Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Polak katolik – zdrajca ojczyzny?

Polak katolik – zdrajca ojczyzny?

Gdyby jakiś człowiek podszedł do nas i powiedział; „jeśli nie dasz mi pieniędzy za oblanie Cię wodą, będziesz wył z bólu przez całe wieki”. Co byś zrobił? nie wiem jak Ty, ale ja bym się roześmiał. Może nawet przestraszył – ewidentny wariat. Skąd niby ten biedny człowieczyna, któremu muszę dać na chleb żeby nie umarł z głodu, ma mieć władzę nad moim życiem pośmiertnym (jeśli jakieś istnieje), a także nad błogosławieństwami za życia?

Polak katolik – zdrajca Polski?

Gdy ksiądz zrobi tak wobec katolika, ten natychmiast odczuwa że to prawda, korzysta z ceremonii, świąt, rytuałów – i płaci pieniądze. Nie wzbudza to w nim żadnego zdziwienia, zastanowienia. A powinno. Dlaczego tak się dzieje? ponieważ od dziecka jesteśmy tak nauczani, i kojarzymy podświadomie kapłana z kimś kto ma kontakt z Bogiem. I nieważne że logika zapala czerwoną lampkę – jaki to kontakt z Bogiem, jak wszystko co mają jest z naszej pracy, nie uzdrawiają, nie czynią cudów, nie rozmnażają ryb i wina. Bóg milczy, a jedynym świadectwem że reprezentują Boga, jest stara książka którą można interpretować na tysiące sposobów, co też zresztą uczyniono. Tylko biorą pieniądze i chcą władzy. A ta jest przecież łatwo dostępna – skoro kler ma milion głosów, każdy polityk obiecuje coś klerowi w zamian za te głosy. W ten sposób władza jest zawsze związana z klerem. Ten daje głosy (namawiając poprzez swoje media i z ambony) nie nawołuje do buntów, a władza daje ziemię, pieniądze i przymyka oko na wiele rzeczy. Nie od dziś wiadomo, że ksiądz gwałcący dzieci dostaje najczęściej zawiasy, na co nie może liczyć „zwykły” pedofil. Kler ponad Polską ma znacznie ważniejszy interes, a jest nim Watykan i potężna, ponadnarodowa struktura której jest wierny. Nie ma więc mowy o Polaku – katoliku patriocie, bo albo służysz Polsce, albo Watykanowi.

Nie można…

Nie można dwóm panom służyć, ponieważ obie te struktury mają często zupełnie sprzeczne interesy, co skrzętnie się ukrywa żeby zwykły człowiek nie wiedział, w ile awantur i wojen wpędziły Polskę interesy Watykanu. Prostym przykładem jest to, że mimo tragicznej sytuacji milionów Polaków, kler potrafił się dogadać z SLD – oczywiście słono to kosztowało postkomunistów, ludzi którzy byli w organizacji okradającej i mordującej ludzi. Dali więc klerowi ziemię i wiele innych smakowitych kąsków, a sami pożyczyli od lichwiarzy z pejsami miliardy, których my Polacy nigdy nie spłacimy; bo i po to dług jest udzielany usłużnym politykom, by spłacać zawsze tylko odsetki. Pieniądze nie są nam dawane z czyichś pieniędzy, są drukowane z powietrza jako operacja księgowa, a odsetki musimy wypracować ciężką pracą, chociaż już praktycznie nie mamy przemysłu tylko montownie zachodnich koncernów. Doprowadzono do tego, że ludzie w rozpaczy zapożyczają się i dają w zastaw ziemię, rodowe włości, oddają resztki tego co zostało. Kraj przechodzi bez jednego wystrzału w Chazarskie ręce. W tym momencie kiedy jasnym się staje dla inteligentnych ludzi że jesteśmy po prostu okupowani, należy zbuntować się, przeprowadzić rewolucję, wygnać z kraju obcych spekulantów a swoich jak nie uciekną do Izraela, uczciwie osądzić i wsadzić do krminału. Podobnie jak w innych państwach, gdzie poziom życia jest znacznie wyższy od naszego. Tam się buntują, a tu każdy liczy że jakoś tam będzie. Otóż nie będzie, Polska jest skazana na zagładę. Rozszarpali ją Panowie i Panie wyznania finansowego, kler, wywiady Rosji, Niemiec, w mniejszym stopniu Francji. Jesteśmy kolonią mocarstw – czyli jak zwykle.

