Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Przegląd wydarzeń zielonym okiem

Przegląd wydarzeń zielonym okiem

Czytam na WP parę dni temu, gdzie oburzony i zszokowany tak jawną niesprawiedliwością redaktor, pisze o agencie Tomku, że ten bierze 4 tysiące emerytury a nauczyciel znacznie mniej. Szkoda że „w pełni obiektywny” Pan redaktor „zapomniał” wspomnieć o dwóch sprawach – pierwsza: w najgorszym wypadku nauczyciel kończy z koszem na głowie a w najlepszym z penisem wetkniętym w ciasną pochwę uczennicy, a agenta Tomka mogą zabić, a przed śmiercią męczyć go, wykłuć mu oczy, wykastrować tępym nożem i tygodniami jeśli będzie trzeba, wiertarkami, szpikulcami i skalpelami wydobywać potrzebne informacje co się zdarzało, zdarza i będzie zdarzać w tej potwornie niebezpiecznej pracy, gdzie tacy jak agent Tomek chcą ochronić zwykłych ludzi przed wszelkiej maści zwyrodnialcami, dla których nasze życie i zdrowie, jest nic nie warte.

Druga ofiara amnezji dziennikarskiej, czyli efekty. Przy naszym systemie nauczania, nauczyciel tworzy kretynów którzy nadają się jedynie do zdobycia w prywatnej uczelni, dyplomu magistra marketingu i zarządzania czy socjologi, a efektem pracy agenta Tomka jest złapanie złodziei na eksponowanych stanowiskach, a także sprawienie że inni będą się bali kraść tak bezczelnie jak do tej pory. Przecież taki przekręt jak robili Sawicka czy ex porno tancerka Marczuk, oznacza utratę pracy dla tysięcy ludzi, ich biedę i nędzę, a także ich dzieci z których część będzie skazana na przestępstwa  gdy zamknie się zakład pracy (efekt domina). Ojcowie rodzin, rzadziej matki, wpadają w alkoholizm, z braku pieniędzy na jedzenie i frustracji zaczyna się przemoc domowa, pierwsze zabójstwa w pijackim amoku, kradzieże dokonywane przez dzieci których rodziców nie stać nawet na ubranie i ich wejście w świat narkotyków i łatwych pieniędzy, co wcześniej czy później kończy się okaleczeniem przez konkurencję, albo więzieniem. Z tych gigantycznych zysków ekonomiczno społecznych, spokojnie można dać agentowi Tomkowi i 10  tysięcy miesiecznie – opłaci się podatnikowi. Co najśmieszniejsze, płaczące „ofiary” (tak specjaliści od PR platformy doradziły) twierdzące że zostały oszukane, skwitował Tomek, mówiąc o nich z bezbrzeżną pogardą „chodziło im tylko o kasę”. A więc żadne pieprzenie o wzbudzaniu uczuć macierzyńskich przez Tomka, żadne psycho-manipulacje, żadna nawet miłość  czy sex, po prostu kasiora, i sądząc po kwotach które się podaje, bardzo duża kasiora. „Ofiary” miały znajomości, Tomek udający biznesmena miał kasę, więc można zrobić biznes, czyli mówiąc wprost, wyruchać i okraść zwykłych ludzi tyrających za 1200zł, i kosztem ich bardzo ciężkiego, szarego życia leżeć plackiem na Malediwach popijając drinki i opalając podstarzałą i pomarszczoną dupę. Jednak moim zdaniem, to co największego dokonał Tomek to nie oszczędzone gigantyczne pieniądze na przekrętach, czy przestraszenie innych chętnych na łatwe pieniądze z kieszeni podatników, a pokazanie ludziom że ich autorytety, celebryci i politycy, to zwykłe obszczymurki, których los postawił w roli żony znanego aktora i posłanki, a nie kurwy w tanim burdelu i złodziejki obrabiającej śpiących ludzi w pociągu. Elita Polski, bogacze byli TW donoszący za komuny na swoich „przyjaciół” zarobieni na złodziejstwie państwa, to zwykłe kanalie i szuje, a nie przykłady do naśladowania. Może trochę ludzi, zapatrzonych w robione chirurgicznym skalpelem ładne twarze i drogie auta, wreszcie coś zrozumie – to nie szata zdobi człowieka, a człowiek szatę.

Pani Marczuk, bywając z agentem Tomkiem opowiadała mu o swoim narzeczonym (oficjalnie wielka miłość, odnaleziony sens życia,chce mieć z nim dziecko i kocha go do szaleństwa) cytuję:
„- Strasznie jest nieogarnięty finansowo. Artysta, co nie zarabia, tylko siedzi w domu i wali w bębny. Ale nic z tego nie wynika. On tylko gra, a ja chciałabym pojechać na jakieś wakacje. Jego nie stać na żaden wyjazd. A ja przecież nie będę za niego płacić – miała mówić Marczuk agentowi o narzeczonym. „Na Żywo” twierdzi, że po publikacji książki agenta narzeczony Weroniki Maciej Gołyźniak spakował walizki i odszedł. Nie lepiej jest w sprawach kryminalnych Marczuk. „Gazeta Polska” twierdzi – na podstawie wyznań agenta Tomka – że Marczuk żądała łapówki w wysokości 100 tysięcy euro. Część miała być przekazana jej pod stołem, a część przelewem na fakturę za rzekome usługi prawnicze. Fakturę wystawiła z datą o pół roku wsteczną. W rzeczywistości agent nie potrzebował usług prawniczki, o czym wcześniej ją wyraźnie informował. Nagrania tej rozmowy znalazły się w prokuraturze. Z kolei szef Wydawnictw Naukowo-Technicznych, które chciała prywatyzować Marczuk informował w szczegółach, jak zniechęci do przetargu potencjalnych inwestorów-intruzów. W zamian nie żądał pieniędzy, ale stanowiska prezesa sprywatyzowanej firmy, wykupienia służbowego mieszkania, samochodu służbowego i zatrudnienia w firmie członków swojej rodziny”. Oto jak w Polsce przeprowadzało się prywatyzacje. Kolesiostwo, łapówy, monstrualna korupcja i wielkie straty.

Wierność, lojalność, uczciwość… nie lepsza jest kolejna święta z panteonu „nowoczesnych, eleganckich”, Pani Sawicka. Jej rozpłakanie się przed kamerami przysporzyło platformie obywatelskiej setki tysięcy nowych wyborców w spódnicach, zszokowanych seksistowsko-szowinistycznymi działaniami agenta Tomka. Polskie kobiety w większości kochają nowoczesnego Donka, szarmanckiego Bronka, M jak miłość, klan i lepienie pierogów. Tymczasem to co wiemy o zachowaniu Sawickiej to podwożenie się mercedesem pod sejm „”Niech chamy zobaczą, jak nam się żyje. Zwłaszcza Schetyna”, obiecanki zarobienia gigantycznych pieniędzy dzięki znajomościom prominentnych polityków PO na przekręcie z prywatyzacją służby zdrowia, i na budowie stadionów na EURO 2012. Zachowanie posłanki PO i bożyszcze „młodych i wykształconych z dużych miast” to między innymi piękny tekst skierowany do Tomka na początku znajomości „Ja rosołu nie jadam” – wypaliła na początku znajomości z agentem Tomkiem. „W restauracjach miała zamawiać tylko wykwintne potrawy. Na przystawkę zazwyczaj carpaccio albo tatar z łososia. Do tego jakaś zupa, najlepiej orientalna, a na drugie dobry stek. Potrafiła też wypijać morze alkoholu. A gustowała w szlachetniej metaksie. Ale i polską czystą nie pogardziła. Agenta Tomka szokowała nie tylko „otwartość” parlamentarzystki, ale i jej zachowanie. Kiedy chciał za jej pośrednictwem przekazać butelkę markowej whisky (za prawie 2 tys. złotych) posłowi PO Markowi Biernackiemu, ta ją najzwyczajniej… wypiła.” Wieśniactwo, prostactwo, buractwo, chciwość, żądza pieniędzy za wszelką cenę, nieliczenie się z dobrem innych ludzi, chęć ich bezwzględnego wykorzystania – oto przedstawicielka ugrupowania obiecującego Polskim wyborcom cuda, którzy w nie uwierzyli. Dla każdego inteligentnego człowieka wniosek jest prosty – chcesz by ludzie Cię kochali? musisz ich oszukać, nawciskać kitu tak wielkiego, żeby rezygnacja ze swojej sympatii i przyznanie się do błędnego wyboru, okazało się dla nich za wielkim wyzwaniem. Ruchaj, dziel i rządź. Oto dewiza nowoczesnych i wykształconych na prywatnych uczelniach, polityków platformy. Te same kobiety które tak współczują Sawickiej, wyłyby gdyby w prywatnej służbie zdrowia nie było dla nich miejsca, bo w prywatnej liczy się tylko pieniądz, a nie idea leczenia każdego człowieka.

Nie wszyscy słyszeli o akcji „monitoring w sieci”, którą zlecił młodzieżówkom PO Schetyna, a szkoda bo wyjaśnienie wytłumaczyłoby wiele ciekawych zjawisk w Polskiej sieci. O co chodzi? Przede wszystkim o to, by zaatakować wszelkie liczące się fora internetowe, i szerzyć tam politykę miłości i uwielbienia dla PO. Ale wklejam część prowokacji dziennikarskiej:


„Praca grupy miałaby polegać na dodawaniu na kilkunastu największych polskich portalach (WP, Onet, Gazeta, Dziennik, Interia) komentarzy życzliwych PO”. Działacze mieliby na to poświęcić około 30 minut dziennie. A na koniec w instrukcji pada jeszcze prośba o zachowanie najwyższego stopnia dyskrecji. ” Miała to być inicjatywa Schetyny jak twierdził  w meilu szef młodych PO, który się oczywiście wszystkiego potem wyparł. Zaglądajac na onet, widzi się ataki na Kaczora i Macierewicza, przy czym zdumienie budzi nieprawdopodobny fakt ich zorganizowania. To nie chaotyczne wypowiedzi oburzonych obywateli, a dobrze zorganizowana akcja propagandowa. Każdy news z Macierewiczem, oznacza to samo – pisanie o jego chorobie psychicznej. Jest to oczywiście kłamstwo, ale powtarzane setki tysięcy razy… staje się prawdą. Goebbels pochrumkując z zadowolenia, przewraca się w trumnie widząc kolejne zastępy swych wiernych uczniów w akcji. W tej chwili, napisać coś swojego przez człowieka wydaje się niemożliwością, trudno się przebić przez zorganizowane komanda politycznych spamerów. A szkoda, gdyż technika którą stosują młodzi bojówkarze schetyjugend, naprawdę działa. Człowiek widząc od lat, dzień w dzień te same hasła, zaczyna w nie wierzyć, bo myśli że wszyscy tak myślą. A to nie wszyscy, ja np w te brednie nie wierzę. Ale mnie tam nie puszczą bym napisał jak jest, wpuszcza się tylko opłacanych ludzi od kadzenia platformie, i każdej sile która pluje na Kaczora. Dlatego proszę zwrócić uwagę, cały czas jest atakowane i opisywana rzekoma choroba psychiczna Macierewicza. W końcu powstaje uwarunkowanie: Macierewicz – choroba psychiczna. Najciekawsze, i przyznam że rozbawiło mnie to, naprawdę się śmiałem… podczas wizyty Miedwiediewa, ktoś się przebił, i napisał prawdę, czyli: nic nie załatwiliśmy, i krótko mówiąc daliśmy dupy, a raczej nie my a chłopaki od cudów, i dostał ponad 150 minusów. Kolejny się przebił, „szczęściarz” i napisał zdziwiony że Lech K. był wyższy niż kurdupel Miedwiediew, a nikt jakoś się z tego nie wyśmiewa, co było tematem głównym sieci (jest niski, więc cały, caluteńki świat się z nas śmieje, nawet eskimosi rezygnują z polowania na foki i turlają się po śniegu ze śmiechu) i dostał ponad… 200 minusów. Kiedyś był artykuł o ludziach któzy zarabiają spore pieniądze za spamowanie na forum, i co zrobili bojówkarze PO? całe forum pełne było oskarżeń że PIS korzysta z takich spamerów. Czujecie? całe forum, kilkaset wypowiedzi, 98% z nich to oskarżanie przez spamerów pisu, że zaśmiecają sieć. Śmieszne, prawda? śmieszne jak cholera. Rozumiem że komanda wyśmiewaja opozycję, ale tak podziwiać na Polskim forum gościa, w którego państwie niezależnych dziennikarzy się zarzyna w biały dzień? rozumiem, śmianie się z opozycji za pieniądze, ale włażenie w dupę temu Ruskiemu kurduplowi? nie sprzedawajcie wszystkiego za pieniądze, zostawcie coś w swoim sercu, czego nie sprzedacie nigdy i nikomu. Taka moja rada…

Ludzie pytają w sprawie Smoleńska – po co zabić Kaczora, skoro i tak by nie został prezydentem? nie zostałby, to pewne, nie miał szans ze sztormem mediów które od rana do wieczora się nad nim pastwiły i histeryzowały o wojnie domowej, którą same codziennie zasilały i podjudzały. Ale Putin to „były” funkcjonariusz KGB, a ta formacja kieruje się innymi zasadami niż logika przeciętnego człowieka. Trzeba zadać sobie pytanie – czemu FSB, czyli kontynuatorka KGB, otruła przebywajacego na obcym terytorium w 2006r. Aleksandra Litwinienkę, ryzykując skandal? nie zagrażał im przecież, tak samo jak Lechu, nie zagrażał. Jednak FSB myśli inaczej – Kaczyńscy postawili się w Gruzji, nie pozwolili nam na zajęcie republiki, musi więc zostać ukarany, dla przykładu. Po co? po to żeby inni się poważnie zastanowili zanim wejdą w drogę FSB i Putinowi. Ta strategia zawsze dawała, i daje efekty. Strach znaczy więcej niż najlepsza broń a KGB zawsze się tym orężem doskonale posługiwała. Ktoś kto troszeczkę zna historię komunistycznej Rosji, doskonale zrozumie logikę tych ludzi. Cała logika opiera się na strachu. Czemu Stalin kazał zabić Trockiego, skoro ten nie zagrażał jego imperium? tyle lat na niego polowali, w końcu go dorwali, i zabili. Czemu? z tego samego powodu, dla którego ewentualne rozwalenie Kaczyńskiego miało sens. Piszę ewentualne, gdyż mogła to oczywiście być katastrofa lotnicza, jakich było wiele. I byłbym w stanie w to uwierzyć, gdyby nie to co wyprawia Rosja… wrak podobno dostaniemy nie wcześniej niż za trzy lata, zmieniane są zeznania kontrolerów, nie dostajemy oryginałów skrzynek. Ludzie, kurwa mać! co to ma być? czy my zawsze musimy być na kolanach? z tych własnie powodów, dopuszczam do siebie możliwość zamachu. Zachowanie naszych władz czyli Tuska i Bronka, to coś tak skandalicznego, że nie mieści mi się to w głowie. Jak można było oddać śledztwo głównemu podejrzanemu? jak można ściskać się z KGB istą nad zwłokami Lecha żeby były ładne ujęcia? jak można było zatrzymywać auta z ekipą Jarka Kaczyńskiego, żeby szybciej dojechać pierwszemu na miejsce tragedii, i błyszczeć w świetle fleszy co zrobił Tusk? szmaciactwo… w czasach kiedy Niemcy i kolesie Jaruzelskiego i przyjaciele z UB a potem SB rodziców małżonki pana Bronka, jeszcze nie dorżnęli bohaterów z AK, tych wszystkich zdrajców którzy zrobili z tego kraju zadłużony po uszy burdel, rozstrzelano by ich wyrokiem podziemnego sądu. Ale chłopaki dobrze się przed tym obronili. Katownie UB miały pełne ręce roboty z tymi co przetrwali okupację i powstanie Warszawskie. I poradzili sobie. Zostali ludzie dla których telewizor i micha z kotletami stała się sensem życia, a takich ludzi zawsze się wcześniej czy później okrada i wykorzystuje. Nie chcą mieć własnego, dobrze zarządzanego państwa? nie chcą decydować? więc inni zadecydują. Nie ma innej opcji.

Mówienie o zgodzie z Rosją na ich warunkach. Wolne żarty – na czele tego państwa stoi funcjonariusz KGB. Organizacja ta zmieniała nazwy, ale jest odpowiedzialna za gułagi, za głód na Ukrainie który zabil w bestialski sposób 10 milionów ludzi, niezliczone okrucieństwa i zbrodnie, także na Polakach. Czy wiecie przyjaciele, że na Ukrainie wielodzietne rodziny zabijały i zjadały wlasne dzieci? z głodu, żeby inne przeżyły. Była to zemstwa Stalina na buntowniczej Ukrainie. wykonywana rękami Czeka. Nigdy z silniejszym nie można dać się zapędzić w sytuację petenta. Czemu? bo silni szanują tylko silnych, a nigdy słabych. Polityka Kaczyńskich, to była polityka siły. Polityka Tuska, to polityka tchórzów, sprzedawczyków i złodziei. Jak można było oddać śledztwo Ruskim? jak można wyć pod niebiosa, że rodziny zabitych chcą międzynarodowej komisji? zdrada, zdrada – krzyczą autorytety moralne z Sikorskim na czele. Przekręt z OFE, z machlojami Balcerowicza, te wszystkie wałki i gigantyczne zadłużenie Polski, wielkie podwyżki, żenujące pensje – ok, sukces, zielona wyspa w odmętach oceanu kryzysu. Żądanie normalnego śledztwa – zdrada. Ot, logika.


