanie sposobów kamuflowania, odwracania uwagi swoich wad tylko podkreslaja ich zalety, wyjatkowosc…tym sposobem czasem otyli ludzie sa piekni..to widac..to drugie zdanie …niewybaczone winy rania nas samych i kontynuuja dzielo…to prawda.. dzielo zla….mówimy ze Ktos zle robi a sami zemsta robimy to samo czyli kreci sie dalej tak samo i coraz mocniej…a chodzi przeciez zeby zniszczyc zlo…to tak jak trucizna potrzebne antidotum a nie druga trucizna…to trudne bo cialo sie rwie a mózg musi to powstrzmac i jeszcze odwrócic…trzeba dwa razy wiekszej sily…ale wystarczy raz tak zrobic i kazdy kolejny jest latwiejszy…za to czuje sie lekkosc cos w rodzaju wyrwania sie z bagna…milego wieczoru 🙂 Ewa

 12. c.d. i jeszcze odwrócic…trzeba dwa razy wiekszej sily…ale wystarczy raz tak zrobic i kazdy kolejny jest latwiejszy…za to czuje sie lekkosc cos w rodzaju wyrwania sie z bagna…milego wieczoru 🙂 Ewa ..ale sie rozgadalam hmmm i to nie z kotem 😀 😀

 13. W grudniu ubieglego roku w okolicach gwiazdki mialem okazje zaobserwowac zjawisko pojawiajace sie w/g mnie raz na dwa lata (tyle trwal ten zwiazek), moja eks po rozpakowaniu prezentu w postaci trzech bluzek zaczela mnie bardzo intensywnie, wrecz nachalnie calowac, bylo to tym bardziej dziwne, ze nigdy wczesniej i pózniej nie miala potrzeby pierwsza sie przytulic czy dac mi buziaka. To taka ciekawostka troche nie na temat 🙂

 14. Namietny pocalunek kosztowal 104 zl z waznym paragonem :), drogo, za tyle to chyba juz móglbym kupic pelny stosunek 🙂

 15. Tak jak juz napisalem, obecnie nie mam komu rzucac komplementów, choc próbuje poznac nowa dame serca haha.. juz inaczej patrze na pewne sprawy, az sam sie obawiam czy jeszcze umiem byc tak pieknie naiwny 🙂

 16. Pupka to dodatek, jak nie czuc miety i nie ma obustronnego zainteresowania a w moim przypadku glebszej wiezi to daje spokój.

 17. Nie widze powodów do smiechu, bo akurat Azazelski rozpoczal te wojne i uciekla z podkulonym ogonem, do tego nadal obraza Lene…tak te Lene, która jes w Linkach Mareczka, czy to nie wstyd?! Podam nie tylko Ip kujawsko pomorskie…pasuje?

 18. pudlo 😀 😀 😀 ale to mi sie podoba bardzo „sam sie obawiam czy jeszcze umiem byc tak pieknie naiwny” nie zniszcz tego…dla siebie nie zniszcz:) dobranoc

 19. Bede sie staral nie stracic kapitalu moralnego, który gromadze juz mniej lub bardziej swiadomie 32 lata :), to zródlo mojej mocy ale i cierpien, zalezy od sytuacji 🙂
  Myszke? 🙂

 20. Jeszcze dodam, ze przez piekna naiwnosc stracilem z nia zbyt wiele czasu, no ale to nobilituje do sprawniejszego dzialania 🙂

 21. Nick: Slawek
  Tytul:
  Tresc: Mareczku, przestan piep.rzyc… \r\n\r\nMasz tu moje IP i sie nim udlaw.\r\nMasz jedna przypadlosc. Tak czeso powtarzasz klamstwa, ze w koncu sam w nie zaczynasz wierzyc.\r\n\r\nJesli skasujesz ten wpis bedzie to znaczylo, ze jestes nieuczciwy

 22. A w tym wszystkim najbardziej irytujace jest to, ze taki Mareczek jest naprawde glupcem, któremu wmówic mozna wszystko, dokladnie wszystko.
  Nie tak dawno wierzyl Rychowi, potem Reginie, potem dogrywa sobie teorie do wlasnych potrzeb, zaczyna w nie wierzyc, powtarzac, az w koncu pisze juz jakby WIEDZIAL.
  Mozna mu wskazywac palcem konkretne wpisy, pokazywac jak przedszkolakowi, ze sie myli, ze klamie, ze manipuluje.NIC!
  Grochem o sciane…
  A w kolejnych wpisach znowyu powtarza te same bzdury. I tak w kólko…

  Gdyby to byly bzdury ogólne to PAL DIABLI, ale przeciez to podchodzi pod oszczerstwa. Takie cos powinno sie scigac.
  Naprawde – czasami mam ochote pójsc do Trójkata i zlozyc doniesienie o rozpowszechnianiu nieprawdziwych informacji – przeciez puscilbym go w skarpetkach!
  Póki ja sam traktuje to jako zabawe – spokój, ale jesli to sie bedzie powtarzac to wystarczy impuls przelewajacy czare goryczy.
  I jade to zrobic…
  Na wszystko mam dowody w postaci konkretnych wpisów na forum, na jego blogu… nie ma szans. Ostatnio duzo sie mowi o cyberprzemocy, a moja cierpliwosc w temacie Mareczka powoli sie wyczerpuje.
  Moze byc „Gracjanem blogosfery”, ale to nie upowaznia nikogo do nieustannych oszczerstw bez pokrycia.
  Nie mozna bazowac w swych ocenach na widzimisie czy przekonaniu o slusznosci swych chorych wizji.