 

Kler zamiast nawoływać do społecznych niepokojów (co robił za komuny) za pieniądze się sprzedał. Wątpię by Jezus milczał, wiedząc jaka niesprawiedliwość się właśnie w tym biednym kraju odbywa. Natomiast kościół milczy; gdzieniegdzie słyszalne groźne pomruki, są tylko na pokaz i to w sprawach mało ważnych jak in vitro czy aborcja. Polska potrzebuje rewolucji a nie spokoju, ponieważ spokój jest tylko parawanem, za którym trwa pobieranie organów od konającej Polski. To jakby namawiać pobitego i okradzionego człowieka, by nie robił awantur, nie hałasował tylko był spokojny. O Smoleńsk nie wolno pytać – bo jest się oszołomem, wariatem. Rozpieprza się prezydent, cała wierchuszka kraju, na prezydenta nie czeka nikt z BOR, odwieczny wróg Polski nie chce oddać wraku samolotu, a oni mi mówią że mam wierzyć w to co oficjalnie powiedzą. I takich kwiatków jest w tym burdelu znacznie więcej, że przez litość nie wspomnę o budowie dróg, narodowym i reszcie ordynarnych przekrętów. Pytam – jakim prawem Polską rządzą ludzie, którzy mają pozmieniane nazwiska? kocham Żydów, ale nie wtedy gdy mnie nie lubią bo jestem wg. ich wiary bydlęciem bez duszy, i jednocześnie rządzą moich rodaków finansami. Z jakim skutkiem? wiadomo.

Okulary wiary

Kapłan, niezależnie jakiej wiary, to zwykły człowiek któremu poprzez powtarzanie wmówiono że jest boskim pośrednikiem. Jeśli Tobie nie wmówiono tego samego, to widzisz zwykłego człowieka, a jeśli wmówiono – zobaczysz Boskiego posłańca, któremu musisz dać jeść i pić, a także zacerować spodnie by z gołym tyłkiem nie latał. Pan Bóg opiekuje się wiernymi przez kapłana, daje mu wielkie moce – szkoda tylko że nie daje mu jeść i pić. Stąd też taki nacisk na to, by już od najwcześniejszego dzieciństwa powtarzać młodym ludziom bajki i mity, które się w nich zakorzeniają i stają obowiązującą normalnością – która wcale a wcale nie jest normalna. Stąd widok kapłana budzi w Tobie wypracowane latami propagandy emocje. „A nuż Szatan na mnie czycha, a kapłan ma moc by go odgonić?”. I tak właśnie żyją. Ze strachu ludzi, którzy ciężko pracują na ich wygodny byt. A przecież w Tworkach jest wielu ludzi, którzy opowiadają przeróżne fantazje. Co ich różni od kapłana? jedno – kapłan powtarza swoje bajki od dzieciństwa, więc uznaje się je za coś normalnego. Wariat oficjalny mówi je komuś, kto wierzy już w inne bajki. Wariat z Tworek mówi – jestem Panem Bogiem. A normalny, pobożny człowiek mówi – kłamiesz. Pan Bóg mieszka w świętym miejscu, a co tydzień na świętej komunii jem jego ciało i krew, przez co doświadczam komunii przy uczestnictwie błogosławionem Matki Boskiej, która nigdy nie uprawiała seksu (niepokalane poczęcie). Do tego dochodzi gadający wąż, i kazirodcze stosunki Adama i Ewy. Wariat oficjalny drapie się w głowę, i stwierdza- witaj w klubie! wariat nieoficjalny, usankcjonowany z pogardą stwierdza – będę się za Ciebie modlił, byś myślał jak ja.

 

Dlatego tak płaczą że zanika tradycja. Bo tradycja to widzenie rzeczy nie takimi jakie są, a takimi jakie zostały człowiekowi wmówione. Bez niej ksiądz czy rabin to zwykły człowiek, świątynia to zwykła budowla wzniesiona ze zwykłych cegieł i desek, a woda święcona to zwykła woda, nad którą zwykły człowiek wymamrotał kilka zwykłych słów.