Zaproszenie Jaruzelskiego – skandal. Ruscy zabili mu rodziców… pokochał ich. Zeszmacili go, a ten im służył. Syndrom Sztokholmski, niektórzy mówią że NKWD go podmieniło, ale czy to ważne? Sługus Ruskich, i zdrajca Polaków. Niektórzy mówią że patriota – nie, patriotami byli Ci co walczyli z Niemcami, a których kolesie Jaruzelskiego mordowali. Jak w ogóle można nazwać tego sprzedawczyka i skurwysyna patriotą? a może chronią go, bo podobno powiedział że gdy go wsadzą, to pospadają aureole? a cóż to za tajemnica? dla mnie i dla wielu inteligentnych ludzi jest jasne jak słońce, że Polską rządza od 20 lat byli TW na których są haki. Dlatego Wałęsa który z chłopakami odwołał lustrację, narobił najwięcej zła. Pozwolenie żeby ludzie na których mają haki Rosjanie, odwieczni wrogowie, rządzili 40 milionowym krajem… i mamy co mamy. Jesteśmy dziadami, najwyższe ceny w Europie, jedne z najniższych pensji, z długami których nie spłaci kilka następnych pokoleń.

Dorsz za kilka złotych, wałkują temat od dwóch bodajże lat. A gdzie sprawa rachunku na komórkę Komorowskiego za 170 tysięcy złotych? przecież jest to tak bezczelny przewał, że człowiek po prostu oniemieje. 170 tysięcy złotych za komórkę… kłamał z byciem hrabią… żona ukrywała że jest Żydówką, dzieckiem Żydów z aparatu terroru odpowiedzialnego za gnębienie Polski. Ot, taka odpłata za to że Polacy ryzykując życiem swoim i swoich dzieci, chowali ich przed holocaustem. Czego oni się wstydzą? przecież wiadomo że większość ludzi rządzących Polską, to Żydzi, w USA i innych państwach to samo. Czy to wstyd? mi to nie przeszkadza. Za to bardzo niepokoi mnie że im przeszkadza. Czemu zmieniają nazwiska? czemu się ukrywają?

Czytałem ostatnio, że w Polsce nasz kontrwywiad nie złapał ani jednego Ruskiego szpiega. Wszędzie ich łapią, jedynie w Polsce nie. Tak, mowa o tych służbach które rozwiązał Macierewicz. Ludzie szkoleni w Moskwie, chroniący Polskę… śmiech na sali. A jak nienawidzą Macierewicza za to – i mają za co.Ta mafia robiła wszystko, tylko nie chroniła Polski. Stąd taki wrzask w mediach, forach, i z ust autorytetów moralnych.

 

 

104 thoughts on “Przegląd wydarzeń zielonym okiem

 1. Nie, daleko mi do poglądów Roberta. To co wiem o Żydach, to przede wszystkim wiedza że talmud, można powiedzieć że święty katechizm Żydów, uznaje goji czyli nie-Żydów jako ludzi odrzuconych przez Boga. Krótko mówiąc, święta ksiażka Żydów zabiera wszystkim oprócz im duszę, przez co porównuje nas do zwierząt. To oczywiście budzi mój głęboki, wewnętrzny sprzeciw. Kolejna sprawa która wiem, to świetna książka napisana przez Żyda, Pana Normana Filkensteina „Przedsiębiorstwo Holocaust” gdzie opisuje jak grupa cwanych Żydów oszukuje od lat ludzi, wyciągając od nich pieniądze.

  Do tego dochodzi zwykła historia, którą lubię czytać. I przeczytałem że wszędzie po jakimś czasie, Żydzi przejmowali większość najlepszych zawodów i banki, oraz w efekcie tego władzę. Te i inne informacje, pozwalają stworzyć pewne założenia.

  No i bym zapomniał o najlepszym. Moja rodzina. Moja babcia chowała porządnego Żyda za okupacji, a mój pradziadek, szlachcic na majątku pomagał Żydom, pożyczał im pieniądze, dawał siano bo byli strasznie biedni. Gdy weszli Rosjanie, jeden z Żydów, ostrzegł mojego pradziadka by ten uciekał za Bug, do strefy Niemieckiej. Ci którzy nie uciekli, byli denuncjowani przez Żydów którzy witali Bolszewickie wojska okupacyjne kwiatkami, i jechali na Syberię albo byli na miejscu mordowani.

  Tych info mam jeszcze bardzo dużo. Po prostu interesuję się tym, czytam, wyciągam logiczne wnioski. Chciałbym Ci też przypomnieć Olek, że kiedys przekonywałeś mnie o teorii że ziemia jest płaska, i tą właśnie teorię wziąłeś z netu.

 2. E tąm przystojniaku… (rozdzierajace chrumknięcia) przecież ja jestem pasztetem… (zaprzecz, na Boga zaprzecz!)

 3. Dali by mi tonę słodyczy, i sam bym się zażarł na śmierć 🙂 Nie każdego jednak można zabić. Sporo czytałęm o akcjach wywiadowczych, Ruskie byli najlepsi, po nich mossad, ale nawet oni pieprzyli pokazowo niektóre akcje. To jest ten element przypadkowości jak mówią ateiści, i woli Wyższej jak mawiają wszyscy wierzący w jakieś wyższe siły.

 4. Nigdy nie pisałem, że Ziemia jest płaska tylko, że nie wiadomo czy rzeczywiście krąży wokół Słońca. Nie wziąłem wtedy pod uwagę, że przecież inne gwiazdy zachowują się tak samo jak słońce.

  Ale nie o to chodzi. Co innego teoria na jakiś temat, a co innego pomówienie na temat kogoś. Wiem, że Kwaśniewski to buc, ale nie wierzę, że to jakiś Stolzman.

 5. Ale kogoś takiego jak prezydent czy premier łatwo zabić. Tu wystarczy nawet jeden psychol, a nie zorganizowana akcja.

  Chyba, że byś rządził, a oficjalni premierzy i prezydenci byliby Twoimi pionkami 😀

 6. jest synem isaaka stolzmana – oficera nkwd. isaak zmienił nazwisko na Polsko brzmiące. Oczywiście nie musisz wierzyć, ale jak poszperasz to znajdziesz wiarygodne materiały. Widziałem zdjęcie isaaka, jakże podobna jest do niego ola, czyli córka olka….Jest bardziej podobna do dziadka niż do ojca. Ale po co ja to piszę i tak nikt nie uwierzy….

 7. Wiadomo na pewno, że masa Żydów wstąpiła do UB jak weszli ruscy, przez tyle lat wielu z nich musiało sięgnąć po władzę, gdzie oni teraz są w takim razie? zniknęli? musza być w takim razie pod zmienionymi nazwiskami. Myślę że fobie antyżydowskie są często przesadzane, nie trzeba ich tak dużo, 20 osób może skutecznie wpływać na całe państwo, jak są dobrze poumieszczani. Jednak logika mi mówi że jest ich znacznie więcej. Geremek był żydem, Kuroń, Michnik jest żydem co wiadomo na pewno, szechter a jego brat jako sędzia mordował ludzi którzy walczyli o wolność z nazistami… sporo ich, i jacy wszyscy wpływowi, prawda?

 8. Nie jest łatwo zabić premiera, ile ich zginęło w sumie ostatnio? żaden. Tylko Kennedyego stuknęli, i w sumie nie wiadomo kto. Jeśli ja bym rządził… to kurwa książka moja dla kazdego obywatela, a co tam, skarb państwa zapłaci 🙂

 9. Jest łatwo tylko nie było takiej potrzeby może. Ja jakbym chciał to bym zabił, tylko nie mam po co. Nawet papieża łatwo jest postrzelić 😀

  A Kaczyńskiego być może rzeczywiście zabili ruscy, nigdy nie wiadomo.

 10. ahh marku zapominasz o wielu rzeczach, m.in. poza bratem michnik mial tez fajnych rodzicow, Ojciec przedwojenny komunista jakis szalony morderca, matka falszowala polskie podreczniki do historii;

  geremek agent UB, za czasow bierutowskich na stypendium w PARYZU studiowal!!!!!,

  mazowiecki 3krotny posel na sejm prl w czasach gomulki,nalezal do PAX ktore udawalo ze jest z kosciola ktory wspolpracujacego z wladza a w rzeczywistosci zmierzal do zniszczenia kosciola w polsce i mazowiecki w 1989 lub 90 awansowal kiszczaka i kochal jaruzelskiego;

  jaruzelski byl agentem „informacji wojskowej” ps. wolski (jeden historyk stwierdzil ze UB to bylo nic w porownaniu do IW w informacji wojskowej byli prawdziwi sadysci przez duze „S” i prawdziwi mordercy przez duze „M” podobno UB przy IW sie chowalo) a „zaslug” tego pana wymieniac nie bede bo sa powszechnie znane;

  kuron agent UB, wspolzalozyciel „czerwonego harcerstwa”, mial tak radykalnie komunistycznie poglady ze nawet z partii go wyjebali, domagal sie m.in. masowych egzekucji tych ktorzy sie sprzeciwiali porzadkowi PRL;

  michnik to samo co u kuronia ale nie byl w UB bo byl „za mlody” i nagle z kuroniem po wyjebaniu z partii „nawrocili” sie na opozycje i zalozyli KOR a potem byli „lewoskretnym” skrzydlem solidarnosci;

  walesa kabel na kolegow i czysty pionek ktory prawdopodobnie do dzis nie wie o co kaman z okraglm stolem, przeciwnik lustracji czyli zdradajca polski, naczelny cham IIIRP wiecej nie pisze bo szkoda nerwow; najwieksze osiagniecie tuska w solidarnosci to bylo roznoszenie ulotek+nigdy w zyciu nie pracowal uczciwie(bo pracy jako posel na sejm tego nazwac nie mozna);

  komorowski byl internowany TYLKO dlatego ze byl PODWLADNYM macierewicza w „S” na ktorego obecnie pluje i go wysmiewa a wtedy to byl „pan macierewicz” a dzis „idiota macierewicz”, komorowski wielokrotnie szefowal WSI do swoich celow politycznych(m.in zaproponowal walesie szpiegowanie tyminskiego i jego tz”czarnej teczki” w 90′ roku gdy mazowiecki odpadl w I turze) a takze w latach 90′ uzywal WSI do szpiegowania poslow PC(dzis PiS) w celu wykrycia jakis afer seksualnych z ich udzialem(nieudanie :)), jedyny posel PO ktory opowiedzial sie przeciwko likwidacji WSI;

  Kwasniewski- syn zydowkiego oficera NKWD,ziec czerwonego prokuratora, agent SB „alek”, KGB „kat”, minister ds. mlodziezy za PRL, ukonczyl najwieksza wylegarnie sowieckich agentow w europie z ocenami celujacymi i bardzo dobrymi
  jako prezydent pokazal pelna klase m.in. jak z kuczma po pijaku probowali sie wpakowac do limuzyny co sfilmowalo BBC i pokazywalo naokraglo na caly swiat, pitane pokazy na universytecie na ukrainie i na grobach poleglych w katyniu i charkowie jak sie zataczal od alkoholu, nasmiewanie sie z poslami SLD z papieza jak wysiadali z helikoptera padli na kolana i calowali ziemie co znowu tv nakrecila i pokazywala, obiecanie zydom w NY zwrot 660MLD odszkodowania za mienie zydowskie

  rostowski- urodzony i cale zycie spedzil w anglii z polska za duzo wspolnego nie mial a coreczka obecnie robi kariere w MSZ a ma brak doswiadczenia i jedynie jest z biegdym angieskim co dla osoby „spoza ukladu” jest wprost niemozliwe dostanie takiej fuchy

  o niesiolowskim,kucu,palikocie i innymi nie spomne bo duzo o nich pisales i szkoda na nich nerwow, teraz widac w jakim kurwistanie zyjemy a ludzie dalej jak popierdolone lemingi chodza glosowac na PO (czasem na SLD ale to jeden shit)

 11. haha nawet obok mojego domu jest park im. Jacka kuronia z malym pomnikiem, juz dawno zamierzalem na niego naszczac ale ciagle zapominam 😛

 12. No własnie, jakbyś chciał, i to jest problem motywacyjny dla zabójcy, który nie ma szans uciec jeśli ma pistolet – ten można kupić na lewo, ale snajperki która daje Ci jakieś tam szanse na ucieczkę już nie kupisz. Zabijasz i albo giniesz, albo do mamra do końca życia.

  Cholera wie, pewnie się dowiemy za 70 lat. Mam 33, więc raczej nie dożyję 🙂

 13. Po co sikać, nie żyje i zbierze plony razem z innymi swoich decyzji – karmiczne. A tu żadna bystrość już nie pokona karmicznego rachunku, który trzeba będzie spłacić. Swoim działaniem przyłożył rękę do nędzy w tym kraju, karmą więc będzie doswiadczenie analogicznej sytuacji, ale już z drugiej strony.

 14. Moj (bogaty) szef powiedzial „Musisz isc z pradem Pawel. No tych, co nie szli, juz nie ma.”
  Dziekuje za wytlumaczenie co sie dzieje : )

 15. A mnie czeka pójście z prądem… muszę iść na pocztę, minimum ludzi w kolejce to 70, 80 osób. Horror to co się tam dzieje, i to od kilku lat nikt tego nie chce zmieniać, listonosze zostawiają awiza w skrzynkach nie dzwoniąc do mieszkań. Po prostu nie pójdę, nie ma takiej opcji.

 16. [size=large][b]żydowska globalna cenzura netu – czyli WIELKI BRAT „WÓJ” SAMuel w natarciu[/b][/size]

  [url]http://zezorro.blogspot.com/2010/12/dra%C5%BCliwe-tematy-w-disccussji.html#disqus_thread[/url]

  „Autor: Szy o 13:30 Etykiety: cenzura, internet
  Chciałbym z Wami podzielić się pewnym przykrym doświadczeniem z systemem komentowania Disqus. Wczoraj wieczorem umieściłem dwa komentarze, jeden był odpowiedzią dla frasobliwego, drugi dla ZeZo. Obydwa dotyczyły poruszanego tematu cenzury Internetu we wpisie – Wywiód bieżący #1: Global przeciek czyli Ass-angel.

  Dziś rano z przyzwyczajenia wszedłem na bloga i z niedowierzaniem nie mogłem znaleźć odpowiedzi pod postem Zorra. Byłem pewien, że wczoraj wpis się wyświetlił ponieważ, zawierał liczne hiperłącza ztagowane w html, których wyświetlenie sprawdziłem poprzedniego dnia.

  Pierwszą myślą jaką przyszła mi do głowy było usunięcie posta przez gospodarza, co mogło być w moim przekonaniu spowodowane nie taktowną treścią wpisu, bądź też początkową negacją założeń, które postawił w trakcie wywiadu.

  Machnąłem więc naprędce do gospodarza:

  ” co takiego napisałem że wyciąłeś mój wpis?

  przecież to był dobry research a info o brunetach przednie, pytanie retoryczne więc o co poszło?”

  Otrzymałem szybką odpowiedź:

  ” Nic nie wycinalem, chcialem go przeczytac, ale juz nie bylo – po
  pytaniu o komentarze. Prawdopodobnie sam go przez nieuwagę
  wywalileś, wstaw jeszcze raz. Wniosek jest prosty – pisać w
  edytorze zewnętrznym, zawsze można odtworzyc. Chyba cos
  zaczarowales z ustawieniami, kiedy chciales na sile wstawiac
  discusa. Wpis zostal dodany, ale chyba wygolony, dostalem pusty
  mail.

  Z zasady nic nie usuwam, chyba że musze i wtedy wiadmomo dlaczego.

  pzdr zz”

  Bardzo mnie to zadziwiło. Z jednej strony wierzę Zezowatemu, że nie ma powodów by kłamać a z drugiej co się stało z wpisem?
  Zacząłem się zastanawiać dlaczego post pod frasobliwym a nie post pod ZeZo? Różnica między nimi dotyczyły głównie treści. Wpis, który widnieje możecie przeczytać – jest opinią Autora, wpis nie wyświetlony zawierał informację o żydowskim pochodzeniu wspomnianych bohaterów posta Zorra i jego wywiadu. Linki tylko wskazywały ich biografie dostępne swobodnie na Wikipedii. Nie będę ukrywał, że mnie to rozśmieszyło. Pomyślałem, że przecież to bezsensu. Zacząłem szukać w opcjach Discusa czy nie mam jakiś złych ustawień, nic nie znalazłem poza faktycznym dowodem na to że mój wpis faktycznie istniał:

  Mając upodobanie do biegłego w piśmie i mowie sarkazmu, napisałem kolejny wpis.

  Jednak i ten po chwili został usunięty. Pomyślałem, że to może Zorro ma coś w ustawieniach i postanowiłem opublikować ponownie ale już nie pod Nim tylko na początku dyskusji.

  I ten wpis został wycięty.

  Reasumując opublikowałem 4 wpisy, z tego tylko pierwszy pozostał. Bardzo szybko machnąłem kolejne próbne nr 6 i 7 pod postem ZeZo (powinno być 5 i 6). Obydwa się ukazały i pozostały do tej pory:

  Niedowierzając, że do tego doszło postanowiłem się z Wami tym podzielić.
  Wam pozostawiam ocenę tej bardzo dziwnej i jednocześnie wymuszającej refleksje sytuacji.

