Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Prawdą w antysemitów

Prawdą w antysemitów

Jestem młodym, nowoczesnym Polakiem. Modnie się ubieram, odżywiam tylko markowymi produktami z biedronki, śmieję się z teorii spiskowych staram dużo czytać wartościowej literatury; ostatnio czytałem Sąsiadów i strach Pana profesora Tomasza Grossa, wybitnego Polskiego historyka. Jestem przerażony, oburzony i zszokowany pełzającym w Polsce antysemityzmem. Ta obrzydliwa hydra, upasiona na wyssanym z mlekiem matki ksenofobicznym prymitywiźmie, której jeśli odetnie się jeden plugawy łeb toporem prawdy, natychmiast odrastają dwa następne, jeszcze bardziej ziejące ogniem hańby i nienawiści. Miotam się w szaleństwie wstydu i rozpaczy, wachluję spocone czoło pachnącą prawdą wyborczą pragnąc prawdy i miłości; chcę przeprosić naszych braci Żydów za to wszystko, co zrobili im pachnący gnojem nasi bracia, ojcowie i dziadowie. Jest mi niedobrze, chcę kajać się i przepraszać za krążący w mych żyłach promil polskości.

 

Brzydzi mnie to co wszędzie obserwuję; na forach internetowych, w rozmowach ludzi na ulicy. Ludzie piszą i mówią ciągle to samo, powtarzają jak przykazał im Goebbels, że kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą. Ci nieszczęśnicy uważają więc że Żydzi nienawidzą Polaków ponieważ chcą mieć ich kraj dla siebie, i dlatego chcą ją zniszczyć (prywatyzacjami, mediami, ogłupianiem, rozkradaniem, aferami itd.) Jak antysemicka, obrzydliwa pieśń niesie, w tym celu pozmieniali nazwiska na polskie, by Polacy się nie zorientowali że rządzą nimi ci, którzy już kiedyś (w 39′) ich wydawali na Sybir a po 45′ mordowali i torturowali w kazamatach UB. Są to tak piramidalne bzdury, że nie mogę w ogóle ich słuchać. Już dawno zostały obalone w gazecie wyborczej, sam czytałem.

 

Dlatego jako młody, nowoczesny Polak, zwracam się z prośbą do mądrych, ofiarnie służących mojemu państwu polityków, by wypalili ogniem te bzdury powtarzane przez antysemicką hołotę. Ja po prostu nie wierzę w to, że Panowie Adam Michnik, Pan prezydent Aleksander Kwaśniewski, Pan profesor Leszek Balcerowicz, nieżyjący wspaniały człowiek, piewca pokoju i zgody Pan profesor Bronisław Geremek byli Żydami. Byli Polakami z dziada pradziada, nawet sami o tym mówili, dlatego chcę by wprowadzono taki przepis jak w Stanach, gdzie każdy musi podać swoją prawdziwą narodowość. Wtedy prawda zaświeci na firnamencie nieba, a wszyscy antysemici okryją się wstydem i hańbą. Bo to oczywiste że Polską nie może rządzić ktoś innej narodowości, bo będzie wspierał swoje państwo a nie te którym zarządza. Dlatego apeluję do wszystkich nowoczesnych, mądrych emocjonalnie ludzi w Polsce, by żądali tego od polityków – podawania prawdziwej narodowości. W inny sposób z szerzącą się jak zaraza ohydą antysemityzmu – nie wygramy. Proponuję także by wszystkich tych, którzy wspaniałego, zawsze modnie ubranego Pana ministra Radka Sikorskiego nazywają zdrajcą, sprzedawczykiem i kundlem, po pokazowych procesach zamykać do więzień. Tak samo z wszystkimi tymi golcami bez honoru, którzy twierdzą że Pan profesor Bartoszewski donosił na Żydów, i dlatego wyszedł z obozu koncentracyjnego. Są to tak straszne, obrzydliwe kalumnie, że stać je chyba na nie tylko nasz antysemicki naród. Podobnie z Panem prezydentem Wałęsą, że jest agentem, czy ojcem Pana prezydenta Kwaśniewskiego, iż mordował i torturował Polaków, albo ohyda największa, o Panu profesorze Balcerowiczu że ten rzekomy żyd wykończył nasza gospodarkę i skazał miliony ludzi na nędzę – to bzdury, koszmarne, chore z nienawiści brednie! Ale czy wytłumaczysz to prymitywnemu motłochowi, mentalnym kibolom? dlatego chcę znać narodowość wszystkich tych, którzy zarządzają naszymi pieniędzmi i nas reprezentują jako Polskę. Niech wygra prawda i miłość.