  Pozdrrr

 23. Zaraz, a czy ja napisalem o Twoim tylku? Znam duzo ponetnych tyleczków, niekoniecznie brzydkich,znam i kobiety, którym nie wydaje sie, ze sa królowymi, mimo, ze sa piekne. Rozumiesz mój tok? Nie widzialem Cie wiec nie chce tego oceniac, zdaje sie rowniez, ze sie we mnie nie kochasz, parwda? To o czym piszesz? Bo ja napisalem o wysokim mniemaniu niektorych kobiet i zdaje sie nie smialem gemeralizowac.

 24. to wystarczy impuls przelewajacy czare goryczy.
  I jade to zrobic…
  Na wszystko mam dowody w postaci konkretnych wpisów na forum, na jego blogu… nie ma szans. Ostatnio duzo sie mowi o cyberprzemocy, a moja cierpliwosc w temacie Mareczka powoli sie wyczerpuje.
  Moze byc „Gracjanem blogosfery”, ale to nie upowaznia nikogo do nieustannych oszczerstw bez pokrycia.
  Nie mozna bazowac w swych ocenach na widzimisie czy przekonaniu o slusznosci swych chorych wizji.

 25. Ja jej nie obrazam, ona taka jest, wszyscy juz to chyba widza kim jest ta kobieta. Zero ambicji, jeszcze wieksze zero honoru, mitomanka o skrzywionej psyche. Powtórze to tysiackroc, ale po co, skoro mozna raz?

 26. O Tolek a ja juz cie mialam bronic 😉 ale jestes duzym chlopcem to obronisz sie sam he? 😛

 27. Troszke drogo, zeby miec pelna kopulacje zakonczona orgazmem musialbys jeszcze dokupic spódnice i toster. Do milosci analnej zapewne Twoja Pania bolala glowa zawsze, ale robot kuchenny by cudownie usunal migrene. Troche nieoplacalne 😀

 28. Oj tak, nie ma nic gorszego niz powiedziec kobiecie „zostanmy przyjaciólmi”, dlatego ja zawsze zgrywam geja 😀 👿 :cheer:

 29. Zawsze mnie ciekawilo jak taki partacz mógl dostac 2 miejsce w konkursie, moze to prawda co pisalo u Ryska ze Slawek zrobil akcje z kartami telefonicznymi?

 30. To prawda, na zachodzie ludzie zazdroszcza sobie, ale jednak gratuluja oficjalnie, w Polsce to jednak ta zawisc jest przerazajaca, ale nie tylko tu a wszedzie w bylych krajach komunistycznych. Kilkadziesiat lat bylo tak ze jesli ktos cos mial to znaczy ze musial kapowac albo wladzy sie przysluzyc, i tak ludziom zostalo.

 31. COs w tym jest, wszyscy u wladzy to kurduple, Hitler, Stalin, Napoleon 😀 cholera, a ja jestem wysoki, mam 190cm na szpilkach 😀

 32. A ja jak widze fajny tylek to chetnie skorzystam z tego co mi oferuje, to grzech odrzucac dary Boze. Ale to za czym tesknie to jednak to cos w kobiecie, i wcale nie wazna jest wtedy uroda. W sumie to marze o pasztecie w którym sie zakocham, przynajmniej mi jej nikt nie puknie :silly:

 33. „Ostatnio duzo sie mówi o cyberprzemocy”.I pisze to czlowiek,który takich metod uzywa.On i inni..Nie ladnie tak wyzywac Marka uzywa pan Slawomir przemocy slownej.Chyba trzeba odpowiednie wladze powiadomic..Hm

 34. To cienka granica, straciles naiwnosc ale mogles zalapac niechec do kobiet. Mnie w sumie tyle razy kobiety oszukiwaly ordynarnie ze na mysl o zwiazku odechciewa mi sie wszystkiego.

 35. Puscily Slawkowi nerwy kompletnie. Nawet wtedy oszukuje, skasowalem faceta ale nigdzie nie pisalem zeby pisal, po prostu nie zycze sobie tego smierdziela na swojej stronie.

  Tekst o cyberprzemocy sprawil ze spadlem z krzesla niemalze, facet co prawie dwa lata dzien i noc mnie przesladuje posadza mnie o cyber przemoc 😀 a ze straszeniem wladzami to nie pierwszy raz juz jak wiemy, prawda? 😀 to typowe u takiej osobowosci co najpierw obraza, wyzywa, a jak nie odnosi to skutku to biegnie z donosem.