  Fredd00 17 godzin temu
  My tu gadugadu, a Benkowi bondy na łep lecą jak śnieg w Metrodome. Mr Niewidzialna Ręka Rynku właśnie podnosi stopy procentowe, a w oparciu o oprocentowanie 10 latek wyliczana jest stopa procentowa dla kredytów hipotecznych.

  Zresztą rzut oka na wykres potwierdza, że dzieje się coś poważnego. Podejrzewam, że bondy walą w dół POMIMO akcji ratunkowej Benka, który pewnie troszkę ich cichcem dokupił na rynku. I nic. Mogą byc niezłe fajerwerki przy okazji Chińskiego Nowego Roku…
  Podoba mi się Odpowiedz

  frasobliwy 21 godzin temu
  Disqus jest niestabilny sam z siebie. Dla własnego zdrowia psychicznego i zachowania dystansu „badacza” warto jak najbardzej dystansować się od pochopnych podejrzeń.

  Z drugiej strony problem jakiś jest, może nawet i tu. Np. You Tube (własność założonego przez zdolnych – no kurde, naprawdę mam tego słowa unikać? :O ) współpracuje z ADL. Niedawno zablokowali konto Davida Duka, ale po protestach odblokowali, bo formalnie DD niczym się nie podłożył. ADL to naprawdę „fajna” organizacja, np. sporządza czarne listy. Red Watch itp. to przy nich baranki, bo nie mają zaplecza ekonomicznego.
  Podoba mi się Odpowiedz

  Szy 2 godziny temu in reply to frasobliwy
  problem jest dość zawiły
  1. Jeśli na fikcyjnym koncie nie było filtra a po powrocie na obecne filtr był, tzn że problem dotyczy konkretnych kont
  2. Jakie są kryteria doboru filtra przez Disqus dla konkretnych kont?
  3. W opcjach Disqusa jest wyszukiwarka komentarzy, możesz z łatwością sprawdzić ilość użytych haseł.
  W moim przypadku słowo Ż_d zostało użyte tylko raz, rok temu, post został wyświetlony.
  4. Disqus posiadał tylko jedną informację na temat używania danego hasła na moim koncie. W jaki sposób doszło do zaklasyfikowania dla Szy filtru na właśnie to hasło? Nie sądzisz chyba, że każdy kto je stosuje dostaje na nie bana w postach.
  Chcesz uwierzyć, że Disqus oficjalnie tylko po jednostkowej informacji w języku obcym stwierdził, że hasło to może być używane do …. no właśnie do czego? Jak wiesz Disqus tylko w tej podstawowej wersji jest za free jeśli administrator jakiegoś portalu chce mieć lepsze info wykupuje pakiet. Ale nawet w tej freeware możesz nałożyć filtr dla wszystkich użytkowników. I działa on tylko w obrębie danej strony. Gdy Disqus zakłada Ci filtr na konto jednocześnie uniemożliwia Ci posługiwanie się danym hasłem na wszystkich strona uzbrojonych w Disqus.
  Skoro D działa z premedytacją, to dla jakich celów i skąd czerpie informację na temat tego co publikuje w internecie na innych stronach, na zupełnie innych platformach gdzie Disqus oficjalnie nie zbiera informacji o swoich użytkownikach?
  Możesz mi wierzyć lub nie, ale wczoraj siedziałem nad tym szmat czasu, gdyż to był namacalny dowód cenzury internetu. Jednak moje przerażenie sięgnęło zenitu kiedy zacząłem szukać programu do zgrywania ekranu. Od znalezienia do uruchomienia upłynęło jakieś 30 min, w tej krótkiej chwili filtr zniknął, pomimo tego że tuż przed tym eksperymentem nadal funkcjonował. To mógł być oczywiście przypadek, ale nie musiał.
  Te screeny które są dowodem na filtr są błędem w samym Disqu i będą usunięte.

  A teraz żeby było ciekawiej. Mam bana na wejście na:

  Scribd gdzie mam konto: http://www.scribd.com/
  Oraz na : http://www.appappeal.com/ gdzie można klepnąć recenzje dla Disqusa
  Tyle wiem na dzień dzisiejszy.

  Poszedłem dalej i zacząłem się zastanawiać dlaczego zostałem zaatakowany. Moja osoba nie stanowi tak poważne zagrożenia dla środowisk polityczno-biznesowych, rzadko coś publikuje, szpiegiem jestem początkującym xD Odpowiedzi nasuwają mi się dwie:
  1) Chcą mnie przestraszyć – komunikat jest prosty i klarowny – siedź na dupie bo wiemy i możemy wiele
  2) W ciągu ostatnich 4 tygodni miałem okazję poznać przez SharedTalk 4 osoby z Litwy, W.Brytanii, Korei i Brazylii. Portal służy rozmową i nauce języków obcych – ja prócz tego potrafiłem zainteresować 4 spośród wielu rozmówców obecnymi problemami gospodarczymi na świecie i ich potencjalnymi konsekwencjami. O dziwo, nie była to bierna wymiana informacji, nie było mowy o spiskach lecz dywagacje o przyszłych możliwych scenariuszach. Roznosiłem więc bakcyla dociekliwości i niepokorności.

  A teraz gdzie jest łącznik między Disqusem a SharedTalk >>> http://www.wsp.krakow.pl/paper

  Być może, że jestem przewrażliwiony, w końcu na Interi, Onecie i innych też są moderatorzy – jednak różnica taka, że oni puszczają syf a mądre wypowiedzi wycinają. Modelują dyskusję według wytycznych a ich działalność ma indywidualny charakter. Tutaj mamy czarną dziurę pomiędzy związkiem przyczynowo-skutkowym.

  Według moich kryteriów obywatelskich, mam prawo dociekać, kto i kiedy mnie sprawdza i dlaczego ogranicza mi możliwość swobodnego wypowiadania się.
  Podoba mi się Odpowiedz

  panika2008 22 godziny temu
  Przeca było mówione że disqs obsysa. Powszechnie wiadomo.
  Podoba mi się Odpowiedz

  panika2008 22 godziny temu in reply to panika2008
  Poza tym, kurczę, ich soft – oni ustalają reguły. Nie ma co się obrażać. Dają za darmo, bez gwarancji jakości i bez umowy że będą wiernie puszczać zupełnie wszystko, prawda? Nikt do wykorzystywania disqsa nie zmusza. Kopnąć ich w tylną część i do przodu.
  Podoba mi się Odpowiedz

  frasobliwy 20 godzin temu in reply to panika2008
  Co do Discusa racja, ale sytuacja wygląda zupełnie inaczej gdy rozważymy większe podmioty:

  Google – dominuje wyszukiwarki
  Facebook – dominuje społecznościówki i ma ambicje budować alternatywny Internet
  You Tube – dla wielu jest to jedyny serwis video

  Większość ruchu skupia się na nich, więc jak tam pan inwestor wykaże się swoim świętym prawem do zarządzania własnym cyrkiem, to cyrk będzie w 99% głów. To samo dotyczy klasycznych mediów: radia, telewizji, prasy. Nie ma totalitaryzmu, ale jak nie pasi, to możesz najwyżej stać z bibułą na przejściu dla pieszych a ludzie cię jeszcze wyśmieja, bo przecież Wojewódzki i Figorski z tego się śmiali w ostatniej audycji. A oni tacy błyskotliwi, tacy wylozowani.

  Poza tym manipulacje w komentarzach to dranstwo samo w sobie i nawet jak się na manipulatora obrazimy, to warto przed nim ostrzegać. Tzn. mam na myśli bezczelne manipulacje, gdy cenzurowane są wypowiedzi co do których trudno podać obiektywny powód kasacji. Dziwię się np. że tak wielu pisuje na Salon24, który pochodznie ma trochę podobne jak Polsat, a po nieprawomyślnych blogach zostawia error 404, czyli nawet do You Tube mu daleko, bo nie ma odwagi przyznać, ze coś skasował.
  Podoba mi się Odpowiedz

  panika2008 1 godzina temu in reply to frasobliwy
  „możesz najwyżej stać z bibułą na przejściu dla pieszych a ludzie cię jeszcze wyśmieja” – ale to nie jest wina ani mediów, ani W&F. To wina samych ludzi, którzy z głupoty i lenistwa łykają massmedia i wyłącznie je uważają za właściwe miejsce na głoszenie takich czy innych poglądów.
  Podoba mi się Odpowiedz

  kreda 22 godziny temu
  ADL działa też polsce. Skretyniałym blogerom nie mogącym pojąc ze cenzura na necie istnieje od dawna polecam doczytac. bo widocznie znają tylko jedną strone całej sprawy. żydostwo nawet sie nie kryje. polaczki to faktycznie debile. mozna im narobic bajzlu i napluc w twarz, podpisując jeszcze swoje dzieło, a ta tępa chołota stwierdzi ze pada deszcz.
  Podoba mi się Odpowiedz

  zezorro 22 godziny temu in reply to kreda
  warto się zastanowić komu, jak i dlaczego zależy na cenzurze, a zrobić to można bez epitetów i robienia dymu,
  Lojalnie ostrzegam, że jak będzie bydło, to wszystko dla spokoju usunę, tu nie jest onet, w żadną stronę.
  1 person liked this. Podoba mi się Odpowiedz

  kreda 3 godziny temu in reply to zezorro
  nie no spoko. ponioslo mnie troche, ale tylko co do formy. bo jak sie rozejrzeć, to większości brakuje tylko owłosienia na twarzy i rogów na głowie. na postronkach już są. sami sie uwiązali.

  zezorro 23 godziny temu
  Eskimosi i cykliści, załóżcie czapki uszanki na tinfoil, bo wiatr od wschodu wam odmrozi uszy.
  Podoba mi się Odpowiedz

  piotr34 1 dzień temu
  Na paru znanych mi portalach uzywa sie takich okreslen jak Merkurianie oraz Eskimosi(uwielbiam to ostatnie-po prostu uwielbiam).
  Podoba mi się Odpowiedz

  piotr34 1 dzień temu
  Ja mam taki filtr(nie tylko na Z ale i na pare innych zwrotow) na paru portalach a nawet momentami mialem na Googlu;).A sprobuj zmienic haslo na niepoprawne politycznie na Wikipedii to sie przekonasz jak szybko wytna(a jak sprobujesz jeszcze raz to ci zabanuja IP)-nie sa to normalne dzialania bo przy zwyklych zmianach to sprawdzaja wpisy po paru dniach a bywa ze i tygodniach a w tematach drazliwych to sa minuty-czyli Wielki brat czuwa.
  Podoba mi się Odpowiedz

  HeS 1 dzień temu
  Hmm, nie przejmujcie się tym tak bardzo. Radzę pisać o cyklistach (jak ze starego ży..skiego dowcipu, chyba przejdzie:). Tak na marginesie, przy tej polityce, to cykliści znikną całkowicie z internetu, a przecież wiadomo, że jak czegoś nie ma w Internecie, to nie istnieje.
  Podoba mi się Odpowiedz

  Szy 1 dzień temu
  na moim koncie jest więc filtr na hasło „Ż_d”, sprawdziłem na english.pravda.ru też mnie wycina

  to teraz wszyscy tutaj mają mambę czy tylko ja?”

  ❗ NA POHYBEL ŻYDOWSKIM OLIGARCHICZNYM BESTIOM ❗

 17. O dziwo, nie była to bierna wymiana informacji, nie było mowy o spiskach lecz dywagacje o przyszłych możliwych scenariuszach. Roznosiłem więc bakcyla dociekliwości i niepokorności.

  A teraz gdzie jest łącznik między Disqusem a SharedTalk >>> http://www.wsp.krakow.pl/paper

  Być może, że jestem przewrażliwiony, w końcu na Interi, Onecie i innych też są moderatorzy – jednak różnica taka, że oni puszczają syf a mądre wypowiedzi wycinają. Modelują dyskusję według wytycznych a ich działalność ma indywidualny charakter. Tutaj mamy czarną dziurę pomiędzy związkiem przyczynowo-skutkowym.

  Według moich kryteriów obywatelskich, mam prawo dociekać, kto i kiedy mnie sprawdza i dlaczego ogranicza mi możliwość swobodnego wypowiadania się.
  Podoba mi się Odpowiedz

  panika2008 22 godziny temu
  Przeca było mówione że disqs obsysa. Powszechnie wiadomo.
  Podoba mi się Odpowiedz

  panika2008 22 godziny temu in reply to panika2008
  Poza tym, kurczę, ich soft – oni ustalają reguły. Nie ma co się obrażać. Dają za darmo, bez gwarancji jakości i bez umowy że będą wiernie puszczać zupełnie wszystko, prawda? Nikt do wykorzystywania disqsa nie zmusza. Kopnąć ich w tylną część i do przodu.
  Podoba mi się Odpowiedz

  frasobliwy 20 godzin temu in reply to panika2008
  Co do Discusa racja, ale sytuacja wygląda zupełnie inaczej gdy rozważymy większe podmioty:

  Google – dominuje wyszukiwarki
  Facebook – dominuje społecznościówki i ma ambicje budować alternatywny Internet
  You Tube – dla wielu jest to jedyny serwis video

  Większość ruchu skupia się na nich, więc jak tam pan inwestor wykaże się swoim świętym prawem do zarządzania własnym cyrkiem, to cyrk będzie w 99% głów. To samo dotyczy klasycznych mediów: radia, telewizji, prasy. Nie ma totalitaryzmu, ale jak nie pasi, to możesz najwyżej stać z bibułą na przejściu dla pieszych a ludzie cię jeszcze wyśmieja, bo przecież Wojewódzki i Figorski z tego się śmiali w ostatniej audycji. A oni tacy błyskotliwi, tacy wylozowani.

  Poza tym manipulacje w komentarzach to dranstwo samo w sobie i nawet jak się na manipulatora obrazimy, to warto przed nim ostrzegać. Tzn. mam na myśli bezczelne manipulacje, gdy cenzurowane są wypowiedzi co do których trudno podać obiektywny powód kasacji. Dziwię się np. że tak wielu pisuje na Salon24, który pochodznie ma trochę podobne jak Polsat, a po nieprawomyślnych blogach zostawia error 404, czyli nawet do You Tube mu daleko, bo nie ma odwagi przyznać, ze coś skasował.
  Podoba mi się Odpowiedz

  panika2008 1 godzina temu in reply to frasobliwy
  „możesz najwyżej stać z bibułą na przejściu dla pieszych a ludzie cię jeszcze wyśmieja” – ale to nie jest wina ani mediów, ani W&F. To wina samych ludzi, którzy z głupoty i lenistwa łykają massmedia i wyłącznie je uważają za właściwe miejsce na głoszenie takich czy innych poglądów.
  Podoba mi się Odpowiedz

  kreda 22 godziny temu
  ADL działa też polsce. Skretyniałym blogerom nie mogącym pojąc ze cenzura na necie istnieje od dawna polecam doczytac. bo widocznie znają tylko jedną strone całej sprawy. żydostwo nawet sie nie kryje. polaczki to faktycznie debile. mozna im narobic bajzlu i napluc w twarz, podpisując jeszcze swoje dzieło, a ta tępa chołota stwierdzi ze pada deszcz.
  Podoba mi się Odpowiedz

  zezorro 22 godziny temu in reply to kreda
  warto się zastanowić komu, jak i dlaczego zależy na cenzurze, a zrobić to można bez epitetów i robienia dymu,
  Lojalnie ostrzegam, że jak będzie bydło, to wszystko dla spokoju usunę, tu nie jest onet, w żadną stronę.
  1 person liked this. Podoba mi się Odpowiedz

  kreda 3 godziny temu in reply to zezorro
  nie no spoko. ponioslo mnie troche, ale tylko co do formy. bo jak sie rozejrzeć, to większości brakuje tylko owłosienia na twarzy i rogów na głowie. na postronkach już są. sami sie uwiązali.
  Podoba mi się Odpowiedz

  zezorro 23 godziny temu
  Eskimosi i cykliści, załóżcie czapki uszanki na tinfoil, bo wiatr od wschodu wam odmrozi uszy.
  Podoba mi się Odpowiedz

  piotr34 1 dzień temu
  Na paru znanych mi portalach uzywa sie takich okreslen jak Merkurianie oraz Eskimosi(uwielbiam to ostatnie-po prostu uwielbiam).
  Podoba mi się Odpowiedz

  piotr34 1 dzień temu
  Ja mam taki filtr(nie tylko na Z ale i na pare innych zwrotow) na paru portalach a nawet momentami mialem na Googlu;).A sprobuj zmienic haslo na niepoprawne politycznie na Wikipedii to sie przekonasz jak szybko wytna(a jak sprobujesz jeszcze raz to ci zabanuja IP)-nie sa to normalne dzialania bo przy zwyklych zmianach to sprawdzaja wpisy po paru dniach a bywa ze i tygodniach a w tematach drazliwych to sa minuty-czyli Wielki brat czuwa.
  Podoba mi się Odpowiedz

  HeS 1 dzień temu
  Hmm, nie przejmujcie się tym tak bardzo. Radzę pisać o cyklistach (jak ze starego ży..skiego dowcipu, chyba przejdzie:). Tak na marginesie, przy tej polityce, to cykliści znikną całkowicie z internetu, a przecież wiadomo, że jak czegoś nie ma w Internecie, to nie istnieje.
  Podoba mi się Odpowiedz

  Szy 1 dzień temu
  na moim koncie jest więc filtr na hasło „Ż_d”, sprawdziłem na english.pravda.ru też mnie wycina

  to teraz wszyscy tutaj mają mambę czy tylko ja?

