Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Quiz Walentynkowy

Quiz Walentynkowy

 

Oto Quiz psychologiczny z okazji Walentynek. Patrząc na obrazek poniżej, określ która dziewczyna jest najbardziej w Twoim typie. Liczymy od lewej strony od 1 do 4 która znajduje się po prawej stronie. Odpowiedzi przeczytasz poniżej zdjęcia.

 

 

 

1.  Cenisz sobie w kobiecie świeżość, niewinność. Brzydzisz się i potępiasz zdradę, bo przecież bez całowania to nie zdrada… bez gumki też nie zdrada… Jesteś przyjacielem kobiet… wszystkich, a szczególnie przyjaciółek żony. Jesteś porządnym, solidnym facetem z którym można iść na wódkę, pozwierzać się, porozmawiać poważnie o życiu, kobietach i miłości, a po wszystkim pójść na szalonę, swingerską imprezę. W pracy stawiasz przede wszystkim na profesjonalizm, ciągłe dokształcanie, inwestujesz w naukę języków, kursy menagerskie i pozytywnego myślenia. Jesteś rzeźnikiem.

2. Lubisz stonowaną elegancję, nutkę tajemniczości, a do marzeń przykrywa Cię zawsze kołdra subtelnej namiętności. Jesteś nocnym Markiem, lubisz po ciemku, więc to co się w życiu najbardziej dla Ciebie liczy, to wnętrze, osobowość i dusza kobiety…i jej pośladki. Jesteś patriotą z przekonania a ojczyzna jest dla Ciebie wszystkim, więc gdy wracasz z działki gdzie została żona, dzieci i teściowie żeby opłacić czynsz, zatrzymując się na trasie zawsze pytasz najbrzydsze dziewczyny najpierw o narodowość, a dopiero potem ile kosztuje numer „bez”.

3. Ze szczęśliwych lat dzieciństwa, które spędzałeś głodny przed telewizorem i national geographic, gdy rodzice spali pijani po kolejnej libacji a wujek Cię nie dotykał, pozostała Ci glęboka, atawistyczna sympatia dla żyraf. Lubisz wysokie dziewczyny, emanujące spokojem i delikatnością, skromne i uległe w miłości i modlitwie. Cenisz sobie wartości rodzinne a dobro dzieci jest dla Ciebie najważniejsze. W providencie gdzie jesteś szefem, na biurku pełnym komorniczych zajęć, listów zrozpaczonych ludzi tracących dobytek życia które z satysfakcją, dumą i podziwem dla siebie, przechowujesz w albumie, na głównym miejscu stoją zdjęcia Twojej dwójki dzieci i małżonki. Kochasz te swoje najdroższe 500kg które uśmiecha się do Ciebie ze zdjęcia w mc donaldzie. Łzy wzruszenia utknęły Ci w gardle, kiedy myślisz o żonie, jej ciepełku, i falach które wzbudzasz klapsami, żeby za czwartą czy piątą dostać się do kielicha miłości…

4. Cenisz sobie oszczędne w formie, chłopięce kształty. Wprawdzie Ty mówisz po Polsku, ale Twoja dusza ze swej natury jest Grecka. Idziesz przez życie jak pustelnik hedonista, który spełnia się w miłosnej skromności, czekoladowej osmozie, kakaowej unii zmysłów. Twój ulubiony kolor? brąz. Ulubiony piosenkarz? Freddy Mercury. Najlepszy aktor? Richard Chamberlain. Twoja praca daje Ci maksimum satysfakcji. Jesteś masażystą w męskim klubie odnowy biologicznej…

Jeśli kolejno każdej z dziewczyn, pragniesz dawać klapsy i trzymając za włosy okładać szpicrutą wszystkie te pośladki, jesteś wrażliwym chłopakiem który pragnie w życiu stabilizacji, poczucia bezpieczeństwa i klarownych, jawnych zasad w związku. Stawiasz na partnerstwo i porozumienie dusz. Tkwi w Tobie wielki, niepoznany jeszcze miłosny potencjał.

 

 

============================================================

 

 

Kto jest zakryty na zdjęciu?

 

1. Mistrz z czytelniczką

2. Mistrz z wielbicielką

 

 

====================================================

 

 

 

I ostatnia dzisiaj zagadka, zgadnijcie proszę kto jest na zdjęciu?