 36. Facet nie ma za grosz honoru, jak tak straszy to powinien isc, bo smieszny jest w tym momencie. Niech idzie i sie poskarzy ze ktos na prywatnej stronie swojej napisal na faceta bez wymieniania z nazwiska ze jest smierdzielem, i niech pokaze dowody jak chodzi po forum i mnie wyzywa od nieudaczników, to jest dopiero nekanie. Natychmiast ja i kilka osób skladamy zawiadomienie o popelnieniu przestepstwa, ja dowodów na nekanie mam prawie 2mb. Zobaczymy kto kogo pusci w skarpetkach 😆

 37. Jestem inteligentna i oczytana, jestem inteligentna i oczytana…….. :silly: :silly: :silly: 👿

 38. „..ale nie tylko tu
  a wszedzie w bylych krajach komunistycznych…” Bylam ciekawa w jaki sposób odpowiesz na to stwierdzenie Azazelskiego. 👿 Z Toba sie moge zgodzic z Nim nie ❗

 39. hahaha:) ale sie daliscie zlapac Panowie 😀 glodnemu chleb na mysli 👿 wszystko mam PIEKNE !!!!! a najpiekniejsze to niewidoczne hahaha:) taaaaka skromna jestem aaaaaaaa cooooooo :woohoo: ciesze sie ze wciaz macie wzniosle mysli 🙂 …o cyberprzemocy moze wypowiem sie wieczorem…teraz zmykam pocwiczyc umysl? praca :dry: witaj robaczku :kiss:

 40. Mistrzu troche malo 😀 ale wbija Ci jeszcze troche szpilek i bedziesz OK!!!! 😀 widzisz jaki zysk… moze nie warto sie bronic ? 🙂

 41. Mysle, ze kompleksy moga miec zbawienny wplyw, przynajmniej zanim stana sie obsesja. Wyobraz sobie grubasna, cuchnaca potem kobiete z zaloba za paznokciami i tlustymi wlosami oraz…bez kompleksów. Kompleksy sa motorem do dzialania np. niepicie herbaty;)Ja jestem niziutka (tak, tak-nosze szpilki) i staram sie bardziej niz mój wysoki brat (wyzsi maja latwiej). Pozdrawiam.

 42. I jeszcze jedno. Hitler, Napoleon, Aleksander Wielki- nikt przy zdrowych zmyslach nie dokonuje takich rzeczy jak oni i nie jest to wcale kwestia talentu. Wielcy politycy, wodzowie prezentuja caly szereg zaburzen: urojenia wielkosciowe, poczucie misji etc. A myslicie, ze dlaczego zaglada Zydów czy wielkie podboje swiata byly mozliwe? Bo urojenia latwo sie udzielaja. Ja mam teraz taki obrazek: Hitler mówi a rzesze wiwatuja. Ja juz to kiedys u Azazela pisalam . Urojenia udzielaja sie takze za posrednictwem internetu. I malo mozna z tym zrobic bo osoby z zaburzeniami psychicznymi nie maja poczucia choroby. Jedyne co mozemy zrobic to totalna ignorancja.

 43. Ojj nie wiem czy nie gorzej jest powiedziec to mezczyznie hehe.Mezczyzni na slowo „zostanmy przyjaciólmi” reaguja co najmniej jak byk na czerwona plachte:)
  😉

 44. Zgodze sie z Pania, kompleksy to motor napedzajacy ludzkosc, z tym, ze Napoleon np. mimo kompleksu byl przy okazji geniuszem i dlatego udalo mu sie pociagnac za soba tak wielu ludzi. Slowem zakompleksieni ale utalentowani ludzie wplywaja na losy swiata.
  Gorzej, jak miernota uwaza siebie za wybitnego, wtedy najczesciej dochodzi do wielu dewiacji i zboczen. To tak jak z kazdym uczuciem, mozesz bardzo kochac, byc dla tej osoby Aniolem, ale mozna kochac i tak, ze jesli Twoja wizja sie nie sprawdzi, zabic bez zmruzenia okiem, równiez z milosci.

 45. No rozsmieszyl mnie facet do lez, przypomne tylko, ze kiedy mówilem o sprawie sadowej, to mnie wysmial, a teraz sam straszy? Salieri jak widac nie tylko przywlaszcza sobie tematy moich notek. W razie czego mój bardzo dobry tekst na temat „Prawo a blog”, wstawie tutaj,a komentarze do wgladu prokuratora.

 46. Jako moja czytelniczka od razu na wstepie dostajesz latke inteligentnej, a co dalej zalezy jak bedziesz mi sie podlizywac 😀 😀 😀

 47. Zazdrosc to cecha ludzka, nie narodu. Ale faktycznie na zachodzie jest mniej eksponowana, tam ludzie maja inny stosunek do sukcesu, pieniedzy.

 48. Np ja mieszkalem w rodzinie bardzo dalekiej, i bardzo bogatej, milionerzy funtowi, i byla raz impreza, kuzyn ich przyjechal co dostal znaczacy awans w firmie, i wszyscy sie cieszyli, nawet po jego wyjsciu. A ja zawsze sie tam czulem pewny siebie, bylem dumny ze jestem Polakiem.

 49. A propo szpilek, moja ciocia jest lekarzem od akupunktury, ale raz bylem i jak dostalem igla w jakis nerw w stopie, to nigdy juz nie pójde na taki zabieg, koniami mnie nie zaciagna 😀

 50. Wszystko Ewo? 😆 czyli cycki tez? 😀 ostatnio lubie konkretne duze cycki, wyluskac takie ze stanika, lizac, kasac, gryzc, przytulac sie, i namascic je wonnym olejkiem zycia 😀

 51. Pszczólko, racja, zgadzam sie, kompleksy to motywator rozwoju, ale jak sie rozrosna to zaczyna sie choroba psychiczna.

