Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > List otwarty do Pana Sikorskiego

List otwarty do Pana Sikorskiego

Jestem oszołomiony i przerażony, mową nienawiści w Polskim internecie. A także zawstydzony panującym w nim antysemityzmem, domeną ludzi chorych z nienawiści, oszołomów. Jestem tym przerażony, ja się boję! By nie dawać powodów do chorych teorii spiskowych, i oszołomskich kompulsji, chciałbym wyczyścić egzorcyzmem prawdy pewne tematy, i tym samym wytrącić oręż z broni ciemnych, nieoświeconych, zabobonnych ludzi. A więc zadam pytanie do mojego ulubionego ministra, Pana Radka Sikorskiego.

 

1. Panie ministrze. Z szacunkiem i podziwem (a może to już coś więcej…) obserwuję Pańskie działania na arenie międzynarodowej, które zmierzają ku lepszej kondycji i szczęściu naszego narodu. Dlatego też dostaję szału na myśl, że ciągle jest Pan oskarżany przez zabobonnych internautów o zdradę, sprzedajność, i kłamstwo. Demoluję mój apartament, gdy widzę znowu jak o Panu, członku partii miłości i dobra, piszą zawsze „Zdradek”. Szaleję ze wstydu że Pańska małżonka, piękna i ufna Pani Appelbaum, może przeczytać te ścieki o tym że Panu rozkazuje, i trzyma pod obcasem. Mówi się że skoro Pana małżonką jest wpływowa Żydówka, to realizuje Pan interesy Żydowskie teścia, a nie Polskie. To oczywiście bełkot chorych z nienawiści oszołomów, jednak jak Pan na pewno wie, wszystkie fora są tymi oskarżeniami wypełnione. Proszę więc, by powiedział Pan, jakim interesom Pan służy? ja to wiem, miliony młodych, wykształconych Polaków, magistrów marketingu i zarządzania czy europeistyki z dużych miast też to wiedzą; więc teraz niech dowiedzą się oszołomieni i ukąszeni jadem spiskowych teorii fanatycy.

 

2. Ciągłe zarzuty że rządzą nami Żydzi, wpędzają mnie, młodego mieszkańca wielkiego miasta (i posiadacza jednopokojowego apartamentu w bloku) w furię. To oczywiście nieprawda. Rządzą nami Polacy, bo przecież mają Polskie nazwiska, i na pewno by nas nie oszukali. Ufam rządowi w stu procentach. Dlatego zwracam się z prośbą, aby przed wyborami ujawniać do dziesięciu ostatnich nazwisk WSZYSTKICH kandydatów na wysokie stanowiska państwowe, a także ich narodowość. Tak jest w mateczniku demokracji, USA, kraju w którym mieszka Pańska Małżonka. Jestem pewny że są to Polacy, ale niech tryskający jadem motłoch ma wreszcie dowód. Proszę więc o ujawnienie tak na cito, narodowości prawdziwych Polaków i patriotów, moich idoli, ludzi których podziwiam i uwielbiam. Pana: Michnika, Balcerowicza, profesora Bartoszewskiego, nieżyjącego już geniusza prawdy i sprawiedliwości, autorytetu moralnego nie tylko Polski ale i ludzkości; Pana profesora Geremka, a także śp. Kuronia i innych, wspaniałych, oddanych Polskiej sprawie ludzi. Niech zaklejone bielmem nienawiści, kaprawe oczy zobaczą, i wreszcie zamkną swoje nienawistne, łajdackie, kłamliwe mordziska. Wstyd mi za nich i ich podejrzliwość! oni wszędzie widzą Żydów! a sami ich mordowali i krzyżowali, widziałem w Pokłosiu! Michnik to rzekomo Żyd, Jezus Żyd, nieprawda. Michnik to prawdziwy Polak, a Jezus też jest Polakiem, jak i Matka Boska.

 

3. Ciemna tłuszcza twierdzi, że Żydowska religia uważa gojów, czyli także Polaków, za bydło nie posiadające duszy. Uważa też (Boże, jakie to oszołomstwo!) że goje wszystko co mają, tak naprawdę należy do Żydów, bo tak pisze w ich świętej księdze. A więc oni mogą nam to odebrać kłamstwem, zbrodnią i podstępem, a jednocześnie dzięki temu zachować czyste sumienie i poczucie że działają w dobrej wierze. Nie wierzę w to! ale oni w to wierzą. Nienormalni jacyś! dlatego proszę wprowadzić talmud do zgłębiania dla każdego, kto tego chce. Ja jestem młody i wykształcony, ale talmudu nie czytałem. Wierzę tym autorytetom, którzy mi mówią że to księga pełna miłości i tolerancji, a także szacunku wobec kobiet. Bełkot i bredzenie oszołomów, że w Izraelu Żyd z kobietą nie może jechać nawet w autobusie, puszczam mimo uszu!