 

 

1. Demon miłości, Azazel vel Kawa

2.Sławek, felietonista Bluszczu i Playboya

 

 

63 thoughts on “Quiz Walentynkowy

 1. „Jeśli sam ze sobą, nie jesteś w stanie sobie poradzić, jeśli emocje kierują Twoim życiem, i sam nie umiesz nim sterować, życie blisko z drugą osobą, jest czymś znacznie trudniejszym, i jaka jest wtedy szansa powodzenia?”Do takich samych wniskow doszedlem.Jak ktos jest nieszczesliwy to ani zwiazek,malzenstwo,dzeci mu tego szczescia nie dadza a co gorsza w swoje nieszczescie wciagnie innych.

 2. [quote]i niestety – jelita się momentalnie wypróżniają w miejscu popelnienia samobójstwa. I to jest niesmaczne, nie chciałbym by osoby które się mną zajmują, musiały sprzątać po mnie[/quote]Skoro tak to się trza zabijać na czczo i po lewatywie

 3. …film ogólnie o relacjach damsko-męskich,jaki typ faceta kręci kobiety,coś o podrywaniu 🙂 i do czego one są zdolne 🙂 …też coś o małżeństwie…

 4. Dokładnie, w związek wniesiesz wszystko co masz, a jeśli masz depresję? ona minie na poczatku, gdy hormony buzują zmuszając Cię do rozmnażania, ale one opadną, i co później?

 5. Nawet lewatywa nie pomoże, jelita są strasznie pojemne 🙂 może hydrokolonoterapia, i trzy dni głodówki. Ale każdy desperat po dobrej hydro chce żyć :))))

 6. Człowiek powinien być szczęśliwy sam ze sobą. Nie utożsamiać drugiego człowieka ze szczęściem, nie czynić go wygraną na loterii. Ludzie spokojni, skorzy wybaczać, wiedzący, o co chodzi w życiu, będą w stanie zbudować coś sensownego. Ja czekam na swój moment, na pełne wyzdrowienie z depresyjnego bagna.
  Papierek, bo nie wypada się nie 'hajtnąć’. Bo ludzie gadają, bo tak należy… Wszystko robić tak, jak inni zagrają. Spędzić życie w krainie iluzji, pozorów, odgrywania marnych ról.

  Najważniejsze, to nie dać się innym zgnieść. Wtedy wszystko się poukłada. Zawsze pilnować szacunku do własnej osoby.
  Osoby wynajmujące ze mną mieszkanie próbują czasem zgnieść mnie w niesamowity sposób – np. poprzez ostentacyjne palenie papierosów w mieszkaniu bądź oczernianie (anonimowo, ale jednak) na forach typu 'jestem kobietą – moje żale i zażalenia’.

  Zdumiewa mnie powszechność ludzkiej hipokryzji. Przodują w tym kobiety – niestety. Z mężczyznami nigdy nie miałam problemu, jeśli chodziło o komunikację w momentach kryzysowych. Nie było problemu ze szczerą wymianą zdań i dojściem do porozumienia. Tymczasem kobiety wolą chować w sobie urazę, gnieść ją, przemielać, rzucać jakimiś subtelnymi aluzjami, trzaskać drzwiami, ogółem – foszyć się. Czy leży to w naszej naturze, nie wiem. Nigdy tego nie lubiłam, ale już w domu byłam karmiona 'cichymi dniami’ przez mamę – a od czasów podstawówki dziwaczne zachowania koleżanek nie pozwalały mi odpocząć, cieszyć się swobodą relacji, w której istnieje dystans do siebie oraz umiejętność przyjmowania krytyki u obu pań.

  Niestety, również miłość 'pieniądze się nie liczą’ istnieje wbrew powszechnemu mniemaniu niesamowicie rzadko. Mąż – bogaty, przystojny, sprawny, obyty w towarzystwie, elegancki… Ale niechby zabrakło mu czegoś – gotówki, zdrowia – wiele miłości pryska. Co nie znaczy, że wszystkie, a i mężowie nieraz uciekają tylko dlatego, że ich kochająca żona jest już za stara albo za szeroka, tu i ówdzie zresztą.

  Jestem gorącą orędowniczką miłości damsko-męskiej, która ma swój czas i miejsce oraz jest w stanie przetrwać lata, sukcesy i porażki, zdrowie i chorobę – i mam nadzieję, że swoim wewnętrznym miłowaniem złamię pewnego dnia stereotyp gach-mąż-kredyt-dziecko-itepe-byleludziompodobałosię. Trzymaj za mnie kciuki, Marku.