 52. Mi w styczniu tak powiedziala fajna dziewczyna, wycofalem sie z godnoscia i klasa wmawiajac jej ze to ona mi sie nie podoba 😀 😀 :silly: ale troche to przezylem, szczególnie ze sobie jakies tam plany zrobilem juz pewne co do niej. Móglbym jakbym sie zakrecil ja puknac, ale myslalem o zwiazku, milosci. No trudno, widocznie nie jestem w jej typie.

 53. Ciekawe czy facet ma jaja i mnie oskarzy, mam nadzieje ze tak. Swoje straty moralne przez jego dziesiatki tysiecy obrazliwych komentarzy wyceniam na 100 tysiecy pln, na wybrane schronisko dla piesków.

 54. Tylko jedna szpila,phi i Mistrz panikuje taki duzy facet 🙂 Robaczek mial wbijane od kregoslupa,przez cala noge az do miejsca pod kostka i to nie jedna szpile.I mialam tak 4 razy powtarzane..najgorzej boli pod kostka jak sie wbija w nerw.

 55. Wkleje tu cos, co napisalem u leny po codziennej lekturze Onetu:
  Bardzo sie ucieszylem, gdy zobaczylem rankingi i w nich na Onecie na pierwszy miejscu blog Jarka Hebla, którego od zawsze uwazalem za bardzo dobrze piszacego faceta. Slowem Salieri ze swoja marna pisanina moze sie schowac, bo sa ludzie, którzy pisza o wiele lepiej i interesujaco, nie posilkujac sie sensacyjkami na temat prywatnego zycia innych. I jeszcze jedno, ten blog ma calkowicie wylaczona opcje komentowania, hahahahaha, ja bylem zalogowany, jak wszyscy wiedza, a Slawek ma mase trolli na blogu i tylko na tym nadal jedzie, wiec o czyms to swiadczy. Nigdy mi nie zalezalo na rankinagach, wylaczylem statystyki, ale bardzo dopinguje teraz temu blogowi: mysli nienamacalne, równiez z opcja zalogowania i zycze Lence jak najlepiej. Pisze dobrze, teksty sa madre i nawet jesli nie bedzie pierwsza, to lepiej byc na szóstym miejscu w swoich kategoriach i w opcji zalogowanej, niz na pierwszym ze wzgledu na obrzydliwe praktyki. Fajnie, moze wreszcie te karykatura bloga, marna podróba moich tematów, zobaczy wreszcie gdzie jej miejsce, bo dlugo na ludzkich niskich instyktach jechac jednak nie mozna. Jak kiedys pisalem, prawdziwie dobry tekst broni sie sam i Jarek to udowadnia.

 56. Marek, dlaczego ten tekst jest tak ciety? Pytam, bo sie komepletnie na tym cholera nie znam, cienarzem jestem w tych technicznych sprawach na blogach

 57. Bardzo sie ucieszylem, gdy zobaczylem rankingi i w nich na Onecie na pierwszy miejscu blog Jarka Hebla, którego od zawsze uwazalem za bardzo dobrze piszacego faceta. Slowem Salieri ze swoja marna pisanina moze sie schowac, bo sa ludzie, którzy pisza o wiele lepiej i interesujaco, nie posilkujac sie sensacyjkami na temat prywatnego zycia innych. I jeszcze jedno, ten blog ma calkowicie wylaczona opcje komentowania, hahahahaha, ja bylem zalogowany, jak wszyscy wiedza, a Slawek ma mase trolli na blogu i tylko na tym nadal jedzie, wiec o czyms to swiadczy. Nigdy mi nie zalezalo na rankinagach, wylaczylem statystyki, ale bardzo dopinguje teraz temu blogowi: mysli nienamacalne, równiez z opcja zalogowania i zycze Lence jak najlepiej. Pisze dobrze, teksty sa madre i nawet jesli nie bedzie pierwsza, to lepiej byc na szóstym miejscu w swoich kategoriach i w opcji zalogowanej, niz na pierwszym ze wzgledu na obrzydliwe praktyki. Fajnie, moze wreszcie te karykatura bloga, marna podróba moich tematów, zobaczy wreszcie gdzie jej miejsce, bo dlugo na ludzkich niskich instyktach jechac jednak nie mozna. Jak kiedys pisalem, prawdziwie dobry tekst broni sie sam i Jarek to udowadnia.

 58. Pisze dobrze, teksty sa madre i nawet jesli nie bedzie pierwsza, to lepiej byc na szóstym miejscu w swoich kategoriach i w opcji zalogowanej, niz na pierwszym ze wzgledu na obrzydliwe praktyki. Fajnie, moze wreszcie te karykatura bloga, marna podróba moich tematów, zobaczy wreszcie gdzie jej miejsce, bo dlugo na ludzkich niskich instyktach jechac jednak nie mozna. Jak kiedys pisalem, prawdziwie dobry tekst broni sie sam i Jarek to udowadnia.

 59. A propos Jarka jeszcze. Pod moim tekstem „Czarodziejka” znalazl sie komentarz autorstwa Jarka, który sobie na pamiatke wkleilem. Wraz z moimi tekstami jest w moich prywatnych zbiorach, wyrazil sie w nim z uznaniem o moim poziomie pisania. Podobnie i ja wpisalem mu kilka razy na blogu, ze bardzo podoba mi sie styl, jakim opisuje rzeczywistosc.
  Dla kontrastu chce tylko powiedziec, ze nasz Salieri uwaza Jarka za cyt. go:”oszoloma”, to swiadczy o zawisci i zazdrosci, ogromnym kompleksie tego malego faceta, nie tylko w stosunku do mnie jak widac, bo jakos dziwnie jestem pewien, ze nie raz dal odczuc Jarkowi, jaki to z niego zly pisarsko bloger.