 

 

 

Zachęcam do ściągnięcia mojej książki „Co z tymi kobietami?” jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski.

29 thoughts on “Prawdą w antysemitów

 1. Jaka prawda,jaka miłość?
  Polacy zapomnieli już co to znaczy.
  Każdy myśli o przetrwaniu i sprzedał by swojego:( to bardzo smutne bo ludzie zapomnieli już co to honor, odwaga,szacunek, dobro i prawość, wierność swoim zasadom i nie krzywdzenie słabszych

 2. Mogę być szczery? Moim zdaniem pierdolicie. Tzn,zrozumcie, jestem z trochę młodszego pokolenia,a wręcz z magicznego 89, urodzony już w wolnej Polsce, tak to nazwijmy 🙂 Mistrzu, dobrze wiesz, że to, co widzisz, jest jedynie projekcją twojego umysłu. Nie ma Polski, nie ma polaków, ani Niemców,czy innych zdrajców. Są sami ludzie, nawet nie kobiety i mężczyźni, tylko sami ludzie! Wszyscy cierpimy, nam wszystkim jest źle, aż my cali, których znasz, jesteśmy z Tobą! Kochajmy się! Dzielmy się cierpieniem. Ta jedna rzecz jest chwałą katolików: Umiejętność przyznania się nawet do najgorszych fmyaili, nawet do najbardziej kompromitujących faktów naszej przeszłości. Boimy się, bardzo się boimy. Ale przełamiemy strach, wejdziemy w centrum naszych serc i uruchomimy cały wszechświat, pełen świerszczy i kotów! Wszyscy jesteśmy miłością! Przełammy się chlebem strachu i zobaczmy patrona miłości, wymachującego prąciem Dionizosa! Hail! Gwiazdy nami SĄ! Wszystko kocha wszystkich! Pokochajcie SIĘ! IAO!!!!!!!! Wujek Alik!!! Małe stópki! Wielka miłość PANA!!!!! Patrz…

 3. Tak między nami. To nie jest szaleństwo, to jest przepełniona strachem miłość… A mój dziadek, jak byłem mały… Miał pokój na górze i opowiedział mi Swoją historię 🙂 Nic nie jest kłamstwem, wszystko jest…

 4. Czy ten krótki arcik pisany był natchnieniem z filmików z UW w którym to zacny „Polak” Bauman został przywitany przez znających choć krzty historii młodych Polaków?? [url]http://www.youtube.com/watch?v=QVIFnMbre3g[/url]

  Marku popieram to wszystko co mówią o Żydach w Polsce (na świecie) nie może być prawdą. To bzdurne wymysły polskich oszołomów. A cała ta bieda i marazm to wina nas chciwych kłótliwych polaczków.Nasi politycy już od 89 r to tylko interes narodu Polskiego mają w głowie. Zapewnili nam bezpieczeństwo (NATO), wolny rynek (UE), wolne media (TVN,GW). Więc o co chodzi tym co tak zagłuszali wykład zasłużonego sędziwego profesora. Toż to taki poczciwy staruszek jest. Może mu się przykro zrobiło jak ta polska hołota takie wulgaryzmy.

  PS. Myślę że ironia w morzu kłamstw jest pożyteczną bronią. Warto mieć też argumenty na merytoryczną dyskusję by nie ujadać jak jakiś malkontent ale skutecznie wypunktować ewentualnego oponenta. Proszę obejrzeć wykład (prawie 2 godziny) [url]http://www.youtube.com/watch?v=m_EmHHzDc1U[/url] ale warto ten pan punktuje celnie – nie ma ściemy.

 5. Tak na wypadek jak by ktoś polemizował z dr Żebrowskim z 2 fillmiku to proszę się pobawić internetem i poszukać źródeł info, dokumentów do zajawek lub ludzi których wspomina ten człowiek można się niezle zdziwić, a przy okazji poszerzyć wiedzę historyczną.