 18. marek moi rodzice uwazaja jaruzelskiego jako bohatera ktory uratowal polsce przed fala strajkow(bo jak strajkowal caly kraj to nic nie bylo) i choedz mial wladze niemal dyktatorska to zginelo bardzo malo osob i dlatego uwazaja go za bohatera

 19. jak chcesz placic Tomkowi ktory sobie jezdzil mercedesami zyl na koszt podatnikow w luksusie i jadal wykwintne potrawy to plac prosze bardzo
  wplac jutro na konta Tomka wszystko co masz i jeszcze zie zadluz dla niego biedaka
  ale nie zmuszaj mnie ciezko pracujacego uczciwego zeby placic moje ciezko zarobione pieniadze na podatki zeby on sobie zyl w luksusie
  sam mu funduj ten luksus jak chcesz

 20. no taa lapiej jak sawicka,marczuk i masa poslow PO kradnie jak nalezy przeciez pieniadze podatkow sa niczyje mozna krasc

 21. Wielu ludzi tak uważa, myśląc ze Jaruzelski uratował Polskę przed napaścią Ruskich. Jednak jak pokazuje to wiele dokumentów Ruscy nie mieli zamiaru interweniować, a sam Jaruzelski o taką interwencję błagał. Byśmy mieli 10 lat więcej demokracji, byłby poziom Irlandii, bo chłopaki jeszcze nie mieli gotowych planów na przejęcie wszystkie. Ten człowiek, powinien zostać powieszony publicznie.

 22. Jeździł porsche nie mesiami, i tak jak napisałęm, koszt tego wyposażonego porsche, obiadków i ciuchów opłacił się. Może Twoje miejsce pracy i to że masz na chleb, jest dzieki temu że ktoś się przestraszył? może zawdzięczasz mu to że możesz sobie coś napisać w necie na niego w ciepłym domku?

  I co proponujesz? nie płacić na policję, bo to Twoje podatki? i jaki luksus, facet zdał swoje zabawki CBA, dostał tylko emeryturę na którą w pełni zasłużył.

 23. mojemu tacie nie chodzi o atak sowietow ale o to ze w 80′ byly strajki w calej polsce i dlatego nic w sklepach nie bylo i zeby kraj do porzadku doprowadzic(aby zaczeli ludzie do roboty chodzic)
  moj tata mowi ze wielu ludzi m.in. w kopalni chodzili strajkowac to ta grupa ktora za bardzo do pracy sie nie pchala(chciala miec wynagrodzenie za strajk)

 24. i tu dotknąłbym jednego wątku : emeryturka po 15 latach pracy….Może jest gdzieś na świecie taki kraj ( a ja o tym jeszcze nie wiem ) gdzie po 15 latach jest emeryturka ? W każdym kraju ( wg mojej wiedzy ) po 15 latach spędzonych w ” akcji ” policjant idzie za biurko na następne lata m. in. po to aby szkolić młodszych. Tylko nasze jakże bogate, hojne państwo obdarowuje swoich funkcjonariuszy takimi przywilejami. I teraz spróbuj otworzyć jakąkolwiek działalność gospodarczą, na każdym kroku, w każdej branży masz konkurencję w postaci emerytowanych młodych zdrowych byków policjantów i jesteś skazany na porażkę bo masz nieuczciwą konkurencję, Ty płacisz osiem stówek na zus, a byli policjanci każdego miesiąca są do przodu o swoją emeryturę + 800 zł zus którego płacić nie muszą. Ty budzisz się rano każdego 1-go dnia miesiąca z myślą że właśnie powstał obowiązek zapłaty bieżącej składki a były policjant budzi się ze świadomością że jest n.p.cztery tysiące do przodu w stosunku do Ciebie. Spróbuj z nim konkurować czy to w usługach czy w handlu. Możesz tylko splajtować albo cierpieć nędze. Przykładów mogę podać dziesiątki, a wystarczyłaby jedna ustawa , zapisana jednym zdaniem : Na czas prowadzenia działalności gospodarczej, wypłata świadczeń emerytalno-rentowych zostaje wstrzymana. Koniec kropka, ale żadna partia nie zdecyduje się na to, to oznaczałoby politycznego samobója. Liczba w kraju hojnie wyposażonych emerytów policyjnych, jest tak duża + ich dzieci + wnuki w wieku wyborczym oznacza tak dużą liczbę wyborców….Żadna partia nie zrobi z tym porządku. Pisałem tylko o policjantach ale jeszcze są: służba więzienna, straż graniczna i pewnie jeszcze inni. Polska jest jedynym producentem młodych trzydziestokilkuletnich emerytów, no ale chociaż w czymś przodujemy….

 25. „Na żywo”, „Gazeta Polska”, no comments. Jak Ty się opierasz na takich źródłach, to ja nie wiem, czy się śmiać czy płakać w tym momencie.

  Zostań przy psychologii Marku, naprawdę, to Ci o wiele lepiej wychodzi, niż pisanie o polityce, której uważnym obserwatorem jednak nie jesteś.

 26. „Polityka Kaczyńskich, to była polityka siły. Polityka Tuska, to polityka tchórzów, sprzedawczyków i złodziei. Jak można było oddać śledztwo Ruskim? ”
  tym mnie zabiłeś. poczytaj trochę o dyplomacji. dobrze Ci to zrobi. albo nie, ja Ci, Marku, napiszę, bo Tobie czytać nie będzie się chciało: wg dyplomacji międzynarodowej, jeśli delegacja rządowa straci życie na terenie innego państwa, to tamto państwo prowadzi śledztwo.
  Takie są realia „dyplomacji międzynarodowej”, ale oczywiście laicy będą szerzyć niewiedzę w tej kwestii.

  o akapicie o Jaruzelskim nie będę pisał, bo swoje zdanie wyraziłem na swoim blogu, a mianowicie: przeszłość jest przeszłością, wracając do niej nie osiągnie się nic poza kłótniami. Oczywiście, pamiętać należy, ale nie należy wypominać. Wtedy były inne czasy, chyba o tym zapominasz. Tak samo o haśle: „a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści”. Ja ani nie bronię Jaruzelskiego, ani go nie potępiam – nie żyłem w tamtych czasach.

  „żona ukrywała że jest Żydówką, dzieckiem Żydów z aparatu terroru odpowiedzialnego za gnębienie Polski.” – a ja się tak zapytam: ch*j Cię to obchodzi? Co Cię obchodzą korzenie innych ludzi? Sami pisałeś, że masz korzenie żydowskie, o ile dobrze pamiętam.

  „przecież wiadomo że większość ludzi rządzących Polską, to Żydzi” – jakieś źródło, czy to kolejne frazesy wyssane z palca?

 27. To samo jest z gornikami 40 letni emeryci w wiekszosci dorabiajacy na emeryturze a emerytury maja naprawde niezle i zabieraja prace ludziom,ktorzy musza pracowac do 60tki.Znam paru emerytowanych gornikow co przerobili pare lat na dole a reszte pracowali na powierzchni i przeszli na emeryture w wieku czterdziestu paru lat.W Czechach ,Wielkiej Brytani,Australi jakos zadnych przywilejow nie ma.Dobrze ze biora sie za czas pracy nauczycieli bo to tez jest fenomen w skali swiatowej.

 28. ch*ju pier**lony bronisz żydowskiej mafii i to w sposób agresywny ❗
  Wypad do izraela ❗
  Polska dla Polaków ❗

 29. Proponuję meliskę na uspokojenie lub ewentualnie, tak jak Twój prezio, proszki uspokajające. I to silne, bo widać, że Twoj stan sie pogarsza.

 30. To ewentualnie może być jakiś argument, ale po co jego prośby o wejście w razie czego ruskich czołgów do Polski?

 31. Jestem za normalną długością pracy policjantów. Ci wrzeszczą że 60 latek ma latać za bandytą, a przemilczają że facet który jest stary, niech siedzi za biurkiem zamiast brać małolata który gówno umie.

 32. Ostatnio mi radziłeś żebym zostawił ekonomię, teraz politykę, czy jest coś czym mam się jeszcze zajmować? 🙂

 33. Rozbawiłeś mnie, i to mocniej niż wtedy gdy pisałęś że znasz szczęśliwe pary, bo raz do roku widzisz ich na imprezie integracyjnej 🙂 ale do rzeczy:

  Zamiast chrzanić o dyplomacji o której mało wiesz, wyobraź sobie że Putin z chłopakami rozbijają się w Polsce, Miedwiediew oddaje śledztwo Polakom, a gdy domagają się Ruscy skrzynek i wraku, odmawiamy im, i zmieniamy co chwilę zeznania kontrolerów. Wyobraziłeś to sobie? nie? no właśnie. I to jest cała odpowiedź na Twoje bajki, które przez fachowców były obalane. Po prostu ich nie znasz, bo wolisz wierzyć w wersję oficjalną.

  Jaruzelski odpowiada za terror, morderstwa ludzi, utrzymywanie nędzy w Polsce na rzecz obcego mocarstwa nas okupującego. Nie nalezy wypominać? kurwa, to żart? 😀 a jak Cię ktoś okradnie i zgwalci Ci mamę, i złapią go po 20 latach, to też nie karać i nie wypominać? bo będzie kłótnia? czy Ty w ogóle zdajesz sobie sprawę co Ty bełkoczesz?

  Czemu mnie obchodzi? a dlaczego ma mnie niby nie obchodzić, że we władzach są ludzie innej narodowości którzy ten fakt desperacko ukrywają przed opinią publiczną? dlatego mnie obchodzi, bo jestem, taką mam nadzieję, inteligentny. I tego o Tobie czytając co piszesz, nie można powiedzieć.

  Źródła podałęm. Michnik Szechter, źródło to gazety, telewizja, internet, szef największej gazety, żony ministra spraw zagr i prezydenta, ludzie mediów, polityki, biznesu.

 34. „Źródła podałęm. Michnik Szechter, źródło to gazety, telewizja, internet, szef
  największej gazety, żony ministra spraw zagr i prezydenta, ludzie mediów,
  polityki, biznesu.”
  szkoda, że nie podałeś jeszcze: ambona. [b]Konkretne źródła[/b], tzn. linki z tymi rewelacjami proszę.

  „wolisz wierzyć w wersję oficjalną.”
  Cóż, ja sobei nie wymyślam teorii spiskowych oraz nie wmawiam sobie rzeczy wyimaginowanych.

  „Nie nalezy wypominać? kurwa, to żart?”
  To powiedz mi, jaki widzisz w tym cel, aby co roku 13 grudnia iść pod dom Jaruzelskiego i krzyczeć, że jest zdrajcą, mordercą, ruskim aparatczykiem? No słucham.

  „dlatego mnie obchodzi, bo jestem, taką mam nadzieję, inteligentny. I
  tego o Tobie czytając co piszesz, nie można powiedzieć.”
  czytając takie pierdoły zaczynam wątpić w Twoją inteligencję.
  Ale do rzeczy: nie powinno Cię to [b]w ogóle[/b] obchodzić, kto jakie ma korzenie. Chyba, że chcesz się zniżyć do poziomu „dziadka z Wermachtu”. A dlaczego to Cię nie powinno obchodzić? Bo raz, że to nie Twoja sprawa, dwa, że nie ma kompletnie żadnego znaczenia czy pierwsza dama wywodzi się z rodziny żydowskiej, muzułmańskiej, polskiej czy rumuńskiej.

 35. czytaj ze zrozumiem, yntelygencie:
  [quote]Zostań przy psychologii Marku, naprawdę, to Ci o wiele lepiej wychodzi[/quote]

 36. Mistrzu, „PolishOpen” , kiedyś stolzman podczas kampanii wyborczej używał hasła, mniej więcej tak to leciało: „Dom wszystkich: Polska” , „PolskaOtwarta” jakoś tak sobie tłumaczę: dom wszystkich zboków, żydów, złodziei itd…a może się mylę ??…

 37. 34 denerwuje się bo jest Polakiem i nie sposób rozmawiać bez emocji o Polsce zarządzanej przez judaszy, POzytecznych idiotów, wyrafinowanych złodziei, a ty „PolskaOtwarta” z uporem maniaka bronisz tej całej grandy powtarzając takie slogany, słowa-klucze: weź proszki, tabletki, lekarza, prezio itd…Myślę że jesteś pilnym uczniem na szkoleniach młodzieżówki…

 38. Przyznaję, że wyjatkowo ciężko się z Tobą rozmawia. Szyderstwa, obrażanie mieszasz z wnioskami o zapominanie morderstw, szokująca mieszanka „nowoczesnego i wykształconego” który nawet nie wie kto nim rządzi i kto za niego decyduje. Linki, tak? proszę bardzo:

  Pan Szechter, czyli Michnik [url]http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=129083&t=129083[/url]

  Małżonka Sikorskiego, Pani Applebaum [url]http://wiadomosci.wp.pl/kat,48996,page,2,title,Zona-Zydowka-moze-byc-dla-niego-problemem,wid,121003632,wiadomosc.html?ticaid=1b6ce&_ticrsn=3[/url]

  Żona Bronka [url]http://www.lagata.pl/topic/17387-anna-komorowska-zydowsko-ubeckie-korzenie/[/url]

  Spiski jakbyś czytał historię, to byś wiedział że istniały istnieją i będą istnieć. Chłopie, otwórz podręcznik historii dla podstawówki!

  Widzę taki cel, że jesli ktoś mordował, to krzyki to za mało. Powinien stanąć przed sądem i zostać skazanym na czapę, albo dożywocie. Zabijasz, idziesz do paki, gnoisz cały naród na polecenie ruskich, zostajesz bohaterem, tak ma to wyglądać?

  Dla mnie ma to znaczenie kto mną rządzi, dlatego że Żydzi w talmudzie uważają mnie a także Ciebie, za podczłowieka i robaka. Muzułmanin to zupełnie inna kwestia, nawrócisz się i jesteś ok. Dla Żyda religijnego, zawsze będzie nie człowiekiem, bo tak mówi święty talmud.

 39. Myślę, bez obrazy, ze jesteś pożytecznym idiotą. Zero samodzielnego myślenia, wypowiadasz się hasełkami którzy spece od PR Ci zainstalowali w głowie.

 40. „.Myślę że jesteś pilnym uczniem na szkoleniach młodzieżówki…”
  Kiedy byłem młodszy, miałem z 17-18 lat, dobrym tekstem (i odpowiednim do tej sytuacji) był: „w takim razie myślenie nie jest Twoją mocną stroną”. Dzisiaj, będąc ciut starszym, odpowiem jedynie: nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz.
  Nie należę do żadnej młodzieżówki, kolego „patryjoto”. Bo Patriota z Ciebie jak z ze mnei astronauta. Mylisz Patriotyzm z nacjonalizmem.

  A co do 34:
  „Co powiesz o sobie i swoim „ch*j Cię to
  obchodzi?”
  Człowieku, zluzuj, bo Ci żyłka w dupie pęknie. Śpisz choć troszeczkę?

 41. Taaa. Kiedyś z ciekawości wszedłem sobie na jakąś-tam stronę, na której był niby-spis „polskich żydów”. Powiem Wam, moi drodzy, że uśmiałem się jak nigdy bo tyle prób wciskania ciemnoty, tyle kłamstw i niczym nie popartych c=oszczerstw, to ja w życiu nie widziałem.

  „Stolzman”, tak, z pewnością.

  „”PolskaOtwarta” jakoś tak sobie tłumaczę: dom wszystkich zboków, żydów,
  złodziei itd..”
  Zapomniałeś o masonerii i pedziach. LOL.

 42. niczego nie mylę, mam tylko wysoko rozwiniętą zdolność odróżniania dobra od zła. Jest pewna szansa że będąc jeszcze ciut starszym też taką w sobie wykształcisz, czego Ci życzę.

 43. [quote]Szyderstwa, obrażanie mieszasz z wnioskami o zapominanie morderstw, szokująca mieszanka „nowoczesnego i wykształconego” który nawet nie wie kto nim rządzi i kto za niego decyduje.[/quote]
  Po pierwsze: to nie ja zacząłem siebie wyzywać. To inni zaczęli. Ja tylko się bronię i to nawet nie poprzez wyzwiska (bo jeszcze nikogo nie wyzwałem, a sam zostałem wyzwany od skurwysyna), ale poprzez sarkazm/ironię.

  [quote]Małżonka Sikorskiego, Pani Applebaum http://wiadomosci.wp.pl/kat,48996,page,2,title,…[/quote]
  Ale co ma żona Sikorskiego do samego Sikorskiego? Czy to, że jego żona jest Żydówką oznacza, że on też powinien być uważany za Żyda? Nie. Dla mnie żona Tuska może być Azjatką, żona Komorowskiego Murzynką, a żona Kaczyńskiego kotem. Ważniejsze, niż pochodzenie tej czy tamtej osoby, jest dla mnie to, w jaki sposób oni rządzą.