 

4. Choruję na sraczkę z nerwów, gdy kolejny raz słyszę o Smoleńsku. My, młodzi wykształceni, wiemy że na całym świecie śmieją się z tych ciemnych, odrażających maniaków którzy bredzą coś o zamachu. Wiem z gazety wyborczej i tok fm, że tam nie mogło być zamachu, bo i po co miałby ktoś to robić? no właśnie. Wiemy jak było. Pijany Błasik w pijackim amoku bił pilotów po twarzy, a pijany prezydent chciał sobie polatać i walnęli w brzozę, która rozpieprzyła stu tonowy samolot mocniej, niż po eksplozji. Aha, Jarek dzwonił żeby lądowali i zmusił ich do tego. Proste i logiczne! Ale te kanalie tego nie wiedzą, zamykają oczy na prawdę i miłość. I jeszcze się plują z jakimś trotylem. Pokazał wyświetlacz TNT? to się mylił!

 

5. Sprawa Białorusi, Syrii i Palestyny. Jestem zawstydzony, że siły dobra jeszcze nie zdobyły Syrii, by wprowadzić tam demokrację. Panie Radku kochany, proszę, ba! błagam, trzeba tam wysłać Polskich żołnierzy! my podatnicy zapłacimy, jak zawsze! a później do Palestyny, która zdradziecko atakuje pokojowy Izrael, a nawet z nienawiści ogrodziła się od nich murem, i nie pozwala na transport leków, żywności i podstawowych środków do życia, by zwalić winę na Izrael. Białoruś mnie przeraża! zaatakujmy ich! w końcu kupiliśmy tyle bomb, samolotów, armaty ofensywne. Zaatakujmy, sprywatyzujmy żeby im się dobrze żyło, jak nam. A Łukaszenkę na stryczek.

 

6. GMO i szczepionki. My, inteligentni Polacy, chcemy jeść GMO i szczepić się na grypę. Prosimy by wpłynął Pan na Polski ciemnogród, na tych opętanych z nienawiści oszczerców, i wprowadził nakaz szczepienia się, i jedzenie GMO. Np. ja i moi koledzy, jemy GMO, szczepimy się, i dobrze się czujemy. To znak że jest to dobre. Piszę w imieniu kolegów, niestety po szczepieniu coś złapali, i leżą w szpitalu. W sumie ja też dziwnie się czuję, wszystko wiruje, i sram krwią, ale jest ok! jak zwykle! trzeba myśleć pozytywnie! wielkie koncerny na pewno o nas dbają i tylko nasze dobro leży im na sercu!

 

Marek (chciałbym zmienić imię na Kevin albo Dżejson, tak po Europejsku).

13 thoughts on “List otwarty do Pana Sikorskiego

 1. Chcesz być pierwszy – będziesz ostatni.

  [quote]Chodzi wszak o to, żeby panować i podporządkować sobie bydło, tak aby służyło
  panu.[/quote]

  I to są te twoje poziomy „wtajemniczenia” ?
  A kto proponował Chrystusowi właśnie tego typu władzę nad światem ?
  Twój światopogląd, twój stosunek do ludzi jest ściśle satanistyczny.
  To droga ciemności i upadku, bo gardząc „bydłem” sam wydajesz wyrok na siebie.
  Oczywiście w swej arogancji nie wiesz o tym ani tego nie przeczuwasz i to jest prawdziwa miara twojego „wtajemniczenia”.
  [b]Nic nie wiesz, a najgorsze w tym jest to że nie wiesz że nic nie wiesz.[/b]
  Bo arogancja wyklucza wątpliwość a brak zwątpienia zamyka drogę do prawdy.

 2. [url]http://kurdebele.wordpress.com/[/url]
  [url=http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CnnMPVo8Kw8]Zbigniew Brzeziński o Smoleńsku…[/url]

  heh, wątpię a jakoś ledwie się ocieram, gratuluję pewności, błądzę dalej 🙂

 3. Pewność i arogancja to jest u brzezińskiego.
  To on stwierdza że zamachu nie było i sugeruje że Kaczyński i Macierewicz to godni pogardy wariaci.

