Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Analny gwałt mentalny

Analny gwałt mentalny

Najlepszy biznes jaki wynaleziono, polega na znajomości psychiki ludzkiej. To banalnie, nieprawdopodobnie wręcz proste; wmawia się człowiekowi że jest do dupy, a później sprzedaje czasowe poczucie że jest fajny. Sprzedaje za pieniądze, lojalność, uległość, niekiedy seks… tak właśnie działają religie, państwo, korporacje i każdy kto manipuluje ludźmi.

Sadysta sprzedaje ibuprom

Religia wykorzystując brak logicznego myślenia u małych dzieci, wmawia im strach przed diabłem, a później go bezwzględnie, pod pozorem miłości eksploatuje. Dorosły człowiek do końca swoich dni będzie odczuwał silny lęk, na samą złą myśl o kościele; dlatego też jest mu wierny i go finansuje, by oddalić od siebie te lęki, które właśnie ten kościół wprowadził mu do głowy w dzieciństwie. Państwo roztacza wizję patriotyzmu, która polega głównie na tym by dać się okaleczyć czy zabić na wojnie, prowadzonej w interesie jakiegoś sadysty, i najczęściej grupki bankierów go kredytujących. Korporacje działają głównie przez reklamy i media; pokazują Ci ideały których nigdy nie sięgniesz, sprawiają że czujesz się gorszy, niemodny i brzydki, po czym oferują za pieniądze produkty które mają sprawić byś poczuł się lepiej. Ipad, ciuchy, auta, zegarki i tak dalej.

Analny gwałt mentalny

U podstaw każdej potężnej struktury (firma, religia, organizm państwowy) leży seks analny uprawiany z umysłem człowieka. I tylko niewielu z gwałconych zda sobie z tego w ogóle sprawę. Z tej niewielkiej garstki prawdziwych filozofów, tylko nieliczni będą umieli założyć mentalny pas cnoty, i kierować się w życiu swoimi celami a nie cudzymi. Tu już filozof przemienia się w adepta duchowości. Tacy ludzie mogą niemal wszystko, ponieważ kierują się tym co czują i czego naprawdę chcą. Cała reszta ludzi tylko myśli że sama kieruje swoim życiem; nic bardziej mylnego. Ich myśli, pragnienia, stany emocjonalne – to wszystko nie jest tak naprawdę ich, tak zostali uwarunkowani, zaprogramowani. Wzorce które masz, skąd się wzięły? obserwuj wszystko co czujesz, myślisz… zdziwisz się i to bardzo. Odkryjesz w swojej głowie pragnienia rodziców, dziadków, wujków, księdza i wszystkich tych, którzy mieli na Ciebie jakiś wpływ. Żyjesz cudzymi sprawami. A gdzie w tym wszystkim jesteś Ty sam? na te pytanie odpowiedzi udziela kompetentny duchowy guru; jesteś pod tymi wszystkimi śmieciami. Wyrzuć je wszystkie, a ujrzysz coś naprawdę fantastycznego. Oczywiście, wielu będzie niezadowolonych że robisz porządki w swojej głowie. Żona, mąż, Twój proboszcz, polityk, nawet lekarz… sprzatać możesz mieszkanie, samochód, ale do swojej własnej głowy masz się nie zbliżać; klucze do niej mają obcy ludzie, którzy z Ciebie żyją. Czy to nie dziwne? czy to nie szalone? Twoja głowa, ale Pan na czarno nie pozwala się do niej dotykać, sprawdzać, straszy diabłami, Szatanami… płać i żyj jak inni. I płacz, cierp jak inni, jak kolejna becząca owca ze stada.

 

———

 

 

Zapraszam na stronę samczeruno, tylko o sprawach damsko męskich. Zachęcam do zapisywania się na newsletter na jej dole; wystarczy wpisać swój meil w biały prostokąt, by być zawsze na czasie. Zachęcam do ściągnięcia mojej książki „Co z tymi kobietami?” jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski.

6 thoughts on “Analny gwałt mentalny

  1. Już od pewnego czasu się obserwuję i zauważyłem cudze reakcje w sobie. Pozostaje pytanie jak je wyrzucić z głowy?

Dodaj komentarz

Top