  [quote]Powinien stanąć
  przed sądem i zostać skazanym na czapę, albo dożywocie. Zabijasz, idziesz do
  paki, gnoisz cały naród na polecenie ruskich, zostajesz bohaterem, tak ma to
  wyglądać?
  [/quote]
  Ciekawe, czy też byś tak śpiewał, jakby nam Ruscy wjechali do Polski. Oj nie, wtedy Jaruzelski byłby winny, bo by do tego dopuścił. I tak źle, i tak niedobrze. Dżizys, jaki ten świat niesprawiedliwy…

  „Żydzi w talmudzie uważają
  mnie a także Ciebie, za podczłowieka i robaka.”
  W takim razie nie jedź do Izraela. Ja nie spotkałem się z sytuacją, w której jakiś Żyd by mnie nie tolerował ze względu na wiarę. Ale może dlatego, że nie znam żadnego zadeklarowanego Żyda.

 44. Ja jestem zdania, że ta „zdolność odróżniania dobra od zła” zatraciła się w momencie pierwszego wykrzyknięcia: „Polska dla Polaków”.

 45. nie zapomniałem o masonerii. Uważasz pewnie że jej nie ma, lub jest nieszkodliwa bo zajmuje się działalnością charytatywną ? Parafrazując tekst z jakiegoś tam filmu: czy trzeba cie zabić abyś zrozumiał?

 46. Tylko Ci się tak wydaje że jesteś miły – nie jesteś. Może tego nie widzisz, ale sugerujesz tak że nawet ślepy by się zorientował, że Ci co mają inne zdanie niż Ty sa kretynami. A to niekoniecznie prawda. A kto Cię nazwał skurwysynem?

  Żona Sikorskiego jest Żydówką, ale i też dziennikarką jednej z najbardziej wpływowych gazet na świecie, której arty kreuję opinie ludzi, a ludzie kreują rządy. I tak się składa, że środowiska Żydowskie chcą od Polski 60 miliardów dolarów za rzekomo swoje mienie i w tych gazetach piszą o tym że to Polacy mordowali i gwałcili. Czy teraz rozumiesz? coś się przebiło przez propagandową hipnozę? jeśli żoną Jarka będzie kot, to Jarek będzie wspierał producentów whiskasa, jeśli byłby to reksio, wspieralby lobby pro – chappi. Czy to naprawdę takie trudne do zrozumienia że jeśli ktoś coś ukrywa, a jest to grupa na szczytach władzy, to coś jest nie halo?

  Żydzi w nakazach religijnych, bardzo cenią uczciwość wobec bliźnich. Ale goj bliźnim nie jest, więc goja można okraść i mieć czyste sumienie. I teraz jak widzisz, większość ludzi u władzy, jest Żydami. Czy to nie budzi w Tobie pewnego niepokoju? bo we mnie budzi, i to niemały.

 47. Cóż… wyraźnie różnimy się w tej kwestii. Ja już swoje zdanie w tej kwestii przedstawiłem i dalej nie zamierzam o tym pisać. Nie uważam, abym stosował inwektywy. Jeśli tak uważasz, to trudno, Twój problem.

  BTW: inwektywę zastosował wobec mnie 34, a jemu nie zwróciłeś jakoś uwagi 🙂 stronniczość, czy mi się wydaje?

 48. 34 czyli Robert, dwa razy dostal u mnie bana, jestem bardzo uczciwy. Ale ok, masz rację.

  Robercik, bardzo Cię proszę o nie wyzywanie PO. Dyskutuj elegancko, nie rób mi ze strony antysemickiego chlewu.

 49. [quote]Może tego nie widzisz, ale
  sugerujesz tak że nawet ślepy by się zorientował, że Ci co mają inne zdanie niż
  Ty sa kretynami. A to niekoniecznie prawda. A kto Cię nazwał skurwysynem?[/quote]
  Niczego nie sugeruję – mylisz się. Ja na prawdę z góry uważam, że ludzie mają z gruntu dobre intencje. Ale jako kolejny już raz widzę, że ktoś klasyfikuje tych-czy-tamtych na „Polak”, „Żyd”, „Mason”, itp. to zaraz mi ciśnienie skacze. No proszę – przecież to jest jawna dyskryminacja i rasizm.

  A co do wyzwiska to przepraszam, zostałem nazwany „chujem pierdolonym”.
  [quote]ch*ju pier**lony bronisz żydowskiej mafii i to w sposób agresywny[/quote]
  Ale nie zmienia to faktu, że obrażony zostałem.

  [quote]I teraz jak
  widzisz, większość ludzi u władzy, jest Żydami. Czy to nie budzi w Tobie pewnego
  niepokoju? bo we mnie budzi, i to niemały.[/quote]
  Wiesz, Marku, spiskowe teorie, jakoby Kwaśniewski czy Buzek, byli Żydami, nie bardzo mnie obchodzą.
  Ja się tylko zastanawiam: macie przecież to swoje IPN, komórkę, która powinna już dawno spłonąć żywym ogniem, to dlaczego nie wykorzystacie, Wy – prawicowcy, „prawdziwi Polacy”, tego IPNu do UDOWODNIENIA, że Kwaśniewski czy Buzek są Żydami? Bo to, co teraz piszesz nie ma zupełnie racji bytu – to jest czcze gadanie, mrzonki, głupoty. Brak jest racjonalnego i dowodowego poparcia Twoich tez.

 50. Powiem więcej, ja sram na ten Rząd luźną kupą. Jedynym kompetentnym Ministrem jest moim zdaniem Sikorski, bo dobrze wygląda, dobrze się zachowuje, ma maniery, styl, kontakty międzynarodowe, zna języki, itp.

  Reszta nadaje się do wymiany.

 51. Kolejny raz się mylisz 🙂 Nie ma speców od PR, nie ma PO. Jest sam PolishOpen, który samodzielnie wyznacza sobie drogę, którą podąża…

 52. nie wiem, moze bal sie buntu calego kraju i chcial miec pewnosc ze ustabilizuje kraj jak w czechoslowacji 68′; szczerze nie mam pojecia ale sytuacja w 80′-81′ byla naprawde nieciekawa, caly kraj stal w miejscu, ludzie do pracy nie chodzili,
  niepracowal mlynarz, piekarz, kierowcy to chleba nie bylo; kierowcy strajkowali to PKS nie jezdzily a wtedy 10x wiecej ludzi jechalo PKS-ami, gornicy strajkowali to wegla nie bylo, w tym kraju w 80′-81′ byl totalny chaos sam sie nie dziwie ze wprowadzono stan wojenny

  jezeli juz cos moze oczyszczac Jaruzelskiego z jego win to ta sytuacja a tymbardziej ze w stanie wojennym zginelo z 100-300osob i wiele osob w wiezieniach, jak myslisz ile osob by wisialo gdyby gestapo lub NKWD przejelaby wladze w 81′ chyba przynajmniej z 1000x wiecej; mial wladze dyktatorska i zamiast zabicia walentynowicz,walesy,i mase innych ludzi to tylko ich internowal i to nie na dlugo, podczas gdy NKWD i gestapo by zrobilyby tylko „PiF PaF”(oczywiscie uprzednio tortury)
  druga rzecz co moze go oczyszczac to to ze poddano go calkowitemu praniu mozgu w lagrach a potem w PRL, w 46′ przyjezdzali najlepsi swiatowi eksperci z anglii,usa i szwajcarii i mowili ze to niewykonalne aby odbudowac warszawe a komunisci zrobili to w zaledwie kilka lat, odrestaurowywujac stare miasto na wzor poprzedniego i ludzie widzieli blyskawiczne zmiany w panstwie i naprawde w ten system wierzyli, ludzie tacy jak jaruzelski i masa innych myslalo ze to co kaze robic PRL jest dobre(nawet nadawanie na kolegow) i ze beda patriotami, wez pod uwage ze nie tylko on w to wpadl ale tez anna walentynowicz ktora chyba w 51′ jako spawacz zrobila 270% normy i uwielbiala wtedy PRL, ona wtedy tez wierzyla w PRL ale do czasu, masa ludzi w to wierzyla bo zacytje przyklad ktory wypowiedzial Rakowski ostatni przywodca KC PZPR, „gdyby nie ten system to do dzis pasalbym krowy”, w II RP studia konczyli bogaci a nie biedota a w PRL ludzie tacy jak balcerowicz,geremek ktorzy byli z Biedoty mogli jechac na stypendia zagraniczne co w II RP bylo niedopomyslenia dla syna chlopa, myslisz ze wtedy nie uwierzyli ze komuna jest dobra??? za II RP 1/3 ludzi byla bezrobotna a w PRL nieistnialo bezrobocie, gdy w II RP byla masa biedy w PRL chleba nie brakowalo nikomu, to dlatego ten system sie w polsce umocnil bo biedota w czasach nawet bierutowskiej PRL miala 100x lepiej jak za sanacji gdzie musial obrabiac pole hrabiego a w PRL wladza dala mu ziemie za friko, w zaledwie kilka lat zlikwidowano analfabetyzm prawie calkowicie, rozpoczela sie rekrutacja biedoty na studia, praca dla kazdego, chleb dla kazdego itd… myslisz ze ludziom sie to nie podobalo?? tej 90%+ warstwie biedoty w II RP ktora dostala mase przywilejow w dyktaturze bierutowskiej

  oczywiscie nie uwazam ze atak na czechoslowacje 68′,czystki antysemickie 68′, grudzien 70′, grudzien 81′ byly dobre ale nie mozna patrzec tez z jednej strony, w malym procencie go moge nawet zrozumiec bo myslal ze robil dobrze, robil to co musial, bronil systemu komunistycznego ktorego kochal i dla ktorego cale zycie poswiecil

  ocena jaruzielskiego pozostaje w swiadomosci ludzi ale takze uwazam ze zaproszenie go na posiedzenie RBN to przegiecie ale nie dlatego ze to „jaruzelski” ale dlatego ze to osoba ze starego systemu, ludzie tacy jak jaruzelski,kiszczak a nawet miler i kwasniewksi powinni w IIIRP siedziec cicho a nie wystepowac w mediach

 53. dziennikarze i kolejarze tez mieli pomostowki 😛
  hahaha pan LIS i emeryturka pomostowa :P//
  a co do emerytow gornikow ja ze slaska jestem to to widze na wlasne oczy, moj wujek 42letni emeryt emerytura 3000zl+ i jeszcze zarabia 500-1000zl jako ochroniarz sobie dorabia bo mu sie na emeryturze w domu nudzi// jeden znajomy matki ktory pojechal do niemiec zachodnich i tam poszedl na kopalnie to zalowal ze tam poszel a nie zostal w polsce bo tam musial jako 60latek z weglem zapierdalac, a w polsce juz od 20lat bylby na wysokiej emeryturze(zawsze plakal mojej matce przez telefon ze zaluje ze do RFN wyjechal)

 54. [quote]o akapicie o Jaruzelskim nie będę pisał, bo swoje zdanie wyraziłem na swoim
  blogu, a mianowicie: przeszłość jest przeszłością, wracając do niej nie osiągnie
  się nic poza kłótniami. Oczywiście, pamiętać należy, ale nie należy wypominać.
  Wtedy były inne czasy, chyba o tym zapominasz. Tak samo o haśle: „a na
  drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści”. Ja ani nie bronię
  Jaruzelskiego, ani go nie potępiam – nie żyłem w tamtych czasach.[/quote]

  Analogicznie można powiedzieć o Hitlerze, Mussolinim, Stalinie, Che? Trudno o większe głupoty.

 55. to piękne argumenty, n.p. oszuści matrymonialni też mają maniery, dobry wygląd, języki, kontakty ale są zwykłymi złodziejami! a może to zła analogia ?

 56. PolishOpen

  co ty masz do gazety polskiej, ja co tydzien w srode kupuje i napewno jest wiarygodniejszym zrodlem jak gazeta wyborcza i pisza tam o rzeczach przemilczanych przez TV

 57. Masonerii i NWO nie ma bo ich nie widać i nie mówią o tym w TVN w szkle kontaktowym i nie piszą o tym w wyborczej ani nie mówią w Tok FM 😆

 58. co maja maniery i wyglad do tego czy minister jest dobry??? zna jezyki- tz. jakie?? angielski??? jak polowa kraju wow super ale osiagniecie, kontakty miedzynarodowe- no wez nie rozsmieszaj mnie z condolleza rice raz pogadal i juz kumple btw ona juz jest poza rzadem usa, a pozatym sikorski ma amerykanska zydowke za zone i wielokrotnie pokazywal jak kocha usa to nic dziwniego ze w usa go lubia

 59. ” tak się składa, że środowiska Żydowskie chcą od Polski 60 miliardów
  dolarów za rzekomo swoje mienie i w tych gazetach piszą o tym że to Polacy
  mordowali i gwałcili.”

  znowu pomylka marek nie 60mln $ ale 600mln$

 60. ja tez mialem dziadka w wermachcie, w latach 40′ zostal sila z pola sciagniety aby walczyc we wloszech pod monte casino a tam nawet przez niemcow byl brany za polskiego szpiega bo „znal biegle polski”

  ja jestem slazakiem i tutaj to bylo kiedys normalne ze ktos mial dziadka z wermachtu bo to niemcy byly nawet jak ktos nie chcial walczyc to i tak musial bo „kulka w leb”; tu czesto sie tak zdarzalo ze bracia byli w roznych armiach np. moj dziadek w wermachcie a moj wujek(brat dziadka) byl w Wojsku Polskim bo owczesnie na UJ studiowal i znal biegle polski to go zrekrutowano do WP gdy moj dziadek byl w wermachcie

 61. tu i ówdzie można dowiedzieć się że jest agentem , pracuje dla usa. ale ja tylko tak powtarzam plotki……………

 62. A11 ja to rozumiem i nie winię nikogo. mój powyższy wpis właściwie odnosi się do sposobu POdawania informacji, każdą treść można przyrządzić na swój sposób, ” dziądek z wermahtu” jest takim skrótem myślowym.

 63. Wiarygodnym? Tak, jasne. Szczególnie wiarygodna była informacja, że zmarły tragicznie pan Surówka, pracownik BORu, dzwonił, w czasie gdy już konał, do swojej żony, po wypadku w Smoleńsku, prawda?

 64. Przecież to hasbara. Polish open – społeczeństwo otwarte wg Poppera, fajna mrzonka wygodna dla „wiecznych tułaczy” ale niekoniecznie dla tubylców.
  W sprawie Smoleńska polecam wpisy Aleksandra Ściosa na Salon24.

 65. ❗ ❗ [b]Wyszło szydło z ubeckiego worka[/b], cyt.:

  „[size=medium][b]macie przecież to swoje IPN, komórkę, która powinna już dawno spłonąć żywym ogniem[/b][/size]”. ❗ ❗

  Wszystko już wiemy o tobie panie PO ❗

  [b]Jesteś rzeczywiście sukinkotem, tu w pełni przyznaję ci skurkowańcu ubecki rację[/b] ❗

 66. [b]Tylko w tej niby polsce mafijna „partia” kapusi ubeckich jest na tyle silna i bezkarna że publicznie mówi o paleniu IPN. Mówi to ustami TW biskupów, TW mnichów, TW żydów, TW innego autoramentu. A wszystkich jednoczy strach przed odkryciem prawdy o ich zdradzie, ich przestępstwach, ich zboczeniach.[/b]

  I jak czytam tego obszczymurka PO to od razu przypomina mi się [b]rumiany mnich, ubrany w biały habit, który przed kamerami TVP mówi że „najlepiej byłoby to wszystko w IPN spalić[/b]”.

  Podobnego zdania najwyraźniej była i kościelna tzw. komisja historyczna, która miała wyjaśnić udział kleru we współpracy z SB.
  Jak można było się tego spodziewać „prace” tej komisji zakończyły się niczym tj. pełnym zatuszowaniem kompromitujących faktów.

  [size=small][b]Komisja kościelna okazała się komisją zdrady narodowej, komisją ochrony zdrajców, komisją hańby.[/b][/size]

  [size=large][b]Dla każdego myślącego człowieka, dla każdego człowieka sumienia kościół katolicki skompromitował się tym samym w sposób ostateczny.[/b][/size]

  [b]Cóż bowiem się stało [/b] ❓ ❗

  [size=x-large][b]kościół katolicki ZABIŁ PRAWDĘ.[/b][/size]

 67. Tylko kto to zrobi?W Polsce nie ma politykow pokroju Margaret Tacher,ktora takie reformy przeprowadzila pozatym to sa dosyc wplywowe grupy zawodowe w Polsce i co za tym idzie wyborcy.

 68. Marek zmieniając w moim tekście inwektywy mające uzasadnienie moralne zmieniłeś sens mojej wypowiedzi.

  Chodziło o słowo użyte przez samego PO gdzie imputował że został tym określeniem obrażony.
  Ja użyłem innych słów będących oczywistym rozwinięciem inwektywy użytej najpierw przez PO. To on zaczął z „łaciną” i moim moralnym obowiązkiem było by poczuł smak takich słów na swojej aroganckiej i agresywnej osobie.

 69. The Christian story says that there was no need for Adam to do anything in the Garden of Eden.
  Everything was available. But then he fell from grace and he was thrown out. He became knowledgeable, he
  became an egoist, and since then humanity has been suffering.
  Each person has to come back to the Garden of Eden again. The doors are not closed. 'Knock, and they
  shall be opened unto you. Ask, and it shall be given.’ But one has to turn back. The path is from doing
  towards happening, from the ego towards no-ego, from mind towards no-mind. No-mind is what meditation
  is all about. That different world is nirvana. That different world is God.