 60. I tylko Salieri jest najlepszy, hahahahaha, ten swiat zadziwia mnie czasem bardziej nizby sie wydawalo i nie rozumiem, ze tez kary boskiej na takich nie ma i maja nadal jakakolwiek poczytnosc. No, ale coz, w koncu obok prasy sa i brukowce i takich widocznie czytelników skupia ten blog Salieriego. Powodzenia w nurzaniu sie w blocie i czepianiu sie innych piszacych ludzi.

 61. A Ty mi 34 napisales na blogu o oczach jednej z czytelniczek i grubych powiekach 😉 Pamietam takie ciekawe wpisy, widzisz, bo nigdy sie nad tym nie zastanawialem, a po Twoim tekscie o powiekach, ktory mnie powalil opisem, naprawde uznalem, ze to jest wyznacznik pieknych , madrych oczu.

 62. Witaj Ewuniu :kiss: Marek wiecznie glodny bo ciagle mówi o róznych czesciach kobiecego ciala 😆

 63. O, widzisz Ewciu jak nasz
  Mareczek ladnie
  nazwal swoje
  nasienie?
  hahahahahaha
  Pozezja normalnie
  Wonny
  olejek
  zycia,
  hahaha

 64. To pozostalo mi pogratulowac godnosci i klasy:):)Bo widzisz,jak jak powiedzialam bardzo fajnemu mezczyznie,ze mozemy pozostac jedynie przyjaciólmi to tak jakbym wywolala mala wojne :silly: ale teraz przynajmniej nie zaluje swojej decyzji choc tez nie bylo latwo:)

 65. Trzeba po kawalku pisac widocznie wyznaczona jest ilosc znaków.Tak mi sie wydaje 🙂

 66. Mnie sie wydaje,ze Salieri to prawie wszystkich uwaza za „oszolomów”..którzy swietnie pisza i ciekawie prowadza swoje blogi..

 67. A wie Pan ilu geniuszy siedzi sobie grzeczniutko w domowym zaciszu? A jakie wcielenia przybieraja schizofrenicy? Napoleon,
  prezydent etc ;))

 68. No i stalo sie jasne, ze teraz zaczeli wchodzic do Leny Ci oponenci, którzy nas chca sklócic ze soba, dziewczyna mi uzyczyla swojego miejsca na swoim blogu i natychmiast wytkneli jej, ze jej poziom podniósl sie tylko dzieki mojej obecnosci na tym blogu.
  Kochani, bardzo krotko, bede komentowal,ale zadnego tekstu juz nie napisze w Onet, bo to zawsze bedzie powód do operowania stadardami wyznaczonymi przez ten portal i tych ludzi, np. tym, ze ktos pisuje w kategorii meski punkt widzenia, choc jest kobieta, jakby pisanie mialo plec. Jesli Markowi to nie przeszkadza, to bede pisywal tylko tutaj, zeby dziewczynie nie robic przykrosci, bo niedawno stracila Mame, jest w zolobie, pisala blog z potrzeby uporzadkowanie swojego intymnego zycia, miala wczoraj imieniny, a okazalo sie, ze byly osoby, które tego nie uszanowaly.Lena zrobi skuteczna mysle reklame u siebie tego, co czasem napisze tutaj, jesli Marek mi na to pozwoli. Niniejszym Onet przestal dla mnie istniec, ale spokojnie 10 tysi wydac na reklame, jesli stworze cos swojego i umiescic to w Onet, to nic. Wiec uwaga, przy kazdym wejsciu na swój blog nad jego koronka moze pojawic sie azazelski, nikt go nie skasuje i bedzie w widocznym miejscu.

 69. Lena zrobi skuteczna mysle reklame u siebie tego, co czasem napisze tutaj, jesli Marek mi na to pozwoli. Niniejszym Onet przestal dla mnie istniec, ale spokojnie 10 tysi wydac na reklame, jesli stworze cos swojego i umiescic to w Onet, to nic. Wiec uwaga, przy kazdym wejsciu na swój blog Slawek nad swoja koronka moze zobaczyc platna reklame azazelskigo, nikt go nie skasuje i bedzie w bardzo widocznym miejscu. Wiec niech juz sobie raczej daruje pisanie w Onet, bo wystarczy miec calkiem niewielkie pieniadze, zeby tam istaniec. No to pozdarwiam. a pisalem, ze niose burze?

 70. I bardzo przepraszam za ta prywate na tym blogu Marek, w razie czego kasuj mnie, jak zauwazszysz, ze przekraczam granice, ja sie nie obraze. Dzieki.