 6. doklejam komentarz

  „Nie bez powodu ruszyła propaganda „narodowego wstydu u Polaków”. Henry Kissinger jakiś czas temu oznajmił, że nie jest możliwe dalsze utrzymanie państwa izraelskiego na bliskim wschodzi i do 2022r. Izrael przestanie istnieć. Wówczas ok. 7 mln obywateli izraelskich będzie musiało się, gdzieś podziać. Przypuszczam, że cała ta sprawa ma związek z powstaniem w zeszłym roku w Berlinie Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce, który chce sprowadzenia 3,5 mln Żydów do Polski na koszt polskiego obywatela.”
  Playonstereo

 7. Kościół opiera się na pomieszaniu judaizmu i sfałszowanej nauki Jezusa oraz elementów scholi pawłowej. Czyli, jest tu i „wybraństwo” żydów, ich mesjanizm, ale i określenie Jezusa odnośnie ich boga, jako Diabła i unieważnienie ich kanonów religijnych: sabatu, dekalogu i wybraństwa, zarówno przez Jezusa jak i Pawła z Tarsu. Ale jest też przyznanie się Piotra apostoła do nieodstępowania nigdy od religii żydowskiej i koszerności podczas całego życia przy Chrystusie. No i zarzut uczyniony mu przez Pawła z tego powodu.
  Ale dzisiaj egzegeci kościelni wręcz twierdzą, że „Jezus to judaizm”, czym całkowicie demaskują fałsz tego kościoła i jego zaprzedanie Diabłu.
  Koniunkturalizm krk, i także cerkwi świetnie prosperował przez ostatnie 3818-lecie wiążąc szczególnie narody słowiańskie w ciemnocie, otępieniu, służalczości wobec władzy i wytracaniu energii czynu [spędyzm: obrzędowość masowa i pielgrzymkowość]. Spowiedź uszna, sprytne granie roli autorytetu patriotycznego i ostoi cywilizacyjnej pozbawiła szczególnie nas, Polaków, umiejętności komunikacji, współpracy i kreatywnych działań wspólnotowych; nawet na emigracji najpierw należało znaleźć księdza i dopiero przy parafii uzyskiwaliśmy zdolności rozwojowe. W ten sposób stępialiśmy i osłabialiśmy naszą witalność i zdolności rozwiązywania problemów. To ksiądz na spowiedzi dawał nam odpowiedzi na istotne pytania; my ich nie umiemy sami znaleźć i nawet, jeśli mądry Polak przyjdzie z inicjatywą, odrzucamy ją jako z góry niewartościową i niegodną poparcia, choćby nam miała służyć. Nieważne, że ten ksiądz był i jest agentem – „ale jak tu bez kościoła i księdza podjąć jakąś decyzję, czy w ogóle żyć?”.
  Pomijając oczywiste bajania starotestamentowe, zadziwia całkowity bezkrytycyzm wiernych wobec takich nonsensów i przekłamań, jak: jedynorództwo Maryi, wizyta Trzech Króli, czy rzeź niewiniątek. Jak też niechęć do minimalnego zweryfikowania „historii zbawienia” w świetle zapisanych dziejów bezpośrednich świadków zdarzeń, czyli: Syrii, Egiptu, Iraku, Iranu/Persji i narodu palestyńskiego? Łatwość w asymilowaniu i adoptowaniu kłamstwa oraz wszeteczeństwa w Kościele widzimy obecnie: różniące się wersje Objawień podawane koniunkturalnie, agenturalność i zboczenia hierarchów, apostazja JPII, itp.
  Podsumowując: największym wrogiem wewnętrznym w Polsce jest kościół rzymsko-katolicki, gdyż jest to prawa ręka żydowskiego ukrytego okupanta.

