Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Artykuł dla poważnych

Artykuł dla poważnych

Mądrzy i odpowiedzialni ludzie przedstawiani są jako zawsze poważni, nieco smutni, niezwykle poważnie myślący o przyszłości. Nazywa się to odpowiedzialnością. Myślą więc o dobrych studiach, dobrej pracy, rodzinie, dzieciach, ubezpieczeniu, lokacie bankowej. Nigdy nie cieszą się tym co mają, tym co jest tu i teraz, zawsze się martwią i planują, w końcu są odpowiedzialni. Ponieważ zawsze piszę dla ludzi starających cieszyć się tu i teraz życiem a nie dla smutnych, poważnych i odpowiedzialnych, zawsze myślących o przyszłości,  chciałbym w ramach kryzysu literackiego zapewnić sobie nowych czytelników, i napisać coś dla nich rozszerzając nieco swój pisarski repertuar. Jezus sam stwierdził że przyszedł na ziemię dla grzeszników a nie bogobojnych, tak samo i ja, jestem tu także przede wszystkim dla osłów. Będzie to więc krótki artykuł dla ludzi odpowiedzialnych, wiedzących że w życiu nie ma łatwo, dla ludzi poważnych, szanowanych, godnie i poważnie myślących o swojej przyszłości, gardzących śmiechem i zabawą która przecież nie wnosi nic konkretnego w przyszłość, nie jest inwestycją.

Zaplanujcie więc moi szanowni, poważni i odpowiedzialni czytelnicy razem ze mną, waszym ulubionym Nauczycielem Dobra, swoją przyszłość:

Urna eco ego – model ekonomiczny, dla poważnie myślących o swojej przyszłości, planujących skrupulatnie wydatki. Model ten jest nie tylko ekonomiczny, ale zapewnia wystarczającą wygodę i komfort przyszłości. Bardzo ładna, aeodynamiczna linia, wykonanie z dobrych jakościowo materiałów, bardzo atrakcyjna cena, modele zeszłoroczne z 10% rabatem. Wykonanie w technologii ekologicznej sprawia, że nasi klienci mogą cieszyć się w przyszłości byciem w zgodzie z najnowszymi trendami ekologicznymi.

Urna standard – model dla wymagających większego komfortu i prestiżu, lubiących jednak także oszczędność. Model standard spełnia najbardziej wyśrubowane wymagania naszych obecnych i przyszłych klientów których serdecznie zapraszamy do wykupienia sobie solidnej przyszłości. Wersja standard + zawiera chromowane dodatki i lakier metaliczny a wersja dla miłośników Pań jest wyłożona macicą perłową.

Urna special – najnowszy krzyk mody w Hollywood, masowo wykupywana przez poważnie myślących o przyszłości gwiazdach sportu, aktorach, biznesmenach. To co w wersji standard plus jest opcją, w wersji special jest standardem, mało tego – urna wysadzana jest na zewnątrz kilkunastoma najnowocześniejszymi lampkami oled ułożonymi w kształt krzyża, migoczącymi rytmicznie, a także emitująca ultradzwięki odstraszające robaki. Markowe baterie alkaliczne oczywiście w zestawie.

Urna stradivarius – ukoronowanie ludzkiego geniuszu, zaklęte w wysadzanej brylantami urnie. Urna ta to specjalnie zaprojektowana przez najlepszych architektów arka Noego przyszłości, w której z radością i ulgą spoczniemy by przebudzić się po drugiej stronie Hadesu, i będzie to przebudzenie luksusowe, oddające w pełni nasz najwyższy status materialno – społeczny. W naszej przyszłości radować będą nas i świadczyć o naszej wysokiej pozycji społecznej – złote wnętrze wysadzane brylantami i diamentami, mahoniowe wstawki i półeczki w urnie, bardzo modne fluorescencyjne napisy religijne (wybór klienta). W cenie urny zawarte są datki na istniejące formalnie 250 religii z których każda twierdzi że reprezentuje jedynego Boga. W razie gdyby któraś z nich miała rację, wydruki z datków są w formie mikrofilmu na wyposażeniu wewnętrznym urny.

Teraz, będąc w ekonomicznej, standardowej, bogatej albo najdroższej urnie, będziesz mógł wiecznie i bez końca wspominać te wspaniałe chwile gdy żyłeś, świecące ciepełkiem słoneczko, wiatr, pięknego kotka. Będziesz mógł zarżeć, jak osioł którym jesteś. Alleluja!

4 thoughts on “Artykuł dla poważnych

  1. Jakoś mi się nie spodobało, luknałem odcinek z cudami świata i mnie strasznie znudził. To co mnie rajcuje to kapitan bomba, i np. Ziomek, wymiata 🙂

  2. Wysyłałem Ci meila kilka razy, i zwracało z info że meil jest zablokowany, wyślij mi z działającej skrzynki wiadomość to Ci odpiszę 🙂

  3. Witam.TYLKO DLA DOROSŁYCH katolików 🙂 polecam jako CDN.artykułu Mistrza..należny wpisać w przeglądarkę, ksiądz dobro dobro ,ubaw po pachy…

Dodaj komentarz

Top