 

 

Na mój apel o wsparcie strony KLIK (info na dole felietonu) odpowiedzieli chłopaki z jajcami. Poznajmy ich imiona: Piotr, Liniowy i Łukasz. Będzie idealnie na serwery. To dzięki nim (i innym darczyńcom z KLIK) te strony działają. To dzięki nim czytasz bez nachalnych reklam, bezpłatnie, na luzie i kiedy chcesz. Dzięki temu że komuś się chce, Ty masz za free. Serdecznie więc dziękuję, Bóg zapłać. Oddam wam po śmierci 🙂 teraz trzeba jeszcze pieniędzy na domeny, i whisky dla mnie. Czy naprawdę mam wymyślić złego ducha i was nim straszyć jak nie zapłacicie? naprawdę tego chcecie? zmuszacie mnie do tego!

 

25 thoughts on “Polak katolik – zdrajca ojczyzny?

 1. Kiedyś gadałem z jednym księdzem przy wódeczce w takim klubie nocnym i on powiedział mi, że oni z Tym Panem Bogiem tylko tak na niby i to taka zabawa – coś jak gra w Monopol, tylko że pieniądze się już zbiera normalnie 🙂

 2. 8 lat temu mojej koleżnce zginął tato w wypadku.Mama zostałą sama z czwórką dzieci.Dwóch Jej braci było ministarantami,a ksiądz wziął od nich normalnie bez skrupułów kasę za pogrzeb.Na kazaniu mówił,żeby byli dobrej myśli bo przyjaciele i rodzina zawsze im pomogą!Notabene to ten proboszcz ,który ostatnio odszedł dla kobiety z kościoła 🙂

 3. [b][/b]
  Odnośnie Adama ,Ewy i węża to w/g najnowszych badań naukowców , wąż był z jednej strony przymocowany do Adama 😀

 4. Rozumiem tradycję, ale nie ciemnotę. Można obchodzić święta, jako tradycyjne spotkanie większego niż zwykle grona rodzinnego przy stole. Można odwiedzać kościół. Podobnie jak muzeum. Oglądać z zaciekawieniem eksponaty, ale do cholery nie wierzyć w bzdury, w które mógł wierzyć chłop pańszczyźniany (bo już światlejszy szlachcic nie) w okresie średniowiecza.
  Podobnie jest w Czechach, gdzie kilka miesięcy mieszkałem i pracowałem. Kościoły są muzeami. Każdy może wejść i pozwiedzać. Ludzie są bardziej otwarci, uczynni, patologie są praktycznie niewidoczne. A przede wszystkim, kościoły są własnością państwa. Ciekawe dlaczego w Polsce kościoły nie są własnością np. gminy, a pośrednio wiernych w niej mieszkających, tylko zagranicznej organizacji?

 5. [quote]A przede wszystkim, kościoły są własnością
  państwa.[/quote]
  A czy wiesz o tym że w 2012 roku czeski parlament zgodził się na restytucję mienia kościelnego i zwrócą kościołom w sumie 5,5 mld euro?

 6. To nazywa się biznes i wszystko zbudowane na tym w co ludzie WIERZĄ, nie widzieli, ale zaufali, że inni mają kontakt z siłą najwyższą.

  Każdy ma kontakt, tylko niektórzy potrzebują pośredników, no, ale za to trzeba płacić, jak w każdej firmie.

  To jest dobra firma 😥 , bo wybacza każdą podłość … bez zadośćuczynienia pokrzywdzonemu, ale taki „kręgosłup” odpowiada wielu Polakom, bo ze swoich brudów wobec innego człowieka innego stworzenia (zwierzęta) wychodzą w ich odczuciu czyści jak łza i mogą dalej grzeszyć. 😯

 7. Marek w niepokalanym poczęciu nie chodzi o to, że Maryja nie uprawiała seksu. Miała jakoby urodzić się bez grzechu pierworodnego.

  Pozdrawiam serdecznie 🙂

 8. Oglądałam kiedyś sondę jakiejś telewizji internetowej na yt.Chłopaki zadawali to pytanie ludziom wychodzącym z kościoła…prawie nikt nie odpowiedział dobrze co to jest niepokalane poczęcie.Ale nie będę się wymądrzać,bo też długo błędnie rozumiałam to pojęcie 🙂

 9. Ale zwyczajowo przenosi się to na poczęcie Jezusa.
  Kościół potrzebował „czystej” macicy.
  Sama doktryna pochodzi z XIX wieku tak jak ta o wniebowzięciu.
  Obie doktryny miałyby być ogłoszone na skutek „nacisku wiernych” wcześniej potraktowanych kultem maryjnym.

