Jesteś tutaj
Home > MyBlog > Przemyślenia > Czy gry komputerowe szkodzą?

Czy gry komputerowe szkodzą?

Czy gry komputerowe szkodzą? to pytanie jest podstępne, a odpowiedź prawdziwa musi być głęboko filozoficzna. Jeśli nie odczuwasz błogości w ciele, zaszkodzi Ci wszystko. Czy człowiek może żyć odczuwając błogość, rozkosz, cudowne uczucia w ciele? oczywiście że tak, i to bez dawania w żyłę. Heroina tylko uaktywnia część naszych możliwości doświadczania rozkoszy, a nie ją powoduje. Sami możemy żyć w wiekszej ekstazie niż po jakimkolwiek narkotyku, a przy okazji być świadomym i trzeźwym, nie zatrutym przez syf w żyłach. Doświadczenia z hipnozą doskonale to pokazują; nasze możliwości są wprost magiczne. Można znieczulić człowieka sugestią w trakcie operacji, można mu zasugerować (wmówić) że jest w raju, i będzie odczuwał znacznie mocniejszy haj niż po jakimkolwiek narkotyku.

Wizje diabła


Można też wmówić że jest w piekle, i to się robi co tydzień w kościele, poprzez powtarzanie samoponiżających, oskarżających sugestii. Poczucie winy za wymyślone grzechy, to mistrzostwo manipulacji. Człowiek bez powodu czuje się winny, skalany i brudny – gdyby nie chodził do kościoła, nie wiedziałby o tym i byłby znacznie szczęśliwszy. Gdy nie chce czuć ciężaru i chce się go z siebie pozbyć, odzywa się zaprogramowany lęk przed diabłami. Praca nad oczyszczeniem siebie ze śmieci zostaje przerwana, a człowiek wraca w stare koleiny; a gdy chce przełamać siłowo ten lęk? mogą pojawić się wizje diabła, straszne lęki i przerażające sny. Człowiek nie mogąc tego znieść, wraca do manipulatora gdzie wizje się natychmiast wygaszają. Każdy kto zna zjawisko sugestii i tego jak działa podświadomość, widzi w kościelnym wychowaniu niezwykle skuteczne programowanie podświadomości. W tym procesie zniewalania umysłu, Boga miłości na pewno nie ma. Gdyby był, nie trzeba by było kuglarsko – magicznych sztuczek.

Skoro są ludzie bezustannie poirytowani, zdenerwowani i cierpiący, to mogą być ludzie wiecznie szczęśliwi. Dla układu hormonalnego to bez różnicy, czy produkuje adrenalinę bądź dopaminę. Ty dowodzisz i decydujesz, a ciało i mózg się dostosują. Masz władzę – pomyśl o czymś miłym a się odprężysz, pomyśl o przykrościach, a się cały napniesz i źle poczujesz. I kto decyduje o Twoim szczęściu, mityczni Oni, NWO, czy też może to Twój wybór?

Miraże, halucynacje

Spójrz na ludzi z którymi żyjesz; sprawiają że jak się czujesz? spinasz czy rozluźniasz? ciało Cię nie oszuka, umysł zawsze. Jeśli nie odczuwasz błogości która jest stanem naturalnym człowieka (przebywanie nie w myślach, a w Tu i Teraz), będziesz szukał emocji. W wódzie, dragach, fajkach i graniu, które polega na godzinach silnych emocji i końcowym zadowoleniu ze zwycięstwa. Im więcej trudu, tym większy triumf. Czy więc gry szkodzą? tak, ponieważ pokazują że żyjesz nie w prawdzie (błogość i radość) a w stresie wynikających z bycia w myślach, a nie w rzeczywistości, w wiecznym Tu i Teraz. Czy Twoje problemy są realne? nie, odgrywane są w głowie, to tak naprawdę miraże, halucynacje.

Tego nie ma, nie istnieje naprawdę. To co czujesz zostaje wchłonięte przez podświadomość – i to co ona przyjmie od umysłu, zwraca Ci z nawiązką w postaci myśli i emocji. Jeśli napchasz ją śmieciami, dostaniesz śmieci. Jeśli stresem z gier, zwróci Ci stres w życiu. Jeśli filmami pełnymi przemocy i strachu, dostaniesz z powrotem strach. Jeśli harmonią i pięknem, otrzymasz coś błogiego i cudownego. Co jesz, takie masz ciało; co myślisz i czujesz, takie będziesz miał życie. Czy masz przestać grać? absolutnie nie. Graj ale bądź świadomy znacznie większej gry, w której bierzesz udział. Trucizna zależy od ilosci substancji, w małej może być lekarstwem. Trochę gry nikomu nie zaszkodzi, podobnie jak jeden czy dwa drinki, jednak celem powinna być stała droga ku błogości w nas.

 

 

——————–

 

 

 

Zachęcam do ściągnięcia mojej książki „Co z tymi kobietami?” jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski. Zapraszam wszystkich serdecznie na mój fanpage KLIK, Bardzo jestem wdzięczny wszystkim tym, którzy poczuwają się do dbania o cały ten interes i go finansują KLIK.

Komentarze z powodu spamu wyłączyłem, zapraszam na samczeruno.pl, moją drugą stronę.

 

 

 

Dodaj komentarz

Top