 8. PRZY SZABASOWYCH ŚWIECACH, CZYLI
  W KRĘGU ŻYDOWSKIEJ CIEMNOTY

  Siły zniewolenia w postaci 8 mln ukrytej mniejszości żydowskiej tworzą: Parlament=Knesejmnat, Trybunał Konstytucyjny, Prezydent, Kościół=satanistyczna Ko-Ka, żydomedia, BCC, Lions Club, Amnesty International, Fundacja Helsińska, Greenpeace, Fundacja Batorego, oraz cała administracja
  państwowa, służby specjalne, wszystkie centra naukowe, gospodarcze i decyzyjne.
  Jesteśmy pod totalną inwigilacją i indoktrynacją. Obce żydowskie agencje wywiadowcze: CIA, Mossad, MI-6, KGB, i inne działają w Polsce bez żadnych ograniczeń terroryzując nas od wewnątrz. Nie ma
  ani jednej oficjalnej instytucji lub osoby publicznej reprezentującej autentycznie polski interes narodowy i patriotyczny; wszystkie za takie uważane: x. Jankowski, x. Rydzyk, Giertychowie, Lepper, JKM, Świtoń, Ratajczak, Ziemkiewicz, Łysiak i inni są żydowskimi agentami. Podobnie jak prezydenci: Jaruzalemski, Kohne, Stolzman, Kalkstein, „płemieł” Thusk.
  Żydowska propaganda oferuje stale te same elementy ściemniania i straszaki:
  1. Biblia[księga żydowskiego kłamstwa i faszyzmu] i „antysemityzm” [zwalanie żydowskich podłości na gojów]
  2. Wojtyła [apostata, czyli wróg Chrystusa, którego wyświęcono]
  3. ptasia grypa [teraz wersja groźniejsza: sepsa]
  4. terroryzm „muzułmański” [którego zamachy wykonuje Mossad i CIA]
  5. geje, Greenpeace [napuszczani za pieniądze sanhedrynu na cywilizację i niszczący moralność]
  6. Zestaw komunizm+Rosja+Sybir, Katyń, Powstanie Warszawskie, AK[utrzymywanie nas w nienawiści do własnej racji stanu], a dla żydowskich interesów wykrwawiają naszych chłopców w Iraku i Afganistanie.
  7. lustracja [ale tylko dla wybranych]
  I kręcą tym w różnych wersjach.
  Mają do dyspozycji nieprawdopodobne pieniądze, struktury i ośrodki naukowe. Są w stanie
  pozorować zamachy terrorystyczne muzułmańskie, strzelaniny (USA), itp. Przeinaczyli naukę, historię i odkrycia geograficzne, dysponują całym światowym potencjałem finansowym:
  rozdają nawet clownom, debilom i zbrodniarzom wojennym (Obama) nagrody Nobla…
  Zmniejszyli stawki rentowe i wypompowali miliardy z funduszy emerytalnych czyli faktycznie pozbawili emerytur pokolenia Polaków a teraz jeszcze zabiorą świadczenia za ciężkie warunki pracy realizując program eutanazji sanhedrynu dla gojów.

 9. ŻYDOWSKI DEKALOG dla polaczków:

  1. Totalne kłamstwo ideologiczne uznane za prawdę Bożą, czyli Biblia – to słowo Szatana,
  faszystowska doktryna żydowskiego imperializmu
  2. Potężna, 8 mln. mniejszość ukrytych żydów w Polsce okupująca naszą Ojczyznę i zawłaszczająca Kościołem, polityką i mediami. Utrąca Polaków, ich kariery i możliwości
  awansu, a nawet zatrudnienia
  3. Kościół Katolicki najsilniejszy instrument zniewolenia i bałwochwalstwa, trzymający Naród w ciemnocie i pozorujący patriotyzm i Wiarę
  4. Sekty i masonerie wychwytujące zdolniejszych Polaków, kontrolujących ich życie od dzieciństwa do śmierci, indoktrynacja przez tv, prasę, radio, a nawet podsuwanie partnerów życiowych, penetracje agentami rodzin i szkół
  5. Umafijnienie struktur Państwa: polityki, gospodarki i całego życia społecznego.
  6. Doprowadziło to do całkowitego uciemiężenia Narodu, który wytracił zupełnie zdolność analizy spraw politycznych, polskiej racji stanu i świadomość konieczności współdziałania dla pozbycia się okupacji żydowskiej. Staliśmy się kawałkiem gówna – nie narodem. Sami żydzi rządzący Polakami nazywają nas „goim” – bydlęta.
  7. Stworzyli nam cały świat wirtualny, czyli fikcje uznawane przez nas za prawdy oczywiste
  – loty na księżyc nakręcone w Hollywood
  – teorię Einsteina, która jest nonsensem
  – świętego i największego Polaka z satanisty Wojtyły
  – cały system bałwochwalczy dla wytracenia energii czynu:
  a. Kościół i pielgrzymki, gdzie ruja, porubstwo, sekciarstwo i ciemnota;
  b. System indoktrynacji i niewiedzy, zwany „systemem oświaty”, historia to kłamliwa papka
  żydowska a nie fakty historyczne, a łajdaków i
  zdrajców przestawia się tam jako bohaterów (i robi z nich relikwie jak z Lenina)
  8. W ten sposób wywrócili cały system wartości, pod pozorem jego chronienia:
  – niszczą rodzinę i namawiają Polki do nierodzenia/skrobania, a sami mają po 5, 6-cioro dzieci
  – proponują zysk, karierę i sukcesy za wszelką cenę: wyścig szczurów, bo podgryzanie jest ich cechą genetyczną
  – nie szanują zasad, prawa, moralności, gdyż uważają siebie za władców świata. Sądzą, ze wszystko im wolno, do wszystkiego mają prawo, wszystko jest ich własnością i ma służyć zaspokajaniu ich chorych pożądliwości. Demoralizują zatem wszystkich, aby ich osłabić moralnie i zniszczyć
  – pornografia, narkomania, pedofilia i inne formy destrukcji Narodu są propagowane przez czynniki rządzące pod osłoną współpracujących z nimi struktur mafijnych
  9. Prezydentem Polski jest żyd Kalkstein [był – tekst jest sprzed kilku lat] oraz wszystkie znane autorytety: ostatni papieże, głowy państw, np. Bush, Blair, znani politycy uchodzący za patriotów: Giertychowie, Lepper, x. Jankowski, x. Rydzyk, Świtoń, Bubel, Ratajczak, etc.
  10. To samo bezpośrednio w naszym otoczeniu: co piąty, szósty „Polak” to ukryty żyd, którego głównym celem jest rozpracowanie nas, zniechęcanie do działań propolskich i przerywanie kontaktów patriotycznych.
  Czyli utrzymywanie pod kontrolą, w pełnym zniewoleniu, jak zwierzęta.
  Ksiądz to obraza Jezusa Chrystusa, jest w ogóle niepotrzebny, gdyż Jezus powiedział każdemu z nas: – „TO czyńcie na moją pamiątkę”!
  Nie wyróżnił nikogo, żadnej sakry nie ogłosił, czyli każdy tu jest równy. Gdyby katolicy znali kodeks kanoniczny, to by wiedzieli, że wszystkich sakramentów mogą sobie udzielać sami, a spowiedź powinna się odbyć bezpośrednio Bogu! Ale żydki przebrane w ornat chcą znać wszystkie nasze tajemnice, wiec wytworzyli ten cały cyrk celebry, który obraża Boga.