  Czy twierdzisz że kk twierdzi że Jezus został zrodzony z uprawiania seksu przez Marię zawsze dziewicę ze zwyrodniałą męską świnią o jednym tylko myślącą – świętym Józefem ?

 10. Czym się różni niepokalane poczęcie od poczęcia duchem świętym ?
  Ostatnio to chyba wakacje w Egipcie w tym się specjalizują ?

 11. Świetny 🙂 myślę że nie ma się co cieszyć, miejsce kleru zajmie inny pasożyt. Natura nie lubi próżni, a ludzie uwielbiają się bać.

 12. Z tego co wiem, to Józef był stary a Maryja zaszła w ciążę za pośrednictwem ducha świętego, a nie Józefa.

 13. Cholera to były narodziny w stajence.

  Poprawny link do niepokalanego poczęcia:
  [url]http://www.youtube.com/watch?v=Vbzc8rOgMsA[/url]

 14. nie wiem czy jestem w temacie ,ponieważ czytałem pobieżnie ale akurat jak to zwykle bywa gdy przeglądam strony Mistrza trafiam na to co dręczy mnie w rzeczywistości czyli znajduję to co chcę znaleźć 🙄
  rzecz odnosi się do naszych kapłanów od siedmiu boleści,którzy myślą tylko o swoim zaścianku a nie o wiernych ,których pozostała ,że tak stwierdzę garstka
  troszkę przynudzę być może ale sprawa tak mnie zbulwersowała ,że aż kipię aby się tym z kimś podzielić i trafiło tu
  chodzi o jakiegoś buraka tzw. proboszcza z bożej łaski, który wymyślił sobie ,że (dodam tylko że sprawa dotyczy mnie bezpośrednio)nie pochowa tragicznie zmarłego parafianina na cmentarzu parafialnym, ogólnie dostępnym ponieważ ten wierny ,który wychował dwójkę dzieci w wierze katolickiej z wszystkimi sakramentami włącznie nie zasłużył na pochówek przy swojej parafii ponieważ nie przyjmował księdza po kolędzie!!! to argument proboszcza
  sprawa zatoczyła szeroki krąg i na szczęście zrozumieli ci księżule że jednak trzeba dać pozwolenie bo to nie przelewki , ale spójrzcie jaka tam panuje hipokryzja i chęć rządzenia pospólstwem
  dodam jeszcze dla jasności że tragicznie zmarły nie był ani samobójcą ani mordercą ot zwykły wierny parafianin może ostatnio niezbyt praktykujący
  A żeby tego wszystkiego było mało to owszem zgodził się łaskawie pod WARUNKIEM ,oczywiście aby nie poczuć się zbyt pewnie ,że to on musi odprawić nabożeństwo; to całe apogeum pełne upodlenie człowieka przy wielkiej tragedii
  przepraszam ale piszę pod wpływem emocji i jestem tak wkurw…. że słów mi brak ale obiecałem sobie ,że to się tak nie skończy
  pozdrawiam i już jedno wiem , że wiara to wiara a kościół to zupełnie inna bajka

 15. Ciekawe hasło i w temacie:
  [url]http://www.akohard.kk.e-wro.pl/Ksiazka_html/religijnosc.html[/url]

  Ciekawi mnie czy katolicy muszą, zmuszają się, są zmuszani do popierania uboju rytualnego? Nasi hodowcy realistycznie licząc każdy złoty go popierają (od 1 stycznia jest chwilowo nie umocowany prawnie), a co na to katolicy?

 16. Zbyt kontrowersyjne?

  [url]http://www.youtube.com/watch?v=6A5VINpy_Bw&feature=player_embedded#![/url]

  [url]http://www.youtube.com/watch?v=0cr1Bhzt5ew[/url]

  [url]http://www.youtube.com/watch?v=bSHfjGaPhOQ[/url]

  Co robią np. Bułgarzy…

 17. [url]http://kefir2010.wordpress.com/2013/03/11/wiosna-ludow-w-polsce-termin-zmieniony-na-23-marca-2013-sobota/[/url]

 18. Bardzo podoba mi się ten cytat „Religia jest jak świetliki-aby świecić potrzebuje ciemnoty” i myślę,że pasuję do tego artykułu.Całe szczęcie robi się coraz jaśniej wsród ludzi nad czym KK z pewnością ubolewa!

Dodaj komentarz

Top