 7. Trzymam za Ciebie kciuki Anno, i polecam miłowanie samej siebie tak mocno, jak się tylko da. Jeśli palą fajki, poproś żeby tego nie robili, ja bym chyba zwymiotował, coś wstrętnego, nie wiem jak mogłem tyle lat palić i kochać ten nałóg.

 8. Uwielbiam to zdjęcie. Dupki tak ładnie wypięte i tylko nie wiadomo która pierwsza puści bąka 🙂

 9. Art refleksyjny i ciekawy, jedynie ostatnie zdanie, nawet nie chcę przytaczać i pamiętać.
  Mistrz Maroszek, domaga się (takie mam wrażenie) słów zaprzeczenia ????? Nie wiem, może ” to nic, że bezrobotny …. ale z wielkim SERCEM, WIEDZĄ …
  Mnie się zrobiło bardzo smutno i gdzieś wyczuwam pesymizm, dlatego, PROSZĘ Mistrza, aby, gdy ma ochotę podzielić się z nami smutną PRAWDĄ, od razu chociażby w pytaniach zaintonował:
  – A może, gdy zdobędę środki z UE, wyruszę w podróż życia i moja pasja – będzie moją pracą?
  – A może, gdy poznam tajniki marketingu (trudne), to bez fachowca dotrę do wielu, którym będę pomocny. (Całymi dniami i nocami ludzie szukają pomocy w internecie. Duchowa (przede wszystkim Miłość, akceptacja, WYBÓR, [b]potwierdzenie[/b] czyli identyfikowanie się z przemyśleniami autora ….) taka pomoc staje się droższa niż fizyczna i ludzie są skłonni za nią zapłacić pieniądze lub swój czas. Ich czas, to Twoje przyszłe pieniądze, bo mogą się rozwijać czując swój prawidłowy „tor” – [b]potwierdzenie[/b].
  Wiem jedno, że zaprzyjaźniłam się z Mistrzem (nie było łatwo, bo potrafi ….- ale mnie zależy na obcowaniu z otwartymi ludźmi)na tyle, że gdybym wygrała w Totolotku, to jest jedną z nielicznych osób, które otrzymałyby „wędkę” nie „rybę”, bo wierzę, że zbudowałby [b][color=navy]COŚ[/color][/b].
  Gdybym tworzyła strony www zbudowałabym mu GRATIS wspaniały świat „okienka PRAWDY”, gdzie ludzie mogliby się spotykać, wyciszać, pośmiać, dowiedzieć, dowartościować ….. znaleźć fajne gadżety (i nie tylko) w programach partnerskich itp.
  Gdybym była grafikiem, to Mistrza strona otwierałaby się z muzyką (o małym „ciężarze”,aby zbyt długo to nie trwało), a forma przedstawionych tematów zachęcałaby do ich otwarcia.
  Gdybym, gdybym ….. a może wśród czytelników są osoby, które podobnie myślą, którzy zechcieliby, aby ich nazwisko, wraz z ich pracą było na poczytnym miejscu na stronie Mistrza ??? Sorry, że proponuję, bo przecież to nie moja strona, ale mój „dom”, więc wykorzystując WOLNOŚĆ „budujących, nie niszczących” WYPOWIEDZI pozwalam sobie na dygresje.
  Gdyby Mistrz, zechciał umieścić w prawym górnym rogu strony temat [b]BIZNES[/b] i tam włożyć pod tematy: [b]biznes plan[/b], [b]ciekawe zdjęcia[/b] od czytelników (zauważyłam, że niektóre Mistrza się powtarzają, a za zgodą innych, można umieścić ich prace, dopasowując do tematu), [b]propozycje[/b], [b]Twoje smutki[/b], i inne tematy rozwoju osobistego.
  Może ktoś inny doda, jakieś inne rady, bo muszę już lecieć do pracy.
  Życzę Mistrzowi oraz Wszystkim powodzenia w życiu zawodowym i oby jak najmniej smutnych refleksji.
  Człowiek jest „zwierzęciem stadnym” i w ilości siła.
  I jeszcze podoba mi się zasłyszane:
  „Uwaga człowiek, można głaskać” 🙄
  O art napiszę jeszcze w późniejszym terminie. Refleksja Anny – pozdrawiam 🙂 jest spójna z moją w dużym procencie 🙂

 10. Wiem co mówię! Miałem koleżankę której dupka była jeszcze ładniejsza niż te ze zdjęć i kiedyś na śpiocha puściła bąka i cały urok prysł. One to robią SERIO!