 10. Panie Marek dobry tekst sarkastyczny. Czytam komentarze i widzę, że dzieci nie załapały 🙂
  Ale to jest pokolenie wypranych mózgów, to oni będą na łańcuchu u panów, a nie ja bom za stary. Miłego dnia.

 11. 😆
  Słuchaj dziadziu, a Twoje pokolenie to niby nie miało „wypranych mózgów”, tak? Same „alfy i omegi”?
  🙄
  TO WY (ludzie obecnie w wieku około emerytalnym) swą głupotą za PRL-u dopuściliście do rozrostu żydowszczyzny (dopchali się do władz, bo wy mieliście wrodzony wstręt do polityki) i w końcu do tzw. „przemiany ustrojowej” (obiecali raj jak w ameryce – i niedługo będziesz chodzić nago i boso, jak „w raju”).
  Nie spisaliście się jako świadomi obywatele, dojrzali umysłowo i światopoglądowo ludzie, zmiast tego były strajki, bumelanctwo, odwalanie pańszczyzny w zakładach pracy (pokolenie „czy się stoi, czy się leży…”), zamiast dbać o swoje i się rozwijać w ramach systemu (jaki by nie był, a dawał możliwości o dziwo większe niż dziś, np. poziom nauki i techniki stał wyżej, mieliśmy w ogóle swój przemysł, teraz tylko zagraniczne montownie, trzeba to tłumaczyć?).
  Teraz młodzi (np. 15-30 latkowie) mają TO po tobie naprawiać (gdy prawdopodobnie jest już za późno)?
  Masz jeszcze coś „mądrego” do dodania dziadku?
  8) Jak nie to milcz!

 12. popieram w 100% odpowiedz Pana w stosunku do Pana Włodzimierza. Też mam jakiś tam żal do tych ludzi którzy przez 23 lata stali obok i patrzyli. Oszukiwani permanentnie ciągle głosowali na tych samych (jak teraz) a do tego teraz taki Włodzimierz wytyka mi wyprany mózg. parsknąłem śmiechem i oplułem przez to autentycznie monitor. Podzielam zdanie „Solidaruch Zdrajcy” w solidarności było zainstalowanych tylu agentów że ten ruch nie mógł by normalnie przejąc władzy. Wiem co mówię w mojej rodzinie zginął wujek który działał w solidarności i został zabity (widocznie był uczciwy). A Pan Włodzimierz wróży mi że będe chodził na łańcuchu jakiegoś Pana – (widać te pokolenie ma monopol na ten soldarnościowy patos).
  Uważam że pokolenie żyjące w PRL nie miało tej mądrości co pokolenia Polaków żyjące pod zaborami tam była praca u podstaw myślenie w kategorii społeczeństwa obywatelskiego i ogólnie kształtowało się wysoką kulturę (przyszłą elitę). Wiem też że ludzie żyjący w PRL myśleli że ten ustrój się nie rozwali (cóż za brak zdroworozsądkowego myślenia) ale powinni przynajmniej kultywować te tradycje które pozwoliły ludziom z pod zaborów zbudować IIRP, tego zabrakło tego nie było. Ludzie skupili sie tylko na przepełnionej agenturą solidarności, a skutek taki że po okrągłym stole i przy nim nie było godnej elity (wogóle po co był ten okrągły Stół). Więc winę za stan rzeczy ponosi tu po części butny Włodek też, tak jak my będziemy ponosić winę przed naszymi dziećmi i wnukami za to że dziś tak pokornie godzimy się na panowanie płemieła i jemu poprzednich i następnej szarańczy.