 71. Jesli chodzi o anal to twierdzila, ze pupa sluzy do innych celów ale innym razem chlapnela sie, ze to boli – widac ktos juz kupil spódnice albo rzeczonego robota 🙂 Moglem zaczac od robota 🙂

 72. Tak Ci sie tylko wydaje, jest masa facetów, którzy kierowali sie ta logika, mysleli ze jak wezma ofiare losu albo brzydule to bedzie im wierna jak ich matka czy babcia, ale tu logika zawodzi, kapitalem sirotki albo brzydkiej moze byc wlasnie ochota i spryt i nie zawacha sie darzyc swoimi urokami jak sie nadarzy okazja 🙂

 73. Obecnie mam awers i jak widze mlode kobiety to trudno mi o nich dobrze myslec, maja przeciez kurewski potencjal, niemal nie ma mezczyzn prostytutek.

 74. Mistrzuniu…wszystko co piekne nie jest wcale duze…ja nie musze przyciagac chlopów ta czescia ciala…cialem które jest tylko deserkiem hahaha…duze cycki wyluskac ? hmmm przytulac sie ? chyba tonac, wpadac :woohoo: a z tym to juz pojechales 😀 ” namascic wonnym olejkiem zycia” hahahaha Mistrzu a jestes pewien ze to w ta szparke? nooo zycia z tego nie bedzie hahah:) o ile ja sie znam na medycynie? :silly: to teraz sie drzemne booo ten deszcz zwalnia mi obroty…. 😛

 75. Tolus! piekne ..poezja to fakt 🙂 ale jak olejek to… ? nooo to co? he :X kurcze jak ja zasne :confused:

 76. To ja niose sloneczko,zeby przegnac burze:)prosze..A ja mialam jakies dziwne przeczucia wczoraj w nocy,ze moze takie cos nastapic.Dlaczego ktos nie potrafi uszanowac tego,ze ktos pisze dla przyjemnosci,tylko od razu trzeba komus dowalic.Jesli mnie sie nie podoba jakis blog to nie czytam go,opuszczam.Owszem moze nie kazdemu sie podobac ten blog czy inny i jesli chce sie juz ktos wypowiedziec to niech to czyni w inny sposób.Ktos czytywal Ciebie Tolku a Lence napisal to co napisal uwazam,ze nie potrzebne to bylo.A co do Onetu maja w nosie takie rzeczy…Pozdrawiam.

 77. Lenka jest swietna dziewczyna…jestem z niej dumna..poradzila sobie doskonale…a Ty Tolku przeczytaj jeszcze raz tekst Marka…burza jest niepotrzebna bo nie bylo równych frontów …byly?…na jakim poziomie? potrzebujesz zrobic zakupy? potrzebujacych jest wielu…Marek chcial samochód.. a ja bym chciala..hmmm? :s

 78. A ja teraz chce tylko swietego spokoju i nie chce, zeby ktos robil przykrosci dziewczynie tylko z powodu mojej obecnosci u niej. Poprzemycam za to wiele w komentarzach do jej tekstów i beda zawsze na temat jej notki.

 79. Oczywiscie to nie dotyczy
  komentarzy, bo komentowac
  bede, co bedzie
  mi sie podobalo, chyba
  ze mnie pokasuja.
  Ide sie polozyc,
  mialem ciezka noc za soba.

 80. Czy to jest powód, zeby jej robic przykrosci z powodu mojego pojawienia sie tam? Swoja osoba narazam Lene na porównywanie jej pisania z moim, a jestem w jej swiecie gosciem. Moze ona zadnej krytyki nie chce, moze wystarczy jej to, ze moze sie wypowiedziec we wlasnej przestrzeni, bez porównan. No przeciez nie ma problemu, skasowalem swój blog, wiec nikogo nie bede obarczal porównaniami.
  Z tym, ze ja uwazam, ze kostruktywna krytyka to nie byla, kazdy ma wybór.
  Nie jestesmy niewolnikami, niczego nie musimy, ani czytac, ani krytykowac.

 81. Ale Wy wszyscy macie problemy.
  Nakrecanie, jazgotanie, walka, intrygi..Lena, Marek, Slawek, Azazel…fajny kociolek….
  Wasza walka juz rozwalila Twoj blog Azazel, szkodzi Lenie,zaraz nastepny bedzie M…
  smieszne to i plytkie, dorosli ludzie a zajmuja sie czyms tak w sumie bezsensownym

  Mam wrazenie ze tu bedzie nastepne pole walki…kilka tygodni i Ty sklocisz sie z Markiem i po znajomosci…ech, szkoda slow.

  Juz nawet teraz nie ma dyskusji merytorycznej nad artykulem a licytacja kto komu wieksze swinstwo zrobil.
  Ludzie otrzezwiejcie!

 82. krótko i na temat…ale dyskusja jest ciagle w przedmiocie „kompleksów”…wszyscy je mamy…te kóre wychodza na swiatlo dzienne sa juz malo grozne….i ma to sens..pozdrawiam Kurde 🙂

 83. Tolek..przeczytaj siebie….”moze ona zadnej krytyki nie chce”…moze to jednak ONA powienna sie wypowiedziec!…Twoje intencje sa szlachetne ale nie decyduj za innych…jak widac ludzie Cie szanuja i bez wahania wlaczyli obcje logowania.. Pszczola tez…nie jestes intruzem tylko bardzo szanowanym Gosciem dla którego warto ograniczyc wlasna przestrzen…papatrz z tej strony i docen…nie jestes tez sam i to co tworzysz Ty i Inni nie sa pisanina tylko dla siebie…piszecie tez dla nas …jak kazda sztuka istnieje dokad ja ktos odbiera…a my wciaz jestesmy…duza grupa u Ciebie i Twoich znajomych…nie jestes tez sam prywatnie a budowania i tam i tu moze byc wspólne…moim zdaniem powinno….dziekuje…Mistrzu wypowiedzialam sie tez w Twoim imieniu bo mysle ze udostepniles ten kawalek przestrzenie równiez na te „prywate” wykluwajacego sie Orla 🙂 …jezeli sie myle to prosze nie krepuj sie..wystawiam leb hahahaha :pinch:

 84. o kurcze urwalo a zapomnialam zapamietac….to dalej…jezeli sie myle to prosze..nie krepuj sie wystawiam leb :pinch:

 85. Sluchaj, ja sam zamknalem blog, nic go nie rozwalilo, uwazam, ze wrecz przeciwnie.
  Nie chce, zeby dziewczyna miala klopoty, co Cie w Ty az tak dziwi?
  Nie sklóce sie z Markiem, bo mielismy ze soba juz okazje nie jeden raz ostro polemizowac.
  Radze nie zabierac glosu na temat rzeczy, o których
  nie bardzo sie wie.
  Omijaj moja skromna osobe, jesli Ci to nie pasuje.
  Ja uwazam, ze ciagle piszemy o kompleksach.
  Chyba taka jest inetncja- stworzyc dyskusje.
  Najlepiej na przykladach,a przyklad nasuwa sie sam.
  Pozdrawiam.

 86. Mysle, ze Marek akurat
  bez skrepowania skasuje
  mnie, jesli uzna, ze przegialem.
  Jestem tu u niego i mam
  to na wzgledzie.

 87. Ewcia, no wlasnie sie wypwedziala u siebie, dotknelo ja to, chyba to widac.
  Ludzie nie maja kultury i tu jest problem.

 88. Uwazam ze moja wypowiedz jest kulturalna i nie narusza dobra zadnej osoby.
  Opinie moze wyrazic kazdy.
  Nie zakladaj ze nie znam historii bo tego akurat nie wiesz, ale mniejsza.
  Czytam blog bo interesuja mnie tematy poruszane przez M a widze ustawiczne „pranie brudów” zamiast dyskusji w temacie.
  Nie, nie sklócicie sie co do meritum, powodem konfliktu bedzie Twoje szarogeszenie sie na cudzym blogu, co juz zaczynasz robic.
  Niemile slowa do goscia Marka, no cóz…Tak czy siak zycze Wam glównie wiecej spokoju.Tez pozdrawiam.

 89. W zyciu dotykaja nas rózne rzeczy i ludzie..to nie jest problem…wypowiedziala sie wlasciwie i z klasa ale nie powiedziala co postanowila….a mysle rozwaza co zrobic bo tak naprawde to jest wlasnie antidotum……prawo do mysli i przestrzeni ma kazdy …ja bym nie dala sobie odebrac nawet kosztem linczowania..jezeli trzeba to na chwile odpuscic zeby wrócic silniejszym ale nie pokonanym…nie pozwolilabym tez zeby ustalano mi kogo mam przyjmowac goscinnie i na jakich warunkach…wiec daj jej szanse zdecydowac jak na Gospodynie przystalo…teraz to jest wazne

 90. Ja nie poczulam sie dotknieta Twoja wypowiedzia ..wrecz odwrotnie…masz racje ze nikt nie ma prawa obrazac gosci Gospodarza…i Twoje zycznie „glownie wiecej spokoju” jest jak najbardziej trafione…wiec uszanuj i Ty Gosci Marka i daj im czas na uspokojenie sie..troszeczke cierpliwosci..wypowiedz Tolka, moim zdaniem ,nie miala na celu obrazania Cie a raczej informacje ze jest wkurzony i moze chlapnac cos niechcacy…pozdrawiam bez urazy 🙂

 91. No tak, jestem mistrzem w konczeniu zwiazków, szkoda ze Panie które ze mna byly w to nie uwierza, podle 😀

 92. Do cioci przychodza przewaznie chlopaki co cwicza bicie, i ona wspaniale likwiduje bóle kregoslupa bez leków. AKupunktura jest wspaniala nauka, ale ma swoje ograniczenia, np na moja chorobe nie pomaga.

 93. No daj spokój, majac tyle jego komci w których obraza ludzi i neka, nie ma najmniejszych szans na wygranie sprawy, a sam swoja przegra bez dwóch zdan. Zobaczysz, nigdzie nie pójdzie, tylko tak straszy. Facet za grosz nie ma honoru, po czyms takim powinien pójsc.

 94. Grube powieki 😀 mnie rozwalaja opadajace powieki u dziewczyn, rozklejam sie wtedy normalnie, tak mnie to kreci…

 95. Napisze dzis albo jutro o urojeniach, mialem sesje z jednym z najlepszych Polskich jasnowidzów o Slawku, dlugo go o to prosilem i sie okazalo ze moja intuicja jest bezbledna.

 96. Slawek mówi ze nie zalezy mu na rankingu, i jest to kolejne klamstwo. W artykule „Nagly atak blagiera” Slawek pisze w komentarzach o tym ze znikne z rankingu bo jestem na chwile, a on na zawsze i szereg innych przechwalek. Minelo dwa lata prawie, i ja nadal jestem, znacznie silniejszy od Slawka jesli chodzi o popularnosc. Wiec, Slawka z taki prorok jak pisarz, kiepski.