 70. [b]jaruzelski powiedział swojego czasu:[/b]

  [size=large][b]”jak mnie zamkniecie to polecą aureolki”[/b][/size].

  To chyba mówi wszystko o tym czymś w czym przyszło nam żyć – tej niby polsce opanowanej przez agenturę KGB, mafie i żydostwo.

  WASP [url]http://www.youtube.com/watch?v=KjL5aBTmjUE[/url]

 71. … ich było tylko siedmiu
  mieli za broń zniszczone pracą ręce
  górniczy drelich, wiarę w Boga,
  nic więcej…
  zabitym górnikom w ziemi
  rosną włosy i paznokcie
  bryła węgla jest słońcem
  czarny korytarz drogą
  przysypano ich kłamstwem
  jak piaskiem, przydeptano
  policyjnym butem
  lecz zabitym górnikom
  nadal rosną włosy paznokcie
  i ręce żylaste
  ku gardłom oprawców
  [url][/url]http://www.youtube.com/watch?v=-ngGsZmSI0A
  [url][/url]http://www.youtube.com/watch?v=v4B9JmmYLZ8

 72. [url]http://wiadomosci.onet.pl/forum.html?discId=10307564&threadId=78960628&AppID=15#forum:MSwxNSwxMSw3ODk2MDYyOCwyMDIyNzA1MTUsMTAzMDc1NjQsMCxmb3J1bTAwMS5qcw==[/url]

  „CZESC ZYDZI !! WITAM WAS BO WIEM ZE JESTESCEI TUTAJ LICZNIE OBECNI NA FORUM..
  antek_emigrant dzisiaj, 06:22 Obserwuj

  chcialem Was zapytac czemu wam tak zle w Polsce? Czemu wiecznie cos do nas macie? Przeciez przez wieki w Rzeczypospolitej wam zylo sie najlepiej! Gdzie indziej was przesladowano, gnebiono a w Polsce mieliscie spokoj..Wygnano nawet Chrzescijan – Braci Arian swego czasu a wam dano spokoj.Prowadziliscie swoje knajpy, sklepy..w Okresie II Rzeczypospolitej byliscie chyba najbogatsi..Wlasne Kamienice, banki, apteki, przemysl…Tutaj mieliscie raj! Okres PRLu – wczesny okres to tez dla Was blogi raj..liczne kariery w wojsku, sluzbach – w tym UB itp, Polityce…nikt Wam nic nie robil..pozniej wprawdzie byly tak zwane „czystki antysemickie” ale chyba nie bylo tak zle..A teraz? Teraz macie znowu dobrze w Polsce..Wlasne media, Wlasne interesy, PRzedstawicieli w Rzadzie i to na wysokich stanowiskach..Nie rozumiem tylko czemu czesto pod zmienionymi nazwiskami ?! czego to sie wstydzic?! ja jestem dumny ze jestem Polakiem i nosze Polskie nazwisko..nie rozumiem dlaczego tak wielu z was je pozmienialo? Mozecie mi to jakos wszystko uzasadnic? Co sadzicie o Polsce, Polakach? Czy czujecie zlosc kiedy raz po raz na swiecie ktos pisze brednie o Polsce jak np. Gross czy ktos glosi obelzywe klamstwa o „polskich obozach zaglady” ? nie slyszalem aby skazano jakiegos Zyda ktoty zle mowil o Polsce…Moze o tym porozmawiamy?

  Anglicy POzbyli się żydów w XVIw i to teraz tam Polacy …
  … wyjeżdżają za chlebem.Jest takie żydowskie POwiedzenie;”wszędzie dobrze gzie nas nie ma”, – to trafne powiedzenie
  transpet
  dzisiaj, 07:15
  Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Ale, że my jesteśmy …
  … wszędzie, to gdzie może być dobrze ?
  ~twa dzisiaj, 07:25
  Nie zrozumiałeś , wg samych żydów (ich powiedzenia) dobrze …
  … jest tylko tam gdzie nie ma żydów.
  ~zeb dzisiaj, 07:56

  Na prawde myslisz, ze w Angli nie ma zydow? Oni sa …
  … wszedzie, tylko nie wszedzie ludzie sa tak glupi, zeby wierzyc im i nabierac sie na kazdy ich szwindel.
  tvojastara1
  dzisiaj, 07:42

  Żydom w Polsce bardzo źle, oj bardzo źle… Ale dlaczego …
  … się pchają tak do Polski na wysoko płatne stanowiska drzwiami i oknami!!!! Przecież Polska jest bankrutem, chyba już zbliżamy się w sumie do 800 mld dolarów …
  ~czesiek dzisiaj, 07:20
  holokaust Polaków w Polsce już się odbywa: dzieci polskie …
  … masowo głodują, chorym w szpitalach odmawia się leczenia jeśli nie dadzą duzo pieniędzy, jest masowa emigracja – czyli ucieczka z kraju. Coraz więcej tysięcy …
  ~zenek dzisiaj, 08:06
  Jego posesja jego plot i jego zdanie o zydach,ma takie …
  … prawo,nie wszystkich musimy kochac,w dodatku tych ,ktorzy sa w sejmie i sa wiadomego pochodzenia. Bo to oni wplywaja na to ,ze od 3 lat mamy dziadowskie …
  ~emeryt dzisiaj, 07:23
  Czesc żydzie,no jest dobrze widzisz niepotrzebnie …
  … wyjezdzales…
  ~Jeni dzisiaj, 07:31
  Trafiłeś Antek. Zamilkli polskojęzyczni.
  ~odi dzisiaj, 07:34

  [size=medium][b]Oni są i przyjeżdżają na stałe, Kwaśniewski podpisał ich powrót na 520 tysięcy żydów, na razie maskują się po kurortach by nie podpadać i szlifują j.polski – na forach udają głos ludu, by skutecznie nas przekonywać, a teraz ich prezydent w każdym mieście.[/b][/size]

  ~Ed dzisiaj, 07:47
  język nic im nie pomoże , w literaturze, szczególnie …
  … niemieckiej są opisane niezawodne metody ich odróżnienia.
  ~zeb dzisiaj, 08:01
  Żydzie w Polsce nie mają lekko, zwłaszcza w mediach, …
  … bankowości i polityce.
  ~Chochoł dzisiaj, 07:45

  no tak..Rzadzic jest trudno..szczegolnie Polakami..
  antek_emigrant
  dzisiaj, 07:52

  Antoś SUPER !!!!!!!!!!!!
  wiesiekkubus
  dzisiaj, 07:52

 73. Sprawa nazywana mega przekrętem, Polska kupuje gaz od Rosji płacąc 400 dolarów za 1000 m3, Polska sprzedała prawa do gazu łupkowego za 1% wartości za 5,63 złotego za 1000 m3. Szacuje się że straciliśmy na tym 2 biliony złotych. Sprzedaliśmy bo nie mamy obecnie technologii wydobycia. Komorowski o wydobywaniu gazu mówił ?Nie warto, bo mamy dobry kontrakt z Rosją?

  – Polska umarza 1,2 miliarda złotych za transfer gazu w zamian Gazprom zmniejszy nam ceny o,1%. Ekonomiści już wyliczyli, że ten 1 jest wart max 15 mln dolarów, a my im umorzymy 1,2 miliarda zł. Winnych nie ma.

  – PO zobowiązała nasz kraj do kupowania gazu od Rosji w sytuacji gdy sami możemy być w niedługim czasie potęgą gazową. Nawet niemiecka prasa pisze o kontrowersjach. Transakcja ma wartość ok. 100 miliardów dolarów. Sprawę z gazu Tusk uzgodnił z Putinem w czasie spotkania w Smoleńsku, sami rosyjscy dziennikarzy byli zdziwieni.

  – Państwo przeznaczyło 113 milionów złotych na reklamę matematyki ale tych reklam nie zobaczycie w TVP tylko TV4 która w 90% należy do Solorza i w 10% do ITI

  – Prywatyzacja gdańskiej ?Energii?. Firma przyniosła w 2009r 900mln zysku. Rząd PO chce ją sprzedać za 4,9mld. Czyli nabywcy wydatek zwróci się po 5 latach, spółkę chce kupić Kulczyk Investments.

  – Pierwsza decyzja Tuska i NBP, 182 mln.euro w błoto

  – PO zmniejsza składkę przekazywaną z OFE do ZUS, ekonomiści już twierdzą, ze w przyszłości może nam zabraknąć na emerytury! przeczytajcie art. ?Rząd szykuje bombę emerytalną?

  – Eureko zostało zwolnione z podatku od 4 miliardów złotych dywidendy.

  – Upadek Stoczni. Rząd niezgodnie z prawem faworyzował w przetargu handlarza bronią z Kataru. Wynajął firmie PR do przygotowania upadku stoczni od strony medialnej w czasie gdy sam Tusk dawał jeszcze nadzieje stoczniowcom. UE odrzuciła rządowe plany naprawy stoczni bo rząd ich samodzielnie nie napisał a zlecił Ukraińcom. Polecam artykuł ?Ustawa ułożona pod przekręt?

  – Zlikwidowanie polskiej większości w spółce EuRoPol Gaz w porozumieniu z Gazpromem.

  – ITI dostaje 456 mln od miasta Warszawy. To najwyższa subwencja sportowa w historii stołecznego samorządu. Ekonomiści zgodnie podkreślają, że państwo na tym traci a drużyna piłkarska wchodzi niedługo na giełdę. Subwencja tylko podniosła jej wartość za która zostanie sprzedana. Wcześniej ITI była jednym ze sponsorów kampanii wyborczej HGW.

  – Spółce J&S w której zarządzie zasiada Jacek Dubois, pełnomocnik prawny Platformy Obywatelskiej zmniejszono karę o pół miliarda złotych! Ale to nie wszystko, PO wynajmuje jego kancelarie do obrony swoich ludzi. Ostatnio zasłyną obrona Beaty Sawickiej której bronił za darmo i nawet pożyczył jej 300tyś na kaucję. Dodatkowo kancelaria dostała bez przetargu kontrakt na 600tys zł za pomoc prawną przy budowie stadionu.

  – MSWiA pozbyła się resortowego osiedla na warszawskich Kabatach za 10% wartości. To kupił? Swoi, mieszkania służbowe wykupili współpracownicy G.Schetyny z ministerstwa w tym. K.Bondyrak i W.Brochowicz

  – Hanna Gronkiewicz-Waltz buduje oczyszczalnie ścieków za 564 mln euro, najdroższą na świecie. To o 265 mln euro drożej niż w najtańszej ofercie. Ta sama firma buduje identyczna oczyszczalnię w Turcji za 108 mln euro. Podobna oczyszczalnia została wybudowana w Budapeszcie za 250mln. euro.

  – Mirosław Drzewiecki, czyli słynny ?Miro? lobbował za 50 krotnym zmniejszeniem podatku dla pól golfowych. Jan Wejchert, współwłaściciel ?grupy ITI?, telewizji ?TVN? i ?Wejchert Golf Club? nie będzie teraz musiał zapłacić 700 tys. zł a niespełna 13 tys. podatku.

  – Karpiniuk: Wybierzecie kandydata PO będą pieniądze na szpital!

  – Grupa Eskadra, agencja reklamowa, która była zaangażowana w kampanię wyborczą Platformy Obywatelskiej dostaje zlecenia z rządu. W większości bez przetargu

  – Norbert Wojnarowski PO jest jest prywatnie udziałowcem firmy handlującej długami szpitali i wspólnie z żoną ma 48% udziałów w firmie Progres. Zgłosił ustawę w której wierzyciele mogą przejąć szpital za długi.

  – NFZ zabrał 80 tyś. obłożnie chorych na domowe pielęgniarki.

  – Wielka dziura w ZUS, brak pieniędzy na bieżące wypłaty. Deficyt funduszy ubezpieczeniowych w zeszłym roku przekroczył 9 mld zł. Trzeba było powiadamiać UE. prof. Stanisław Gomułka z BBC twierdzi, ze to wina rządu.

  – Europejska Agencja do spraw Leków odrzuca wszystkie argumenty resortu zdrowia, który nie chce kupić szczepionek na nową grypę. A Ewę Kopacz nazywa populistką. Lobbysta firm farmaceutycznych zasiadła w ławach sejmowych podczas debaty o szczepionkach.

  – Mirosław Sekuła z PO umorzył długi a następnie sprzedał hutę Zabrze za 750tyś zł. Biznesmen który kupił hutę zaraz sprzedał zarabiając kilkaset razy więcej.

  – Resort finansów przygotowuje rewolucyjne zmiany w opłatach za samochody. Najwięcej zapłacą kierowcy jeżdżący motoryzacyjnymi starociami: 3 tys. zł za auto sprzed 1992 r. Właściciele pojazdów, których wiek nie przekracza 9 lat, zapłacą około 500 zł

  – Ministrowie naciskali na Urząd Skarbowy aby nie egzekwował 900 milionów zł podatku od Rafinerii Trzebinia której szef zamieszany jest w nielegalny handel i oszukiwanie fiskusa. CBA i prokuratura bada sprawę.

  – Narodowy Fundusz Zdrowia zakazał leczenia chemioterapia niestandardową tym szpitalom, w których nie pracują wojewódzcy konsultanci ds. onkologii.liczba placówek w których można uzyskać pomoc gwałtownie się zmniejszyła. Zaprzestanie Leczenia oznacza progresję choroby a to oznacza odmowę NFZ na kontynuacje leczenia.

  – Ministerstwo rolnictwa blokowało inwestycje IKEI za 380mln euro jak się później okazało do inwestycji jednak doszło. Minister nie chciał oddać ugorów pod fabrykę nazywając je cenne rolniczo.

  – Kolejna restrykcja, aby dostać becikowe matka musi przedstawić dokument, że od 10 tygodnia ciąży jest pod opieka ginekologa. Nie przewidziano tylko, że niektóre kobiety miesiączkują będąc w ciąży lub nie chcą na siłę iść do lekarza.

  – Jeśli ktoś płacił w czasie swojego życia częściowo KRUS i ZUS to jeśli będzie chciał np. dostać emeryturę z KRUS to składki wpłacone za ZUS przepadają.

  – Ministerstwo Zdrowia zakazuje sklepom zielarsko-medycznym sprzedaży kolejnych podstawowych produktów leczniczych, a to grozi ich likwidacją ? alarmuje Urszula Jarosz z Izby Zielarskiej.

  – Od początku rządów koalicji PO-PSL zatrudnienie w administracji wzrosło o 10 procent ? pisze ?Rzeczpospolita?wynagrodzenia dla urzędników doszły do kwoty 25 miliardów złotych.

  – Rząd sprzedaje akcje PZU po zaniżonej cenie, kupujący od razu zyskują 231%

  – Obecny minister MSWiA Jerzy Miler bez przetargu wybrał system informatyczny za 4 miliony

  – Sikorski kupił 76 foteli po 10tys każdy

  – Nieoczekiwane odwołanie przez premiera Przemysława Guły z funkcji szefa Rządowego Centrum Bezpieczeństwa wywołało lawinę rezygnacji. W geście protestu z pracy odeszło 10 osób, w tym wszyscy eksperci z kluczowego wydziału analiz zagrożeń.

  -Bruksela zarzuca Polsce, że nie wdrożyła dyrektywy przeciwpowodziowej i mamy co mamy.

  – Afera Kudryckiej ? kontrola na UJ w związku z jedną pracą magisterską

  – Donald i Grzechu grali w piłkę zamiast głosować. Tego dnia głosowano nad emeryturami dla policjantów

  – Ponad 300 naukowców napisało ?List w obronie rozumu? do Minister Jolanty Fedak

  – Umorzenie śledztwa Kulczyk ? Ałganow

  – Powstała czarna lista działaczy polonijnych którzy krytykują rząd.

  – Cofnięcie nakazy aresztowania dla Ryszarda Krauze bo sam się zgłosił, odmówił złożenia zeznań, z powrotem wrócił zagranicę

  – Siłowe usuniecie ludzi z KDT

  – Podręczniki do polskiej historii tylko te uzgodnione z Niemcami i Rosją.

  – Ministerstwo Edukacji chciało aby z jedynkami można było przejść do następnej klasy? nauczyciele w szoku.

  – Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica ? łup wyborczy Platformy Obywatelskiej. Działacze partii Tuska wzięli wszystkie kluczowe stanowiska w państwowej spółce.

  – Ryszard Makowski satyryk z kabaretu OTTO stracił pracę w domu kultury bo naśmiewał się z PO

  – Należące do Skarbu Państwa spółki węglowe oraz koncern PKN Orlen finansowały działalność fundacji Instytut Studiów Strategicznych żony Bogdana Klicha.

  – Agencja reklamowa Lowe GGK należąca do koncernu, z którym do początku lutego związany był poseł PO Andrzej Halicki, wygrała przetarg na przeprowadzenie kampanii reklamowej dla rządowej agencji.

  – ?Chłopcy Drzewieckiego? ze spółki PL.2012 dali sobie premię, 110 tysięcy 3666 złotych netto dla każdego członka zarządu.

  – Senator Jan Olechaza za ponad 30 metrowe pomieszczenie płaci gminie niecałe dwieście złotych miesięcznie. Co najmniej pięć razy mniej niż przeciętna cena rynkowa,

  – Miliony złotych na nagrody, 8 z 17 ministerstw wypłaciło już ponad 30 milionów zł nagród za 2009r.