 13. BYł PRL do i po 1956 roku. Ten pierwszy był straszny, ten drugi z kolei dzielił się na 3 części – mniej więcej takie jak czasy Gomułki, Gierka i Jaruzelskiego.Ja najbardziej cenię tego pierwszego.(i niczego on nie „zażydzał”, tak samo jak generał Jaruzelski)
  – i to nie były wcale złe czasy, przynajmniej w porównaniu do dzisiejszych- a że daliśmy się potem omamić Papieżowi Polakowi, Solidaruchom i USA? Też żałuję – mogę tylko na usprawiedliwienie napisać, że w 1989 roku już zaczynałem rozumieć co sie święci, ale na spotkania z ludźmi, którzy to mówili nikt nawet nie przychodził, Polacy uznali, że już wszystko wiedzą, że nie trzeba czuwać, myśleć, walczyć.
  Ja mam czyste sumienie, pierwsze manto dostałem od policji w 1993,przedtem ZOMO tylko mnie gazowało i polewało wodą, ale jakoś udało mi sie uniknąć bicia, potem lali mnie ochroniarze osłaniani przez policję. Ale przynajmniej próbowałem.
  Natomiast dzisiejsza młodzież sorki, ale jaj nie ma, oni chcieliby zrobić rewolucję przez petycje w internecie itp. To się ma do realnej walki jak masturbacja do seksu z kobietą.No trochę inaczej jest z kibicami – to nie są tchórze, ale niestety myślenia im brakuje, żeby na neoliberałów krzyczeć czerwona hołota, to trzeba być idiotą, niestety mamy więc ludzi z których jedni mają głowy, inni serca, inni jaja, inni kręgosłupy, a wszyscy się nienawidzą.

 14. Coś do dodania do tego powyżej?
  Chyba kpisz człowieku
  Takie wklejki zdarzają się nagminnie i dla mnie to tani populizm. Poświęciłam ci jednak czas i przeczytałam. Odnosić niema do czego, bo tylko głupiec nie chce uczyć się od wroga i dostrzega tylko jego wady.
  Czytam małolatów i tych starszych „przebudzonych”” i bywa że uśmiech gości na moich ustach. Widziałam już niejednych takich jak wy, którzy krytykowali, walczyli „oświecali masy”. Wystarczy takich zaprosić do stołu władzy, podać im resztki ze stołu i nagle dostają amnezji!!! Podstawowe pytanie – co zaproponujecie w zamian tego co tak krytykujecie? Anarchia jest dobra na krótką metę i chyba nie muszę ci pisać jaki system po niej nastąpi. Rozpierniczyć wszystko można bardzo szybko (nawet ja mogę się do tego przyczynić), ale czy wy wiecie jak i co zbudować?
  Pa kretynie ❗

 15. Konkluzja może być taka, że obojętnie w jakiej jesteśmy epoce, to zawsze każdy największy wysiłek militarny, czy społeczny zmarnujemy (największą szansą na zbudowanie normalnego Państwa był PRL, z czego NIE skorzystaliśmy dopuszczając obcych do władzy), absolutnie nie wyczuwając sytuacji; marnotrawimy zgodnie z hasłem, który przypisywaliśmy przodownikom „komunistycznym”:
  – [i]Towarzysze! Wykonaliśmy kawał porządnej, nikomu niepotrzebnej roboty![/i]
  Kretynizm polski objawia się także w niedostrzeganiu, że bandyci żydowscy mieszają stale wśród nas i niszczą każdą polską inicjatywę i inwentykę.