 97. Co do Jarka, to opluwanie go przez Slawka jest objawem naprawde choroby z nienawisci. Inaczej tego sie nie da nazwac.

 98. Ale zobaczcie, jaki jest swietny skoro nikt mu ksiazki nie kupuje? czemu tej ksiazki nie sprzedaja ksiegarnie skoro Slawek dobrze pisze? no wlasnie.

 99. Ja chce samochód, ale juz nie honde, troche poznalem go i niestety ma kiepska widocznosc na boki i do tylu, dla mnie to eliminuje kazde auto w przedbiegach.

 100. Slawek siedzi na blogu dzien i noc, skad ma na to czas ciekawe? 40 letni kawaler, prawdopodobnie homoseksualista, doktor rzekomy i firme ma, skad na to czas?

 101. a poczucie bezpieczenstwa jest bardzo istotne 😉 😉 😉 bo mezczyzna moze byc biedny ale jak nie daje poczucia bezpieczenstwa to nie mezczyzna:)

 102. Baggi – dziekuje za zdradzenie mi jednego z Twoich IP, pozwolilem sobie je zbanowac, czekam na nastepne 😀

 103. Mozna mnie tak nazwac, ale tylko raz, co juz zapewne widzisz próbujac bezskutecznie dostac sie na moja strone z komputera z którego do mnie pisales 😀

 104. Trzeba wziasc pod uwage ze Azazel moze byc rozbity emocjonalnie, nawet sobie nie wyobrazacie nagonki której doswiadczyl, wlazenia w prywatne zycie, ciaglych wyzwisk i walki z nim. A facet chcial tylko pisac, i nic z tego bo mu przeszkadzaja Slawek z ekipa. Stracil swojego bloga, i jest to bolesna strata. Cos o tym wiem. Dlatego miejsce po prosty dla Azazela pewien próg tolerancji, przeciez widzicie ze z bluzgami Slawek z kolegami juz tu nawet wchodza, chwala Bogu ze ich zbanowalem, bo bylo by tu pieklo jak na onecie, po kilkaset komci dziennie z wyzwiskami.

 105. Tolek, zróbmy tak, ja napisze o Slawku nowy artykul, tam se popiszemy bo trzeba by cos zrobic wreszcie z tym facetem prawnie, i dalej juz zapominamy o tym czlowieku bo on zyje tylko tym, nie ma sensu dawac mu energii. Niech zyje w swoim bagienku, ale my w tym siedziec nie musimy. Tu on nie przyjdzie, ma dwa kompy, jeden mu juz zablokowalem, drugi tez mu dorwe i nawet tu nie bedzie mógl wejsc.

 106. Akupunktura jest refundowana w Polsce przez NFZ, a od Europejskiej medycyny jest znacznie starsza. Jasnwoidz jest kwestia dyskusyjna, akurat ten o którym pisze jest tak nieprawdopodobnie skuteczny ze zakrawa to na czary.

 107. Jak swiat swiatem kobiety wola bogatych czyli zaradnych, a faceci ladne. To jest sprawiedliwe w sumie.

 108. Nie, Ania jest tarocistka, i kobieta a ja mówie o jasnowidzu, to starszy Pan który cale zycie poswiecil na swoje rózne pasje a mi czasem pomaga.

 109. hahahahaha nooo nie moge 😀 😀 😀 ale ja tez potrafie dorobic…czasem stawiam sobie trudniejsze cele niz kopanie kartofli.. 😀

 110. „Gdy myslicie o malym penisie, myslcie ze macie ladne oczy”….
  mówisz Marku, ze masz ladne oczy… Tak?
  🙂
  Artykul ciekawy, komentarze jeszcze ciekawsze az milo sie czyta:)

 111. Zartujesz, nie mozna sie stac bogatym po prostu, z tego co wiem Ty to kojarzysz z karma a ja z fartem 🙂 Nie mam duzych wymagan jesli chodzi o urode ale nawet srednioatrakcyjna dziewczyna ma duze wymagania jesli chodzi o zamoznosc faceta i to jest nie halo.

 112. Jak zwykle. :0 Ja o czyms innym, Ty o czyms innym. Nie wiem czy dobrze to wytlumacze. Chodzilo mi o meskie podejscie do tylkow W OGOLE, a nie Twoje podejscie do mojego, jezu:/ moj tylek akurat jest bardzo ok, ale nie lubie jak podchodzi sie do kobiet przedmiotowo. Tak, jak napisal kolo31 powyzej,tylek, to tylko jakas czesc, jakis element skladowy.

 113. Wiesz widzialam tez inne twoje zdjecia, twój blok czytam juz jakis rok z przerwami.
  A na onecie owych zdjec bylo wiecej. Na piwku mówisz:)
  Ale jak to jest ze sie facet zawsze tlumaczy..:D heh

 114. To dziwne, ale ja nigdy nie mialem kompleksów dotyczacych okreslonej czesci ciala. Jedynie w gimnazjum jak mialem tradzik, teraz mnie to nie obchodzi co o mnie inni mysla, bo sam nie zwracam jakos uwagi na wady w wygladzie innych, chyba ze ktos ma fioletowe zeby (kolega kiedys takie mial i to jeszcze wystajace do przodu), albo jest otyly.

Dodaj komentarz

Top