 11. Tez lubię to zdjęcie. Ta po prawej ma zgrabniejszy tyłek, ale korpus i czaszkę lepszą ma ta po lewej 🙂

 12. A mi nie przeszkadza jak dziewczyna sobie pryknie, gorzej by było jakby capnęło 🙂 ja też przy swoich koleżankach i znajomych nie mam oporów 🙂

 13. Eruniu 🙂 ja widzę swoją przyszłość przez pryzmat książki która wyjdzie, i potem kolejne książki i firma która będzie reklamowana np. książkami. Dlatego czekam teraz co będzie z ksiażką, w przyszłym tygodniu mam dostać już ją po skłądzie i 3 korektach, pod koniec lutego albo na początku marca puszczą ją po księgarniach w Polsce, i wtedy trzeba będzie poczekać na wyniki sprzedaży. Na razie taki jest mój plan, i nie wątpię że na moim miejscu ktoś inny, bardziej obrotny miałby lepszy. Ale ja nie mam wiedzy marketingowej, nie znam się na biznesie, podatkach, w sumie na niczym. Muszę spokojnie planować swoje wszystkie kroki, bo tylko tak się nie potknę. I tak jak słusznie ktoś napisał w tekscie który mi wysłałaś, co z tego że fajne treści, co z tego że miliony wejść, skoro nie zarabiam i nie żyję z tego. Gdzieś popełniłem marketingowy błąd, bo jak patrzę po kolegach którzy sprzedają wiedzę o randkach i ezoteryczną, to często opisuję te mechanizmy i łatwiej, i sprawniej – a jednak to tamci zarabiają, a nie ja. Ja czasem jak coś dostanę w ramach sponsorowania strony, to muszę kasować tony wyzwisk że kradnę, żebrzę itd, no i dowiadywać się o donosach do US 🙂

  Gdzieś popełniłem błąd… tylko nie wiem gdzie. Może ta wiedza jest za łatwo dostępna, gdzie indziej jest bardzo płatna, wtedy się ją szanuje. Może problemem jest to że pisze o mojej chorobie i bezrobociu? może powinienem oszukiwać jak Azazel że mam firmę, jestem szefem, i jestem przystojny jak aktor którego zdjęcia Tolek wysyłał kobietom które naciągał? może zamieszczam swoje zdjęcia gdzie wyglądam na 20 lat, i tym odstręczam uduchowionych, bo co niby przypakowany szczyl w dresie może wiedzieć o duchowości?

 14. < pati >: jak pogodzić z sobą księgę rodzaju i ewolucjonizm Darwina?
  < Vmp >: banał
  < Vmp >: najpierw Bóg stworzył faceta i babę (i rzekł „cycki są dobre”) i jakieś tam żyjątka
  < Vmp >: Adam i Ewa mieli dwóch synów – Kaina i Abla, ale jak wiadomo z kazirodczego związku zdrowe dzieci nie wyjdą, a zwłaszcza że byłby to związek homoseksualny :/
  < Vmp >: I co tu robić? DLACZEGO KAIN ZABIŁ ABLA? A ty byś się nie wkurwiła gdyby Ci brat mamę przeleciał?!
  < Vmp >” koniec końców Ewa też musiała umrzeć… i tu się pojawia problem… brak kobiet
  < Vmp >: wtedy Kain lub Adam wpada na pomysł – Tyyyyy ta małpa jest tylko trochę bardziej owłosiona od Ewy
  < Vmp >: i tak się pojawia gen ludzki u małp
  < Vmp >: dalej już leci darwinizm

 15. Nie wystarczy wierzyć mój synu, trzeba także płacić Panu Bogu, poprzez pośredników oczywiście 🙂 czytam od rana zbawienie.com z ciekawością, i w sumie facet pisze kilka rzeczy pisze mądrze, a resztę w moim mniemaniu bełkocze jak potłuczony.

 16. No tak właśnie jest, ale polecam artykuł o piekle. Nie ma w Biblii nic o żadnym piekle w katolickim rozumieniu tego słowa jako miejsce wiecznych cierpień. Dalej jest to niesprawiedliwe, ale jednak pozwala lepiej popatrzeć na chrześcijaństwo, a na katolicyzm jako chujowy odłam tej religii.