 16. Gdzie wykształciuchu/tępa żydowska ruro widzisz w tym proponowanie „anarchii” (kogo tu chcesz „zbajerować” takimi hasełkami)?
  Czytaj ze zrozumieniem i badaj podane („we wklejkach”) źródła, to może coś ci „zatrybi” we łbie (choć macie na to blokadę, genetyczną i wynikającą z tresury zwanej „wychowaniem”).

  Jebane żydłaki czują zwierzęce zagrożenie, boją się te pasożyty i psychopaci, że utracą władzę nad Ziemią (ich „Wybraństwo” okazuje się gówno wartą bajką), więc tępią coraz mocniej uciskane narody i nazywają działania do tego (do wyzwolenia) zmierzające „anarchią” oraz „tanim populizmem” (poza klasycznymi typu „terroryzm” i nieśmiertelny: „antysemityzm”), zniechęcają jak się da (i gdzie się da, nawet na tak niszowych witrynach jak Ta).

  Pomyśl tania prostytutko, po której stoisz stronie, i czy aby na pewno (pomyśl samodzielnie, nie tylko na bazie tego co Ci otoczenie mówi, bo „swoi” mogą Cię „spisać na straty” jako pionka w grze) będzie to strona wygrana w ciągu najbliższych paru lat. Możesz się dziecinko pomylić i ponieść konsekwencje za wspieranie okupanta Polski. Decyzja należy do Ciebie.

 17. Macie fajną ideę, ja mieszkam za granicą i lubię czasami poczytać tą stronę. W domu wiele rozmawiamy o sprawach w kraju. Jest mi was trochę szkoda. Moje dzieci urodziły się tutaj i pewnie już nie wrócę. Od jakiegoś czasu trzymałam kciuki. Strona jest naprawdę wystrzałowa. Wyrazy szacunku dla założyciela strony. Ps. zostawcie to – jeżeli was nie doceniają to tu Polonia przyjmie was z otwartymi rękoma.
  Pozdrawiam „polskę”

 18. No wiesz może całość tj 38 mln to nie, ale zgadzam się większość na pewno. Są jednak osoby które tyle co mogą to robią. Wiesz z jednej strony to dobrze że cokolwiek, od nikogo nie oczekujmy że rzuci wszystko i pójdzie wysadzać wiejską czy coś innego robić- bo jest to głupota i narażanie bliskich i wogóle bez sensu. ALE. Jest jedno ale mianowicie niech każdy robi co może we własnym zakresie. Marek np. porusza tu tematy, co wszczyna dyskusję to jest tyle na ile może on robić. To jest dużo. Inny może jest kibicem i ma krewką grupkę kolegów i może chodzić na wykłady Baumanów, Hartmanów itp. Inni orgaznizują spotkania popularyzują wiedzę historyczną [url]http://www.youtube.com/watch?v=WDWX49byFvA[/url] (krótszy przystępniejszy wykład kto kim)Ja myślę że możemy się zorganizować jeszcze. Tworzy się Ruch narodowy i inne partie prawicowe zyskują więc może … Nie należy liczyć na cuda ale można nie wielkim kosztem być po stronie prawdy (tak to nazwę)

 19. Stara reguła mówi

  Dziel i rządź

  jak byłem mały myślałem że chodzi o dzielenie tego czym rząd dysponuje tak aby te rządy społeczeństwo oceniało jako dobre.

  Teraz jestem duży i wiem że (w życiu ….) rząd nie dzieli dóbr a dzieli ludzi. W mniejsze i coraz mniejsze grupy.
  Ideał był w pewnym momencie osiągnięty w ZSSR(CCCP) gdzie brat bał się rozmawiać z bratem aby ten na niego nie donosił. Czyli rząd podzielił obywateli na grupy jednoosobowe. A każdego oddzielnie łatwo spacyfikować. Coś się mu podrzuci, coś się podrobi lub potrąci rowerem na ścieżce.

  Jesteśmy obecnie tak podzieleni. Co prawda nie boję się że bliźni na mnie doniesie. Boję się że mnie oszuka, okradnie lub inaczej wykorzysta.

  Taki stan rzeczy sprzyja władzy. Grupy nie powstają.

  Tu widzę pracę u podstaw.

  Nabrać do siebie zaufania i pracować uczciwie dla własnego ale wspólnego dobra. Wtedy można stworzyć grupę siłę.

  Niestety lata zaborów i obu okupacji nauczyły naród kombinowania. Dziś wszyscy kombinujemy i kradniemy na potęgę.

  Jedni miliony z OFE inni spinacze i kartki z biura.