  Prawda jest natomiast taka że w sprawie smoleńskiej tusk i jego ekipa zachowują się jak mataczący gangsterzy którzy robią wszystko by ukryć coś i zmieść pod dywan.
  Jak ktoś broni prawdy a prawda za nim stoi nie musi się uciekać do ciągłych manipulacji, krętactw i kłamstw.
  A to że tusk to robi jest udowodnione w 100%.
  Ale dla lemingów nawet TVN24 może być niewiarygodne jeśli pokazuje coś nie po linii partyjnej.

  [url]www.tvn24.pl/ile-trotylu-w-kielbasie-eksperci-pokazuja-spektrometr,293086,s.html[/url]

  „W doświadczeniu, które przygotowali autorzy „Tak jest” za pomocą spektrometru zbadano zawartość materiałów wybuchowych w trotylu, prochu, kiełbasie, paście do butów i dezodorancie. Urządzenie pozytywnie zareagowało jedynie na trotyl, w przypadku dezodorantu zaczęło „wariować”, czyli wyświetlać mylne wskazania. Nie zareagowało natomiast na proch i pozostałe produkty. Jak wyjaśnił jednak właściciel tego sprzętu, Jan Bokszczanin – jeszcze przed programem wyłączono w nim funkcję wykrywania azotanu amonu, który jest składnikiem wielu produktów, co mogłoby powodować „zbyt dużo fałszywych alarmów”. Właściciel sprzętu tłumaczył, iż nie miał świadomości, w jakim celu to urządzenie będzie użyte w programie”.

  I jeszcze raz:

  „Nie zareagowało natomiast na proch i pozostałe produkty. Jak wyjaśnił jednak właściciel tego sprzętu, Jan Bokszczanin – jeszcze przed programem wyłączono w nim funkcję wykrywania azotanu amonu, który jest składnikiem wielu produktów, co mogłoby powodować „zbyt dużo fałszywych alarmów””.

  Jak widzimy staliśmy się obiektem BEZCZELNEJ MANIPULACJI PROKURATURY WOJSKOWEJ I CZYNNIKÓW RZĄDOWYCH.

  W manipulację tą wciągnięto polskich żołnierzy na misjach, kiełbasę, pastę do butów, szereg innych produktów.

  A wszystko to po to by zasugerować fałszywe alarmy w przypadku badania występowania śladów trotylu.

  Program w TVN UDOWODNIŁ ŻE TE FAŁSZYWE ALARMY WYSTĘPUJĄ W ZWIĄZKU Z AZOTANEM AMONU KTÓRY JEST POWSZECHNIE UŻYWANĄ SUBSTANCJĄ, WYSTĘPUJĄCĄ TAKŻE W PROCHU STRZELNICZYM.

  ALE AZOTAN AMONU NIE JEST SKŁADNIKIEM TROTYLU !

  Jeszcze raz.

  FAŁSZYWE ALARMY WIĄŻĄ SIĘ Z DETEKCJĄ PROCHU STRZELNICZEGO.

  DETEKCJA TROTYLU ZA POMOCĄ SPEKTROSKOPÓW JEST W 100% PEWNA.

  Wniosek końcowy.

  tusk i prokuratura wojskowa uważają Polaków za idiotów.

  Jak wielkiej pogardy trzeba, jakiej bezczelności, by jawnie przed kamerami TV kłamać na cały świat że to detekcja trotylu jest problematyczna, obarczona fałszywymi alarmami.

  Te kanalie cechy prochu strzelniczego przypisały trotylowi BYLE BY TYLKO ZAMIEŚĆ SPRAWĘ POD DYWAN.

  [b]Pytania końcowe:

  – PO CO TO PRYMITYWNE MATACZENIE ?
  – CZY KTOŚ KTO NIE MA NIC DO UKRYCIA MATACZY ?[/b]