 17. nie ma nic? a w przypowiesci o Łazarzu w ktorej cierpi męki wieczne bogacz? a w apokalipsie o mękach piekielnych dla tych ktorzy pojda za bestia? przeczytaj biblie najpierw (całą) a potem sie wypowiadaj
  zaloze sie ze nie przeczytales calej tylko jakiej fragmenty

 18. imię bestii

  „DEBKAfile Exclusive Report February 14, 2011, 2:28 PM (GMT+02:00)
  Tags: Egypt Mubarak Egyptian mililtary Saudi king Abdullah

  Mubarak moves vast assets from European banks to Saudi Arabia
  DEBKAfile Exclusive Report February 14, 2011, 2:28 PM (GMT+02:00) Tags: Egypt Mubarak Egyptian mililtary Saudi king Abdullah

  Mubarak salvages financial fortune with Saudi help
  Hosni Mubarak and his family have moved a large part of their assets – guesstimated at between $20 and $70 billion – from European banks to Saudi Arabia and the United Arab Republics against personal guarantees from King Abdullah and Sheik Al Nahyan to block access to outside parties.

 19. [b]imię bestii[/b]

  [url]http://www.debka.com/article/20666/[/url]

  „[b]Mubarak moves vast assets from European banks to Saudi Arabia[/b]

  Hosni Mubarak and his family have moved a large part of their assets – guesstimated at between $20 and $70 billion – from European banks to Saudi Arabia and the United Arab Republics against personal guarantees from King Abdullah and Sheik Al Nahyan to block access to outside parties”.

  Ps. Biedactwo zdążyło to zrobić to będąc w śpiączce, mdlejąc wielokrotnie i będąc w depresji.

 20. Oficjalnie, z wszelkimi dodatkami ojciec narodu mubarak zarabiał 800$/mc.

  Inny ojciec narodu – putin oficjalnie zarabia kilka tysięcy $/mc, a jest szacowany na ponad 40 miliardów $ (ciche udziały w rosyjskich koncernach energetycznych, właściciel szwajcarskiej firmy będącej pośrednikiem w handlu rosyjską ropą, gazem).

  [b]Swój „sukces” mierzą te bestie skalą swojej bezkarnej zdrady, zdrady którą traktują jako powód do dumy, jako dowód swojej wyjątkowości i swojego geniuszu.
  To jest ich „oświecenie”, to jest ich „iluminacja” oznaczająca w istocie popadnięcie w zgniły demoniczny mrok tych którzy świadomie wybrali drogę zakrwawionych cynicznych drapieżników. [/b]

  Ojciec narodu libijskiego zarabia 400$/mc, a naród w swej nieskończonej i dozgonnej wdzięczności funduje swemu ojcu każdego tygodnia wianuszek nałożnic – złożony ze światowych modelek klasy średniej.
  Każda katalogowa wybranka dostaje propozycję nie do odrzucenia tj. od 100.000 $ w górę.
  Za jedną noc z ojcem narodu.
  Ponoć żadna dotąd nie odmówiła pomazańcowi.
  Ach, cóż to za zaszczyt być pomazaną przez bożego – 666 – pomazańca.

  Jeszcze inny przesławny pomazaniec niejaki Mao – były ojciec narodu chińskiego, słynny był ze swoich dwóch słabości.

  Siły witalne czerpał z obfitych stosunków robotniczo chłopskich z dostarczanymi mu w ilościach hurtowych młodziutkimi chórzystkami rewolucyjnych zespołów ludowych.

  Drugą słabością ojca narodu była jego organiczna niechęć do oblucji.
  Po prostu ojciec narodu nie uznawał wody i mydła i nigdy się nie mył.
  A swojego członka „mył” podczas owych stosunków.

 21. No i potwierdziło się to co napisałem, zobacz co teraz napisał 🙂 Jest jazda po Tobie i oczywiście od razu obczaił to co tutaj napisałem u Ciebie na blogu 🙂

 22. A mnie się najbardziej podoba numer 1 od lewej :)..chociaż zastanawiałem się też nad tą czarnulą… :)…skąd ty takie fotki wytrzasnąłeś??

 23. Pierwsze zdjęcie – żadna 🙂

  Drugie zdjęcie Mistrz z czytelniczką.