  – Tuska na jego mecze wożą trzy rządowe limuzyny.

  – Komisja ?Przyjazne Państwo? zgłosiła projekt ustawy tzw. ?Szczypiorkowej?, w myśl której można by wsadzić do więzienia babcię handlującą na ulicy szczypiorkiem ? ustalił ?Wprost24?. To nie żart.

  – Senatorowie PO chcą walczyć z szarą strefą wśród rolników, którzy sprzedają własne sery, dżemy czy wędliny i nie płacą od tego podatków.

  – Przekazy dnia aby politycy wiedzieli co mówić.

  – Posłanka PO Krystyna Skowrońska głosowała na 4 ręce, ale nie ma afery. Gdy zrobili to politycy SLD skończyło się na odebraniu immunitetów.

  – Prezydent Szczecina Piotr Krzystka PO, pozwał do sądu internautów którzy go krytykowali. Teraz pozna ich tożsamość. Komentarze to finał afery mieszkaniowej w którą Krzystek był uwikłany (wyrok sądowy zmusił go do oddania 170-metrowego mieszkania komunalnego, które w 2000 r. bezprawnie otrzymał, a potem za grosze wykupił na własność). W zawiadomieniu do prokuratury cytował wpisy: ?kompletny gamoń?, ?zakłamany drań i oszust?, ?łgarz? czy ?nędzny złodziejaszek?.

  – Maciej Grabowski doradzał zarówno Platformie, jak i doradzał i pracował dla Casinos Poland Sobiesiaka, największej sieci kasyn w Polsce. Grabowski jest jednym z najbardziej zaufanych ludzi PO, współtwórcą jej sukcesów w wyborach. To on przygotował Donalda Tuska przed ostatnimi wyborami do wygranej debaty telewizyjnej z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim.

  – Ministerstwo Sportu zorganizowało szkolenie dla samorządowców ws. Euro w? hotelu Marriott za 691zl za noc. Oprócz drogich noclegów i posiłków podatnicy ufundowali im salę fitness, basen i saunę. W zawiadomieniu o warsztatach przestrzegano ich uczestników, by ?podczas pakowania podróżnych bagaży? nie zapomnieli slipek. Impreza kosztowała 29 800 a polegała na wysłuchaniu konferencji na której wystąpiła pro-gejowska organizacja.

  – Miasto Warszawa hojnie wspiera duże imprezy. Dali dotacje 600tys zł na dofinansowanie koncertu AC/DC, 1,4 miliona na turniej tenisowy.

  – Miasto Warszawa wydało prawie 440tyś zł na szkolenia pracowników ratusza z języka angielskiego. Bez przetargu bo urzędnicy zajmują się powodzią i nie mieli na to czasu.

  – Miasto Warszawa za sponsorowało spotkanie ?integracyjno-rekreacyjne? dla pracowników Metra Warszawskiego i ich rodzin za 200tyś. Firma która je organizowała dostała zlecenie bez przetargu.

  – Druga afera pompowania kół. Pierwsza miała miejsce przed rządami PO, wtedy G.Schetyna zapisywał do partii fikcyjnych ludzi i nieboszczyków. Teraz jak PO rządzi znowu robią jaja, politycy PO za jednym zamachem chcieli zapisać do partii 4,5 tys. fikcyjnych członków! Próbę ostatecznie udaremniły władze Platformy. Najwięcej dusz było w Krakowie, Katarzyna Matusik-Lipiec i Łukasz Gibała chcieli zapisać 700 osób. W Gorzowie Wielkopolskim (szefową regionu jest posłanka Bożenna Bukiewicz), doszło do próby dopisania 500 fikcyjnych członków.

  – Składka zdrowotna pójdzie w górę w zamian za ulgę podatkową na prywatną polisę medyczną ? ujawnia ?Dziennik Gazeta Prawna? A mówili obniżymy podatki a polisa ma wzrosnąć do 12%. Czy ta prywatna polisa medyczna nie jest początkiem prywatyzacji medycyny?

  – Nowe podatki od gazu, prądu i paliwa pod płaszczykiem ochrony środowiska. Adam Ambrozik z Konfederacji Pracodawców Polskich mówi wprost: rząd chce wprowadzić tylnymi drzwiami kolejne daniny

  – PO i PSL wstrzymało się od głosu w sprawie debaty o krzyżach co dało pole do popisu zwolennikom usuwania krzyży ze szkół.

  – Szef Szpitala Psychiatrycznego w Żurawicy wygrał w sądzie z Kopacz za niepłacenie za zabiegi. Duża część szpitali myśli nad tym samym. Po przekroczeniu limitu NFZ już nie płaci szpitalom za wykonane zabiegi, które nie ratują życia a pacjenci przychodzą. Szpital w Wolsztynie (Wielkopolska) odwołał ponad 150 operacji ponieważ nie było pewne czy ratują życie.

  – Pisarze, tłumacze, redaktorzy, wydawcy i bibliotekarze ? ok. dwustu osób podpisało się pod listem otwartym do premiera Donalda Tuska protestującym przeciwko likwidacji bibliotek w małych miejscowościach. Minister Hall chce likwidować biblioteki ponieważ nie przynoszą zysku.

  – Minister zdrowia zmieniło listę leków dostępnych dla punktów aptecznych. Inne leki może sprzedawać apteka w mieście a inne apteka na wsi.

  – Rząd PO-PSL przekroczył wszystkie granice, za wyjazdy urzędników za granice płacimy 1 miliard zł. Nasi urzędnicy upodobali sobie kraje egzotyczne na wyjazdy na szkolenia. Nepal, Korea południowa, Wietnam, tam wyjeżdżają urzędnicy z ministerstwa pracy mimo że takie same szkolenia odbywają się w Europie. Ministerstwo Kultury upodobało sobie Senegal, Togo,i Kubę a celem wyjazdu jest? ochrona polskich zabytków i dóbr kultury. Tak ogromne sumy przeznaczane na zagraniczne wyjazdy dowodzą całkowitej nieodpowiedzialności polskich urzędników w gospodarowaniu publicznymi pieniędzmi ? mówi Andrzej Sadowski, ekonomista z Centrum im. Adama Smitha. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ma 516 służbowych aut, ZUS ponad 300 aut. We wszystkich ministerstwach jest ponad 100tyś służbowych telefonów.

  – Po raz pierwszy Polska dopłaciła do budżetu Unii, i to 1,5 miliarda. fachowcy z PO-PSL nie wykonali nawet swojego budżetu, pozyskali mniej o 20 miliardów. Przeczytaj art. ?Kolejny cud Tuska: dopłacamy do Unii?

  – PO, Zbigniew Chlebowski po aferze zabunkrował się w domu na dwa miesiące ale sam sobie napisał usprawiedliwienie i dostał 25tyś poborów z czasu gdy nie pracował.

  – Wojewoda PO nie dopuścił do usunięcia pomniku wdzięczności dla armii czerwonej w Legnicy.

  – Polityk PO ?W życiu tak już jest, że nie raz planujemy różne rzeczy, a potem natrafiamy na trudności. Dzieciom to nie zaszkodzi (zabranie z domu) nauczy je odporności na podobne problemy w przyszłości?

  – Lobbyści z TESCO napisali sobie ustawę w ramach przyjaznego państwa Palikota

  – Lobbyści z stowarzyszenia ?Bez Dioksyn? napisali sobie projekt nowelizacji ustawy w ramach komisji Palikota.

  – Komandosi GROM grali w piłkę z Tuskiem. To niewyobrażalny skandal ? ocenił w Radiu ZET Jerzy Szmajdziński z SLD

  – Ministerstwo Środowiska płaciło za sponsorowane artykuły Gazecie Wyborczej. Kosztowało to 61,22tyś zł. W sumie były to dwa artykuły za 47,8 tys i wyświetlenie na stronie gazety za 13,42 tys. zł.

  – Warszawa nie lepsza, HGW daje kontrakt Agorze na 220tys, mowa nie została opublikowana w Księdze Zamówień Publicznych

  – Polska odnotowuje wielka porażkę w UE w czasie gdy Sikorski nie wiedział czy kandyduje na szefa NATO. Chodzi o projekt kształtu służb zewnętrznych UE (EEAS) w której nie be dzie miejsca dla Polaków.

  – Senator PO z Wrocławia wynajął pomieszczenie biurowe od magistratu za 300zł gdzie za taka cenę trudno znaleźć studentowi mieszkanie i to w nienajlepszym miejscu. A senator wynajął pomieszczenie na biur w atrakcyjnym miejscu w którym stawka za m2 to min. 50zł

  – Afera z PARP, pieniądze nie dostali najlepsi a pierwsi z listy.

  – Bronisław Komorowski żądał od byłej szefowej Kancelarii Sejmu przekazywania sprawozdań o wizytach u posłów. Nie ugięła się, więc straciła stanowisko. Ceniona przez posłów wszystkich partii politycznych, Fidelus-Ninkiewicz pracowała w Kancelarii Sejmu 11 lat.

  – Bocheńskie starostwo płaciło agencji reklamowej ?Wenecja? za poprawienie wizerunku urzędy, właścicielem agencji jest żona Andrzeja Wyrobca, obecnego skarbnika Platformy Obywatelskiej

  – Premier zamiast głosować o dodatku do emerytur grał w piłkę. PO i PSL przegłosowali brak dodatku.

  – Pijani ludzie Komorowskiego nad grobem Anny Walentynowicz

  Na Damiana Raczkowskiego (szef podlaskiej PO) głosowało więcej osób niż było wyborców. Skandal.

  – Naciski na prokuratorów aby oskarżali poprzednia ekipę za czasów PIS ?To mnie za to przeniosą do Gołdapi lub Suwałk? za to, ze prokurator nie chciał oskarżyć Ziobry,

  – Odwołano szefową Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie za brak postępów i nie wszczynanie sprawy ?łapówkarskiej? przeciwko Kamińskiemu

  – Czuma mianował na prokuratora krajowego Edwarda Zalewskiego, SBeka który szantażem wymuszał współpracę z bezpieką.Trzeci minister sprawiedliwości zanim powołał nowego prokuratora generalnego to obsadził na stanowiskach nowych prokuratorów ludzi Edwarda Zalewskiego.

  – W sprawie Olewnika trzech morderców i strażnik więzienny popełniają samobójstwo.

  – Samobójstwo popełnia dyrektor generalny Kancelarii Premiera Grzegorz Michniewicz, w trakcie badania przez prokuraturę ewentualnego przecieku z kancelarii premiera ws. afery hazardowej.

  – Samobójstwo popełnia ?Iwan? świadek ws. zabójstwa Papały. Media piszą, że bał się o rodzinę.

  – Samobójstwo przez głodówkę Rumuna zatrzymanego Claudiu Crulica zatrzymanego za domniemana kradzież, po śmierci znajduje się świadek który dał mu alibi.

  – Prokuratura wszczyna postępowania dyscyplinarne dla prokuratorów krytykujących swoich przełożonych. Zarzuty usłyszała Małgorzata Bednarek prezes stowarzyszenia ?Ad Vocem?. Obwinionym jest też prokurator Jarosław Duś. Przed sejmową komisją śledczą powiedział, że jest szykanowany przez swoich przełożonych. Zaś mediom ujawnił, że nie pozwolono mu przesłuchać Stefana Niesiołowskiego z PO. Kłopoty ma też słupski prokurator Marcin Natkaniec, który chciał stawiać zarzuty lokalnemu wójtowi

  – Warszawski prokurator zaproponował kobiecie seks w zamian za umorzenie sprawy. Przyłapano go, gdy w swoim gabinecie stał rozebrany do slipów i zamierzał odbyć stosunek ze sklepową złodziejką. Mimo że od tych zdarzeń minęło półtora miesiąca Konrad P. nadal nie ma postawionych zarzutów!!!

  – 178 aptekarzy wytoczy proces ministerstwu zdrowia. Chodzi o przepisy pełne wad które mogą świadczyć o niekompetencji urzędników.

  – Rodziny ofiar żołnierzy z Afganistanu prowadzą własne śledztwa w sprawie śmierci ich członów rodzin. Robią tak ponieważ wykryli, ze wojsko kręci wałki nt. ich śmierci. Opowiastki wojskowych nie zgadzają się z sekcja zwłok. Jest też wątek w którym ludzie Bogdana Klicha wysłał chorążego aby dowodził oficerami ponieważ chorąży bez doświadczenia nie będzie negował wskazówek dowództwa.

  – UE skazała nas na karę 31 799 euro za każdy dzień zwłoki w poprawieniu ustawy regulującej hazard

  -Ministerstwo Sprawiedliwości odkryło nieprawidłowości w ochronie tajnych danych w kilku prokuraturach. Zamiast sprawdzić pozostałe, kontrole zawieszono, a kontrolerów wyrzucono z pracy ? ustalił ?Dziennik Gazeta Prawna?. Szefem resortu był wtedy Zbigniew Ćwiąkalski.

 74. – Ponad 300 naukowców napisało ?List w obronie rozumu? do Minister Jolanty Fedak

  – Umorzenie śledztwa Kulczyk ? Ałganow

  – Powstała czarna lista działaczy polonijnych którzy krytykują rząd.

  – Cofnięcie nakazy aresztowania dla Ryszarda Krauze bo sam się zgłosił, odmówił złożenia zeznań, z powrotem wrócił zagranicę

  – Siłowe usuniecie ludzi z KDT

  – Podręczniki do polskiej historii tylko te uzgodnione z Niemcami i Rosją.

  – Ministerstwo Edukacji chciało aby z jedynkami można było przejść do następnej klasy? nauczyciele w szoku.

  – Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica ? łup wyborczy Platformy Obywatelskiej. Działacze partii Tuska wzięli wszystkie kluczowe stanowiska w państwowej spółce.

  – Ryszard Makowski satyryk z kabaretu OTTO stracił pracę w domu kultury bo naśmiewał się z PO

  – Należące do Skarbu Państwa spółki węglowe oraz koncern PKN Orlen finansowały działalność fundacji Instytut Studiów Strategicznych żony Bogdana Klicha.

  – Agencja reklamowa Lowe GGK należąca do koncernu, z którym do początku lutego związany był poseł PO Andrzej Halicki, wygrała przetarg na przeprowadzenie kampanii reklamowej dla rządowej agencji.

  – ?Chłopcy Drzewieckiego? ze spółki PL.2012 dali sobie premię, 110 tysięcy 3666 złotych netto dla każdego członka zarządu.

  – Senator Jan Olechaza za ponad 30 metrowe pomieszczenie płaci gminie niecałe dwieście złotych miesięcznie. Co najmniej pięć razy mniej niż przeciętna cena rynkowa,

  – Miliony złotych na nagrody, 8 z 17 ministerstw wypłaciło już ponad 30 milionów zł nagród za 2009r.

  – Tuska na jego mecze wożą trzy rządowe limuzyny.

  – Komisja ?Przyjazne Państwo? zgłosiła projekt ustawy tzw. ?Szczypiorkowej?, w myśl której można by wsadzić do więzienia babcię handlującą na ulicy szczypiorkiem ? ustalił ?Wprost24?. To nie żart.

  – Senatorowie PO chcą walczyć z szarą strefą wśród rolników, którzy sprzedają własne sery, dżemy czy wędliny i nie płacą od tego podatków.

  – Przekazy dnia aby politycy wiedzieli co mówić.

  – Posłanka PO Krystyna Skowrońska głosowała na 4 ręce, ale nie ma afery. Gdy zrobili to politycy SLD skończyło się na odebraniu immunitetów.

  – Prezydent Szczecina Piotr Krzystka PO, pozwał do sądu internautów którzy go krytykowali. Teraz pozna ich tożsamość. Komentarze to finał afery mieszkaniowej w którą Krzystek był uwikłany (wyrok sądowy zmusił go do oddania 170-metrowego mieszkania komunalnego, które w 2000 r. bezprawnie otrzymał, a potem za grosze wykupił na własność). W zawiadomieniu do prokuratury cytował wpisy: ?kompletny gamoń?, ?zakłamany drań i oszust?, ?łgarz? czy ?nędzny złodziejaszek?.

  – Maciej Grabowski doradzał zarówno Platformie, jak i doradzał i pracował dla Casinos Poland Sobiesiaka, największej sieci kasyn w Polsce. Grabowski jest jednym z najbardziej zaufanych ludzi PO, współtwórcą jej sukcesów w wyborach. To on przygotował Donalda Tuska przed ostatnimi wyborami do wygranej debaty telewizyjnej z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim.

  – Ministerstwo Sportu zorganizowało szkolenie dla samorządowców ws. Euro w? hotelu Marriott za 691zl za noc. Oprócz drogich noclegów i posiłków podatnicy ufundowali im salę fitness, basen i saunę. W zawiadomieniu o warsztatach przestrzegano ich uczestników, by ?podczas pakowania podróżnych bagaży? nie zapomnieli slipek. Impreza kosztowała 29 800 a polegała na wysłuchaniu konferencji na której wystąpiła pro-gejowska organizacja.

  – Miasto Warszawa hojnie wspiera duże imprezy. Dali dotacje 600tys zł na dofinansowanie koncertu AC/DC, 1,4 miliona na turniej tenisowy.