  I wszyscy jesteśmy rozgrzeszeni bo nie płacą nam za pracę tyle na ile zasługujemy. Bo „Kowalski” obibok dostaje więcej a nic nie robi. (to też metoda dzielenia w celu rządzenia)

  Dziś nawet fundacje na chore dzieci kradną. Więc komu zaufać.

  A bez zaufania to współpraca kiepska.

 20. Grozisz mi?
  Zastanów się synku co robisz, bo jak zauważył kiedyś mądrzejszy od ciebie ciołku „w zemście i w miłości kobieta jest większym barbarzyńcą niż mężczyzna”!!!
  Bez odbioru człowieku bez mocy.
  [url]http://www.youtube.com/watch?v=i1djZXmyehw&feature=share&list=PLD9CA3EC8042F6B41[/url]

 21. niech wygra Miłość 😀 !
  .
  co to jest Prawda ?
  .
  ( na ucho do Mistrza:czasami tęsknię do polskich łąk, kamieniczek i zapachu,do spotkań przy rodzinnym stole- oj działo się, najwięcej iskier w powietrzu wywoływał temat-polityka- tyle zmarnowanego czasu z mojego punktu widzenia, dzisiaj z rozmów telefonicznych dowiaduję się, że rodzina znów w komplecie na 60 urodzinach wujaszka, cieszę się jak dziecko, żałuję tylko że mnie zabrakło ). pozdrówki

 22. Żydostwo jest totalnie puste intelektualnie, ideologicznie, opiera się na przekrętach, pozorach, celebrze religijnej i medialnej, pseudonauce, fałszywej ekonomii (legalna lichwa), mafijnych strukturach nastawionych tylko na rozkradanie, co się da (a już niewiele zostało, dlatego „System”, cywilizacja zachodnia/żydowska/łacińska się wali w tempie przyspieszonym, największe agentury świata typu Mossad chuja już mogą w tej kwestii zrobić, tylko poszczekać w internecie).
  8)
  Żydki historycznie byli jebanymi, tępymi pastuchami, nikt ich nie traktował poważnie, zwłaszcza sąsiedzi typu Egipt. Był tam zwyczaj noszenia pejsów jako cecha królewka, a obrzezanie było tylko dla kapłanów i zasłużonych wojowników egipskich.
  Żydki, czyli pustynne przybłędy, aby się dowartościować, wywyższyć, zaczęli więc naśladować „królewskość” i nosić pejsy oraz chlastać się po kutasach (obrzezanie).
  U nich wszystko działa i powstało na powyższej zasadzie.
  Nie dziwne, że antyludzkza cywilizacja stworzona przez nich musi upaść (czego jesteśmy świadkami), bo to głupota i miernota (pod każdym względem).
  😆

 23. Kościół to jest prawa ręka żydowszczyzny, więc do religii żydowskiej prowadzi. To jest kłamstwo, ciemnota, indoktrynacja i żydowskie zniewolenie, a nie wiara w Boga i „autorytet moralny” czy patriotyczny – to czysty satanizm.
  Dlatego spowiedź pośrednia, uszna – to jest największy grzech przeciwko Bogu i gwałt na godnej duszy wymyślona przez żydów, aby poniewierać innymi narodami. Matka przygotowująca dziecko do tego nie zdaje sobie sprawy, że współuczestniczy w najbardziej podłym i perfidnym akcie zniewolenia, gdyż wmawia niewinnej istocie, że żydowski agent w sukience, przed którym ono odsłania najintymniejsze zakamarki swojego serduszka to pośrednik Boga, przyzwyczajając swoją pociechę do stania się wiecznym żydowskim niewolnikiem. I taką obecnie, my Polacy, mamy mentalność. Bo katolicyzm tak to kształtuje od około 3818 lat. Kościół to także szerzenie żydowskiego rasizmu, ich faszyzmu i kłamstwa historycznego dlatego Parlament powinien natychmiast zakazać spowiedzi usznej jako naruszenie podstawowych praw ludzkich i zdelegalizować Kościół (przejąć majątki) i zakazać rozpowszechniania Biblii. Biblia powinna być uznana za literaturę nienawiści i zniewolenia kierującą narody do upadku. U Polaków zabito całkowicie „energię czynu” a żydzi: kretyni, zbójcy i szalbierze okupujący nasz kraj w liczbie 8 mln dorzynają wspaniały, wykształcony i godny naród, który jakby sobie z tego nie zdawał sprawy i na wszystko się godzi a nawet wielbi swoich okupantów spod Synaju!

Dodaj komentarz

Top