 4. [url=http://kefir2010.wordpress.com/2012/12/01/donald-tusk-jak-adolf-hitler-czy-iii-rp-idzie-w-slad-nazistowskiej-iii-rzeszy/]źródło[/url]
  „Wyjście jest jedno – całkowite usunięcie obecnych liderów okupacji polityczno-ekonomicznej kurwidołu o nazwie: “III RP”. Bezpośredni wykonawcy i nadzorcy tej okupacji i grabieży naszego narodu, to góra 30.000 osób, plus około 200.000 – 300.000 ich przydupasów. Oni powinni już teraz modlić się do swoich “bóstw”, by usunięto ich w sposób cywilizowany, poprzez niezawisłe sądy niepodległej już Rzeczypospolitej, a nie poprzez wieszanie na latarniach czy inne tego typu publiczne egzekucje. Jeśli dojdzie do samosądów i publicznych egzekucji – wtedy grozi nam interwencja militarna pod mandatem ONZ.
  Ja myślę strategicznie i wiem, że obecnie największym zagrożeniem są ludzie pokroju Jarosława Kaczyńskiego, Tadeusza Rydzyka, Tomasza Sakiewicza. Gdy tylko szala nieszczęść się przeważy i dojdzie do rewolty, taki Tusk, Michnik czy Komorowski będą błagać na kolanach Jarosława Kaczyńskiego, by uspokoił rozszalały tłum i ochronił system przed wkurzonymi Polakami.
  I rzeczywiście, jest to bardzo prawdopodobne. Taki Kaczyński, nomen omen – ukrywający żydowskie pochodzenie – wyjdzie na ulicę, do ludzi, będzie starał się przejąć nowy niepodległościowy ruch tak, jak Solidarność została przejęta i spacyfikowana przez zbrodniarzy typu TW Bolek, towarzysz Michnik czy Geremek. Kaczyński wyjdzie więc do ludzi, zaproponuje im jakieś tam kosmetyczne “zmiany”, nędzne 100 zeta podwyżki, no i jakieś przedterminowe wybory parlamentarne. Które i tak zostaną sfałszowane, poprzez naciśnięcie kilku guzików w centrali komputerowej PKW – czyli tak, jak to się działo dotychczas. Uspokoi to ludzi, lud pójdzie do domu, potem na przedterminowe wybory, a wtedy spec-służby i ich szwadrony śmierci wyłapią liderów ruchu niepodległościowego, i system przetrwa. Przy okazji “nowe” władze w osobie Kaczyńskiego dopierdolą nam kolejne ograniczające wolność regulacje prawne, zablokują internet, a przez kraj przetoczy się fala “samobójstw” i “wypadków” tych osób, które były liderami ruchu niepodległościowego. I w ten oto sposób zostaniemy załatwieni na amen.
  Do tego nie można dopuścić! Należy pamiętać że Kaczyński, Rydzyk, Sakiewicz, Ziobro – to są ludzie należący do kurwidołu III RP, oni są po tych samych pieniądzach co Tusk, Komorowski, Niesioł czy Paligłup. Mają tylko inną rolę do odegrania – rolę opozycji, oczywiście fałszywej opozycji – my to nazywamy “opozycją koncesjonowaną”. Elektorat polski skutecznie “skanalizowano” na początku XXI wieku, po upadku AWS-UW i aferze Rywina. Można to bardzo łatwo zaobserwować w mediach, gdzie każdą niepopularną ideę, teorię, plan – od razu przypisuje się środowisku PiSu, dodając przy okazji chwytliwy slogan typu: “spiskowa teoria dziejów”, “psucie państwa”, “prawicowe oszołomstwo” czy: “skłócanie Polaków”. Czy to zadziała na pokolenie młodych wkurwionych, które zorientowało się, że zamiast na luksusowym wycieczkowcu płynącym do “drugiej Irlandii” – płynie na Titanicu?

 5. Znam ten tekst. I od lat czytam, jak to ludzie tych zdrajców powywieszają. I od lat widzę, jak Ci ludzie zbijają fortuny na karkach lemingów.

 6. Hahaha, dawno się tak nie uśmiałam, oplułam sobie monitor ze śmiechu. Szkoda, że pan minister tego nie raczy przeczytać. To mój pierwszy komentarz w tym blogu, ale będę stałą czytelniczką i pewnie jeszcze coś tu napiszę.

 7. Nie-Dżejsonie, niektorzy zmieniaja nie tylko imiona, wiec jeszcze nic straconego 😆
  Poprosze o wiecej takich tekstow! 😆

 8. Miało być sarkastycznie, a wyszło jak zawsze. Wszak napisane jest ” kto hoduje bydło ten musi je przerzedzać „. A niektóre osobniki z gatunku homo_politicus, czy homo_pracownicus_corporacius zachowują się gorzej niż bydło. Nie lepiej jest z homo_young_universitus_from_big_miastus. Więc o co kaman? Chodzi wszak o to, żeby panować i podporządkować sobie bydło, tak aby służyło panu. Kolejny poziom wtajemniczenia to niechęć do bydła i pożądanie spokoju i samotności. Tylko trzeba coś wymyślić, żeby zniechęcić to bydło do reprodukcji m.in. poprzez uzależnienie go od różnych czynników. No i trzeba znaleźć kogoś kto to zastosuje…

Dodaj komentarz

Top