  – Miasto Warszawa wydało prawie 440tyś zł na szkolenia pracowników ratusza z języka angielskiego. Bez przetargu bo urzędnicy zajmują się powodzią i nie mieli na to czasu.

  – Miasto Warszawa za sponsorowało spotkanie ?integracyjno-rekreacyjne? dla pracowników Metra Warszawskiego i ich rodzin za 200tyś. Firma która je organizowała dostała zlecenie bez przetargu.

  – Druga afera pompowania kół. Pierwsza miała miejsce przed rządami PO, wtedy G.Schetyna zapisywał do partii fikcyjnych ludzi i nieboszczyków. Teraz jak PO rządzi znowu robią jaja, politycy PO za jednym zamachem chcieli zapisać do partii 4,5 tys. fikcyjnych członków! Próbę ostatecznie udaremniły władze Platformy. Najwięcej dusz było w Krakowie, Katarzyna Matusik-Lipiec i Łukasz Gibała chcieli zapisać 700 osób. W Gorzowie Wielkopolskim (szefową regionu jest posłanka Bożenna Bukiewicz), doszło do próby dopisania 500 fikcyjnych członków.

  – Składka zdrowotna pójdzie w górę w zamian za ulgę podatkową na prywatną polisę medyczną ? ujawnia ?Dziennik Gazeta Prawna? A mówili obniżymy podatki a polisa ma wzrosnąć do 12%. Czy ta prywatna polisa medyczna nie jest początkiem prywatyzacji medycyny?

  – Nowe podatki od gazu, prądu i paliwa pod płaszczykiem ochrony środowiska. Adam Ambrozik z Konfederacji Pracodawców Polskich mówi wprost: rząd chce wprowadzić tylnymi drzwiami kolejne daniny

  – PO i PSL wstrzymało się od głosu w sprawie debaty o krzyżach co dało pole do popisu zwolennikom usuwania krzyży ze szkół.

  – Szef Szpitala Psychiatrycznego w Żurawicy wygrał w sądzie z Kopacz za niepłacenie za zabiegi. Duża część szpitali myśli nad tym samym. Po przekroczeniu limitu NFZ już nie płaci szpitalom za wykonane zabiegi, które nie ratują życia a pacjenci przychodzą. Szpital w Wolsztynie (Wielkopolska) odwołał ponad 150 operacji ponieważ nie było pewne czy ratują życie.

  – Pisarze, tłumacze, redaktorzy, wydawcy i bibliotekarze ? ok. dwustu osób podpisało się pod listem otwartym do premiera Donalda Tuska protestującym przeciwko likwidacji bibliotek w małych miejscowościach. Minister Hall chce likwidować biblioteki ponieważ nie przynoszą zysku.

  – Minister zdrowia zmieniło listę leków dostępnych dla punktów aptecznych. Inne leki może sprzedawać apteka w mieście a inne apteka na wsi.

  – Rząd PO-PSL przekroczył wszystkie granice, za wyjazdy urzędników za granice płacimy 1 miliard zł. Nasi urzędnicy upodobali sobie kraje egzotyczne na wyjazdy na szkolenia. Nepal, Korea południowa, Wietnam, tam wyjeżdżają urzędnicy z ministerstwa pracy mimo że takie same szkolenia odbywają się w Europie. Ministerstwo Kultury upodobało sobie Senegal, Togo,i Kubę a celem wyjazdu jest? ochrona polskich zabytków i dóbr kultury. Tak ogromne sumy przeznaczane na zagraniczne wyjazdy dowodzą całkowitej nieodpowiedzialności polskich urzędników w gospodarowaniu publicznymi pieniędzmi ? mówi Andrzej Sadowski, ekonomista z Centrum im. Adama Smitha. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ma 516 służbowych aut, ZUS ponad 300 aut. We wszystkich ministerstwach jest ponad 100tyś służbowych telefonów.

  – Po raz pierwszy Polska dopłaciła do budżetu Unii, i to 1,5 miliarda. fachowcy z PO-PSL nie wykonali nawet swojego budżetu, pozyskali mniej o 20 miliardów. Przeczytaj art. ?Kolejny cud Tuska: dopłacamy do Unii?

  – PO, Zbigniew Chlebowski po aferze zabunkrował się w domu na dwa miesiące ale sam sobie napisał usprawiedliwienie i dostał 25tyś poborów z czasu gdy nie pracował.

  – Wojewoda PO nie dopuścił do usunięcia pomniku wdzięczności dla armii czerwonej w Legnicy.

  – Polityk PO ?W życiu tak już jest, że nie raz planujemy różne rzeczy, a potem natrafiamy na trudności. Dzieciom to nie zaszkodzi (zabranie z domu) nauczy je odporności na podobne problemy w przyszłości?

  – Lobbyści z TESCO napisali sobie ustawę w ramach przyjaznego państwa Palikota

  – Lobbyści z stowarzyszenia ?Bez Dioksyn? napisali sobie projekt nowelizacji ustawy w ramach komisji Palikota.

  – Komandosi GROM grali w piłkę z Tuskiem. To niewyobrażalny skandal ? ocenił w Radiu ZET Jerzy Szmajdziński z SLD

  – Ministerstwo Środowiska płaciło za sponsorowane artykuły Gazecie Wyborczej. Kosztowało to 61,22tyś zł. W sumie były to dwa artykuły za 47,8 tys i wyświetlenie na stronie gazety za 13,42 tys. zł.

  – Warszawa nie lepsza, HGW daje kontrakt Agorze na 220tys, mowa nie została opublikowana w Księdze Zamówień Publicznych

  – Polska odnotowuje wielka porażkę w UE w czasie gdy Sikorski nie wiedział czy kandyduje na szefa NATO. Chodzi o projekt kształtu służb zewnętrznych UE (EEAS) w której nie be dzie miejsca dla Polaków.

  – Senator PO z Wrocławia wynajął pomieszczenie biurowe od magistratu za 300zł gdzie za taka cenę trudno znaleźć studentowi mieszkanie i to w nienajlepszym miejscu. A senator wynajął pomieszczenie na biur w atrakcyjnym miejscu w którym stawka za m2 to min. 50zł

  – Afera z PARP, pieniądze nie dostali najlepsi a pierwsi z listy.

  – Bronisław Komorowski żądał od byłej szefowej Kancelarii Sejmu przekazywania sprawozdań o wizytach u posłów. Nie ugięła się, więc straciła stanowisko. Ceniona przez posłów wszystkich partii politycznych, Fidelus-Ninkiewicz pracowała w Kancelarii Sejmu 11 lat.

  – Bocheńskie starostwo płaciło agencji reklamowej ?Wenecja? za poprawienie wizerunku urzędy, właścicielem agencji jest żona Andrzeja Wyrobca, obecnego skarbnika Platformy Obywatelskiej

  – Premier zamiast głosować o dodatku do emerytur grał w piłkę. PO i PSL przegłosowali brak dodatku.

  – Pijani ludzie Komorowskiego nad grobem Anny Walentynowicz

  Na Damiana Raczkowskiego (szef podlaskiej PO) głosowało więcej osób niż było wyborców. Skandal.

  – Naciski na prokuratorów aby oskarżali poprzednia ekipę za czasów PIS ?To mnie za to przeniosą do Gołdapi lub Suwałk? za to, ze prokurator nie chciał oskarżyć Ziobry,

  – Odwołano szefową Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie za brak postępów i nie wszczynanie sprawy ?łapówkarskiej? przeciwko Kamińskiemu

  – Czuma mianował na prokuratora krajowego Edwarda Zalewskiego, SBeka który szantażem wymuszał współpracę z bezpieką.Trzeci minister sprawiedliwości zanim powołał nowego prokuratora generalnego to obsadził na stanowiskach nowych prokuratorów ludzi Edwarda Zalewskiego.

  – W sprawie Olewnika trzech morderców i strażnik więzienny popełniają samobójstwo.

  – Samobójstwo popełnia dyrektor generalny Kancelarii Premiera Grzegorz Michniewicz, w trakcie badania przez prokuraturę ewentualnego przecieku z kancelarii premiera ws. afery hazardowej.

  – Samobójstwo popełnia ?Iwan? świadek ws. zabójstwa Papały. Media piszą, że bał się o rodzinę.

  – Samobójstwo przez głodówkę Rumuna zatrzymanego Claudiu Crulica zatrzymanego za domniemana kradzież, po śmierci znajduje się świadek który dał mu alibi.

  – Prokuratura wszczyna postępowania dyscyplinarne dla prokuratorów krytykujących swoich przełożonych. Zarzuty usłyszała Małgorzata Bednarek prezes stowarzyszenia ?Ad Vocem?. Obwinionym jest też prokurator Jarosław Duś. Przed sejmową komisją śledczą powiedział, że jest szykanowany przez swoich przełożonych. Zaś mediom ujawnił, że nie pozwolono mu przesłuchać Stefana Niesiołowskiego z PO. Kłopoty ma też słupski prokurator Marcin Natkaniec, który chciał stawiać zarzuty lokalnemu wójtowi

  – Warszawski prokurator zaproponował kobiecie seks w zamian za umorzenie sprawy. Przyłapano go, gdy w swoim gabinecie stał rozebrany do slipów i zamierzał odbyć stosunek ze sklepową złodziejką. Mimo że od tych zdarzeń minęło półtora miesiąca Konrad P. nadal nie ma postawionych zarzutów!!!

  – 178 aptekarzy wytoczy proces ministerstwu zdrowia. Chodzi o przepisy pełne wad które mogą świadczyć o niekompetencji urzędników.

  – Rodziny ofiar żołnierzy z Afganistanu prowadzą własne śledztwa w sprawie śmierci ich członów rodzin. Robią tak ponieważ wykryli, ze wojsko kręci wałki nt. ich śmierci. Opowiastki wojskowych nie zgadzają się z sekcja zwłok. Jest też wątek w którym ludzie Bogdana Klicha wysłał chorążego aby dowodził oficerami ponieważ chorąży bez doświadczenia nie będzie negował wskazówek dowództwa.

  – UE skazała nas na karę 31 799 euro za każdy dzień zwłoki w poprawieniu ustawy regulującej hazard

  -Ministerstwo Sprawiedliwości odkryło nieprawidłowości w ochronie tajnych danych w kilku prokuraturach. Zamiast sprawdzić pozostałe, kontrole zawieszono, a kontrolerów wyrzucono z pracy ? ustalił ?Dziennik Gazeta Prawna?. Szefem resortu był wtedy Zbigniew Ćwiąkalski.

 75. – Polityk PO ?W życiu tak już jest, że nie raz planujemy różne rzeczy, a potem natrafiamy na trudności. Dzieciom to nie zaszkodzi (zabranie z domu) nauczy je odporności na podobne problemy w przyszłości?

  – Lobbyści z TESCO napisali sobie ustawę w ramach przyjaznego państwa Palikota

  – Lobbyści z stowarzyszenia ?Bez Dioksyn? napisali sobie projekt nowelizacji ustawy w ramach komisji Palikota.

  – Komandosi GROM grali w piłkę z Tuskiem. To niewyobrażalny skandal ? ocenił w Radiu ZET Jerzy Szmajdziński z SLD

  – Ministerstwo Środowiska płaciło za sponsorowane artykuły Gazecie Wyborczej. Kosztowało to 61,22tyś zł. W sumie były to dwa artykuły za 47,8 tys i wyświetlenie na stronie gazety za 13,42 tys. zł.

  – Warszawa nie lepsza, HGW daje kontrakt Agorze na 220tys, mowa nie została opublikowana w Księdze Zamówień Publicznych

  – Polska odnotowuje wielka porażkę w UE w czasie gdy Sikorski nie wiedział czy kandyduje na szefa NATO. Chodzi o projekt kształtu służb zewnętrznych UE (EEAS) w której nie be dzie miejsca dla Polaków.

  – Senator PO z Wrocławia wynajął pomieszczenie biurowe od magistratu za 300zł gdzie za taka cenę trudno znaleźć studentowi mieszkanie i to w nienajlepszym miejscu. A senator wynajął pomieszczenie na biur w atrakcyjnym miejscu w którym stawka za m2 to min. 50zł

  – Afera z PARP, pieniądze nie dostali najlepsi a pierwsi z listy.

  – Bronisław Komorowski żądał od byłej szefowej Kancelarii Sejmu przekazywania sprawozdań o wizytach u posłów. Nie ugięła się, więc straciła stanowisko. Ceniona przez posłów wszystkich partii politycznych, Fidelus-Ninkiewicz pracowała w Kancelarii Sejmu 11 lat.

  – Bocheńskie starostwo płaciło agencji reklamowej ?Wenecja? za poprawienie wizerunku urzędy, właścicielem agencji jest żona Andrzeja Wyrobca, obecnego skarbnika Platformy Obywatelskiej

  – Premier zamiast głosować o dodatku do emerytur grał w piłkę. PO i PSL przegłosowali brak dodatku.

  – Pijani ludzie Komorowskiego nad grobem Anny Walentynowicz

  Na Damiana Raczkowskiego (szef podlaskiej PO) głosowało więcej osób niż było wyborców. Skandal.

  – Naciski na prokuratorów aby oskarżali poprzednia ekipę za czasów PIS ?To mnie za to przeniosą do Gołdapi lub Suwałk? za to, ze prokurator nie chciał oskarżyć Ziobry,

  – Odwołano szefową Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie za brak postępów i nie wszczynanie sprawy ?łapówkarskiej? przeciwko Kamińskiemu

  – Czuma mianował na prokuratora krajowego Edwarda Zalewskiego, SBeka który szantażem wymuszał współpracę z bezpieką.Trzeci minister sprawiedliwości zanim powołał nowego prokuratora generalnego to obsadził na stanowiskach nowych prokuratorów ludzi Edwarda Zalewskiego.

  – W sprawie Olewnika trzech morderców i strażnik więzienny popełniają samobójstwo.

  – Samobójstwo popełnia dyrektor generalny Kancelarii Premiera Grzegorz Michniewicz, w trakcie badania przez prokuraturę ewentualnego przecieku z kancelarii premiera ws. afery hazardowej.

  – Samobójstwo popełnia ?Iwan? świadek ws. zabójstwa Papały. Media piszą, że bał się o rodzinę.

  – Samobójstwo przez głodówkę Rumuna zatrzymanego Claudiu Crulica zatrzymanego za domniemana kradzież, po śmierci znajduje się świadek który dał mu alibi.

  – Prokuratura wszczyna postępowania dyscyplinarne dla prokuratorów krytykujących swoich przełożonych. Zarzuty usłyszała Małgorzata Bednarek prezes stowarzyszenia ?Ad Vocem?. Obwinionym jest też prokurator Jarosław Duś. Przed sejmową komisją śledczą powiedział, że jest szykanowany przez swoich przełożonych. Zaś mediom ujawnił, że nie pozwolono mu przesłuchać Stefana Niesiołowskiego z PO. Kłopoty ma też słupski prokurator Marcin Natkaniec, który chciał stawiać zarzuty lokalnemu wójtowi

  – Warszawski prokurator zaproponował kobiecie seks w zamian za umorzenie sprawy. Przyłapano go, gdy w swoim gabinecie stał rozebrany do slipów i zamierzał odbyć stosunek ze sklepową złodziejką. Mimo że od tych zdarzeń minęło półtora miesiąca Konrad P. nadal nie ma postawionych zarzutów!!!

  – 178 aptekarzy wytoczy proces ministerstwu zdrowia. Chodzi o przepisy pełne wad które mogą świadczyć o niekompetencji urzędników.

  – Rodziny ofiar żołnierzy z Afganistanu prowadzą własne śledztwa w sprawie śmierci ich członów rodzin. Robią tak ponieważ wykryli, ze wojsko kręci wałki nt. ich śmierci. Opowiastki wojskowych nie zgadzają się z sekcja zwłok. Jest też wątek w którym ludzie Bogdana Klicha wysłał chorążego aby dowodził oficerami ponieważ chorąży bez doświadczenia nie będzie negował wskazówek dowództwa.

  – UE skazała nas na karę 31 799 euro za każdy dzień zwłoki w poprawieniu ustawy regulującej hazard

  -Ministerstwo Sprawiedliwości odkryło nieprawidłowości w ochronie tajnych danych w kilku prokuraturach. Zamiast sprawdzić pozostałe, kontrole zawieszono, a kontrolerów wyrzucono z pracy ? ustalił ?Dziennik Gazeta Prawna?. Szefem resortu był wtedy Zbigniew Ćwiąkalski.

 76. Nie pal tego świństwa, bo Ci nie służy…

  „ubecki”… haha, dobre 😆
  człowieku, mam 25 lat, więc kolejny raz popisałeś się swoim niewysokim poziomem inteligencji ukazując, jakie masz klapki na oczach. chory jesteś z tej nienawiści.

 77. Gdybym miał nick „PolandOpen” to byś mógł pisać „Poslka Otwarta”, a mam „PolishOpen” więc możesz pisać co najwyżej „Polak Otwarty” lub „Polski Otwarty”… ojoj, znajomość angielskiego kuleje…

 78. wszystko jedno jak się nazwiesz, nie zmieni to faktu że zwyczajnie pajacujesz, masz wyprany mózg, nie widzisz roznicy miedzy bialym a czarnym

 79. Zgadzam się z większością artykułu, ale z tymi żydami to piszesz jak 34. Skąd to wiesz, bo ktoś tak gdzieś w necie napisał?

Dodaj komentarz

Top