  Trzecie zdjęcie Kawa, ponieważ Sławek nie rucha 😆

 24. Ale coś się jakby zaczyna ruszać na świecie, Egipt dał wielu ludziom nadzieję że można coś zmienić. Ciekawe tylko czy „demokraci” zrobią tam jak w Polsce demokrację, zarobki nie starczające na życie, zero podatków dla koncernów, i jakiś ichni Balcerowicz co ich zrujnuje żeby można było tanio wykupywać kraj, i zapożyczy na kilkanaście pokoleń do przodu. Już pewnie mają przygotowanych Bolków jak u nas mieli, ciekawe. Teraz czytam że SLD ma mega sondaże, chłopaki w Pruszkowie pewnie pijani ze szczęścia…

 25. 1 taka delikatna nimfetka, ale trochę za duży zadek, druga puszczalska i chyba taka galaretowata, trzecia duża jakaś, ale nie popuściłbym, a czwarta ma mały tyłęczek, ale z twarzy widać że jest bardzo nerwowa i roszczeniowa, czyli tyłek tak, buzia nie 🙂 najlepsza jest chyba ta 1 i 4 🙂

 26. Życie erotyczne Sławka, musi być dość zastanawiające, podejrzewam że jest to bardzo zaniedbana sfera jego życia 🙂 zauważ u Sławka, podstawił się pod donosiciela żeby móc wyłądować swoje emocje w swoim komentarzu, który oczywiście zawiera w sobie wiele kłamstw 🙂 czy on tego nie widzi że to widać jak na dłoni? na Boga! Sławku! poczekałbyś z reakcją ze dwa dni a nie tak od razu! :)))

 27. A czego się spodziewać po kolesiu, który siedzi cały czas przed kompem mając rodzinę. Strzelił sobie w kolano bluzgając na Ciebie 🙂

 28. Najlepsze jest z tą gazetą, wkleił na gazetę swoje arty z bloga, ludzie zaczęli to wyśmiewać a ten się wkurzył że art był wyjęty z kontekstu – jakiego kontekstu? jego arty sprawiają że ludzie się z niego śmieją, koniec kropka. Mnie przynajmniej obrażali, jakieś emocje wzbudzałem, Sławek tylko śmiech. Panika, histeria, i zdjęli arty Sławka i Łukasza. I potem wielki płacz że trzy książki się sprzedały – dobrze że tyle.

 29. A tu proszę, dostałem na gg cekawostkę, proszę od razu na 8 minutę skoczyć [url]http://www.youtube.com/watch?v=M5ixUZgLp7s&feature=related[/url]

  Pani Senyszyn, podobnie jak moi oponenci, zarzuca Michalkiewiczowi żebractwo, dokładnie te same zarzuty :)))

 30. Ot, święto i nic więcej, ale ludzie reagują na nie, bo wierzą że trzeba reagować. Stąd ludzie mają 14 lutego doła na maksa i czują dotkliwiej niż zwykle samotność. Tylko że to wszystko jest sztuczne.

 31. Wydaje mi się że w ostatniej zagadce sugerowane odpowiedzi są błędne.
  Ja rozpoznaję Misia po tych przybrudzonych białych skarpetkach 8)
  Przyjmując razy ode mnie chyba przyzna mi rację że:
  „Miłość sprawia ból, miłość pozostawia blizny
  miłość rani, zostawia ślady”
  😀 😉

 32. Słuchaj, ale jak tego już nie ma to gdyby przyszło komuś z nas dyskutować teraz ze Sławkiem to pisałby, że nie mamy dowodów, że tak było. On wie, że było, wie że my wiemy bo zarówno ja jak i Ty widzieliśmy to i śmialiśmy się z tego. Mimo to udawałby, że to nieprawda a my nie mamy dowodów po to żeby nas zdenerwować i żeby ludzie myśleli, że on ma rację. Ale powiedz mi kurwa jak to możliwe żeby gość miał rację, a masa innych blogerów nie? My go atakujemy wszyscy czy może on nas wszystkich? Trzeba być durniem żeby uwierzyć w to co on pisze, na dodatek teraz pod innymi nickami ale dalej w swoim stylu 🙂 Dlatego ja już z nim nie piszę bo nie chcę kolejnych nużących dyskusji, które i tak się skończą moim zwycięstwem bo on gdzieś się wysypie.

 33. No a biorąc pod uwagę, że Senyszyn jest idiotką to Twoi krytykanci są w doborowym towarzystwie 🙂

 34. No tak, nie piszę ale czytam i oto co ten łeb zrobił. Wymyślił sobie, że napisze o nas nie wspominając o dyskusji u Mateusza, a potem jako troll napisze, że przecież Sławek nic o tym nie wie i to ma być potwierdzenie tego, że to nie ta sama osoba 😆 To jest tak żałosne, że aż mi się po ludzku żal zrobiło faceta. Musi mieć jakąś chorobę psychiczną i dlatego zarzuca ją mnie. No i jeszcze to jest dobre, że pisze, że o mnie już dawno nie pamięta, a czytał moją dyskusję z tym Marthym i Reichem. No musiał czytać bo to on sam pisał 😆
  [url]http://slawek34.blog.onet.pl/386182,393776856,1,200,200,363941315,421745300,375288,2500,forum.html[/url]
  [url]http://mateusz-drabik.blog.onet.pl/7726201,421484779,1,200,200,87605987,421788793,9103443,0,forum.html[/url]

 35. Ja już przechodziłem to wszystko ze Sławkiem, i jedyne co on umie to gdy przegra logicznie, jak taran powtarza jedną treść. W sumie żałosna obrona, dziecinna technika. Najlepsze było jak kiedyś kłamał że nie napisał czegoś, Ty mu dałeś screeny że napisał, to zaczął Cię wyzywać że jesteś chory psychicznie bo kto normalny robi screeny i jest taki nieufny :)))) niedługi czas później walił screenami w Kawę :))) cały Sławek, mitoman.

 36. ZAWSZE noszę czarne skarpetki 🙂 i chyba jestem ostatnią osobą na świecie, która by pozwoliła sobie dać pasem w tyłek :))))

 37. No to było dobre, chyba przez to przegrał i się w końcu odpierdolił ode mnie, tylko po co teraz wrócił? I jeszcze dziwi się, że ja o nim piszę. A jak mam nie pisać skoro on wrócił i pisze o mnie? Ja już go mam w dupie od dawna, przypomniałem sobie o nim kiedy czytelnik poprosił mnie o wklejenie zdjęcia, a takie Sławki tylko na to czekają żeby to wykorzystać. I jeszcze to nazywanie mnie Twoim przydupasem. Niech sobie przeczyta dyskusję o liberałach i socjalistach 🙂 A jeśli chodzi o przydupasów to już chyba zapomniał o swoim Łukaszu 🙂

 38. Chce nas skłócić, i to tak prymitywnymi metodami 🙂 Sławek jest jak rzep, nie można go strząsnąć, trzeba go siłą oberwać. Mnie przestał nachodzić gdy na nowej stronie zbanowałem jego IP, i się skończyło wreszcie raz na zawsze, jego trzeba jak wściekłego psa przegonić 🙂

 39. Strasznie ich to boli co zrobił Michalkiewicz, zablokowali mu możliwość zarobkowania, więc zwrócił się do swoich czytelników z prośbą o pomoc, i ją otrzymał, jak ja. I jest to wszędzie uważane za coś normalnego, opcja dobrowolnej opłaty za treści strony. Ale nie, krytykanci nadal piszą że żebrze 🙂 a sami czytają za free, na stronie opłaconej przez innych czytelników, czy to nie jest hipokryzja?

 40. [b]Mistrzu to na pewno Ty[/b] ❗

  Przecież ona pisała niedawno na werbalne zaproszenie Mistrza że „podwijam kiecę i lecę”.
  Więc jest wiarygodnym świadkiem, chyba, no nie ❓ 8)

  Ps. Uprasza się druga panią z fotki, tą w spodniach pod i za Mistrzem, o złożenie prawdziwego świadectwa.
  Niech czytelnicy bloga dostrzegą jak wielkopomna chwila nadeszła że gołą pupę samego Mistrza kontemplować mogą.
  Kto wie może niejeden czytelnik dozna iluminacji na ten widok ❗ 8)

 41. No z tej czwórki to bym ciemnulę wziął.

  (rzekł jedząc czekoladkę, popijając kakao i wspominając Shoguna)

 42. Serce mnie boli, że nikt nie komentuje pod Twoim artykułem….Mistrzu daj naganę Komentatorom 😆 🙄

Dodaj komentarz

Top